>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

23 kolejka Ligue 1 [29-31 stycznia 2016]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP


Przed Nami 23 kolejka Ligue 1. Według mnie zapowiada się niezwykle interesująco. W sobotę do Angers przyjeżdża ekipa Monaco. Czy gospodarze będą w stanie podnieść się po dotkliwej porażce z PSG ? Macie jakieś przemyślenia na ten temat ? W niedzielę dwa bardzo interesujące spotkania. Do Caen przyjeżdża świetnie spisująca się Nicea. Zastanawia mnie ten mecz...Czy Caen wygra i wróci na miejsca premiowane grą w pucharach ?
Na koniec kolejki bardzo ofensywne i mocne u siebie St. Etienne podejmie Paryżan. Czy padnie tutaj over 2,5 gola ?

Zapraszam serdecznie do dyskusji i liczę na więcej wpisów niż to ma miejsce ostatnio...​
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Marsylia - Lille under 2,5 gola +++

@ 1,70 STS



Dość mocno się zastanawiłem co pograć w tym meczu.
Marsylia jakby się ustabilizowała. Nie przegrała meczu od listopada, zaczęli u siebie strzelać bramki. Tylko czekać, aż załapią znów jakiś mecz-wtopę. Lille w ostanim meczu mnie bardzo zaskoczyło. Sądziłem, że bądź co bądź w dobrej ostanio formie Bordeaux spokojnie awansuje do finału pucharu ligii, a tak się jednak nie stało i Lille wygrało mecz 5:1. Jak na nich to wynik kosmiczny.
Uważam jednak, że wyszedł im poprostu jeden mecz. Ogólnie nie prezentują zbyt dobrej formy. Zajmują 14 miejsce w tabeli i nie mają zbyt wiele powodów do radości.
Marsylia coś sporo ma tych remisów ostatno...cieżko jej wygrywać spotkania.
Ja jutro w tym meczu jednak bardziej czuję, że goli zbyt wiele nie padnie. Patrząc na średnią Lille to po tak bramkostrzelnym meczeu teraz powinni zaliczyć z 10 remisów po 0:0 ????
Obie ekipy nie przekonują swoją postawą, a Marsylia będzie dość mocno osłabiona...zabraknie takich nazwisk jak Mendy, Ocampos, Alessandrini, Diarra.
Według mnie nie będzie jutro wielu goli.

Bardzo chętnie wysłucham waszych opinii na temat tego meczu, oraz czekam na typy...
 
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
Marsylia - Lille under 2,5 gola
@ 1,70 STS

Dość mocno się zastanawiłem co pograć w tym meczu.
Marsylia jakby się ustabilizowała. Nie przegrała meczu od listopada, zaczęli u siebie strzelać bramki. Tylko czekać, aż załapią znów jakiś mecz-wtopę. Lille w ostanim meczu mnie bardzo zaskoczyło. Sądziłem, że bądź co bądź w dobrej ostanio formie Bordeaux spokojnie awansuje do finału pucharu ligii, a tak się jednak nie stało i Lille wygrało mecz 5:1. Jak na nich to wynik kosmiczny.
Uważam jednak, że wyszedł im poprostu jeden mecz. Ogólnie nie prezentują zbyt dobrej formy. Zajmują 14 miejsce w tabeli i nie mają zbyt wiele powodów do radości.
Marsylia coś sporo ma tych remisów ostatno...cieżko jej wygrywać spotkania.
Ja jutro w tym meczu jednak bardziej czuję, że goli zbyt wiele nie padnie. Patrząc na średnią Lille to po tak bramkostrzelnym meczeu teraz powinni zaliczyć z 10 remisów po 0:0 ????
Obie ekipy nie przekonują swoją postawą, a Marsylia będzie dość mocno osłabiona...zabraknie takich nazwisk jak Mendy, Ocampos, Alessandrini, Diarra.
Według mnie nie będzie jutro wielu goli.

Bardzo chętnie wysłucham waszych opinii na temat tego meczu, oraz czekam na typy...
Ja myślę, że Marsylia tego meczu nie przegra. Z Lyonem zagrali naprawdę dobry mecz. Więcej dni odpoczynku, ale jak napisałeś za bardzo pilnują, aby meczu nie przegrać stąd te remisy. Zastanawiałem się długo nad jedynką, myślę że Marsylia ten mecz wygra, ale bezpieczną opcją wydaje się podpórka. Mandanda wrócił do mistrzowskiej formy. Kurs na DNB nie powala, więc osobiście zagrałem Marsylia 1X. Pozdrawiam

Wdałem się w dyskusję i zapomniałem podać kursu ????
Ja to zagrałem w bet365 po kursie 1.20
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja myślę, że Marsylia tego meczu nie przegra. Z Lyonem zagrali naprawdę dobry mecz. Więcej dni odpoczynku, ale jak napisałeś za bardzo pilnują, aby meczu nie przegrać stąd te remisy. Zastanawiałem się długo nad jedynką, myślę że Marsylia ten mecz wygra, ale bezpieczną opcją wydaje się podpórka. Mandanda wrócił do mistrzowskiej formy. Kurs na DNB nie powala, więc osobiście zagrałem Marsylia 1X. Pozdrawiam
Moim zdaniem granie 1X po kursie 1,18 w tym meczu chyba nie ma sensu. Nie jestem pewien Marsylii aż tak jak PSG w tygodniu w meczu z Tuluzą, a tam na win było 1,25. Po tej serii remisów/wygranych może przyjść jakiś popis w stylu 0:1 dla Lille. Kurs trochę za mały. Poza tym dziś pojawiła się informacja, że Marsylia jest na sprzedaż za 100 mln euro. Nie wiadomo co tam się teraz będzie działo wewnątrz klubu...może to wpłynąć na wyniki na boisku.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Marseille:
Y.Pelé
Dja Djédjé
Nkoulou
Rolando
Manquillo
L.Silva
Isla
B.Sarr
Cabella
Nkoudou
Batshuayi


Lille
Enyeama
Corchia
Civelli
Soumaoro
Pavard
Mavuba (cap)
Amadou
Obbadi
Boufal
Benzia
Bauthéac


Nie ma Mandandy, a tak jak pisze @piopawlowski to on jest w niesamowitej formie, co mecz udowadnia to swoimi interwencjami. W meczu OL - OM też wyjął jeden strzał Valbueny w sposób niesłcyhany. A warto wspomnieć te parady w meczu z St.Etienne. Nie ma też Diarry.

Lille ostatnio kilka słabszych meczów w lidze, ale w puhcarze odbili to sobie na Bordo. Boufal, Obbadi, Bautheac czy Benzia to bardzo ciekawi gracze, fjanie się ich ogląda, sam jestem fanem talentu Boufala bo to takie żywe srebro. Lille owszem kojarzy się z samymi underami w tym sezonie. Mecz jednym słowem ciekawie się zapowiada, choć gole możemy zobaczyc. Pytanie czy Marsylia przełamie niemoc na Velodrome i wygra wreszcie? Allez OM!
Meczu nie typuje bo dużo niewiadomych, powodzenia, oby undery i 1X weszło, a najlepeij nie wygra Marsylia ;)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Angers over 0,5 gola
Tuluza over 0,5 gola
Bastia - Lyon over 1,5 gola Mało powiedzieć irytujące...Lyon znów zawodzi i przegrywa 1:0 ...

@ AKO 2,70 !!! STS
Ten tripel w moim przekonaniu wygląda bardzo mocno. Zacznę od tego, że nie rozumiem zupełnie kursu na bramkę dla Angers. Kurs wynosi 1,50 ... pobieram to z uśmiechem. Angers jak już pisałem wiele razy we wcześniejszych analizach są/byli rewelacją tych rozgrywek. Jednak ostatni czas nie jest taki kolorowy. Przegrali 3 ostatnie mecze. Fakt jest jednak taki, że to były trudne mecze. Przegrali z PSG w Paryżu oraz w Nice w Niceii. Do tego przegrali z Bordeaux na własnym stadionie. Ten mecz mógł rozczarować najbardziej, ale gra Angers nie wyglądała źle. To samo w przegranym meczu w Niceii, grali całkiem dobrze. We wszystkich tych 3 przegranych meczach strzelili także gola. Według mnie Monaco to wiadomo, cieżki rywal, ale Angers zdecydowanie stać na strzelenie conajmniej jednej bramki. Po 3 przegranych jest ogromna motywacja do gry i walki. Dodatkowo w Monaco nie wystąpią : Lemar, A. Traore, Toure, Echiejille, Cavaleiro, Toulalan, L. Traore, Bahlouli . Dla mnie to dość spore osłabienia.
Idę też w gola dla Tuluzy. Forma wyborna...przegrali 4 ostatnie mecze, ale ... !!! 3 razy przegrali z PSG i raz z Monaco...Będąc obiektywnym mieli absolutne prawo przegrać te mecze. Po takiej serii uważam, że wyjdą jutro na murawę z bardzo mocnym nastawieniem na wygraną / walkę o punkty. Czas zacząć uciekać ze strefy spadkowej. Oglądałem mecz Tuluzy z PSG oraz z Monaco. Muszę przyznać, że ta drużyna nie wygląda tak tragicznie na boisku jak pokazują wyniki, czy lokata w tabeli. Grają dość szybko, stwarzają sporo okazji. Według mnie stać ich z całą pewnością na gola przeciwko niezbyt wymagającemu rywalowi jakim jest Guingamp.
Over 1,5 gola w meczu Bastii z Lyonem wydaje mi się najciekawszą opcją.Bastia w tygodniu zwolniła trenera. Grają znacznie pozniżej oczekiwań. Odpadli z Pucharu Francji. Obowiązki trenera przejął w tej chwili Francois Ciccolini. Ciężko umówić o efekcie miotły,bo to asystent Printanta. Z drugiej strony były jakieś konflikty w szatni z trenerem i teraz możliwe, że sytuacja jest trochę bardziej oczyszczona. Bastia jest dość mocno osłabiona, bo nie zagrają : Djiku, Marange (kontuzje), Fofana, Cahuzac, Ayite, Modesto (kartki). Mimo tego uważam, że się zepną i po dwóch przegranych meczach, pokażą nowemu trenerowi i publiczności, że potrafią strzelić gola przeciwnikom z Lyonu. Goście cały czas mocno poniżej oczekiwań. W zeszłej kolejce uratowali remis z Marsylią. Gra się znacznie poprawiła, ale punktów nie ma za wiele. Skład raczej pełny, tylko bez Fekira i Kone. Lyon jest cały czas na 9 miejscu w tabeli. Prezes budując ten piękny nowy stadion z pewnością liczył na grę w LM. Czas zacząć wracać do góry tabeli. Myślę, że 1 bramka dla Lyonu to jutro raczej oczywistość, a czy wygrają ? Według mnie 2 gole w tym meczu padną...

Ja do tego AKO dokładam jeszcze zwycięstwo Nole w jutrzejszym finale AO. Łączny kurs razem z win Novaka+++ to 3,15 !
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Króciutko. Gram z tej kolejki HW na Lorient oraz Tolouze. Dwa podobne mecze, po prostu liczę na przełamanie. Uważam, że obie ekipy mają większy potencjał od swoich rywali, którzy także formą nie grzeszą. Oglądałem ich staty pomeczowe gier u siebie i nie wyglądało to źle. Dzisiaj mają rywali łatwiejszych niż w ich ostatnich grach (przynajmniej tak pokazuje tabela i ich forma :grin ???? .

Tolouse HW 2/10 @ 2,08 fortuna
Lorient HW 2/10 @ 2,05 fortuna
 
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Angers - Monaco
Angers lub remis
kurs 1,64
STS


Jak pisał Nole Monaco osłabione, a buki nie doceniają Angers.
U siebie przegrali tylko raz, więc kursy na Monaco są mocno przesadzone.
Dodatkowo Monaco jest w pewnym zestawieniu w STS ( taki tripel na wygraną Barcelony, M.C i Monaco za 8.
Te ich mieszańce nigdy nie wchodzą :grin: , co jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że typ wejdzie
 
ballon85 1

ballon85

Użytkownik
Lorient - Reims 1
STS 2,05

Z dzisiejszych spotkań Ligue 1 wybieram starcie Lorient - Reims. Obie drużyny nie wygrały w lidze kolejno od 5 i 6 spotkań. Małym usprawiedliwieniem drużyny gospodarzy może być klasa rywali z jakimi spotykali się w ostatnich meczach ligowych (kolejno Nice, Monaco, Rennes, Nantes oraz Lille). Goście z kolei mierzyli się z teoretycznie słabszymi rywalami i mimo iż nie zdołali wywalczyć 3 punktów to wyjazdowy remis z solidnym Ajaccio i zawsze groźnym St. Etienne w ostatnich dwóch kolejkach można uznać w ich przypadku za sukces.
Każda seria kiedyś się kończy, a dzisiejsze spotkanie będzie świetną ku temu okazją. Pierwsze spotkanie obu ekip skończyło się wysokim zwycięstwem Reims 4:1, ale było to jeszcze na początku sezonu kiedy zawodnicy Reims prezentowali dobrą formę.
Dzisiejsze spotkanie będzie doskonałą okazją do rewanżu oraz uspokojenia swoich kibiców. Dlatego mimo braku konkretnych argumentów czysto piłkarskich przewiduje gładkie zwycięstwo gospodarzy.
 
solace. 47

solace.

Użytkownik
AS Saint-Etienne - Paris Saint Germain
Zieloni ewidentnie leżą Paryżanom, którzy wygrali ostatnie 8 spotkań. Co do dominacji PSG w lidze francuskiej nie trzeba się chyba wypowiadać 21 punktów przewagi na drugim Monaco i jeden mecz mniej, nie ma drugiej tak silniej ligi zdominowanej przez jeden zespół. Saint-Etienne w tym meczu będzie mocno osłabione Galtier&#39;owi wypadli Assou-Ekotto, Tannane, Hamouma, Beric oraz Clerc. Natomiast do składu gości wrócą najprawdopodobniej David Luiz, Marquinhos i Thiago Silva. Defensywa Les Parisiens w ostatnich meczach spisuje się bardzo dobrze w ostatnich 5 meczach stracili tylko 2 gole. Tercet Lucas, Ibra, Angel jest również niesamowicie groźny. Moim zdaniem Paryżanie są na dobrej drodze do siódmej wygranej z rzędu i Zieloni im raczej w tym nie przeszkodzą.
Typ:
Paris Saint Germain @ 1,53 ✅

@ Nole : Dodajemy bukmachera, skąd pochodzi kurs.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
St. Etienne - PSG
@ BTS 2,00 STS

Zastanawialem się co wybrać z dzisiejszej oferty we Francji. Interesuje mnie mecz Caen z Nice, ale obejrzę go sobie na spokojnie bez typowania. Gdybym miał coś grać to zdecydowanie w stronę Nice. Jakieś X2, albo gola gości. Caen dołuje i zwyczajnie kiepsko gra. Macie może jakieś przemyślenia odnośnie tego meczu ? Wczoraj Angers pokazało klasę...wrócili na 3 miejsce w tabeli i pokazali, że nie pojdą w slady właśnie Caen i będą walczyć o puchary. Trzymam za nich mocno kciuki ! Byłaby mega sensacja gdyby Angers wystąpiło w LM. 100 razy bardziej zasługują na to niż Lyon...
Chciałbym, aby w przyszłej LM wystąpiło Angers i Nice ????
Wieczorem wydaje się najciekawsze starcie kolejki.
Według mnie kurs 2,00 na bts jest dość zawyżony. O golu dla PSG nie ma sensu pisać. Paryżanie wygrali 8 ostatnich spotkań, są jak Nole w tenisie, tak oni w Ligue 1 ????
Uważam, że bramkę dziś strzelą bez żadnych kłopotów.
Kurs oczywiście głównie robi gol dla gospodarzy...St. Etienne przystąpi dziś do pojedynku trochę osłabione, nie wystąpią : Robert Beric, Benoit Assou-Ekotto, François Clerc, Romain Hamouma i Oussama Tannane. St. Etienne traci jednak tylko 4 pkt do 3 miejsca premiowanego grą w europejskich pucharach. Dodatkowo dostawali konkretne lanie od PSG w ostatnim czasie. Następna kwestia to fakt, że gospodarze nie strzelili gola już w dwóch ostatnich spotkaniach na własnym boisku przeciwko PSG. Ogólnie jednak na swoim terenie Zieloni to ekipa, która jest bardzo skuteczna i gola zdobywa praktycznie w każdym meczu ! Myślę, że po 8 przegranych ekipa gospodarzy jest bardzo zmotywowana, żeby powalczyć o jakieś punkty, a do tego z pewnością musią strzelić gola. Paryż do tej pory nie przegrał w lidze !!!! Dominacja absolutna. Nie wydaje mi się, aby do końca sezonu nie przegrali żadnego meczu. Jakaś &quot; wpadka &quot; gdzieś w końcu musi się pojawić. Zdecydowanie tego BTS-a można po kursie 2.00 próbować.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Bordeaux - Rennes
Oba zespoły strzelą gole : Tak (Kurs: 1,95) betclic

Mocno zdziwil mnie kurs na to zdarzenie, historia spotkan obu ekip jasno mówi ze w ostatnich 7!! meczach obie ekipy strzelały sobie wzajemnie bramki..
Sytuacja kadrowa zyrondystów nieciekawa, do Sunderlandu wyjechal najlepszy strzelec ekipy Khazri, dodatkowo kontuzje ciągnące sie od kilku tygodni za zespołem Jussie, Lefebvre, Maurice-Belay, Maulun, Pablo, Thelin, Carrasso, Sertic , Pallois..zawieszenie/ Druzyna z Bordeaux niepokonana w lidze od 2 grudnia ostatni remis Nantes 2;2 i kompletna wtopa w pucharze ligi porażka z Lille 1:5 pokazuje że ta ekipa traci sporo bramek..
Rennes to drużyna typowo wyjazdowa, której źle gra sie na własnym terenie wygrana przed tygodniem byla ich pierwsza od sierpnia! Ekipa Rennes zdobyla az 10 pkt w ostatnich 4 meczach. Goscie strzelali gole w 6 ostatnich meczach wyjazdowych, w świetnej formie jeden z najlepszych rezerwowych w europie Grosicki.. Absencja Yoanna Gourcuffa z pewnościa jest sporym osłabieniem dla drużyny gości..
Gospodarze strzelali gole w 6 ostatnich meczach u siebie, liczę że moje argumnety okażą sie słuszne i typ wejdzie!
Noble dzieki za motywacje!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom