>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24 kolejka I Ligi 04.04.2012 - 07.04.2012

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP


Kursy - Unibet

Już dziś rozpoczynamy kolejną kolejkę rozgrywek pierwszej ligi.
Zaczynamy wyjątkowo wcześnie bo już w środę - od spotkania Piasta Gliwice i Sandecji Nowy Sącz.

Zapraszam do komentowania i pisania analiz. Już dziś widać, że będzie można znaleźć bardzo atrakcyjne kursy. Ciekawie wyglądają spotkania Niecieczy z Wartą czy Olimpii ze szczecińską Pogonią. Ja z kolei liczę na Piasta już w dzisiejszym meczu. Postaram się nawet sklecić parę słów na ten temat.​
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Kukla widze że Ty z Gliwic więc poweidz mi co z tym Piastem?? ????
Wygrają?? Ostatnio się przejechałem na nich więc dzisiaj powinno byc już chyba dobrze??
Masz jakiś cynk ze składem Piasta??Zdrowe chłopaki??
A tak nawiasem - ładny fajny kameralny stadion mogła by Ekstraklasa zawitac choćby na miejsce takiego &quot;wiejskiego&quot; ŁKS-u
 
M 135

mhm

Użytkownik
stadion nie gra tylko kibice a Piast ma sezonowych kibicow i zerowy potencjal w swoim miescie wiec nawet nie mow o &quot;wiejskim&quot; ŁKS.
Nie jestem z Lodzi ani im nie kibicuje.
Piast jest dosc dziwna druzyna, nawet nie wiadomo do konca czy chca awansowac. Koncowka zeszlego sezonu pokazala jak bardzo nie byli zainteresowani awansem. Rozdawali pkt na lewo i prawo. Generalnie 2 liga polska nie jest ciekawa liga do typowania. Bardziej bym sie skupil na szukaniu wałków jak rok temu pod koniec sezonu niz liczenie na to ze Piast wygra.
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Piast Gliwice vs. Sandecja Nowy Sącz
Typ: Remis @ 3.35 Unibet⛔⛔⛔


Gospodarze są jak dla mnie obok Pogoni najpoważniejszym kandydatem do awansu do Ekstraklasy. Obecnie zajmują 4 pozycję w tabeli, ale jest to wynik tego, że na jesieni zagrali tylko 4 spotkania na własnym stadionie. W rundzie wiosennej z 11 pozostałych do zakończenia sezonu spotkań aż 10 Piast rozegra na własnym stadionie. Z dotychczasowych 7 spotkań na własnym stadionie gracze z Gliwic wygrali 4 oraz 3 razy remisowali.


Ich dzisiejszy przeciwnik w lidze zajmuje miejsce w środku tabeli, ale jest to wynik bardzo słabej rundy jesiennej. Wydaje się że podopieczni trenera Roberta Moskala solidnie przepacowali przerwę zimową i mogą okazać się czarnym koniem rozgrywek, o czym mogą świadczyć wyjazdowe zwycięstwo nad Wartą, czy też wygrana na własnym stadionie z liderem ze Szczecina.


Historia pojedynków obu zespołów nie jest zbyt długa. Do tej pory Piast i Sandecja spotkały się trzykrotnie. W dwóch spotkaniach zespoły dzieliły się punktami, natomiast w ostatnim rozegranym meczu drużyna biało-czarnych rozbiła gliwiczan 4:0.


Podsumowując: myślę, że Piast jest faworytem i teoretycznie powinnien wyjść zwycięsko z dzisiejszego pojedynku. Wg mnie gracze Sandecji sprawią w dniu dzisiejszym niespodziankę i urwą punkty wyżej notowanemu rywalowi. Stawiam remis.
 
T 0

typer45

Użytkownik
stadion nie gra tylko kibice a Piast ma sezonowych kibicow i zerowy potencjal w swoim miescie wiec nawet nie mow o &quot;wiejskim&quot; ŁKS.
Możesz rozwinąć swoją myśl? Zawsze mi się wydawało, że to piłkarze grają a nie kibice. Poza tym na jakiej podstawie twierdzisz, że Piast ma sezonowych kibiców?
 
bartlomiej87 14

bartlomiej87

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Polska 2.liga
Spotkanie: Piast Gliwice-Sandecja Nowy Sacz ✅ 2:1
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: Expekt

Analiza: O godzinie 20:00 prze własna publicznoscia Piast Gliwice podejmowac bedzie u siebie Sandecja Nowy Sacz.Piast Gliwice zajmuje obecnie 4 miejsce ich bilans 11-6-6 w bramkach 38-31 zdobywajac 39 punktów.Sandecja Nowy Sacz zajmuje obecnie 10 miejsce ich bilans 8-6-9 w bramkach 28-30 zdobywajac 30 punktów.W ostanim spotkaniu Piast Gliwice podejmował u siebie Górnik Polkowice które walczy o utrzymanie i spotkanie zakonczyło sie remisem.Natomiast Sandecja w ostatnim spotkaniu podejmowała na wyjezdzie Warte Poznan i wygrali to spotkanie 2:1.Gospodarze grajac u siebie ich bilans 4-3-0 w bramkach 15-8 zdobywajac 15 punktów.Natomiast goscie na wyjedzie ich bilans 3-4-5 w bramkach 10-17 zdobywajac 13 punktów.Goscie walcza o kazdy cenny punkt i o utrzymanie sie w lidze.Natomiast Piast Gliwice walczy awans lub baraz do Ekstraklasy.Jesli Piast chce awasnowac to musi to spotkanie wygrac.Uwazam ze w tym spotkaniu wygra Piast Gliwice.Pozdrawiam!
 
friday79 1

friday79

Użytkownik
Olimpia Elbląg vs. Pogoń Szczecin
Typ: Pogoń Szczecin @ 1.90 Unibet
O godzinie 17.00 w Elblągu, tamtejsza Olimpia podejmować będzie lidera 1 ligi, a zarazem największego kandydata do awansu do Ekstraklasy, Pogoń Szczecin.
Olimpia Elbląg w lidze zajmuje 18 miejsce z 14 pkt po 23 kolejkach, gdzie w tym 2 wygrali, 8 zremisowali i 13 razy przegrali. Ich stosunek bramek wynosi 19-46, czyli -27.
Wszystko wskazuje na to że losy Olimpii już są przesądzone i spadną, a zarazem wrócą do II ligi wschodniej, gdzie w tamtym roku w ostatnim meczu wykorzystali potknięcie się Okocimskiego Brzesko i awansowali do 1 ligi. Do końca sezonu zostało 11 kolejek i strata wynosząca do bezpiecznego miejsca wynosi już 11 pkt na tę chwilę.
Pogoń Szczecin w lidze zajmuje 1 miejsce z 44 pkt po 23 kolejkach, gdzie w tym 13 wygrali, 5 zremisowali i 5 razy przegrali. Ich stosunek bramek wynosi 40-20, czyli +20.
Pogoń w tym sezonie to największy kandydat do awansu do ekstraklasy, lecz ostatnie dwa mecze tego nie pokazały gdyż tydzień temu przegrali z Termalicą Bruk Bet Nieciecza 0-2, a dwa tygodnie wcześniej w Nowym Sączu z tamtejszą Sandecją 1-0. Przewagę jaką mieli jest bardzo mała: 1 pkt nad drugą Termalicą, 2 pkt nad trzecim Piastem(który w środę pokonał 2-1 na własnym stadionie Sandecję, 3 pkt nad czwartą Zawiszą. Przyszła więc najwyższa pora wygrać, a rywal z którym zmierzą się w sobotę jest praktycznie z najłatwiejszej półki gdyż nie wyobrażam sobie innego wyniku niż zwycięstwo Pogoni, a kurs 1.90 myślę że jak najbardziej warto grać bo już na Tobecie jest 1.80.
 
adasko6910 166

adasko6910

Użytkownik
Olimpia Elbląg - Pogoń Szczecin
Już jutro w Wielką sobotę o godzinie 17:00 zamykająca tabele Olimpia podejmować będzie lidera I ligi Pogoń.
Pogoń Szczecin nie najlepiej zaczęła rundę wiosenną, gdzie po trzech meczach zdobyli 3 pkt. Ostatnio ulegli na własnym boisku 0-2 Termalice. Pogon przegrywając 0-1 miała kilka dobrych okazji na doprowadzenie do remisu, lecz to goście niespodziewanie strzelili drugą bramkę i można powiedzieć było po meczu. Pogoń na wyjazdach nie zachwyca. Bilans prezentuje się następująco 3-5-3. Trudno gra się Portowcom na wyjazdach, lecz teraz nadarza się doskonała okazja do poprawienia tego bilansu. Do składu Pogoni po pauzie za czerwoną kartkę w Nowym Sączu wraca Peter Hricko i to raczej on wystąpi na obronie od pierwszej minuty, bo w ostatnim meczu słabo prezentował się Rogalski. Pogoń ten mecz musi wygrać, żeby utrzymać fotel lidera, bo za nią czai się już Termalica.
Olimpia w tym sezonie gra bardzo słabo i okupuję ostatnie miejsce w tabeli. Podopieczni Olega Raduszko mają małe szanse na opuszczenie ostatniego miejsca. W ostatnim meczu o przysłowiowe 6 pkt ulegli Polonii Bytom 2-3 i tracą już do niej 8 pkt,a do opuszczenia miejsca spadkowego, aż 11 pkt.
W Olimpia nie dzieje się najlepiej, po ostatnim meczu ze składu pierwszej drużyny do zespołu rezerw zostali przesunięci: Szamotulski, Kaczmarczyk, Sulima, Kołodziejski. Do tego ze składu za czerwoną kartkę najprawdopodobniej wypadnie Banasiak, choć zespół Olimpii odwołał się od nałożonej kary i trzeba poczekać na decyzje PZPN. Olimpia jest drużyną, która strzeliła najmniej goli (19) i straciła najwięcej (46) po 23 kolejkach. Olimpia wygrała u siebie tylko 2 spotkania, a w ostatnich ostatnim meczu u siebie uległa Arce Gdynia 1-4.
W dwóch spotkaniach po między tymi drużynami, dwa razy lepsi byli Szczecinianie.
POGOŃ – OLIMPIA ELBLĄG 3:1 (2:0)
OLIMPIA ELBLĄG – POGOŃ SZCZECIN 1:2 (1:0, 1:1)
Pogoń jest zdecydowanym faworytem w tym meczu i ma idealną okazją do wyjścia z kryzysu dlatego stawiam na Portowców w tym spotkaniu.

Olimpia - Pogoń 2
kurs: 1,85
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ciekawe dla kogo ta sobota okaże się naprawdę wielka. Mam dwa pomysły na spotkania i dalej się będę trzymał wersji postawienia na jakość, a nie ilość typów.
Pierwszym meczem o którym chcę trochę nawinąć, to pojedynek Dolcanu z Zawiszą. W tym spotkaniu widzi mi się over. Dolcan wraca na swój stadion i żeby się utrzymać to punków potrzebują na gwałt. Sytuacja nie jest ciekawa. Bezpośredni rywale w walce o utrzymanie nieco odjeżdżają, a do tego sama gra drużyny Dolcanu nie napawa optymizmem. Zawodzą piłkarze, którzy na jesieni byli motorem napędowym (np.Tataj). Na całe szczęście Zawisza rundę zaczął tragicznie. Traci mnóstwo bramek, a 3 mecze wiosny to 3 grube overy. Na początku derby z Olimpią Grudziądz i kosmiczny wynik 4:3. Wyjazd na południe, na mecz z Radzionkowem okazał się dotkliwy w skutkach. Zawisza przegrał ten mecz 4:1 i na drużynę która aspiruje (tak przynajmniej wygląda to w tabeli) do awansu jest do beznadziejny wynik. Ruch okrzyknięty od razu rewelacją, a Cisse wysławiali w niebiosa. Nie widząc tego jak ta drużyna gra uwierzyłem w opinię innych ludzi. Radzionków przyjeżdża do Płocka i co widzę ? Beznadziejną drużynę, która nie oddała nawet strzału na bramkę. Ja się pytam w taki razie, jak to możliwe, że Zawisza dostał od nich 4 bramki ? Lecimy dalej. Mecz z Flotą i kolejny dramat. Drużyna z Bydgoszczy strzela 2 bramki. Wydaje się, że mecz jest pod kontrolą i w beznadziejnych okolicznościach Zawisza ten mecz zaledwie remisuje. Flota to kolejny zespół, który w dotychczasowych meczach wielkiej piłki nie pokazuje, a na dodatek na równi pochyłej spada w dół. Strach pomyśleć, co będzie jutro. Ja wierzę w Dolcan i z dużą dozą prawdopodobieństwa jutro jakieś punkty wyciągną. Ja jednak takie typowanie odpuszczam i gram over. Ofensywa Zawiszy jest jak najbardziej OK. Vahan z Masłowskim są w formie, a to oznacza, że sytuacji strzeleckich Zawisza wypracowuje sobie sporo. Gorzej wygląda jednak defensywa. 3 mecze i aż 9 straconych goli. Idealna okazja do przełamania dla takich zawodników jak Tataj, czyż nie ? Ja widzę sporo goli i widzę value w kursie na over.
Dolcan - Zawisza | Powyżej 2,5 gola [2,10] Bwin ⛔ 1:0
Kolejny mecz pochodzi z cyklu &quot;przyjemne value&quot;. Nie rozumiem tych kursów na Flotę. Na wiosnę grają beznadziejnie. Gdyby nie Melon to dostaliby ładne lanie. To on między innymi uratował mecz z Zawiszą. Wisła z meczu na mecz gra coraz lepiej. Do optimum jeszcze daleko, ale jest całkiem nieźle. Na początku sceptycznie podchodziłem do typów na Wisłę. W tym meczu widzę, że to ma sens. Pierwszy mecz Wisły to pojedynek z Olimpią Elbląg. Zremisowany 1:1 do tego w kiepskim stylu. Kolejny mecz to fantastyczna pogoń Nafciarzy. W Grudziądzu przegrywali już 0:3 i zdołali ten mecz zremisować, a blisko było do wygranej ! Fantastyczna druga połowa przesądziła o rezultacie. Mecz z Ruchem w Płocku to pełna kontrola. Spotkanie rozgrywane w ciężkich warunkach. Murawa nieprzyjemna, a deszcz padał niemiłosiernie. Wisła ten mecz wygrała zasłużenie. Pełna kontrola spotkania. Fantastyczna obrona - rywale nie oddali ani jednego celnego strzału. To nie jest kwestia słabej dyspozycji rywala tylko dobrej postawy obrońców. Wszystko brali na siebie, strzały z dystansu, z piłek sytuacyjnych, to wszystko było brane na obrońców. Do tego Nafciarze mają fantastycznego Mosarta. To on jest dyrygentem w tej drużynie.Mimo, że nie gra w pierwszej jedenastce to w trzech meczach zdobył dwa gole i jest to bardzo dobry wynik. Libor Pala ma pewnego asa w rękawie i z Flotą może być podobnie. Biliński z Danielem wejdą w pierwszym składzie, pomęczą obronę, a Murzyn wejdzie w drugiej połowie i zrobi co do niego należy. We Flocie nie zagra podstawowy obrońca, Radosław Jasiński. Jeśli chodzi o osłabienia gości to nie zagra Matuszek, który w ostatnim meczu doznał urazu. Richard David leczy uraz po Grudziądzu, ale akurat jest absencja jest wzmocnieniem.. W ich miejsce wskoczy zapewne Patryk Kamiński. W tym meczu liczę na Wisłę, która z meczu na mecz notuje progres.
Flota - Wisła | Wisła DNB [2,62] Bet365 ZWROT 2:2

Granie Pogoni nie ma sensu. Grają totalny piach i nie zdziwię się jak stracą punkty w Elblągu.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
PIŁKA NOŻNA 1 liga Polska
Dolcan - Zawisza
typ: Zawisza wygra dokładnie 1 golem [Dolcan (+1) vs. Zawisza - X]
kurs: 3,90
bwin
Jutro czeka nas 4 kolejka spotkań zaplecza Ekstraklasy po przerwie zimowej. Zdecydowałem się zagrać na spotkanie pomiędzy Dolcanem Ząbki a Bydgoskim Zawiszą. Faworytem jest ekipa gości. Jednak kursy wystawione przez bukmacherów sugerują, że będzie to bardzo wyrównane spotkanie, a Zawisza jest tylko minimalnym faworytem. Czy tak jest w rzeczywistości? Statystyki wskazują zdecydowanie na Zawiszę. Zajmują oni 4 miejsce z dorobkiem 41 pkt i bilansem bramek 33-27. Natomiast Dolcan jest dopiero 16 z dorobkiem 22 pkt i bilansem bramek 27-35. Tak więc sama tabela mówi nam kto jest faworytem tego meczu. Jeśli dodamy do tego fakt, że na jesień Zawisza wygrał u siebie 3-1 staje się on zdecydowanym faworytem. Dolcan na wiosnę w 3 meczach zdobył tylko 1 pkt i strzelił zaledwie 1 gola. Zawisza również bez rewelacji. Najpierw wygrana z Olimpią Grudziądz 4-3 po bardzo dramatycznym meczu. Potem porażka 1-4 w Radzionkowie, jednak wyniki nie odzwierciedlał gry, bowiem to Zawisza przeważał na boisku i przy stanie 1-2 odkrył się zbyt mocno i dostał 2 gole w doliczonym czasie gry drugiej połowy. I ostatni mecz z Flotą u siebie zremisowany we frajerski sposób. Wygrywali 2-0 a skończyło się 2-2 po golu w ostatniej akcji meczu po rzucie wolnym. Jeśli Zawisza chce walczyć o awans to jutrzejszy mecz po prostu musi wygrać. Fajerwerków bym się nie spodziewał, ale liczę na wygraną Zawiszy. Dolcan zapewne wyjdzie nastawiony na obronę i grę z kontry. Uważam, że Zawisza będzie przeważać i po walce wygra to spotkanie dokładnie 1 bramką. Stawiam 1-0 lub 2-1 dla Zawiszy.
 
psotnick 855,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka NożnaPolska, I Liga
Spotkanie: Termalica BB Nieciecza - Warta Poznań
Typ: Termalica BB Nieciecza
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet365

Spotkanie dwóch drużyn w jakże odmiennych stanach świadomości, przyznaję, trochę zdziwił mnie taki wysoki kurs na gospodarzy. Termalica Bruk-Bet Nieciecza to niespodziewany wicelider 1 Ligi z realnymi szansami na awans. Co ważniejsze, jest to drużyna w formie, skoro w ostatnim meczu wygrywa się z liderem na wyjeździe (Pogoń Szczecin 2:0), dzięki czemu tracą już tylko punkt do Pogoni. Wcześniej odprawili u siebie bez straty gola zawsze groźną Polonię Bytom (1:0). Jedyna porażka przydarzyła się w wyjazdowym meczu z Arką Gdynia, która tej wiosny jest w świetnej formie (vide półfinał Pucharu Polski). Co ważniejsze dla tego typu, ostatnie 3 mecze u siebie Termaliki to 3 zwycięstwa bez straty gola: Polonia Bytom 1:0, Wisła Płock 1:0, GKS Katowice 2:0. Zresztą generalnie bilans drużyny z Niecieczy na własnym boisku (6-4-1) prezentuje się imponująco, dość powiedzieć, że Termalica ostatnio przegrała u siebie… we wrześniu ubiegłego roku, notując w tym czasie 5 zwycięstw i 2 remisy i tylko 1 golem straconym (9:1). 3 punkty to konieczność dla gospodarzy, a trener Radolsky będzie umiał zmotywować swoich graczy to zebrania z murawy pełnej puli.
Na drugim biegunie formy znajduje się natomiast drużyna gości. Warta Poznań po otwierającym rundę rewanżową wymęczonym zwycięstwie nad przeciętnym Górnikiem Polkowice (1:0), zanotowała 2 porażki w bardzo kiepskim stylu: na wyjeździe z Piastem Gliwice (0:3) i u siebie z Sandecją (1:2). W drużynie panuje kiepska atmosfera, czemu dała wyraz piękna pani prezes na swoim profilu Twittera http://www.sport.pl/sport-poznan/1,124482,11463686,Pani_prezes_Warty_Poznan_wsciekla_po_porazce_z_Sandecja.html. Nie jestem do końca przekonany czy to dobry bodziec motywacyjny... W każdym razie, ja stawiam zdecydowanie na gospodarzy.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Olimpia Elbląg - Pogoń Szczecin 2 + over 2,5
Ojj słabiutko Portowcy rozpoczęli rok. Nie tylko ja rezerwowałem im pewne pierwsze miejsce. A tu nagle dwie niespodziewane porażki pod rząd i z przyzwoitej przewagi - został już tylko jeden punkt. Dlatego mecz z Olimpią ma i musi być meczem na przełamanie. Zrobiło się w czołówce ciasno, a uciekać trzeba czym prędzej. Nie chcę porównywać kadry obu zespołów. To jest przepaść. Elblążanie jedną nogą są już w drugiej lidze. Ostatnio przyjechała do nich Arka i wbiła aż cztery bramki, co zresztą świadczy o poziomie defensywy Olimpii, skoro na własnym terenie pozwoliła aż na tyle przeciwnikowi. Kurs na zwycięstwo Pogoni jest bardzo zachęcający, podobnie jak kurs na over 2,5.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Olimpia Elbląg - Pogoń Szczecin 2 + over 2,5
Ojj słabiutko Portowcy rozpoczęli rok. Nie tylko ja rezerwowałem im pewne pierwsze miejsce. A tu nagle dwie niespodziewane porażki pod rząd i z przyzwoitej przewagi - został już tylko jeden punkt. Dlatego mecz z Olimpią ma i musi być meczem na przełamanie. Zrobiło się w czołówce ciasno, a uciekać trzeba czym prędzej. Nie chcę porównywać kadry obu zespołów. To jest przepaść. Elblążanie jedną nogą są już w drugiej lidze. Ostatnio przyjechała do nich Arka i wbiła aż cztery bramki, co zresztą świadczy o poziomie defensywy Olimpii, skoro na własnym terenie pozwoliła aż na tyle przeciwnikowi. Kurs na zwycięstwo Pogoni jest bardzo zachęcający, podobnie jak kurs na over 2,5.
wszystko jednak jest bazowane na &quot;przełamanie&quot; Pogoni. Gdyby oni te mecze przegrywali jakoś nieszczęśliwie, ale oni w dwóch ostatnich meczach byli zwyczajnie gorsi. Z ekipami z dołu tabeli często gra się najgorzej. Tacy nie mają nic do stracenia. Ostatnie manewry trenera w składzie pokazały, że nie boi się wywalić takiego zawodnika jak Szamotulski, który dla wielu piłkarzy jest ogromnym autorytetem. W Bytomiu był mecz pełen dramaturgii, a teraz Olimpia zagra u siebie i szczerze powiedziawszy nie zdziwi mnie remis. Za Pogonią nic sensownego nie przemawia to szkoda inwestować pieniądze, bo nie na tym to polega. Ani to value, ani dobry typ.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Gdyby oni te mecze przegrywali jakoś nieszczęśliwie, ale oni w dwóch ostatnich meczach byli zwyczajnie gorsi.
Chyba nie ogladales meczu z Termalica... 2 słupki i porzeczka co teoretycznie daje nam 3-2 dla Pogoni. Oczywiscie to bledna teoria ale pisanie ze Pogon byla slabsza od Niecieczy jest kompletnie nietrafiona. Pogon byla rowna jak nie lepsza ale zabraklo szczescia. Jestem ze Szczecina, jestem w 100% przeciwnikiem obecnej sytuacji w klubie o czym pisalem i podczas meczu z Sandecja i Nieciecza gdzie gralem wlasnie na te druzyny. Dzisiaj jednak odpuszczam granie w strone Olimpii bo jest ona poprostu beznadziejnie slaba i o wiele gorsza niz obecna Pogon. Nie bede zadowolony z awansu Pogoni w takich okolicznosciach i wolalbym zeby zrobiono czystke ale niestety to niemozliwe. Tak samo jak to ze dzisiaj oni nie wygraja bo wygrac musza z tak slabym przeciwnikiem. Zlotowki na ten mecz nie postawie !
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
dlatego tak jak wcześniej pisałem (i piszesz Ty) typowanie trzeba sobie odpuścić. Możliwe, że i Pogoń wygra i znajdzie się pełno malkontentów &quot;uuu i co Pogoń wygrała&quot;, ale większych przesłanek na ten typ nie ma. Słupek, poprzeczka to nie bramka, a ja od takiego zespołu wymagam bezsprzecznej dominacji na boisku przez pełne 90 minut.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
dlatego tak jak wcześniej pisałem (i piszesz Ty) typowanie trzeba sobie odpuścić. Możliwe, że i Pogoń wygra i znajdzie się pełno malkontentów &quot;uuu i co Pogoń wygrała&quot;, ale większych przesłanek na ten typ nie ma. Słupek, poprzeczka to nie bramka, a ja od takiego zespołu wymagam bezsprzecznej dominacji na boisku przez pełne 90 minut.
no ale to nie znaczy ze przegrali zasluzenie z Termalica. Badz co badz jest do drugi kandydat do awansu wiec nie porownujmy ich do dzisiejszego rywala. Zaraz mecz wiec boisko wszystko rozstrzygnie. Ja uwazam ze Pogon to wygra spokojnie ale nie obrazilbym sie gdyby Olimpia utarła zadufanym w sobie pilkarzykom i wladzom ;)
edit
Tego to nawet jako sceptyk ze Szczecina sie nie spodziewalem....
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Inna sprawa że motywacja piłkarzy Olimpii przed tym meczem była olbrzymia. Pograłem DNB po 3,30 ( u mnie w temacie ) ale kumple grali nawet czysta 1 po kursie od 4 do 6.
Piłkarze Olimpii mieli obiecane zaległe wypłaty za zwycięstwo i sporą premie, więc bardzo wierzyłem w ich zwycięstwo - i się udało.
Pozdrawiam
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Inna sprawa że motywacja piłkarzy Olimpii przed tym meczem była olbrzymia. Pograłem DNB po 3,30 ( u mnie w temacie ) ale kumple grali nawet czysta 1 po kursie od 4 do 6.

Piłkarze Olimpii mieli obiecane zaległe wypłaty za zwycięstwo i sporą premie, więc bardzo wierzyłem w ich zwycięstwo - i się udało.
Pozdrawiam

jestes smieczne :grin: a powies mi gdzie jest senz pisac co zagraues po match ? kazdi potrafic nawet dzieci a ty chyba jestes dziesko :grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom