>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

24 kolejka Ekstraklasy [9.04 + 19-20.04.2010r.]

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Stawiam podobnie jak TBM co pisalem juz w Hyde Parku, historia spotkan i nie tylko pokazuje , że istnieje duze prawdopodobienstwo na over w tym meczu. Takze mysle ze bedzie i tym razem. Zastanawiam sie takze nad underem w Gdansku ale tu mam wiecej watpliwosci.
 
jahb 74

jahb

Użytkownik
Spotkanie: Ruch Chorzów- Odra Wodzisław
Typ: X
Kurs: 3.45
Buk: Bet-at-home
Analiza:
Dziś o godz. 18.45 trzeci w tabeli Ruch zmierzy się z przedostatnią Odrą. Jak wiadomo faworytem między innymi z racji miejsca w lidze jest zespół gospodarzy, ale nie należy przekreślać graczy z Wodzisławia. Chorzowianie w dwóch ostatnich spotkaniach zanotowali remisy. W sumie w dziesięciu ostatnich meczach mieli ich trzy. Oba mecze zremisowali na swoim terenie. Odra z dziesięciu swoich ostatnich spotkań zremisowała aż cztery. Historia przemawia na korzyść Odry zwyciężyli 10 razy, przegrali 5 i zanotowali 4 remisy. Moim zdaniem dziś będzie piąty. Ruch już nie gra tak skutecznie jak na początku sezonu natomiast Odra pokazuje, że może walczyć z najlepszymi jak równy z równym.
 
S 0

suladan

Użytkownik
Spotkanie: Wisła Kraków-Śląsk Wrocław
Typ: Połowa/Koniec 1/1
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 18:45 na Suchych Stawach w Krakowie odbędzie się przyjacielskie spotkanie pomiędzy Wisła walcząca o wygranie ekstraklasy a Śląskiem który plasuje się w środku tabeli. Mecz bardzo ważny dla Białej Gwiazdy, każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie niespodzianka. Myślę iż Śląsk nie przetrwa &#39;szturmu&#39; i już w 1 połowie straci bramkę co w konsekwencji da nam pewna wygraną Krakowskiej Wisły.
Przypomnijmy że Śląsk to najgorzej spisująca się na wyjazdach drużyna ekstraklasy!
Strzelili zaledwie 6 bramek co świadczy o ich braku skuteczności!
Stawiam na pewne prowadzenie gospodarzy do połowy jak i na koniec!
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
w bet365 jest po 2.35
Nie ma co ukrywać, że kurs wygląda na niezwykle atrakcyjny. Osobiście zagrałem po 2,20 już wcześniej u innego bukmachera. Bet365 wczoraj na pewno miał niższy kurs ;) Dla mnie typ na over 2,5 w tym meczu należy do gatunku tych, po których rozstrzygnięciu można powiedzieć, że był dobry bez względu na to czy wejdzie czy nie. Podkreślam dobry, nie zawsze znaczy skuteczny. Ot taka moja mała filozofia.

-----------

Ruch Chorzów ciągle bez Niedzielana, ale dzisiaj także zabraknie Sobiecha. Zając jest krótko po wyleczeniu urazu więc kto wie czy trener Fornalik nie zdecyduje się na Piecha bądź też Stefańskiego. Jak dla mnie Odra może stawić twardy opór i wywieźć punkt z Cichej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom