>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23 Kolejka Premier League 28-29.01.2014

Status
Zamknięty.
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Liverpool - Everton
Zapowiada się kolejne piękne widowisko na Anfield Road. Poprzednie derby zakończyły się wielką strzelaniną i remisem 3:3, gdzie ostatni gol na wagę remisu padł w 89 minucie, a strzelcem był Daniel Sturridge. Dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ważne dla obu drużyn i nie tylko, a właściwie nie głównie ze względu na derby. Obie drużyny dzieli tylko punkt w ligowej tabeli oraz oddziela ekipa Tottenhamu, która ma gorszy bilans bramkowy od Liverpoolu. Ekipa z Anfield zajmuje obecnie 4 miejsce i widać, że Brendan Rodgers po zakupieniu kilku grajków w końcu stworzył zespół zdolny walczyć z najlepszymi no i przede wszystkim może się liczyć w walce o Ligę Mistrzów. Do niedawna Liverpool był jeszcze liderem PL jednak porażki z Manchesterem City oraz Chelsea, czyli głównymi rywalami do mistrzowskiego tytułu (obok Arsenalu) spowodowały, że The Reds spadli o trzy pozycje. Osobiście wydaje mi się, że nie wrócą już oni do walki o majstra ale na pewno będą ekipą, która będzie groźna dla każdej drużyny. Ostatnie pięć spotkań The Reds to cztery zwycięstwa i jeden remis, w dodatku na własnym stadionie z Aston Villą. Tak więc forma jest, kto strzelać ma, zapowiada się nieźle. Jeśli chodzi o absencje to Rodgers nie będzie mógł dziś skorzystać z Johnsona, Sakho, Aggera, Enrique oraz Lucasa. Tak więc widać, że spory ból głowy będzie miał on z zestawieniem linii defensywnej ponieważ każdy z w/w wymienionych graczy odpowiada za destrukcję. Pozytywnym akcentem na pewno jest powrót do pełni zdrowia Sturridge, który gra już na pełnych obrotach od kilku spotkań. A jak wiadomo razem z Suarezem tworzą oni zabójczy atak, który łącznie strzelił już w lidze 33 gole (22 autorstwa Suareza i 11 Sturridge&#39;a).
Z kolei Everton zajmuje obecnie 6 pozycję z punktem straty do Liverpoolu i Tottenhamu oraz przewagą 5 punktów nad Manchesterem United. Tak więc jeśli dziś wygrają to mogą awansować nawet o dwie pozycje (w przypadku jeśli jutro Koguty przegrają bądź zremisują z City). Ostatnie pięć spotkań ekipy z Goodison Park to trzy zwycięstwa i dwa remisy. Z kolei w pięciu ostatnich spotkaniach w ramach PL zaliczyli jedną wpadkę przegrywając z Sunderlandem 0:1 i to przed własną publiką. Pozostałe mecze to dwa zwycięstwa i dwa wyjazdowe remisy. Co do braków kadrowych to Roberto Martinez nie zabrał dziś ze sobą Oviedo, Gibsona, Kone oraz Deulofeu.
Myślę, że derby jak to derby rządzą się swoimi prawami i nie trzeba tu nic więcej dodawać. Liczę na fajne widowisko i sporo bramek dlatego proponuję :
BTS @ 1,50 ⛔ 4:0
Powyżej 2,5 gola @ 1,53 ✅ 4
Powyżej 3,5 gola @ 2,40
✅ 4
Unibet
 
M 125

max-payne

Użytkownik
NORWICH - NEWCASTLE - BTS - 1,65⛔
Newcastle często traci bramki na wyjazdach, Norwich zdobywa je z reguły u siebie. Kanarki nie strzeliły bramki u siebie tylko 3 razy, i w jednym z tych meczy padł bezbramkowy remis. Newcastle analogicznie - 3 razy na wyjazdach zachowało czyste konto. Biorąc też pod uwagę nierówną formę podopiecznych Pardew, może tu paść remis 1-1.
SWANSEA - FULHAM - OVER 2,5 - 1,70⛔
Ciekawy mecz jeśli chodzi o over, obydwie drużyny nie dzieli dużo miejsca w tabeli, Swansea z przeciętną defensywną w tym sezonie, Fulham z jeszcze gorszą, od zwolnienia Martina Jola tylko raz udało im się zachować czyste konto w meczu ligowym.
MAN UNITED - CARDIFF - GOSPODARZE STRZELĄ BRAMKĘ W OBYDWU POŁOWACH - 1,65✅
OVER 2,5 - 1,52⛔
Liczę jak wielu użytkowników na przełamanie Manchesteru United. Transfer Maty chyba ogólnie poprawił morale na Old Trafford, Cardiff jest świeżo po zmianie menedżera, Moyes po prostu musi to wygrać.
LIVERPOOL - EVERTON - OVER 3,5 - 2,35✅
Goście tracą zbyt dużo bramek nawet z drużynami ze środka tabeli, albo z dna. W ostatniej kolejce stracili punkty z WBA, a rywali przycisnęli ich nawet przez ostatni kwadrans po strzeleniu gola. Co się stanie gdy staną naprzeciwko Suareza i Sturrigde&#39;a? Według mnie w derbach kalkulacji nie będzie i możemy zobaczyć podobną rywalizację jak ta w listopadzie.
Bez analizy, bo wcześniej mnie wyręczono: Southampton - Arsenal - BTS - 1,63✅
Bukmacher: Fortuna.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Trudna kolejka przed nami - na upartego nie widzę nic oczywistego. United powinno pokryć over 2.5 bramki ale nie zapominajmy,że nawet jak zagra Robin i Roo to nie są oni w rytmie meczowym. Ten mecz trzeba wygrać. Derby, to zawsze derby a do tego Dowd w nich sędziujący, który nie wiadomo co wypali. Przypomnę,że ostatnio linię 5.5 kartki pokrył na siłę bo moim zdaniem przesadził z czerwoną dla Vidica ;) Myślałem o kartkach na SB ale w pierwszym meczu rozgrywanym na Upton Park, kartek nie było. Newcastle bez Cabaye, więc kolejny no bet.
Mam składy więc jadę z propozycjami:
Soton-AFC
AFC powyżej 1.5 kartki
1.83
Bet365

Widząc w składzie Artete, Flaminiego, Nacho Monreala zdecydowałem się na pobranie tego beta. Sędziować będzie Lee Mason, 23 mecze: 80 żółtych i 3 czerwone. Arsenal kiedy nie idzie im gra nie przebiera w środkach. Arsenal musi wygrać 3 najbliższe spotkania bo niestety zaraz zacznie im się szalony grafik, z dwumeczem w LM z Bayernem na czele.
Mason sędziował w tym sezonie 2 mecze Arsenalu - wyjazdowy remis z WBA gdzie Kanonierzy dostali 2 kartki oraz wygraną nad Cardiff 0-3, gdzie otrzymali 3 kartki. Za każdym razem gracze Wengera zbierali więcej kartoników od przeciwników. Moim zdaniem dobry bet.
MU-Cardiff
MU powyżej 0.5 kartki
1.50
Bet365

Strasznie dziwny skład United ale z Mata i Robinem w podstawie, jednak druga linia mnie nie zadowala bo w niej Valencia-Jones-Giggs-Young. Valencia to lider kartkowy, Jones w środkach nie przebiera o nurku Youngu nie wspominając. Sędzią Pawson, arbiter który głównie gwiżdże w Championship. Gwizdał ogólnie 15 spotkań gdzie pokazał 58 żółtych i 3 czerwone.
W over się nie pcham, wolę zagrać na kartkę bo to większe prawdopodobieństwo. Ciekawie też prezentuje się azjan na powyżej 3 kartki po 1.80
 
candida 45

candida

Użytkownik
Sęk w tym, że ten etap właśnie mija - styczeń/grudzień. A jak widać, Arsenal wciąż jest pierwszy.
Jutro, tj. 29 stycznia Arsenal już nie będzie liderem, rzutem na taśmę wraz z MC i/lub The Blues zada kłam Twojej tezie ;)
Nie jestem pewien do jakiej historii się odnosisz kolego ale:
Jeśli do całości to 13 mistrzostw, 8 wice i 10 pucharów fa cup to wynik super jak na drużynę &quot;bez mentalności zwycięzcy&quot;. Arsenal nie ma pucharów i mieć nie będzie? Śmieszne bo względem tego co napisałem jest jedną z bardziej utytułowanych drużyn w Anglii.
Nie mam pojęcia po co o tym pisałeś przy okazji typowania w 23 kolejce PL, fakt jest taki, że Arsenal dziś zremisował (tak jak typowałem) i zawalił mnóstwo kuponów. Wciąż utrzymuje, że to drużyna z poezja, ale bez charakteru, a w takie ekipy nie inwestuje swoich pieniędzy.

P.s. śmieszna to jest Twoja składnia. &quot;Z uwagii na...&quot;, &quot;w zwiazku z...&quot; ale względem tego co napisałem?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja też od początku nie ufałem Arsenalowi. Drużyna jest zgrana, ale nie ma osobowości na miarę Man City, Chelsea, a nawet Man Utd. Uważam, że jutro Man City wygra, ma szansę przejąć przywództwo w PL, ma do tego potencjał, a rywal do ogrania. Jak dla mnie to nie tylko murowany zwycięzca PL, ale jedyna na Świecie drużyna mogąca zagrozić Bayernowi Monachium (no może jeszcze Real) i potencjalny zwycięzca LM. Wracając do jutra nie podaję dokładnego typu - po prostu uważam, że można spokojnie grać na Man City. O ile już wcześniej miałem tak zagrać to dzisiejsza wpadka Arsenalu tylko jeszcze bardziej mnie utwierdziła. Mam nadzieję, że się nie skończy jak w przedostatniej kolejce PD gdzie też Atletico mogło skorzystać z potknięcia Barcelony i tym razem będzie zgodnie z planem. Także jutro - Man City win.
✅✅✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Anglia - Bez City - United
Chelsea
1.90
Bet365
Moim zdaniem pewniak tego sezonu. O ile wierzę w TOP4 United o co będzie ciężko to nie wierzę w to,że Arsenal będzie mistrzem a za czym to idzie będzie wyżej od Chelsea. Wiadomo jaki szum zrobili z transferem Mata do United. Wenger płaczę,że to nie fair i tak dalej. Ja jednak skupiam się na faktach i drugą część sezonu mają bardzo trudną, moim zdaniem max w marcu wywalą się z walki o tytuł - zresztą oceńcie sami
Arsenal dziś podejmuje na wyjeździe Southampton, potem derby u siebie z Palace i okres bardzo trudnych gier Kanonierów:
8 luty - mecz z Liverpoolem na wyjeździe. Po 4 dniach przyjeżdża do Londynu Manchester United. Po 4 dniach mecz z Liverpoolem w ramach FA CUP! (moim zdaniem już można grać na awans Liverpoolu). Jakby było tego mało kolejny rywal to Bayern Monachium bo rusza LM. Arsenal w ciągu 11 dni zagra na 3 frontach z ekipami wymagającymi!
Kolejnym ciężki okres zacznie się 11 marca od rewanżu z Bayernem w LM. Po tych meczach czekają Kanonierów derby z Tottenhamem. Jakby tego było mało zaraz po Kogutach czeka ich mecz z Chelsea. Na dobitkę w kolejnej kolejce mecz z City! To wszystko w 18 dniach kalendarzowych!
Moim zdaniem Arsenal się w tym okresie wysypie na czym skorzysta Chelsea.
Uważam,że to mądra lokata
To zapodałem wczoraj w długoterminowych, obecnie kurs usunięty...AFC wczesniej zaczyna jak myślałem
 
B 1

boryna

Użytkownik
MECZ: Aston Villa - West Bromwich Albion ✅✅
TYP: 1
KURS: 2,60
BUK: Bet365
STAWKA: 3/10
ANALIZA:Gram na spadki na gospodarzy kursy już lecą i to 2,60 to promocja. Oba zespoły w dołku nie wygrały od Nowego Roku po czym równo zanotowały dwie porażki i remis. WBA z Evertonem 1-1 a Aston Villa z Liverpoolem 2-2. Brak poważnych osłabień w obu zespołach.Dziś myślę ze drużyna z Birmingham się przełamie i zanotuje drugie w lidze zwycięstwo w nowym roku.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Premier League
⚽ Tottenham - Manchester City
Manchester City ::: 1,96 ::: Pinnacle ::: 2/10
Manchester City (-1 HA) ::: 2,60 ::: Bet365 ::: 1/10
Podobno każdy mecz jest ważny, ale dla Manchesteru City wydaje się, że ten dzisiejszy jest najważniejszy. Najwyższy czas zweryfikować, potwierdzić swoją formę, postawić kropkę nad &quot;i&quot; na piekielnie trudnym terenie jakim jest bez wątpienia White Hart Line, że to właśnie niebieskiej stronie Manchesteru należy się lider Premier League.
Tottenham po zmianie trenera i w końcu odżył, złapał wiatr w żagle i zaczął punktować, dzielą ich tylko 3 punkty by zrównać się z Liverpoolem który i tak pozostanie na 4 miejscu pomimo lepszego bilansu bramkowego. Warto dodać, że na początku stycznia przegrali wyjazdowy mecz z aktualnym liderem Arsenalem Londyn 2:0.
City gromi każdego, dużo strzelają, wszyscy pod nosem mówią że to oni wygrają w tym sezonie ligę angielską i trudno się z tą opinią nie zgodzić. Pellegrini plejadę piłkarskich gwiazd poukładał w jednolity kolektyw który punktuje każdego strzelając po kilka bramek. Od 19 meczów są niepokonani, tylko 2 razy remisując. Przez ten czas pokonali między innymi Bayern Monachium, Arsenal Londyn, Liverpool.
Oba zespoły podejdą do tego meczu bez większych osłabień, choć i tak trzeba przyznać, że ławka City jest jedną z najmocniejszych w lidze.
W rundzie &quot;jesiennej&quot; City wygrało u siebie z kogutami aż 6:0, dziś może aż takiego pogromu nie będzie, ale dwubramkowe prowadzenie wcale mnie nie zdziwi.
Wynik: 1:5 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Wczoraj nie poszło po mojej myśli,tylko 1/3.Brawa dla Liverpoolu,pokazali koncert w ofensywie,Gerrardowi akurat teraz musiał wyjść najlepszy mecz na defensywnym pomocniku.Przepraszam z góry za ten typ na Everton ale mimo wszystko uważam,że były podstawy aby tak zagrać,a The Toffies swoje szanse mieli.Na dziś też znalazłem kilka propozycji,mam nadzieje,że z lepszym efektem niż te wczoraj:
⚽Tottenham vs Man City |2| kurs:1,90✅
Typ poboczny:⚽Aguero strzeli jako pierwszy?TAK kurs:4,90✅

Więc tak.Spurs ostatnio nutują lepsze wyniki,Sherwood sprawdza się póki co jako menago ale gra,którą prezentuje Tottenham to nie to samo co obecnie gra TOP 4.Koguty w meczach z Crystal Palace,Swansea czy Southamptonem dały się zdominować przez spore fragmenty tych spotkań i mogą dziękować tylko i wyłącznie przeciwnikom,że Ci nie potrafili tego wykorzystać.Dziś rywal z najwyższej półki.Na White Hart Lane przyjedzie maszyna skonstruowana przez Chilijskiego inżyniera,która niszczy wszystko co napotka na swojej drodze.110 goli strzelonych mówi wszystko.Pellegrini stworzył ekipę,która chce non stop atakować,nie ważne czy jest 1-0,2-0 czy 5-0.Ten zespół na każde dwa gole przeciwników odpowiada czterema.Dziś boss będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników prócz kontuzjowanych Milnera,Garcii i Nasriego.Duet Aguero-Negredo znów zagra razem,MEN podaje,że bestia jest już gotowy do gry po tym jak doznał lekkiego urazu w spotkaniu z WHU.Ta para terroryzuje większość obron w tym sezonie.48 bramek łącznie strzelonych robi duże wrażenie.Dziś myślę,że ta statystyka pójdzie w górę.Tottenham ma słabą obronę i mówię to z pełnym przekonaniem.Walker obniżył loty w porównaniu z zeszłym sezonem i to zdecydowanie,Rose to samo,a Dawson jest zbyt drewniany żeby skutecznie zatrzymać Kuna Aguero,który w poprzednich meczach robił z nim co chciał.Jedyny obrońca który gra na wysokim poziomie to Rumun Vlad Chiriches ale on nie wiadomo czy zagra bo ponoć w weekend ładnie zabalował w Bukareszcie i Sherwood może wyciągnąć wobec niego odpowiednie konsekwencje.Jeśli spojrzymy jeszcze na środek pola.Ben Taleb i Dembele moim zdaniem mają marne szanse w pojedynku z Yaya Toure i Fernandinho.City przypuszczam że zdominuje tą strefę.Według mnie Tottenham się dostanie takiego lania jak na Etihad,bo w tej chwili są lepsi jednak uważam,że 3 pkt. pojadą do Manchesteru,bo City to inny poziom.Ekipa z Manchesteru poprawiła grę na wyjazdach,a jeśli wygra ten mecz to wskoczy na fotel lidera.Takiej szansy zmarnować nie można i uważam,że MC tego nie zmarnuje.Co do drugiego typu to na początku miałem grać na gola Aguero w dowolnym czasie jednak kurs mocno spadł i 1,98 jest moim zdaniem nie opłacalne.Dużo lepiej wygląda typ na to iż Argentyńczyk strzeli jako pierwszy.Kurs dużo wyższy,a szanse uważam że są spore.Kun pokazuje po kontuzji taką formę jak przed urazem i najlepiej mówią o tym 4 występy i już 6 strzelonych goli.Myślę,że warto spróbować nawet za drobne.
⚽Chelsea vs West Ham-West Ham poniżej 0,5 kurs:1,77✅
Typ poboczny:⚽Eden Hazard strzeli?TAK kurs:2,30⛔

Na zakończenie tej kolejki jeśli chodzi o typowanie to dwa moim zdaniem bardzo ciekawe bety,a drugi określił bym nawet mianem perełki.WHU nie strzeli bo:
-Chelsea gra kapitalnie w obronie
-Chelsea ma najlepszego obrońcę w lidze w tym sezonie Johna Terrego
-Chelsea będzie dominować i WHU będzie miał nie wiele sytuacji
-Chelsea wygra rywalizacje w środku pola przez co WHU będzie miał trudności z konstruowaniem swoich akcji
-WHU gra słabo na wyjazadach
-WHU ma przeciętną ofensywę
-WHU wypadł jeden z groźniejszych w ofensywie zawodników czyli Momo Diame.
Hazard strzeli bo:
-Jest w mega gazie,chyba najlepsza jego forma od czasu transferu z Lille
-Na przeciwko siebie będzie miał słabych,mało zwrotnych defensorów
-Chelsea gra u siebie,co oznacza,że będą tworzyć sporo akcji,a przez to Hazard będzie miał kilka szans na zdobycie gola
Bukmacher:Unibet
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
MECZ: Aston Villa - West Bromwich Albion
TYP: 1
KURS: 2,60
BUK: Bet365
STAWKA: 3/10
ANALIZA:Gram na spadki na gospodarzy kursy już lecą i to 2,60 to promocja. Brak poważnych osłabień w obu zespołach..
To jak nazwiiesz brak agbonlahora- trzeci strzelec druzyny i najlepiej asystujacy.
Kozak- drugi strzelec- także po za kadrą.
Ponadto są to derby, więc zaangażowanie na 110%
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Tottenham vs Manchester City ⛔
Typ : Więcej kartek? |Tottencham
@ 2.20 / WilliamHill
Długo analizowałem ten mecz i doszedłem do wniosku, iż nie zagram tutaj w żadną stronę, dlaczego? Tottenham pod wodzą Tima Sherwooda gra świetnie, w sześciu ligowych meczach zdobył 16 oczek. City nie zwalnia tempa 17 wygranych meczów z 19, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Jestem przekonany, że gościom nie pójdzie tak łatwo jak w pierwszym meczu ( 6:0 ), gospodarze będą tutaj grali na pewno o pełną pulę a nie chociażby o 1 punkt. Nie ma jakiś większych ubytków kadrowych w obu ekipach, jedynie w drużynie gości można wyróżnić brak Nasriego, a u gospodarzy Jan Vertonghen, który już wrócił do treningów, ale wątpię że dziś wystąpi. Podsumowując, Tottenham jest mocny, grają na własnym podwórku, łatwo skóry nie sprzedadzą, będzie ostra walka o każdą piłkę na boisku, szczególnie ze strony gospodarzy, iż to oni będą musieli odbierać piłkę zawodnikom City a nie na odwrót. Dla ryzykownych proponował bym w tym spotkaniu zagranie w stronę gospodarzy 1X.
Tottenham: Lloris - Walker, Dawson, Chirches, Rose - Lennon, Bentaleb, Dembele, Eriksen - Soldado, Adebayor
City: Hart - Zabaleta, Kompany, Demichelis, Kolarov - Navas, Toure, Fernandinho, Silva - Dzeko, Aguero
---------------------------------------------------------------------------------------------
Sunderland vs Stoke ✅
Typ : 1 / @ 2.10 / bet365
Dość łatwy mecz, patrząc na ostatnie wyniki obu drużyn. Sunderland przegrał tylko jedno z ostatnich siedmiu ligowych spotkań i do bezpiecznego miejsca w tabeli traci zaledwie jeden punkt. W poprzedniej kolejce podopieczni Gussa Poyeta zremisowali 2:2 na Stadium of Light z Southampton. Formą nie imponują z kolei Garncarze, którzy w ostatnich czterech meczach zapisali na swoje konto zaledwie jedno oczko. W ekipie gospodarzy z urazami zmagają się Keiren Westwood, Andrea Dossena oraz Carlos Cuellar, w drużynie gości zabraknie Roberta Hutha, Andy&#39;ego Wilkinsona i Matthew Etheringtona. Do składu wraca natomiast Asmir Begović.Warto podkreślić, iż Stoke na obcym podwórku zdobyło w tym sezonie zaledwie 5pkt. Podsumowując, Sunderland dziś wygrywa i ucieka ze strefy spadkowej. Oglądałem ich mecz ze &quot;Świętymi&quot; i naprawdę mi zaimponowali. Będę bardzo zaskoczony jeśli gospodarze dziś nie zdobędą 3pkt, ale bardzo w to wątpię.
Wszystkie typy, które podaję gram osobiście
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: Aston Villa – West Bromwich Albion
Typ: X
Kurs: 3,30
Buk: Bet365
Data i godzina: 29.01.14 20:45
Stawka: 3/10

Dziś o godz. 20:45 odbędzie się mecz 23. kolejki Premier League pomiędzy zespołem Aston Villa a West Bromwich Albion. Gospodarze są obecnie na 11. pozycji w tabeli, goście to 15. ekipa Premier League.

WBA w ostatnich trzech spotkaniach zdobyło 4 punkty, dzięki zwycięstwu na Newcastle oraz remisowi z Evertonem. West Brom rozegrał w tym sezonie 11 ligowych meczów wyjazdowych – tylko jedna z nich wygrał i aż 6 z nich zremisował. Goście to najczęściej remisująca drużyna z całej stawki – aż 10 z 22 spotkań The Baggies kończyło się podziałem punktów.

AV również w trzech ostatnich spotkaniach uzbierała na swoim koncie 4 punkty – to efekt wyjazdowej wygranej na Stadium of Light oraz remisu na Anfield Road. The Villans to ekipa najgorzej prezentująca się przed własną publicznością z całej stawki – w 11 ligowych spotkaniach zawodnicy z Birmingham zdobyli tylko 8 punktów!

Zarówno The Baggies jak i The Villans pożegnali się z Pucharem Anglii – WBA poległo w starciu z Crystal Palace, natomiast Aston Villa przegrała z Sheffield United.

Wszystkie ostatnie cztery spotkania między tymi ekipami kończyły się remisami.

W składzie gospodarzy zabraknie kilku graczy. Nathan Baker (obrońca, 14/0) doznał wstrząsu mózgu i na boisko powróci dopiero w lutym. Joseph Bennett (obrońca, 0/0) leczy uraz pleców. Charles N´Zogbia (pomocnik, 0/0) doznał kontuzji ścięgna Achillesa i wróci na boisko na wiosnę. Jores Okore (obrońca, 3/0) zerwał przednie więzadła krzyżowe i na boisko wróci dopiero w kwietniu. Libor Kozak (napastnik, 14/4) złamał nogę i w tym sezonie już go nie zobaczymy.

Gabriel Agbonlahor (napastnik, 18/3) doznał lekkiej kontuzji kostki lecz szanse na jego występ w tym meczu są duże. Natomiast Chris Herd (pomocnik, 2/0) wraca na boisko po urazie ścięgien.

WBA przyjedzie do Birmingham bez Gorana Popova (obrońca, 2/0). Macedończyk ma problemy z szyją, a jego powrót nastąpi w przeciągu dwóch tygodni. Stephan Sessegnon (pomocnik, 12/1) doznał kontuzji pachwiny i do gry wróci na początku marca. Victor Anichebe (napastnik, 17/2) doznał kontuzji pachwiny i ma małe szanse na występ.

Przewidywane składy:

Aston Villa: Guzan – Bertrand, Clark, Vlaar, Bacuna – Delph, Westwood, El Ahmadi – Holt, Benteke, Weimann

WBA: Foster – Ridgewell, Olsson, Lugano, Reid – Brunt, Yacob, Morrison, Gera – Anelka, Vydra

Sprzyjające statystyki, historia spotkań, brak kluczowych postaci w obu zespołach sprawia, iż gra na remis w tym spotkaniu może przynieść bardzo dobry rezultat.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Sunderland v Stoke - Sunderland wygra @2,10; 4/10; Bet365 ✅

Sunderland w końcu zaczął się odbijać od dna, w ostatnich 7 meczach zdobył 10 punktów. Chociaż zanotował zwyżkę formy to jednak nadal jest w strefie spadkowej. Trochę to dziwne, bo ekipa Di Canio posiada potencjał na spokojny środek tabeli. Jeśli Sunderland chce się utrzymać musi zdobyć w najbliższych 4 meczach u siebie (Hull, West Brom, West Ham, Crystal Palace) jak najwięcej punktów, ponieważ zostało im jeszcze aż 8 meczy z czołówką (miejsca 1.-8.), w tym większość na wyjeździe. Na razie Czarne Koty mają u siebie słaby bilans, ale wynika to właśnie z tego, że podejmowali na Stadium of Light już większość mocnych zespołów. Z kolei Stoke to zespół własnego boiska. Na wyjeździe do tej pory przegrało aż 8 na 11 meczy (stracone 24 gole), urwało punkty tylko Swansea, Hull i West Hamowi. Ostatnio piłkarze Hughesa bezbarwnie przegrali z Crystal Palace 1:0. Ogólnie w ostatnich 5 meczach stracili aż 17 goli, tyle że grali z L&#39;poolem, Tottenhamem, Newcastle i Evertonem. Z kolei Sunderland w zeszłej kolejce zremisował u siebie z Southampton, po niezłej grze.
Nie spodziewam się tutaj ogromnej przewagi gospodarzy, ani pogromu, ale myślę, że piłkarze Sunderlandu są bardzo zmotywowani na to spotkanie i wygrają, tym bardziej że są drużyną zwyczajnie lepszą.

Kolejnym typem, który polecam jest: City strzeli powyżej 1,5 gola @1,61 ✅ w Bet 365. Jak wiadomo City ma największy potencjał w ataku w Premier League, do tej pory tylko w 5 meczach na 22, nie strzeliło więcej niż 1 gola. Z uwagi na styl gry obu zespołów, liczę, że hit kolejki będzie bardzo otwartym meczem, od bramki do bramki, co da okazję do wielu goli.

Oba typy łączę w 1 kupon po kursie @3,39 ;). ✅

Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Chelsea Londyn - West Ham
Pora na kolejne derby Londynu. W dzisiejszym spotkaniu Chelsea podejmie na własnym stadionie ekipę &quot;Młotów&quot;. Podopieczni Jose Mourinho ustabilizowali w ostatnich tygodniach formę co z resztą widać po ich grze i wynikach. Ich 10 ostatnich spotkań to bilans 8 zwycięstw (m.in. z Liverpoolem i Manchester United), remis (0:0 z Arsenalem) i zaledwie 1 porażka. Ostatnie pięć spotkań w lidze to również komplet zwycięstw, a bilans bramkowy w tym czasie to 11:2 (po jednej bramce straconej w spotkaniach z The Reds i z Czerwonymi Diabłami). Tak więc widać, że nie tylko grają dobrze w ofensywie, ale również w defensywa, która wygląda w ostatnich tygodniach bardzo solidnie. Co do absencji to zabraknie Torresa oraz van Ginkela, który de facto pauzuje już od września.
Jeśli chodzi o ekipę West Hamu to zajmują najwyższą pozycję w strefie spadkowej tj. 18 miejsce. Podopieczni Sama Allardyce&#39;a w ostatnich 5 spotkaniach zaliczyli aż 4 porażki i odnieśli tylko jedno zwycięstwo. Szczególnie dotkliwa wydaje się porażka w Pucharze Anglii gdzie ulegli aż 0:5 ekipie Nottingham. Porażki 0:6 z City nie przytaczam bo &quot;Obywatele&quot; są w tym sezonie w morderczej formie. Drużyna z Upton Park wystąpi bez kontuzjowanego Vaz Te oraz Hendersona. Ale za to zostali oni wzmocnieni przez wypożyczonych Antonio Nocerino i Marco Boriello. Prócz tego do składu po poważnej kontuzji wraca Andy Carroll, który w tym sezonie rozegrał zaledwie trzy spotkania.
Spodziewam się dziś narzucenia swojego stylu gry przez The Blues i zmasowanych ataków od pierwszego gwizdka. Na pewno gram na zwycięstwo Chelsea oraz jakieś handi do przerwy. Oprócz tego mam dylemat co do gry na ilość bramek. Potencjał ofensywny ekipy ze Stamford Bridge jest ogromny, tylko City może się z nimi równać. Jednak w ostatnich spotkaniach jak grałem overy to kończyło się 1:0 albo 2:0 czyli overki szlag trafił. Kurs na under 2,5 gola wynosi 2,75 więc bardzo smakowicie. Ale z drugiej strony jak gram under to zawsze pada over. No i bądź tu mądry i coś wybierz ? No nic, dam im i sobie ostatnią szansę i spróbuję over. Proponuję więc :
Chelsea strzeli powyżej 2,5 gola @ 1,87 ⛔ 0 trzeba jednak było zagrać under, pewnie jak za tydzień zagram under to padnie over...
Do przerwy/wynik końcowy 1/1 @ 1,48 ⛔ X/X
Willian strzeli gola @ 3,30
⛔
Unibet

Tottenham - Manchester City
No to mamy szlagier 23-ej kolejki Premier League, w których Tottenham podejmie Manchester City. Koguty po zmianie trenera prezentują się zdecydowanie lepiej czego efektem jest bilans 4 zwycięstw i 1 remisu w ostatnich 5 ligowych spotkaniach. Warto tu zaznaczyć, że potrafili pokonać Manchester United na Old Trafford. Wiadomo, że ManU nie jest w tym sezonie niewiadomo jaką potęgą, a OT nie jest twierdzą nie do zdobycia jednak takie hity rządzą się swoimi prawami i wywiezienie trzech punktów z czerwonej części Manchesteru na pewno można uznać za sukces. W ogóle pod wodzą Tima Sherwooda oglądamy jak by zupełnie inny zespół. Od tego momentu zaliczyli jedynie dwie porażki. Pierwsza z WHU w debiucie nowego szkoleniowca i było to trochę pechowe ponieważ do 80 minuty nic nie zapowiadało zmiany przebiegu spotkania. Jednak gole w 80 i 85 minucie sprawiły, że to West Ham awansował do kolejnej rundy Capital One. Druga porażka to przegrana 0:2 na Emirates z Arsenalem w ramach Pucharu Anglii. Pozostałe spotkania to remis z WBA i 5 zwycięstw. Jeśli chodzi o absencje to szkoleniowiec Kogutów nie będzie mógł skorzystać jedynie z kontuzjowanego Paulinho.
Jeśli chodzi o Manchester City to niewiele się w ostatnich tygodniach zmieniło. Podopieczni Manuela Pellegriniego prezentują bardzo wysoką formę i odprawiają praktycznie kto stanie im na drodze. Obywatele zajmują obecnie drugie miejsce ze stratą dwóch punktów do Arsenalu, który wczoraj zremisował 2:2 z Southampton. Więc jeśli goście zgarną dziś komplet punktów to obejmą prowadzenie w tabeli. Tak więc motywacja na pewno będzie ogromna. Ostatnie 10 spotkań niezależnie od rozgrywek to 9 zwycięstw i tylko jeden remis 1:1 z Blackburn. W lidze ich bilans wynosi 16-2-4, a w tych spotkaniach padło łącznie 88 goli co daje średnią dokładnie 4 goli na mecz. Jedynym nieobecnym po stronie City będzie Samir Nasri, wszyscy inni są do dyspozycji trenera. Przede wszystkim liczę tu na Sergio Aguero i Alvaro Negredo, którzy są w tym sezonie w wybornej formie i są ogromnym zagrożeniem dla każdego rywala.
Nie będę bawił się tu w typowanie zwycięscy ponieważ jest to bardzo trudne. Takie spotkania rządzą się swoimi prawami. Tottenham w końcu zaczął grać na miarę oczekiwań, z kolei Manchester City nie będzie grał wiecznie na tak wysokim poziomie i prędzej czy później trafi się jakaś wpadka. Sam fakt, że w ubiegły weekend przegrywali oni do przerwy z Watford 0:2 i to na własnym stadionie. Owszem, w drugiej połowie wrzucili 6 bieg i zaaplikowali rywalo 4 gole. Co nie zmienia faktu, że przy lepiej zorganizowanej drużynie takie coś może nie przejść. Spodziewam się goli z obu strony dlatego proponuję :
BTS @ 1,43 ✅ 1:5
Powyżej 2,5 gola @ 1,48 ✅ 6
Powyżej 3,5 gola @ 2,25 ✅ 6
Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie @ 2,15
⛔ 1 - akcja Adebayora, Dawsona i dwie Aguero...
Unibet
 
M 125

max-payne

Użytkownik
Chelsea -1 - 1,45

W Chelsea wszystko już funkcjonuje jak trzeba, świetna gra w obronie, napastnicy wywiązują się ze swoich zadań, nawet brak Juana Maty nie jest problemem dla Mourinho. West Ham w każdym meczu z czołówką przegrywa, wyjątek to spotkanie z Tottenhamem na wyjeździe. Młoty to chyba ostatnia drużyna w Premiership, która mogłaby urwać punkty Chelsea.
Tottenham - Manchester City - over 3,5 - 2,10✅
Odmieniony Tottenham, kontra bramkostrzelny Manchester City. Za overem poza siłą ofensywą gości, przemawia też fakt, że tracą stosunkowo sporo goli na wyjazdach i to nie z elitą. Wątpię, żeby któraś ze stron zagrała zachowawczo.
Bukmacher: Fortuna
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Sunderland-Stoke
powyżej 4 kartki azjan
1.90
Bet365

Sędzią Robert Madley, 17 spotkań i 63 żółte i 4 czerwone kartki. Dziś przy obecnej sytuacji Sunderlandu, nie mogą oni odpuszczać ... każdy mecz zwłaszcza u siebie i zwłaszcza z rywalem pokroju Stoke jest na wagę 3 punktów. Sunderland powinien wygrać ale i Stoke nie jest w komfortowej sytuacji. Wiedząc,że obie ekipy to kartkowicze i sędzia temu sprzyja pobieram ten zakład z pocałowaniem ręki i twierdzę,że w najgorszym wypadku będzie zwrot ;)
Mecz MCFC odpuszczam ... nie mam pomysłu a z overem może być podobnie jak wczoraj w meczu United
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom