>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22 kolejka Ligue 1 27-28.01.2007 - analizy/komentarze/typy

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zestaw par 22 kolejki Ligue 1 Orange:

27 stycznia 2007

Le Mans Marsylia 17:10
Lyon Nice 20:00
Rennes Valenciennes 20:00
Paris SG Sochaux 20:00
Nantes Lorient 20:00
Toulouse Troyes 20:00
Bordeaux Lille 20:00
Sedan Monaco 20:00

28 stycznia 2007

Auxerre Nancy 18:00
Lens St. Etienne 21:00

Zapraszam do podawania swoich typów wraz z analizami.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Paris SG - Sochaux
27 styczeń 2006 godzina 20:00
Typ: 1
bezpieczny typ: 1x
kurs: 2,15 Betathome


Moja analiza


Na Parc des Princes dojdzie do ciekawego ale za to bardzo trudnego spotkania pod względem bukmacherskim. Stołeczny zespół gra bardzo słabo w tym sezonie, zajmuje 17 miejsce, tuż nad kreską spadkową. Taka słaba postawa zmusiła prezesa do zmiany trenera. Guy Lacombe chodź przepraszał kibiców, nie uchroniło go od zwolnienia. Zastąpił go Paul Le Guen, który jako piłkarz bardzo dużo osiągnął, a jako trener zajmował się m.in Lyonem czy Rangersami. Jako trener PSG nie przywitał się dobrze z kibicami, remis z Tuluzą oraz przegrana w Lillie 1-0. Trzeba jednak przyznać, że grają troszkę lepiej Teraz grają u siebie i na pewno będą chcieli się zrehabilitować i pokazać się przed własną publicznością, że potrafią wygrywać (od 4 spotkań bez zwycięstwa).
Łatwo nie będzie, gdyż Sochaux drużyna z górnej pułki tabeli. Zajmują 6 miejsce i mają realne szansę na wicemistrzostwo kraju. Podopieczni Alaina Perrina grają w kartkę i nie zawsze regularnie. Bilans międzyklubowy jest na korzyść gospodarzy 19-5-3, jednak w ostatnich 4 meczach, aż trzy z nich kończyły się wynikiem nierozstrzygnięte. Moim zdanie trudny mecz, jednak zaryzykuje i postawie na gospodarzy, którzy muszą w końcu uciekać przed strefą spadkową. W meczach u siebie muszą zdobywać punkty.
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Racja Marcin :spokodfhgfh: W końcu czas wygrać.Ja proponuje jeszcze 2 meczyki dodatkowe.

Jeden o którym napisze raptem kilka słów.

Lyon-Nicea 1 1,25

Kurs niski,ale jaki moze byc skoro gra najlepsza druzyna ostatnich kilku lat we Francji z 19.Lyon ma monopol na majstra od kilku lat,w tym roku będzie tak samo.Co prawda w ostatnich 3 spotkaniach raptem 1 pkt,ale przewaga nad reszta stawki i tak miażdżaca.Jutro graja z druzyna,ktora zdobyla 3 pkt na wyjeździe i moim zdaniem spokojnie wygraja i zrehabilituja sie za porazke ze srody(1-2 z Bordeaux).Róznica potencjału jest taka jak róznica w punktowa w tabeli.Nie przewiduje niespodzianki-PEWNA 1

Rennes-Valenciennes 1 1,87

Rennes 11 w tabeli 28pkt,Valenciennes 14 25 pkt.Rennes u siebie 5-4-2,Valenciennes na wyjeździe 1-1-9.W ostatnich 10 kolejkach gospodarze prezentuja sie całkiem dobrze 4-4-2 .Valenciennes słabo.Po wygranej w Monaco można domniemywac,ze forma idzie w góre i moim zdaniem wygrają w sobote z druzyna,która jest tylko i wylacznie dobra na swoim boisku.Kurs jest całkiem dobry,oplaca sie zaryzykowac ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nazimek, dla mnie Lyon z Handicapem. W Expekt kurs wynosi 1,80. Myślę, że warto grać. Lyon tak jak wspomniałeś, ma o wiele większy potencjał, ostatnio im nie idzie w lidze, tylko 4 punkty w 3 ostatnich meczach Bilans międzyklubowy 21-9-6. W poprzedniej rundzie Lyon rozgromił Nice aż 4-1. Tym razem wydaje się, że wynik będzie podobny. Zrehabilituj się u siebie kibicom ;)

------

Nantes - Lorient
27 styczeń godz. 20:00
Typ: 1
Kurs: 2,10 Sportingbet


Moja analiza


Na Stade de la Beaujoire dojdzie do pojedynku Nantes z Lorient. Gospodarze wciąż dzielnie walczą o wydostanie się z niebezpiecznej strefy. Obecnie zajmują 16 pozycję z dorobkiem 20 punktów. Niemal natychmiast są im potrzebne punkty, zwłaszcza 3. Kanarki od 5 spotkań w lidze są bez zwycięstwa. To inaczej nie mogło się skończyć jak spadkiem miejsc. Tym razem podejmują beniaminka, który jest na wysokim, 12 miejscu. Nantes nie może pozwolić sobie na nie zgarnięcie 3 punktów, bo to idealna okazja. W przypadku zwycięstwa oddalą się od strefy spadkowej. Bilans międzyklubowy 1-1-0. Ekipa z Lorient na wyjazdach spisuje się słabo, 2-5-4, natomiast Kanarki u siebie często remisują 3-6-2. Moim zdanie 3 punkty w tym spotkaniu zgarną gospodarze

Mój typ: 1
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
RC Lens-AS Saint Etienne

mój typ: 1

kurs: 1.81


Spotkanie dwóch drużyn które walczą o Europejskie Puchary. Oba zespoły niespodziewanie zajmują dość wysokie lokaty w tabeli. Lens w ostatnim meczu zagrało bardzo słabo i przegrało z Lorient 1:0. AS w ostatniej kolejce zagrało bardzo dobry mecz pokonując na boisku przeciwnika Nancy 2:0. Napewno będzie to bardzo emocjonujące spotkanie w którym może zadecydować jedna bramka. Lens jeżeli chce utrzymać drugą pozycje w tabeli musi wygrać to spotkanie. Myśle że warto zaryzykować i zagrać na gospodarzy. W ostatnich dwóch sezonach w meczach między tymi drużynami, zawsze wygrywał gospodarz. Myśle że i tym razem tak będzie i drużyna gospodarzy zainkasuje trzy punkty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom