>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

22. Kolejka Bundesligi (20.02-22.02)

Status
Zamknięty.
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik


22. Kolejka
20-22.02




22. kolejke Bundesligi zaczniemy w Stuttgarcie, gdzie VFB podejmie Borussie Dortmund. Goscie odbili sie od dna wygrywajac dwa ostatnie mecze, choc ich gra w dalszym ciagu przyprawia kibicow o palpitacje. Na dnie za to sa gospodarze. Ogromne problemy ze zdobywaniem bramek, zaledwie 1 gol w ostatnich 5 spotkaniach i to jedynie dzieki niefortunnej interwencji graczy Hoffe. Jednak Borussia gra tak slabo w defensywie, ze VFB ma szanse. W sobote warto zwrocic uwage na mecze w Gelsenkirchen i Freiburgu. Schalke podejmie Werder, ktory wszystkie 4 wiosenne mecze, a dokladajac ostatni jesienny wygrany mecz z Dortmundem mamy serie 5 zwyciestw z rzedu. Niesamowite. Schalke ciula punkty, ale gra nie wyglada imponujaco. Dodatkowo nowy mlody bramkarz, ktory ma ogromny talent, ale w sytuacjach stresowych popelnia glupie bledy. A jeszcze w srode czeka ich Real Madryt. Freiburg z kolei zagra z Hoffe. Goscie w koncu sie przelamali po golu w 93 minucie Rudego i maja chrapke na kolejne punkty. Freiburg jednak u siebie potrafi powalczyc, a ostatnie wyjazdowe 2-0 w Berlinie tylko doda im skrzydel. Do Augsburga przyjezdza Bayer, ktory ma patent na FCA. Ostatnie 7 ligowych spotkan pomiedzy tymi zespolami to 7 zwyciestw Leverkusen. Jak bedzie teraz? Chyba najbezpieczniej zalozyc ze padnie sporo bramek. W innych meczach Köln zagra z Hannoverem, Mainz z Eintrachtem, a Paderborn podejmie mistrza Niemiec. Niedziela to pojedynek HSV z Gladbach. Borussia na wiosne specjalizuje sie w wynikach 1-0 (w obydwie strony), defensywa jest solidna, a HSV jest rozbity po monachijskim gangbangu. Kolejke zakonczymy w Wolfsburgu, gdzie Wilki podejma Herthe Berlin. Bezwglednym faworytem sa gospodarze i jesli nie wpadna jakies kontuzje w czwartkowym meczu LE ze Sportingiem to wygraja.

Zapraszam do dyskusji!​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Stuttgart - BVB
Typ: BVB (-1)
Kurs: 2,5
Bet365


Witam. Mecz czerwonej latarni z rozpędzającą się Borussią z Dortmundu. Nie widzę innej możliwości niż wygrana BvB. Stuttgart 7 ostatnich meczów jako gospodarz nie potrafił wygrać, w tym nie strzelił nawet bramki w 6 ostatnich, więc statystyki tragiczne. Borussia wygląda coraz lepiej i nie sądzę ,żeby dzisiaj VFB poprawił swój wizerunek przed własną publicznością.
Typ z pełną odpowiedzialnością polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Typ na zwycięstwo Borussi oczywisty. Jednak ja po tym samym kursie pogram co innego, nieco na przełamanie ale i dla przyjemniejszego oglądania meczu. Mianowicie że Stuttgart strzeli bramkę. Owszem, w 6 ostatnich domowych spotkaniach Die Schwaben gola nie strzelili, są na końcu blablabla. Ale mając w pamięci wszystkie babole Weidenfellera uważam że Ibisević czy Harnik są w stanie strzelić jednego gola, może honorowego. Ciekawa jest również historia spotkań tych drużyn, gdyż w 8. ostatnich meczach w mieście Mercedesa gole padały z obu stron (miejmy na uwadze że im dalej w tył tym Stuttgart był lepszy no ale ostatnio też strzelali ;) ), ale również na Signal Iduna Park VfB umie strzelać. Łącznie w ostatnich 12 spotkaniach tylko raz Stuttgart nie wbił BVB gola (0:0 3 listopada 2012), zaś w ostatnich 17 dwa razy, więc ogólnie rzecz biorąc Stuttgart takiej mega padaki z Dortmundem nie gra. Ja próbuję, powodzenia!
Widzę że Hummels ma zacząć mecz z ławki. Subotić może sobie przybić piątkę z Romkiem jeśli chodzi o głupie błędy więc kolejny argument za golem VfB.

Stuttgart strzeli gola ✅
1.59

betsafe
Stuttgart tragedia, może lepiej by było gdyby spadli, odbudowali się w drugiej lidze i wrócili silniejsi bo serce boli gdy taki klub prezentuje poziom polskiej 2. ligi. Najważniejsze, że weszło. Pora na mecze sobotnie.
Schalke - Werder
Nie mam pojęcia jak ugryźć ten mecz. Z jednej strony chciałbym pograć na Schalke, gdyż u siebie są naprawdę mocni. Liczyłem na ich wpadkę z Gladbach ale się przeliczyłem. Udała im się jedna akcja a potem się głównie bronili ale 3 punkty zostały w Gelsenkirchen. W tym meczu może być podobnie. Jest hype na Werder bo wygrywa mecz za meczem, ale w końcu passa się skończy. Werder to nie Bayern, żeby dominować przez tyle czasu. Problemy kadrowe są już od tak dawna, że nawet nie warto ich wymieniać. Na pochwały zasługuje młody bramkarz Wellenreuther, który trzeba przyznać że wejście w seniorską piłkę miał godne pozazdroszczenia - debiut w Bundeslidze przeciwko Bayernowi, zaś w Lidze Mistrzów przeciwko Realowi Madryt ????
Werder złapał wiatr w żagle i odprawia rywala za rywalem. Od 20 grudnia 2014 roku przegrali tylko raz i to w sparingu z Duisburgiem. W pozostałych 9 meczach zwyciężali. Bardzo lubię Werder i życzę im jak najlepiej, jednak każda passa kiedyś się kończy i nie zdziwię się jeżeli to będzie właśnie na Veltins Arena. Zdecyduję się jednak na under 2.5 w meczu. Ostatnie 6 meczów o stawkę Schalke było underowych, a grali z niebyle kim bo z Realem, Bayernem czy Gladbach. Kurs fajny, próbuję.
under 2.5 ✅
2.21

betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Schalke - Werder
Typ: Werder
Kurs: 3,6
Bet365

Na dzisiaj hit kolejki. Schalke po środowym przegranym meczu z Realem przyjdzie się zmierzyć z rewelacyjnie spisującym się w tym roku Werderem. Typ w stronę Werderu ze względu na ich dyspozycje i przede wszystkim na zmęczenie piłkarzy Schalke. Schalke w ostatniej kolejce ponieśli porażkę z Frankfurt. Werder w tym roku wygrał z takimi drużynami jak Augsburg, Leverkusen, Hoffenhein, Hertha.
Schalke pod presją, jeśli przegrają mogą spaść o dwa miejsca w lidze, Werder nic nie musi wszystko może dlatego idę w stronę &quot;niespodzianki&quot;
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Paderborn kontra Bayern Monachium
Bardzo jednostronny mecz przed nami. Ale czy na pewno :?: Bayern w tygodniu zagrał beznadziejne spotkanie w Lidze Mistrzów przeciwko Szachatatowi Donieck. Zagrali bezpłciowo i mecz był jednym z najgorszych jakie oglądaliśmy w ostatnim czasie. Bawarczycy nastawili nas na wielkie widowisko, przecież zaledwie tydzień temu pokonali, ba :!: Rozbili HSV Hamburg aż 8:0. Dzisiaj co prawda rywal znacznie słabszy od ukraińskiego mistrza, ale jak zachowa się Pep Guardiola. Ponadto wiele osób zadaje sobie pytanie czy Lewandowski zagra od pierwszych minut. Sądzimy, że tak. Polak musi dostawać więcej czasu na murawie. Paderborn to zespół przy którym można ponownie się przełamać. Liczymy, iż Bayern szybko zapomni o fatalnym meczu we Lwowie i wygra. Być może podobnie jak w pierwszej części sezonu, gdzie na Allianz Arenie padł wynik 4:0.
Powyżej 2,5 gola, 1.44 ✅
Bayern (-1 EH), 1.50 ✅
Kursy od Winmasters

Promocje w Winmasters - Bonus 100% do 150PLN lub 50% do 250PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Freiburg - Hoffenheim

&quot;Wieśniaki&quot; drugą połowe sezony zaczęli niezbyt dobrze bo od 3 porażek z rzędu, ostatni weekend z VFB był przełamującym tą fatalną passe gdzie wydarli 2-1. Dzisiejszy mecz z Freiburgiem który walczy o utrzymanie w lidze, jednak pomimo iż ostatnio także zdobyli bardzo cenne 3 punkty wygrywając w Berlinie są nadal jednym z głównych kandydatów do opuszczenia ligi. Freiburg potrafi zaskoczyć, ale i także potrafią zagrać jak amatorzy.
Nie powiem, że goście to dziś powinni bez problemu wygrać, jednak warto wg mnie zaryzykować 2.
Typ: Hoffen 2 2,3 bet365 1/10⛔
Bez analizy:
Koln - Hannover over 3,5 ŻK 1,61@ bet365 1/10✅
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
Schalke - Werder X @3,71 Pinnacle Sports ✅✅

To co wyprawia Werder jest naprawde zaskakujace.Jada jak taran.Nawet kiedy traca dwie bramki to strzelaja o jedna wiecej!Co prawda z Leverkusen zagrali przecietnie ale i tak zgarneli komplet punktow.Dzisiaj zagraja z Schalke...slabym Schalke.Widac ze Di Matteo preferuje defensywny styl gry i bardziej skupia sie na obronie przez co cierpi na tym widowisko.Mecze nie sa porywajace.Dodatkowo klub z Gelsenkirchen w srodku tygodnia mial ciezkie spotkanie w LM i z pewnoscia bedzie ono odczuwalne w nogach pilkarzy.Oba zespoly nie zagraja w optymalnych skladach.Niemrawe Schalke kontra dobrze dysponowany Werder.Wedlug mnie remis!
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Augsburg - Bayer typ: over 2.5 + bts @ 2.10 Bet365 ✅
Freiburg - Hoffenheim typ: over 2.5 + bts @ 1.90 Bet365 ⛔
Mainz - Eintracht typ: over 2.5 + bts @ 1.80 Bet365 ✅
Widząc te trzy spotkania nasuwa mi się tylko jedna wizja - bramki z obu stron.
Augsburg bardzo fajnie radzi sobie w ostatnim czasie. Nawet porażka w ostatnim czasie z Werderem po emocjonującym spotkaniu nie powinna za bardzo boleć z uwagi na fakt, że Werder zachwyca swoją postawą po przerwie. Najważniejsze jednak że Augsburg jest w formie strzeleckiej i od samego początku lutego w czterech meczach ośmiokrotnie znaleźli drogę do bramki przeciwnika.
Bayer rozgerał niesamowity mecz z Wolfsburgiem w poprzedniej kolejce. Brak Spahica w środku obrony jest widoczny a przecież dziś znów go nie będzie. Atak pozostaje niezmienny. Prym wiodą te same postacie, które w pierwszej części sezonu nastrzelały większość bramek. Bellarabi (9), Son (8), Calhanoglu (5), Kießling (4), Drmić (3) - to najskuteczniejsi egzekutorzy w zespole, którzy i dziś staną przed szansą zdobycia kilku goli. Po stronie gospodarzy też jest dobrze. U siebie zdobywają większość bramek (22 dom - 8 wyjazd). Bobadilla (7), Werner (6), Altintop (3), Klavan (2). Ten ostatni nie bez powodu znalazł się na mojej liście. W ostatnich dwóch spotkaniach zaliczył po jednym trafieniu a jest środkowym obrońcom.
Drugi zaproponowany mecz przeze mnie również powinien zaszczycić nas w bramki. Obie drużyny strzelają i tracą. O Hoffenheim już wiele razy pisano i przez cały sezon to się sprawdza. Freiburg walczy o utrzymanie. Nie będą kalkulowali. Trzeba zdobywać bramki, wygrywać mecze i gromadzić punkty. Brak Frantza nie powinien być w tym meczu za bardzo odczuwalny. Fakt, z nim byłoby o wiele łatwiej o bramki, ale prześledziłem inne spotkania i zauważyłem, że zespół potrafi radzić sobie bez niego i strzelać przy tym bramki. Kiedyś padały takie wyniki jak 3:3, 5:3, 3:2, 3:1 i szczerze powiedziawszy koło takiej liczy bramek zakręciłbym się i dziś.
Mainz rozpoczęło sezon z wysokiego C. Wygrana 5:0 z Paderbornem napawała optymizmem przed kolejnymi spotkaniami. Niestety, kolejne trzy spotkania to dwie porażki i remis. Podobnie jak Freiburg walczą o utrzymanie, dlatego mój tok myślenia jest podobny do tego który przedstawiłem wyżej. Zarówno jedni jak i drudzy potrafią te bramki strzelać. Po stronie gospodarzy możemy liczyć na Okazakiego (8), Hofmanna (3) czy będącego ostatnio w dobrej formie strzeleckiej Malliego.
Goście mają w swoich szeregach najlepszego strzelca Bundesligi. Mowa o Meierze który plasuje się na pierwszym miejscu tej klasyfikacji z 14 bramkami na koncie. Kolejni skuteczni koledzy to Seferovic (7), Aigner (6).
Tym samym wyniki 1:2, 2:2, 2:3 wcale nie są abstrakcją i ja w to wchodzę.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Schalke - Werder
Ja do tego huraoptymizmu na temat Werderu jakoś przyłączyć się nie mogę. Dla mnie zawsze będą mocno chimeryczną ekipą o mocno nieustabilizowanej formie. Schalke na własnym stadionie jest w stanie powalczyć z każdą ekipą co zresztą widać - na ostatnich siedem meczy u siebie sześć wygranych. W meczu z Realem podobali mi się. Nie da się z Realem grać otwartej piłki. Inaczej skończyłoby się 0:5. Trochę bojaźliwie zagrali ale Real to nie Werder...
Schalke kurs 2,00 wynik 1:1
STS
i jeden suchar:
Freiburg 1x kurs 1,55 STS wynik 1:1

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
P 8

puchalke

Użytkownik
jak widzicie jutrzejsze spotkanie wolfsburga?
wiadomo w gazie i sporo daja zarobic ostatnio
hertha slabiutka i teoretycznie powinni ich kulnac 2 / 3 -0 spokojnie u siebie, ale dochodzi tu ewentualne zmęczenie po lidze europejskiej, chociaz o rewanz moga byc raczej spokojni przy 2-0 u siebie.
jak widzicie to spotkanie? wolfsburg handi, czysty wolfsburg ( slabiutki kurs ), czy może wolfsburg do zera?
pozdrawiam ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
jak widzicie jutrzejsze spotkanie wolfsburga?
wiadomo w gazie i sporo daja zarobic ostatnio
hertha slabiutka i teoretycznie powinni ich kulnac 2 / 3 -0 spokojnie u siebie, ale dochodzi tu ewentualne zmęczenie po lidze europejskiej, chociaz o rewanz moga byc raczej spokojni przy 2-0 u siebie.
jak widzicie to spotkanie? wolfsburg handi, czysty wolfsburg ( slabiutki kurs ), czy może wolfsburg do zera?
pozdrawiam ????
Gdyby to był Frankfurt, gdyby to było nawet Mainz czy Hannover to był się zastanowił. Ale do Wolfsburga przyjeżdża słabiutka Hertha. Zmiana trenera była oczywista, ale czy coś pomoże? Obawiam się że nie, bo Dardai nie ma żadnego doświadczenia. Prowadził trochę młodzież, od roku prowadzi kadrę Węgierską ale nic poza tym. Jest tylko i wyłącznie autorytetem i ulubieńcem fanów, coś na wzór Djurdjevicia dla kibiców Lecha. Zwycięstwo nad Mainz do mnie nie przemawia, Hertha jest słaba i najprawdopodobniej spadnie z ligi.
Wolfsburg jak słusznie zauważyłeś jest po Lidze Europejskiej, jednak nie uważam, by przeszkodziło to w zwycięstwie. Schurrle czy de Bruyne wynieśli z Anglii przygotowanie do grania co 3-4 dni więc o ich kondycję się nie martwię. Z ważniejszych absencji, brakuje tylko Perisicia. Kolejna sprawa - Bayern wygrywa 6-0 z Paderborn, więc Wilki muszą wygrać. Nie wierzę że Wilki nie mają ambicji by choć spróbować gonić Monachijczyków. O tym, że Wolfsburg u siebie jest niepokonany, zaś Hertha jest najsłabsza w lidze na wyjazdach to już tylko napomnę bo nie ma się co nad tym rozwodzić.
Gram z tego meczu:
Wolfsburg (-1) ⛔
1.94
Do tego zagram gola Dosta po kursie 2. Przesadzony kurs na gościa, który w ostatnich 6 meczach zdobył 10 goli, z czego w ostatnim ligowym przeciwko Leverkusen 4. No chyba, że to podstęp jak niedawno z Lewandowskim i Holender zacznie mecz z ławki, ale wówczas będzie tylko zwrot. Ja próbuję.

Bas Dost strzeli gola ✅
2.01
kursy z Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
R 326

royal92

Użytkownik
Ja chyba poszukam bramki Kevina De Bruyne chłopak jest w świetnej formie asystuje strzela stwarza masę sytuacji dla siebie czy dla kolegów z drużyny. Po za tym wydaje mi się ze Hecking może przy rotować składem i Bas Dost usiądzie na ławce a jego miejsce zajmie Lord Bendtner bo przecież w czwartek kolejny mecz i wyjazd do Portugali. Licze dziś na trzy bramki Wilków w tym jedna Belga który mógł pogrążyć Sporting w drugiej połowie w czwartek i ustrzelić minimum te dwie bramki. Wydaje mi się też że to on wykonuje rzuty karne w ekipie Wilków, a do tego bije jeszcze wolne. Jeżeli Bas Dost wyjdzie od pierwszych minut to również polecam jego bramkę.
Kevin De Bruyne strzeli gola 2.75 STS a BET365 2.35
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Ja bym nie skupiał się na rewanżu, bo zdarza się świetna okazja na umocnienie na drugim miejscu i odskoczenie rywalom. Schalke, Augsburg, Bayer potracili punkty, zobaczymy co pokaże dzisiaj Moenchengladbach, a do Wolfsburga przyjeżdża słabiutka Hertha i wypadałoby na początku przycisnąć, zrobić zaliczkę i wtedy rotować. Zobaczymy co wybierze trener, ale zaliczka 2-0 stawia Wilki w komfortowej sytuacji przed rewanżem.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Tez pogralem Wolfsburg, w chwili obecnej Hecking ma tak swietnie poukladany zespol, ze niewazne kogo wysle na boisko i tak wygra. Hertha to dramat, obok Paderborn najgorszy zespol ligi.
22.2. 15:30
Hamburger SV - Borussia MG over 3,5 kartek @1.66 4/10 bet365
W Hamburgu gram over 3,5 kartek. Zwayer lubi kartkowac. Srednia ponad 4 zoltka na mecz i to tylko w Bundeslidze. Nizej to on swiruje jeszcze bardziej. Dla obu druzyn wazny mecz. Gladbach po remisach Schalke, Bayeru i Augsburga moze odskoczyc. Tak samo Hamburg, ktory po porazce Paderborn i remisie Freiburga tez moze odskoczyc. Oczywiscie HSV po ostatnim gangbangu bedzie za wszelka cene walczyl o dobry wynik, kosztem fauli itd. Brudny mecz mi sie widzi i sporo przewinien.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Wolfsburg - Hertha
typ: no bts @ 1.73 Bet365 / 1.93 Marathonbet ⛔
Podobnie jak inni zastanawiałem się jak ugryźć ten mecz. Oglądałem spotkanie Wilków ze Sportingiem i na tym będę opierał swój typ.
Wolfsburg zagrał bardzo mądrze w defensywie z portugalską drużyną. Wyłączeni z gry byli Nani i Carrillo. Montero niewidoczny, bezproduktywny. Zasługa w tym oczywiście podopiecznych Heckinga. Dziś w dodatku wracają Luiz Gustavo i Josua Guilavogui, którzy w czwartek nie mogli zagrać z powodu kartek. Jest to bardzo duże, dodatkowe wzmocnienie w grze obronnej.
Hertha natomiast z Schieberem na szpicy niewiele ma do powiedzenia. W czterech meczach po przerwie strzelili zaledwie 2 bramki w jednym meczu z Mainz. W pozostałych trzech meczach nie pokusili się o jakąkolwiek zdobycz bramkową. Dziś również nie przewiduję bramki z ich strony. W meczu LE bardzo fajnie współpracowała dwójka środkowych obrońców Naldo - Knoche. Dokładając do tego Gustavo oraz Guilavogui mamy bardzo fajny zestaw rozbijający ataki przeciwników. Wolfsburg na własnym stadionie gra bardziej uważnie. Stracili zaledwie 7 bramek w 11 meczach. Gdyby mecz miał odbyć się w Berlinie mógłbym rozważyć trafienie Herthy, jednak biorąc pod uwagę to, iż o 17:30 rozlegnie się pierwszy gwizdek sędziego na Volkswagen-Arena śmiem w to wątpić.
 
B 8

bartosz988

Użytkownik
Wolfsburg-Hertha
Typ:1
Kurs:1.36 Bet 365
Analiza:Wilki naprawdę są w &quot;gazie&quot;.Świetnie spisuje się młodziutki De Bruyne .Wolfsburg spisuje się jak i w ataku tak i w obronie niesamowicie dobrze(udowodnili to w meczu ze Sportingiem 2:0).Można powiedzieć ,że są zmęczeni ligą europy no i jeszcze w czwartek trudny mecz w Lizbonie ,ale przypominam grają u siebie.Ivan Perisić dzisiaj wraca i sądzę ,że zagra od początku meczu .Trener pewnie będzie oszczędzał graczy ,ale sądzę ,że zrobi kilika zmian dopiero w drugiej połowie ,bo ważny mecz dla Wilków .Hertha no cóż ,kim ma postraszyć?Julianem Schieberem ? Nie gra on i cała reszta ,sądzę ,że Hertha może ugrać ,ale tylko bramkę z &quot;przypadku&quot; lub jakiegoś dośrodkowania.

Hamburger SV -Borussia Moenchengladbach
Typ X2
Kurs:1.35
Bet365
Borussia ma za sobą ciężkie spotkanie w lidze europy i również przed sobą.Herrmann jest w niesamowitej formie no i najlepszy strzelec Kruse.Hamburg no coż dostał ostre lanie od graczy z bawarii.Obrona z Hamburga jest dziurawa jak ser szwajcarski .W hamburgu jest van der vaart ,który tam jedynie trzyma poziom.Sądzę ,że mecz będzie na remis bo pewnie obie strzelą bramkę albo ciut lepsza będzie ofensywa Moenchengladbach .Powodzenia
 
jj_cupidity 97

jj_cupidity

Użytkownik
Wolfsburg - Hertha Berlin
Hertha gra słaby futbol, nic nie wskazuje, aby to miałoby się zmienić, więc ja jestem coraz bardziej przekonany, że spadną z Bundesligi. Szkoda tej drużyny, no ale nie tak powinno się budować drużynę. Sami są sobie winni. Dodatkowo nie gra Ben Hatira, a on jednak potrafił zrobić choć odrobinę zagrożenia. Dziś grają z Wolfsburgiem, który przejedzie się po nich gładko. Wolfsburg z tygodnia na tydzień nie zwalnia tempa, chociaż pościg za Bayernem jest dość wątpliwy, to sprawa wicemistrzostwa coraz bardziej wydaje się prawdopodobna. Duża przewaga nad 3 drużyną, fajna, ofensywna gra, ciekawy młody skład. Wolfsburg ma wszystkie atuty po swojej stronie, a dodatkowo rywal mało wymagający.
Wolfsburg do przerwy/koniec meczu 1,91 bet365
Wolfsburg over 6,5 rożnych 2,10
over 3,5 kartki 1,72
Bas Dost 2 lub więcej goli 4,75
Dokładny wynik 3:0 9,00 bet365
No cóż, rozczarował Wolfsburg, szkoda błędu Junga to by było 1:0 do przerwy. Myślałem, że to będzie całkowita dominacja Wilków.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wolfsburg - Hertha
De Bruyne strzeli @ 2,75 Unibet !
Dost, też już wcześniej po grany ale nie będę tu powielał typu bo widzę że już ktoś również go tu postawił. Drugi cel w tym meczu, to dla mnie jest zawodnik Bruyne. Belg, który ma niesamowity przegląd pola i do tego wachlarz umiejętności, który z meczu na mecz jest jeszcze bardziej efektowny. 8 Bramek na koncie, a na pewno każdy wie jaki w tym graczu drzemie potencjał. Młody i jeszcze tyle lat przed nim, może tu na prawdę wiele zwojować i namieszać. Kapitalnie się rozumie z Dostem, solidna współpraca. Gospodarze, grają jak z nut choć dzieli ich sporo punktów do fotela lidera to i tak nie będą się tu poddawać. Muszą liczyć na wpadki Bayernu, ale i tu będzie trudno. Bayern wczoraj rozgromił 6-0 w delegacji Paderborn. Ale.. nie takie cyrki widziałem. Stawiam na Dosta i Belga i liczę na mały pogrom dzisiejszych gospodarzy, bo kurs na Belga genialny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom