>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

22. Grand Prix Las Vegas [17 - 19 listopada 2023]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Las Vegas 2023
1699888527279.png

Piątek, 17 listopada:
#1 Trening ▶ 05:30
#2 Trening ▶ 09:00

Sobota, 18 listopada:
#3 Trening ▶ 05:30
#Kwalifikacje ▶ 09:00

Niedziela, 19 listopada:
#Wyścig ▶ 07:00


1699888829799.png
Informacje o torze:
Nazwa toru:
Las Vegas Strip Circuit
Lokalizacja: Las Vegas, Stany Zjednoczone
Pierwsze Grand Prix: 2023
Długość toru: 6.201 km
Liczba okrążeń: 50
Całkowity dystans wyścigu: 310.050 km

Zapraszam do dyskusji!
 
T 1,2K

tomekel

Użytkownik
Alexander Albon Top 6 kurs 12.5 STS

Po takim kursie spróbuję jak najbardziej z dwóch przyczyn. Po pierwsze tor , który składa się z długich prostych i ostrych łuków 90 stopni. Williams ma małe opory i osiąga dużą szybkość na takich torach. Przykładem może być GP na Monzy zajął tam 7 miejsce ( z czołówki nikt nie odpadł). Druga rzecz to temperatura , która może być bardzo niska jak na warunki F1. Jego auto nie ma problemów z uzyskaniem temp. opon szczególnie jak chodzi o kwalifikacje. Podsumowując przyczepność nie będzie zbyt wysoka liczę , że ktoś z czołówki wypadnie i zrobi miejsce dla Alexa. Jeśli ktoś chce coś pewniejszego to polecam

Alexander Albon Top 10 kurs 2.65 Fortuna

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1183
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Formuła 1 skompromitowała się przy okazji pierwszego treningu przed GP Las Vegas, który został przerwany po 10 minutach. Carlos Sainz najechał na poluzowana pokrywę studzienki i uszkodził bolid. Ze względów bezpieczeństwa sędziowie przerwali sesję, której już nie wznowiono. W bolidzie Sainza po tym incydencie konieczna była wymiana baterii przez co kierowca Ferrari otrzyma karę przesunięcia na starcie do wyścigu o 10 miejsc.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Las Vegas - kwalifikacje, sobota 09:00
Alonso
- Piastri
Kurs: 2.20
Bukmacher: STS
Analiza:

Tor jest bardzo sliski i zdradziecki. Trzeba wykazac sie nie lada doswiadczeniem zeby dobrze poskladac tutaj kolko. To doswiadczenie jest po stronie Alonso. McLaren kiepsko w treningach wygladal ale pewnie na kwali sie podciagnal ale Piastri to zoltodziob i moze miec w czasowce ciezary. Ja widze tu dobry wynik Alonso i w jego strone gram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2519
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Każde buki poprawnie wystawiły Kursy stawiając Alonso w roli faworyta w tym pojedynku a STS daje @2.20. Ciekawe czy nie rozlicza po kursie 1.0 jak to wejdzie.. :)
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro wielka niewiadoma. Kierowcy dzis troche pojezdzili. Najlepiej przentowali sie kierowcy Ferrari, gdzie obaj walczyli o jak najlepsze czasy pojedynczego okrazenia, dobrze wygadał Alo i Perez i do polowy sesji Hamilton, jednak pozniej Mercedesy zaczeły robic dlugie przejazdy i nie skupiali sie na pojedynczym kółku, gdzie im blizej konca sesji tym tor wygladał na przyczepniejszy i mysle ze w kwalifikacjach sporo do powiedzenia bedzie miał wlasnie Lewis,, jesli Merc nie przekombinował z wysokoscia podłogi to nawet w kwalach Ham jest w stanie byc wysoko. Kurs bardzo ciekawy i wart ryzyka

Kwalifikacje Hamilton miejsca 1-3 kurs 6 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +989
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Każde buki poprawnie wystawiły Kursy stawiając Alonso w roli faworyta w tym pojedynku a STS daje @2.20. Ciekawe czy nie rozlicza po kursie 1.0 jak to wejdzie.. :)
Mieli po 2.20 pozniej byl spadek na jakas godzine do 1.60 a teraz znowu wrocili do 2.20 wiec swiadomosc wystawionego kursu maja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Też uważam, że Hamilton będzie miał tu dobre tempo. W treningu po pierwszych szybkich przejazdach był tylko 0.003 za Ferrari a 0.006 za Alonso i to może być realne odniesienie.
Myślałem nad parą Hamilton-Piastri ale ostatecznie poszedłem w zespołową pare czyli Hamilton-Russell 1 1.60 w StS.

O lol co Hamilton odwalił to nawet niewiem ...
 
Ostatnia edycja:
Parkinson 32,9K

Parkinson

Użytkownik
Verstappen - Perez 2 @6.25 - sts live - mam jakas czutke ze Max dzisiaj sobie nie poradzi... Typ w sumie w ciemno ale wg mnie jest spore value.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Las Vegas - wyścig, niedziela 07:00
Typ: Czerwona flaga podczas wyścigu - NIE
Kurs: 1.60
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Gralem ten zaklad w Azerbejdzanie, Monako i Singapurze i siadlo to teraz tez sobie zagram. Ostatnio cos za duzo tych czerwonych flag. W Meksyku i Brazylii mielismy zatrzymanie wyscigu a tutaj mysle, ze jednak obejdzie sie bez czerwonej flagi. Bandy sa co prawda blisko ale w wyscigu na pelnej bombie jak w kwalifikacjach sie jednak nie jedzie. Liczy sie zarzadzanie oponami bez zbednego ryzyka. Do tego ten tor to glownie proste z mala liczba zakretow wiec szansa na blad jest mniejsza. W tym sezonie wyscigi sa raczej spokojne. Wydaje mi sie, ze to bedzie wyscig bez jakiegos wiekszego zamieszania. Manewrow wyprzedzania bedzie sporo ale beda one latwe przy uzyciu DRS bez zbednego szarzowania. Do jakiegos dubla mozna sobie dorzucic.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2480
lukas88 310,1K

lukas88

Forum VIP
Niesamowicie ciekawie zapowiada się jutrzejszy wyścig o GP Las Vegas. Zarówno kwalifikacje jak i treningi zostały zdominowane przez stajnię Ferrari i obaj kierowcy mogą tutaj jutro ostro namieszać w czołówce po nieudanych ostatnich wyścigach.
Z PP wystartuje Leclerc, natomiast Sainz, który zajął 2 miejsce w Q3, został przesunięty o 10 miejsc na starcie za wymianę baterii po przygodzie w pierwszym treningu. Miom zdaniem Leclerc przy tempie wyścigowym, które prezentuje podczas tego weekendu ma szansę pokonać Maxa, który ma już zapewniony tytuł najlepszego kierowcy w sezonie 2023. Jak tylko Ferrari nie nawali ze strategią albo nie odwalą jakiegoś numeru na Pit Stopie to szansa na to jest spora., zatem proponuję:
Leclerc 1-2 @ 1,52
Leclerc- Max 1 @ 2,55


Również widzę jutro wysoko Carlosa Sainza, który mimo startu z 12 pola nie powinien mieć problemów przy tempie jakie tutaj prezentuje z przebiciem się do czołówki i włączeniem do walki o podium:
Sainz 1-6 @ 1,50
Sainz- Hamilton 1 @ 1,75
Sainz - Perez 1 @1,56
 
Otrzymane punkty reputacji: +595
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Patrząc na ten weekend wyścigowy to pewnymi wydają się

Sainz lepszy od Hamiltona. @1.75

Carlos jak i całe Ferrari swietne w ten weekend. Niestety przez nieszczęsną studzienkę Carlos startuje z 12 pola. Obok siebie będą Alonso Hamilton Perez Sainz może być ciekawie. Jeżeli Carlos niczego nie wywinie na starcie to powinien być spokojnie przed Lewisem.

Alonso lepszy od Norrisa @1.45

Tempo McLarenow w Vegas jest po prostu słabe. Lando bardzo słabo w treningach i kwalach. Cały czas poza 10. Nie chce mi się wierzyć że jutro nagle McLareny wystrzela. Alonso jak zawsze pewny i bardzo dobrze spisuje się na tym torze.

Russell lepszy od Pereza @1.50

Checo jak zwykle słabo... ja nie wiem jak on to robi w takim samochodzie... George wysoko bo startuje 3 a Checo będzie miał z kim walczyć w środku stawki...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1947
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Patrząc na ten weekend wyścigowy to pewnymi wydają się

Sainz lepszy od Hamiltona. @1.75

Carlos jak i całe Ferrari swietne w ten weekend. Niestety przez nieszczęsną studzienkę Carlos startuje z 12 pola. Obok siebie będą Alonso Hamilton Perez Sainz może być ciekawie. Jeżeli Carlos niczego nie wywinie na starcie to powinien być spokojnie przed Lewisem.

Alonso lepszy od Norrisa @1.45

Tempo McLarenow w Vegas jest po prostu słabe. Lando bardzo słabo w treningach i kwalach. Cały czas poza 10. Nie chce mi się wierzyć że jutro nagle McLareny wystrzela. Alonso jak zawsze pewny i bardzo dobrze spisuje się na tym torze.

Russell lepszy od Pereza @1.50

Checo jak zwykle słabo... ja nie wiem jak on to robi w takim samochodzie... George wysoko bo startuje 3 a Checo będzie miał z kim walczyć w środku stawki...
Fajnie jakbyś podał jaki buk ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom