>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

24. kolejka Premier League [02.02-03.02.2016]

Status
Zamknięty.
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP


W weekend większość zespołów Premier League walczyła w 4. rundzie FA Cup. Piłkarze nie mogą liczyć na chociaż chwilę wytchnienia, bo już we wtorek zaczyna się 24. kolejka ligowa. Najciekawiej zapowiada się starcie na King Power Stadium, gdzie Leicester podejmuje Liverpool. Gospodarze odpadli z FA Cup jeszcze we wcześniejszej fazie, dlatego w weekend odpoczywali i ten fakt może mieć wpływ na dyspozycję we wtorkowym meczu. Innym ciekawym starciem będzie spotkanie Arsenalu z Southampton. Podobnie jak Leicester, Świeci mają handicap w postaci dłuższego odpoczynku. Ostatnio Southampton notuje bardzo dobre rezultaty i być może po pokonaniu Man United na Old Trafford, podopieczni Ronalda Koemana sprawią kolejną niespodziankę.

Zapraszam do dyskusji ;)
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Arsenal - Southampton​

Nadszedł ten dzień. Dla Arsenalu to pierwszy oddech po czarnym okresie spowodowanym kontuzjami. Wypada zadać sobie pytanie - jak czarny był to okres? W mojej skromnej opinii Kanonierzy wyszli obronną ręką. Po pierwsze wyratowali Ligę Mistrzów, po drugie wciąż są na drodze napisania historii(3x Fa Cup z rzędu), po trzecie dalej uczestniczą w walce o mistrzostwo kraju. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy Arsenal rozegrał 12 spotkań gdzie tylko 4 nie skończyły się zwycięstwem. Pierwsze potknięcie to srogie baty na St Mary`s i tutaj nie ma żadnej wymówki. Arsenal zagrał fatalnie a Święci weszli w nich bez mydła. Dwa kolejne mecze to dwa remisy. Najpierw wspaniały mecz z Liverpoolem gdzie Giroud marnuje 100 a The Reds wyrównują w 93 minucie by w następnej kolejce zobaczyć coś zupełnie odwrotnego. Nudny i niemrawy mecz z Garncarzami gdzie będąc szczerym goście zaprezentowali się ciutkę lepiej. No i wisienka na torcie - derby Londynu znowu grane w 10ę. Oczywiście decyzja Clattenburga jak najbardziej słuszna, Wengera niekoniecznie, jednak wypada zauważyć, że Arsenal miał swoje szanse w tamtym meczu.
Do składu wrócili Koklę i Sanchez. Elneny zaliczył niezły debiut. Całe te problemy kadrowe wyklarowały szczęście w nieszczęściu - Campbella. Wciąż w obwodzie jest Iwobi. Wenger ma szerokie pole do popisu.
Nadchodzący mecz będzie niesamowicie ważny. Pierwszy czynnik to walka o mistrzostwo. Aktualny lider, Leicester będzie u siebie gościć The Reds a więc bardzo ciężki mecz przed nimi. Z drugiej strony The Citizens jadą przejechać się po kotach a więc wypada wygrać nadchodzące spotkanie. Nie tylko ze względu na sytuację w tabeli ale przez wspomniany wyżej gwałt na St Mary`s. Wątpie by Kanonierzy podeszli do tego spotkania jak do zwykłego ligowego meczu. Tutaj trzeba będzie zemścić się za to co stało się w grudniu. Southampton na wyjazdach na zachwyca podczas gdy Arsenal gra u siebie bardzo dobry futbol. Dodatkowo od 2012ego roku wszystkie ligowe potyczki na Emirates szły na konto Arsenalu. Wyjazdy skończyły się dwoma remisami i dwoma przegranymi.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na przewagę Arsenalu i dlatego uważam, że warto na nich grać. Dorzucam do tego bramkę Sancheza. Chilijczyk dostał 30 minut w meczu z Chelsea i w ogóle nie było widać co by wracał z dość długiej kontuzji. Celne podania, dobre dryblingi, kreatywność technika i szybkość. Mecz z Burnley tylko potwierdził dobrą formę. Wszyscy wiemy jak Sanchez podchodzi do futbolu i po takiej przerwie na pewno będzie głodny gry i nie wiadomo czy głód ten będzie kiedyś zaspokojony. W każdym razie w obliczu takich okoliczności liczę na 100% od tego zawodnika. Kursy na gol ciut zawyżone ze względu na powrót.
Arsenal win @1.8
Sanchez gol @2.67
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Arsenal ładnie kolega po fachu opisał, trudno się z nim nie zgodzic.
⚽ Suderland - Manchester City
Manchester City -1 AH ::: 1,82 ::: 1/3 ▶
Over 2,5 ::: 1,70 ::: 1/3 ⛔

Wyjaśnię najpierw typ na over bramkowy. Ja już swego czasu napisałem tutaj na forum, że w meczach City w zdecydowanej większości pada BTS i over bramkowy, niekiedy bardzo wysoki. Moim zdaniem linia w ich meczach powinna być wystawiona na 3,5 a nie standardowa 2,5. Do tego co tu dużo pisać? Spotka się drużyna która strzeliła najwięcej bramek w tym sezonie PL z drużyną która straciła ich najwięcej. Do tego dochodzi ta oficjalna zmiana trenera na Guardiolę - przeciwnik wręcz wymarzony dla niego. Spójrzmy na objęcie Realu przez słynnego &quot;Zizou&quot; - od razu na dzień dobry wygrali swój pierwszy mecz z nowym &quot;kołczem&quot; przeciwko 5:0 z Deportivo la Coruna. - sporstowanie moderatora bułeczka, głupia gafa z mojej strony :oops:. Tutaj liczę na jakieś 1:3, 2:4 dla gości. Różnica w poziomie drużyn, do tego gospodarze ostatnio tracą sporo bramek jak np. 4 z Tottenhamem, ale też sporo strzelają jak np. 2:4 ze Swansea.
Wynik: 0:1
⚽ Norwich - Tottenham
Tottenham ::: 1,80 ::: 1/3 ✅
Tutaj też szykuje się taka petarda, a przynajmniej wygląda taką na papierze. Norwich jak będzie grał tak dalej to poleci z hukiem z tej ligi. 4 bramki stracone z Liverpoolem i końcowy szalony wynik 4:5, wcześniej 3:0 w plecy z Bournemouth, kolejna trójka od Stoke City i City z okazji jakichś pucharów.
Za to goście strzelili w ostatnich 4 meczach aż 13 bramek, pokonali nawet na wyjeździe Leicester 0:2 z okazji rozgrywek jakiś pucharów. Tak naprawdę to koguty z roku na rok robią solidny stopniowy progres jeżeli chodzi o ich miejsce w tabeli w poszczególnych sezonach. Teraz kręcą się już w okolicy top 3 z realną szansą na mistrzostwo kraju. Typ na Tottenham jest prosty, oba zespoły są na przeciwległych bieganych zarówno w tabeli jak i z aktualną formą.
Wynik: 0:3
⚽ Crystal Palace - Bournemouth
Crystal Palace -0,25 AH ::: 2,12 ::: 1/3 ⛔
Typ oparty z czysto statystycznego punktu widzenia. Crystal Palace od 6 meczów nie wygrał spotkania w Premier League. Mieli też ciężki terminarz bo Tottenham, City, Chelsea, czy Aston Villa która powoli w końcu coś zaczęła grać.
Wynik: 1:2
West Brom - Swansea West Brom 2,64 ; Over 2,5 2,90 ; Swansea/West Brom 41,00 ; 2:1 12,00 - 3za3 bułeczka info
Everton - Newcastle Utd X2 2,30

Leicester - Liverpool REMIS 3,45
Watford - Chelsea REMIS 3,40 ✅
Manchester United - Stoke City REMIS 3,80
West Ham - Aston Villa ODPUSZCZAM
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Arsenal - Southampton

Śmieszna linia na kartki Arsenalu. Już nie raz widziałem takie linie w spotkaniach na Emirates i przeważnie wchodziło. Fakt, Arsenal łapie mało kartek i ogólnie jest ekipą, która gra czysto. Zazwyczaj linia 0,5 jest wystawiana na mecze ze słabiakami, bo w takich meczach Arsenal jest przy piłce, dominuje i okazji do kartek jest teoretycznie mało. Ale teraz taka linia to nieporozumienie. Southampton to bardzo solidna drużyna, która powinna sprawić nieco problemów gospodarzom. Tak sprawdziłem sobie i wyszło mi, że na 16 meczów u siebie w 14 piłkarze Arsenalu łapali kartki. Ja to gram singlem, ale do dubla też dobry typ.

Arsenal - Southampton gospodarze over 0,5 kartki @ 1,61 Bet365 ✅ 2 kartki




Leicester - Liverpool

Leicester jest tutaj faworytem do wygranej. Lisy miały nieco ponad tydzień czasu na odpoczynek, a Liverpool w tym samym czasie zagrał 2 spotkania, w tym 120 minut ze Stoke, gdzie grała podstawowa jedenastka. Następnie ciężki mecz z West Hamem, w którym zagrało kilku podstawowych graczy. Lisy zagrały bardzo dobre spotkanie w ostatniej kolejce i rozgromiły Stoke 3:0. Z tym samym Stoke męczył się Liverpool, który przegrał w regulaminowym czasie i awansował do kolejnej rundy pucharu dopiero po karnych. Więcej nie ma sensu pisać, bo każdy zna te drużyny. Leicester rewelacja sezonu, a Liverpool bardzo nieregularny, nawet takie głupie Norwich potrafiło obnażyć całkowicie ich grę w obronie wbijając 4 bramki.

Drugi typ to handi rożnych Liverpoolu. Już raz pisałem, że Leicester z mocnymi zespołami oddaje inicjatywę i skupia się na kontrach. Przeciwnik ciśnie i nabija dużą ilość rożnych. Z Tottenhamem było w rożnych 3-8, 5-9, 8-16, z City 1-13, z Chelsea 1-8, z United 1-8, z Evertonem 2-10. Jak widać często te różnice w rożnych są kolosalne. Oczywiście są też mecze, gdzie Lisy zdobywają podobną liczbę rożnych co przeciwnik, chociażby w pierwszym meczu na Anfield. W Unibecie jest handi -2 EH, czyli Liverpool potrzebuje zdobyć o 3 lub więcej rożnych niż Leicester.

No i wreszcie trzeci typ na ten mecz to BTS. Leicester dysponuje dużą mocą w ataku. Ostatnio Lisy gładko uporały się ze Stoke, a wcześniej było kilka słabszych spotkań bez strzelonej bramki. Liverpool potrafi strzelać w meczach z mocnymi zespołami. Jedynie z United czy z West Hamem w ostatnim czasie się to nie udało. Leicester zachował czyste konto w trzech kolejnych meczach u siebie i taka sztuka udała się Lisom po raz pierwszy od dawien dawna. Obrona gospodarzy potrafi tracić bramki i moim zdaniem Liverpool będzie w stanie strzelić.

Leicester - Liverpool 1 DNB @ 1,909 Pinnacle ✅ 2:0
Leicester - Liverpool -2 EH rożne @ 3,75 Unibet ✅ 4-12

Leicester - Liverpool BTS @ 1,85 Marathonbet ⛔ 2:0





WBA - Swansea

Dobrze znani wszystkim fixiarze, których miałem już przyjemność opisać.

http://forum.bukmacherskie.com/f339/18-kolejka-premier-league-26-12-2015-a-127904.html#post5842162
http://forum.bukmacherskie.com/f339/25-kolejka-premier-league-10-11-02-2015-a-118379.html#post5140838

Pierwszy mecz dla Swansea, czyli teraz wygrać &quot;musi&quot; WBA. Kurs aż 2,70 u niektórych buków i składa się na to fakt, że Łabędzie miały więcej odpoczynku, bo nie grały w FA Cup w weekend oraz fakt, że goście ostatnio wyszli z kryzysu i wygrali 2 mecze - z Watford i z Evertonem. Na handi -0,25 również mamy bardzo atrakcyjny kurs ok. 2,25 i ja taki zakład właśnie gram, w przypadku remisu przynajmniej będzie zwrot połowy stawki. Mimo, że 3za3, to zawsze mogą jakimś remisem przyfixować, bo oba zespoły akurat potrzebują punktów. Wg mnie 2,25 powinno być na czystą jedynkę w tym spotkaniu.

Rozważam jeszcze over 2,5. Pierwszy raz widzę 2,90 na over w Premier League.

WBA -0,25 - Swansea @ 2,24 Pinnacle ⛔/ZWROT 1:1 //jednak remis, także w następnym sezonie powinien być podział: win WBA i remis




Crystal Palace - Bournemouth

Stawiam na bramkę Adebayora. Pisałem o tym ostatnio przed meczem ze Stoke. Wtedy nie grał, jeśli tym razem zagra to za drobne warto zagrać jego bramkę. Togijczyk strzelał w debiucie w Arsenalu, City i Tottenhamie, może teraz również popisze się trafieniem. Warto wstrzymać się z tym typem do ogłoszenia składów.

Adebayor strzeli @ 3,00 Bet365 ZWROT //znów Adebayor nie wyszedł w podstawowej jedenastce




Norwich - Tottenham

Spotkanie Norwich - Liverpool jest poważnym kandydatem do miana meczu sezonu. Norwich pokazało w tym spotkaniu dwa oblicza. Z jednej strony nieudolna gra w obronie, a z drugiej dużo ożywienia w ataku, którego sprawcą był kupiony niedawno Naismith. Jeśli podobnie będą wyglądały Kanarki z Tottenhamem to można być spokojnym o BTS, bo właśnie taki zakład stawiam w tym meczu. Tottenham wiadomo co gra w ofensywie. Koguty mają tyle możliwości w ataku i tylu dobrych graczy, że nie stanowi dla nich problemu strzelanie bramek. Tottenham strzela bardzo regularnie na wyjazdach. W 16 meczach tylko raz nic nie strzelili, a było to w pierwszym meczu sezonu na Old Trafford. Norwich u siebie potrafi sprawiać problemy mocnym zespołom. Wiadomo w jakich okolicznościach wygrał Liverpool, ale jeszcze wcześniej na Carrow Road punkty gubił Southampton, Everton czy Arsenal. Mnie nie zdziwi jak Tottenham tutaj polegnie. W weekend Kanarki odpoczywały, a Tottenham grał w pucharze kilkoma piłkarzami z podstawowego składu, co może mieć znaczenie.

Norwich - Tottenham BTS @ 1,86 Unibet ⛔ 0:3




West Ham - Aston Villa

Dzisiaj spora masówka na Młoty i to jest jeden z argumentów by odpuścić grę na gospodarzy. Na papierze zdecydowanie mocniejszy jest West Ham, ale faworyci nie zawsze wygrywają w Premier League. West Ham nie potrafi grać z Aston Villą o czym świadczy ich słaby bilans H2H: http://www.betexplorer.com/soccer/england/premier-league/mutual-matches/?home=Cxq57r8g&amp;amp;away=W00wmLO0&amp;amp;where=1. W ciągu ostatnich 18 lat West Ham podejmował Aston Villę 15 razy, z czego wygraną Młotów zakończyły się tylko 3 spotkania. Widać, że te dwa zespoły bardzo często remisują, aż 10 razy. Gdyby w ciemno grać w każdym meczu X2 to zakład wszedłby 12/15 razy. West Ham w tym sezonie słynie z dobrej gry przeciwko mocnym zespołom, ale z tymi słabszymi potrafi tracić punkty jak z Bournemouth, Norwich czy z WBA. Bardzo dawno Młoty nie przegrały u siebie. Ostatni raz w sierpniu ubiegłego roku. Seria bez porażki na Upton Park wynosi już 9 spotkań. Aston Villa z kolei wygrała swoje ostatnie spotkanie wyjazdowe także w sierpniu. Od tego meczu minęło już 11 wyjazdowych spotkań bez wygranej. Liczę na to, że jedna jak i druga seria zakończy się w tym spotkaniu. Aston Villa to zespół, który już jedną nogą jest w Championship i nie sądzę, żeby się podniósł, ale mimo to będzie jeszcze w stanie parę niespodzianek sprawić.

West Ham - Aston Villa X2 @ 2,00 Marathonbet ⛔ 2:0



Wydaje mi się, że dziś może być parę niespodzianek. Jeszcze kilka dni temu większość drużyn grała w FA Cup i różnie może to wpłynąć na formę tych zespołów. Dlatego też gram na dogi z wysokimi kursami. Wszystko niską stawką 2/10. Jak chociaż jeden wejdzie to będzie już dobrze.

West Ham - Aston Villa 2 @ 4,95 Marathonbet ⛔
Sunderland - Man City 1 @ 7,90 Marathonbet ⛔
Norwich - Tottenham 1 @ 4,75 Bet365 ⛔




Wyjaśnię najpierw typ na over bramkowy. Ja już swego czasu napisałem tutaj na forum, że w meczach City w zdecydowanej większości pada BTS i over bramkowy, niekiedy bardzo wysoki. Moim zdaniem linia w ich meczach powinna być wystawiona na 3,5 a nie standardowa 2,5. Do tego co tu dużo pisać? Spotka się drużyna która strzeliła najwięcej bramek w tym sezonie PL z drużyną która straciła ich najwięcej. Do tego dochodzi ta oficjalna zmiana trenera na Guardiolę - przeciwnik wręcz wymarzony dla niego. Spójrzmy na objęcie Realu przez słynnego &quot;Zizou&quot; - od razu na dzień dobry wygrali swój pierwszy mecz z nowym &quot;kołczem&quot; przeciwko 5:0 z Deportivo la Coruna. Tutaj liczę na jakieś 1:3, 2:4 dla gości. Różnica w poziomie drużyn, do tego gospodarze ostatnio tracą sporo bramek jak np. 4 z Tottenhamem, ale też sporo strzelają jak np. 2:4 ze Swansea.
Co?!! Przecież Guardiola obejmie City od następnego sezonu, a nie od meczu z Sunderlandem. Chyba nie myślałeś, że Guardiola w środku sezonu, w jeden dzień rzuci wszystko w cholerę w Bayernie i pojawi się w nowym klubie...

Jeśli chodzi o typ na over, to nie neguję, ale może i Sunderland traci najwięcej bramek, ale głównie traci te bramki na wyjazdach. To samo tyczy się City - strzelają głównie u siebie. Na wyjazdach to zupełnie inna drużyna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Leicester vs Liverpool
over 10.5 rożnego |1,80| bet365 ✅

To jest dla mnie bet tej kolejki. Leicester, które troszkę spuściło z tonu co było do przewidzenia podejmuje u siebie Liverpool, który w tym sezonie gra mega w kratkę chodź sam Klopp powiedział jak obejmował The Reds, że ten sezon byle dograć do końca a przyszły na pewno będzie wyglądał inaczej a przede wszystkim lepiej. Widzę tutaj fajne otwarte spotkanie i obie ekipy walczą o 3 punkty bez dwóch zdań, remis nie zadowoli żadnej z ekip, chodź jeśli już to bardziej gości. Leicester ostatnio przed własną publicznością pewne zwycięstwo nad Stoke 3:0, gdzie rożnych było 12. Nie lubię patrzeć na suche statystyki rożnych, ale to na pewno nakierowuję, ale zdecydowanie najważniejszą kwestią jest styl gry obu ekip. Z Tottenhamem 11 rożnych w rewanżowym spotkaniu Pucharowym a w pierwszym 14. Leicester gra fajnie, płynnie a przede wszystkim z polotem, który się ceni a to się równa oczywiście z rożnymi. Liverpool co do rożnych zwykle bierze się do roboty gdy przegrywają, ale przecież to wcale nie dziwne. Często nie mają pomysłu na grę z przodu i biją jak głową w mur. Pod koniec grudnia obie ekipy grały ze sobą i wtedy nabiły 13 rożnych i tym razem liczę na to samo. Moim zdaniem najciekawsze spotkanie kolejki i na pewno mecz będzie miły dla oka i nie będziemy się nudzić jak choć by na potyczkach Manchesteru United. Rożne jak najbardziej do gry!

West Ham vs Aston Villla
West Ham |1,85| bet365 ✅

Ja tutaj idę w stronę gospodarzy i jakoś szczególnie nie boje się o ten typ. Młoty w tym sezonie na prawdę mega solidnie u siebie jak i na obcym podwórku. Widziałem ostatnie 5 spotkań West Hamu w lidze i śmiem twierdzić, że spokojnie puchary w ich zasięgu a co dopiero ogranie jutro ostatniej ekipy ligi. Remis u siebie z Manchesterem City i duże szczęście gości, nie mówię tutaj o bramce na 2-2 w końcówce tylko o tym, że wg wywieźli z Boleyn jeden punkt. West Ham bardzo mi się podobał i spokojnie mogli zabić mecz i prowadzić w pewnym momencie 2-3 bramkami. Pamiętam tą główkę Antonia na początku drugiej połowy, gdzie z kilku metrów minimalnie obok słupka. Jeszcze poprzeczka Kouyate w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Fajne otwarte spotkanie z Bourn, ale po prostu Wrst Ham wykorzystał swoje szanse i wygrał 1:3. Wygrana u siebie 2:0 z Liverpoolem, gdzie the reds przez większość czasu mieli piłkę, ale walili głową w mur kompletnie bez pomysłu, a West Ham wykorzystywał swoje szansę, których mieli na prawdę sporo i to mogło się skończyć o wiele wyżej niż tylko 2:0. Ale nie ma co opisywać każdego spotkania, West Ham gra u siebie i za cel ma na pewno 3 punkty i moim zdaniem dopisze je do swojego konta. Będą na pewno przeważać a Aston Villa będzie liczyła na kontry, bo w tym momencie jest przepaść między grą jednej a drugiej ekipy. Krótko jeszcze na temat gości. Villa jeśli się nie ogarnie dla mnie jest pierwszym kandydatem do spadku i bardzo bym tego chciał bo grają mega kichę. Owszem ostatnie 2 remisy, jeden z Leicester czy zwycięstwo z Palace. Jutro grają na wyjeździe gdzie w tym sezonie wygrali raz, 3 razy zremisowali i 8 porażek i ta wygrana to była w pierwszej kolejce z Boro. Ostatnio remis 0:0 z Bromem, porażka 3:1 z Sunderlandem, ekipą której obrona jest w tragicznym stanie, strzelili zaledwie jedną bramkę a co do tego porównywać defensywę West Hamu. Porażka z Norwich czy remis z Newcastle, większość tych wyników jak najbardziej zasłużona, chodź z przebiegu spotkania z West Bromu spokojnie mogli wywieźć 3 oczka, ale tak to jest jak się nie trafia z kilku metrów do bramki. Sprawa jest prosta, West Ham jutro spokojnie wygrywa a może i nawet z jakimś handicapem to pogram.✅Polecam!
ps. nie wiem kto to jest ten shakal, ale jego &quot;wiedza&quot; kuje w oczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Oferta specjalna B e t s a f e:

Arsenal ⛔ + West Ham ✅ + ManU ✅ wygraja swoje mecze @ 7 ⛔

Fajna opcja na wtorkowy tripel z PL. Arsenal juz zostal opisany powyzej wiec nie bede sie specjalnie rozwijal. Arsenal od 3 meczow w PL bez zwyciestwa powraca na wlasny stadion i gra mecz ligowy z Southampton ktory ma serie 3 wygranych spotkan w lidze. Arsenal gra na przelamanie i powinni zgarnac pelna pule. Do tego to H2H...



Wiem, ze w tym sezonie na Man United sie nie stawia ale zrobie wyjatek patrzac na H2H w spotkaniach na OT pomiedzy tymi zespolami.



Stoke na wyjazdach mnie rozczarowalo w meczu z Leicester gdzie doslownie nie istnieli przez 90 minut, jak i w meczu z CP gdzie pierwsza polowe zagrali jak amatorzy. Dopiero w drugiej polowie wyszli bardziej zmotywowani. Do tego dochodzi ciezki tydzien w ktorym Stoke odpadl po 120 min grania z Capital One Cup oraz z FA Cup. Duze roszady w zespole, spore zmeczenie i fakt, ze Stoke to jednak zespol swojego boiska nie wrozy zbyt dobrze. Man United po porazce z Southampton w lidze znowu gra na OT gdzie jestem pewny, ze zagraja o klase lepiej. Z Derbami wygrali ale prawda taka, ze zlapali Derby w momencie w ktorych Tha Rams maja spadek formy. Nie zmienia to faktu, ze wygrana 1:3 mogla nieco poprawic nastroje w szeregach United. Nie chce mi sie wierzyc w kolejna porazke gospodarzy na OT i licze na wymeczona wygrana.

Co do West Hamu to graja u siebie z najslabsza ekipa ligi. AV ma serie 3 nie przegranych spotkan w lidze i mysle, ze ta seria sie jutro skonczy. West Ham bez wygranej w ostatnich 2 spotkaniach wraca na wlasny stadion i licze tutaj na pewna wygrana Mlotow. Jesli chodzi o ten mecz to ja po prostu nie widze Villi strzelajacej wiecej niz 1 bramke. Defensywa nadal jest tragiczna co pokazal mecz z City. Bledy sie mnoza w kazdym spotkaniu i zawodnicy jak Valencia czy Payet z pewnoscia beda mieli swoje okazje w tym meczu.

Do tego patrzac na forme obu ekip odpowiednio o siebie (West Ham)...



...i na wyjezdzie (Aston Villa)...



...widac wyraznie, ze wygrana AV jest bardzo malo prawdopodobna. Spodziewam sie spokojnej wygranej gospodarzy.

Oczywiscie nikogo nie namawiam ale statystycznie wygrana tych 3 ekip jest dosc prawdopodobna. Pozdro ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Manchester United-Stoke
MU powyżej 1.5 kartki
2.62
Bet365
Niech nikogo nie zmyli wynik z Derby. Oki momentami nawet dało się to oglądać ale ogólnie był to chaos, chaos i jeszcze raz kopanina. Większość graczy United miała problem z dokładnym przyjęciem piłki ... wszedł Carrick i pokazał im jak się szybko mija drugą linię przeciwnika ;) gol na 1-3. Dwie kartki dla United przeciwko Stoke, które gra szybko i agresywnie. Wiadomo nie od dziś,że kontuzje to bolączka United. Obrona będzie śmiesznie złożona a Stoke to zgrana ekipa. Ja osobiście ładuje ten bet i dodatkowo dokładam,że United wygra i w meczu 2.5 bramki ale to progresja więc gram bo trzeba. Jedyny minus to arbiter spotkania - East, który nie sypie mocno kartkami ale po tym kursie grzech nie próbować
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Oferta specjalna B e t s a f e:

Arsenal + West Ham + ManU wygraja swoje mecze @ 7

Fajna opcja na wtorkowy tripel z PL


Dla mnie taki zakład to wskazówka, które mecze omijać szerokim łukiem. Bukmacher nie jest instytucją charytatywną i na 100 % chociaż jeden mecz nie wejdzie, a nie zdziwiłbym się, jakby nie weszły dwa. Oczywiście rób jak chcesz, może się mylę, ale widuję takie zakłady i zawsze coś wypier...i.
Często dają to w STS, tydzień temu był tripel z Arsenalem, Athletico i Juve.
Weszło tylko Juve a Romą 1-0. Ostatnio w triplu byli Hiszpanie z Niemcami w rękę, wynik pewnie znasz. Ja osobiście nie polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
embojam 165

embojam

Użytkownik
Liverpool over 4,5 rr @1,53 ; over 5,5 rr @2,00 óni ✅✅✅

Ponownie idę w stronę rożnych, Liverpool najwięcej rr na wyjazdach w lidze, średnia 6,5. Dodatkowo przyjeżdża do lidera PL także wysoce prawdopodobne będzie gonienie wyniku a co za tym idzie nabijanie rr. W rundzie jesiennej w meczu pomiędzy tymi zespołami Liverpool nabił u siebie 7 rr. Ja w tym meczu usilnie upatruję takiego scenariusza, że to goście będą musieli odrabiać straty a w takich właśnie meczach, które przegrali na wyjeździe z West Ham, Watford czy Newcastle nabijali kolejno 9 9 7 cornerów. Uważam, że linia 4,5 jak najbardziej do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ludozerca 606

ludozerca

Użytkownik
Możecie mi wytłumaczyć jaki jest sens grania na United po 1,70? Przecież nawet jak ten typ wejdzie to najprawdopodobniej będzie to wymęczone 1-bramkowe zwycięstwo i nerwówka do samego końca. Przypominam, że Stoke wygrało pierwszy mecz 2:0, więc doskonale wiedzą jak z nimi grać, a nie sądzę, że w piłkarzach United jest jakaś żądza rewanżu, bo nie ma w nich ducha rywalizacji - obecna ekipa to przeciwieństwo drużyn prowadzonych przez Fergusona. Nie polecam tego zakładu po tak zaniżonym kursie w kontekście bardzo słabej dyspozycji United. Jeśli już miałbym czegoś szukać w tym meczu to raczej Stoke X2.
 
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
WBA - Swansea

Ważny mecz dla obu klubów, gdzie każdy będzie chciał zdobyć punkty. Swansea 2 zwycięstwa z rzędu. WBA się zacięło, gdzie nie liczę Pucharu Anglii. Licząc na to, że Swansea strzela regularnie, to również i w tym meczu liczę na gola po ich stronie. Uważam, że mecz z Evertonem dodał im skrzydeł.

WBA czyste konto? NIE 1.50 bet365✅✅✅1:1
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Możecie mi wytłumaczyć jaki jest sens grania na United po 1,70? Przecież nawet jak ten typ wejdzie to najprawdopodobniej będzie to wymęczone 1-bramkowe zwycięstwo i nerwówka do samego końca. Przypominam, że Stoke wygrało pierwszy mecz 2:0, więc doskonale wiedzą jak z nimi grać, a nie sądzę, że w piłkarzach United jest jakaś żądza rewanżu, bo nie ma w nich ducha rywalizacji - obecna ekipa to przeciwieństwo drużyn prowadzonych przez Fergusona. Nie polecam tego zakładu po tak zaniżonym kursie w kontekście bardzo słabej dyspozycji United. Jeśli już miałbym czegoś szukać w tym meczu to raczej Stoke X2.
Pod kątem typerskim ten mecz należy omijać tak samo szerokim łukiem jak spotkanie na Emirates czy w Leicester. Tu może stać się wszystko... to mecze dla kibiców wierzących w swoje drużyny. Kibice Kanonierów będą wierzyć w to,że uda im sie ograć Świętych, którzy ostatnio mają dobrą passę - nie stracili bramki w 3 ostatnich spotkaniach a strzelili przy tym 6 bramek. H2H też nie skazuje Świętych na porażkę... wspomniałeś,że kurs na United nie jest adekwatny do ryzyka ale zauważ,że United zawsze ciężko się grało ze Stoke ale u nich. Soton natomiast w ostatnich 5 potyczkach wygrało 3 razy z Arsenalem, raz przegrało i był jeden remis. Każdy gra swoje bo to jego pieniądze ;) ja jak miałbym coś doradzić to omijać te 3 spotkania. Najbardziej prawdopodobne wydaje mi się dziś zwycięstwo Młotów. W meczu Leicester będę szukał kartki na zawodnika, na kogo padnie okaże się potem. Jeszcze jest chwila do namysłów. Wiem,że ten post nie daje czystego typu ale mam nadzieję,że coś wniósł do dyskusji.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Manchester Utd over 1,5 @ 1.94 Unibet
Dobrze że wszyscy boją się tego meczu, wtedy typy lubią właśnie wchodzić:]gospodarze w ostatnich sezonach może nie należą do ligowych wyjadaczy ale systematycznie walczą o górne lokaty co za tym idzie występy w LM, nie ma zatem co pisać jak większość że Diabły są bez formy, mają swoje potknięcia jak min z Southampton u siebie ale mają też zwycięstwo z Liverpoolem na wyjeździe i te punkciki do wypracowania jakiejś sensownej pozycji na koniec sezonu systematycznie jakoś udaje się ciułać.Stoke wymagający przeciwnik, w meczach z United w ostatnich latach dużo bramek nie padało, ale ta tradycja kiedyś się zmieni.Stoke też ma swoje perypetie, stracili w Leicester 3 gole nie trafiając ani razu do siatki, zremisowali co prawda u siebie z Arsenalem ale ogólnie ich pozycja w tabeli i dorobek punktowy wróży jedynie pewny byt, mało prawdopodobny występ w Lidze Europejskiej która na wyspach raczej nikogo nie elektryzuję.Manchester Utd obecnie na 5 miejscu czyli granicy LE a LM z dorobkiem 37pkt 5 pkt straty do 4 Tottenhamu wyżej można powiedzieć walka o podium, Utd nie może przechodzić obojętnie obok ligowych spotkań, choć zapewne jakieś potknięcie znowu się zdarzy to myślę że nie dwie kolejki z rzędu, teraz pora na komplet z niżej notowanym rywalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
West Ham United - Aston Villa Birmingham Typ: 1 @ 1.91 Bet365 ✅
Aston Villa w ostatnich trzech starciach nie przegrała, inkasując przy tym 5 punktów. Jednak sytuacja drużyny z Birmingham jest wciąż dramatyczna, gdyż do ostatniego miejsca gwarantującego utrzymanie w lidze tracą wciąż 10 punktów. Co więcej w zimowym okienku transferowym kierownictwu klubu nie postarało się o żadne wzmocnienia dając tym samym jasny sygnał. Albo Aston Villi uda się zachować ligowy byt tym co jest, albo godzą się na porażkę nie podejmując niepotrzebnych, dodatkowych zobowiązań finansowych. Śmiem jednak twierdzić, że zarówno ostatnie wyniki, jak również plany gości zostaną brutalnie zweryfikowane przez West Ham. Podopieczni Slavena Bilica grają naprawdę solidną piłkę. Są powszechnie znani jako pogromcy faworytów, ale w starciach ze słabszymi ekipami również radzą sobie całkiem nieźle. Na własnym boisku West Ham ostatnio pokonał Southampton, Liverpool oraz zremisował z Manchesterem City. Co najważniejsze zdrowy jest ofensywny trzon drużyny, który stanowią Payet, Valencia i Kouyate. Oni dla mnie są gwarancją dzisiejszego sukcesu gospodarzy. Aston Villa choć ostatnio nieźle broni to poza Jordanem Ayewu nie ma zbyt wiele do zaoferowania w ataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
jak czarny był to okres? W mojej skromnej opinii Kanonierzy wyszli obronną ręką
Faktycznie wyszli &quot;obronną ręką&quot;. Zdobyli 2 punkty w 3 ostatnich meczach. Jeśli ta &quot;świetna passa&quot; zostanie dziś podtrzymana, to ciężko liczyć choćby na remis z rozpędzonymi gośćmi.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Arsenal Londyn - Southampton FC 1 @1,75 Bet365 ⛔ 0:0
Niesamowity Forster w bramce razy nieskuteczność Ozila do kwadratu farta...

Wiele zostało już napisane, ogólnie zgadzam się że warto grać w stronę Kanonierów. Zbijając argumenty za Sotonem, owszem - widać w ich grze przebudzenie, trzy zwycięstwa z rzędu, lecz grali z przeciwnikami o diametralnie innym stylu niż Arsenal. Były to defensywne ekipy Watfordu i West Bromwich, a ostatecznie równie defensywna i beznadziejna zbieranina LVG. Oglądałem ten ostatni mecz, i naprawdę Southampton nie zaprezentowało nic nadzwyczajnego. To był mecz słabych ze słabymi, i równie dobrze tę jedyną bramkę mógł wpakować Rooney, a wpakował najnowszy nabytek, świetny napastnik Charlie Austin.
Oglądałem za to ostatnie mecze Kanonierów. Z Chelsea meczu ustawiła (jak najbardziej słuszna) czerwona kartka, lecz winnym porażki jest Wenger, który popełnił błąd taktyczny zdejmując z boiska Giroud, a zostawiając Campbella i Ozila. W meczu z Liverpoolem (ze Stoke nie widziałem więc nie opisuje) Arsenal był lepszy. Już pomijam gola dla The Reds w 93 minucie, ale z gry więcej miał Arsenal, i spokojnie powinni dobić rywala jeszcze na początku drugiej połowy (świetny występ Giroud)!.
Zresztą Arsenal wiadomo nie od dzisiaj, że gra falami. Często zdarzają im się zjazdy, słabsze mecze, aby potem wejść na najwyższy poziom i golić. Po trzech meczach bez zwycięstwa, to świetna okazja na przełamanie się z kiepskim rywalem u siebie.
I najważniejszy argument - powrót Alexisa Sancheza. Chilijczyk zagrał już 80 minut w pucharowym meczu z Burnley (i strzelił bramkę), co znaczy że jest zdrowy i gotowy do gry w pełnym wymiarze czasowym. To pewnie pozwoli nam uniknąć oglądania Campbella, i w ofensywnej formacji Wenger wystawi tercet: Walcott, Ozil, Sanchez, a na szpicy oczywiście Giroud. Mertesacker również może zagrać, gdyż swoją karę odbył w meczu pucharowym. Soton nadal bez Pelle i Davisa, a Saido Mane kompletnie pogubił formę. Myślę że kurs w okolicach ~1,75 jest dobrą opcją.

Krótko o pozostałych meczach:
Leicester - Liverpool - niby faworytem Leicester i dobry kurs na nich, ale przestrzegam, że jest to mecz z Liverpoolem. The Reds mają tendencję do słabej gry przeciwko słabym rywalom, ale rozgrywania wielkich spotkań przeciwko czołówce. W pierwszym meczu tych ekip (nie tak dawno bo w Boxing Day) Liverpool nie dał szans gospodarzom, wygrywając nisko ale pewnie 1:0.
Norwich - Tottenham over 2,5 @1,90 ✅ 0:3
Typ oparty o Norwich, kompletnie dziurawą drużynę. Bez sensownej defensywy, ale z ładnie wyglądającą (jak na ich możliwości) ofensywą. Naismith dobrze się wprowadził, Mbokani imponuje siłą fizyczną, jest jeszcze Jerome, a może szanse debiutu dostanie Bamford. Tottenham wiadomo - Harry Kane i duża mobilizacja na zwycięstwo. Kurs @1,90 wysoki.
Sunderland - Man City - teoretycznie proste zwycięstwo City, ale ciekawy jestem jak z motywacją po opublikowaniu info o odejściu Pellegriniego z końcem sezonu i przyjściem Guardioli. City w wybitnej formie nie jest, straciło na długie miesiące De Bruyne, a Sunderland pod wodzą Big Sama stał się twardą, nieprzyjemną drużyną (jak wszystkie prowadzone przez Allardyce&#39;a). Kurs zdecydowanie nie warty ryzyka.
West Ham - Aston Villa 1 @1,91 ✅ 2:0
West Ham już nie gra tak efektownie jak na początku sezonu. Wrócił po kontuzji Payet, ale jakoś bez błysku. W weekend grając najmocniejszym składem nie poradzili sobie z rezerwami Liverpoolu. Mimo wszystko AV u siebie powinni porobić, ale nie szalałbym ze stawką.
West Bromwich - Swansea 1 (DNB) @1,72 ZWROT 1:1
Tony Pulis nie zwykł przegrywać z takimi drużynami u siebie. Stara, staroangielska szkoła futbolu. Już zdążył przerobić The Baggies na swoją modłę, robiąc z nich jedenastoosobowy koszmar, armię orków. Do pokonania Pulisa potrzeba dobrego stratega na ławce, oraz klasowych zawodników, którzy umiejętnościami zrekompensują przewagę fizyczną i motywacyjną gangu Pulisa. Swansea pogrążona w głębokim kryzysie nie ma ani jednego ani drugiego. Gomis i Sigurdsson totalnie rozczarowują. Dla mnie Łabędzie to główny kandydat do spadku. DNB po takim kursie warto.

Wszystkie kursy z Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Faktycznie wyszli &quot;obronną ręką&quot;. Zdobyli 2 punkty w 3 ostatnich meczach. Jeśli ta &quot;świetna passa&quot; zostanie dziś podtrzymana, to ciężko liczyć choćby na remis z rozpędzonymi gośćmi.
Zdajesz sobie sprawę z tego, że mówię o intensywnym 2 miesięcznym okresie okraszonym plagą kontuzji? Zdajesz sobie sprawę z tego jak wyglądały mecze, o których mówisz?
 
armadax23 22

armadax23

Użytkownik
Spotkanie: Norwich City - Tottenham
Na dziś proponuje spotkanie broniącego się przed spadkiem Norwich z ekipą Tottenhamu, która nieoczekiwanie włączyła się do walki o mistrzostwo. Gospodarzy od strefy spadkowej dzielą zaledwie 2 punkty natomiast goście do lidera tabeli tracą 5 punktów. Norwich seria 4 meczy bez zwycięstwa gdzie stracili aż 14 bramek, generalnie obok Sunderlandu najgorsza defensywa w lidze, odmienne nastroje w ekipie Pochettino 4 zwycięstwa 13 strzelonych bramek, więc potencjał ofensywny naprawdę spory. Tottenham na wyjezdzie przegrał tylko raz, w poprzednim spotkaniu tych drużyn pewnie 3-0 dla Hotspur. Biorąc pod uwagę aktualną formę obu drużyn oraz to że goście mają w swoich szeregach kapitalnego Kane (13 bramek w PL) zapowiada się powtórka z Grudnia i kolejne zwycięstwo Tottenhamu!
Tottenham 2 @ 1.82 Betclic
Harry Kane strzeli @ 2.10 Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
prince91 136

prince91

Użytkownik

Obie drużyny strzelą bramkę @1.80⛔
Patologia...????

Dziś na Carrow Road przyjeżdża Tottenham, który ma wielki apetyt na kolejny komplet punktów, ale na pewno nie będzie to dla nich łatwe spotkanie, bowiem Kanarki już nie raz pokazywały, że potrafią walczyć z drużynami teoretycznie mocniejszymi, zwłaszcza na własnym stadionie. U siebie (4-3-4, 16:15) wyglądają nieźle i urywali już punkty takim zespołom jak np. Arsenal, Everton czy Southampton. Norwich przystąpi do tego meczu bez większych problemów kadrowych, zawieszony jest jedynie O&#39;Neil, tak więc zapowiada się ciekawe spotkanie.
Koguty natomiast w ostatnich meczach wyglądają bardzo dobrze i tracą jedynie 5 punktów do lidera - Leicesteru, oraz 2 oczka do City i Arsenalu. Przed tygodniem bardzo dobry mecz na Selhurst Park, gdzie pokonali Crystal Palace 1:3, ale coś mi się wydaje, że w dzisiejszym meczu nie będzie już tak łatwo. Na wyjazdach radzą sobie bardzo dobrze (5-5-1, 19:10) a jedyną porażkę zanotowali w pierwszej kolejce, kiedy to przegrali z Manchesterem United 1:0. Co ciekawe, później rozegrali na wyjazdach 15 spotkań (wliczając Ligę Europejską i krajowe puchary) i w każdym z tych meczów zdobywali przynajmniej jedną bramkę.
W ostatnim bezpośrednim meczu Tottenham rozbił u siebie Norwich, wygrywając 3:0. Tym razem liczę na bardziej wyrównane spotkanie i spodziewam się bramek z obu stron.
_______________
Jeszcze na sucho:
Arsenal - Southampton 1 @1.80
Leicester - Liverpool BTS @1.80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom