>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

22bet.com - weryfikacja

B 0

barmixo

Użytkownik
Witam,

Być może jest na forum ktoś kto miał styczność z 22bet.com? Jestem tam od niedawna, zrobiłem depozyty za pomocą karty kredytowej i teraz przy weryfikacji napotykam problemy.

Bet22 żąda na ten moment powiedzenia wykonania depozytu z karty kredytowej, jedyne czym dysponuje to po prostu wykaz transakcji na stronie banku, gdzie widnieje kwota depozytu, odbiorca i data.

Poniżej e-mail od bet22:

"We kidly ask you to provide us with a confirmation of a deposit transaction.
The payment confirmation must show the date, the amount and the ID of the transaction.
We cannot help until you provide us with the required information."


Kontaktowałem się zarówno z bankiem jak i operatorem transakcji na karcie i nikt nie jest w stanie przesłać mi potwierdzenia transakcji z numerem ID. Wysłałem już screenshot z konta, planuje wysłać jeszcze wyciąg z karty ale na prawdę kończą mi się pomysły. Może ma ktoś doświadczenie w podobnych sprawach i mógłby doradzić? Nie jestem niczemu winny, a jestem w kropce.
 
C 0

Cybiskorpion

Użytkownik
Witam,

Być może jest na forum ktoś kto miał styczność z 22bet.com? Jestem tam od niedawna, zrobiłem depozyty za pomocą karty kredytowej i teraz przy weryfikacji napotykam problemy.

Bet22 żąda na ten moment powiedzenia wykonania depozytu z karty kredytowej, jedyne czym dysponuje to po prostu wykaz transakcji na stronie banku, gdzie widnieje kwota depozytu, odbiorca i data.

Poniżej e-mail od bet22:

"We kidly ask you to provide us with a confirmation of a deposit transaction.
The payment confirmation must show the date, the amount and the ID of the transaction.
We cannot help until you provide us with the required information."


Kontaktowałem się zarówno z bankiem jak i operatorem transakcji na karcie i nikt nie jest w stanie przesłać mi potwierdzenia transakcji z numerem ID. Wysłałem już screenshot z konta, planuje wysłać jeszcze wyciąg z karty ale na prawdę kończą mi się pomysły. Może ma ktoś doświadczenie w podobnych sprawach i mógłby doradzić? Nie jestem niczemu winny, a jestem w kropce.
Witam tez mam z nimi problemy...
Jak sie skonczyla weryfikacja...?
Udalo sie zlecic wyplaty?
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Mialem podobny problem z betsonem jak wplacilem karta ecopayz. Chcieli odemnie nr konta z ktorego byla wplata. Tylko ze ecopayz nie ma nr rachunku jak bank. Wysylalem im milion dokumentow a oni ciagle chcieli nr rachunku. Wkoncu zrobilem wplate z normalnego rachunku bankowego i potem bez problemu calosc mi na ten rachunek wyplacili. Polecam sprobowac zrobic tak samo. Wplacic cos np przez portfel ecopayz czy psc i potem na ten portfel wyplacic calosc.
A co do 22bet,tutaj macie link do polskiej strony 22bet. Rejestrujecie sie i gracie normalnie z Polski bez zadnych vpn. Uwazam, ze to obecnie najlepszy buk na rynku.
Nie wiem czy pisanie o zagranicznych bukach jest dozwolone na tej grupie. Jezeli nie to prosze usunac moj post.
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Najlepszy buk na rynku - koniec internetow dzis nastal
Robcie pozadek z takimi postami administratorzy bo ludzie zaczna wierzyc w te bajki i te dziwne wiadomosci bo coraz ich wiecej na tym forum
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Nie
Najlepszy buk na rynku - koniec internetow dzis nastal
Robcie pozadek z takimi postami administratorzy bo ludzie zaczna wierzyc w te bajki i te dziwne wiadomosci bo coraz ich wiecej na tym forum
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi? Pokaz mi buka z lepsza oferta. Gram tam juz min rok i zadnych problemow nie mam wiec w czym ma niby byc problem?
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
I co Ty jeden na swiecie jestes?
Poczytaj na necie jakie opinie chodza o tych ruskich zlodziejach bez wyjatkow
W tego typu smieciowych bukach grasz na wlasne ryzyko, a komentarze typu najlepszy buk na necie powinny byc tutaj z gory usuwane od razu
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
I co Ty jeden na swiecie jestes?
Poczytaj na necie jakie opinie chodza o tych ruskich zlodziejach bez wyjatkow
W tego typu smieciowych bukach grasz na wlasne ryzyko, a komentarze typu najlepszy buk na necie powinny byc tutaj z gory usuwane od razu
Kolego, chyba zyjesz opiniami z sprzed 7 lat. Ja i wielu moich znajomych gramy normalnie u ruskich i nikt nie narzeka. Dla mnie zaden Polski buk nie ma podejscia o oferty jaka ma 22bet. Wyplaty na eco tez sa bezproblemowe. Jak ktos zaklada milion kont i kombinuje to moze i ma problemy.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Zęby juz prawie zjadlem na tych kontach, a jade hurtowo i dobrze wiem co mowie
Zawina Ci pare euro to zmienisz zdanie

Tak jak wspomnialem to jest buk, ktory lubi dymac klientow i dyma caly czas - wystarczy wejsc na rozne zagraniczne strony i poczytac

Grasz, Twoje ryzyko - nic mi do tego
Odnioslem sie tylko do tego, ze reklamujecie gownianego buka co powinno byc zabronione na tym forum by nowi uzytkownicy w gowno nei wdepneli

Tyle z mojej strony, powodzenia
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Nie

Nie bardzo wiem o co Ci chodzi? Pokaz mi buka z lepsza oferta. Gram tam juz min rok i zadnych problemow nie mam wiec w czym ma niby byc problem?
Dokładnie buk nr 1 na świecie. Masa spotkan do grania na statystyczne rzeczy. Mam chyba z 40kont w ruskich klonach od 3lat i nigdy żadnych problemów. Limity, to najbardziej mnie denerwuje ale zakladam wtedy kolejne konto
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Buka nie ocenia sie tylko po ofercie spotkan
Tu nie ma co podwazac tego, ze sa numer jeden
Liczy sie takze wyplacanosc i uczciwosc, pod tym wzgledem ten buk jest daleko z tylu za innymi firmami.
 
Do góry Bottom