>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

23 Kolejka BUNDESLIGI [19-21.02.2010r.]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Ostatnimi czasy Bundesliga przynosi Nam-typerom dobre rezultaty. W najbliższej kolejce mianem hitu należy nazwac potyczke Werderu z Leverkusen. Czy Aptekarze po wizycie na Weserstadion nadal będą liderem? Szykuje się im ciężki mecz. Werder jakby odzyskał forme i co wazne strzela wiele bramek. Bayer jak dotąd nie przegrał w lidze meczu. Moze więc czas na ten pierwszy raz?
Z pewnością ewentualna strata pkt Bayeru ucieszy Bayern Monachium, ktory wybiera się do Norymbergi. Obecna dyspozycja Bawarczyków jest wyśmienita. Kazdy się zachwyca ich grą. Nurnberg zajmuje 17msc więc teoretycznie nie powinni sprawic większych problemow ekipie van Gaala. No i równie ciekawie zapowiada się mecz Wolfsburga z Schalke, głownie ze względu na osobe Magatha, a nie na obecną dyspozycje obu zespołów. Magath wraca na Volkswagen Arena i ciekaw jestem jak przyjmą go kibice.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów wraz z analizami ;)
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
FC Nürnberg - Bayern Monachium 2 1.40 ⛔
W meczu LM z Fiorentiną pokazali dobrą piłkę ale strzelona bramka w ostatnich minutach na pewno powinna podziałać na nich motywująco. O sile Bawarczyków w Bundeslidze nie trzeba dużo pisać, 9wygranych 1 jeden remis w 10ostatnich spotkaniach. Na tyle spotkań Nurneberge udało się wygrać zaledwie 2 spotkania. Bilans gospodarzy u siebie: 2-2-6, Bawarczyków na wyjeździe: 6-2-2. Jeśli Arjen Robben pokaże taką klasę jak w spotkaniu LM, można się spodziewać wysokiego zwycięstwa Bawarczyków.
// Całego meczu nie oglądałem ale w II połowie mogli coś strzelić... ;)
 
D 0

damafi

Użytkownik
Dzisiejsze spotkanie pomiędzy Hoffenheim i Borussia M uważam,że zakończy się X2. 2:2✅
Co do jutrzejszych meczy to w roli faworytów widzę gospodarzy meczu Borussia Dortmund Hannover nie sądzę aby tego spotkania gospodarze nie wygrali. Ostanie 3 mecze w ich wykonaniu i 0pkt a więc fatalnie. Wygrać muszą to spotkanie jeśli chcą jeszcze walczyć o miejsce premiowane gra w Europejskich Pucharach. Natomiast Hannover tak jak Borussia 3 mecze i 3 porażki ale zdecydowanie słabsi rywale a mimo to przegrywają tracąc bardzo duzo bramek 10 w 3 spotkaniach...

Mój Typ Borussia Dortmund 1,40
Burussia Dortmund Handicap (0:1) 2,00

I oczywiście mecz który został wyżej przedstawiony Norynberga z Bayernem Munchen faworyt to goście którzy jesli wygrają to wielce prawdopodobne że zostaną liderem Bundesligi ponieważ Bayer Leverkusen w niedziele ma ciężką przeprawę w Bremie.


Mój Typ Bayern Munchen 1,35
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Co do jutrzejszych meczy to w roli faworytów widzę gospodarzy meczu Borussia Dortmund Hannover nie sądzę aby tego spotkania gospodarze nie wygrali. Ostanie 3 mecze w ich wykonaniu i 0pkt a więc fatalnie. Wygrać muszą to spotkanie jeśli chcą jeszcze walczyć o miejsce premiowane gra w Europejskich Pucharach. Natomiast Hannover tak jak Borussia 3 mecze i 3 porażki ale zdecydowanie słabsi rywale a mimo to przegrywają tracąc bardzo duzo bramek 10 w 3 spotkaniach...
Trudno uwierzyć aby BvB kolejny raz przegrała spotkanie, walczą o Puchary- Hannover o spadek. Przed trzema ostatnimi przegranymi meczami wygrywali wszytko. Nie jest wykluczone że możemy zobaczyć w tym meczu pogrom gospodarzy ale prawdę mówiąc nie wykluczam tu sporej niespodzianki, mianowicie remisu. Obie drużyny nie zremisowały od ponad 7 ostatnich meczy, na przełamanie czekają oba zespoły; Dortmund na wygranie pierwszego po 3 nieudanych meczach, Hannover po 11meczach bez zwycięstwa. Dorzucić jeszcze można że oba zespoły trzy swoje ostatnie mecze zremisowały poszczególne: 1:1,4:4:,1:1.
Powinni wygrać ale czy kurs jest warty gry?

Powinni wygrać ale czy kurs jest warty gry?

Robson: Wtedy gdy jesteśmy pewni jakiegoś typu to kurs jak najbardziej jest warty gry;)
Re: &quot;Powinni&quot; a &quot;pewnie&quot; dalekie sobie ;) Stąd wątpliwość ;);)
 
N 77

noobcior

Użytkownik
Mainz - Bochum
Typ: Mainz
Kurs: 2.10
Buk: Expekt
Analiza:

Mainz jest drużyną swojego stadionu i głównie tam odnosi wszystkie zwycięstwa z wyjątkiem jednego...właśnie z Bochum ugrali jedyne zwycięstwo na obcym terenie! Tamten mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla beniaminka. Teraz przychodzi im zmierzyć się na boisku w Mainz. Czemu nie pokusić się o kolejną wygraną kiedy gra się tak dobrze przed swoimi kibicami? Forma obu zespołów jest ostatnio średnia, więc boisko będzie miało niemałe znaczenie. Formy Mainz jako gości nie będę przedstawiał, gdyż nie warto ukrywać, że wtedy jest to drużyna słaba i sporo meczy przegrywa. U siebie to w ogóle inna historia. Nie przegrali tu w Bundeslidze żadnego spotkania, pokonując m.in. Bayern Monachium na początku sezonu i ostatnio Hannover 96 oraz Borussia M&#39;gladbach po 1:0. Natomiast Bochum nie zdarzają się ostatnio porażki, lecz sądzę, że ten mecz będzie przełomowy, a jakiegoś gola dołoży do swojego konta Andreas Ivanschitz.
Polecam również zwycięstwo Mainz dokładnie 1 bramką, gdyż często zdarza im się mieć wyniki 1:0 na ich korzyść.

Wynik 0:0
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Powinni wygrać ale czy kurs jest warty gry?
Wtedy gdy jesteśmy pewni jakiegoś typu to kurs jak najbardziej jest warty gry ;)


Za Nami Europejskie Puchary. Co nieco można powiedziec po tych meczach i formach zespołów. Na pewno najwięcej w Niemczech huczało po uznanej bramce ze spalonego którą zdobył Miroslav Klose. Dla tych co nie widzieli tego jeszcze wstawie fote.
Bayern pierwszą połowe wyraźnie przespał, mało okazji sobie stworzył. Gol do szatni zdobyty, ale gdzie tam karnego widzial Ovrebo to ja nie wiem, powinien uznac bramke Gomeza a nie gwizdac karniaka, no ale stało się. W 2połowie grali lepiej szcególnie Robben szarpał ale był bardzo nieskutezcny, a jak sie skończyło od tego zaczałem pisanie ;)
Czy warto stawiac na Bayern ? Z pewnością tak z tym że kiedyś ta ich świetna passa zostanie tez przerwana trzba sobie jasno powiedizec. Trwa to już 13 meczów z rzędu same zwycięstwa i boje się że jakiś remis niedługo będzie. Z Fiorentiną już było blisko tego, ale naszczęście dla kazdego typującego udało się wygrac,aż strach pomyślec ile buki na całym świecie by zarobiły z braku zwycięstwa Bayernu :p Tak więc ja sobie Bayern w tej kolejce odpuszcze.

--------------------
VS

HAMBURGER SV - EINTRACHT FRANKFURT
Typ : HSV @ 1,48
Unibet ⛔0:0​

O wiele ciekawszym typem myślę że jest wygrana HSV. Przed tygodniem przełamali niemoc w Bundeslidze i wygrali na trudnym terenie w Stuttagrcie 3:1. Passe zwycięstw podtrzymali przeciwko PSV w Lidze Europejskiej. Jak wyglądał ten mecz ciężko mi powiezdiec bo nie widziałem nawet skrótow. Ze statystyk widac że to wyrównany pojedynek był zatem tym bardziej zwycięstwo cenne. Bardzo dobra wiadomosc to taka że do dyspozycji jest Ze Roberto. Ruud van Nistelrooy równiez udanie wszedł do zespołu i już zapewnił w swoim debiucie 3pkt HSV. Jednak to jest taki napastnik że w kazdej lidze sobie poradzi. Petric trzeba przyznac że też robi wiele zamieszania ale brakuje mu skuteczności. Szkoda tylko że dalej brakowac będzie m.in Elia. No i Trochowski jak to ostatnio zacznie na ławce. Eintracht to taki średniak ze wskazaniem na góre w tym sezonie. Jednak w Hamburgu gra im się źle. Dodatkowo po raz kolejny brakuje napasntików Fenina, Amanatidisa, Bajramovica. Na szpicy ma więc zagrac Halil ALtintop który raczej jest pomocnikiem. Debiutu w zespole też nie miał za dobrego. Ciezko więc oczekiwca że w tym meczu coś pokaże dobrego. No i wracając jeszcze do bilansu ogólnego gier w Hambirgu to Eintracht wygrał tu 8 razy w 41 meczach, no ale to odległe czasy, a biorąc pod uwage te teraźniejsze to ostatni raz w 1998roku a wcześniejsze 7 meczów to 6 porażek i remis. Sądze że to HSV jest faworytem i potwierdzi to na boisku. Jeżeli chcą nawiązac jeszcze walke o LM z Schalke to muszą wygrywac, a szansa na zbliżenie do rywala jest bowiem S04 zagra w Wolfsbugru czyli będize to sentymentalna podróż dla Magatha;)

-----------------

Nad Dortmundem także się zastanawiam, ale raczej odpuscze ten mecz.
Z sobotnich gier nic więcej nie ruszam raczej.

VS

FREIBURG - HERTHA BERLIN
Typ : Hertha @ 2,90
Unibet ✅0:3​

Jezeli idzie o niedzielne to kusi by zaryzykowac na Herthe Berlin. Z kim jak nie z Freiburgiem i kiedy jak nie z Freiburgiem zaczną wygrywac? Freiburg to najgozrej grający zespół ostatnio. Przegrywa na potęge. To Hertha nawet tyle nie pzegrywa obecnie. Bo nad nimi ciąży fatum remisów które notabene ich nie zadowalają bo nie prowadzą do upragnionej bezpiecznej strefy. Wczoraj powiało optymizmem na Olympiastadion po remisie z Benficą 1:1 w LE. Druga połowa całkiem udana w ich wykonaniu. Po gzre Herthy widac że barzdo chcą, maja co ważne sytuacji wiele, brakuje tylko wykończenia. Dodatkowo Freiburg us iebie to jeden z najgorzej grających zespołów. Ledwo 5 bramek strzelonych w 10 meczach o tym świadczy. Hertha jest w stanie tam się reaktywowac tak sadze a kurs @2,90 do zaakceptowania.

-----------
Co do meczu Werder- Leverkusen to napisze jeszcze kiedy indziej bo mam ciekawy typ na ten mecz ;)


Zapraszam do dyskusji na temat spotkań;)
 
wyluzowany 0

wyluzowany

Użytkownik
Ja z Bundesligi wybrałem mecz FC Köln - VFB Stuttgart 1x po kursie 1.64(bet-at-home). Goscie ostatnio sa w &quot;gazie&quot;,ale bilans bezposredni 4-4-2,atut wlasnego boiska,obrona przed strefa spadkowa i naprawde niezla gra (Dortmund,Hsv najedli sie strachu) pozwala mi wysnuc wniosek ze FC Köln tego spotkania nie przegra.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Borussia - Hannover
Według mnie w tym meczu niespodzianki nie powinniśmy się spodziewać ;)
Nie dość, że goscie nie wygrali w lidze od 11 spotkań :!: to jeszcze przyjadą do Dortmundu bardzo osłabieni:Cherundolo, Haggui, Bruggink, Chahed, Krzynowek, Rosenthal, Forssell, Ya Konan nie wystąpią.
Borussia również ostatnio słabo sobie radzi w lidze lecz z kim mają się przełamać jak nie z drużyną która przegrała ostatnie 7 spotkań i w dodatku jest osłabiona ?
Dla mnie peffka.
Borussia @ 1.50 8/10
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A mnie strasznie kusi typ na Nurnberg&#39;e! W pinnacle siega nawet 9.5...
Mialem okazje ogladac ta druzyne w zeszlym tygodniu, kiedy doznali porazki z Borussia i przyznam szczerze, ze wynik kompletnie nie oddawal tego co dzialo sie na boisku. To gracze z Nurnberg&#39;i byli tymi ktorzy prowadzili gre, grali ladnie szybko, no i oddawali sporo strzalow na bramke. W druzynie gosci bylo widac porpostu chec wygrania tego meczu, stalo sie inaczej po dosc fartownej bramce na 2-1, szkoda bylo Nurnberg&#39;i no ale taki sport. Trzeba zauwazyc takze, ze zawsze grali niezle z Bawarczykami na wlasnym stadionie,.. do tego dochodzi fakt srodowej LM gdzie Bayern, strasznie sie nabiegal, za swoja barmka ze spalonego, ale to juz inna bajka;) Licze na to, ze Bayern bedzie troszke &quot;zabiegany&quot; po LM i w polaczeniu z wola walki i checia gospodarzy zaowocuje to conajmniej w remis... a jesli nie to przynajmniej Nurnberg&#39;a +1.5 pinnacle 1.850!
pozdrawiam.
 
S 0

solarex

Użytkownik
Wolfsburg-Schalke typ:1

Po dobrej grze remis z Villareal w pucharach + brak wygranej w lidze od 18/10/09 = pewna wygrana Wolfsburgu.Najpewniejszy mecz Bundesligi w tej kolejce ????
 
R 0

rowerzysta

Użytkownik
Wolfsburg-Schalke typ:1 [...] Najpewniejszy mecz Bundesligi w tej kolejce ????
Najpewniejszy to lekka przesada, lecz również w tym starciu stawiam na gospodarzy. Sądzę, że mecz na Volkswagen-Arena będzie bardzo wyrównany, lecz gospodarze odniosą dziś zwycięstwo.

Mój typ: VfL Wolfsburg v Schalke 04 [Remis - brak zakładu]
VfL Wolfsburg 1.86 ✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wczoraj jednak racje mieli Ci co stawiali na Dortmund zamiast na HSV. Ja jednak poczyniłem inaczej i sie zawiodłem. Na dzsiaj widac powyżej że uwazam że ciekawym typem jest HErtha Berlin. Dzisiaj kursy już wynosza @2,65 a więc spadły o ok 0,3 a to dużo moim zdaniem.

VS

WERDER BREMA - LEVERKUSEN
Typ : Oba strzelą? TAK @ 1,48
Unibet ✅2:2​

Wspominałem wcześniej że mam ciekawy typ na mecz Werder- Leverkusen. Zatem krótko o tym. Sila ofensywna Werderu znana każdemu, nie ma co pisac ponownie banałów na ten temat. Leverkusen lider nie pzregrał jeszcze w tym sezonie. Wczoraj zremisował Bayern. Szansa na odskoczenie jest,ale mecz trudny. Tą sytuacje którą zaraz przedstawie zauważyłem już w poprzednim sezonie jednak wtedy się srogo na tym zawiodłem bo okazala się nieskuteczna. Myślę więc że nic dwa razy się nie zdarzy i teraz wróci to do &quot;normy&quot;. Otóż historia bezpośrednich starc na Weserstadion a było tych meczów 17 w ostatnich latach pokazuje że za każdym razem (wyjątek poprzedni sezon 0:2) oba zespoły strzelały bramke! Passa bardzo spora wierze że tym razem uda się to obu zespołom na co duża szansa jest. Werder przeciwko Twente miał sporo okazji lezc Boschker stawał im na przeszkodzie bo bronił jak w transie. Derdiyok z Kiessslingiem po stronie Aptekarzy potrafią nie jedną defensywe rozmotnowac. U Aptekarzy zabraknie Rolfesa i Hyypii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom