>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23. kolejka Ligue 1 [ 1.02 - 3.02 ]

Status
Zamknięty.
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
za Unibet


Zaczynamy dziś meczem w Tuluzie. Gospodarze od 5 spotkań w lidze nie zaznali porażki, w międzyczasie rozegrali spotkanie na Parc des Princes z dzisiejszymi przeciwnikami i przegrali tamto spotkanie 3:1. PSG z kolei wymęczyło i zwycięstwo z Lille W ekipie z Paryża, nie zagra najnowszy nabytek - Beckham.

W sobotę ciekawie zapowiada się mecz Lorient - Rennes. Oba zespoły wciąż bez reprezentantów Burkina Faso: Alain Traore z Lorient i Pitroipa z Rennes. Wieczorem równie ciekawie powinno być w Sochaux. 2 ostatnie mecze w roli gospodarza przyniosło im komplet punktów - w tym ważne zwycięstwo z Marsylią!

W niedzielę spotkanie Lyonu, które nie może sobie pozwolić na oddalenie się PSG, a przy stracie punktów Paryżan mają szansę na fotel lidera.
Kolejkę zakończymy meczem na Stade Vélodrome, gdzie Marsylia podejmie outsider&#39;a ligi Nancy.

Zapraszam do komentowania oraz pisania analiz!​


8 godzin do rozpoczęcia kolejki, a tu brak tematu, więc postanowiłem założyć. Jeśli przekracza to moje kompetencje, to przepraszam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hakan 256

hakan

Użytkownik
Tuluza vs PSG
PSG ostatnio lepsze wyniki, niż gra. Tuluza, która przebudziła się w ofensywie z zimowego letargu będzie niełatwym terenem do zdobycia. Do tego Paryżanie 7 meczy bez straconej bramki, zatem bardzo dobry moment na przerwanie ów passy.
Tuluza strzeli 1.55
do tego nie widzę większych szans dla słabo dysponowanego Valenciennes, dlatego Bordo 1.80 godne uwagi.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Tuluza - PSG 2 @ 1.83 WH | Ben Yedder strzeli @ 3.00 WH | O 2.5 @ 2.10 | BTS @ 2.00 0:4
Hakan dobrze opisał grę PSG, można by rzec, od początku sezonu. Osobiście myślałem, że Lille stawi większy opór drużynie Ancelottiego, ale co się odwlecze to nie uciecze. Tuluza po wyraźnym spadku formy, powoli nabiera tempa. Nie liczę tu na zaskakujący wynik, (win Tuluzy) zaś sądzę, że mogą oni sprawić dużo problemu, szczególnie będącej w rozsypce obronie gości. Pomimo straty Sissoko uważam, że Tuluza z Tabanou i E. Capoue rozpracują obronę dzisiejszych rywali. Bramkę Ben Yeddera polecam ze względu na to, że dawno nie strzelił ???? Kursy na wszystko są naprawdę dobre, a szczególnie bts.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
. Osobiście myślałem, że Lille stawi większy opór drużynie Ancelottiego, ale co się odwlecze to nie uciecze.
A co nie stawili oporu niby?
Byli zespołem lepszym, ale sędziowie dali &quot;popis&quot; i potem błąd Elany i swojak Chedjou. Ale jak byś widział mecz to byś wiedział o czym mowa.
Piszesz, że Tuluza stawi opór większy niż Lille, a jednak mimo wszystko grasz na PSG, ciekawe nie powiem. To albo nie widziałes meczu z Lille albo piszesz brednie...
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Jak wspomnialem wczoraj przy okazji podania typu na werder ze dzis dodam cos do tamtego zdarzenia.
oferta na dzis nie za bardzo rozpieszcza z pilki noznej ale wydaje mi sie ze znalazlem cos ciekawego ale i oczywistego.
A mianowicie po kolei i do rzeczy ????
Wybralem mecz z ligii francuskiej i nie bede orginalny jak pewnie wiekszosc z typujacych ze postawie na zwyciestwo PSG w meczu z Tuluza.
Mecz moze wydawac sie trudny do przewidzenia z racji tego ze Tuluza na swoim obiekcie prezentuje dosc dobry i solidny poziom jednakze jesli Paryzanie mysla powaznie o wygraniu ligi to takie choc trudne spotkania powinni i raczej musza wygrywac i to bez wzgledu na trudnosc przeciwnika z jakim sie mierza,zwlaszcza ze w czolowce panuje scisk i za ich plecami czai sie Lyon i Marsylia,ktorzy tylko czekaja na ewentualne potkniecie sie lidera.
Podsumowujac jesli PSG powaznie mysli o wygraniu mistrzostwa nie moze sobie pozwolic na strate punktow i taki mecz jak dzis musi po prostu wygrac i zgarnac komplet punktow.
Kurs na takie rozwiazanie wynosi okolo 1,90 wiec mysle ze warto rozwazyc typ.
Pozdrawiam
Kozi///Brawo za typ, ale spotkania podsumowujemy w poście w którym piszemy o meczu za pomocą opcji &#39;&#39;edycja&#39;&#39;.Pozdrawiam.
 
m1cha1008 1,5K

m1cha1008

Użytkownik
Toulouse - PSG
Typ: PSG over 1,5 gola
Kurs: 1,95 Bwin ✅
Goście przyjeżdżają z imponującym bilansem 9 zwycięstw w ostatnich 10 spotkaniach jednak w ostatnich mieli sporo szczęścia ponieważ zarówno Bordeaux jak i Lille byli zespołami zdecydowanie lepszymi i mimo to obie te drużyny straciły bramkę i zostały pokonane. Problemy PSG wynikały z tego, że w obu tych spotkaniach oddawali oni inicjatywę rywalom, teraz nie powinno już byc tak trudno gdyż Toulousa bez swojego lidera Sissoko będzie miała problemy z przejęciem kontroli w meczu a oddanie inicjatywy paryżanom jest jak czekanie na wyrok. W drużynie gości wciąż nieobecni są Thiago Silva oraz Alex, za to do składu wracają Camara oraz Gameiro ten drugi będzie sporym wzmocnieniem w ofensywie. Dodatkowym argumentem jest spotkanie z zeszłego tygodnia między tymi drużynami w którym PSG spokojnie wygrało 3:1. Dzisiaj powinno byc podonie i myślę, że PSG wkońcu zagra dobre spotkanie w którym będzie można z przyjemnością oglądac ich potencjał w ofensywie a co za tym idze i bramki. Ja nie biorę pod uwagę spotkań które miały miejsce więcej niż dwa miesiące wstecz, ale dla tych co lubią statystyki dodam jeszcze, że ten wynik został pokryty w ostatnich 6 spotkaniach między tymi drużynami nieprzerwanie od lutego 2010 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
V 115

vindom

Forum VIP
Lorient - Rennes
Derby Bretanii, czyli może być gorąco, tym bardziej, że obie drużyny znajdują się w gronie zespołów walczących o europejskie puchary, czyli jest o co walczyć. Na razie bliżej celu jest Rennes, które zajmuje czwartą lokatę w tabeli, a w zapasie ma jeszcze finał Pucharu Ligi, gdzie w razie zwycięstwa automatycznie zapewni sobie start w LE, zaś Lorient plasuje się na ósmej pozycji, tracąc do rywala zaledwie dwa punkty. Obie drużyny nie szczególnie za sobą przepadają, w bezpośrednich meczach grają brutalnie, nie przebierając w środkach, stąd nader często piłkarze karani są kartkami. Toteż uważam, że warto zainwestować w czerwoną kartkę w tym spotkaniu. Dużo nie trzeba, a krewkich graczy w obu ekipach nie brakuje. Poza tym w lokalnych derbach wykasowanie przeciwnika z drużyny przeciwnej to niemal punkt honoru. Na jesieni nie brakowało dramatyzmu w derbach Bretanii, były bodaj aż trzy czerwone kartki, kilka goli i sporo emocji. Właśnie druga opcja na ten mecz to bts. Rennes przystępuje z dużymi ubytkami w defensywie - zabraknie Apama, Mavingi, Boye, a Ilunga, jako nowy zawodnik, jeszcze jest niezgrany z resztą kolegów. Ogólnie rzecz biorąc obrona Rennes jest słaba, co powinni wykorzystać rywale, chociaż w ich szeregach nie zagrają Traore, Quercia czy Corgnet. Ale, że Rennes ma więcej argumentów w ofensywie, a Lorient bardzo rzadko zachowuje czyste konto, to gol dla przyjezdnych, podobnie jak dla gospodarzy, jest czystą formalnością.
BTS #1.78 2/10 Unibet
Czerwona kartka 4.75 1/10 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
troglak 312

troglak

Użytkownik
Piszesz, że Tuluza stawi opór większy niż Lille, a jednak mimo wszystko grasz na PSG, ciekawe nie powiem. To albo nie widziałes meczu z Lille albo piszesz brednie...
Widzialem mecz z Lille. Czy goście postawili wysoko poprzeczkę? Moim zdaniem tak było do czasu strzelenia nieuznanej bramki, potem ich gra przygasła, a po stracie gola nie potrafili się pozbierać. Uważam, że młoda Tuluza gra ciekawszą, a przede wszystkim ładniejszą dla oka piłkę. Czemu gospodarze powinni postawić większy opór niż Lille? Bo mają bardziej kreatywny środek pola w osobach, które wymieniłem. Postawiłem na PSG, bo akurat oni w ostatnich 5 meczach pokazali, że z dzisiejszym rywalem radzą sobie znakomicie, wygrywając wszystkie 5 spotkań, a w dodatku na wyjazdach w mojej ocenie wyglądają nieco lepiej niż u siebie. O PSG nie napisałem nic, bo sądzę, że każdy wie na co ich stać. Może to był błąd.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Girondins Bordeaux - Valenciennes 1 @ 1,73 tobet ✅ 2:0
Kilka faktów przemawia za czystą jedynką. Po pierwsze historia spotkań tych drużyn. Ostatnie sześć potyczek na boisku &quot;Żyrondystów&quot; to bilans 4-1-1 z korzyścią dla gospodarzy. Po drugie Valenciennes spisuje się raczej słabo na wyjazdach. W ostatnich 33 spotkaniach poza domem wygrali tylko 3 razy. Demony z zeszłego sezonu udało się jakoś odpędzić w tych rozgrywkach, bo 2 razy komplet punktów przywieziono z wizytacji, ale dalej poza Valenciennes chłopakom gra się niezbyt dobrze. Na dodatek widać wyraźny spadek formy drużyny Daniela Sancheza. Ostatnie trzy mecze to baty w Nicei 0:5, szczęśliwe 1:1 z Ajaccio (Ajaccio nie strzeliło karnego) i bezdyskusyjne 0:2 z Lyonem u siebie. Na wyniki wpływ mają niewątpliwe osłabienia. Z Bordeaux zabraknie Danica (17/2), Camary (6/0), Pujola (13/5), Bonga (15/0) i Angoua&#39;y (9/0). U gospodarzy nie wystąpią N&#39;Guemo (11/0) i Diabate (11/2), który jest na PNA.
Bordeaux po serii 5 remisów zaczęło wygrywać (2:0 z Rennes i 1:0 z Niceą na wyjeździe), choć przydarzyła się też wpadka z PSG. Wraca powoli do dyspozycji Obraniak, który jest niezwykle istotną postacią w linii pomocy &quot;Żyrondystów&quot;. Trochę martwi mnie atak, bo odszedł Goufrann, Diabate w Afryce, będzie grał pewnie Bellion, ale jakby co to ktoś z pomocy ukłuje, na przykład Saivet (6 goli). Nie radzę bawić się w żadne handicapy, czy Bordeaux over 1,5, bo coś czuję 1:0, ale takie dość spokojne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Lorient - Stade Rennes | over2.5 - 2,01 (Betsafe)✅

Pierwszy mecz otwierający jutrzejszą serię spotkań w L1 to derby Bretanii.Zapowiadają się one świetnie ze względu na to, że i zespoły są wysoko w tabeli, ale też prezentują bardzo fajny futbol.Generalnie u gospodarzy wygląda to tak, że trochę ich gra ewoluowała względem poprzedniego sezonu - teraz więcej strzelają i więcej tracą, ale jakościowo nie stracili wiele bo są w górnej połówce tabeli zaś Rennes jest wysoko mimo tego, że u siebie trochę zawodzą za to na wyjazdach grają bardzo skutecznie [ win away 3 in row ].Nie mniej proponuję taki typ z kilku względów, m.in wymienił je Vindom w swoim krótkim opisie.Wspomniał, że nie zagra Congret, Quercia, Traore [ tego ostatniego najbardziej szkoda bo świetny napastnik ] ponadto nie zagrają też nowi zawodnicy sprowadzeni do zespołu oraz kapitan i podstawowy bramkarz - Audard i zastąpi go ktoś z dwójki Chaigneau-Lecomte przy czym tylko ten drugi ma dwa występy w L1.Sporo osłabień, ale Lorient gra i tak bardzo dobrą piłkę bo bramkę strzelić potrafi Monnet-Paquet, Aliadiere, ostatnio też dołożył stoper Bourillon.Tak jak pisałem wcześniej, strzelają więcej to i więcej tracą bo obrona nie jest aż tak dobra jak w zeszłym sezonie a i dziś nie przyjeżdża byle jaki rywal.Rennes również prezentuje bardzo ofensywny futbol, z przodu na szpicy gra Erding jako wysunięty napastnik a za jego plecami operuje Feret, który to chyba jest w życiowej formie - drybluje, podaje, strzela i jest niezwykle pożyteczny w drugiej linii ekipy Antonettiego ponadto on fire jest Alessandrini, który swoją grą zwrócił uwagę Deschampsa i dostał powołanie do kadry także jak na razie brak Pitroipy nie jest odczuwalny.Trochę więcej ubytków w defensywnej formacji Stade bo nie będzie Apama, Mavingi, Boye ponadto odszedł Mvila, którego z marszu musi zastąpić Alou Diarra [ super, że wrócił do L1 ], czytałem, że niepewny jest występ Makouna oraz niedostępny jest Pajot.Sporo problemów także będzie ciężko o czyste konto Costila.Nastawiam się na bardzo dobre spotkanie i sądzę, że oby dwie drużyny postrzelają, a jako , że Rennes lepiej idą wyjazdy to może i warto pokusić się o samego o1.5 gości ? Ja decyduję się na zwykłego overa bo po takim kursie warto próbować ze względu właśnie na ubytki kadrowe oby dwóch zespołów + dobrą grę drużyn.


Ponadto mam na oku kilka innych typów - ale prześpię się z tym i może pomyślę nad czymś w stronę Brestu, może Troyes strzeli czy też overem Bastii, ale o tym w sobotę po południu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
V 115

vindom

Forum VIP
Tak celem podsumowania, poniżej zestawienie nieobecności w zespołach Lorient i Rennes:
Lorient: Audard, Quercia, Traore, Corgnet, Sunu, Le Lan, Coutadeur
Rennes: Pitroipa, Boye, Mavinga, Apam, Pajot, Montano, Ch. Diarra
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Nie będę dużo pisać bo do meczów nieco ponad godzina więc napisze to co wg. mnie jest istotne.

OSC Lille - Troyes | Goście strzelą - TAK - 1,79 (Betsafe)✅

Uważam, że typ warty ryzyka bo goście mimo, że są czerwoną latarnią ligi to nie grają źle i w ostatnim czasie ich mecze są przyjemne do oglądania.Zapewne też coś stracą bo obrona to nie jest ich domena + Payet, Martin, Roux czy nowy Rodellin są w dobrej formie.Nie mniej u goście najbardziej bramkostrzelny jest pomocnik Nivet, bardzo fajnie mają opracowane stałe fragmenty gry, z których okazje do gola ma Faussurier, możliwe, że dziś zagra Baheback czyli młodziak o chyba nawiększym potencjale w ataku Troyes.Uważam, że mecz będzie otwarty i goście zagrają w swoim stylu czyli trochę stracą a i też przynajmniej jedną bramkę strzelą.

Stade 29 Brest - Nice | Brest lub remis - 1,56 (Betsafe)⛔

Spory kurs na gospodarzy, trochę mnie dziwi bo mimo, że Nicea gra bardzo dobrze w tym sezonie to nie jestem przekonany, że będą golić wszystkich.Do gry u gospodarzy wraca Kantari oraz Chafni, stratę Ben Basata ma wypełnić Benchops.Trochę słabo u siebie ostatnio wyglądają gospodarze więc najwyższy czas na zdobycie punktów w Bretanii oraz strzelenie jakiegoś gola - Mati chyba pójdzie w btsa, ja wybieram kierunek gospodarzy bo mimo, że raczej będzie mecz wyrównany to nie uważam, że gracze Puela wygrają.
 
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
Ajaccio - Lyon - 2 @ 2.10 ⛔
Gospodarze ponoć spore problemy kadrowe przed tym meczem, Lyon bez Lopeza i Brianda. Goście mimo to muszą takie mecze wygrywać by dotrzymywać kroku PSG i trzymać dystans do graczy z Marsylii. Ajaccio w tym roku jak dotąd same remisy i dziś też zapewne liczą na urwanie punktów wyżej notowanemu rywalowi ale moim zdaniem piłkarze Olympique strzelą o jedną bramkę więcej.
 
fortunka17 801

fortunka17

Użytkownik
AC Ajaccio - Olympique Lyon godzina 14:00

W niedzielne popołudnie do Korsyki przyjeżdża wicelider Francuskiej ekstraklasy Lyon. Wiele osób uważa ,że drużynę Remiego Gardena czeka łatwę spotkanie ja jestem zupełnie innego zdania.Trochę statystyk drużyna Ajaccio w tym sezonie na własnym stadionie bilans 3-4-3 i takie firmy jak PSG czy St.Etienne wyjeżdżali z 1pkt co świadczy o trudnym terenie , dodatkowo Korsykanie mają serię 3 meczy bez porażki i według zapowiedzi trenera passa będzie podtrzymana. Ajaccio zajmuję obecnie 15 miejsce i ma 2 pkt przewagi nad strefą spadkową ,więc nawet 1pkt będzie ich zadowalał z taką drużyną jak Lyon. Gospodarze przystąpią do tego spotkania osłabieni kilkoma podstawowymi zawodnikami ,którzy wyjechali na PNA są to Medjani środkowy obrońca , Mostefa defensywny pomocnik , Diawara prawy obrońca i Belghazouani boczny pomocnik do tego wypada z powodu kontuzji środkowy obrońca ,który zastępował Medjaniego czyli Maire . Jednak nie ma ludzi niezastąpionych co pokazały ostatnie spotkania Ajaccio, gdzie bez tych zawodników potrafili przywieźć 1pkt z Paryża czy też powinni wygrać spotkanie u siebie z Valenciennes gdyby Mutu strzelił karnego i remis z Evian .Goście przystąpią bez większych osłabień jedynie niepewny jest występ Lisando , chodź to nie będzie jakieś znaczące osłabienie Lyonu ,gdyż odbiega on formą od poprzednich sezonów ,gdzie grał bardzo dobrze. Tak jak pisałem wcześniej ja na dzisiejsze spotkanie upatruje bardziej wynik remisowy niż wygraną którejś z drużyną ,chodź wiadomo Lyon ma indywidualności i może przechylić szalę zwycięstwa na swoją stroną. Ale nie ma co skreślać Ajaccio , ostatnio wzmocnieni napastnikiem Oliech z Auxerre i nawet w debiucie strzelił bramkę nie zdziwi mnie jeśli dziś strzeli gola Lyonowi.

Typy:
- Remis / 3.20 Tobet | wynik 3:1 ⛔
- BTS / 1.85 Tobet | ✅
- Połowa lub koniec spotkania X / 1.65 Bwin
| 1 połowa 0:0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom