>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

22 kolejka Primera Division [06-09.02.2015 r. ]

Status
Zamknięty.
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
Athletic - Barca

Wielu spodziewa sie ciężkiego meczu dla Barcy i wyczuwa powtórke z San Sebastian.
W ubiegłym roku Baskowie po wyrównanym spotkaniu wygrali po golu Muniaina. Ale w tym roku to całkiem inna druzyna i choć na bank zepną sie na 200 proc to bedzie bardzo ciężko. Musieli by zagrać podobnie jak Villareal na Camp Nou , ale oni tego nie zrobią powód jest prosty - obrona nie funkcjonuje tak dobrze jak w ubiegłym sezonie a poza tym nigdy nie grali wybitnie w tym elemencie gry.
W tym sezonie był juz jeden taki mecz z topowym rywalem - Atletico i szczerze mowiac Baskowie rozegrali dobre spotkanie do momentu straty gola , potem błąd sedziego i wszystko sie posypało.
Moim zdaniem ten mecz bedzie przypominał ostatnie starcie Atletico Barcelona w pucharze. Athletic zaatakuje od początku i bedzie dążył do zdobycia gola , tylko oni nie mają juz takiej jakości w przodzie i dużo bedzie zależeć od ich skuteczności.
Ta sytuacja spowoduje że Barca bedzie miała sporo miejsca z przodu tak jak w meczu z Atletico - i beda sunąć groźne kontry na brame Iraizoza. W tym sezonie Athletic tak własnie przegrali mecze z Cordoba czy Elche - nadziewali sie na zabójcze kontry. Skoro Barcelona potrafiła wypunktowac Atletico grając z kontry - z pewnoscia pokara takze Basków .
Rok temu Athletic praktycznie cały mecz niesamowicie cisnął presingiem , dziś pewnie tez tak będzie ale Barca ostatnio świetnie sobie z tym radzi.
Jedyna nadzieja gospodarzy że bedą mieć dobry dzien z przodu i coś ukłują bo obrona Barcy tez kuleje co pokazał zespoł Villareal w ubiegła niedziele.
Jak tak o tym piszę to przypomina mi sie taki pojedynek Betis - Barca sprzed roku sezonu bądź dwoch. Ale mam nadzieje że to sie nie sprawdzi.
Moja propozycja
Barca pow 2.5 2.25 bet 365✅
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Bilbao - Barcelona
Messi strzeli gola?-NIE @ 1,98 Unibet

Wczoraj Real dostal lanie od Atletico wiec dzisiaj Bracelona musi.... rowniez przegrac.Ostatnio bywa tak ze jak Real traci punkty to Braca rowniez.Ale nie o taki typ mi chodzi.Bardziej szukam mozna powiedziec &quot;niespodzianki&quot; w postaci ze Leo Messi nie strzeli gola.Osoby ktore interesuja sie pilka nozna widza ze Bilbao to druzyna underowa.Na 21 meczow tylko 7 over.Barcelona to jedna z najlepszych druzyn swiata ale jak im sie mecz nie uklada to potrafia bic glowa w mur.Nawet wielki Messi potrafi miewac slabsze mecze.Jeszcze kilka kolejek temu kibice Barcy narzekali ze Leo jest troszke bez formy.Obecnie Barcelona powrocila na wlasciwe tory ale wydaje mi sie ze dzisiaj troszke sie pomecza z Athletic Bilbao.Wydaje mi sie ze mecz moze byc podobny do tego jaki Barca grala z Realem Sociedad gdzie przegrali 1-0.Nie twierdze ze dzisiaj przegraja ale wydaje mi sie ze Leo nie poczaruje dzisiejszego wieczoru.
Prosze nie podawaj typow w ktorych glownymi argumentami jest &quot;wydaje mi sie&quot;
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Bramki to jest loteria.Nie przebywam z Messim 24 godziny na dobe i nie wiem jak sie dzisiaj czuje ,jakie ma samopoczucie , jaki ma dzien...Strzelil w ostatnich czterech meczach ligowych bramki to dzisiaj wedlug mnie juz nie trafi.To jest moj typ i moje zdanie.Nie musisz sie z nim zgadzac.Napisalem w poscie ze Leo byl kilka kolejek temu pod forma.Wiec jakis argument dalem.Dodalem do tego ze Bilbao traci malo i strzela malo.A dodanie &quot;wydaje mi sie&quot; jest oznakiem tego ze to jest moje zdanie.
Z twojej opini wychodzi na to ze napisalem tylko &quot;Wydaje mi sie ze Messi nie strzeli gola&quot; i koniec kropka.
 
K 0

kebab2507

Użytkownik
mam pytanie odnosnie meczu Getafe z Sevilla. Czy ogladal ktos ten mecz i czy pamieta ile tam bylo kartek? Chodzi o to, ze wedlug mnie okolo 80 min zostala pokazana trzecia kartka. Tak tez pokazywal livesports.pl jak wtedy patrzylem. Potem jeszcze w 87 min sevilla dostala kartke. Czyli ogolnie powinny byc 4. Teraz patrze na wyniki i wszedzie jest ze ogolnie byly 3 kartki (zniknela ta z 80min) Jak ogladalem mecz to wyraznie widzialem ze sedzia pokazuje zolta kartke wtedy...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
mam pytanie odnosnie meczu Getafe z Sevilla. Czy ogladal ktos ten mecz i czy pamieta ile tam bylo kartek? Chodzi o to, ze wedlug mnie okolo 80 min zostala pokazana trzecia kartka. Tak tez pokazywal livesports.pl jak wtedy patrzylem. Potem jeszcze w 87 min sevilla dostala kartke. Czyli ogolnie powinny byc 4. Teraz patrze na wyniki i wszedzie jest ze ogolnie byly 3 kartki (zniknela ta z 80min) Jak ogladalem mecz to wyraznie widzialem ze sedzia pokazuje zolta kartke wtedy...
Moim zdaniem były 3. Marca i AS też tak pokazuje.

http://www.marca.com/eventos/marcador/futbol/2014_15/primera/jornada_22/get_sev/

http://futbol.as.com/futbol/2015/02/08/primera/1423409025_839578.html
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Boje się dziś lekkiego kopania po czołach, ale zaryzykuję. Zwycięstwa nie obstawiam, bo wynik może iść w dwie strony. Typowe 50/50, a nie ma tak jak z Almerią, że warto pójść w ciemno. Czerwona kartka, karny, szybka bramka i wszystko odwraca się w którąś stronę - moim zdaniem bez możliwości remontady. Lepiej na ruletkę pójść.
Zmierzą się ze sobą dwie beznadziejne defensywy, więc wszystko będzie zależało od poczynań w ataku. Rayo ma ciekawych graczy, ale nie prezentują tego co w poprzednich sezonach. Brakuje im trochę rozegrania w środku pola, bo wszystko idzie po zamku i skrzydłami. Raz ktoś dojdzie, nie dojdzie. Jak widzę Manucho w ataku to trochę mi go żal. Bardziej nadawałby się na jakiś wrestling niż na grę w PD. Dobrze, że jest Baptistao.
Ofensywa Elche też pozostawia wiele do życzenia, ale w końcu grają u siebie, więc trybuny pociągną ich w górę. Nie będzie kalkulacji, ale boję się trochę kopaniny. Kurs dużo niższy, ale zabezpieczę się azjanem. Live w dziale nie podajemy, ale polecam zaczekać kilka minut i skoczy do poziomu 1,8.

Elche - Rayo
#322 Over 2 (2 bramki=zwrot) 1,60 Bet365 2:0 ZWROT
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom