>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

22. kolejka 1. Bundesligi (12-14.02.2010r.)

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
M&#39;Gladbach - Nuernberg

TYP: 1 = wg. mnie 60% == kurs 2 zł
TYP: 1X = wg. mnie 85 % == kurs 1.25 zł


Myśle nad jutrzejszym meczem Moenchengladbach - Nurnberg. Wypadałoby postawić na gospodarzy. Dwie kolejki temu zaskoczyli wszystkich jak pokonali u siebie Bremę. Wynik: Moenchengladbach - Bremen 4:3. U siebie grają z ambicją widać. Ale zdarzają im się wpadki takie jak z Moenchengladbach - Bochum 1:2. Gospodarze to bardzo losowa drużyna. potrafi zagrać wspaniale i wygrać z wyżej notowanym rywalem, ale też przegrać z drużyną dużo słabszą od siebie. Ciekawi mnie jak zagrają z przedostatnią w tabeli Nurnberg, której wyraźnie nie idzie na wyjazdach. Seria 5 meczy przegranych została przerwana i teraz graja w kratkę. Myślę że z gospodarzami nie dadzą rady jutro, albo przegrają albo remis..
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Ja mam tylko jedno prawdziwie pewne spotkanie upatrzone na ten weekend. Wiem, ze z ust fana Bayernu mozna tego nie przyjac jako calkowicie obiektywne, ale moim zdaniem Bayern nie pozostawi zadnych szans BVB. Ogladalem kilka poprzednich spotkan obu druzyn i widzac je nasuwa mi sie kilka typow, odrobine roznych od siebie, ale wynikajacych z tego samego. Kto ogladal poprzednie mecze Bayernu ten wie, w jakiej formie sa obecnie i co oni robia z rywalami - zwyczajnie ich gromia. W dodatku nie ma w nich obecnie zadnych wielkich kontuzji (nawet Ribery&#39;ego czy Robbena) i dysponujac tak ogromna sila w ataku po prostu rozniosa oni Borussie na strzepy. Moze i nie bedzie 5:1 jak w Dortmundzie (choc taki wynik mnie nie zdziwi), ale minimum 3 bramki zostana zaaplikowane gosciom. Borussia w ostatnich spotkaniach pokazuje taka zenade w ataku, a zwlaszcza w obronie, ze az oczy bola jak sie na to patrzy. Juz mecz w Stuttgarcie z wracajacym do formy VfB unaocznil wszelkie braki w BVB. A jesli dodac do tego sile gry na swoim stadionie to szykuje sie istny pogrom! Tak wiec reasumujac proponuje grubo dac na Bayern lub dolozyc go do jakiegokolwiek kuponu, bo innego wyniku po prostu sie nie spodziewam. Do tego dolaczam oczywisty over oraz over 1,5 gola w pierwszej polowie, handicap -1 lub nawet -2 na Bawarczykow oraz ilosc strzelonych bramek przez gospodarzy powyzej 2,5. Do tego mozna sobie potypowac wsrod strzelcow goli, bo ktos z grona Robben, Gomez, van Buyten, Olic czy Mueller pewnikiem strzeli. Goraco polecam
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Ja mam tylko jedno prawdziwie pewne spotkanie upatrzone na ten weekend. Wiem, ze z ust fana Bayernu mozna tego nie przyjac jako calkowicie obiektywne, ale moim zdaniem Bayern nie pozostawi zadnych szans BVB. Ogladalem kilka poprzednich spotkan obu druzyn i widzac je nasuwa mi sie kilka typow, odrobine roznych od siebie, ale wynikajacych z tego samego. Kto ogladal poprzednie mecze Bayernu ten wie, w jakiej formie sa obecnie i co oni robia z rywalami - zwyczajnie ich gromia. W dodatku nie ma w nich obecnie zadnych wielkich kontuzji (nawet Ribery&#39;ego czy Robbena) i dysponujac tak ogromna sila w ataku po prostu rozniosa oni Borussie na strzepy. Moze i nie bedzie 5:1 jak w Dortmundzie (choc taki wynik mnie nie zdziwi), ale minimum 3 bramki zostana zaaplikowane gosciom. Borussia w ostatnich spotkaniach pokazuje taka zenade w ataku, a zwlaszcza w obronie, ze az oczy bola jak sie na to patrzy. Juz mecz w Stuttgarcie z wracajacym do formy VfB unaocznil wszelkie braki w BVB. A jesli dodac do tego sile gry na swoim stadionie to szykuje sie istny pogrom! Tak wiec reasumujac proponuje grubo dac na Bayern lub dolozyc go do jakiegokolwiek kuponu, bo innego wyniku po prostu sie nie spodziewam. Do tego dolaczam oczywisty over oraz over 1,5 gola w pierwszej polowie, handicap -1 lub nawet -2 na Bawarczykow oraz ilosc strzelonych bramek przez gospodarzy powyzej 2,5. Do tego mozna sobie potypowac wsrod strzelcow goli, bo ktos z grona Robben, Gomez, van Buyten, Olic czy Mueller pewnikiem strzeli. Goraco polecam
Ja jestem fanem BVB i jeżeli chodzi o obiektywną ocenę tego spotkania, muszę się z Tobą zgodzić.Borussia nie ma praktycznie żadnych szans z Bayernem, chciałbym się mylić. Boki defensywy, czyli Omowoyela i Schmelzer nie mają najmniejszych szans czy to z Robben, Ribery. Mam nadzieje, że do składu wróci Bender i Kuba, może to wyglądać troszeczkę lepiej niż w dwóch ostatnich meczach, ale nie spodziewam się zwycięstwa.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
VFB - HSV
W tym spotkaniu widze value na over 2,5, kursy w niektorych bukach dochodz do 2, Bet365 oferuje 1,95. Najpierw goscie, sa wyzej w tabeli ale ich forma jest slabsza. Ich linia defensywna jest niepewna (co pokazal ostatni mecz jak i spotkanie w ktorym ich ostatnio widzialem przeciwko WFL gdzie pomimo ze Wilki za wiele z gry nie mialy to i tak kilkukrotnie bardzo zagrozili ich bramce) a w ataku maja kim straszyc pomimo kilku kontuzji. Grajacy coraz lepiej Berg, zdobywca dwoch goli w ostatniej kolejce Petric, bardzo ofensywny pomocnik Elija, pelniacy obecnie funkcje jokera bardzo ofensywny Trochowski no i w koncu nowy nabytek druzyny Van Nistelrooy ktory tym razem powinien dostac juz szanse w wiekszym wymiarze czasowym. Z koleji gospodarze sa ostatnio w swietnej formie, w tym roku cztery kolejne zwyciestwa w lidze. W ataku tez maja kim straszyc (Pogrebniak, Marica, Hleb). Mysle ze Stuttgart w takiej formie bedzie chcial narzucic swoj styl gry, zagrac otwarty, ofensywny futbol i miec inicjatywe, ich forma pozwala miec nadzieje na to ze strzela bramki a z drugiej zas strony HSV potrafi grac z kontry a w razie niekorzystnego wyniku ich potencjal pozwoli im przejac inicjatywe, nalezy tez pamietac w ich przypadku o groznych stalych fragmentach gry zwlaszcza wymienionego wczesniej Trochowskiego. Moim zdaniem pierwsza bramka otworzy ten mecz i wtedy bedziemy miec widowisko typu akcja za akcje z wieloma sytuacjami strzeleckimi dla obu ekip. Remis tu nikogo nie zadowala i mojej opini kurs na over ma w sobie value.

1 - 3 ✅
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Hertha Berlin - FSV Mainz 1 2.00 ⛔
Mainz zajmujący 8 pozycje w Bundeslidze to totalnie równy zespol. Wygrał u siebie 7 z 10 spotkań zaledwie 3 remisując. Zupełnie odwrotnie jest na wyjazdach- zaledwie raz zwyciężył! Hertha rozegrała beznadziejną pierwszą cześć sezon ale pojawiła się dla nich iskierka nadziei w rundzie wiosennej. FSV ten mecz powinno wygrać- Hertha musi!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

BAYERN MONACHIUM - BORUSSIA DORTUND
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,62
Unibet ✅3:1​

W sumie można już wstępnie podyskutowac o typach weekendowych.
Hity mamy dwa. Na Allianz Arena gdzie zawita Dortmund. Oczywiście obecne dyspozycje obu zespołów jasno pokazują kto jest faworytem tego spotkania. Jednak patrząc na nazwy i pozycje to zapowiada się ciekawe widowisko. Jak wyżej zostało napisane Bayern gra obecnie na takim poziomie troche nieosiągalnym dla innych zespołow z Bundesligi. Jednak kiedyś zawsze taka passa ma swój kres. Ale gdyby tym się kierowac przy ocenie szans to nic nigdy byśmy nie wymyślili. Mialem okazje widziec wczorajszy mecz w DFB Pokal z Gruther Furth to Bayern miał ogromne problemy szczególnie w obronie. Zagrożenie stwarzał ...Demichelis! Jednak to co kiedyś czytałem w tym dziale na jego temat się potwierdziło. Ewidentnie zawalił w kilku sytuacjach. Jak teraz patrze w skład przewidywany na ten mecz przez Kickera to widze że ma on zagrac na środku. Jeżeli się to potwierdzi to dla mnie super opcją jest typ że oba zespoły strzelą bramke. Taki rywal jak Furth miał bodaj 5 setek! Wykorzystał jedną. Bo gol nr 2 to błąd Rensinga. Teraz zagra już Butt. Ale Demichelis to jest punkt kulminacyjny który sugeruje to by stawiac na to że oba zespoły strzelą bramke. Siła Bayernu z przodu znana kazdemu, nawet patrząc tylko na ich ostatnie rezultaty i to ile bramek strzelają wszystko widac jak na dłoni. Może Ribery jeszcze nie ta dyspozycja, ale on po kontuzji wkońcu. Robben za to z Mullerem są w świetnej dyspozycji. Kontuzji w zespole brak. Owszem można by stawiac również na Bayern @ 1,36, Over 2,5gola @ 1,47, ale skoro na to że oba zespoły strzelą bramke dają Nam kurs @ 1,62 to widac że bardziej się opłaca wybrac ten trzeci typ ;)

BAYERN : Rensing - Lahm, van Buyten, Demichelis, Badstuber - van Bommel , Schweinsteiger - Robben , Ribery - T. Müller, Gomez

DORTMUND : Weidenfeller - Owomoyela, Subotic , Hummels, Schmelzer - S. Bender, Sahin - Blaszczykowski, Zidan , K. Großkreutz - Barrios

---------------------------
Co do innych meczów, to rzeczywiście ciekawie wygląda typ na tonącą Herthe Berlin. Niby jedną nogą są już w 2BL ale nadal się nie poddają i walczą. Ja jednak odpuszcze sobie ten mecz. Mainz jest bnieprzewidywalne, a Berlińczycy potrafią pudłowac w prostych sytuacjach że nie zamierzam ryzykowac ;)

----------------------------
Tzreba przyznac że Mirko Slomka poki co nie miał udanego wejścia do H96. Teraz jego zespół gra z Werderem który zdaje sobie sprawe że ostatnio grał źle. Jednak wygrane z Herthą i Hoffenheim w DFB Pokal dają sądzic że światełko w tunelu się pojawiło. Z ważnych zawodników tylko Boenischa będzie brakowało. Hannover przegrywa co popadnie. Werder musi walczyc jeszcze o Europejskie Puchary poprzez lige. typ na Werder sądze że jest ciekawy.
Typ : Werder Brema Kurs @1,80 Unibet.✅1:5
---------------------------------

VS

BAYER LEVERKUSEN - VFL WOLFSBURG
Typ : Leverkusen @ 1,67
Unibet ✅2:1​

Ciekaw jestem czy wkońcu zaskoczy Wolfsburg? Teoretycznie sa na to małe szanse bowiem udaje się na BayArene do Leverkusen. A tam Bayer jeszcze nie przegrał i ma bilans 8-2-0. Wolfsburg ponadto nie wygrał jeszcze w meczach ligowych na tym obiekcie. Na 12 starc w tym mieście aż 9 razy przegrywali i ledwo 3 remisy. Wśród gospodarzy zabraknie Rolfesa i zawieszonego za kartki Vidala. Wolfsburg gra tragicznie. Na ostatnie 5 meczów ledwo dwa zremisował. W tym jeden z HSV gdzie powinien przegrac z kretesem jednak szczęściu zawdzięcza że uratowali remis, a mogli nawet wygrac, lecz w końcówce bramke zawalil bramkarz,ale trzeba przyznac że wygrana byłaby wielce niesprawiedliwa. Bayer obok Bayernu gra najrówniej. Dosc powiedziec że po 21 kolejkach nie ma na koncie jeszcze porażki! Kursy 1,67 na Aptekarzy są do zaakceptowania w takim meczu.

LEVERKUSEN : Adler - Schwaab, M. Friedrich , Hyypiä, Kadlec - Castro, Reinartz - Barnetta, Kroos - Kießling , Derdiyok

WOLFSBURG : Lenz - Pekarik, Madlung, Barzagli, M. Schäfer - Josué- Riether, Gentner - Misimovic - Grafite , Dzeko

---------------------------
Oto moje pierwsze przemyślenia, w sumie dzisiaj dopiero czwartek ale jeśli miałbym stawiac to na ten moment wlasnie tak. Owszem sklady nie są na stuprocentowo potwierdzone. To tylko sugestia Kickera na dzień dzisiejszy.
 
S 0

solarex

Użytkownik
Oj mi sie wydaje, że Wolfsburg sie obudzi i wygra ten mecz.... Ma bardzo dobry zespół, a jako, że jestem fanem grania na przełamanie passy twierdze, że Wolfsburg sie przełamie i wygra, ale oczywiscie pewne to to nie jest ???? .

Tę kolejkę Bundesligi odpuszczam, bo Bayern ma za długą passe i myśle, że mogą mieć remis.... :p
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Passy nie graja, tylko pilkarze i zespol. Sam sie nierzadko nimi sugeruje, ale nie moze to byc w koncu przewazajacy argument. Robson, od dawna wiadomo, ze obrona to najslabsza formacja Bayernu, ale... no wlasnie, jest tyle ale, ze az sie boje o ten Twoj typ na obie strzela. Sam sie ostatnio prawie przejechalem na tym i juz to poniekad jest dowodem na to, czemu tym razem obie moga nie strzelic. Nie mam watpliwosci, ze bedzie to jednostronne widowisko i wszystko sie moze praktycznie wyjasnic w przeciagu 1 polowy (stad moj typ na over 1,5), kiedy to BVB moze dostac grom bramek i bedzie po meczu. Moze to wtedy albo na tyle uspic Bayern, ze Borussia cos strzeli albo tak zniechecic tych drugich, ze nastepne 45 minut bedziemy ogladac gre w chodzonego... Znam slabosci Bayernu na tyle dobrze, ze juz dawno wykopalbym Demichelisa minimum z 1 skladu, gdybym byl trenerem tego zespolu. Jednakze nim nie jestem i pozostaje tylko nadzieja, ze kiedys ktos tam w koncu siegnie po rozum do glowy i zakupi obronce z prawdziwego zdarzenia. Poki co trzeba sie jedna martwic, by Bayern wiecej strzelal goli niz tracil. Dlatego przyznaje, ze typ ma spore szanse powodzenia, zwlaszcza, ze sila ofensywna BVB jest niemala i znacznie slabsze zespoly strzelaly gole nawet na Allianz Arena. Lecz spora przeszkoda beda w tym wypadku pozostali obroncy, gdyz mimo wszystko graja oni wcale niezle i dodajac do tego przezywajacego 3 mlodosc Butta moze sie naprawde okazac, ze bedzie to pogrom do zera. Bo fakt, iz Bayern wygra i to minimum 2 bramkami nie ulega moim zdaniem zadnym watpliwosciom, a wszystkie argumenty, ktore moglbym przedstawic sa obecnie zdrowe i w gotowe do gry. Przy okazji przypomnialem sobie o ciekawym typie na to, ze Bayern zdobedzie gola glowa, gdyz chocby van Buyten jest w tym elemencie znakomity (taki belgijski Wasyl ;]).
Najciekawszym zas spotkaniem bedzie oczywiscie mecz w Stuttgarcie, gdzie VfB podejmie HSV. Po tym, co ostatnio pokazuja obydwie druzyny smiem twierdzic, ze interesujacym typem wydaje sie czysta 1. Przy nieobecnosciach Ze Roberto i Guerrero ich sila ofensywna dosyc spadla i wliczajac do tego bledy w defensywie, ktore nierzadko sie im zdarzaja jestem pewien, ze odradzajacy sie Stuttgart zaaplikuje im przynajmniej 1 bramke, a najpewniej 2 lub nawet wiecej, co moze wystarczyc na zwyciestwo. Nie mozna oczywiscie zapomniec, ze i bez w/w graczy HSV ma naprawde dobrych ofensywnych zawodnikow i jesli RvN sie dobrze wkomponuje w zespol oraz bedzie mogl grac wiecej niz tylko pare minut to bedzie mozna w tym meczu obejrzec sporo bramek. Dla mnie jednakze najciekawiej wygladaja typy na 1 oraz, ze VfB strzeli.
 
D 0

damafi

Użytkownik
M&#39;Gladbach - Nuernberg

TYP: 1 = wg. mnie 60% == kurs 2 zł
TYP: 1X = wg. mnie 85 % == kurs 1.25 zł


Myśle nad jutrzejszym meczem Moenchengladbach - Nurnberg. Wypadałoby postawić na gospodarzy. Dwie kolejki temu zaskoczyli wszystkich jak pokonali u siebie Bremę. Wynik: Moenchengladbach - Bremen 4:3. U siebie grają z ambicją widać. Ale zdarzają im się wpadki takie jak z Moenchengladbach - Bochum 1:2. Gospodarze to bardzo losowa drużyna. potrafi zagrać wspaniale i wygrać z wyżej notowanym rywalem, ale też przegrać z drużyną dużo słabszą od siebie. Ciekawi mnie jak zagrają z przedostatnią w tabeli Nurnberg, której wyraźnie nie idzie na wyjazdach. Seria 5 meczy przegranych została przerwana i teraz graja w kratkę. Myślę że z gospodarzami nie dadzą rady jutro, albo przegrają albo remis..
Musze sie tutaj zgodzic i rowniez upatruje jako faworyta gospodarzy. A kurs na bwin 2,00 jest bardzo zachecajacy natomiast granie 1X 1,24 mysle ze do kuponu z2-3 zdarzeniami mozna wrzucic natomiast jako singla to czysta 1.
Moj Typ 1 2:1✅
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Vfl Wolfsburg
Warto zagrać over 2,5 w meczu Bayeru Leverkusen - Vfl Wolfsburg. Dlaczego? 2 dni temu kontuzji dostał drugi bramkarz Wolfsburga - Lenz. Jak wiadomo pierwszy GK Benaglio również jest kontuzjowany. W meczu przeciwko liderowi wystąpi więc Hitz - młody 22-letni bramkarz dopiero wkraczający w prawdziwą piłkarską karierę, wcześniej bronił w lidze regionalnej. Więc uważam, że over 2,5 i czysta 1 będą świetnym wyborem.
Typ: over 2,5 1,45 ✅
Typ: B. Leverkusen 1,67 ✅
___________________________________________________________________
VfB Stuttgart - Hamburger SV
Cygeiro, liczba bramek w tym meczu jest troszkę trudna do wyczucia. Więc nie napalałbym się za bardzo na ten over. Oczywiście kurs kusi i z tym nie można się nie zgodzić. W HH padł wynik overowy, ale czy w Stuttgarcie również tak będzie? Najważniejsza chyba informacja: do składu wraca Boateng. Na całe szczęście nie zagra ta fujara, ciamajda i osioł - Rozehnal. W każdym meczu w którym on gra, zawsze jest winowajcą jednej bramki, oczywiście ostatnio nie było inaczej... Ale teraz on nie zagra ???? Więc szansa na over automatycznie znacząco spada ???? Siła rażenia w obu zespołach jest ogromna. U gospodarzy: Marica i Pogrebnyak. w HSV zaś Petric (ostatnio 2 bramki i wypracowana 3 trzecia) i prawdopodobnie Elia (Berg złapał kontuzję na środowym treningu). Nie można zapominać o świetnym Jansenie, które wrócił do formy sprzed kontuzji i obecnie chyba jest najlepszym zawodnikiem w szeregach HSV.
Moim zdaniem nie ma sensu stawiać grubej kasy na over w tym meczu bo szanse na over (oczywiście moim zdaniem) ~ 60%.
Warto moim zdaniem zagrać chyba HSV z podpórką i DNB.
Typ: Hamburger SV lub X 1,58 ✅
Typ: Hamburger SV DNB 2,14 ✅
Ustawienie awizowane przez bundesliga.de:
 
D 0

damafi

Użytkownik
Dzisiaj kolejne mecze Bundesligi.
Ja postanowiłem postawić na Bayer Leverkusen kurs od wczoraj rośnie dzis na Bwin wynosi 1,65 uwazam ze warty zagrania. Jak kolega wyżej pisał kontuzje bramkarzy zespołu gości ktorzy mają poważny problem ponieważ muszą wystawić bramkarza z rezerw który w takim meczu przeciwko liderowi będzie miał napewno dużo pracy.... Osttanio Leverkusen zremisowało z Bochum co napewno podrażniło ich ambicje i teraz będą chcieli wygrac pewnie spotkanie aby zapomnieć o poprzedniej kolejce...Wolfsburg w ostatniej koljece przegrał z Bayernem Munchen i myśle ze dzis znowu straci pkt ponieważ Bayer Leverkusen prezentuje bardzo podobny poziom gry do rywali z Munchen
Mój Typ Bayer Leverkusen
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
W meczu z Bochum padl wynik 1:1 ale sytuacji bylo o wiele wiecej zarowno z jednej jak z drugiej strony tak wiec przychylam sie do wypowiedzi vdv co do typow na Leverkusen i over 2.5, moznaby sprobowac takze typu na oba strzela - Grafite i Dzeko moga strzelic bramke kazdemu rywalowi... jesli tylko poprawia skutecznosc - patrz okazje Grafite z Bayernem ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Schalke - FC Koln @ under 2,5 - 1,78 w Tobet [8/10] ✅ 2:0
- pojedynek dwóch drużyn, w których meczach pada najmniej bramek w całej Bundeslidze
- Schalke 5 spotkań domowych z rzędu wygranych do zera
- FC Koln w ostatnich 5 spotkaniach strzelało co najmniej dwie bramki / w starciu z dobrze zorganizowanym Schalke tak łatwo o gole być nie powinno, tym bardziej, że wcześniej Koln zdobywało bardzo mało bramek.
- preferowana przez Koln taktyka 4-5-1 i Schalke ostatnio ustawiane 4-2-3-1 pozwalają przypuszczać, że będzie mało miejsca do gry, przez co nie będziemy oglądali wielu akcji bramkowych.
- ani jedna ani druga drużyna nie gra tak otwartego futbolu jak np. Bayern. Koln skrzętnie ustawia się w defensywie i potrafi robić to całkiem nieźle np. mecz 0-0 z Bayernem, podobnie Schalke, które jest świetnie zorganizowaną taktycznie drużyną przez Magatha.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP

Eintracht Frankfurt - Freiburg
Spotkanie we Frankfurcie zamknie 22 kolejkę spotkań, gospodarze podejmą Freiburg. Na chwilę obecną obydwie ekipy mają zgoła różne cele. Eintracht walczy o europejskie puchary, goście natomiast biją się o utrzymanie. Gospodarze są na siódmym miejscu w tabeli, z dorobkiem 31 punktów, dzisiejsze zwycięstwo pozwoli zrównać się z szóstym Werderem i zbliżyć się do szóstej Borussii Dortmund na dwa punkty. Komplet punktów znacznie więc zwiększy szanse na zajęcie szóstego miejsca, które gwarantuje udział w Lidze Europejskiej. Gospodarze są ostatnio w niezłej dyspozycji, wywieźli z Dortmundu komplet punktów. U siebie radzą sobie dosyć przyzwoicie: 4-4-3. Goście to jeden z głównych kandydatów do spadku, obecnie zajmują ostatnie z bezpiecznych miejsc, nad kolejnymi zespołami mają odpowiednio: 2 i 3 punkty przewagi. Freiburg ostatnimi czasami gra fatalnie, nie potrafi wygrać już od 7 spotkań ligowych. Nic nie wskazuje na to, żeby miało być lepiej. Mimo to zespół ma na wyjazdach całkiem niezły bilans: 4-1-6. Ostatnie sześć potyczek między tymi zespołami na obiekcie Eintrachtu to 5 zwycięstw gospodarzy i jeden remis. Gospodarze na mecz wyjdą na pewno niezwykle zmotywowani. Niespodziewanie pojawiła się szansa walki o europejskie puchary i trzeba spróbować ją wykorzystać. Słaby Freiburg nie będzie w stanie przeciwstawić się dzisiejszym rywalom.
Mój typ:
Eintracht 1,80
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom