>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23 kolejka Ekstraklasy [31.03 - 03.04.2010r.]

Status
Zamknięty.
barnaba 44

barnaba

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia - Jagiellonia
Typ: X ⛔
Kurs: 3,05
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Po pierwszych wiosennych meczach wydawało się, że Cracovia będzie ostro szła w górę. Z Legią przegrała pechowo, z Lechem mimo porażki mieli momenty niezłej gry a z Koroną zagrali wręcz koncertowo. I gdy wydawało się, że Lenczyk znakomicie przygotował drużynę przytrafiły się dwa fatalne mecze z rzędu. Porażka wyjazdowa z przeciętną Arką i klęska w domu z Ruchem. Kibice przeżywają więc huśtawkę nastrojów i w obecnej sytuacji naprawdę ciężko określić Cracovię. Niby mają potencjał, ale zwłaszcza ostatnio są spore problemy z jego wykorzystaniem.

Jagiellonia wskutek kary ma tyle samo punktów co Cracovia i będzie chciała co najmniej utrzymać ten stan. Piłkarsko są lepsi od Krakowian, jednak od dawna znane są problemy z grą na wyjazdach tej ekipy. Co prawda niedawno we Wrocławiu przełamali ponad dwuletnią serię meczów bez zwycięstwa, ale nie oznacza to, że nie mają już kompleksu obcych stadionów. Jaga na wyjazdach legitymuje się bilansem: 1-6-4. Jak widać starają się nie przegrywać meczów, których nie potrafią wygrać. I taki scenariusz przewiduję w tym meczu.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok
0:1​

Dzisiaj wyjątkowo będziemy mogli oglądać dwa spotkania Ekstraklasy. Jako pierwsi na murawę wybiegną piłkarze Cracovii Kraków oraz Jagiellonii Białystok. Obie drużyny zajmują miejsca w dolnej części tabeli i wciąż nie mogą być pewne utrzymania. Dlatego będzie to bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn, w którym mają bardzo jasny cel: zwycięstwo i co za tym idzie trzy punkty. Cracovia ostatnie dwa mecze przegrała co na pewno nie może napawać optymizmem kibiców. Szczególnie gdy przed własną publicznością przegrywa się aż 1:4 z Ruchem Chorzów. Taki wymiar porażki z pewnością wpłynie na morale zespołu dlatego trener Lenczyk będzie musiał wykonać dodatkową pracę by zmotywować piłkarzy. Tym bardziej, że zdają sobie sprawę iż zagrali nie najlepsze spotkanie a stracone gole to ich błędy w defensywie. Lepsze humory panują natomiast w Białymstoku ponieważ ostatnio ekipa Jagiellonii spisuje się bardzo dobrze. W ostatniej kolejce pokonali u siebie Piasta Gliwice 2:0 a cztery kolejki wstecz przerwali fatalną serię meczów wyjazdowych bez zwycięstwa (pokonali Śląsk 1:2). Oprócz wyników za Jagą przemawia forma piłkarzy. Nawet w przegranym spotkaniu z Lechem Poznań rozegrali dobre zawody. Do straty gola to zespół z Białegostoku był stroną przeważającą. Kolejnym pozytywnym czynnikiem dla zespołu Michała Probierza jest brak kontuzji. Dodatkowo do składu powraca Hermes, który pauzował za kartki. Na tak dobrą sytuację nie może liczyć trener Orest Lenczyk ponieważ nie może skorzystać z Mateusza Klicha, Sławomira Szeligi (kartki) oraz Dariusza Pawlusińskiego. Wprawdzie po długiej przerwie spowodowanej kontuzją powraca Bartosz Ślusarski jednak mało realne wydaje się by dziś pojawił się na murawie.
Ostatni pojedynek obu drużyn zakończył się bezbramkowym remisem. Dzisiaj bukmacherzy również po równo oceniają szanse obu drużyn na końcowy sukces. Moim zdanie w dzisiejszym spotkaniu są duże szanse na to, że mecz zakończony się wynikiem remisowym. Jednak jeśli miałbym wskazać drużynę, która według mnie ma odrobinę większe szanse na pokonanie rywala to będzie to zespół Jagiellonii, której piłkarze prezentują się lepiej niż dzisiejsi gospodarze.

Moje propozycje:
Jagiellonia lub remis / dnb (kurs około 1.40 / 1.80)✅ / ✅
remis (kurs około 3.05) ⛔
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
GKS Bełchatów - Odra 1 @ 2.0 | 5/10
Gospodarze ostatnio odnieśli dwie porażki, ale grali z dobrymi przeciwnikami (Ruch, Zagłębie). Odra co prawda po zimowej przerwie jeszcze nie przegrała, ale ile można ?
Dziś GKS ma dobrą okazję do wkroczenia na zwycięski tor i moim zdaniem to wykorzysta, zwłaszcza, ze Odra zagra bez: Mauro Cantoro, Jacka Kowalczyka i Marcina Malinowskiego.
Pzdr, nie mam weny.
 
czarodz1ej 0

czarodz1ej

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok
Typ: obie strzelą ⛔
Kurs: 1.95
Buk: Unibet
Analiza:

Zacznę od Jagielloni. Drużyna której miejsce w tabeli ekstraklasy powinno być zdecydowanie wyżej. Ich gra jest naprawdę miła dla oka. W każdym pojedynku dają z siebie wszystko, stwarzają dużo sytuacji, piłkarze na boisku świetnie się rozumieją, dzięki czemu gra im się po prostu klei. Ostatnie 2 zwycięstwa (liga i puchar) powinny im dodać pewności siebie, którą zatracili po meczu w Poznaniu (gdzie w moim osobistym odczuciu, zabrakło trochę szczęścia, aby ukraść Lechowi choćby pkt., grali jak równy z równym). Uważam, że mogli by się pokusić o zwycięstwo w Krakowie ale, no właśnie J Drużyna Lenczyka w każdym meczu musi szukać zdobyczy pkt. Białystok również, ale w przeciwieństwie do Jagi ich kadra nie jest już taka silna. Nie powiem, że na papierze wygląda to całkiem nieźle ( m.in. Matusiak, Goliński, Ślusarski), ale coś im nie styka i o zwycięstwo z Jagą może być im ciężko. Chodź i takiego wyniku nie wykluczam ;) Cracovia deklaruje walkę, Jaga nie musi, bo wiem że będzie walczyć, robi to w każdym meczu. Zapowiada się ofensywny futbol, gdzie obie ekipy walczą o utrzymanie w lidze.. Jeśli o chodzi o Jagielonie to jestem spokojny że coś ustrzelą. Cracovia powinna, w końcu atut własnego boiska, kibiców. Myślałem również nad overem, ale remis również wchodzi w grę. Typ na to, że obie strzelą po kursie 1.95, wydaję mi się jak najbardziej adekwatny do ryzyka ;)
 
jahb 74

jahb

Użytkownik
Spotkanie: GKS Bełchatów - Odra Wodzisław Śląski
Typ: X2 ⛔
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Drużyna gości po niedzielnym remisie z Lechem Poznań jest jedną z trzech drużyn, które na wiosnę nie przegrały jeszcze meczu. Mogą to zawdzięczać z pewnością znakomitej postawie bramkarza Arkadiusza Onyszko. Odra w trzynastu spotkaniach cztery razy pokonała GKS, natomiast siedem razy przegrała i tylko w dwóch spotkaniach był remis. Natomiast GKS Bełchatów w swoich ostatnich trzech spotkaniach zainkasował tylko 1 punkt. Trener Marcin Brosz przed tym meczem ma nie lada kłopot. W drużynie Odry za kartki pauzować musi trzech piłkarzy: Mauro Cantoro, Jacek Kowalczyk i Marcin Malinowski. Myśle że Odra podtrzyma swą znakomitą passę i dziś na pewno nie przegra.
 
R 0

ronaldo69

Użytkownik
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok 01.04.10 17:45
Typ: Jagiellonia Białystok DNB (-0)
Kurs: 1,94 @ 12BET
Stawka: 4/10

Dziś w Wielki Czwartek odbędzie się mecz 23. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zmierzy się na wyjeździe Cracovią Kraków. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.45. Forma Cracovii w rundzie wiosennej pozostawia wiele do życzenia, gospodarze dzisiejszego meczu przegrali już 4razy a wygrali tylko raz. W ostatniej kolejce przegrali z Chorzowskim Ruchem aż 1-4 ! Natomiast Jaga jest pozytywnym zaskoczeniem tej rundy. Oglądałem ich kilka ostatnich meczów i ich gra wygląda naprawdę ciekawię. Jagiellonia w minionym tygodniu pokonała w Pucharze Polski Koronę Kielce, oraz w Ekstraklasie Piast Gliwice. Dodatkowo trener Cracovii nie będzie mógł skorzystać z usług Dariusza Pawlusińskiego, Mateusza Klicha i Sławomira Szeligi. Jagiellonia zaś w optymalnym składzie . Dla odważnych polecam granie czystej 2 po bardzo fajnym kursie 2,84 . Ale ja zagram trochę mniej odważnie w obawie przed remisem 2 DNB także po dobrym kursie 1,94.


FT: 0-1✅ :grin:

i jeszcze pytanie jakie warunki trzeba spełniać aby dostać się do strefy VIP ?
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia - Jagiellonia
Typ: 2 ✅
Kurs: 2,75
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Na dziś wybrałem spotkanie po między Cracovią a Jagiellonią. Mecz bedzie rozgrywany na Hutniku. Grająć Polską lige nie można kierować sie statystykami, dlatego mam zamiaru kopiować tu tabeli, wyników itd. Moim zdaniem faworytem spotkania jest Jagiellonia. Piłkarze z Białegostoku grają bardzo fajny ofensywny football i prezentują ostatnio bardzo dobrą forme.
Po piłkarzeach z Krakowa tak naprawde nie wiadomo czego się spodziewac potafią wygrać 3:0 a nastepnie przegrać 1:4 na dodatek w tym przypadku nie ma atutu własnego boiska. Mecz napewno bedzie bardzo wyrównany, ale Ja typuje skromną wygraną Jagi.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
GKS Bełchatów - Odra Wodzisław
- świeże absencje w Odrze: Cantoro, Malinowski, Kowalczyk. Szkielet zespołu, środkowi pomocnicy + środkowy obrońca. Trudni do zastąpienia.
- sprawy własnościowe w Bełchatowie już uporządkowane.
- GKS potrafi stwarzać sobie dużą liczbę sytuacji nawet w tych przegranych meczach.
- Dzięki serii spotkań Odry bez porażki, oraz serii bez zwycięstwa Bełchatowa mamy dobry kurs.
- Nowak, Wróbel, Małkowski - od nich dużo dzisiaj będzie zależało. Myślę też, że w środku pola trener Ulatowski powinien zdecydować się na Cetnarskiego lub Poźniaka rezygnując w ten sposob z dwóch defensywnych Gol-Rachwał.
typ: GKS Bełchatów - 2,00 w Tobet ✅
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
GKS Bełchatów - Odra Wodzisław Śl.

Typ: UNDER 2.5 @ 1.55 ⛔


* W bramce Odry zobaczymy będącego w świetnej formie Arkadiusza Onyszkę, który pokazał już, że żeby go pokonać trzeba się naprawdę postrać
* Odra strzeliła najmniej bramek ze wszystkich drużyn Ekstraklasy
* GKS Bełchatów posiada jedną z lepszych obron w lidze (5 msc - niespełna 1 bramka/mecz)
* Najlepszy strzelec Bełchatowian - Dawid Nowak nie może ostatnio nic strzelić, a inny napastnik Mariusz Ujek ma uraz barku i jego występ stoi pod znakiem zapytania
* 64% meczów tych drużyn w tym sezonie kończy się underami


Zapraszam do dyskusji na temat tego meczu oraz typu! ;)
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
GKS Bełchatów - Odra Wodzisław

Słabiutka forma w ostatnich tygodniach GKS-u, świetna postawa Odry Wodzisław, a przed wszystkim bramkarza - Arkadiusza Onyszki to główne fakty, które pozwalają mi twierdzić, że w dzisiejszym meczu nie zobaczymy wielu bramek. Piłkarze Ulatowskiego przed tygodniem doznali dotkliwej porażki przed własną publicznością z Zagłębiem Lubin, tym samym kontynuują serię trzech meczów bez zwycięstwa w lidze. Myślę, że czas się przełamać, być może nastąpi to już dzisiaj, ale ewentualna wygrana nie powinna być zbyt przekonująca. Odra Wodzisław jak do tej pory jest niepokonaną ekipą w rundzie wiosennej, trzy remisy, dwa zwycięstwa, zaledwie jeden gol stracony. Kapitalną dyspozycję utrzymuje Onyszko, któremu Wodzisławianie dużo mogą zawdzięczać, zobaczymy jak wypadnie w pojedynku z napastnikiem GKS-u Nowakiem. 5 grudnia po raz ostatni mecz z udziałem Odry Wodzisław przyniósł wraz z sobą więcej niż dwa gole. Wydaje mi się, że kibice zgromadzeni przy ulicy Sportowej będą świadkami wyrównanego spotkania, z lekką przewagą gospodarzy, a okazje do podniesienia rąk w geście tryumfu zdarzą się maksymalnie dwukrotnie.

poniżej 2,5 goli - 1,50 Betsson ⛔
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Cracovia Krakow - Jagiellonia Bialystok
Typ: Under 2.5 ✅
Kurs: 1.55
Buk: Betsafe
Analiza:

Mecz 23 kolejki polskiej Ekstraklasy w którym stawiam, że nie zobaczymy wielu bramek tak jak to w spotkaniach drużyn walczących o utrzymanie bywa. Kurs na under 2.5 co prawda nie jest powalający ale warto z niego skorzystać i zagrać.
W tym sezonie obie ekipy mają podobne statystki ligowe w 7 meczach Ekstraklasy notowały over 2.5 a w 15 under 2.5. Podobnie sytuacja ma się jeśli chodzi o poprzedni sezon tam obie ekipy miały po 9 overów 2.5 i 21 underów 2.5.
Obie ekipy w tym sezonie nie imponują jeśli chodzi o strzelanie bramek Cracovia ma ich na koncie 19 (czyli poniżej jednej na mecz). Jagiellonia natomiast 24 jednak tylko 9 strzelonych na wyjazdach.
Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkania to było ich już 17 i jak na razie tylko w 4 spotkaniach mieliśmy wynik powyżej 2.5 gola w pozostałych spotkaniach były wyniki poniżej 2.5. Bramek strzelono w tych spotkaniach 31 co daje średnią nieco ponad 1.8 na mecz.
Myślę, że tym na under 2.5 w spotkaniu Cracovii z Jagiellonią to dobry pomysł z którego warto skorzystać.
 
tombas222 47

tombas222

Użytkownik
Spotkanie: GKS Bełchatów – Odra Wodzisław
Typ: x
kurs: 3.44
buk: PinnacleSports
analiza:
Zajmujący 5. miejsce po 22. kolejkach GKS Bełchatów podejmować będzie w meczu 23. kolejki 16. Odrę Wodzisław Śląski. Faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze jednak na wiosnę, a szczególnie ostatnio lepiej grają goście dzisiejszego meczu. Bełchatów zanotował świetny start – zwycięstwo z Wisłą Kraków u siebie i na wyjeździe w Gliwicach z miejscowym Piastem. Następnie remis u siebie z Lechem, który również można by uznać za dobry wynik. Niestety po tym świetnym początku tej rundy przyszły 2 porażki – najpierw w Chorzowie z Ruchem a następnie nieoczekiwana strata punktów na własnym obiekcie z Zagłębiem Lubin. Ekipa gospodarzy widocznie przeżywa lekki kryzys formy i teraz mają dobrą okazję aby zdławić ten problem w zarodku. Jednak czeka ich zadanie bardzo trudne gdyż grają z drużyną grającą zupełnie inny futbol niż jesienią. Odra wzmocniła się kilkunastoma piłkarzami w przerwie zimowej i tak naprawdę wszyscy myśleli że to nie było dobre posunięcie. Jednak jak się okazało drużyna ta potrafiła się szybko zgrać i co najważniejsze – ma w bramce świetnie spisującego się Arka Onyszko, który w 5 meczach tej rundy puścił zaledwie 1 gola! Drużyna przyjezdnych zremisowała 3 mecze i wygrała 2 w tym na Łazienkowskiej z Legią Warszawa. Pokonała także Piasta u siebie, a ostatnio zremisowała na własnym boisku z drużyną Lecha Poznań, więc jak łatwo zauważyć obie ekipy pokonały w tej rundzie Piasta i zremisowały z Lechem. Bełchatów miał walczyć w tej rundzie o możliwość gry w europejskich pucharach w przyszłym sezonie jednak dwie ostatnie porażki chyba już na dobre przekreśliły szanse tej drużyny na osiągnięcie tego celu jednak jak wiadomo w piłce wszystko jest możliwe dlatego dopóki mają szanse muszą o nią walczyć. Goście bronią się przed spadkiem jeśli jednak będą grali tak jak grają teraz to myślę że utrzymają się. Ostatnimi laty częściej wygrywała ekipa z Bełchatowa z czego w 3 ostatnich latach pokonywali na własnym boisku w meczach ligowym ekipę Odry dość pewnie, choć w zeszłym roku w Pucharze Ekstraklasy w Bełchatowie Odra wygrała 2-0. Jednak tamte mecze nie mają znaczenie gdyż teraz grają zupełnie inne drużyny a szczególnie Odra. Uważam że mecz ten będzie bardzo wyrównany i zakończy się podziałem punktów, gdyż Odra pokazała że potrafi grać z najlepszymi a z kolei Bełchatów jest bez formy więc ciężko może im się grać mimo iż wystąpią przed własną publicznością. Mój typ: 0-0

WYNIK: 3-0 ⛔
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
spotkanie: bełchatów - odra
typ: wynik pierwszej połowy 0 - 0 ⛔
kurs: 2,35
buk: expekt

odra wodzisław to drużynaktóra przezył całkowita odmiana w rundzie wiosennej, odbiła sie od strefy spadkowej i jest groźnym rywalem rónież dla drużyn z czołówki naszej tabeli. Odra w tej rundzie traci bardzo mało bramek sukces tej drużyny tkwi w bardzo dobrej grze obronnej i świetny,m jak na polskie warunki bramkarzu. mysle wiec ze podobnie jak w poprzdnich meczach rundy wiosennej odra bedzie murowac dostep do bramki skupiając sie na wybijaniu z rytmu drużyny z bełchatowa i licząs ewentualnie na błedy rywali. wynik 0 - 0 jest dla odry wynikiem jak najbardziej do wzięcia. z kolei bełchatów chyba powoli przestaje miec nadzieje na wywalczenie miejsca gwarantujacego gre w pucharach, to drużyna ostatnio nie błyszczy forma(porazki z ruchem i zagłębiem) podsumowując myślę ze bedzie to kolejny nudny mecz (kopanina), który na pewno nie rozstrzygnie się w pierwszej połowie, sadze ze jesli juz padnie jakas bramka dow drugiej czesci kiedy zawodnicy beda bardziej zmeczeni, lub bardziej zaryzykuje bełchatów. pozdro ????
 
T 2

typer2012

Użytkownik
Spotkanie: GKS Bełchatów - Odra Wodzisław
Typ: GKS Bełchatów ✅
Kurs: 1,96
Bukmacher: Pinnacle


Analiza:

Dziś o godzinie 20:00 na stadionie przy ulicy Sportowej 3 w Bełchatowie odbędzie się 2 mecz 23 kolegi Polskiej I Ligi. Naprzeciw siebie stanie 5 klub w tabeli - GKS Bełchatów oraz broniąca się przed spadkiem, zajmująca 14 pozycje w tabeli Odra Wodzisław. Faworytem dzisiejszego spotkania jest drużyna z Bełchatowa. Jednak jeśli spojrzymy na statystyki to już nie jest tak dobrze. GKS w obecnej rundzie wiosennej na 4 spotkania wygrał tylko jeden mecz, jeden zremisował i w dwóch doznał porażki. Jednak rywale też byli wymagający - remis na swoim stadionie z Lechem, porażka na wyjeździe z Chorzowskim Ruchem oraz przegrana na swoim obiekcie z bardzo dobrze spisującym się w tej rundzie Zagłebiem Lubin. Natomiast Odra w tej rundzie nie przegrała jeszcze spotkania. W dziejszym spotkaniu zagra w osłabieniu Jacka Kowalczyka, Mauro Cantoro i Marcina Malinowskiego. Myślę jednak, że Bełchatów po ostatnich słabych spotkaniach obudzi się z przerwy zimowej i pewnie wygra dzisjesze spotkania które rozegra na swoim obiekcie. Dodatkowym plusem piłkarzy z Bełchatowa będa ich kibice. Pozdrawiam
 
R 0

ronaldo69

Użytkownik
Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław 03.04.10 19:15
Typ: Ruch Chorzów
Kurs: 1,65 @ bet365
Stawka: 4/10
Śląsk bez: Piotra Ćwielonga, Vuka Sotirovića, Tadeusza Sochy, Jarosława Fojuta, Amira Spahića oraz Marka Gancarczyka. Do Ruchu powracają Grzegorz Baran , Maciej Sadlok , Krzysztof Nykiel. Ruch jest na fali ostatnio wygrał 1-4 z Cracovia na wyjeździe i myślę że gospodarze nie będą mieć problemów z pokonaniem Śląska. Dla odważniejszych hadni -1 po kursie 2,20
 
el-soldad 0

el-soldad

Użytkownik
Piast Gliwice - Korona Kielce 03.04.10 19:15

Korona bardzo korzystnie zaprezentowala sie przed tygodniem we Wrocławiu. Wynik 1-1 nie oddaje przebiegu gry, gdyz kielczanie, ktorzy wyraznie dominowali w pierwszej polowie stracili zawodnika(czerwona kartka dla Jedrzejczyka). W sobote graja oni w Gliwicach ze slabo spisujacym sie Piastem, gdzie trenerem jest byly opiekun &quot;Złocisto Krwistych&quot; Ryszard Wieczorek. Mobilizacja wsrod pilkarzy gosci na pewno wiec jest na odpowiednim poziomie, zwlaszca ze w Piascie gra ich byly kolega Mariusz Zganiacz. Warto dodac, ze pilkarz ten nie miescil sie w tym sezonie w kadrze zespolu z Kielc, dlatego po rundzie jesiennej zostal sprzedany. Sobotni mecz jest dla obydwu ekip bardzo wazny, gdyz druzyny te walcza o utrzymanie w lidze. Jesli Korona zagra z takim zaangazowaniem jak w meczu ze Slaskiem, to w odniesieniu zwyciestwa nic nie powinno jej przeszkodzic. Warto wiec skorzystac z bardzo wysokiego kursu oferowanego przez bukmacherow na Korone. Dla bezpieczenstwa mozna zagrac zwyciestwo gosci z podporka.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Korona Kielce @ 3.1 [bet 365]
Korona Kielce lub X @ 1.53 [bet 365]
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jeśli chodzi o mecz Piasta z Koroną to warto zwrócić uwagę, że Piast wraca do Gliwic ;)

Wisłę na kiepskiej murawie przy Konwiktorskiej odpuszczam, aczkolwiek kurs kusi. Rezygnuję tez z typowania hitu Lech - Legia [swoją drogą ten mecz uznany jako jeden z najciekawszych w ten weekend przez uefa.com]



Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław
- Ćwielong, Socha, Sotirović, Spahić, Fojut - gdyby mogli zapewne wybiegliby w pierwszym składzie.
- Trener Tarasiewicz tak jakby bał się w ogóle zabierać młodych piłkarzy na mecze. Kadra Śląska na ten mecz liczy 16 zawodników.
- Powroty Barana, Sadloka do Ruchu.
- Dobra dyspozycja Niebieskich, jak nie przegrają tego meczu w głowach, jeszcze przed jego rozpoczęciem to powinno być ok.
typ: Ruch Chorzów - 1,65 w Tobet

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
- Micanski, Traore, Kędziora... fajnie uzupełnia się to trio w ofensywie. Ogółem dobre mecze Zagłebia i sądzę, że passa może zostać podtrzymana.
- Lechia ma bezpieczną pozycję w tabeli, a już za kilka dni mecz pucharowy z Jagiellonią. Nie ma co ukrywać, trener Kafarski zapewne dokona kilku rotacji w składzie.
typ: Zagłębie Lubin - 1,92 w Tobet
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Spotkanie: Zag.Lubin-Lechia G.
Typ: 1
Kurs: 1,92
Buk: Tobet
Analiza:
Na jutro znowu wybrałem spotkanie naszej kochanej ligi . Gospodarze w fantastycznej formie, w ostatnich 4 spotkaniach zdobyli komplet pkt. na uwage zasługuje fakt że 3/4 spotkań grali na wyjezdzie. Zagłebie złapalo własciwy rytm, no i formą imponuje Micański. Lechia gra swoje, bez szału ale też nie schodzą poniżej pewnego poziomu. W ostatniej kolejce przegrali wygrany mecz, prowadzili z Legia 2:0 by przegrać 2:3. Zagłebie gra u siebie co niewątpliwie tez jest atutem. Licze na ładny, ofensywny football i wygraną gospodarzy.
 
bialybetsafe 0

bialybetsafe

Użytkownik
Spotkanie: Lech vs Legia
Typ: Połowa z większą liczbą goli – 1
Kurs: 3,20
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Wielki hit 23 kolejki polskiej Ekstraklasy. Szlagierowy mecz drużyn walczących o tytuł mistrza Polski. Derbowy mecz pomiędzy Lechem, a Legią. Zacznę może od drużyny przyjezdnych. Druga część sezonu chyba zadziwiła wszystkich. Nikt nie spodziewał się, że Legia tak słabo zacznie wiosenną rundę. Niespodziewane wyniki jak porażki po 1-0 z Polonią Bytom i Ruchem Chorzów mogą dziwić. Warszawiacy strasznie męczyli się w ostatniej kolejce z Lechia Gdańsk, ale ostatecznie należy im się szacunek za zwycięstwo 3-2. Nie licząc tego meczu Legia wygrała na wyjeździe od meczu z Cracovią, czyli od 26.02.2010r. Na wyjeździe Legia w lidze wygrała na 12 meczy – 5. Ani razu w tej rundzie Podsumujmy ostatnie 20 meczy wyjazdowych Warszawiaków. 8 zwycięstw(najwyższe dwoma bramkami, a tak to skromne jedno bramkowe zaliczki), 6 remisów i 6 porażek. Podsumowywując, jak powiedział trener Legii Stefan Białas ”My nie mamy takiej siły rażenia w ataku jak Lech” i te słowa powinny przekonać wszystkich do tego, że Legia większych szans dzisiaj nie ma .Przejdźmy do Kolejorza. Bardzo dobry początek rundy wiosennej. Zwycięstwa nad Jagiellonią, Cracovią i Polonia były efektowne, humory popsuły nam trochę rezultaty remisowe z Odrą i PGE GKS Bełchatów. Najnowszy nabytek Lecha S.Krivets świetnie wkomponował się w zespół. Na 5 meczy strzelił już 2 gole. I to właśnie on z Robertem Lewandowskim powinni jutro rozwalić Legie w ofensywie. Zróbmy to samo co z Legią. Ostatnie 20 meczy Lecha. 10 zwycięstw, 8 remisów i tylko 2 porażki! Ostatni raz u siebie Lech przegrał z Polonią Warszawa 2-4 uwaga… 16 Sierpnia 2009r!! Dlaczego nie stawiam na zwycięstwo jednej z drużyn? Odpowiedź jest prosta, kurs na Lecha jest słaby dlatego myślę, że drużyny od pierwszego gwizdka ruszą do ataku i dlatego w pierwszej połowie będzie więcej goli niż w drugiej.

Pozdrawiam
 
jahb 74

jahb

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznan - Legia Warszawa
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Jutro o godz. 19.00 rozpoczną się wielkie derby Polski. W meczach Lecha z Legią nigdy nie brakuje emocji. Atutem Lecha jest z pewnością to, że spotkanie rozgrywane będzie na ich domowym stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Statystyki pokazują, że Lech wygrał 5 z dotychczas rozegranych meczów pomiędzy tymi zespołami, Legia również 5, a 7 razy był remis. Jesienią na Łazienkowskiej zwyciężyła Legia. Lech bedzie chciał się zrewanżować za tą porażkę, a do tego zostaje wzmocniony Robertem Lewandowskim wracającym po absencji za kartki. Legia ma bardzo duże problemy kadrowe. Co prawda Legioniści wygrali ostatni mecz z Lechią Gdańsk ale na pewno nie są w stanie pokonać drużyny z Poznania. Wszystko wskazuje na Lecha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom