>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

22. kolejka Serie A + Zaległy [7.02 - 13.02.2023]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-02-5 o 20.32.16.png

Nie masz konta w BetX, nic straconego - załóż je wchodząc na ebetx.pl lub klikając w baner i odbierz bonus do 850 PLN z naszym kodem FORUMBETX
pakiet_powitalny_800zl_main_forumbetx_1000x200.jpg
 
chamberlain 437,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Salernitana - Juventus
Over 5.5 kartek @ 2.35
Over 7.5 kartek @ 6.10
Salernitana trafi bramkę @ 1.78
Salernitana trafi bramkę i over 4.5 kartek @ 2.76
Betfan

W pierwszym meczu pomiędzy dwiema drużynami działo się bardzo dużo, Salernitana po pierwszej połowie prowadziła 0:2, Juventus w 93 wyrównał, w 95 minucie trafił bramkę na 3:2, która nie została uznana, jednak Milik i tak dostał drugą żółtą kartkę za ściągnięcie koszulki podczas celebracji goli, która nie została cofnięta, a więc ostateczny wynik jaki padł to 2:2, a sędzia pokazał aż 9 żółtych i 3 czerwone kartki, a także jedną czerwoną poza boiskiem dla trenera Juve. Więc sporo się działo, czy teraz będzie podobnie? Może tak być, Juventus walczy trochę sam ze sobą, przez malwersacje finansowe zostali ukarani odjęciem 15 punktów, co od razu sprawiło, że o Lidze Mistrzów raczej mogą zapomnieć, jak i ogólnie o europejskich pucharach o które toczy się zażarta walka, po sezonie odejść ma kilka zawodników, a kadra powinna zostać ogólnie odmłodzona. A więc drużyna ze sporymi problemami, jedzie do Salermo, które jest gorącym terenem, zagrać z drużyną, która potrafiła narobić im problemów na ich własnym stadionie i bukmacherzy wystawiają na nich kursy w okolicach 1.50? Według mnie warto tu szukać innych opcji. Pierwsza myśl to oczywiście kartki, mimo, że w tabeli fair play obie drużyny nie są jakoś bardzo nisko, to cała ta otoczka, oraz okoliczności pierwszego spotkania na pewno będą wisięc w powietrzu, jak i trafia się sędzia Antonio Rapuano, młody 37 letni sędzia, który mecze w Serie A prowadzi dopiero trzeci sezon i w meczach tych pokazuje sporą ilość kartek. Dorzucam również bramkę Salernitany, Juventus znany kiedyś z żelaznej defensywy teraz ma w niej problemy, chociaż i tak w Serie potrafił zachować czyste konta na wyjazdach w 5 meczach, to Salernitana pokazała już, że potrafi im strzelać, a także trafiali bramki drużynom w lepszej formie od Juve.
 
Ostatnia edycja:
magnum89 18,1K

magnum89

Użytkownik
Wczorajszy typ do przodu - AC Milan win

Empoli - Spezia Parisi w 21 minucie swoją głupotą załatwił mecz
Typ: Empoli
Kurs: 2.05
Bukmacher: Superbet

Bardzo przyjemny kurs na gospodarzy i ja dzisiaj idę w tym kierunku. Bilans Empoli u siebie to cztery zwycięstwa, trzy remisy oraz tyle same porażek. Goście w delegacjach spisują się fatalnie - 2 zwycięstwa, 8 porażek i bilans bramkowy 4:18! Najważniejsza kwestia to sytuacja kadrowa przed meczem. Gospodarze przystąpią do meczu w praktycznie najmocniejszym zestawieniu. Nie zagrają zawodnicy którzy nie stanowią o sile tego zespołu czyli Tonelli, Grassi oraz Destro. U gości już tak kolorowo nie jest i nie zagra Moutinho, Bastoni, Żurkowski, Sala, Kovalenko oraz przede wszystkim środek obrony czyli Ampadu czy Caldara którzy pauzują za kartki. Ze środkowych obrońców zostaje Nikolaou oraz Przemysław Wiśniewski który po transferze z Venezii w dwóch spotkaniach spędził na boisku zaledwie parę minut. Brak Simone Bastoniego czyli lidera środka pola oraz dwóch podstawowych obrońców będzie miało wpływ na wynik tego spotkania. W ataku impotencja, zaledwie jedna bramka strzelona na pięć ostatnich spotkań. Wobec tych wszystkich okoliczności, uważam że gospodarze dopiszą dzisiaj do swojego dorobku trzy oczka!

Na szybko:

Lazio - Atalanta 1 2,45 lub do dubelka dla bezpieczeństwa 1x 1,45

Gospodarze w najmocniejszym składzie. Atalanta natomiast musi sobie radzić bez Maehle, Pasalica czy Muriela. O ile brak dwóch ostatnich nie powinien być odczuwalny, tak brak Joakima Maehle może już stanowić problem. W jego miejsce zapewne wystąpi Matteo Ruggeri który nie prezentuje tego samego poziomu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
N 329,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Wczorajszy typ do przodu - AC Milan win

Empoli - Spezia
Typ: Empoli
Kurs: 2.05
Bukmacher: Superbet

Bardzo przyjemny kurs na gospodarzy i ja dzisiaj idę w tym kierunku. Bilans Empoli u siebie to cztery zwycięstwa, trzy remisy oraz tyle same porażek. Goście w delegacjach spisują się fatalnie - 2 zwycięstwa, 8 porażek i bilans bramkowy 4:18! Najważniejsza kwestia to sytuacja kadrowa przed meczem. Gospodarze przystąpią do meczu w praktycznie najmocniejszym zestawieniu. Nie zagrają zawodnicy którzy nie stanowią o sile tego zespołu czyli Tonelli, Grassi oraz Destro. U gości już tak kolorowo nie jest i nie zagra Moutinho, Bastoni, Żurkowski, Sala, Kovalenko oraz przede wszystkim środek obrony czyli Ampadu czy Caldara którzy pauzują za kartki. Ze środkowych obrońców zostaje Nikolaou oraz Przemysław Wiśniewski który po transferze z Venezii w dwóch spotkaniach spędził na boisku zaledwie parę minut. Brak Simone Bastoniego czyli lidera środka pola oraz dwóch podstawowych obrońców będzie miało wpływ na wynik tego spotkania. W ataku impotencja, zaledwie jedna bramka strzelona na pięć ostatnich spotkań. Wobec tych wszystkich okoliczności, uważam że gospodarze dopiszą dzisiaj do swojego dorobku trzy oczka!

Na szybko:

Lazio - Atalanta 1 2,45 lub do dubelka dla bezpieczeństwa 1x 1,45

Gospodarze w najmocniejszym składzie. Atalanta natomiast musi sobie radzić bez Maehle, Pasalica czy Muriela. O ile brak dwóch ostatnich nie powinien być odczuwalny, tak brak Joakima Maehle może już stanowić problem. W jego miejsce zapewne wystąpi Matteo Ruggeri który nie prezentuje tego samego poziomu.
Dobrze, że podałeś ten typ wczoraj tutaj w dziale...
 
Otrzymane punkty reputacji: +434
magnum89 18,1K

magnum89

Użytkownik
Dobrze, że podałeś ten typ wczoraj tutaj w dziale...
Zauważyłem, że mało osób tutaj zagląda.

Dwa moje ostatnie posty w tym dziale:

I tylko od jednej osoby przyznana repka. Troszkę się odechciewa...
 
Otrzymane punkty reputacji: +419
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Dział praktycznie martwy. Nawet nie chodzi o reputacje, ale po prostu nie ma z kim podyskutować o meczach. Jakby ktoś chciał podebatować o Serie A, to chętnie via priv.
 
Otrzymane punkty reputacji: +392
ponchek 2,5K

ponchek

Użytkownik
Lazio - Atalanta btts kurs 1,7 sts
Witam po dłuższej przerwie, faktycznie coś ten dział siadł... Szkoda ze nie ma tu Barlo co niemal bezbłędnie trafiał i chyba dzial na ten czas odżył, na ale cóż trzeba samemu starać się ozywic dział.
Na dziś wpadł mi w oko mecz w którym wg buków faworytem jest ekipa że stolicy, która ostatnio calkiem dobre wyniki osiąga w przeciwieństwie do ekipy z Bergamo, które jest rozhuśtane bo raz imponująco wygrywa po czym kilka meczy z rzędu w plecy. Zarazem jedna jak i druga drużyna lubią postrzelać, jak i czasem tracić bramki. W Lazio dziś na szpicy zagra Ciro, który napewno coś dziś ustrzeli a w Atalancie Lookman który też strzelać potrafi, brakuje dziś Maehle który dostał czerwo w ostatnim meczu co zapewne również wpłynęło na porażkę Atalanty. Dla mnie na dziś w tym meczu każda z drużyn będzie zmobilizowana i napewno po jednej bramce ustrzeli.
no niesety prawie prawie, ale ostatecznie na minus
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Bezblednie to przesada, ale cos napisze na dzisiaj jak juz przywolales.
Udinese - Sassuolo gol w obu polowach
Bologna - Monza gol w obu polowach
Ako: 3.25 E efortuna

Beda bramki w tych meczach i jestem tego przekonany dosyc mocno. Udinese z Sassuolo dwie ofensywne ekipy do tego goscie bez jednego lewego obroncy. Berardi z Lauriente kapitalnie wygladaja ostatnio, do tego srodek pola z Fratessim i mozliwe, ze juz Bajrami zagra dzisiaj. Bologna w eksperymentalnym skladzie w obronie- Lucomi nie zagra za kartki, Soumaoro jakas kontuzja, Bonifazi juz od dawna nie gra. Do tego ma wrocic juz Arnautovic, a druzyna Motty gra fajna pilke ostatnio. Ja do Monzy nie jestem przekonany, ale maja indywidualnosci takie jak Pessina, Caprari czy Rovella. Bramka w kazdej polowie powinna pasc ;)

za drobne:
Udinese - Sassuolo
Pow 2.5 roznych w kazdej polowie + obie strzela
Bologna - Monza
Pow 2.5 roznych w kazdej polowie + obie strzela
Juventus - Fiorentina
Pow 2.5 roznych w kazdej polowie + pow 1.5 gola
Ako: 8.46 E efortuna

Gole opisane, ale wszystkie pierwsze 4 druzyny uwielbiaja nabijac rozne, no Udinese to hit u siebie z cornerami. Bologna boczni obroncy zapedzaja sie pod pole karne. A Juve dzisiaj podobno bardzo ofensywnie Di Maria Valhovic Chiesa, do tego goscie bez Igora, czyli obroncy. Podopieczni Italiano tez tych roznych bija bo przeciez Saponara czy Ikone to przebojowosc i ja gram takie ako dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1807
magnum89 18,1K

magnum89

Użytkownik
Miło Cię widzieć Barlo!
Po wczorajszej wtopie, dzisiaj próbuję takiego typu:

Spotkanie: Napoli - Cremonese
Typ: Obie drużyny powyżej 9,5 fauli w meczu
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet

Nie od dziś wiadomo, że liga włoska słynie ze sporej ilości fauli. Cremonese walczy o życie i utrzymanie się w elicie. Napoli gra szybką piłkę i co do fauli gości jestem pewny. Natomiast jeżeli chodzi o gospodarzy, tutaj jest minimalne ryzyko ale opieram się na statystykach. W pięciu ostatnich spotkaniach Napoli pokrywało tą linię czterokrotnie. Spezia - 18 fauli, Roma - 8, Salernitana - 15, Juventus - 10, Sampdoria - 12. U gości natomiast 12 fauli z Lecce, 7 - Inter, 13 - Bologna, 12 - Monza, 11 - Verona. Aż 80 % powodzenia typu z ostatnich pięciu spotkań. Po takim kursie ja dzisiaj idę w tą stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +421
Psychosocial 798,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Juventus-Fiorentina TYP 1 kurs 1,81 5/10 g.18.00 1:0 WIN

PS: Liga włoska to po irlandzkiej moja ulubiona. Oglądam z żoną w tygodniu ok.4-5 spotkań która zna się na niej nie wiele gorzej niż ja. Fakt daję tu mało typów ale postaram się teraz razem z barlo123 ciągnąć ten wątek.

Czekałem trochę z tym typem ale kursy zaczęły spadać więc gram. Generalnie gram ten typ przeciwko Fiorentinie która gra ostatnio katastrofalnie. W ostatnich 4 kolejkach zdobyty tylko jeden punkt. Juve nie lepsze ale po obejrzeniu całego meczu z Salernitaną uważam że się już odblokowali. Jeszcze dwa fakty przekonały mnie do tego typu. Pierwszy że Vlahovic nie bachnął jeszcze gola swojej byłej drużynie (;)) a drugi że Stara Dama czeka cały czas na wynik ich odwołania za karne -15 punktów więc muszą póki co punktować.

Uważam również że dziś Napoli przejedzie się po Cremonese. Wezmą gruby odwet za zlekceważenie ich w Pucharze Włoch.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2253
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom