>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. kolejka Serie A [12.02-15.02.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-02-6 o 21.00.18.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Dobra to ja zaczne bo znowu każdy wyświetla, a nikt nic nie napisze.
Ostatnia kolejka 8/10 meczy, ale nie chce mi się opisywać znowu każdego meczu, wybrałem dwa moim zdaniem najpewniejsze. Oczywiscie można grać w strone over 1.5 bramki Bologny bo popularne Czarownice beda bez dwoch defensywnych pomocników wiec Soriano czy Sansone beda mieli łatwo, czy na Sardynii nie bedzie łącznie 3 obroncow, a gospodarze potrafia u siebie pograć, czy to Napoli bez 3 obroncow, czy Roma w koncu w prawie pełnym składzie, a przede wszystkim z liderem Pelegrinim, ale nie o tym. Ja wybrałem takiego dubelka:


Spezia- Milan powyżej 2.5 bramek
Crotone- Sassuolo powyżej 2.5 bramek
Ako: 2.95 E efortuna



Najpierw pierwszy mecz, kurs bardzo fajny, zaczne od tego, że Milan bez połowy podstawowych obrońców. Calabria się wykartkował ( bo jak inaczej to nazwać skoro łapie kartke w 80 ktorejś minucie przy wyniku 4:0), na jego miejsce wskoczy Dalot, ktory tak naprawde w ogole nie gra w podstawowym składzie, nawet z ławki nie wchodzi. Do tego Tomori za nadal kontuzjowanego Kjeara, Duńczyk ma byc gotowy dopiero na derby. Juz w meczu z Crotone pierwsze 15 minut i Milan mogl 2-3 bramki dostać, pozniej jakoś ten mecz się ułożył. Spezia to bardzo dobra drużyna jak na beniaminka, sporo okazji co mecz, presing, strzały, nie przypadkowo wygrywa się na Mapei stadium czy strzela Rome 3 bramki. Milan bedzie mial ciezko w defensywie moim zdaniem, ofensywa to juz zupelnie inna polka. Wraca w koncu Bennacer, a razem z Kessim w środku ogarniają chyba jak żadna inna para środkowych na włoskich boiskach. Do tego Cahanoglu i Rebic w pełni sił, powinni zacząc od 1 minuty, no i oczywiscie Ibra. Dodam jeszcze, że z kontuzją w ostatnim meczu Spezii zszedł kapitan i lider obrony, ktory gra praktycznie w kazdym meczu, tutaj jak nie zagra to dodatkowy handi dla gości.


Tak jak juz kiedyś wspominałem, w meczach Crotone strzelanych jest bardzo dużo goli, zaraz obok Milanu, Atalanty czy Interu najwiecej w Serie A. Z Milanem fajne wyglądali, przyszedł Ounas i DiCarmine, wiec ta ofensywa wzmocniona troche, nawet chyba posiadanie piłki mieli wieksze niż gospodarze na San Siro, a to nie zdarza sie tak często. Z urazem mięśniowym zszedl Reca w ostatnim meczu, ale stronie popularnych Rekinów można przeczytać, że już trenował z drużyną. Crotone w defensywie słabe, ale ta ofensywa juz wygląda lepiej, do wyzej wymienionych zawodnikow dodamy Simiego i fajnie to wygląda.
Sassuolo nie chce mi sie opisywać po raz kolejny, ale wraca Lopez z zawieszenia za kartki, wiec napewno na plusik. Uraz jakis ma Boga, ale jest w koncu Berardi od 1 minuty wiec w ogole jakos tym sie nie przejmowac trzeba. Wazna informacja jak dla mnie to pauza za kartki w tym meczu podstawowego defensowa gości, wiec znowu na plus w strone bramek ( oby ). Dokładając do tego Caputo, Djuricia czy Locateliego i to, że w pierwszym meczu chyba bylo 5 bramek jak sie nie myle to ja biore over po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +351
J 34,6K

JKarto

Użytkownik
Ktoś jakieś pomysły na 22 kolejke Serie A??
Spezia AC Milan 2
Inter M.
Lazio 1 DNB
Ako: 2.09 superbet

Moim zdanie można rozważyć taki KOMBI. Starałem się maksymalnie zminimalizować ryzyko przegranej, a przy tych mieć dość przyzwoity kurs ogólny. Zaczną od AC Milanu. Są liderem, ale ich przewaga nad resztą stawki ostatnio zmniejszyła się. Nie sądzę, żeby ze Spezią mieli zgubić punkty, bowiem na wyjazdach w tym sezonie graja lepiej niż u siebie, a ich rywal strzela zaledwie 1 gol u siebie na mecz. Inter zaś goni ACM. W poprzednich meczach wygladali bardzo dobrze. Za to Lazio męczyło się niemiłosiernie z słabiutkim Gagliari, więc 1 dla mnie, ale ubezpieczona na wypadek remisu, więc kurs mniejszy (choć i tak dość dobry, jeśli porówna się go z większością buków).
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Napoli-Juve
18.00 sob. 13.02
Edit: jakiś farmazon ten Juve. Tyle okazji to można że 3 mecze wygrac., a tu nawet gola. Lekki skandal przegrać z takim słabym Napoli.

Mam pomysł zagrać solo na Juve wygra za 2.2 w STS. Uważam, że Napoli robi szum ale na razie nie wpadają te bramki tak jak kiedyś. Linia obrony jak kolega Barlo wapomnial nie jest optymalna. Niby ostatni mecz Gattuso ale jakie on ciężkie mecze dostał na ostatnią szansę... Prośba. Nie tylko on ma problem ustabilizować ten zespół. Wcześniej było to samo. Natomiast Juve w ataku dziś Morata który z każdej pozycji może strzelić oraz CR który może już nie wali z wolnych i nie pędzi po skrzydle jak w ManUtd ale robi robotę w ciężkich momentach. Ten atak jest wiele mocniejszy niż szukający pozycyjnego rozwiązania Napoli. Bts też wchodzi w grę bo defensywa Juve bojazliwa jak zadko kiedy. Powinni 3 pkt wywieść. 1-2 daje wynik na wariata.
Elo
 
Ostatnia edycja:
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Milan powyżej 5.5 rożnych @1.99
efortuna


AC Milan lider włoskiej Serie A do dzisiejszego spotkania przystąpi prawie w najmocniejszym składzie. Dlaczego prawie? Otóż Pioli nie będzie mógł skorzystać z usług Calbarii oraz Diaza. Mimo braku dwóch zawodników, to Milan i tak jest faworytem.
Stara Dama przegrywa z Napoli; Inter jutro czeka ciężki mecz z Lazio, więc trzeba wykorzystać osłabienie dzisiejszego przeciwnika i wygrać. Spezia ma swoje problemy kadrowe.
Milan może nie nabija rożnych jakoś dużo, ale dzisiejszych rywal jest na tyle słaby, że to przyjezdni powinni być większą część meczu pod bramką rywala, a to pozwala nabić sporo rożnych. Ibra tylko będzie czekał na piłki z lewej albo z prawej strony.
 
Ostatnia edycja:
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Inter - Lazio

Over 5,5 żółtych kartek @2.25 LVBet

Jedno z dwóch najciekawszych spotkań tej kolejki Serie A. Wicelider tabeli Inter podejmuje znajdujące się obecnie na 6. miejscu Lazio. Zespół z Mediolanu w przypadku zwycięstwa awansuje na pozycję lidera wyprzedzając lokalnego rywala, a zarazem rywala w następnej kolejce, AC Milan. Lazio jeśli wywiezie z Mediolanu komplet punków ma szansę zrównać się z będąca na 3. miejscu drużyną..AS Roma. A więc jeśli ktoś wygra w tym pojedynku, to oznaczać będzie dogonienie lokalnego rywala. Jest zatem o co walczyć.
W meczach pomiędzy tymi drużynami zazwyczaj dość sporo było napomnień kartonikami. Pierwsze starcie w tym sezonie obfitowało bardzo w kartki, bo aż 7 żółtych kartek i 2 czerwone (Immobile oraz Sensi). W poprzednich sezonach arbitrzy pokazywali odpowiednio: 6, 5, 0(!), 6, 6 żółtych kartoników.
W tym sezonie Lazio 'uzbierało' 63 żółte kartki w 21 meczach (średnio 3 kartki na mecz) i 1 czerwoną. Inter do tego spotkania ma na koncie tylko 39 żółtych kartek (1,85 na mecz) i 1 czerwona kartka.
Sędzią głównym tego starcia będzie Michael Fabbri, który w bieżącym sezonie prowadził do tej pory 7 spotkań Serie A, pokazując w nich 38 żółtych kartek (5,43 na mecz) i 1 czerwoną. Pojedynku z udziałem Lazio w tym sezonie jeszcze nie sędziował. Poprowadził jednak 1. spotkanie z udziałem dzisiejszych gospodarzy (mecz ze Spezią), w którym pokazał jedną kartę dla gracza Interu (Brozović) i 2 kartki dla Spezii.
Ciekawostką może być fakt, że w ekipie Interu aż trzech graczy zagrożonych jest absencją w derbowym starciu z Milanem, jeśli dziś obejrzą kartonik: Nicolo Barella, Alessandro Bastoni i Marcelo Brozović.
W drużynie Lazio zagrożeni absencją w następnym meczu z Sampdorią są: Gonzalo Ecalante, Mohamed Fares, Wesley Hoedt i Felipe Caicedo. Wszyscy Ci gracze jednak zaczynają dzisiejszy mecz na ławce rezerwowych.
Walki w tym spotkaniu nie powinno zabraknąć, a obie drużyny często nie panują nad emocjami. Sędzia Fabbri również jak ma 'dobry' dzień to potrafi po 6 czy nawet 7 kartek w meczu pokazać. Kurs na LVBet oczywiście zdecydowanie wyższy niż oferują inni bukmacherzy.

Inne ciekawe opcje na ten mecz
Gol Lukaku @2.05 Betsson
Gol Immobile @2.90 Betsson
Milinković-Savić żółta @4.00 Unibet
Lucas Leiva żółta @2.40 Unibet
Nicolo Barella żółta @3.50 Betsson
 
Ostatnia edycja:
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
Dlaczego taki wysoki kurs na Werone? Wie ktos?
Pewnie duży wpływ na to ma nieobecność za kartki Davide Faraoniego i przede wszystkim Mattii Zaccagni'ego, czyli absolutnie dwóch podstawowych graczy Hellasu. Do tego nadal kontuzjowwany jest Veloso i Ceccherini, również gracze podstawowej '11'.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom