>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

24 Kolejka Premier League 29-30.01.2013

Status
Zamknięty.
marcinlfc 0

marcinlfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Spotkanie: QPR : Man City
Typ: Manchester City
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365


Krótko, bo zaraz początek meczu na Loftus Road.

QPR:Cesar; Onuoha, Nelsen, Hill, Traore; Mbia, Derry; Fabio, Granero, Taarabt; Remy

City:Hart, Zabaleta (C), Garcia, Lescott, Clichy, Milner, Barry, Nasri, Aguero, Silva, Tevez

Nasri, Aguero, Silva i Tevez to piłkarze, których obrońcy tej klasy co Hill i Nelsen po prostu nie są w stanie zatrzymac. City nie może sobie pozwolic na stratę punktów z ostatnią drużyna Premier League jeżeli myślą (a na pewno tak jest) o dogonieniu United. Klasy obu zespołów nie ma nawet sensu porównywac. City mają na każdej pozycji lepszych piłkarzy. z QPR na uwagę zasługuje jedynie Taraabt i ciekawie do drużyny wszedł też Remy. Redknapp na ławce i doping na trybunach nie wystarczą na Citizens. Obywatele na wyjazdach grają ostatnio bardzo dobrze. Przełamali w końcu Britania Stadium i wygrali. Gol co prawda w samej końcówce, ale kto oglądał mecz ten wie jaką przewagę mieli gracze Manciniego. W lidze na wyjeździe wygrali z Arsenalem i Norwich.
Rangersom udało się zatrzymac na Loftus Road Tottenham, ale głównie jest to zasługa cudów jakie w bramce wyczyniał Julio Cesar. Myślę, że absencja Kompanego dzisiaj nie będzie miała większego znaczenia i Citizens pewnie wygrają na Loftus Road.

Dodatkowe typy
QPR : Man City (-1,5) 2.20
Aston Villa : Newcastle over 2,5 2.0
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłkja nożna Anglia, Premiership
Spotkanie: Everton - West Bromwich Albion
Typ: Everton
Kurs: 1,53
bwin

Dzisiaj, podobnie jak i wczoraj, zdecydowałem się na typ z Ligi angielskiej. Everton na swoim obiekcie Goodison Park podejmować będzie ekipę West Bromwich Albion. Liverpoolczycy zajmują obecnie piate miejsce w ligowej tabeli i zgromadzili jak dotąd trzydzieści osiem punktów. Mają jeszcze duże szanse aby móc nawet zakwalifikować się do chociaż by eliminacji Ligi Mistrzów ale muszą wygrać dzisiejsze spotkanie i moim zdaniem są w stanie to osiągnąć. Jak dotąd Everton na swoim obiekcie przegrał tylko jedno ligowe spotkanie a miało to miejsce dzień przed sylwestrem ubiegłego roku kiedy to ulegli Chelsea Londyn jeden do dwóch. Wcale nie musieli tego meczu przegrać. Już w drugiej minucie prowadzili po golu Pienaara ale Frank Lampard strzelając dwa gole ustalił wynik na korzyśc rywala. Jeśli chodzi o ostatnie ligowe mecze to można powiedzieć że stracili punkty. Wygrali z Newcastle i zremisowali z Swansea City oraz Southampton oba te mecze zakończyły się bezbramkowym rezultatem. Utrata punktów &quot;zaowocowała&quot; tym że sąsiad w ligowej tabeli, Tottenham, oddalił się na trzy punkty. Dzisiaj nadarza się okazja aby w końcu ugrać komplet oczek. West Bromwich ostatnie występy nie może zaliczyć do udanych. Seria czterech spotkań bez zwycięstwa w tym trzy porażki mówi sama za siebie. Gdyby nie bramka Odemwingie w końcówce meczu z Aston Villa dająca remis było by jeszcze gorzej. Ja dzisiaj nie daję szans ekipie gości i stawiam na zwycięstwo podopiecznych trenera Davida Moyesa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Dyscyplina: Piłkja nożna Anglia, Premiership
Spotkanie: Everton - West Bromwich Albion
Typ: Everton
Kurs: 1,53
bwin
Dzisiaj, podobnie jak i wczoraj, zdecydowałem się na typ z Ligi angielskiej. Everton na swoim obiekcie Goodison Park podejmować będzie ekipę West Bromwich Albion. Liverpoolczycy zajmują obecnie piate miejsce w ligowej tabeli i zgromadzili jak dotąd trzydzieści osiem punktów. Mają jeszcze duże szanse aby móc nawet zakwalifikować się do chociaż by eliminacji Ligi Mistrzów ale muszą wygrać dzisiejsze spotkanie i moim zdaniem są w stanie to osiągnąć. Jak dotąd Everton na swoim obiekcie przegrał tylko jedno ligowe spotkanie a miało to miejsce dzień przed sylwestrem ubiegłego roku kiedy to ulegli Chelsea Londyn jeden do dwóch. Wcale nie musieli tego meczu przegrać. Już w drugiej minucie prowadzili po golu Pienaara ale Frank Lampard strzelając dwa gole ustalił wynik na korzyśc rywala. Jeśli chodzi o ostatnie ligowe mecze to można powiedzieć że stracili punkty. Wygrali z Newcastle i zremisowali z Swansea City oraz Southampton oba te mecze zakończyły się bezbramkowym rezultatem. Utrata punktów &quot;zaowocowała&quot; tym że sąsiad w ligowej tabeli, Tottenham, oddalił się na trzy punkty. Dzisiaj nadarza się okazja aby w końcu ugrać komplet oczek. West Bromwich ostatnie występy nie może zaliczyć do udanych. Seria czterech spotkań bez zwycięstwa w tym trzy porażki mówi sama za siebie. Gdyby nie bramka Odemwingie w końcówce meczu z Aston Villa dająca remis było by jeszcze gorzej. Ja dzisiaj nie daję szans ekipie gości i stawiam na zwycięstwo podopiecznych trenera Davida Moyesa.
tez zagrauem 10/10 ale EVERTON -1 2,04 bo wizauem na zywo ze match Chelsea 30/12 i bardzo dorbze zagrali nie powinni przegrac u cebie graion bardzo ladnie pilka i jezeli nawet remisowali 0-0 u cebie ze Swansea dzis ze Wba kto jest druzyna kto zagrac pilka nozna otwarti dla mnie bede wygrac wysoko nawet over 2,5 bede.
SOUTHEMPTON +2 1,82 7/10
Dla mnie ten Sothempton kto wizauem ostatnie kolejeke nie przegrac wysoko jezeli przegrac ahah bo dla mnie moze robic wielka nieszpodzianka dzis un premier ja zagrauem troche nawet kurs 15,00,Manchester Utd wiem kto jest silni ale u cebie czasami cie zgubi pamieta ze Newcastle i dzis dla mnie jezeli wygrac napewno minimalni.
FULHAM -0.25 1.93 9/10
Fulham zbyt długo bez zwycięstwa w domu dziś przeciwko West Ham spadł po wielkim starcie myślę wygrać przeciwko Southmpton gdzie dołączył w ostatniej koniec roku grali źle i goście byli już w windykacji potem zawsze w domu stracili Swansea 02/01 przeciwko bardzo trudne i uporządkować remisem 1:1 z Wigan i na zewnątrz domu jest niebezpieczne, z przeszłości West Ham stracił 1-0 do Reading, ale wyraźnie chyba w Sunderland i Arsenal pochodzą z kulek gra, jak również ponad 2,5.
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Angielska, godz 21
Manchester United - Southampton
TYP: under 2.5
KURS: 3,00
BUK: BWIN
Analiza:
Kolejny mecz gdzie kursy są moim zdaniem przesadzone a dokładniej chodzi o mecz pomiędzy zespołem Manchesteru United z zespołem Southampton. Na Manchester kursy z handicapem 1.5 cały czas rosną a teras jest to w granicy 1,70 i sadzę że bardzo przesadzony kurs. Gospodarze tego meczu w lidze są na pierwszej pozycji z dorobkiem 56 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to 10 meczy wygrali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 30 goli i stracili 14 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 12 meczy w których to osiem meczy wygrali, dwa mecze zremisowali i również dwa mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 27 goli i stracili 16 bramek. A więc jak widać w tym sezonie grają bardzo dobrze. Natomiast goście tego meczu w lidze znajdują się na 15 pozycji z dorobkiem 23 oczek. Na własnym boisku rozegrali oni w tym sezonie 12 meczy w których to trzy mecze wygrali, pięć meczów zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili oni aż 14 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 11 meczy w których to dwa mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i sześć meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 15 goli i stracili oni aż 26 bramek. A więc jak widać oba zespoły są w dwóch różnych miejscach tabel więc mecz powinien być łatwy dla Manchesteru. W ostatniej kolejce Manchester zremisował z Tottenhamem 1:1 a zespół gości również zremisował z Evertonem. W ostatnich pięciu meczach pomiędzy oboma zespołami Manchester wygrał wszystkie starcia i w tym meczu powinno tak zostać. Manchester w Pucharze wygrał ostatnio na własnym boisku z Fulham 4:1 i uważam że w tym meczu już taki wynik nie padnie daje zwycięstwo gospodarzy 2:0 i w ten sposób under 2.5 gola ;)
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Arsenal - Liverpool
Zapewne najciekawsze dzisiaj spotkanie. Nie jest to co prawda starcie na szczycie jak to bywało kilka lat temu, ale można nazwać ten mecz hitem 24 kolejki Premier League. Zacznę od Kanonierów. Podopieczni Wengera radzą sobie ostatnio nieźle, można nawet powiedzieć, że dobrze. W sobotę awansowali do piątej rundy FA Cup pokonując drużynę Tomasz Kuszczaka 3:2 po dwóch golach Giroud i bramce Walcotta. W zaległej kolejce angielskiej ekstraklasy pokonali w ubiegłym tygodniu Młotów na Emirates aż 5:1, także Olivier Giroud wpisał się dwukrotnie na listę strzelców. Wcześniej przegrali z derbach Londynu z The Blues na Stamford Bridge 1:2. Oglądałem tylko drugą połowę i nie wiem jak Chelsea zdołała strzelić te dwie bramki w meczu. Kanonierzy cały czas nacierali na bramkę Cecha w drugich 45&#39;. Arsene Wenger nie będzie mógł skorzystać dzisiaj z usług Artety, Coquelina i Gervinho, który gra z reprezentacją WKSu na Pucharze Narodów Afryki. Uważam, że oprócz Artety nie są to jakieś wielkie osłabienia jeśli chodzi o drużynę z północnego Londynu. Jeśli chodzi o The Reds, to piłkarze z Liverpoolu ulegli w niedzielę w FA Cup drużynie Oldham 2:3, w lidze pokonali ostatnio na Anfield Road słabe ostatnio Kanarki 5:0. Do zespołu wracają trzy niesamowicie ważne ogniwa w układance Irlandczyka – Glen Johnson, Jose Enrique oraz Pepe Reina. W pierwszym meczu obu ekip Kanonierzy pokonali na wyjeździe Liverpool 2:0 po debiutanckich golach Poldiego i Cazorli. The Reds chcą dzisiaj się zrewanżować za wrześniową porażkę. Grą drużyny Wengera kieruje ostatnio Wilshere, mocno doceniany na Wyspach w tym sezonie. Młody Anglik notuje bardzo udany sezon i ma mocną pozycję w szeregach Francuza. Olivier Giroud dysponuje w ostatnim czasie niesamowitą skutecznością strzelecką, myślę, że dzisiaj też coś ukuję. Obie ekipy dzielą tylko trzy oczka. Będzie to mecz o tzw. 6 punktów. Każdy chce wywalczyć miejsce premiujące grą w Lidze Mistrzów. The Reds od kilku sezonów notują kiepskie wyniki w lidze. Obie drużyny preferują ofensywny futbol, decydując się poświęcić 90&#39; oglądając obie ekipy możemy być pewni, że bramki na pewno zobaczymy. Moim typem przewodnim na ten mecz jest BTS @ 1.53 Bet365✅. Inne typy to Giroud to score✅ oraz Arsenal DNB.(zwrot)
Przewidywane składy:
Arsenal: Szczęsny - Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs - Wilshere, Diaby, Walcott, Cazorla, Podolski - Giroud
Liverpool: Reina - Johnson, Skrtel, Agger, Enrique - Allen, Gerrard, Downing, Suarez, Sterling - Sturridge
FT
Arsenal Londyn - FC Liverpool 2:2
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik

⚽Manchester United vs Southampton BTS kurs:1,91✅

Kolejny raz uderzam w typ BTS tym razem w spotkaniu drugiego z Manchesterów tym razem tego czerwonego,United.Podczas oglądania wczorajszego spotkania QPR vs Manchester City bardzo spodobały mi się słowa wypowiedziane przez komentatora Canal Plus pana Przemka Rudzkiego który powiedział &quot;Gdyby Sir Alex Ferguson posiadał taką defensywę jak Roberto Mancini w lidze już dawno byłoby pozamiatane&quot;.No właśnie i jak się tu z tym nie zgodzić?Obrona to chyba obecnie najsłabsza z formacji MU.Na jedenaście rozegranych u siebie spotkań w tylko trzech potrafili zagrać na zero z tyłu(West Ham,Wigan,WBA).Pozostałe formacje czyli pomoc i atak spisują się wybornie.W pomocy duże wrażenie robi na mnie już od dłuższego czasu gra Toma Cleverleya,dobre występy notuje Carrick,po kontuzji wrócił Kagawa.W ataku bryluje Robin van Persi lider klasyfikacji strzeleckiej Premier League,a w dobrej formie znajduje się Javier Hernandez,joker w tali Fergusona.Oprócz tego mecz odbędzie się na Old Trafford co jest dodatkowym handicapem na korzyść gospodarzy.Kolejną sprawą oprócz niestabilnej w tym sezonie obrony gospodarzy tego meczu jest ewidentnie fala wznosząca na której obecnie znajdują się piłkarze &quot;świętych&quot;.Ostatnie siedem rozegranych meczy to tylko jedna porażka w pucharze Anglii z Chelsea.Co warto podkreślić drużyna Southamptonu w tylko jednym z tych spotkań nie zdołała zdobyć choćby jednej bramki.Następną sprawą która może spowodować pozytywny efekt w postaci gola na Old Trafford jest osoba nowego trenera Mauricio Pochettino.Zawodnicy na pewno będą przez niego odpowiednio do tego meczu przygotowani i będą chcieli się pokazać,bo przecież jest to dopiero ich drugi mecz pod wodzą tego szkoleniowca,a pokazanie się z jak najlepszej strony w meczu z tak wymagającym rywalem może zapewnić niektórym stałe miejsce w pierwszym składzie.Ważną kwestią jest też pierwszy mecz rozegrany pomiędzy oboma zespołami.Tam drużyna jeszcze wtedy pod wodzą Adkinsa była bliska nawet zwycięstwa.Jednak w decydującym momencie swą klasę pokazał van Persi,który przechylił szalę zwycięstwa na korzyść &quot;czerwonych diabłów&quot;.Przez większość tamtego spotkania Southampton grał z faworyzowanym rywalem jak równy z równym i zdołał strzelić nie jednego a dwa gole.Podsumowując:Nie wydaje mi się aby był to mecz do jednej bramki lecz wiadomo,że murowanym faworytem jest Manchester.Jednak zawodnicy ofensywni,których ma do dyspozycji Pochettino to nie byle kto.Gaston Ramirez,Lambert czy Puncheon powinni dziś zaprezentować równie dobrą dyspozycję jak w meczu z Chelsea na Stamford Bridge i odnaleźć drogę do siatki rywali,a z drugiej strony to samo zapewne zrobią Rooney bądź Persi.


⚽Arsenal Londyn vs Liverpool BTS kurs:1,50✅

Drugie spotkanie na którym się dziś skupię jest mecz pomiędzy Arsenalem Londyn,a Liverpoolem.Rozpocznę może od drużyny gości.Dwa najbliższe spotkania to dla Brendana Rodgersa i jego zawodników prawdziwa chwila prawdy.Dziś ciężki wyjazd na The Emirates Stadium,a za tydzień chyba jeszcze trudniejszy,bo do samego mistrza Anglii na Etihad Stadium.Ostatnio The Reds zaliczyli wstydliwą wpadkę w pucharze Anglii przegrywając z trzecioligową drużyną Oldham.Nie wiem dokładnie czym to było spowodowane,bo spotkania nie oglądałem ale widziałem ich wcześniejsze spotkania.Przejechali się 5:0 niczym walec po ekipie Norwich,wcześniej rozegrali dobrą jedną połowę w przegranym spotkaniu z MU by jeszcze wcześniej dwa razy po 3:0 wygrać z Sunderlandem czy QPR.Ciężko jest mi więc napisać iż są w słabej dyspozycji,bo wyniki i gra wyglądają coraz lepiej.Pierwsze skrzypce gra najskuteczniejszy w drużynie Luis Suarez,a wyraźnie w formie jest też serce tego zespołu Steven Gerrard.Wnioskuje więc,że ten zespół stać na bramkę na boisku Arsenalu.No właśnie przejdę teraz do drużyny Arsena Wengera.Ostatni mecz z West Hamem może kibiców kanonierów napawać optymizmem.Bardzo przekonujące zwycięstwo 5:1.Kolejnego cudownego gola strzelił Cazorla,a dwie bramki dołożył Olivier Giroud.W dalszym ciągu w bardzo dobrej dyspozycji znajduję się Theo Walcott z którym włodarze doszli jakiś czas temu do porozumienia i Anglik przedłużył swoją umowę z Londyńczykami.Jedynie w ostatnim czasie zastrzeżenia można składać w stronę defensywy Arsenalu.Ostatnie osiem spotkań to tylko jedno czyste konto,czyli słabo.Warto dodać też fakt iż na dwadzieścia ostatnich potyczek obu zespołów w 3/4 z nich obie drużyny strzelały gola.Podsumowując-Dla obu ekip niezwykle ważna potyczka i 3pkt. zdobyte w takim spotkaniu mogą okazać się kluczowe w końcowym rozrachunku.W obu drużynach ma kto strzelać,a w dodatku obrona Arsenalu w ostatnim czasie ma problem z zachowaniem czystego konta.
Bukmacher:WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Norwich - Tottenham
Mecz na Carrow Road. Wielka szansa Kogutów na przełamanie ostatnio złej passy w lidze. Po remisach z Diabłami i Rangersami będą szukali punktów w meczach z Kanarkami. Kanarkami, które łagodnie mówiąc zawodzą. Nawet nie trzeba wspominać o porażce o której mówi całą Anglia, nie tylko sportowa. Mianowicie Norwich City uległo w sobotę na swoim boisku drużynie &#39;non league&#39;, jaką jest Luton Town. Dodam, że owe Luton uległo wczoraj w innym pucharze Anglii 0:3 innej drużynie z dolnych lig angielskich. Dobitnie to pokazuje obecny poziom grajków Chrisa Hughtona. W ostatnich sześciu kolejkach w Premier League Kanarki zdobyły tylko jeden punkt w starciu ze słabymi Srokami. Uważam, że za kilka kolejek Norwich będzie w strefie spadkowej. 19 stycznia z Anfield Road wywieźli pięć bramek, nie strzelając ani jednej. W pierwszym meczu obu ekip na White Hart Lane padł wynik 1:1, jednak wtedy Norwich spisywało się zaskakująco dobrze. Do składu Kogutów wskakuje Holtby, który jednak tej zimy zasilił szeregi ekipy Villasa-Boasa. Portugalczyk może już dziś skorzystać z jego usług. Do składu wraca również Gallas i Defoe. Ten drugi pod nieobecność Adebayora będzie siłą napędową Spurs. Tottenham w niedzielę uległ Leeds United w FA Cup i dość niespodziewanie zakończył rozgrywki na czwartej rundzie podobnie jak Liverpool. Kogutów w dzisiejszym meczu interesują tylko i wyłącznie trzy punkty i ciągła walka o co najmniej czwarte miejsce na koniec ligi. Nie wyobrażam sobie dzisiaj innego wynik niż zwycięstwo gości. Przy obecnej dyspozycji Kanarków na Carrow Road wygrałaby nawet drużyna z trzeciej ligi polskiej. Warto dodać, że do składu Norwich wraca Bassong, a z drugiej strony nie może zagrać wypożyczony z Tottenhamu Harry Kane.
Tottenham Hotspurs @ 1.83 Bet365⛔ 1:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom