>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

24 kolejka Primera Division 15.02 - 17.02.2013

Status
Zamknięty.
A 11

artur88

Użytkownik
Real Madryt – Rayo Vallecano
17.02.2013 21:00
Typ: powyżej 6,5 żółtych kartek ✅ (5 kartek w 1 poł., 8 łącznie)
Kurs: 2,02
Stawka: 7/10
Bukmacher: Betsson
W niedzielny wieczór dojdzie na Estadio Santiago Bernabeu do małych derbów Madrytu. Naprzeciwko siebie staną dwie drużyny prezentujący otwarty ofensywny połączony z dużą agresywnością. Rayo w klasyfikacji drużyn z największą ilością żółtych kartek zajmuje 3 miejsce z 84 żółtymi (dodatkowo 4 czerwone), natomiast Real z 58 żółtymi (dodatkowo również 4 czerwone) zajmuje również 3 miejsce, ale od końca. Co ciekawe do tej pory to Real popełnił więcej fauli 381 do 340 na korzyść Królewskich. Jeżeli dodamy do tego kwestie ambicjonalne – Real musi wygrać, żeby kibice zapomnieli nie do końca udany (głównie jeśli chodzi o wynik) mecz z Man Utd oraz zbliżyć się do Atletico, natomiast Rayo będzie chciało ugrać więcej niż chociażby 1,5 roku temu, gdy przegrali 2:6. Jednakże bardzo ważnym, jeśli nie najważniejszym argumentem przemawiającym za typem jest osoba sędziego - José Luis Paradas Romero, który delikatnie mówiąc nie boi się wyciągać kartek. W 8 spotkaniach pokazał piłkarzom 60 żółtych i 7 czerwonych kartek, a w ostatnich 3 spotkaniach 24 zółte i 4 czerwone kartki. W tym sezonie nie sędziował jeszcze żadnego spotkania obu drużyn, jednak fani La Liga wiedzą, że w obu ekipach nie brakuje piłkarzy, którzy lubią kolekcjonować kartki.
W tym meczu warto również wybrać typ na BTS po kursie 1,71 w Betsson ⛔ (czerwona kartka zepsuła typ, 11 na 11 byłaby większa szansa), gdyż w ekipie gospodarzy zabraknie Casillasa, Arbeloi, Alonso, Modricia, Higuaina oraz najprawdopodobniej Oezila, więc środek pola powinien kuleć, co przełoży się zapewne na dużą liczbę ataków gości, a o tym, że potrafią grać ciekawy futbol przekonało się ostatnio Atletico. Rayo w tym sezonie na wyjeździe strzeliło 14 bramek na 11 spotkań, jednak w spotkaniach z drużynami z górnej połówki tabeli zawsze trafiało. Real u siebie stracił zaledwie 9 bramek na 11 spotkań, lecz ze względu na duże osłabienie oraz dość dobrą grę Rayo z czołowymi drużynami ten typ ma bardzo dużą szansę na powodzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Zarzucam już swoje propozycje na niedzielę, bo nie ma na co czekać, a potem chce sobie Osasunę na spokojnie obejrzeć:
Real Sociedad-Levante

W samo poludnie jak zwykle zaczynamy granie w niedzielę. Na dobra sprawę, to zdecydowanym faworytem tego spotkania są Baskowie ale jest tutaj jeden mankament, a mianowicie godzina rozegrania tego spotkania, bo Levante akurat w niedzielne poludnie lubi grać i przegralo, do tej pory jedynie w Sewilli z Betisem, a pozostalych kilka wygrali. Jednak skupmy się na aspektach sportowych. Na ten moment Real Sociedad jest w dobrej dyspozycji i regularnie punktuję, dzięki czemu są co raz bliżej europejskich pucharów. Zapewne sporą zaslugą w ich dobrych wynikach są czerwone kartki rywali, bo 7 ostatnich spotkań, to gra z przewagą jednego zawodnika po stronie Realu Sociedad przez większą część spotkania. Jeśli chodzi o sklad, to Montanier ma dobrą sytuację kadrową, bo poza brakiem rezerwowych Elustondo, Daniego Estrady czy już dlużej nieobecnych Javiego Rosa i Zurutuzy, to oslabień brak, a dodatkowo do skladu wraca Diego Ifran. Tak więc sytuacja kadrowa naprawdę dobra dla Realu Sociedad i należy wykorzystać kolejną okazje na punkty, tym bardziej, że rywal nie powinien być trudny do ogrania. Levante na wyjazdach gra bardzo slabo, co pokazują chociażby ostatnie 4 wyjazdy ligowe, w których nie zdobyli punktu, a stracili aż 10 bramek!!! Teraz dodatkowo zabraknie w bramce Gustavo Munuy, a w obronie nie będzie zawieszonego za kartki Davida Navarro. Dobrą informacją dla Juana Ignacio Martineza jest fakt, że wraca Ballesteros ale i tak najlepiej defensywa Granotes prezentuję się, gdy grają tam na środku Ballesteros z Navarro, a przy innych zestawieniach, to jest jednak nie zbyt fajnie. Jeśli nie w obronie, to trzeba szukać swoich szans w ofensywie, chociaż na wyjazdach i ta formacja kuleje ale mając takich graczy jak Barkero czy Martins, a także nowo pozyskany Acquafresca, to myślę, że można myśleć o bramkach.
Ja odpuszczam granie na wygraną gospodarzy, bo jednak wolę się skupić na ich bramkach. Dwa gole przy oslabieniach w defensywie gości oraz ich slabej postawy na wyjazdach, to myślę, że nie powinno sprawić klopotu Baskom, zwlaszcza że są w naprawdę fajnej dyspozycji. Kurs może i nie wysoki ale bet wydaję się być w miarę pewny.
Real Sociedad: Bravo, Zubikarai; Carlos Martínez, Mikel, Ansotegi, Iñigo, Cadamuro, De la Bella, José Ángel; Pardo, Markel, Illarra; Xabi Prieto, Agirretxe, Ifrán, Vela, Chory Castro, Griezmann
Levante: Keylor Navas, Garabato; Hector Rodas, Vyntra, Juanfran, Nikos, Ballesteros, Pedro Lopez, Chris Lell; Barkero, Iborra, Pedro Rios, Valdo, Michel, Diop; Acquafresca, Ruben, Martins
Real Sociedad over 1,5 @ 1,72 Bet365⛔1:1 - 0 zaangażowania Basków

Valladolid-Atletico

Tak jak na początku sezonu Atletico na wyjazdach potrafilo zneutralizować wszystkie ofensywne argumenty swoich rywali, tak teraz każdy jest w stanie im strzelić gola. Pokazaly to dobitnie spotkania z Athletic i Rayo, a teraz pora na kolejnego nie wygodnego rywala, bo takim nie wątpliwie jest Valladolid, szczególnie grający na wlasnym stadionie, gdzie potrafi grać naprawdę fajną i ciekawą pilkę. Fakt, że brakuje tego Eberta na prawym skrzydle ale w domowych spotkaniach, to akurat nie jest aż tak to widoczne w mojej ocenie. Jeśli chodzi o prawą stronę, to obawialem się, że zabraknie Rukaviny, który dostal czerwoną kartkę w meczu z Betisem, za to, że dwóch graczy Betisu się zderzylo, a sędzia myślal, że on bral w tym udzial... Na szczęście federacja ma trochę więcej oleju w glowie i anulowali mu drugą żóltą kartkę i może zagrać z Atletico, a z pewnością będzie to ogromne wzmocnienie, bo jednak ten zawodnik naprawdę rozgrywa kapitalny sezon i jest to z pewnością jeden z najlepszych prawych obrońców w tym sezonie w Hiszpanii. Ciekaw jestem na kogo Djukic postawi w ataku, bo liczę, że wreszcie będzie to Manucho, gdyż Guerra jednak zalicza więcej slabych spotkań i chyba to nie jest ten kaliber zawodnika by grać za każdym razem od 1 minuty. Za napastnikiem zapewne trójka Bueno, Oscar i Larsson, chociaż moim zdaniem lepiej by bylo, gdyby miejsce Bueno zająl Omar, bo chyba więcej daje zespolowi niż wspomniany Bueno. A wracając do formacji defensywnej, to problemem będzie środek obrony, gdyż kontuzjowany dalej jest Valiente, a za kartki pauzować będzie Henrique Sereno. Wobec tego partnerem Jesusa Ruedy prawdopodobnie będzie albo Pena, albo któryś z defensywnych pomocników, a to może jednak utrudnić dobrą grę w defensywie tego zespolu. Atletico wlaśnie musi na ofensywie bardziej oprzeć swoją grę, bo defensywa jak pisalem mocno kuleje. Przede wszystkim zagra Diego Costa, który ma wolne od LE więc tutaj będzie partnerem Falcao w ataku. Liczę, że ta dwójka wsparta dwoma zawodnikami grającymi za nimi, a ciężko wyrokować kto to będzie przy takiej ogromnej konkurencji ale stawiam na Turana i Koke, po prostu zacznie grać na miarę oczekiwań, a te są spore.
Gdyby nie te problemy w defensywie gospodarzy, to zapewne pogralbym 1x lub dnb na gospodarzy ale wobec takich faktów, to jednak wybieram opcję goli z obu stron, po naprawdę solidnym kursie.
Valladolid: Dani, Jaime, Rukavina, Jesús Rueda, Pena, Balenziaga, Álvaro Rubio, Sastre, Baraja, Larsson, Omar, Rama, Bueno, Óscar, Javi Guerra, Manucho, Casado (32) y Rubén Pena (28)
Atletico: Sergio Asenjo, Thibaut Courtois; Diego Godin, Filipe, Cata Diaz, Juanfran, Emiliano Insua, Miranda; Mario Suarez, Tiago, Koke, Raul Garcia, Arda Turan, Cristian Rodriguez, Gabi; Adrian Lopez, Radamel Falcao, Diego Costa
BTS @ 1,83 Bet365⛔0:3 - Za taką grę Valladolid powinno się punkty zabrać

Espanyol-Betis

Ostatni niedzielny typ, to mecz na Cornella-El Prat w Barcelonie. Zaraz pewnie wielu powie, że podjaralem się spotkaniem w Bilbao w wykonaniu Pericos i po części będą mieli rację ale jednak Espanyol ogólnie poprawil zdecydowanie grę ofensywną od przyjścia Aguirre. To pokazują ostatnie spotkania domowe, bo w 5 ostatnich spotkaniach zdobyli 11 goli, a dodam, że w poprzednich 7 zdobyli ledwie 7 goli... Teraz świetnie spisuję się kwartet: Verdu, Simao, Stuani i Sergio Garcia. Naprawdę fajnie wyglądają chlopaki z przedmieść Barcelony. Z Athletic Bilbao mieli też szczęście, bo jednak rywale mieli sporo okazji i też oczkuję, że Betis swoje sobie stworzy przy kontach, a tak uwielbiają grać. Wprawdzie Rubena Castro dalej brak ale Joel Campbell czy Dorlan Pabon, to zawodnicy szybcy więc będą stanowić zagrożenie dla defensywy gospodarzy. Dlatego gol lub gole dla Betisu są możliwe i tez myślę, że lepiej odpuścić sobie granie czystej &quot;1&quot; na Espanyol, bo tutaj szczerze powiedziawszy, to nie zdziwi mnie strzelanina. Ja wybieram sobie dwa gole ze strony Espanyolu, po naprawdę fajnym kursie, a pamiętajmy, że defensywa Betisu do mocnych nie należy, o czym dobrze wiemy. Wprawdzie Amaya jest do dyspozycji Pepe Mela, bo federacja anulowala mu kartkę z meczu z Valladolid i wraz z Paulao stworzą duet stoperów, to ja jednak uważam, że będą mieli spore problemy w defensywie i dwa gole do bramki Verdiblancos wpadną, a przy takim kursie aż szkoda nie zagrać.
Espanyol: C. Álvarez, F. Mattioni, Raúl Rodríguez, Víctor Sánchez, Tejera, Stuani, Sergio García, Verdú, Longo, Kiko Casilla, Héctor Moreno, Javi López, Petrov, Capdevila, Colotto, Simao, C. Gómez, Christian Alfonso i V. Álvarez
Betis: Adrián, Casto, Nacho, Chica, Ángel, Álex Martínez, Paulao, Amaya, Perquis, Mario, Benat, Rubén Pérez, Nono, Campbell, Juan Carlos, Pabón, Jorge Molina, Molins y Vadillo

Espanyol over 1,5 @ 2,10 Bet365⛔1:0 - Jednego strzelili, a potem to już odpuścili kompletnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dla mnie kurs na Sociedad jest nie do przyjęcia. Ciągną naprawdę świetną serię meczów i w ostatnim czasie przegrali tylko z Realem. Mimo wszystko na stałe jakoś nie potrafią przebić się do czołówki, bo cały czas im coś brakuje. Na dodatek w ostatnich 7 meczach rywal za każdym razem dostawał czerwoną kartkę co pewnie jest jakimś rekordem ligi (tak strzelam). Ich gra nie zawsze mnie przekonuje. Często brakuje postawienia na jedną kartę i dobicia rywala kiedy gra słabo. Nawet w ostatnim ligowym meczu z Saragossą. Rywal szybko dostał kartkę, sami strzelili dwie bramki, a później nic. Stanęli i czekali, a Saragossa z czasem szła coraz odważniej. Kurs na Levante jest mocno zawyżony. Jeszcze nie tak dawno mocno trzymali się w czubie i dopiero teraz po kilku słabszych meczach przesunęli się w stronę środka tabeli. Co prawda w czwartek grali z Olympiakosem, ale grali u siebie i nie musieli znosić trudów podróży. Liczę minimum na remis i poprawienie bilansu, który w ostatnim czasie jednak nie jest najlepszy.
Real Sociedad - Levante
Levante +0,5 2,25 Bet365 ✅ 1:1

Valencii wystarczyło kilka meczów by podgonić czołówkę. Jak dla mnie ten mecz może być podobny do tego piątkowego Sevilla - Deportivo. Mallorca też jest na dnie i może być postawił na ich trafienie, ale ich ofensywa w ogóle mnie nie przekonuje. Obrony w tym sezonie na pewno nie poprawią (do tej pory stracili 43 gole!) więc gospodarze nie powinni mieć problemu z jej przełamaniem. Na Mestalla gra się trudno i naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić by goście mogli ugrać tu nawet remis. U gospodarzy za kartki pauzuje jedynie kapitan zespołu David Albelda. Poza nim kontuzjowany jest Banega i Mathieu, ale ten drugi już od dłuższego czasu więc nie trzeba o tym pisać. W drużynie gości zabraknie Arizmendiego, Bigasa i Antonio Lopeza. Na ostatnim treningu kostkę lekko skręcił sobie Geromel, ale jego powinniśmy jednak zobaczyć w tym meczu. Ciekaw jestem co tym razem wymyśli Manzano, bo w w jego debiucie starczyło jedynie na remis.
Valencia - Mallorca
Valencia -1,5 2,10 Bet365 ✅ 2:0

Kolejnym zespołem, który również obniżył loty jest Atletico Madryt. Zupełnie ich nie poznaję. Ostatnio w LE przegrali u siebie nawet z Rubinem tracąc 2 gole, a przecież drużyna z Madrytu przyzwyczaiła nas do dobrej gry na własnym boisku. Na wyjazdach ta gra wygląda zupełnie inaczej. Ostatni mecz wygrali... z Granadą w listopadzie. Osłabień w sumie nie ma, grają w teoretycznie najsilniejszym składzie, a ta gra po prostu nie idzie. Popełniają błędy w obronie, a do tego stracili to coś co zawsze ich charakteryzowało czyli walka do samego końca o każdą piłkę. Teraz to częściej przypomina masę fauli i bezradności całej drużyny, której nawet Falcao nie może pomóc, bo co zrobi bez podań. Obrona również zaczęła popełniać coraz więcej błędów. Szczególnie Godin na środku jest nie do poznania. Rywalom częściej dostarcza okazji do strzelenia gola aniżeli pomaga drużynie. Podobnie wyglądał w meczu reprezentacyjnym w Hiszpanią. Co chwilę jakieś nieprzemyślane zagrania i ewidentnie jest to oznaka spadku formy, przemęczenia (?). Godin z Mirandą w końcu grają praktycznie cały czas i to musiało się zemścić. Atletico musiało w końcu poznać co to jest kryzys i myślę, że jutro po raz kolejny dadzą pokaz bezradności. Gospodarze mają trochę problemów w obronie i w dalszym ciągu nieobecny jest Ebert, ale myślę, że są w stanie ogarnąć minimum remis, bo grają na własnym boisku, a do tego medialny rywal więc motywacji nie zabraknie.
Valladolid - Atletico
Valladolid +0,5 1,85 Bet365 ⛔ 0:3

Na deser zostaną nam derby Madrytu i to naprawdę może być dobre spotkanie. Rayo zagra ofensywnie i spodziewam się tu wielu goli. W pamięci mam jeszcze mecz na Bernabeu z poprzedniego sezonu gdzie padł wynik 6:2 dla Królewskich i to było naprawdę dobre spotkanie, a przecież Rayo wtedy nie było tak dobrą drużyną jaką jest teraz. Grają fajną ofensywną piłkę i zagrają pewnie jak z Barceloną. Mam jeszcze w głowie słowa trenera gości kiedy mieli grać z Dumą Katalonii, a ta była po meczu z Celtikem. Powiedział coś w stylu, że oni nigdy nie będą stać całą 11 w polu karnym, bo kibice nie po to zapłacili za bilety by oglądać rozpaczliwą obronę przez 90 minut. Bardzo mi się to spodobało i widać to w każdym meczu, bo Rayo na 23 kolejki zremisowało tylko raz! Grają bez kompleksów, nie kalkulują bo dla nich liczą się tylko 3 punkty. Ostatnio wygrali również w derbach z Atletico i podejrzewam, że z Realem może takiego wyniku nie osiągną, ale jednak swoje strzelą. Obronę mają słabą, ale atak jest naprawdę przyzwoity. Jest Baptistao o którego pyta się Europa, ale mi dużo bardziej podoba się Piti. Szkoda, że ma już 31 lat, bo gdyby był młodszy to kluby już by o niego pytały tak jak o Leo. Poza tą dwójką jest również szybki Lass oraz Dominguez, który odpowiada za sterowanie całą ofensywą. Zdobycie gola przez Rayo jest dla mnie bardzo prawdopodobnym zakładem i poszukam czegoś w tą stronę. Poza nim widzi mi się jeszcze gol Pitiego, bo kurs naprawdę zachęca. W Realu nie zagra Xabi Alonso, Casillas, Higuain, Arbeloa i Modrić tak kwestią uzupełnienia.
Real - Rayo 2:0
Rayo gol przed 73:00 1,83 Bet365 ⛔
Piti strzeli 8,00 / Piti dwa gole lub więcej 34,00 (minimalna stawka) Williamhill ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna , Primera Division
Spotkanie: Real Madryt - Rayo Vallecano
Typ: Powyżej 2.5 bramki oraz Powyżej 12 rzutów rożnych i 4-6 kartek ⛔
Kurs: 4.33
Bukmacher: William Hill

Już jutro o godzinie 21 zostanie rozegrany hit 24 kolejki Primera Division. Spotkanie Realu z Rayo zapowiada się niezwykle emocjonująco i overowo. William Hill podał bardzo bogatą ofertę z której udało mi się wyciągnąć jeden ciekawy typ po naprawdę bardzo dobrym kursie. O bramki w tym meczu jestem spokojny , o rożne także. Z kartkami nigdy nic nie wiadomo może ich być mniej a może ich być więcej. Jednak przedział od 4 do 6 wydaje się rozsądny zważywszy na to , że nie wystąpi Alonso oraz Arbeloa czyli zawodnicy , którzy kartki łapią dość często. Ponad to zabraknie takich zawodników jak Higuain i Modrić ( obaj podobnie jak Arbeloa pauzują za kartki ).
 
arni-rothstein 37

arni-rothstein

Użytkownik
Sociedad - Levante

Po wczorajszym graniu na przekór Zaragozzy tak się zastanawiam, z resztą jak widzę już nie tylko ja nad tym Levante. W tym przypadku jednak brak trzech podstawowych zawodników może odbić się tak samo na wyniku w tym meczu jak to miało miejsce w przypadku Celty czy też wcześniej wspomnianej Zaragozzy. Po stronie gości zabraknie G.Munuy(23/0),Davida Navarro(22/1) oraz El Zhara(22/2). Czyli podstawowego portero, podstawowego defensora, jednego z dwóch, którzy strzelali bramki w tym sezonie (drugi to Lell) oraz Marokańczyka, który w podstawowym składzie wybiegał w przednich formacjach najczęściej.
Wobec absencji tego ostatniego od początku powinien wystąpić Martins. Levante jak zwykle wyjdzie z jednym wysuniętym zawodnikiem więc jego brak nie powinien być mocno zauważalny. Gorzej będzie z tyłu. Wrócił Ballesteros co prawda, ale sam jeden nie załata dziury po Navarro.

Levante w zasadzie już jest pewne awansu do następnej rundy LE, Sociedad z kolei zapowiada walkę o trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu. I to mi się jakoś nie widzi. Po pierwsze, czerwone kartki dla przeciwników. Po drugie ta forma ostatnio już wcale taka fantastyczna nie była. Z Zaragozza druga połowa na stojąco. Z Mallorcą długo się męczyli mimo, że grali w przewadze, ostateczny wynik jak już pisałem wcześniej nie oddawał pełnego obrazu gry. Wcześniej remis na wyjeździe z Vigo. Ktoś pomyśli jaaaasne. A Barcelonę to kto ograł? A real na Bernabeu kto nastraszył? Oczywiście Sociedad. Ale mecze przeciwko Madrytowi i Katalonii to dla Basków zawsze najwyższy honor.

Gdyby nie absencje po stronie gości to śmiało można by było ich pograć. W ostatnich latach mają jakiś magiczny patent na basków z San Sebastian. Nie wiem dlaczego ale liczę na dobrą postawę gości. Na to, że zwycięstwo, i to pewne z Olympiacosem to nie przypadek.

Kursy szaleją więc albo coś się stało czego jeszcze nie wiemy, albo public bet się zrobił z Sociedad. Tak czy inaczej, trzeba korzystać. Ja trochę asekuracyjnie wybieram opcję Levante AH+1 po 1,98 zarówno w pinku jak i na 365.✅
Dodatkowo popróbuję Over 1,5 w pierwszej połowie za 3 u Willa✅.


Powodzenia!
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Valladolid - Atletico
Ciężko kwestionować opinię iż Atletico ostatnio spisuje się gorzej niż na wcześniejszym etapie rozgrywek. Większość osób przewidywała taki scenariusz, wielu sądziło, że nastąpi to nawet wcześniej. Nie spodziewam się szybkiego powrotu do optymalnej dyspozycji piłkarzy Simeone. Na wyjazdach od kilku sezonów piłkarze z Madrytu grają przeciętnie, nawet w tym w czasie dobrej formy wyjazdy były ciężkie. Obrona ostatnio chyba zawodzi najbardziej, bo ostatnio to tylko z Sevillą u siebie mieli czyste konto. Gospodarze tego meczu na ostatnich 5 spotkań zaledwie jedna porażka, choć trzeba przyznać, że terminarz niezbyt wymagający. Gola nie strzelili tylko ostatnio na wyjeździe z Betisem, a tak ostatnio regularnie znajdują sposób, aby chociaż raz w meczu pokonać bramkarza rywali. U siebie strzelili do tej pory 23 bramki, więc jak na drużynę na ich pozycji wynik bardzo dobry. Dzisiaj też powinni coś strzelić, a kurs jak na takie rozwiązanie bardzo zadowalający.
Atletico czyste konto? Nie 1,5 Bet365
Real Madryt - Rayo
Tutaj już dużo opisał Ramzesa i ja również spodziewam się ofensywnego spotkania. Jednak kursy na overy są skandalicznie niskie i raczej nie skuszę się, aby na takich warunkach inwestować pieniądze. Real ostatnio gra rożnie, wyjazdy w lidze są tak jakby ich nie było, jednak w spotkaniach domowych moim zdanie prezentują się dobrze. Wysokie wygrane z Getafe i Sevillą, czy remisy z Barceloną i United po dobrych spotkaniach. CR7 jest w bardzo dobrej dyspozycji i nawet bramka samobójcza z Granadą go nie załamała. Ostatnio strzela regularnie, z tymi słabszymi drużynami często więcej niż raz. W ostatnich dniach ma duże wsparcie trybun i wspaniale odwdzięcza się kibicom. Dzisiaj znów liczę na efektowne show Portugalczyka, tym bardziej, że wczoraj Messi wygrał mecz Barcelonie ;).
Ronaldo strzeli dwa lub więcej 1,83 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 606

wanderlei

Użytkownik
Dzisiaj pograł bym wygrana Atletico na przełamanie.Niby przegrali u siebie z Rubinem w Lidze Europy ale nie brał bym tego przy dzisiejszym typowaniu pod uwagę.
Przewaga Atletico w każdym elemencie gry przeciwko Rubinowi i niefortunnie stracona bramka na 0-2.Zespół Valladolid jest całkowicie w zasięgu Atletico i jest to według mnie idealny przeciwnik na przełamanie.Piłkarze ze stolicy Hiszpanii będą chcieli z całą pewnością zmazać plamę na honorze po porażce w LE i pokażą dobry futbol.Ekipa gospodarzy nie znalazła natomiast jeszcze pogromcy w lutym więc czas to zmienić.
Stawiam na Atletico bo widzę że na forum jakieś 1x czy BTS się nasiliły w większej ilości.
Coś na wzór Sociedad over 1,5 gola ????
 
poweros 14

poweros

Użytkownik
Real Madryt - Rayo Vallecano
17.02.2013 21:00
Zakład: Połowa/Cały
Typ: Real/Real
Kurs: 1,45
Bukmacher: Betclic
+++​

Witam wszystkich użytkowników, to mój pierwszy post na forum ;)
Na Estadio Santiago Bernabeu nie trzeba wskazywać faworyta. Real z pewnością pluje sobie w twarz za cały ten, nieudany sezon. Strata do rozpędzonej Barcelony wynosi, aż 19 punktów (Barcelona ma o jeden mecz więcej rozegrany). Mimo, to ekipa Królewskich stara się, a dzisiejszy rywal to także ekipa mocna. Rayo Vallecano zajmuje obecnie 7. pozycję w lidze, a w ostatniej kolejce pokonali na własnym obiekcie - Atletico Madryt ! Jednak pokonanie Królewskich będzie wg. mojej opinii zadaniem niewykonalnym.
Real pokonał w ostatnim spotkaniu Sevillę, wygrał I połowę (2:0), a mecz skończył się wynikiem 4:1. Wcześniej ekipa Mourinho zaliczyła wpadkę przegrywając z Granadą 0:1. To zespół, który na prawdę walczy. Wczoraj ulegli Barcelonie zaledwie 1:2 !
Ostatnie 3 spotkania pomiędzy ekipą Rayo a Realem, kończyły się tylko i wyłącznie zwycięstwami tej drugiej drużyny. W ostatnim boju, we wrześniu, mecz zakończył się wynikiem 2:0 (ponownie Real wygrał I połowę i w konsekwencji całe spotkanie).
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Ode mnie idzie X na Rayo dzisiaj. Real moim zdaniem tego nie wygra - raz, że w lidze jego szanse już są pogrzebane, dwa, ze jest zmęoczny po meczu z MU, trzy, że w perspektywie mecz z Barcą. No i wreszcie wysoka forma Rayo, które ostatnio niespodziewanie pokonało Atl. Madryt i takze u sibie w świetnym stylu rozprawiło się z Betisem. Myślę, że goście z entuzjazmme i bez niepotrzebnej spiny podejdą do meczu. Zaprezentują dobry futbol i bedą groźni dla gospodarzy.
Moje typy to X @ 7,0
i 2 DNB
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Real Madryt - Rayo
Cristiano Ronaldo strzeli bramkę zza pola karnego @ 4.00 Unibet ⛔

Propozycja last minute. Trochę zabawowa, ale ja tu widzę szanse powodzenia. Przede wszystkim swój mecz wygrało Atletico, więc Real nie może zostawać w tyle. Spotkanie mają typowo na rozstrzelanie rywala. Jak zwykle w przypadku Realu ja wolę zaufać znakomitemu Portugalczykowi niż całemu zespołowi. O tym jak ułożoną stopę ma Cris nie będę pisał, bo kto coś ogląda ten wie co on potrafi. Do tego warto odnotować jak wygląda dzisiaj ofensywa realu - Kaka, Ozil, Morata(!) i CR7. Wniosek? Ciężar zdobywania bramek na Portugalczyku. W meczu z Manchesterem United bomba z dystansu mu trochę nie siedziała, ale to nie ten kaliber meczu. Dziś będzie spokojniej, więcej miejsca, większa przewaga nad rywalem. Crisowi wystarczy pół metra miejsca czy wolny z 30 metrów i bramkarz nie wie co jest grane. Jeśli ktoś ma Realowi zapewnić 3 punkty to on, a jeśli on to i z dystansu może coś przyłożyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom