>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24. kolejka PKO Ekstraklasy (5.3 - 7.3.2022)

Status
Zamknięty.
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Lechia - Wisła
Typ 1X
Kurs 1,78
Betfan

Lechia na własnym stadionie jest bardzo silną drużyna,ostatnio wygrała nawet z Lechem ,który w tej chwili jest zdecydowanym faworytem do mistrzostwa pewnie wygrywa poza meczem w Gdańsku z czołówką ekstraklasy.Lechia jest bardzo dobrze grająca drużyną w ofensywie.Majac w składzie Paixiao który strzelił w ekstraklasie 97 bramek, Zwoliński którego piłka szuka w polu karnym,bardzo dobrze gra Durmus i ostatnio co mecz w Gdańsku juniorzy wpisują się na listę strzelców.Wisla mimo zmiany trenera na Brzęczka dalej gra tragicznie, popełniając pełno błędów w defensywie.Wisla w tabeli spadła już na 17 miejsce,co w najbliższym czasie prawdopodobnie jeszcze się pogorszy, ponieważ Termalica punktuje,na ten moment Wisła jest najpoważniejszym kandydatem do spadku.Wysoki kurs na zwycięstwo Lechii jest moim zdaniem warty zaryzykowania paru zł,moim zdaniem wysokie zwycięstwo Lechii.
Chyba Cie poniosło z tym kursem 🤣🤣
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
ponad 28,5 fauli @ 1,51
Betclic

Nieciekawie i nerwowo zaczyna być w Krakowie, Wisła szybko przesuwa się w dół tabeli i obecnie zajmuje już 17 miejsce. Wszystkie ekipy uwikłane w walkę o utrzymanie w rundzie wiosennej punktują, natomiast Biała Gwiazda zdobyła w tym czasie zaledwie 1 punkcik stąd jej fatalna pozycja w tabeli. Efekt nowej miotły w postaci zatrudnienia byłego selekcjonera reprezentacji Brzęczka niewiele na razie zmieniło.
Lechia po wczorajszej porażce Radomiaka może odskoczyć na 3 pkt. i dodatkowo zbliżyć się na 3 pkt. do Rakowa, którego jutro czeka ciężki mecz w Poznaniu.
Liczę, że obie ekipy będą chciały wygrać za wszelką cenę stąd na boisku zobaczymy sporo twardej i agresywnej gry stąd typ na faule.
W ostatnim meczu Wisła przegrała w Warszawie i w tym spotkaniu popełniła sporo bo 22 faule także widać, że na boisku nie odpuszczają i na to samo liczę dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Lechia - Wisła1 2,5 taki zakład jak boost podważony kurs...Betfan

Moze od gości zaczniemy Wisła w dużym kryzysie -kłopocie widmo spadku bardzo realne. Wyniki słabe no i forma jeszcze gorsza zlepek zawodników nie za bardzo sobie radzi na boisku presja jest duża nowy trener kibice mobilizują efektów nie ma.... z kibicowskiego punktu ważny mecz byla zgoda wiec mobilizacji na trybunach nie zabraknie a to potrafi sie przekładać na boisko .Lechia mocna u siebie gra ciekawa pikle podtrawia ograć Lecha te kursy sa bardzo atrakcyjne w stronę gospodarzy fakt tylko 100zl do przyjedzie ale...Brzeczek liczy na Forbsa on liczy na transfer podobno chory....no nie ciekawie Gospodarze maja to lepiej Poukładane jest pomysł wizja gry młodzież Koperski Sezenieno dobra pewna obrona
 
Ostatnia edycja:
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Jestem daleki od teorii spiskowych ale po dzisiejszym meczu Lechii z Wisłą jakby ktoś mi teraz powiedział że w naszej ekstraklasie dalej grasuje jakiś fryzjer czy inny golibroda to bym chyba uwierzył bo to się w pale nie mieści jak ta Lechia nie chciała tego meczu wygrać w drugiej połowie po tej pierwszej połowie a może tylko ja mam takie wrażenie....
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
Jestem daleki od teorii spiskowych ale po dzisiejszym meczu Lechii z Wisłą jakby ktoś mi teraz powiedział że w naszej ekstraklasie dalej grasuje jakiś fryzjer czy inny golibroda to bym chyba uwierzył bo to się w pale nie mieści jak ta Lechia nie chciała tego meczu wygrać w drugiej połowie po tej pierwszej połowie a może tylko ja mam takie wrażenie....
Hej, jest na jakiejś stronie typ na spadek Wisły k.?
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Legia - Śląsk

Oj nie powinien być to ładny mecz dla oka. Chyba pierwszy raz od dawna Legia zagra w Poniedziałek swój mecz ligowy. Z Łęczną w pucharze wyglądało to troszkę lepiej, ale nie popadajmy w hura optymizm, bo Łęczna nic nie pokazała i chce skupić się na utrzymaniu w lidze. Żeby było jeszcze ciekawiej to Śląsk gra na równi z Legią, czy nawet jeszcze gorzej, więc wynik dzisiejszego meczu jest sprawą otwartą, z lekką przewagą gospodarzy. Sytuacja Śląska robi się co raz gorsza, bo tylko 3 pkt przewagi nad strefą spadkową, 4 pkt na Legią przed dzisiejszym spotkaniem, więc po fatalnym starcie rundy wiosennej , mogą czuć się zaniepokojeni. Może się to przerodzić w brzydki mecz, ze sporą ilością fauli oraz kartek. Pan sędzia Musiał typowy średniak, ale te 5-6 kartek pokazywał już w tym sezonie. Mecz na dole tabeli, o przysłowiowe 6 pkt, więc próbujemy w tym kierunku .

Over 4.5 kartek @1.77 Unibet
Over 5.5 kartek @2.70 Unibet
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Legia W. - Śląsk W.
Legia @ 1.90
Fortuna

Kolejne bardzo ważne spotkanie dla obu ekip w tym sezonie. Legia z dwoma zwycięstwami z rzędu w tym sezonie, a dlatego klubu w tym sezonie to nie lada wyczyn. Legia mimo to, że wygrała ostatni swój mecz ligowy to dalej znajduje się w strefie spadkowej, a to z tego względu, że punkty zbierają pozostałe ekipy, które walczą o utrzymanie się w lidze. Legia w tych dwóch meczach zaprezentowała się nawet dobrze. Stwarzali sytuację i co najważniejsze wykorzystali je w odpowiednim momencie. Wojskowi pozostają faworytem starcia ze słabym Śląskiem, który w czterech dotychczasowych meczach w tym roku zdobył ledwie dwie bramki.
Śląsk w ostatnich tygodniach wygląda naprawdę kiepsko w ofensywie jak i defensywie. Dla gospodarzy jest to kolejna ogromna szansa żeby wykorzystać tutaj słabsza dyspozycję rywala i zgarnąć trzy ważne punkty. Obie ekipy do tego meczu przystąpią bez większych osłabień, w Legii dalej nie zagra Boruc, natomiast Magiera ma do dyspozycji większość swoich ważnych graczy.
Na dodatek trzeba dodać, że będzie to starcie dwóch szkoleniowców, którzy to mieli okazje ze sobą współpracować. Kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko?. Przekonamy się już wieczorem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom