>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

22. Kolejka Bundesligi 17-19.02.2012

Status
Zamknięty.
P 907

pawel-1

Użytkownik
Robert Lewandowski (Borussia Dortmund) Will not score @ 1.72 Tobet ✅

Nie widzę powodu by nie pobrać tak atrakcyjnego kursu, na pewno dużo lepsze rozwiązanie niż win BVB po ~1.50. W ekipie gospodarzy nowy trener, każdy będzie chciał się pokazać, może wyjdzie z tego coś dobrego? Goście w ofensywie bez Kagawy z pewnością dużo stracą. Sam Lewandowski ostatnio też nie imponuje. Ostatnio strzelił 4 kolejki temu na wyjeździe do Hamburga. W meczu z Leverkusen dostał od Kickera bardzo niską notę - 4. Do tego jest regularnie zmieniany przez Barriosa. Mam nadzieję, że Klopp nie zdecyduje się dzisiaj wcisnąć 2 napastników do składu tylko za Lewym zagra np Perisić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Freiburg - Bayern Monachium
Over 2.5 gola
1.60

Dzisiaj w lidze niemieckiej stawiam w spotkaniu Freiburg : Bayern na powyżej 2.5 gola. Po pierwsze skłoniły mnie do tego statystyki. Freiburg 21 meczy i 15 razy over 2.5 gola. Bayern na 21 meczy 13 razy over 2.5 gola. Jak widać obie ekipy znaczną większość swoich meczy kończyła wynikami +2.5 gola lub wyższym. Po drugie H2H pomiędzy Freiburgiem, a Bayernem wskazuje na over. Ostatnie 7 meczy między nimi kończyły się wynikami:



Jak widać wszystkie ostatnie 7 meczy kończyły się wysokimi wynikami, a co ważne była przekroczona lina +2.5 gola. Dzisiaj moim zdaniem będzie podobnie. Stawiam 1:3 dla gości.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Dzisiaj Lewy podobno bedzie grał za Barriosem w miejsce Kagawy
Coś czytałem w Przeglądzie Sportowym na ten temat. Nie wiem czy do końca w to wierzyć. Ja bym wolał żeby Barrios zaczął na ławie, wtedy Lewy by usiadł po 60-70min i miałby mniej czasu na tego gola. Jednak jeżeli wyjdą we 2 to z pozycji cofniętego napastnika będzie mu trudniej coś ukąsić, a zmiana w tym wypadku np za Perisicia też możliwa.
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
O meczu Kaiserslautern z Monchengladbach zostało już chyba praktycznie napisane. Ekipa gospodarzy nie ma nic na obecną chwilę do zaoferowania i widmo spadku coraz bardziej pewno zagląda w oczy włodarzy z Kaiserslautern. Monchengladbach natomiast nadal gra fantystyczny, miły dla oka futbol, o czym świadczy chociażby zeszłotygodniowa wygrana z zespołem Schalke. Innej możliwości niż ich wygrana dzisiaj nie widzę. Potencjał ofensywny gospodarzy jest katastrofalny! Strzelili najmniej bramek w całej Bundeslidze, stąd też dokładam jeszcze kilka propozycji odnośnie czystego konta.
Propozycje:
1. FC Kaiserslautern - Borussia Monchengladbach 2 @2,35 ✅
1. FC Kaiserslautern - Borussia Monchengladbach under 2,5 @1,625 ⛔
1. FC Kaiserslautern - Borussia Monchengladbach goście czyste konto @2,62
⛔
1. FC Kaiserslautern - Borussia Monchengladbach tylko goście strzelą @3,60
⛔
1. FC Kaiserslautern - Borussia Monchengladbach przynajmniej jedna z drużyn nie strzeli gola @1,90
⛔
Bet365
Kolejnym meczem, który zwrócił moją uwagę jest spotkanie Hamburga z Werderem Brema. Derby, prestiżowy mecz dla jednej i drugiej drużyny. Hamburg w końcu wszedł na właściwe tory po bardzo nieudanej jesieni. Werder natomiast w lekkim dołku - 4 remisy z rzędu, kiepska nieskuteczna gra. Nie rozumiem skąd aż tak wysoki kurs na gospodarzy i biorę go z pocałowaniem ręki. 3 ostatnie mecze w Bundeslidze pomiędzy tymi drużynami w Hamburgu zakończyło się wygranymi gospodarzy. Thorsten Fink w końcu zimą poukładał swój zespół i obecnie stanowi on swoistego rodzaju monolit. Bardzo przyjemnie oglądało się ich mecz z Bayernem Monachium, który przy odrobinie szczęścia mogli wygrać. Skoro nie przegrali u siebie z Bayernem, to dziś mieliby nie wygrać ze słabo dysponowanym Werderem? Nie chce mi się jakoś w to wierzyć.
Propozycje:
Hamburg - Werder Brema 1 @2,20 ⛔
Hamburg - Werder Brema gospodarze over 1,5 bramki @1,83 ⛔
Bet365
Nie ruszałbym dzisiaj spotkań Herthy z Borussią oraz Freiburga z Bayernem. W pierwszym przypadku może zadziałać efekt nowej miotły. O tym jakim taktykiem jest Rehhagel chyba każdy przekonał się podczas EURO2004. Hertha wiecznie przegrywać nie będzie, gorzej niż za trenera Skibbe już się chyba nie dać grać.
W drugim przypadku kurs @1,28 na Bayern na wyjeździe przy ich chimeryczności jest nie warty ryzyka. Zwłaszcza, że Freiburg zagrał dość dobry mecz w ostatniej kolejce z Wolfsburgiem.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Hertha Berlin - Borussia Dortmund
Typ: Borussia Dortmund
Kurs: 1,53
Bukmacher: Bet365
Stawka: 6/10
Rezultat:
Analiza: 22. kolejka Bundesligi. Na murawę Olympiastadion w Berlinie wybiegną jedenastki Herthy Berlin i Borussii Dortmund, czyli obecnego lidera ligi. Obecna forma Dortmundczyków napawa optymizmem przed każdym ich spotkaniem i nie ważne, czy byłby dziś przeciwnikiem Bayern, Bayer, Werder, Borussia Mönchengladbach czy Schalke. Podopieczni Kloppa grają niesamowitą piłkę. I każda z wyżej wymienionych drużyn, jak i dzisiejszy rywal Hertha powinna się obawiać piłkarzy Dortmundu. Ciężko powiedzieć w nieco ponad połowie sezonu, że Dortmund obroni mistrzostwo, jednak ich obecna forma na pewno pozwala twierdzić, że mają na to spore szanse. Obecnie zajmują pierwszą pozycję i od przerwy zimowej zagrali cztery spotkania ligowe i jedno pucharowe, wszystkie wygrali strzelając łącznie 15 bramek, a tracąc zaledwie dwie. Oglądając ich grę, można być spokojnym o wyniki, podczas spotkań widać także, jak cieszą się grą, jakie mają stosunki z trenerem Kloppem, jaka więź zbudowała się w tej ekipie. Dziś muszą stawić czoła drużynie Herthy. Dortmund przed tym spotkaniem ma dwa braki Mario Gotze, jednak on nie gra od dłuższego czasu a mimo to jakoś sobie radzą, i Japończyk - Shinji Kagawa, to jedno z poważniejszych osłabień Dortmundu.
Hertha natomiast znajduje się na 15 pozycji i ma zaledwie dwa punkty przewagi nad 17 - Augsburg, który znajduje się w strefie spadkowej. Po ostatniej ligowej porażce Herthy Berlin w wyjazdowym spotkaniu przeciwko Stuttgartowi 0:5, doszło do zmiany trenera. Został zwolniony Michael Skibbe, który pracował w zespole zaledwie od początku roku. W dzisiejszym meczu ekipe &quot;Starej Damy&quot; poprowadzi - Rene Tretschok. To nie koniec problemów prezentującej słabą formę Herthy. W poprzedniej kolejce czerwona kartkę otrzymał Andreas Ottl, natomiast kontuzjowani są Maik Franz, Christian Lell i Fabian Lustenberger. Nie wydaje mi się, aby jakikolwiek opór stawiła drużyna z Berlina.
37# Spotkanie: Hertha Berlin - Borussia Dortmund
Typ: Borussia Dortmund powyżej 1.5 gola
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Stawka: 4/10
Rezultat:

Spotkanie: Hertha Berlin - Borussia Dortmund
Typ: Borussia Dortmund powyżej 2.5 gola
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Stawka: 1/10
Rezultat:
 
D 120

dankas

Użytkownik
Bayer Leverkusen - FC Augsburg 1 @1,48 ✅ 4:1

Na początek rzućmy okiem na tabelę Bundesligi. Leverkusen zajmuje szóste miejsce. Raczej bez szans na miejsce w Lidze Mistrzów, ale ciągle uwikłane w bój o Ligę Europejską. Augsburg tymczasem to jeden z głównych kandydatów do spadku - zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Tabela formy biorąca pod uwagę mecze w tym roku kalendarzowym w lidze wygląda tak: D-D-D-L. Widać więc że zespół nie wszedł najlepiej w nowy sezon. Zwłaszcza, że rywale nie byli z najwyższej półki - Norymberga, Hoffenheim, Kaiserslautern i Freiburg. Wszystko to drużyny z dołu tabeli, a mimo to Augsburg nie dał sobie rady. Piłkarsko drużyna Leverkusen znacznie przewyższa Augsburg. Takie nazwiska jak Andre Schurrle, Renato Augusto, Lars Bender, czy Gonzalo Castro to coś, czego w drużynie Augsburga brakuje. Tabela formy Leverkusen też nie wygląda olśniewająco (L-D-D-W), jednak należy wziąć poprawkę na odpowiednio lepszych przeciwników - Borussia Dortmund, Stuttgart, Werder Brema i Mainz. Do tego wszystkiego dołóżmy fakt, że Augsburg przyjechał dzisiaj do Leverkusen bez dwóch najlepszych graczy - Jana Moravka, i Nando Rafaela. Wydaje mi się że Bayer powinien ten mecz wygrać na zimno, bez większych fajerwerków.

1.FC Kaiserslautern - Borussia Moenchengladbach 2 @2,25 ✅ 1:2
Coś dla fanów większej adrenaliny. Typ dużo bardziej ryzykowny niż ten powyżej, ale kurs odpowiednio wyższy. Tutaj też mamy do czynienia z meczem outsidera broniącego się przed spadkiem, i drużyny z czołówki. Muszę przyznać że zaskakuje mnie aż tak dobra pozycja M&#39;Gladbach, a w szczególności styl ich gry. Grają fajną, poukładaną taktycznie piłkę. Ogromne spustoszenie sieją ze skrzydeł, gdzie grają Juan Arango i Marco Reus. Reus co prawda ma już zaklepany kontrakt z Borussią Dortmund wchodzący w życie w czerwcu, ale myślę że jest na tyle ambitny i profesjonalny, żeby nadal grać na 100% możliwości w &quot;Źrebakach&quot;. W przeciwieństwie do &#39;Lautern, którzy moim subiektywnym zdaniem są najsłabszą drużyną Bundesligi. Poważnych osłabień po obu stronach brak.
Sam osobiście tego meczu na kuponie nie umieściłem, odrzuciłem go w ostatecznej selekcji, jednak szansę trafienia oceniam na jakieś 6/10, i choćby jako singiel ma to sens.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jeśli chodzi o mecz Borussii Dortmund to zapowiada się niezwykle ciekawie, ze względu na nowego szkoleniowca Herthy. Otto Rehhagel to charyzmatyczny trener należący do starej gwardii. Wszyscy go kojarzą ze zdobycia mistrzostwa Europy z Grecją ale ma też inne ciekawe osiągnięcia. W 96 roku trenował Bayern Monachium i nieoczekiwanie, chociaż dla niektórych spodziewanie został zwolniony z posady tuż przed finałem pucharu Uefa, w którym Bayern w końcu i tak wygrał ale już pod wodzą Beckenbauera. W każdym razie zbulwersowany faktem zwolnienie z posady w Bayernie objął rządy w Kaiserslautern, które dopiero co awansowało do BL by w konsekwencji być ojcem największej niespodzianki w historii niemieckiej piłki, wygrywając mistrzostwo prowadząc Diabły.

A co do typu to interesująco wygląd zakład na bramkę Barriosa, wobec kontuzji Kagawy dostanie na pewno szansę w pierwszym składzie, a buki wystawiły naprawdę korzystny kurs.

Lucas Barrios (Borussia Dortmund) Typ: Will score Kurs:2,00 Tobet

Co do możliwej bramki Lewandowskiego to może być trochę ciężko, już jakiś czas nie grała na pozycji cofniętego napastnika. Rehhagel którego drużyny zawsze słynęły z twardej defensywy może przykleić Lewemu plaster, niestety :;/:.

Robert Lewandowski (Borussia Dortmund) Typ: Will not score Kurs:1,72
Tobet

A tak już całkiem na poważnie to gram typy, które podałem wcześniej i Bayern -1 ;)

SC Freiburg - Bayern München H(1 - 0) Typ:2 Kurs:1,75 Tobet
 
jake_02 35

jake_02

Użytkownik
SC Freiburg - Bayern München H(1 - 0) Typ:2 Kurs:1,75 Tobet
I znowu minimalizm w wykonaniu Bayernu. Nie pierwszy raz już w tym sezonie lekceważą rywala i gubią punkty. Właśnie przez takie podejście mogą przegrać mistrzostwo.
A Freiburg ciuła i ciuła te punkciki, pomimo niekorzystnego kalendarza spotkań. Przy tym co pokazuje swoją grą Augsburg i Kaiserslautern mają szanse na baraże.
 
billi 207

billi

Użytkownik
Schalke-Wolfsburg
over 2,5 @1.7 ✅
bet365

Myślę,że Schalke nie da 2 raz się tak zaskoczyć jak w meczu z Mainz. Wtedy 1 połowa w wykonaniu gospodarzy była nieporozumieniem,kiepska gra w obronie i bicie głową w mur w ofensywie. W przerwie nastąpiło trzęsienie ziemi w szatni gospodarzy i w 2 połowie grało już zupełnie inne Schalke. Gospodarze zremisowali tamten mecz 1-1,ale mieli kilka sytuacji do wyjścia na prowadzenie ,w 2 sytuacjach gościom ewidentnie pomógł sędzia nie dyktując karnych,wszedł Farfan zaczął robić młyn po prawej stronie,częste dośrodkowania w pole karne i to co mi się najbardziej rzuciło w oczy -wspaniała gra Howedesa i Papadopoulosa na &#39;&#39;wyprzedzenie&#39;&#39;,w ten sposób wszelkie próby kontrataków Schalke kończyły się na linii środkowej boiska. Jeśli gospodarze zaczną ten mecz tak jak drugą połowę z Mainz( a myślę,że Stevens nie popełni 2 raz tego samego błędu i dopilnuje ,aby piłkarze dobrze weszli w mecz) to nie będzie najmniejszych problemów do pokrycia overa.Wolfsburg fatalnie się spisuję na wyjazdach,ogólnie,nisko cenię sobie Wolfsburg,dla mnie jest to ekipa z ogromnymi możliwościami finansowymi,MARNOWANYMI możliwościami finansowanymi. W szatni istna Wieża Babel,kadra jest bardzo szeroka ,ale moim zdaniem w przypadku Wolfsburga to nie zaleta a wada,Magath postawił na ilość a nie na jakość (to samo zrobił w Schalke ,ale sytuacja została już opanowana:]).W związku z dużą liczbą piłkarzy w kadrze,często następują rotacje w składzie,rzadko się zdarza 2 razy taki sam skład,piłkarze po prostu nie są w rytmie meczowym lub brakuje im zgrania,ale nie takiego treningowego lecz meczowego (każdy kto grał kiedyś w piłkę wie ,że trening i mecz ro różna para kaloszy). Pal licho zmiany w bloku ofensywnym (chociaż najlepszy strzelec-Mandżukić raczej nie musi bać się o wyjściową jedenastkę),najdotkliwsze są rotacje w bloku defensywnym,w kadrze Wolfsburga jest 11 obrońców ,każdy z nich zagrał już w tym sezonie w lidze,najpewniejszym pewniakiem wydaje się być Schafer,którego Magath próbuje przestawić na skrzydło z boku defensywy,Schafer nie jest jakimś wielkim wirtuozem ,to solidny rzemieślnik. Oglądając mecz Wilków ,mam nieodparte wrażenie ,że ta drużyna wygrywa na siłę,strzela bramki na siłę. Brakuje im polotu w grze ,brakuje im stylu. Schalke gra skutecznie i widowiskowo,piłkarze z Gelsenkirchen zawsze mogą liczyć na swoich zagorzałych fanów,którzy zawsze niosą ich dopingiem. Spodziewam się przyjemnego lecz jednostronnego widowiska;)
Schalke over 1,[email protected] Sportingbet ✅
Schalke win @ 1.72 bwin ✅
Schalke(-1,5) @ 2.75 bet365 ✅
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkania to ciężko cokolwiek dobrego znaleźć. Jedyną dobra i bezpieczną opcją wydaję się gra na Hannover w opcji (0) tylko tutaj pojawia się pytanie jak Slomka podejdzie do tego spotkania czy pełen minimalizm czy jednak walka o pełną pulę. Przypomnę, że Hannover gra w Lidze Europejskiej i już w Czwartek gra rewanżowe spotkanie. Slomka przed LE lubi testować różne i dziwne warianty. Moim zdaniem priorytetem dla nich w obecnym sezonie są jednak puchary i kto wie jak podejdą do tego spotkania. Jeśli zaprezentują to samo co w spotkaniu z Brugge spokojnie wygrają, Stuttgart niby 5:0 z Herthą ale to żaden odnośnik po tym co tam Hertha pokazała. Druga sprawa to gra wyjazdowa VFB, która nie wygląda za ciekawie a Hannover to jedna z ciężkich twierdz do zdobycia, gospodarze u siebie grają na prawdę dobry futbol gdzie nie brakuję na pewno walki, zresztą przekonały się o tym już dużo porządniejsze firmy niż VFB. Z ważniejszych osłabień w H96 to Pogatetz i Abdellaoue choć jego występ jest nie pewny. U przyjezdnych Delpierr i Molinaro oraz Gebhart. Mam nadzieję, że jak Diouf dzisiaj wystąpi u gospodarzy to coś ukłuję bo po ostatnim spotkaniu z Brugge może mówić o wielkim pechu.
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Tak jak t0mson napisał trudnymi meczami do typowania raczy nas dzisiaj Bundesliga. Hannover strasznie nakręcony jest na Ligę Europy i przed czwartkowym rewanżem w Brugii ma tylko jednobramkową zaliczkę i dla drużyny zapewne ważniejszy właśnie będzie mecz czwartkowy. Z tego też powodu ciężko powiedzieć jakim składem uraczy nas dzisiaj trener Slomka. Hannover jest jedną z dwóch drużyn w Bundeslidze niepokonanych na własnym obiekcie, natomiast podopieczni Bruno Labbadii fatalnie prezentują się na wyjazdach, ostatni mecz wyjazdowy wygrali 30 września (!) w Kaiserslautern. Od wczorajszego wieczoru po głowie chodzi mi myśl, że może to właśnie dzisiaj przyjdzie dzień na przełamanie. Ubiegłotygodniowa wygrana z bardzo słabo dysponowaną Herthą Berlin nic nie mówi, natomiast remis sprzed dwóch tygodni w Leverkusen już daje trochę do myślenia. Z drugiej znów strony Hannover chcąc i myśląc o tym by w przyszłym sezonie znów grać w europejskich pucharach również ma o co grać. Na podstawie tych przemyśleń wychodzi mi remis i tak też spróbuję dzisiaj zagrać. Krótko o osłabieniach. Jak już wyżej napisano niepewny jest występ Mohammeda Abdellaoue oraz na pewno nie zagra Emanuel Pogatetz. Całkiem możliwe, że Slomka od pierwszych minut da szansę w ataku dzisiaj zagrać Arturowi Sobiechowi. Natomiast w zespole gości zabraknie dzisiaj przede wszystkim Cristiana Molinaro i Timo Gebharta.
Propozycja:
Hannover 96 - VFB Stuttgart X @3,30 ⛔
Bet365
 
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Krótki komentarz na szybko odnośnie meczu. Obrona Stuttgartu dzisiaj to dno, wodorosty i 100 metrów mułu. Bramki stracone po rzutach rożnych, w tym jedna po wrzutce na 3 metr(!), a tam ani reakcji bramkarza ani obrońców wystawiają im negatywną ocenę. Na dodatek zero pewności (przy próbie podania do bramkarza - podanie prosto do napastnika Hannoveru), niedokładne podania/przerzuty wzdłuż boiska przy wyprowadzaniu piłki. Co prawda goście mieli swoje szanse strzeleckie i w pierwszej połowie mogli strzelić ze dwie bramki + w drugiej połowie fantastyczna obrona Zielera, aczkolwiek Hannover to mógł zdecydowanie więcej bramek nastrzelać niż te 4. Ciekawe co zaprezentują w przyszłej kolejce z Freiburgiem. Ależ musiało dzisiaj nosić Artura Sobiecha, że po tak udanych kilku dniach nie dostał nawet swojej szansy przy wyniku 2:0/3:0/4:0.
Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim fanom Bundesligi w typowaniu następnych ligowych kolejek. ????
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Ciekawe co zaprezentują w przyszłej kolejce z Freiburgiem. Ależ musiało dzisiaj nosić Artura Sobiecha, że po tak udanych kilku dniach nie dostał nawet swojej szansy przy wyniku 2:0/3:0/4:0.
Kontuzjowany był więc odpuścił Slomka ;). Mecz dobry tak jak pisałem opcja (0) okazała się dobrym rozwiązaniem ale odpuściłem, ważne ze chociaż przypuszczenia się sprawdziły. Stuttgart to dno nic po za tym. Schalke zdemolowało no ale nie mogli tego przegrać ze względu na Magatha ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom