>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

21. kolejka Serie A [4.02 - 7.02.2023]

Status
Zamknięty.
magnum89 18,1K

magnum89

Użytkownik
Szkoda, że taki mały ruch w mojej ulubionej Serie A :D

Hellas Verona - Lazio Rzym
Typ: Liczba fauli over 25,5 28 fauli
Kurs: 1.75
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Na samym początku, zastanawiałem się nad zagraniem zwycięstwa gości po kursie 2.03. Dlaczego więc taki zakład ? Lazio po wspaniałym zwycięstwie nad Milan, w następnej kolejce tylko remisuje u siebie z Fiorentiną 1:1. Ten zespół potrafi zagrać świetnie, żeby w następnym meczu z teoretycznie słabszym rywalem stracić punkty. U gospodarzy parę kontuzji - Dawidowicz, Faraoni, Veloso, Henry oraz grypa dopadła Doiga. Natomiast u gości, pełny skład do dyspozycji. Trzeba jeszcze pamiętać, że Lazio rozgrywało w czwartek spotkanie w Turynie, w ramach Pucharu Włoch. Zważywszy na fakt, że dla mnie Lazio jest bardzo niestabilną drużyną, próbuje zagrać na over 25,5 fauli w tym spotkaniu. Czy jest ku temu przesłanka ?

Lazio - Fiorentina 29 fauli, Lazio - Milan 25, Sassuolo - Lazio 27, Lazio - Empoli 27, Lecce - Lazio 29.
Udinese - Verona 20 fauli, Verona - Lecce 27, Inter - Verona 24, Verona - Cremonese 27, Torino - Verona 24.

Linia pokrywana 6/10 - szału nie ma, ale myślę, że dzisiejsza waga spotkania przesądzi o tym typie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +115
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monza - Sampdoria
Typ: Sampdoria powyżej 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 4.00
Bukmacher:
Superbet
Analiza:


Na dziś zaproponuje rożne Sampdorii. Wahałem się jeszcze między tym typem a zwycięstwem Cracovii, bramkami Cracovii, albo overem kartek w spotkaniu Cracovii, ale jednak wybieram te rogi Sampdorii.

Goście zajmują w tabeli przedostatnia pozycję i do bezpiecznej pozycji brakuje im 9 pkt. Jeżeli chcą jeszcze myśleć o pozostaniu w Serie A to muszą się w końcu obudzić i zacząć wygrywać. Czy to nastąpi ciężko stwierdzić, ale myślę, że woli walki gościom nie zabraknie. Uważam, że przeciwnik którym jest dziś Monza, jest dziś przeciwnikiem idealnym do tego aby w końcu zdobyć jakieś punkty. Nie grożą im ani puchary, ani spadek . Ciężej się gra z ekipami walczącymi o puchary.

Wedlug mnie goście wyjdą tutaj po 3 punkty, będą kreowali sobie sytuację bramkowe . Myślę też że będzie trochę gry skrzydłami, a to wszystko powinno sprzyjać rzutom rożnym . Nie tak dawno grając z Atlanta nabili 4 rogi, to czemu dziś nie mieliby nabić 6 z dużo gorsza Monzą.
Jedyne co wydaje mi się że mogłoby ten typ popsuć to szybkie objęcie prowadzenia przez gości .
Polecam też wyższa linie over 6.5 a także niższa over 4.5 po kursie 2.65 co już wydaje się sporo bezpieczniejsze .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom