>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

22 kolejka Ligue 1 [22-24 stycznia 2016]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP


Przed nami 22 kolejka Ligue 1.
Kolejka zapowiada się bardzo interesująco. Do Paryża przyjeżdża super-beniaminek, a więc ekipa Angers. Czy sądzicie, że goście będą w stanie strzelić gola / wywieźć jakiekolwiek punkty ze stolicy Francji ?
Szlagier kolejki przed Nami w niedzielę. No właśnie...czy to będzie szlagier ? Czy ekipa Lyonu i Marsylii w tym sezonie jeszcze zaskoczy Nas czymś pozytywnym ? Lyon ma coś do udowodnienia swoim kibicom po ostatnim fatalnym meczu.
Liczę na wiele interesujących postów i ciekawych typów z waszej strony.


ROZKRĘĆMY W KOŃCU TEN DZIAŁ ! ????
 
kooliber 23

kooliber

Użytkownik
Liga Francuska to liga underowa dlatego kursy na over są zawsze wyższe. W tej kolejce pójdę w stronę overu +2,5 w spotkaniu Nice - Lorient. Gospodarze 7/10 spotkań u siebie kończyli overem a Lorient na wyjeździe tak samo 7/10. Zatem mamy spotkanie, które zwiastuje więcej brameczek. Bramki Nice u siebie to 16-11 a Lorient na wyjeździe 14-19 po 10 spotkaniach to dość overowy dorobek. Typ jest czysto statystyczny.

@2.05 w Bet365
 
limes 14

limes

Użytkownik
23.01.2016 17:00
Paris Saint-Germain - Angers SCO 5:1 (2:0) / co za mecz PSG :eek:
typ: Angers SCO (+2,5) @1,51 /Unibet
typ: poniżej 1,5 bramki [HT] @1,48 /Unibet

Moim zdaniem kursy na Angers są zdecydowanie przesadzone. Myślę, że postawę Angers z tego roku można śmiało porównać do Montepllier z sezonu 11/12. Wtedy Montpellier też zaskakiwało w każdym kolejnym meczu. Oczywiście Angers o tytule mistrza nawet nie marzy, bo jest on zarezerwowany dla gospodarzy, którzy w tej chwili walczą chyba tylko o to, żeby zakończyć sezon bez porażki, co jest bardzo prawdopodobnym scenariuszem. PSG w ostatnich tygodniach wyhamowało, zadowalają ich już nawet małe zwycięstwa. Angers natomiast też popadło w mały kryzys, ale nadal imponująco wygląda ich statystyka straconych bramek. Beniaminek Ligue 1 po dwudziestu jeden kolejkach zaledwie trzynaście razy tracili gola. Lepszy bilans mają tylko gospodarze opisywanego meczu z bilansem bramek 51:9! PSG ten mecz raczej wygra, ale zbrodnią by było pograć ich zwycięstwo po kursie~1,17. Tym bardziej warto zagrać handi +2,5 w stronę gości, który jak na razie w każdym meczu został pokryty. Myślę, że Ibra&amp;spółka trochę się namęczą zanim ustrzelą pierwszą bramkę i będą bezmyślnie wymieniać podania przed polem karnym rywala.
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
Rennes - GFC Ajaccio
Rennes to nie jest drużyna własnego boiska, ich bilans wynosi 2-5-3, zajmują jedną z końcowych pozycji jeśli chodzi o mecze u siebie. Całkiem odwrotnie mają się mecze na wyjeździe ale nie o tym mowa.
Ajaccio od 11 meczów w LIGUE1 nie pokonane, na wyjeździe od 5 spotkań nie przegrali a nawet 3-krotnie wygrywali, natomiast 2 ostatnie mecze wyjazdowe to wywiezione punkty z Marseille oraz Monaco.
Dodatkowo Rennes traciło u siebie przynajmniej bramkę w każdym meczu u siebie z wyjątkiem pierwszego spotkania na samym początku sezonu. Ostatnie 3 spotkania to 8 straconych bramek (co prawda 2 z tych 3 spotkań to puchar ale jednak daje do myślenia).
Ajaccio over 0,5 @1,67 Óni
Remis lub goście @2 Óni
⛔⛔⛔ każda passa kiedyś się kończy , oczywiście drugi typ boli troszkę bardziej z uwagi na min straconego gola
typ: Angers SCO (+2,5) @1,51 /Unibet
typ: poniżej 1,5 bramki [HT] @1,48 /Unibet
Jak najbardziej zgadzam się z przedmówcą, dodatkowo dołożyłbym under 3,5 @1,47 ;)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Wszystko co napisał wyżej @Embojan to prawda, ale jest jeden fakt, o którym warto tutaj wspomnieć. Rennes to drużyna, która w tygodniu przegrała i odpadła z Pucharu Francji z drużyną Ligue 2 i z pewnością bardzo zawiedli tym faktem kibiców. W lidze wcześniej forma nienajgorsza, bo 6 miejsce i tylko 2 pkt straty do pucharów. Dodatkowo mają nowego trenera. Nie mówię, że gra na czysty win to dobra opcja na dzisiaj, bo niekoniecznie tak musi być. Uważam jednak, że efekt nowej miotły może zadziałać i o zwycięsto gości może być cieżko. Dodatkowo Ajaccio nie przegrało od 11 spotkań, a taka seria w końcu musi się skończyć.
Ja dzisiaj idę w stronę gola gospodarzy i łączę to z typem z Ligue 2.
Rennes over 0,5 gola Tak jak sądziłem...efekt miotły zadziałał, a nasz Kamil daje w końcu win
Valenciennes over 0,5 gola no comment, zero chęci do gry
@ AKO 1,85 STS
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
PSG over 1,5 gola
Nice over 0,5 gola
Montpellier - Caen over 1,5 gola

@ AKO 2,10 !!! +++ Fortuna
Na jutro gram takie AKO. Ostatnio coś słabo z formą. Mega dużo dziwnych wyników, ciągle undery. Ogłądałem dziś ostatnie 15 min meczu Ligue 2 pomiędzy Bourg P, a Valenciennes. Muszę przyznać, że poziom mnie poraził. Co akcja to wykopywanie piłki na pałę do przodu, ZERO pomysłu na grę. Wygląda to jak ustawiony mecz na bezpieczne 0:0. Dziwna sprawa. Tyle o Ligue 2.
Jutro najciekawszy mecz do oglądania to z pewnością PSG z Angers. Stawiam w tym meczu na over 1,5 gola. Dla mnie to bardzo mocny i pewny typ na jutro. Po pierwsze obie drużyny prezentują świetny poziom jak na swoje możliwości. Grają mądrze i ofensywnie. PSG wygrało ostatnie 16 spotkań poza jednym remisem z ... Angers. Ten bezbramkowy remis to ostatnia strata punktów przez jutrzejszych gospodarzy. Według mnie jutro nie będziemy mieli takiej sytuacji. Uważam, że Paryżanie podejdą na mocnej koncentracji do tego meczu i dwa gole strzelą. Ogólnie zgadzam się z argumentacją Limesa, ale myślę, że to będzie inny mecz do tego w Angers i gospodarze jutro pokażą dlaczego zajmują 1 miejsce w tabeli.
Przewidywane składy na jutro to
PSG: (4-3-3): Trapp - Aurier, Marquinhos, Luiz, Maxwell - Verratti, Motta, Matuidi - di Maria, Ibrahimović, Lucas
Angers: (4-3-3) Letellier - Manceau, Traore, Thomas, Andreu - Ndoye, Saiss, Diers - Sunu, Ketkeophomphone, Capelle
Jak widać na absencję się nie zapowiada.
Zdecydowałem się dołożyć też do AKO gola dla Nice. Nicea grała u siebie z Lorient 11 razy i strzeliła gola w 11 meczach ! Gospodarze są w formie od początku sezonu. Podoba mi się ich styl gry. Zajmują 4 miejsce i mogą zdecydowanie realnie powalczyć o taką lokatę na koniec sezonu.
Gram też over 1,5 gola w meczu Montpellier z Caen. Tutaj również widzę minimum dwa gole. Jedni i drudzy przegrali po 3 ostatnie mecze w lidze. Tak jak Montpellier dołuje od początku sezonu tak Caen start rozgrywek miało świetny. Uważam, że jutro w tym meczu może paść BTS, ale decyduje się na over 1,5 gola, bo może go pokryć samo Caen.

@ robson masz jakieś przemyślenia na jutro ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@ robson masz jakieś przemyślenia na jutro ?
Nie miałem żadnych przemyśleń co do dzisiejszych meczów :p A do tego nawet zbyt wiele czasu nie było, no ale poradziłeś sobie i podałeś dobrego tripla więc brawo Ty!

VS

Ol. Lyon - Ol. Marsylia
Typ: Obie strzelą? TAK @ 1,76 b 365
✅✅1:1​

Chyba jedyna słuszna opcja na te olimpijskie starcie. Lyon w derbach z St.Etienne 0:1 przegrał, ale przewaga bardzo duża, świetne sytuacje zmarnowane/fenomenalnie bronione przez Ruffiera, a raczej jedno i drugie.

Marsylia przełamała syndrom Stade Velodrome w środku tygodnia w meczu Pucharu Francji, mecz jednak wyjazdowy na nowym obiekcie Lyonu. Z mojego punktu widzenia to bardzo smutne, że taki obiekt jak Stade Gerland znika z Ligue1. W ogóle Stade Gerland i Chaban-Delmas w Bodreaux to obiekty kultowe były, ten nowy stadion w Bordeaux może i nowy, może i nowoczesny, ale w porównaniu z tym jaki klimat i jaka otoczka była na Chaban-Delmas to niebo a ziemia na korzyść starszego! Te niepowtarzalne mecze przy zachodzącym słońću w tle, takie rzeczy tylko tam! A teraz? Teraz w tle mamy pół stadionu w szarości bo połowa obiektu jest pusta...

Lyon problemy w defensywie co mecz ma, gol z St Etienne to właśnie przez błędy stracony. Po stronie OL nieobecni będą Fekir, Fofana i B.Kone. Długoterminowe straty raczej, ważne, że kadra jest już poza tymi grazcami pełna, bo jest Valbuena, Grenier, wrócił Gonalons ostatnio. Jest komu grać.

Marsylia bez Ocamposa, Alessandriniego i Barrady. Ale jest Cabella, który wrócił, jest Lass Diarra, który nie grał w Pucharze Francji a to ważne powroty. Do tego Bouna Sarr i jego dwa ostatnie mecze to same pozytywne aspekty bo dał popis w meczu z Caen i Michel powiedział, że teraz zyskal sobie sporo zaufania.


Batschauyi przełamał się już w meczu z Caen i strzelił gola, liczę na podtrzymanie jego serii bo ostatnio strasznie pudłował w poprzednich meczach. Ogólnie polecam analizę jego gry przeciw Caen -&gt; http://vivelaligue1.pl/analiza-gry-michy-batshuayi-vs-caen-17-01-2016/

Lyon nie gra wybitnie, forma nie zachwyca, Marsylia na wyjazdach gra lepiej niż u siebie, ale potencjał na gole z obu stron jest naprawdę duży i taki typ ode mnie, który narzuca się sam po prostu.

Allez!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Wczoraj był bardzo overowy dzień jak na Ligue 1 ???? Tylko w meczu Bastii nie padł over 2,5.
Moja propozycja na dzisiaj :
Monaco over 0,5 gola rozwalili przeciwnika
Reims over 0,5 gola męki okrutne
Lyon over 0,5 gola ładna gra, ale Lyon koszmarnie nieskuteczny


AKO @ 2.00 !!! STS +++


Monaco u siebie to dość mocna ekipa w Ligue 1. Na takiego przeciwnika jak Tuluza to powinno starczyć. Wczoraj wygrywając swój mecz Nicea wyrzuciła z 2 miejsca właśnie Monaco. Jest motywacja, aby wrócić na fotel wicelidera. Tuluza to ekipa, która jest w strefie spadkowej i grają bardzo kiepską piłkę. Monaco nie przegrało meczu u siebie od 20 września 2015 ! Według mnie gol gospodarzy to dziś konieczność.
Reims nie jest w ciekawej sytuacji. Na początku tego sezonu grali ładną piłkę i zapowiadało się, że mogą coś powalczyć. Tak się jednak nie stało i dziś Reims jest tylko jedną lokatę nad strefą spadkową. Motywacja zatem dziś będzie. W historii Reims zawsze strzelało gola St. Etienne na swoim boisku. Dodatkowo w ostatnich 5 meczach w Reims padał BTS. St. Etienne awansowało w tygodniu w Pucharze Francji po dogrywce. Tydzień temu pokonali Lyon. Dzisiaj jednak moim zdaniem nie będą mieli tak łatwo z ekipą Reims, a gospodarze gola strzelą.
Lyon gola strzelić musi. Dzisiejszy mecz to francuska klasyka. Oczywiście te dwie ekipy dziś na tle Europy niestety nie są zbyt wielkimi markami, ale we Francji te mecze zawsze wzbudzają emocje. W tabeli 9 i 10 miejsce. Tyle samo punktów. W tym sezonie nie popisują się jedni i drudzy. Myślę jednak, że Lyon ma coś do udowodnienia po ostatniej porażce z St. Etienne. W tamtym meczu powinni wygrać. Byli bardzo nieudolni. Dzisiaj przed własną publiczością golą powinni zdobyć.

Nie macie może jakiś jeszcze przemyśleń na wieczorny mecz ? Zapraszam do dyskusji i waszych propozycji...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dabol1 679

dabol1

Użytkownik
Ja mam podobne zdanie do Robsona co do meczu Marsylii z Lyonem. Te mecze zawsze są mega zacięte, ale też mega ciekawe i szybkie, nikt tam nie odpuszcza, a co za tym idzie pada sporo goli. Popieram BTS-a, ale over 2,5 też moim zdaniem jest jak najbardziej do grania. Tym bardziej, że oba zespoły zajmują sąsiednie miejsca w tabeli i mają taki sam dorobek punktowy.
Olympique Marsylia - Olympique Lyon / powyżej 2,5 gola - 1,95
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom