>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. kolejka LOTTO Ekstraklasy (17.02-20.02.2017)

Status
Zamknięty.
rui_costa 141

rui_costa

Użytkownik
Piast Gliwice - Lech Poznań

Piast w poprzedniej kolejce postraszył w Szczecinie gospodarzy, dosyć niespodziewanie wyszedł na prowadzenie, jednak trzeba zwrócić uwagę że Pogoń była w tym meczu bardzo nieskuteczna, dwie sytuacje sam na sam miał Kitano, dwie dobre okazje miał Drygas, poprzeczka Gyurcso, więc wynik mógł być całkiem inny, szczególnie że Pogoń nie miała problemów z przedarciem się przez obronę Piasta. Dodatkowo w dzisiejszym meczu nie zagrają za kartki Korun i Pietrowski a to jest spore osłabienie dla obrony Piasta. Kontuzjowani są Masłowski i Mak, a na uraz narzeka kolejny z obrońców - Hebert. Do zespołu wraca Sasa Zivec, który dysponuje dobrą techniką i strzałem z dystansu.

Kolejorz przyjeżdża do Gliwic bez Bednarka, Putnockiego (którego w bramce zastąpi Burić) oraz Billiego Nielsena. Bjelica ze względu na limit obcokrajowców będzie mógł wystawić w pierwszym składzie tylko jednego z dwójki Kostewycz - Tetteh, jednak wydaje mi się że na ławce zasiądzie Tetteh za którego w pierwszym składzie będzie grał Trałka, a Kostewycz razem z Kędziorą będą włączać się skrzydłami do akcji ofensywnych Kolejorza. Nenad będzie mógł także skorzystać z Rumuńskiego pomocnika Mihai Raduta, który jeszcze nie był gotowy na pierwszy mecz tej rundy.

Lech w pierwszym meczu pokazał siłę w ofensywie, mimo nie strzelenia bramki z gry stwarzał sobie dużo okazji, oddawał dużo strzałów na bramkę, przy takich brakach kadrowych w obronie Piasta nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo Lecha, szczególnie że w tej kolejce Legia u siebie zagra z Ruchem, gdzie powinna zdobyć gładkie 3 punkty. Lechia traci punkty więc jest okazja na zbliżenie się do Gdańszczan.

W całorocznym:
Lech - kurs 1,73 ✅

Korona Kielce - Wisła Płock

Korona po porażce z Wisłą na pewno będzie chciała zapunktować na własnym stadionie, nie zagrali oni złego meczu w Krakowie, wręcz przeciwnie, dosyć szczęśliwie strzelona bramka przez Wisłę - bo nie ukrywajmy takie strzały zdarzają się raz na bardzo długi czas, widać że bramkarz nie spodziewał się tego strzału. Ale po stracie bramki Korona stworzyła sobie kilka dobrych okazji, fajna koronkowa akcja w której Aankour główką podawał do Micanskiego i w ostatniej chwili interweniował obrońca Wisły, stały fragment gry po którym nie wiem jakim cudem nie wpadła piłka do bramki - strzela Micanski a Diaw piętką na linii strzela w Mączyńskiego. W końcówce Korona bardziej otworzyła się co wykorzystała Wisła, rzut karny podyktowany po faulu Diawa w sytuacji 2 na 2. W dzisiejszym meczu do gry wróci Rafał Grzelak, a pod znakiem zapytania stoi występ Jacka Kiełba i Diaw.

Wisła dosyć szczęśliwie zremisowała u siebie ze Śląskiem, ale moim zdaniem nawet remis im się nie należał, Morioka miał trzy doskonałe okazje na strzelenie gola, Wisła popełniała duże błędy w obronie, w wielu sytuacjach brak krycia. W ofensywie dwie okazje miał Merebashwili, w jednej doskonale broni Pawełek, a w drugiej kiedy minął bramkarza skiksował nie trafiając w piłkę. W końcówce doprowadzili do wyrównania po nie ma co ukrywać ogromnym błędzie obrony Śląska, zaczęło się od długiego podania którego nie potrafił wybić głową obrońca Śląska, a później w dziecinny sposób Kante obraca się w polu karnym i strzela po długim rogu. W dzisiejszym meczu powinien już zagrać wracający po kontuzji Dominik Furman, a za kartki będzie pauzował Wlazło.

Obie drużyny potrafią stworzyć sobie okazje do strzelenia bramki, Korona na własnym stadionie potrafi dobrze zagrać i nie jedna drużyna w poprzedniej rundzie o tym się przekonała, wydaje mi się że Korona ma więcej argumentów do wygrania tego meczu, jednak obie drużyny potrafią popełniać błędy w obronie dlatego po wyższym kursie warto przyjrzeć się BTS.

W całorocznym:
KORONA DNB 1,62 ✅
BTS 1,91 ✅
 
11martinez 129

11martinez

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Typ: Wisła wygra ⛔
kurs 3.0 Bet365

Dzisiaj o godzinie 18.00 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu zostanie rozegrane spotkanie w ramach 22 kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy podopiecznymi Trenera Urbana a piłkarzami ze stolicy dawnych Jagiellonów pod batutą niedawnego debiutanta na polskich ziemiach - Kiko Ramireza.
W pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na aktywność na rynku transferowym Białej Gwiazdy podczas przerwy zimowej. Do krakowskiej Wisły przybyło aż 3 obrońców: Jakub Bartkowski ( Wigry Suwałki), Hiszpan Ivan Gonzalez (AD Alcorcon), Chorwat Matija Spicic (bez klubu), linię środkową z kolei wzmocnili pomocnicy: Hiszpan Pol Llonch (Girona FC), Francuz Hugo Videmont (AC Ajaccio), powracający Semir Stilic a także utalentowany junior Wojciech Słomka (Progres Kraków). Z klubu odeszli: Boban Jovic, Krystian Kujawa, Krzysztof Drzazga, Richard Guzmics i Adam Mójta. Uważam, że co prawda za mało czasu, aby obiektywnie ocenić te transfery, jednak warto pochwalić pewną grę w obronie z Koroną Kielce Hiszpana Ivana Gonzaleza. Wojskowi na rynku transferowym nie byli tak aktywni jak ich dzisiejsi rywalę - na uwagę zasługuje fakt przyjścia do klubu Słowaka Picha czy w ramach wypożyczenia z Lechi Gdańsk Aleksandara Kovacevica.
W tabeli oba zespoły dzieli 5 punktów. Wisła Kraków po 21 spotkaniach zgromadziła 28 punktów co daje jej obecnie 8 pozycję. Bilans bramkowy kształtuje się w stosunku 32 strzelonych - 35 straconych goli. Gracze z Dolnego Śląska w tylu samych spotkaniach zdobyli 23 punkty, strzelając 21 bramek, przy 30 straconych. Zabawny fakt dotyczący statystyk obydwu drużyn a propos tego spotkania jest taki, że zagra dzisiaj najsłabsza drużyna grająca na własnym stadionie z najgorszą drużyną grającą na wyjazdach. Sląsk u siebie wygrał tylko raz na 11 spotkań, z kolei Wisła w 10 spotkaniach wyjazdowych również triumfowała jednokrotnie.
Przeanalizujmy ostatnie spotkania obydwu drużyn. Miałem okazję oglądać pierwszy mecz Krakowskiej drużyny i zdecydowanie był to dobrze spożytkowany wieczór. Działo się bardzo wiele, zarówno Korona jak i Wisła mogła się podobać. Piękna bramka Małeckiego, który strzelił bramkę życia wprowadziła Wisłę na pewniejszą drogę do zwycięstwa. Po strzelonej bramce groźnie atakowała Korona, bardzo dobre spotkanie w mojej ocenie rozgrywała ofensywna linia pomocy Palanca - Aankour, czy bardziej defensywnie usposobiony Możdzeń. Do przerwy, co trzeba uczciwie przyznać powinien być remis. Po strzale Micańskiego, nie wiadomo nikomu dokładnie w jakich okolicznościach z lini bramkowej wybijał piłkę Głowacki odbitą od Mączyńskiego. Po przerwie zdecydowanie bardziej aktywna była krakowska Wisła. Na uwagę zasługuje fakt, że Wisła Kraków w stopniu co najmniej przyzwoitym zachowuje się w transferze pozytywnym. Wydaje mi się, że trener Kiko Ramirez w ,,okresie przygotowawczym&quot; wałkował ze swoimi podopiecznymi fazy przejściowe, a szczególnie przejście z obrony do ataku. Wisła dominowała w 2 połowie; z lewego skrzydła groźnie uderzał Małecki, następnie świetny szybki transfer pozytywny i Boguski był faulowany w polu karnym. Z karnego trafił Brożek na raty, który ewidentnie miał rozregulowany celownik, który zmarnował później kolejną idealną sytuacje na strzelenie gola. Pod koniec meczu 100% sytuację zmarnował ulubieniec krakowskich trybun - Semir Stilic, który wszedł na boisko w 86 minucie zmieniając Popovica.
Śląska Wrocław w wyjazdowym meczu w Płocku nie miałem okazji oglądać. Oglądając jednak skróty, analizując statystyki drużynowe oraz indywidualne sądzę, że wiele jednak raczej nie straciłem. Śląsk jednak wydawał się mi odrobinę lepszym zespołem od graczy z Płocka. Znakomitą sytuację zmarnował Morioka, który zrehabilitował się jednak asystując przy bramce Picha w 82 minucie. W ostatniej minucie meczu nadziei na wygraną Śląska pozbawił Gwinejczyk Jose Kante.
Uważam że Wisła ma zdecydowanie więcej atutów od Śląska: jednym z nich na pewno jest szeroka ławka rezerwowych. Rywalizacja w Krakowie prawie na każdej pozycji jest bardzo duża, co prawie zawsze przekłada się na jakość gry. Liczę dzisiaj na to, że Wisła będzie wyprowadzać groźne szybkie kontry, oraz co jakiś czas wychodzić do agresywnego pressingu na połowie Śląska. Wisła dysponuje graczami, którzy nawet jak drużynie nie idzie potrafią indywidualnie rozstrzygnąć losy spotkania (Małecki, Stilic, czy nawet w tym sezonie Boguski ) Jako defensywny pomocnik, również angażujący się w fazę ofensywną trzyma dosyć równy poziom Krzysztof Mączyński. Obie drużyny przystąpią do dzisiejszego meczu w optymalnych składach. Pomimo, że Wisła ostatni raz zwyciężyła na Stadionie Wojskowych w 2011 roku, mocno wierzę w zwycięstwo Białej Gwiazdy i zachęcam do skierowania części swojego portfela w stronę gości.
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Grac45 - Lech w starciu z Termalicą solidnie, goście tak naprawdę nie zagrozili. Kolejorz za trenera Bjelicy wydaje się byc mocny mentalnie. Jest zespół.
Wczoraj Słoniki z Lechią zaprezentowały się dobrze, więc to także na plus dla Kolejorza.
Dwójki przedmeczowo po takim kursie jednak z pewnością nie dotknę. Raz, że nie wiem czego do końca oczekiwać po Piaście, dwa to tak jak pisałem srodkowi obrońcy Kolejorza. W 1 kolejce niby dali radę, ale to bardzo &quot;elektryczna&quot; para. Dochodzi do tego jeszcze w tym meczu Buric, który nie jest w ciągu meczowym..
Biorac pod uwagę oslabienia w formacji defensywnej gospodarzy, to faktycznie overek wydaję się ok, ale ja przedmeczowo nie zagram. Poczekam na wyniki wczesniejsze (co dla mnie ma też znaczenie), stan murawy, składy..
 
seba23 141,5K

seba23

Użytkownik
Piast Gliwice - Lech Poznań
Jak już wcześniej napisano najpewniejsze w tym spotkaniu są bramki, jak jednak idę w innym kierunku a mianowicie kartek i fauli.
Defensywa Piasta wystąpi dzisiaj poważnie osłabiona - jak wiadomo wypadł Pietrowski i Korun. Hebert po kontuzji niewiele potrenował i nie wiadomo w jakiej jest formie a do tego dochodzi problem w postaci możliwości wystawienia tylko 2 zawodników spoza Unii.
Wystawienie Sedlara wydaje się pewnikiem i teraz Latal ma dylemat czy posadzić Vranjesa zamiast Heberta, który jak wspomniałem nie wiadomo jak się zaprezentuje.
Czy może jednak inaczej zestawić blok defensywny.
Także dzisiaj formacja obronna Piast może wyglądać następująco: Mokwa, Sedlar, Girdvainis, Mójta - ewentualnie Hebert, a to nie wróży nic dobrego.
Spodziewam się wielu fauli ze strony obrońców, którzy pierwszy raz zagraja ze sobą w takim ustawieniu.
Dodatkowo zawodnicy Piasta mają siły tak na ok 60min, mecz w Szczecinie tylko to potwierdził potem z braku sił naturalnym stanie się zatrzymywanie przeciwników poprzez nieczyste zagrania.
Jeżeli w tym czasie wynik byłby jeszcze korzystny dla Piasta a takim w tym momencie będzie remis to tym bardziej fauli możemy spodziewać się więcej.
Moje typy na to spotkanie:
over 3,5 żk / kurs: 1,65 ⛔
Piast więcej żk / kurs: 2,0 ✅
over 25,5 fauli / kurs: 1,75 ✅
dodatkowo zestawienie obrony gwarantuje dzisiaj mieszankę wybuchową a więc
Sedlar otrzyma kartkę / kurs: 2,75 ⛔
rzut karny / kurs: 3,09 ⛔
wszystko STS
 
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Typ: obie strzelą ⛔
Kurs: 1,75
Bukmacher: bet365

Typ: Wisła bez remisu
Kurs: 2,00 ⛔
Bukmacher: Bet365
Pierwszy mecz po przerwie zimowej Wisła Kraków wygrała u siebie 2:0 z Koroną Kielce natomiast Śląsk Wrocław dosyć pechowo zremisował 1:1 z Wisłą Płock (stracili gola w 94 minucie).
Wisła wzmocniła się kilkoma mocnymi zawodnikami takimi jak: S. Stilic, I. Gonzalez, P. Llonch, H. Videmont, M. Spicic natomiast Śląsk wzmocnił się: R. Pich, A. Kovacevic.
Moje 2 typy na ten mecz to obie drużyny strzelą gola oraz to, że Wisła wygra - zwrot w razie remisu.
Wisła jest w dużo lepszej formie, wygrali 3 ostatnie sparingi + mecz ligowy więc 4 zwycięstwa z rzędu, Śląsk 2 mecze sparingowe = 2 remisy + ligowy więc 3 mecze = 3 remisy lecz jedni jak i drudzy sporo bramek strzelają.
Myślę, że tacy piłkarze jak Pich, Madej, Biliński czy Morioka a po drugiej stronie Brożek, Stilic, Małecki i Boguski stworzą sobie dużo okazji do strzelenia gola a bramki w końcu wpadną, lecz myślę, że to Wisła wygra to spotkanie.
Piast Gliwice - Lech Poznań
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,69
Bukmacher: Unibet
Tym razem jesteśmy na Stadionie Miejskim w Gliwicach, gdzie Piast podejmować będzie Lech Poznań.
Obie ekipy rozpoczęły z goła odmiennie tę rundę, Piast 1:2 przegrał z Pogonią natomiast Lech po świetnym meczu wygrał 3:0 z Termalicą.
W świetniej formie są D. Kownacki, D.Jevtić, R. Majewski i to Oni będą brać ciężar gry na swoje barki. Lechia zremisowała swój mecz więc jeśli dziś Lech pokona Piasta to zbliżą się do lidera już tylko na 5 oczek.
Piast ma problemy, przede wszystkim brak U. Korun za czerwoną kartkę pauzuje, następnie za nadmiar kartek pauzuje M. Pietrowski, M.Mak jest kontuzjowany, Hebert również narzeka na mikro uraz. S. Zivec wrócił do Piast ale nie wiadomo czy zagra w dzisiejszym meczu.

Powodzenia.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Piast Lech btts 1,82 betclic Obie ekipy o czym donoszą koledzy ze sporymi problemami w obronie, bo wypadnięcie Bednarka, który jest ważnym ogniwem defensywy Kolejorza uznaje za poważne osłabienie. Onie ekipy jak na naszą lige z ciekawą jakościa z przodu bo Vraniejs Papadopulos czy Jankowski to piłkarze którzy lubią odpalic, po stonie Lecha piłkarze w dobrej formie na czele z Jevticiem. Obie ekipy potrzebuja punktów szczególnie sytuacja gliwiczan nie do pozazdroszczenia, gdzie maja szukać punktów jak nie u siebie..
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
typ: Śląsk ✅
kurs: 2,55
sts
Drugim pojedynkiem dzisiejszej kolejki spotkań polskiej Ekstraklasy będzie pojedynek między Śląskiem Wrocław a Wisłą Kraków. Jeśli chodzi o ruchy transferowe przed sezonem to bryluje tu krakowska Wisła. Hiszpański trener Kiko Ramirez ściągnął kilku zawodników. Bartkowsiego, Stlica, Słomkę ci są znani z naszych boisk. Reszta zaciągu to zagraniczni zawodnicy. Mimo to bramki w meczu z Koroną Kielce zdobywali znani nam Małecki i Paweł Brożek. Czyżby jak to zwykle bywało zagraniczny szrot nie dawał jakości ? Gospodarze pozyskali zaledwie Kovacevica z Lechii i Roberta Picha z Kaiserslautern. Na inaugurację rundy wiosennej zremisowali na wyjeździe z Płockiem 1-1 a bramkę strzelił wspomniany już Pich. Płocczanie bramkę dającą remis strzelili w 90 minucie. Gracze Wisły oddali tylko dwa celne strzały na bramkę. Podopieczni Jana Urbana ostatni raz na swoim obiekcie z Wisłą Kraków przegrali sześć lat temu. Wydaje mi się że gospodarze nie przegrają dzisiaj przy al. Śląskiej.
 
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cracovia - Pogoń Szczecin
Typ: obie strzelą ✅
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
W tym meczu stawiam na to, że obie drużyny pokuszą się o strzelenie gola, obie ekipy wygrały swój pierwszy mecz w tym sezonie, Cracovia 1:0 na wyjeździe z Ruchem a Pogoń 2:1 u siebie z Piastem.
Po tym co prezentuje Ruch i Piast to nie powiedziałbym, że któraś z ekip jest tutaj faworytem obie grały ze słabym przeciwnikiem, pokazał to wczorajszy mecz Lech z Piastem gdzie Lech rozbił Piasta nie dając mu żadnych szans. Dziś pewnie będzie podobnie z Ruchem, który podejmuje na wyjeździe Legię.
Pogoń zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 29 punktów, Cracovia 13 miejsce z dorobkiem 24 punktów.
Cracovia u siebie sporo bramek strzela - 19 goli na 10 meczy średnio prawie 2 gole na mecz, straciła 12 więc ponad 1 gol na mecz.
Pogoń na wyjeździe 11 bramek strzelił na 11 meczy więc równo po brameczce natomiast stracił ich 16.
Obie ekipy mają z przodu zawodników, którzy potrafią stworzyć sobie parę sytuacji podbramkowych i pewnie którąś z nich wykorzystają.
Obie ekipy bez większych osłabień.
Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Typ: Legia -1,5 ⛔
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Typ: 1/powyżej 2,5 ⛔
Kurs: 1,73
Bukmacher: Sportingbet
Legia zdecydowany faworyt tego meczu, jeśli wygrają zbliżą się już tylko na 2 punkty do Lechii Gdańsk, która zremisowała tylko z Termalica 1:1 po rzucie karnym w 94 minucie meczu.
Legia zagrała w czwartek mecz z Ajaxem w ramach Ligi Europejskiej, zremisowała 0:0 ale zaprezentowała się bardzo dobrze, miała sporo sytuacji do strzelenia gola.
Magiera powiedział Liga jest najważniejsza więc nie ma mowy o składzie rezerwowym i o odpuszczaniu tego meczu i odpoczynku przed Ajaxem, nie.. Skład będzie najmocniejszy a jeśli już to 1-2 kosmetyczne zmiany. No na pewno będzie zmiana na prawej obronie gdzie Jędrzejczyk zmieni Brozia ale to zmiana tylko na plus. Do pierwszego składu wskoczyć również może Kucharczyk, który zaprezentował się również bardzo dobrze gdy tylko wszedł z ławki stworzył 2-3 dobre okazje. Na pewno zagra Radovic, któy dostał żółtą kartkę z Ajaxem i tym samym na rewanż nie jedzie za nadmiar kartek.
Nie widzę w tym meczu żadnych szans po stronie gości aby ugrali chociaż 1 punkt, Legia wygra ten mecz i wygra go wysoko 2-3 golami spokojnie.
Typuję 3:0/1
Powodzenia.
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Legia - Ruch
Typ: Legia Handicap (0:1)
Kurs: 1.78
buk: betsson
Wynik: 1:3​

Legia jest tu bezwzględnym faworytem. Czas na pokazanie jakiegoś festiwalu strzeleckiego, a mecz z Ruchem jest do tego najlepszą okazją. Goście podczas trwania przerwy zostali nagrodzeni ujemnymi punktami, a na dodatek tydzień temu przegrali ważne spotkanie z Cracovią. Jak na razie wszystko wskazuje na to, że to Ruch będzie pierwszym spadkowiczem z ekstraklasy. W ekipie z Chorzowa wszystko się posypało i nawet mało kto wierzy, że Fornalik jest w stanie tutaj coś zdziałać. Legia dziś wyjdzie odpowiednio zdeterminowana, bowiem swoje spotkania wygrali Lech i Jagiellonia, czyli dwa zespoły, które walczą o mistrzostwo. Legia w tygodniu bezbramkowo zremisowała z Ajaxem i wcale nie jest to zły wynik przed rewanżem, a więc niema mowy o pisaniu, że gospodarze są już myślami przy spotkaniu z Ajaxem. Dziś trzeba pewnie wygrać i dopisać kolejne trzy punkty. W ataku przydało by się wpuścić kogoś innego za Necida, który średnio wypadł w tych dwóch meczach. Ofensywa Legii w pierwszych spotkaniach nie imponuje, a w meczu z Ruchem można się spodziewać kilku zmian przed rewanżowym spotkaniem w Amsterdamie, a ja również spodziewam się goli.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
18:00 Legia - Ruch
Typ: Legia Handicap (0:1)
Kurs: 1.78
buk: betsson
Wynik:​


W ekipie z Chorzowa wszystko się posypało i nawet mało kto wierzy, że Fornalik jest w stanie tutaj coś zdziałać.
Przepraszam po czym tak wnioskujesz ? Ja i cała wiara stoimy murem za trenerem.
Ekstraklasa ma 37 kolejek a nie 30, Idzie rok temu było w podwórku i witało sie z gaską a spadło z ligi.
Wiary, motywacji i ambicji Niebieskim nigdy się nie odmówi, z Legią przegrywali kiedyś 2-0 a wygrali mecz.
Nie wiem czy to w superaku czy wyborczej wyczytałeś, grubo się mylisz.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna polska
Godz: 18:00
Spotkanie Lubin-Arka
Typ: 1/1 ⛔
Kurs 3.20
Buk bet 365
Analiza: Zakończenie 22 kolejki polskiej ekstraklasy piłkarskiej, Lubińskie Zagłębie na swoim stadionie podejmowało będzie drużynę Gdyńskiej Arki, gospodarze pomimo tego iż grać będa dopiero pierwsze spotkanie w tym roku są dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów, obecnie sa na 6 pozycji w lidze z dorobkiem 31 oczek na swoim koncie, mają również jedno spotkanie zaległe bowiem w poprzedniej kolejce nie udało im się rozegrać spotkania z zespołem Górnika Łęczna. Arka jest dopiero na 10 pozycji i tych punktów ma o 5 mniej , Lubin średnio spisywał się w meczach przed sezonowych , zaliczył w nich 2 remisy i 1 porażkę , Arka natomiast wyglądała w nich znacznie lepiej jeżeli spojrzymy na wyniki , na 4 mecze wygrała 3 razy i poniosła porażkę. Zagłębie na swoim stadionie w obecnym sezonie gra bardzo słabo, ugrało tutaj tylko 13 punktów, więc jeżeli w tym sezonie marzą o grzę w górnej częsci ligowej klasyfikacji takie spotkania po prostu muszą wygrywać, Arka nie jest tutaj zespołem któremu dawałabym wielkie szanse bowiem jest to zespół grający nierówno, stawiam na wygraną Lubinian , którzy na swoim stadionie zazwyczaj radzili sobie z zespołem z Gdyni, mój typ to wynik 1:0 do połowy oraz 2:1 po 90 minutach rywalizacji, liczę iż piłkarsko lepsze Zagłebie tutaj zdobędzie 3 oczka.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Legia vs Ruch
Legia Over 2.5 @ 2.10 bet365 ⛔

Ja dzisiaj idę w kierunku bramek Legii.
Wiadomo, pewnie zagrają nie w pełnym składzie, jednak nadal są mocni z przodu.
Ruch - nie zagra Arak
Legia - Moulin, Rzeźniczak
Myślę, że zagra na pewno dzisiaj Radovic, bo w rewanżu go nie zobaczymy, a więc nie ma co odpoczywać. Ale nawet jeśli nie, to są zmiennicy.
Legia ma szanse dzisiaj trochę postrzelać, nabrać pewności w grze zwłaszcza z przodu, głównie dlatego, że ostatnie spotkania z Ajaxem czy też z Arką to tylko jeden strzelony gol. Podobnie było w meczach kontrolnych, ciężko jest zastąpić Nikolica i Prijovica, ale to jest jedno z tych spotkań, gdzie można podreperować bilans.
Dodatkowo Legia wygrywając niweluje do &#39;1&#39; punktu po podziale różnice, co jest żadną przewagą.
Z drugiej strony Ruch musi gonić, bo odjeżdzają ekipy w walce o utrzymanie, ale nie wierzę, żeby dzisiaj ugrali cokolwiek.
Dla mnie 3 bramki Legii powinny zostać spokojnie zdobyte, dlatego taki typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin
Typ: Pogoń Szczecin ⛔
Kurs: 3,24
sts
Pasy tydzień temu wygrały na wyjeździe z ostatnim w tabeli Ruchem Chorzów co podbudowało zapewne morale drużyny i pozwoliło odskoczyć na kilka oczek od najsłabszej trójki w lidze. Ale czy to pozwoli im wygrać dzisiaj przy Kałuży, moim zdaniem nie. Bilans na swoim obiekcie to 4-3-3. Te zwycięstwo z Ruchem wcale nie przyszło łatwo, nie wywalczyli oni żądnego rzutu rożnego i oddali zaledwie dwa celne strzały na bramkę. Co do transferów to zakontraktowali jedynie Jaroslava Mihalika ze Slavii Praga. Pogoń Szczecin wygrała tydzień temu mecz ligowy z Piastem Gliwice. Było to pierwsze ich zwycięstwo od listopada ubiegłego roku kiedy to wygrali z Wisłą Kraków 6-2. Do 70 minuty przegrywali 0-1 ale bramki Murawskiego i Gyurcso pozwoliły im odnieść sukces. Podopieczni Moskala w tym sezonie mało tracą bramek na wyjazdach, tylko 16. Ogólnie w 11 meczach padło 21 bramek. Wydaje mi się że skromna jednobramkowa wygrana Pogoni wydaje się jak najbardziej możliwa.
 
januszwojcik 44

januszwojcik

Użytkownik
Przepraszam po czym tak wnioskujesz ? Ja i cała wiara stoimy murem za trenerem.
Ekstraklasa ma 37 kolejek a nie 30, Idzie rok temu było w podwórku i witało sie z gaską a spadło z ligi.
Wiary, motywacji i ambicji Niebieskim nigdy się nie odmówi, z Legią przegrywali kiedyś 2-0 a wygrali mecz.
Nie wiem czy to w superaku czy wyborczej wyczytałeś, grubo się mylisz.
Mecz, o którym mówisz odbył się w kwietniu 2011 roku, wygrał go Wam Arek Piech (bramki w 45&#39;, 64&#39; i 67&#39;). To 6 lat temu, w piłce wieczność. Od tego czasu na 16 spotkań mamy 10 zwycięstw Legii, 4 bezbramkowe remisy (wszystkie w Chorzowie) i 2 zwycięstwa Niebieskich. Ostatnio wygraliście w 2014, z tamtego składu obecnie gra tylko Łukasz Surma.
Jedyne, co przemawia na korzyść Ruchu, to duża ilość wychowanków Legii (Niezgoda, Arak, Moneta, Mazek) do tego weteran Surma, który w ciągu 5-letniego pobytu przy Łazienkowskiej wielokrotnie był kapitanem zespołu a także zdobył Mistrza Polski. Młodzi z pewnością będą chcieli pokazać swoje umiejętności. Mimo tego jednak stawiam na wygraną Legii co najmniej dwoma bramkami.
 
seba23 141,5K

seba23

Użytkownik
Legia - Ruch
W dzisiejszym meczu ponownie wybieram typ na ilość fauli. STS wystawił linię 26,5.
Przeglądając statystyki spotkań pomiędzy tymi drużynami to w na ostatnie cztery mecze w Warszawie ta linia zawsze została pokryta - odpowiednio 35, 31, 32, 27.
Bukmacherzy w roli zdecydowanego faworyta upatrują dzisiaj w Legii ale nie ma co się dziwić jak spojrzymy na tabelę. Zakładam jednak, że niebiescy tanio skóry nie sprzedadzą i będą grali agresywnie, dla nich remis wywieziony z W-wy to jak 3pkt.
Tylko szybko strzelona bramka lub dwie przez Legię mogą zabić ten mecz i spowodować, że Ruch odpuści sobie te spotkanie i już będzie myślami przy następnym.
over 26,5 fauli / kurs: 1,75
STS
 
bbb-1986 14

bbb-1986

Użytkownik
Na korzyść Ruchu przemawia jedynie to, że Legia grała w czwartek mecz. Nie widzę innej opcji niż zwycięstwo Legii.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Legia: Malarz - Jędrzejczyk, Pazdan, Dąbrowski, Hlousek - Kopczyński, Szymański - Radovic, Ofoe, Guilherme - Necid
Ruch: Hrdlicka - Konczkowski, Helik, Grodzicki, Kowalczyk - Urbańczyk, Surma - Przybecki, Lipski, Pazio - Niezgoda
Legia optymalny skład dzisiaj,
 
jarza 66

jarza

Użytkownik
Dzisiaj krotka analiza,bo pisze z tel.

Legia Warszawa - Ruch Chorzow

Dzisiaj widze jedynie jeden wynik w tym meczu i to pogrom Legii. Stawiam na pewne zwyciestwo 3,4 do 0. Legia w mocnym skladzie wychodzi,jest w koncu mlody Szymanski,ktory zakreci zawodnikami Ruchu, w dodatku Radovic,Odjidja,Guilherme i na szpicy Necid,ktory tez ukluje cos w koncu. Zawodnicy z Chorzowa glowny kandydat do spadku w tym sezonie i moim zdaniem dzisiaj szans na zwyciestwo nie maja zadnych ani na remis.

Kursy z bet365 :
Legia handi -2.5 @2.85 ⛔
Legia handi -3.5 @5.75 ⛔
Powyzej 3,5 goli @2.50 ✅
Legia Warszawa wygra i powyzej 2.5 goli @1.72 ⛔
Legia gol przed 31 minuta @1.83 ⛔

Co tutaj sie wydarzylo hoho, wielki szacunek dla Ruchu co zagrali to nigdy bym nie pomyslal,ze az tak potrafia zagrac.
 
Z 812,3K
Zagłębie - Arka
typ 1 ✅
kurs 1,91
bet 365
Za zdecydowanego faworyta tego spotkania należy uznać gospodarzy.Zagłębie obecnie zajmuje 6 miejsce w tabeli z 31 punktami,ale ma 2 spotkania mniej rozegrane.Zagrożeniem dla typu może być to że na swoim stadionie spisują się bardzo przeciętnie i mają bilans 3-4-3.a tak wogole to mogą być nieograni w boju ligowym ponieważ ich poprzedni mecz z Lęczną został przełożony.Ich rywal beniaminek Arka w poprzedniej kolejce przegrała na swoim stadionie 0-1 z Legią i zajmuje 10 miejsce z 26 punktami zdobytymi.Praktycznie wszystko przemawia za Zagłębiem: lepszy skład,własne boisko i wyższe umiejętności czysto piłkarskie.Stwaiam na zwycięstwo miedziowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom