>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22 kolejka T-Mobile Ekstraklasy (27.02 - 02.03.2015)

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Rivalo​

Przed nami 22 kolejka T-Mobile Ekstraklasy. Na dzień dobry wybieramy się do Chorzowa gdzie na pierwszy tegoroczny wyjazd wybierze się drużyna Lechii. Faworytem goście chociaż trzeba zaznaczyć, że teren w Chorzowie do łatwych nie należy. Co ciekawe ostatnie 5 spotkań między tymi zespołami zakończyło się remisami. Następnie przenosimy się do Krakowa na mecz Cracovii z Lechem. Oba zespoły grają ofensywną piłkę więc over byłby tu najrozsądniejszym wyborem.

W sobotę najciekawiej będzie w Zabrzu. Czy po wygranej z Łęczną, Górnik podtrzyma dobrą formę i zainkasuje 3 punkty ze Śląskiem?
Wyrównane spotkania zapowiadają się w Bełchatowie i Bydgoszczy. Tu faworyta wskazać ciężko.

Czy po meczu z Ajaxem Legia znowu wystawi drugi garnitur na ligę? Rywalem Podbeskidzie zespół, który Legii nie leży tak więc kursy na gości warte większego zainteresowania.

Wraz z rozpoczęciem 22 kolejki startujemy z TYPEREM EKSTRAKLASY!
ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

Zapraszam do dyskusji.​
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Cracovia - Lech over 2,25 1,89 albo bardzo ostro over 2 1,6 pinnacle
Dla mnie to najciekawszy mecz tej kolejki.
Obie ekipy w pierwszych kolejkach w tym roku strzelały i traciły gole.
Do tego dodać trzeba, że stwarzają sporo bramkowych sytuacji, oddają dużo strzałów
i obrona jednej z nich jest słaba, ratuje ją bardzo często bramkarz.
Jedenastki obu ekip w porównaniu z tą w hokejowym meczu
http://www.livesports.pl/mecz/Yo4bdwyI/#szczegoly-meczu
będą się znacznie różniły, ta Cracovii będzie mocniejsza w ofensywie, ta Lecha straci na sile.
Cracovia co mecz strzela gola u siebie, Lech na wyjazdach strzela teraz regularnie od czasu
gdy miał czarnego kota ze Stjarnan, potem w ligowych wyjazdach z Jaga i Ruchem.
W Chorzowie Kamiński nie strzelił Kamińskiemu karnego, w ostatnim też nie strzelił karnego z Niebieskimi.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław ⛔

Typ: Śląsk Wrocław / @ 2.45 / Bet365

Idę w stronę Śląska Wrocław. Ich gra wygląda naprawdę dobrze. Po przerwie jeszcze nie wygrali spotkania choć mecz z Jagiellonią powinni przynajmniej zremisować. Wg. mnie nie stało się tak tylko i wyłącznie ze względu na świetną postawę bramkarza Jagi - Barana. Śląsk w tym spotkaniu powinien strzelić kilka bramek. Mają pomysł na grę, grają kombinacyjnie piłką po ziemi. Martwi tylko H2H, które jest na korzyść Górnika ale z kolei wychodzi również na to, że pora na wygraną Śląska. Bedą na pewno zmotywowani, muszą w końcu wygrać.



Odnośnie spotkania w tamtej kolejce, ja nie wiem jak Lechia może grać na takim pastwisku. Obejrzałem spotkanie z Zawiszą i to boisko to tragedia. Tam chyba nikt piłki czysto nie przyjął, bo się nie dało. Nowy stadion, miliony wyłożone, a murawa jak u mnie przed blokiem. Zupełnie inaczej oglądało się właśnie spotkanie Śląska gdzie gra prowadzona była po ziemi (bo była taka możliwość).
 
B 8

bartosz988

Użytkownik
Pogoń-Górnik
Typ:1
Kurs 1.98
Bet-at-home
Pogoń bardzo dobrze zaprezentowała się w meczu z Lechem i w Krakowie z Wisłą.Marcin Robak jak zawsze jest w bardzo dobrej formie ,ale nawet jak on nie jest w formie ,to ma kto tam bramki strzelać.Pogoń gra u siebie z Łęczną,Górnik nawet czasami gra niesamowite spotkania nawet 2 strzały na bramkę potrafi zamienić na 2 bramki,ale z pogonią się tak na pewno nie zdarzy.Pogoń ma obronę mocną ,ale czasami zdarzają się dość śmieszne wpadki ze strony stoperów portowców.Doping na stadionie Floriana Krygiera zawsze jest niesamowity przez fanatyków &quot;paprykarzy&quot;.Mecz nawet może roztrzygnąć się po pierwszej połowie.Szczecin musi zdobywać cenne punkciki .bo kiedy jak nie teraz.Zawodnicy Pogoni zawsze gdy są w formie pomimo ,że strzelą bramkę to i tak grają ostro w ofensywie.Przewiduję wynik 3:0 na korzyść gospodarzy.Powodzenia;)
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Jagiellonia - Korona @ 1 @ 1,88 Pinnacle
Jagiellonia rozpoczęła sezon z wysokiego &quot;C&quot;. Zwycięstwa na trudnych terenach w Warszawie i Wrocławiu tylko pokazują jak dobrą drużynę zmontował na Podlasiu trener Probierz. Szczególnie dobrze wygląda ofensywa, w której prym wiedzie duet Gajos - Tuszyński. W Wrocławiu świetnie spisał się również Baran, który obronił sporo groźnych strzałów w światło bramki, tym samym pokazując na jak wysokim poziomie stoi obsada bramki w Białymstoku. A Korona? Gra ambitnie, walczy do końca. Póki co dwa remisy z Górnikiem i Legią. Ale czy to wystarczy na ekipę z Białegostoku? Wątpię. W Zabrzu powiedzmy to szczerze - Górnik grać w tym sezonie nie potrafi. Do Kielc natomiast Legia przyjechała &quot;drugim garniturem&quot; i dosłownie &quot;przeszła&quot; obok tego meczu. Sama Korona nic w tych spotkaniach nie pokazała. Faktem jest, że chłopaki grają ambitnie, nie odpuszczają. Wierzę jednak, że Jaga pociągnie swoją dobrą serię i w pierwszym meczu na wiosnę przed własną publicznością zanotuje pewne zwycięstwo.
 
G 22

geograf_pl

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna @ 1 - 1,90 Bet365
Łęczna na wyjazdach bardzo słaby bilans - zaledwie 1 zwycięstwo. Słabo zaczęli rundę od marnego meczu i 0:0 z Zawiszą (Zawisza przeważał) i porażki z Górnikiem Zabrze. Portowcy po punkcie z Lechem i Wisłą. Do drużyny wracają kontuzjowani zawodnicy, optymistycznie wygląda powrót Akahoshiego. Marcin Robak wydaje się być w dobrej dyspozycji.
W Łęcznej było nieźle, ale moim zdaniem niepotrzebnie eksperymentowali. Nowi zawodnicy póki co źle weszli w zespół i nie są jego wzmocnieniem.
Jagiellonia - Korona Kielce @ x2 - 2,05 Bet365
Czy aby na pewno Jaga jest taka mocna? Niewątpliwie robią wrażenie wygrane z Legią i Śląskiem, dlatego teoretycznie z Koroną powinno pójść łatwo, miło i przyjemnie. Korona póki co z dwoma remisami na wiosnę. Drużyna wygląda lepiej niż jesienią. Luis Carlos powinien rozruszać ofensywę zespołu. Ciekawą postacią jest też pomocnik Lukas Klemenz.
Jaga mocny start, ale tak na dobrą sprawę to nie jest doświadczony zespół. Większość stanowią młodzi gracze, którzy moim zdaniem nie udźwigną presji bycia faworytem. Skrzętnie wykorzysta to Korona, która w Białymstoku najczęściej remisuje. Moim zdaniem punkty pojadą do Kielc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kjero 31

kjero

Użytkownik
Cracovia - Lech Poznań 0:0
Typ: Lech Poznań / @1.95 / bet365 ⛔
Mecz Cracovi z Lechem będę mógł śledzić na trybunach przy ulicy Kałuży, dlatego napiszę analizę na to spotkanie jak i również pogram dla większych emocji. Nie ukrywam, że obie drużyny nie są moimi ulubionymi ale dlatego patrzę na ten mecz obiektywnym okiem.
Cracovia do meczu przystąpi bez Jaroszyńskiego i Rymaniaka zaś w drużynie Lecha nieobecny będzie Linetty do zdrowia powrócił już Jevtić. Cracovia na swoim stadionie radzi sobie dość dobrze i przegrali tylko 3 mecze (m in. z Legią - piękny mecz na którym byłem i mogłem cieszyć się ze zwycięstwa &quot;mojej&quot; drużyny)
Kolejorz zaczął grać powoli tak jak kibice od nich oczekują, wszyscy w klubie doskonale zdają sobie sprawę, że Legia tracąc punkty w pierwszych kolejkach jest do przeskoczenia i trener Maciej Skorża będzie chciał wykorzystać mecze ze słabszymi rywalami i odrabiać straty do lidera. Gra Cracovi 3 obrońcami z drużyną która ma świetnych piłkarzy ofensywnych raczej nie popłaci i myślę, że Lech wygra minimum różnicą dwóch bramek . Kurs 1.95 jaki oferuje nam buk jest wartym do zagrania a i mecz powinien być świetnym widowiskiem. Na trybunach nie będzie gwizdów na przeciwników a i kibice nie będą zdenerwowani jeśli ich przyjaciele z Poznania wywiozą 3 punkty.
Tak więc widzę ten mecz, jeśli ktoś ma coś do dorzucenia, chętnie wdam się w dyskusję na temat meczu ????
Mecz tak nudny, że po ostatnim gwizdku mogłem cieszyć się, że zaraz będzie mi ciepło ???? A więcej mogę powiedzieć, że dla takiej kopaniny nie warto wydać złamanego grosza. Poziom dziś był dostosowany do gry w okręgówce. Lech jakby postrzelał więcej a nie bawił się piłka w polu karnym to mogli ograć Cracovie na luzie i to kilkoma bramkami.
 
nonamed 97

nonamed

Użytkownik
Cracovia - Lech
Jak dla mnie Lech wygra to spotkanie. Są w niezłej formie, pierwsza połowa z Ruchem to był koncert ich gry. Praktycznie każdy zagrał wtedy na bardzo wysokim poziomie i 2:0 to był chyba najniższy wymiar kary. Z drugiej strony Cracovia, która, jak słusznie zauważył kjero gra dobrze u siebie i praktycznie zawsze strzela co najmniej jedną bramkę przy Kałuży (ostatni mecz bez gola to 25.04.14 0:1 z Podbeskidziem). Myślę, że da się napocząć obronę Kolejorza, choć do tej pory tracili bramki tylko po stałych fragmentach gry. Liczę tutaj przede wszystkim na Budzińskiego, który w każdym momencie może coś zdziałać, jak i na Jendriska z Rakelsem. Wg mnie swoją szybkością i zwrotnością biją na głowę Kamińskiego i Arajuriego, dlatego coś powinno wpaść. Jedynym problemem jak dla mnie w tym meczu jest dyspozycja Lecha na wyjazdach. Bilans 2-6-2 na kolana nie rzuca, a gdy przypomnę sobie jak te dwa zwycięstwa przyszły (dwie bramki w końcówce z Lechią i wygrana z Wisłą po czerwie dla Guerriera) to widzę, że Lech może mieć problem. Ale z drugiej strony H2H jest całkiem korzystny, 5 ostatnich spotkań między tymi zespołami, w których to Pasy były gospodarzami to 3 wygrane Lecha i dwie Cracovii. Zbierając to wszystko do kupy wydaje mi się, że typ:
Lech wygra i BTS @4,33 William Hill jest całkiem fajną opcją do zagrania za drobne. Co o tym myślicie?
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Bełchatów-Wisła Kraków (sobota) 15:30
Proponuję TYP: 2 kurs 2,75zl
Bet-at-home

Wisła musi obudzić się ze snu zimowego, jeżeli chce myśleć o „pudle” musi zacząć wygrywać takie mecze. Myślę, że Franek Smuda da w szatni do zrozumienia swoim zawodnikom, że interesuje go tylko w tym meczu zwycięstwo i 3pkt. Nie interesują go remisy i dobre przegrane mecze.
Co do Bełchatowa to limit szczęścia i dobrej gry z rundy jesiennej został wyczerpany.
Dobry kurs na Wisłę, myślę, że w tym meczu nastąpi „przebudzenie” białej gwaizdy.
 
ernard 0

ernard

Użytkownik
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Typ: Poniżej 1.5 2.75⛔ 1:1 @BET365
W drużynie Ruchu zabraknie najskuteczniejszego zawodnika - Grzegorza Kuświka, który pauzuje za kartki. Bez niego ataki ofensywne Niebieskich mogą być po prostu za słabe szczelną defensywę Lechii, która po przerwie zimowej nie straciła żadnej bramki. Z drugiej strony Gdańszczanie na wyjazdach nie mają pomysłu na zdobycie więcej niż jednej bramki.
W mojej ocenie obie drużyny to typowe &quot;średniaki&quot; i na tą chwilę nie widać w ich grze pomysłu na zdobywanie goli. Przewiduje, że mecz w Chorzowie będzie nudnym spotkaniem, gdzie nie zobaczymy zbyt wielu akcji ofensywnych, które mogłyby zakończyć się bramkami. Zastanawiałem się nad graniem DW 0:0, ale niepokoi mnie Sebastian Mila, który może jednym podaniem lub rzutem wolnym odwrócić przebieg spotkania, dlatego też biorę poprawkę na możliwość przypadkowego trafienia którejś ze stron.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
vs.
Lechia pokazała w ostatnim spotkaniu kibicom ekstraklasy że jednak w praktyce nie jest taka mocna co na papierku, remisując z najsłabszą drużyną Ekstraklasy - Zawiszą Bydgoszcz, dziś przeciwnik mocniejszy bo Ruch i to już nie przed własną publicznością, tak więc na pewno podejdą do tego spotkania ostrożnie jedni jak i drudzy.
Osobiście w tym spotkaniu idę w typ na Poniżej 2.5 bramki.

Dlaczego?
W roku 2015 rozegrane zostały 2 kolejki T-Mobile Ekstraklasy czyli 18 spotkań z czego tylko w 4 spotkaniach obejrzeliśmy więcej niż 2 bramki.
W sumie w 18 spotkaniach padło 27 bramek co daję nam średnią 1,5 bramki na spotkanie. Patrząc na spotkania w tej kolejce nie sądzę aby średnia dużo podniosła się w górę.
Drużyna Ruchu Chorzów i Lechii Gdańsk to raczej drużyny underowe.
Ruch na 21 spotkań w 10-ciu przekroczył próg 2.5.
Lechia na 21 spotkań w 9-ciu przekroczyła próg 2.5.

Ruch i Lechia od 2008 roku na poziomie Ekstraklasy rozegrali ze sobą 14 spotkań tylko w 4 spotkaniach kibice zobaczyli więcej niż 2 bramki.
W 14 spotkaniach padło 29 bramek co daje średnią 2 bramki na spotkanie.
W drużynie gospodarzy nie wystąpi najlepszy strzelec - Grzegorz Kuświk który w tym sezonie zdobył 9 bramek w Ekstraklasie.
Moje propozycje:
Poniżej 2.5 bramek @ 1.65
vs.
Dziś o 20:30 spotkanie przyjaźni w Krakowie, ale przyjaźń pewnie będzie tylko na trybunach, ponieważ jeżeli Cracovia chce trafić do pierwszej 8-semki a Lech myśli o mistrzostwie Polski czy grze w europejskich pucharach, to 3 pkt są bardzo istotne dla obydwóch drużyn. Tak więc w tym spotkaniu spodziewam się że zobaczymy wiele sytuacji pod bramkowych, rzutów rożnych i oczywiście goli.
W ostatnich 17-stu spotkaniach pomiędzy tymi drużynami over 2.5 został pokryty w aż 12-stu spotkaniach.
W 17-stu spotkaniach padły 55 bramki co daje średnią 3,23 goli na spotkanie.
Obydwie drużyny, na tle innych w tej rundzie spisują się dosyć dobrze z bramkami. W 2-óch spotkaniach Lecha padło 5 bramek, a w 2-óch spotkaniach Cracovii padły 4 bramki.
Cracovia do tego spotkania przystąpi bez dwóch obrońców - Rymaniaka i Jaroszyńskiego
Moje propozycje:
Powyżej 2.5 bramek @ 2.15
1 połowa - powyżej 0.5 @ 1.47
Kto pierwszy strzeli gola - Lech Poznań @ 1.70
//bet365
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Legia - Podbeskidzie
Legia po porażce z Ajaxem powinna być podrażniona.Rywal idealny aby się w końcu przełamać i coś wygrać bo wiosną się to jeszcze nie udało.Górale zdobyli w pierwszych 2 kolejkach 4 pkt. ale to przede wszystkim zasługa Iwańskiego i tego,że dostali już do tej pory dwa karniaki.Sama gra jest przeciętna.Legioniści powinni w końcu wyjść w mocniejszym składzie bo przewaga nad resztą zespołów mocno stopniała i trzeba się skupić na lidze.Co prawda w czwartek rewanż ze Śląskiem w PP ale mam nadzieję,że Berg przeciwko Podbeskidziu zagra mocniejszą jedenastką niż z Jagą czy Koroną a wtedy nie powinno być problemu ze zwycięstwem.
Legia -1,25 @ 1.88 ✅
Pinnacle

Cracovia - Lech
Co do tego spotkania to zgadzam się w pełni z tym co napisał Szef Elity.
Mecz zapowiada się overowo.Gra Cracovii u siebie może się podobać,dobry mecz zagrali ze Śląskiem w pierwszej kolejce.Potrafią sobie stwarzać groźne okazje,gorzej bywa ze skutecznością ale taki mecz jak z Lechem to dodatkowa motywacja i liczę na to,że dzisiaj będą mieli dobrze nastawione celowniki zawodnicy Pasów.W ostatnich spotkaniach pomiędzy tymi zespołami Cracovia potrafiła znaleźć sposób na defensywę Lecha,która na początku tej rundy też już pokazała,że lubi się zdrzemnąć.Tydzień temu Lech zagrał bardzo dobrą pierwszą połowę,gdzie stworzył sobie sporo sytuacji i nie strzelił karnego.W drugiej wyglądało to słabiej,mieli przestoje czego efektem była bramka dla Ruchu.Widać jednak,że potencjał ofensywny jest i przeciwko słabej obronie Cracovii tych sytuacji powinni sobie stworzyć więcej niż w pierwszym spotkaniu z Pogonią,gdzie szło jak po grudzie.Cracovia lubi grać ofensywny futbol.Taką linię na over warto zagrać.
over 2 @ 1.74 ⛔
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Proponuję dwa bety:
Lechia dnb @1,72 Expekt zwrot
Lech dnb @1,48 Expekt zwrot
Typy bez szału, gram na faworytów obu spotkań, podparte zwrotem w przypadku remisu po przystępnych kursach. AKO wychodzi 2,5, a armat zdecydowanie więcej po ich stronach. W Lechii, jak na polską ligę, sporo dobrych zawodników, doświadczonych i potrafiących strzelać gole, a w Ruchu pauzuje Kuświk, nieznana jest forma Visnakovsa, wydaje mnie się, że Lechia nie może tego spotkania przegrać. Lech również dysponuje bardzo szeroką kadrą, obok Legii i Gdańszczan najlepszą w lidze. W ofensywie potrafiących trafiać do bramki rywali Hamalainen, Sadajew, Lovrencics. Pasy u siebie formą nie imponują, remis ze Śląskiem uratowany ambicją i walką, ale nie umiejętnościami, fatalna gra w obronie przeniosła się ze sparingów na ligę, regularnie tracą bramkę w każdym meczu. Ostatnio z Podbeskidziem bezmyślny faul w polu karnym zauważony przez sędziego, po którym stracili prowadzenie. Dodatkowo w meczu w Chorzowie można spróbować under 0,5 do przerwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyskusja ruszyła na dobre, tak więc dorzucę kolejną propozycję na dzisiejszy wieczór.
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Tak jak koledzy wspomnieli w dzisiejszym spotkaniu zabraknie najskuteczniejszego napastnika gospodarzy - Kuświka. Osłabienie spore tym bardziej, że jego zmiennik, Michał Efir tych trafień w obecnym sezonie ma zaledwie dwa. Lechia zrobiła ogromny progres w grze defensywnej. Jako ciekawostkę dodam fakt, że ŁĄCZNA ilość celnych strzałów na bramkę Bąka oddana w meczach z Wisłą i Zawiszą wynosiła ...1. Ten wynik chyba najlepiej oddaje obecną (bardzo dobrą) grę w defensywie Lechii. Sytuacja ma się gorzej w ofensywie, gdzie tego zgrania jeszcze nie ma. Formę strzelecką z sparingów zatracił Colak i Freisenbichler, który dodatkowo ostatnio zmagał się z urazem (dlatego też zabrakło go w kadrze na mecz z Zawiszą).
Jak dla mnie under jak najbardziej do gry i na dziś pogram trzy takie typy:
0:0 do przerwy @ 2,50 bet365 [4/10] ⛔ ostatnia akcja pierwszej połowy i karny ????
Under 2,5 @ 1,61 bet365 [7/10] ✅
DW: 0:0 @ 8,00 bet365 [1/10] ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
johnq 309

johnq

Użytkownik
Ja chcę zwrócić uwagę na jedną sprawę. A mianowicie murawa na Lechii o czym pisałem wcześniej. To jest kpina aby na takim stadionie murawa wyglądała tak jak wygląda. Może własnie to jest powód tej małej ilości goli strzelonych przez Lechie. Obejrzałem spotkanie z Zawiszą, i zawodnicy mieli spory problem z opanowanie piłki. Przy podaniu po ziemi zero szybkości, boisko zasypane piaskiem a stadion za kilkadziesiąt baniek. Nie wiem jak wygląda na Ruchu ale może być lepsza i piłkarze Lechii może w końcu pokażą więcej umiejętności bo na pewno mają kim postraszyć.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Nie wiem jak wygląda na Ruchu ale może być lepsza i piłkarze Lechii może w końcu pokażą więcej umiejętności bo na pewno mają kim postraszyć.
Na Ruchu jedna z lepszych muraw jest w tym roku, więc nie powinna przeszkadzać piłkarzom w dzisiejszym meczu.
 
Psychosocial 860,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa
Ruch Chorzów-Lechia Gdańsk TYP BTS kurs 1,91 4/10 g.18.00 1:1 WIN
PS: Identyczny kurs &quot;Zbuki&quot; proponowały mi w poniedziałek przy okazji meczu Piasta z Bełchatowem. Idę za ciosem.
Gospodarze na ostatnie 9 spotkań u siebie (łącznie z towarzyskimi w przerwie zimowej) zawsze strzelali gola:
14.02.15 TMO Ruch Chorzów Piast Gliwice 2 : 0
26.01.15 MIE Ruch Chorzów Winterthur 1 : 1
21.01.15 MIE Ruch Chorzów Rozwój Katowice 2 : 1
14.01.15 MIE Ruch Chorzów Opava 2 : 1
10.01.15 MIE Ruch Chorzów Karvina 3 : 1
13.12.14 TMO Ruch Chorzów Wisła Kraków 1 : 2
08.12.14 TMO Ruch Chorzów Podbeskidzie B-B 2 : 0
21.11.14 TMO Ruch Chorzów Śląsk Wrocław 1 : 0
09.11.14 TMO Ruch Chorzów Jagiellonia Białystok 5 : 2
Generalnie ich sytuacja w tabeli nasuwa mi myśl że dzisiaj powinni całe 90 minut masakrować i nękać obronę Lechii aż dopną swego. Napiszę również tak..Ruch w pierwszej kolejce pewnie wygrał z Piastem (który potem bardzo mi się podobał u siebie w meczu z GKS B.) by w następnej kolejce przegrać wyjazdowe spotkanie z Lechem. Nie oszukujmy się gdyby Ruch nie zagrał tak bojaźliwie pierwsze 45 minut chowając się za podwójną gardę dla mnie tego meczu by nie przegrał. Reasumując ten klub nie zasługuje na swoje aktualne miejsce w tabeli i powinien być o kilka miejsc wyżej.
Lechia naszpikowana jak na polskie warunki solidnym składem kompromituje się coraz bardziej. O ile rozumiem mierną grę i wymęczone zwycięstwo z Wisłą to już remisu w Gdańsku zrozumieć nie potrafię. Oczywiście oglądałem wszystkie wyżej wymienione spotkania i możecie się nie zgadzać ale uważam że to co zaprezentowali ludzie mieniący się piłkarzami z Lechii w Bydgoszczy to jakaś mega gabarytowa kpina. Reasumując na pewno ktoś już po męsku rozmawiał z tymi kopaczami i dzisiaj już zmobilizowani postarają się strzelić minimum gola.
Kontuzje i absencje niech sobie każdy sprawdzi w necie, podaje je każdy sportowy portal.

PS: Panowie błagam..i co z tego że nie będzie Kuświka ? To nie Hiszpania i nie mecz gwiazd, u nas każdy może zastąpić każdego a przykładów gdzie nie grali u nas najlepsi snajperzy a padało i tak sporo goli jest mnóstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
Pogoń Szczecin-Górnik Łęczna (02-03-2015) godz. 18:00
Typ: Pogoń Szczecin
Kurs: 1.89
Marathonbet
3/10


W poniedziałkowej potyczce Pogoń Szczecin powalczy po raz drugi przed własną publiczności o pełna pulę punktów z Górnikiem Łęczna. W pierwszych dwóch kolejkach podopieczni Jana Kociana dwukrotnie zremisowali (1:1) z Lechem Poznań i Wisła Kraków. Wyniki zasługuja na naszą uwagę, bo Pogoń zagra naprawde dobre spotkania z rywalami z samej czołówki polskiej ekstraklasy. Mimo dobrej formy drużyny nadal nie udało sie jednak wygrac jeszcze spotkania ligowego. W poniedziałkowy wieczór będzie ku temu bardzo dobra okazja, bo przyjeżdża druzyna Górnika Łęczna, która w dwóch pierwszych swoich występach pokazała się z bardzo złej strony. Górnik Łęczna był tylko w stanie zremisować z Zawiszą Bydgoszcz i przegrać z Górnikiem Zabrze (0:1). Zabrzańska drużyna była zdecydowanie lepsza od swojej imienniczki z Łęcznej. To tez pokazuje, że Górnik Łęczna w najbliższych kolejkach będzie walczył o utrzymanie. Trener Jurij Szatałow zauważył, ze jego drużyna popełnia wiele błędów w swoim ustawieniu. Brakuje dyscypliny taktycznej i dokładności w rozgrywaniu piłki. Zdaniem trenera Górnik Łęczna prezentuje się dużo słabiej, niż na obozach przygotowawczych. Dla Pogoni jest to idealna sytuacja do zgarnięcia pierwszych swoich trzech punktów w nowym roku 2015. Zwłaszcza, że do Pogonii Szczecin wraca Akahoshi, który został wypożyczony z rosyjskiego FC UFA. Popularny &quot;Aka&quot; ma być gotowy na rywalizację juz z Górnikiem Łęczna. Jest to bardzo duże wzmocnienie druzyny Pogonii Szczecin.
 
mkr 32

mkr

Użytkownik
Legia - Podbeskidzie
typ over 2.5 ✅
kurs 1,73
buk WH
Idealny mecz na przełamanie. Legia ma zdecydowanie wiekszy potencjał od rywali. W tym meczu Berg juz nie zaryzykuje gry drugim składem, bo i po co, w środę PP ze Śląskiem, ale ewentualna porażka z &quot;góralami&quot; dałaby podstawy do przemyśleń czy ten trener bedzie nadal prowadzić Legie w przyszłym sezonie. Legioniści są bardzo podrażnieni ostatnim występem, w lidze im też nie szło, ba, w 2015 roku nic jeszcze nie wygrali !!!. Przewiduje w tym meczu powrót do starej dobrej Legii z ofensywnym nastawieniem, sam wynik nie jest taki oczywisty ale over bramkowy wydaje się najlepszym typem. Liczę na popisy strzeleckie Sa, Kucharczyka, Żyro.
W ostatnich 5 meczach pomiedzy tymi drużynami w 4 meczach był over bramkowy. Ostatnie 3 mecze u siebie Legii to overy, Podbeskidzia na wyjeździe również. Nic nie wskazuje aby ta passa overowa miałaby byc powstrzymana.
 
Do góry Bottom