>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP

Kursy zapożyczone z Winmasters
Przed nami karuzela spotkań, rozpoczynamy istny maraton przed nami najgorętszy okres w Anglii a rozpoczniemy już od najbliższego weekendu. Wielu ekspertów w Anglii jest zgodnych to jeden z najważniejszych okresów sezonu. Jak spiszą się poszczególne drużyny ?.
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy​
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Newcastle-Sheffield

Jutro o godzinie 16:00 rozpocznie się ciekawe spotkanie na St&#39;James Park gdzie popularne Sroki Rafy Beniteza podejmą Sowy Carlosa Carvalhala. Piłkarze Rafy Beniteza po dwóch porażkach z rzędu w lidze zareagowali agresywnie wygrywając trzy z rzędu pokonując kolejne Birmingham, Wigan oraz Burton. Prowadzą w lidze z 1pkt przewagą nad Brighton. Wypadają ze składu wykartkowany Shevley oraz kontuzjowany Colback do gry gotowy jest Tiote. Do składu Sów wraca Forestieri. Zespół na pięć ostatnich spotkań wygrał cztery oraz jeden przegrał. Sheffield plasuje się na szóstej lokacie z 37pkt. Sroki wyglądają na obecną chwilę zdecydowanie lepiej spodziewam się sporej liczby bramek.
Win Newcastle @@ 1.70 Pinnacle
Over 2,5 gola @@ 2,20 Pinnacle
Over 3,5 gola @@ 4,00 Bet365
Inne Propozycję :
Aston Villa - Burton 1 @@ 1.70 Bet365
 
sekiiiv2 42

sekiiiv2

Użytkownik
Reading vs Norwich Reading @2.63

✅✅✅

Moim zdaniem perełka na weekend co do Reading mogę powiedzieć, że są drużyną która na swoim boisku spisuje się świetnie bilans 7-3-1 od czterech spotkań u siebie niepokonani
. Co do Norwich to oglądałem ich ostatni mecz z Huddersfield. Grali jak zagubieni, oddali inicjatywę na samym początku spotkania i nie potrafili zdominować przeciwników na własnym boisku. Ekipa totalnie bez formy, która większość punktów zdobywa na własnym stadionie 22, a na wyjazdach tylko 11 z bilansem 3-2-6. Przyjeżdżają bez formy na boisko wyżej notowanej drużyny która na własnym stadionie rzadko gubi punkty i według bukmacherów są faworytami. Duży błąd buków. Osobiście widzę duże value w graniu na Reading ! Do tego dorzucić wyżej wymienione typy przez Dobermana tzn. Villa i Newcastle i mamy niezłe ako ???? . Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam swiatecznie mam pytanko wlasnie odnosnie tej Championship i tych one i two nachodzi mi do glowy z tamtego roku moje granie wlasnie tych lig ,swiatecznie czyli remisowo szkoda ze nie potrafie wrzucic mojego kuponu swiatecznego gralem wtedy systemem 10 na 7 -6 remisow weszlo 2 w 90minutach byly okey tylko doliczonym czasie strzelono na moj -minus. 2 mecze kompletnie nie trafilem ..mozema ktos spostrzezenie odnosnie dzis remisowych typow...wlasnie tych lig dzieki

gralem taki kupon.1brentfort-brigton 0-0.2bournemouth-crystal,0-0.3nottinghham-leeds1-1.4wigan-sheffield3-3.5blackpool-oldham0-0.6astonvilla -westham unt,1-1 te trafilem .7ipswich-öueenspark w dogrywce 2-1.8newcastle-everton dogrywka 0-1.9rotheham -bolton 4-0 kompletnie klapa.no i 10 mecz sheff wend-brimingh-3-0oczywiscie tez nie trafiony to byl moj swiateczny kuponik za 3 euro grane sytemem 10na 7 do wygrania 14 397 euro obeszlo sie bez wygranej poniewaz 6 bylo i te dwa pechowe dogryfki meczowe,no to tak odemnie odnosnie swiatecznego grania z zeszlego rokupozdro.jendru
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Aston Villa - Burton Albion
Typ: 1
Analiza:
Aston Villa w tym spotkaniu jest dla mnie zdecydowanym faworytem. U siebie mają bilans 5 zwycięstw i 5 remisów a Burton na wyjazdach słabo wygląda z bilansem 5 remisów i 6 porażek. Jedni u siebie nie doznali jeszcze porażki, drudzy natomiast jeszcze na wyjeździe nie wygrali. Aton Villa dziś w najmocniejszym składzie a kadrowo według mnie są zdecydowanie mocniejsi także, powinni to spotkanie wygrać. U nich nie zagra dziś obrońca Laet (3 spotkania w tym sezonie) a niepewny występu jest obrońca Richars (2 spotkania w tym sezonie) ale jak widać obaj piłkarze mało póki co grali i nie sa to jakieś wielkie absencje. U gości nie zagrają pomocnicy Williamson (13 występów w tym sezonie) i Miller (12 występów w tym seazonie, 1 gol na koncie) i napastnik Choudhyr (12 występów w tym sezonie). Jeżeli świąteczne ucztowanie gospodarzom nie zaszkodziło to ten mecz powinni spokojnie wygrać ;)
✅ 2-1

Robson// Prośba o dopisywanie kursów przy typach i nazwy bukmachera. Pozdarwiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 16:00
Spotkanie: Aston Villa - Burton Albion
Typ: 1
Analiza:
Aston Villa w tym spotkaniu jest dla mnie zdecydowanym faworytem. U siebie mają bilans 5 zwycięstw i 5 remisów a Burton na wyjazdach słabo wygląda z bilansem 5 remisów i 6 porażek. Jedni u siebie nie doznali jeszcze porażki, drudzy natomiast jeszcze na wyjeździe nie wygrali. Aton Villa dziś w najmocniejszym składzie a kadrowo według mnie są zdecydowanie mocniejsi także, powinni to spotkanie wygrać. U nich nie zagra dziś obrońca Laet (3 spotkania w tym sezonie) a niepewny występu jest obrońca Richars (2 spotkania w tym sezonie) ale jak widać obaj piłkarze mało póki co grali i nie sa to jakieś wielkie absencje. U gości nie zagrają pomocnicy Williamson (13 występów w tym sezonie) i Miller (12 występów w tym seazonie, 1 gol na koncie) i napastnik Choudhyr (12 występów w tym sezonie). Jeżeli świąteczne ucztowanie gospodarzom nie zaszkodziło to ten mecz powinni spokojnie wygrać ;)
✅ 2-1

Robson// Prośba o dopisywanie kursów przy typach i nazwy bukmachera. Pozdarwiam
Spoko myślałem, że tylko w dziale typy dnia trzeba o tym pamiętać, tutaj nie dawałem bo u różnego buka są inne i w zależności kto gdzie gra sprawdzi sobie sam ale będę to miał teraz na uwadze pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Brighton - QPR
Prezentacja
Po wczorajszej porażce Newcastle United przed ekipa z Brighton duża szansa na objęcie pozycji lidera Championship.
Analiza
Ekipa z Brighton w niepodważalne lepszej formie aniżeli QPR które w chwili obecnej zalicza 5 porażek z rzędu. 19.04 Brighton rozniosła ekipę z zachodniego Londynu 4-0
Typy
Brighton - QPR
1. Brighton @1.48 ✅
2. Over 2.5 @ 2.05 ✅
3. Brighton i Over 2.5 @ 2.45 ✅
4. Glen Murray strzeli gola @ 2.15 ✅

Dobry meczyk Brighton pokazało że będzie walczyć o PL
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Coś na AKO
Brighton i Derby
Derby z tego względu że w chwili obecnej może się pochwalić najlepsza forma meczowa i myślę że dziś to jeszcze udowodni
Typ:
Brighton + Derby
AKO 2,49 ✅✅✅
Buk Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Zbyt proste wydają się dziś te dwie &#39;jedynki&#39;. QPR jest w tak cienkiej formie, że w końcu się obudzić musi. Dlatego ja w tym pierwszym meczu gram sobie over 2,5. W końcu QPR gola strzeli, a jak oni strzelą to Brighton ze dwie też wciśnie.
 
M 340

macvas

Użytkownik
Ja również sądzę, że typy over&#39;ove na dwa dzisiejsze spotkania to bezpieczniejsza opcja niż poszukiwanie zwycięzcy. Wczoraj Newcastle dało plamę - widocznie zbyt dużo czasu spędzili przy świątecznym stole, bo dopiero druga połowa była znośna dla oka - i w dniu dzisiejszym Brighton będzie chciało wskoczyć na fotel lidera. Grunt to napocząć rywala, czego wczoraj Sroki nie potrafiły.
Derby również powinno poszukać trafień na swoim terenie, ale czy podtrzymają dobrą passę z ostatnich tygodni? Wysoki remis lub gospodarze jednym golem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom