>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

24. kolejka Premier League [02.02-03.02.2016]

Status
Zamknięty.
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ekipa Chelsea po dość fatalnym przebiegu większości sezonu, wewnętrznych zawirowaniach powoli jakby wracała do swojego rytmu, choć oczywiście to trochę późno gdyż mamy 24 kolejkę, aczkolwiek jeszcze można i należy walczyć aby się otrzeć gdzieś tam w górnej części tabeli i być może na pocieszenie zagrać w LE.Oczywiście do ideału jeszcze sporo brakuje, jednak do ogrywania ekipy pokroju Watford jak najbardziej powinno wystarczyć i zdecydowanie powinni celować w 3 pkt zwłaszcza że w przyszłych kolejkach w lutym czekają ich mecze min z ManUtd, ManCity oraz w lidzę mistrzów z PSG.Watford zajmuję 10 pozycję interesując się utrzymaniem, jutro będą mieli ciężki pojedynek z Chelsea następnie z Tottenhamem w Londynie ale jeszcze w tym miesiącu będą mieli okazję powalczyć o jakieś punkty z Crystal czy Bourne także lepiej nie wypalać się zbytnio z drużynami o większych działach.Chelsea w pierwszym spotkaniu zremisowała u siebie 2-2, w latach wcześniejszych obie ekipy spotykały się na szlaku pucharowym a w ich meczach padało sporo goli.Uważam że Chelsea strzeli w tym meczu kilka bramek.
Chelsea over 1,5 2.18 Unibet
 
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
Watford - Chelsea
Czego się możemy spodziewać po tym meczu? Myślę, że ofensywnej Chelsea, więc wszystkie overy bramkowe na The Blues są jak najbardziej do gry. Ja osobiście włożyłem do dubla over 0.5 @1.23 Bet365 i over 1.5 @2.10 Unibet (niestety kurs już trochę spadł). Przede wszystkim podoba mi się za Hiddinka, że Chelsea stara się zabić mecz. Nie jest to granie jak za Mourinho, czyli drużyna strzela bramkę na prowadzenie, a potem oddaje inicjatywę. Parę razy stracili bramki w końcówkach, więc The Special One wyciągnął potem wnioski. Drużyna stara się przez cały mecz ciągnąć do przodu, mimo że wynik jest korzystny. Jakie kolejne argumenty za tym typem? Oscar ostatnio w lepszej formie (piękny gol z Milton Keynes) no i Hazard w końcu strzelił tak długo oczekiwanego gola. Wprawdzie z o wiele słabszym przeciwnikiem, ale teraz powinna zejść z niego ta presja. Dokładam również trochę drobniej Chelsea -1 azjan @2.84 Pinnacle.
Chelsea over 0.5 @1.23 Bet365
Chelsea over 1.5 @2.10 Unibet
Chelsea -1 azjan @2.84 Pinnacle
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Z tego, co czytam, dzisiejszy mecz wyglądał tak, że Arsenal nie umiał gola strzelić, czyli mecz podobny do 2 poprzednich. Gole trzeba strzelać, to nie jazda figurowa. Zresztą Święci też mogli strzelić i wygrać, bo ponoć mieli okazję. Arsenalu nie oglądałem, bo to zespół wymoczków z wiecznymi pretensjami. Tyle tylko, że piłkarze nie są od biadolenia i użalanie się nad sobą. Mają grać, bo za to im się płaci. To nie Torpeda Ćmielów, gdzie Józek gra w napaści i jak jest trzeźwy, to coś strzeli, a reszta chłopaków to strażacy, małorolni, kowal i sołtys. Jeśli chce się walczyć na kilku frontach to trzeba mieć szeroką kadrę i sprawny zespół medyczny. I nie ma co płakać, bo inni też grają i nie użalają się.

By nie było, ostrzegałem, bo z Kanonierami często wychodzą wałki
Southampton zagrało solidnie ale nic więcej. Arsenal zagrał miliard razy lepiej. Trzymali piłkę większość czasu, przez cały mecz stwarzali mega groźne akcje z czego wiele z nich skończyłoby się golem gdyby bramki nie pilnował Forster. Jedyna sytuacja do której pasuje określenie &quot;Arsenal nie umiał strzelić gola&quot; to sytuacja Walcotta. Proponuję nie sugerować się komentarzami na onetach czy innych jakoby Soton należało się zwycięstwo lub remis był wynikiem sprawiedliwym bo zwyczajnie nie był. Pewnie nawet nie zadałeś sobie trudu obejrzeć jakiegoś short highlightu. Proszę

http://livefootballvideo.com/highlights/england/premier-league/arsenal-vs-southampton-4
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Southampton zagrało solidnie ale nic więcej. Arsenal zagrał miliard razy lepiej. Trzymali piłkę większość czasu, przez cały mecz stwarzali mega groźne akcje z czego wiele z nich skończyłoby się golem gdyby bramki nie pilnował Forster. Jedyna sytuacja do której pasuje określenie &quot;Arsenal nie umiał strzelić gola&quot; to sytuacja Walcotta. Proponuję nie sugerować się komentarzami na onetach czy innych jakoby Soton należało się zwycięstwo lub remis był wynikiem sprawiedliwym bo zwyczajnie nie był. Pewnie nawet nie zadałeś sobie trudu obejrzeć jakiegoś short highlightu. Proszę
http://livefootballvideo.com/highlights/england/premier-league/arsenal-vs-southampton-4
W pierwszej polowie w mojej ocenie Soton gral lepiej niz Arsenal. Bardzo groźne kontry w wykonaniu gosci. Oczywiscie , że gdyby nie dzien konia Forstera to 3 pkt zostały by w Londynie ale nie powiedzial bym ze Arsenal zagral miliard razy lepiej. Soton zarowno w pierwszej jak i drugiej polowie mieli swoje szanse. btw ten Gabriel to sie nie nadaje na taki poziom rozgrywek. chlop nie potrafi wyproadzic pilki, kilka glupich strat na 30 m przed swoja bramka, lepsza druzyna by Arsenal za to pokarala.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja dziś w meczu Chelsea próbuje tego co gram na United. Chelsea wygra a w meczu powyżej 2.5 bramki ja grałem po kursie 3.20 w Bet365. Chelsea musi takie mecze wygrywać, jednak Watford nie położy się i nie będzie prosiło o najniższy wymiar kary. Mi po głowie chodzi wynik 1-2, max 1-3. Mówcie co chcecie ale Chelsea ma większy potencjał i gdyby nie ich fatalna kampania to zapewne większość ładowałaby Chelsea wygra do zera. Watford ma plusa w osobie Inghalo. Chelsea jak chce uniknąć blamażu musi taki rywali ogrywać bez względu na miejsce rozgrywania spotkania.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Ayoze Perez gol 3.75⛔
Oscar gol 3.5
⛔

Perez dziś zaczyna w pierwszym składzie srok,które po ostatnich transferach są jeszcze silniejsze niż po letnich transferach,jeszcze teraz gdy doszedł Doumbia,konkurencja w ataku wzrosła.Hiszpan i tak jest drugim strzelcem Newcastle zaraz po Wijnaldumie ale i tak musi obawiać się o miejsce w składzie,zdarza mu się grać na skrzydle ale dziś wyjątkowo jako napastnik więc myśle że ustrzeli Everton
Z kolei Oscar zagrał kapitalny mecz w niedziele i w tym przypadku liczę na podtrzymanie passy.Chelsea wyraźnie odżyła po przyjściu Hiddinka,widać to po ich grze i radości jaką czerpią z gry piłkarze.Jako że Hazard na ławce to Oscar będzie wraz z Costą i Willianem napędzał gre gości,a Oscar zaraz obok Costy to największy faworyt do zdobycia bramki w meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom