>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

21 kolejka T-Mobile Ekstraklasy (20.02 - 23.02.2015)

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

WilliamHill​
Przed nami 21 kolejka T-Mobile Ekstraklasy. W piątek startujemy w Bielsku Białej gdzie Podbeskidzie podejmie Cracovie. Gospodarze po wygranej w Bełchatowie wskoczyli na wysokie 6 miejsce powiększając tym samym przewagę nad strefą spadkową. Goście z kolei po kapitalnym widowisku zremisowali przed własną publicznością z Śląskiem Wrocław 1:1. Obie drużyny grają otwartą piłkę, więc warto poszukać czegoś w stronę bramek. Tym bardziej, że kurs na over 2,5 zacny - @ 2,10. Po tym spotkaniu meldujemy się w Krakowie gdzie Wisła zmierzy się z Pogonią. Gospodarze w Gdańsku zagrali słabo by nie powiedzieć bardzo słabo. Pod formą jest Stilić, a więc główny motor napędowy Białej Gwiazdy. Czy Pogoń to wykorzysta?
W sobotę pewne 3 punkty powinna zgarnąć Lechia, która podejmie u siebie outsaidera ligi - Zawisze Bydgoszcz.
O 18:00 dojdzie do bardzo ciekawego starcia we Wrocławiu. Po wygranej z Legią, Jaga będzie chciała podtrzymać dobrą formę i urwać punkty Śląskowi.
Po zmaganiach w Lidze Europejskiej piłkarze Legii zagrają w Kielcach z Koroną. Bardzo możliwe, że Hening Berg znów zrobi rotacje składem, aczkolwiek nie powinna być ona tak duża jak w meczu z Jagiellonią. Wszystko zależy od wyniku czwartkowej konfrontacji z Ajaxem.
Kolejkę zakończymy w Gliwicach. Zarówno Piast jak i Bełchatów zaliczyli falstart, więc jest to szansa na przełamanie którejś z drużyn.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!​
 
fideliso 52

fideliso

Użytkownik
Przeklejam
Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz
Lechia over 1.5 gola
Kurs 1.8
Bukmacher: Bet 365

Moim zdaniem bet wysoce prawdopodobny. Lechia zagrała ładne zawody z Wisłą. Krakusy niewiele mieli do powiedzenia. Na palcach jednej ręki można policzyć sytuacje podbramkowe Wisły. I nie wynikało to z jakiegoś strasznego piachu gości ale z dobrej gry Gdańszczan. Skończyło się na 1:0 a powinno być oko wyżej. Z Zawiszą powinno być jeszcze łatwiej. Nie przekonują mnie nowe twarze w Bydgoszczy. Z Górnikiem zagrali fatalnie. Tak naprawdę nie przegrali tylko dlatego że Łęczna przyjechała po remis. Bali się podejść wyżej. Wyjść większą ilością zawodników. Dziury w obronie są takie, że byle neptek może tam robić szum. Rumak tego nie poskłada bo nie ma z czego. Zawisza leci z ligi ale póki buki dają miłe kursy przeciw nim warto zarobić
Reszta kolejki dośc trudna. Ale jakbym miał typować. Śląsk pojedzie u siebie z Jagą. Punkty złapane na Ł3 mnie zupełnie nie przekonują. Mit dwóch równorzędnych jedenastek Legii padł a Jaga miała sporo szczęścia. Mecz ułożył kapitalny strzał Gajosa potem właściwie dwie akcje dwa gole. Probierz ma fajny zespół ale jakość jest po stronie Wrocławian.
Reszta absolutne no bet. Może Podbeskidzie stawką 1/10 Legia na moje nie przegra drugiego meczu w lidze ale DNB kurs śmieszny a czysty win po 1.75 to też bardziej z żartu jak na ekstraklasę. Lecha na 1.44 na 100% nie ruszę a i Wisła nie pewna. W meczu Piasta z GKS szukałbym jak już BTS.
 
G 22

geograf_pl

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Zawisza Bydgoszcz @ Lechia - 1,57 w Bet365
1) Wydaje się, że Wawrzyniak i Wojtkowiak staną się mocnymi punktami defensywy, a do tego podłączanie się przez nich do akcji ofensywnych powinno przynosić pozytywne skutki (np. tak jak w meczu z Wisłą). Janicki i Bougaidis częściej grają ze sobą i zapewne lepiej się rozumieją. Obrona na plus.
2) Mila nie boi się odpowiedzialności i stara się dyrygować grą zespołu. Duża rywalizacja jeśli chodzi o pozostałe pozycje. Wiśniewski, Kazlauskas czy Bruno Nazario na pewno nie będą zadowoleni z siedzenia na ławce. To samo w ataku, gdzie zarówno Friesenbichler, jak i Colak chcą pokazać się z jak najlepszej strony.
3) Z drugiej strony Zawisza, do którego dołączają kolejni piłkarze (napastnik z Gruzji, czy Pawłowski na wypożyczeniu). Czasami w szaleństwie jest metoda i zapewne pojedyncze mecze będą wygrywali, ale wątpię aby tak się stało w meczu z Lechią.
4) Lechia wzmocniła formację defensywną, rozszerzyła wachlarz opcji w ofensywie i ogółem wygląda zdecydowanie lepiej od rywali. Myślę, że warto &quot;zainwestować&quot; w wygraną Lechii. ????
 
stanley-63 892,6K

stanley-63

Typer
Podbeskidzie BB : Cracovia &amp; ???? czerwona kartka &amp; 3.50 &amp; Betsson
Pan Marcin Borski wybiera się jutro do Bielska jako rozjemca pojedynku miejscowego Podbeskidzia z Cracovią i jak tu nie liczyć na taki kartonik .
W poprzedniej kolejce Podbeskidzie grało w Bełchatowie a arbitrem był Krzysiu Jakubik i Podbeskidzie a konkretnie piłkarz tego zespołu Bartosz Spiaczka zobaczył czerwoną ( w TD podałem taki typ na czerwień i okazał się trafny )
tym razem zaglądając do pana Marcina i rubryki bilans w/g klubów to także zobaczymy że Marcin nie za bardzo jest zadowolony z gry Podbeskidzia i na 6 pojedynków 3 czerwone 19 żółtek i jeden karny , w tym sezonie sędziował pojedynek Wisły z Podbeskidziem i dla Podbeskidzia pokazał 1 czerwoną bezpośrednio 1 w konsekwencji dwóch żółtek i jeszcze 5 żółtych tak więc bogato było w Krakowie , a ja znowu podtrzymuję to co napisałem na temat Podbeskidzia że jest to drużyna która gra bardzo a to bardzo agresywnie i na niektórych arbitrach działa to jak przysłowiowa płachta na byka a wśród tych arbitrów jest Marcin Borski z Warszawy !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Podbeskidzie BB : Cracovia &amp; ???? czerwona kartka &amp; 3.50 &amp; Betsson
Pan Marcin Borski wybiera się jutro do Bielska jako rozjemca pojedynku miejscowego Podbeskidzia z Cracovią i jak tu nie liczyć na taki kartonik .
W poprzedniej kolejce Podbeskidzie grało w Bełchatowie a arbitrem był Krzysiu Jakubik i Podbeskidzie a konkretnie piłkarz tego zespołu Bartosz Spiaczka zobaczył czerwoną ( w TD podałem taki typ na czerwień i okazał się trafny )
tym razem zaglądając do pana Marcina i rubryki bilans w/g klubów to także zobaczymy że Marcin nie za bardzo jest zadowolony z gry Podbeskidzia i na 6 pojedynków 3 czerwone 19 żółtek i jeden karny , w tym sezonie sędziował pojedynek Wisły z Podbeskidziem i dla Podbeskidzia pokazał 1 czerwoną bezpośrednio 1 w konsekwencji dwóch żółtek i jeszcze 5 żółtych tak więc bogato było w Krakowie , a ja znowu podtrzymuję to co napisałem na temat Podbeskidzia że jest to drużyna która gra bardzo a to bardzo agresywnie i na niektórych arbitrach działa to jak przysłowiowa płachta na byka a wśród tych arbitrów jest Marcin Borski z Warszawy !
Popieram. Marcin Borski nie pozwoli jutro pograć żadnej z drużyn. W oparciu o Twoją analizę i własne przemyślenia dodam, że warto pójść w under 0,5 do przerwy, a także under 2,5 na koniec.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Lechia Gdańsk- Zawisza Bydgoszcz
Typ: Lechia wygra + over 1,5 gola w meczu @ 1,77
⛔
Betsson / Betsafe
Powtórzę to co pisałem w temacie na 20 kolejkę. W Bydgoszczy trwa rozpad drużyny. Trzeba jednak przyznać, że w meczu z Łęczną zaprezentowali się przyzwoicie i przy odrobinie szczęścia mogli nawet pokusić się o wygraną. Trzeba jednak pamiętać, że Górnik na wyjazdach prezentuje się słabo a Zawisza swoje punkty zdobywa tylko u siebie (na wyjazdach 2 remisy i 7 porażek).Ale do rzeczy.
Lechia w meczu z Wisłą zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Bardzo fajnie funkcjonowała druga linia gdzie wyróżniał się Łukasik z Milą. Widać, że Brzęczek fajnie poukładał ten zespół także w obronie gdzie połączył doświadczenie (Wawrzyniak, Wojtkowiak) z młodością (Janicki). Zespół zagrał wysokim pressingiem i wydaje mi się, że Zawisza może sobie z tym nie poradzić, tym bardziej ,że zespół nie jest jeszcze zgrany a na to potrzeba czasu. W Bydgoszczy, Lechia wygrała gładko 2:0. Tym razem będzie podobnie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
Podopieczni Franciszka Smudy słabo rozpoczęli ten rok w T-Mobile Ekstraklasie przegrali swój pierwszy mecz z Lechią po bezbarwnym występie kibice mogli być zawiedzeni gdy zobaczyli swoich pupili w akcji, dzisiaj jest szansą na rehabilitację wobec kibiców albowiem zespół spadł na 5 miejsce w tabeli do lidera tracąc 6pkt. Smuda będzie musiał sobie poradzić dzisiaj bez Garguły, Stjepanović i nowo pozyskanego Barrientosa. Do Krakowa przyjedzie dzisiaj Szczecińska Pogoń która w pierwszym spotkaniu tego roku długi czas prowadziła po trafieniu Robaka z Poznańskim Lechem jednak popularny Kolejorz zdołał doprowadzić do wyrównania. Piłkarzy Kociania czeka dzisiaj bardzo trudny mecz do Krakowa z zespołem nie pojechali Małecki, Murayama i Rudola. Trochę h2h warto dodać że Portowcy nie potrafią wygrać w Krakowie od ośmiu spotkań :!:.
Wisła Kraków Zwycięstwo @@ 2.13 ⛔
Brożek Paweł strzeli gola @@ 2.45 ✅ ✅
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Moje typy na ten mecz: - 1 @2.15;
- Wisła -1.5 @4.10;
- Wisła wygra 1 połowę meczu @2.67.

Wisła w pierwszej kolejce rundy przegrała w Gdańsku 1:0, natomiast Pogoń zremisowała bramkowo z Lechem Poznań na własnym obiekcie 1:1.

Portowcy w meczach wyjazdowych radzą sobie przeciętnie w tym sezonie, rozegrali do tej pory 10 takich meczy, w których zdobyli 10 punktów - 2W-4D-4L, a ich bilans bramkowy to 11 strzelonych oraz 18 straconych goli.

Przyjezdni na stadionie Wisły nie wygrali od 2000 roku - czyli mają aktualnie serię 9 meczy bez kompletu punktów na stadionie przy ul. Reymonta, jedynie co im się udawało to wywieść remis. Ostatni mecz pomiędzy tymi zespołami na stadionie Wisły to wysoka wygrana gospodarzy 5:0.

Wisła w meczach u siebie radzi sobie nieźle, ale fajerwerków to też nie ma.. W 10 meczach zdobyli 15 punktów - 4W-3D-3L, strzelili 14 goli oraz tyle samo stracili.

Podopieczni Franciszka Smudy obecnie zajmują 5 pozycję w tabeli ligowej i tracą tylko 6 punktów do lidera - Legii Warszawy. Moim zdaniem po ostatnim słabym meczu dzisiaj nadszedł dzień, w którym Biała Gwiazda da radość kibicom.

Dla Dumy Pomorza będzie to bardzo trudny mecz i nie spodziewam się tutaj nawet jednego gola z ich strony, a do tego razem z drużyną nie pojechali do Krakowa Małecki, Murayama i Rudola, co jest dla nich na pewno osłabieniem.

Dla mniej &quot;odważnych&quot; polecam także czystą 1 w tym meczu, gdzie kurs na takie zdarzenie to około 2.10.



Podbeskidzie - Cracovia

Mój typ na ten mecz: - over 4.5 :zoltakartka: w meczu @1.80
Podbeskidzie BB : Cracovia &amp; ???? czerwona kartka &amp; 3.50 &amp; Betsson

Pan Marcin Borski wybiera się jutro do Bielska jako rozjemca pojedynku miejscowego Podbeskidzia z Cracovią i jak tu nie liczyć na taki kartonik .
W poprzedniej kolejce Podbeskidzie grało w Bełchatowie a arbitrem był Krzysiu Jakubik i Podbeskidzie a konkretnie piłkarz tego zespołu Bartosz Spiaczka zobaczył czerwoną ( w TD podałem taki typ na czerwień i okazał się trafny )
tym razem zaglądając do pana Marcina i rubryki bilans w/g klubów to także zobaczymy że Marcin nie za bardzo jest zadowolony z gry Podbeskidzia i na 6 pojedynków 3 czerwone 19 żółtek i jeden karny , w tym sezonie sędziował pojedynek Wisły z Podbeskidziem i dla Podbeskidzia pokazał 1 czerwoną bezpośrednio 1 w konsekwencji dwóch żółtek i jeszcze 5 żółtych tak więc bogato było w Krakowie , a ja znowu podtrzymuję to co napisałem na temat Podbeskidzia że jest to drużyna która gra bardzo a to bardzo agresywnie i na niektórych arbitrach działa to jak przysłowiowa płachta na byka a wśród tych arbitrów jest Marcin Borski z Warszawy !
Dla mnie nie ma co dodawać, wszystko na temat dzisiejszego sędziego napisane, jednak ja idę w żółte kartki, które wydają mi się zawsze bardziej prawdopodobne niż czerwone.


kursy pobrane od Fortuna
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
vs.

Pierwsze spotkanie 21 kolejki Ekstraklasy. W tym spotkaniu idę w kierunku drużyny gości czyli Cracovii. Nie mam zbytnio czasu na długą i nudną analizę dlatego postaram się przedstawić najważniejsze argumenty przemawiające za gośćmi w tym spotkaniu.
Dlaczego?
Podbeskidzie w tym spotkaniu wystąpi bez kontuzjowanych: Piotr Malinowski(479 minut/1bramka), Sloboda(1405 minut/ 1 bramka), Chmiel (1547 minut/ 6 bramek) nie wystąpi również prawdopodobnie Maciej Korzym (788 minut / 3 bramki) oraz zawieszony za kartki po spotkaniu z Bełchatowem, podstawowy obrońca - Górkiewicz (1419 minut / 1 bramka)
Trzech z powyżej wymienionych zawodników nie grało już w spotkaniu z GKS-em.
W rundzie jesienne w spotkaniu w Krakowie lepsze okazało się Podbeskidzie które wygrało 2:1 po golach Korzyma i Chmiela (obydwaj dziś nieobecni)
17 Stycznia odbyło się sparingowe spotkanie które to wygrała Cracovia 1:3, po golach: Kita, Żytko i Jendrisek.
Cracovia w ostatnim spotkaniu ze Śląskiem Wrocław mimo tego że przez wielu była spisana na porażkę, zdołała zremisować 1:1 i rozegrała dobre spotkanie.
Moje propozycje:
X2 @ 1.50
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 340

macvas

Użytkownik
ŚLĄSK WROCŁAW - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

Niewątpliwym hitem tej kolejki będzie spotkanie we Wrocławiu. Do niezdobytej w tym sezonie &quot;Twierdzy Wrocław&quot; przyjeżdża Jagiellonia, która spisuje się nadspodziewanie dobrze. Po 20. rozegranych kolejkach zespół trenera Probierza zajmuje trzecią lokatę w tabeli T-ME i ma na koncie 35. punktów (10 zwycięstw, 5 remisów i 5 porażek, bramki: 33-24). Na ten czas jest to lepszy wynik od tego osiągniętego w najlepszym sezonie w historii, czyli 2010/11. Wówczas Jaga po 20. rozegranych meczach miała na koncie 32 punkty (9-5-6, 24-20). W minioną niedzielę Żółto-Czerwoni po raz piąty w tym sezonie wygrali na boisku rywala (3:1 z Legią) i tym samym ustanowili klubowy rekord, gdyż nigdy wcześniej białostocka drużyna w jednym sezonie nie wygrała pięciu spotkań na wyjeździe. Co ciekawe wszystkie te mecze Jaga wygrała przynajmniej dwoma bramkami. Jutrzejszy mecz Jagiellonii ze Śląskiem będzie 28 oficjalną konfrontacją obu zespołów w historii. Dotychczasowy bilans jest niemal remisowy, o jedną wygraną więcej mają wrocławianie. Z ostatnich trzech wyjazdów na Dolny Śląsk białostocki zespół przywiózł dwie wygrane i remis.

Kadrowo Śląsk z pewnością będzie poszukiwał nowych rozwiązań aby zastąpić Milę. Jaga natomiast dobry wynik w Warszawie okupiła stratą Wasiluka (zerwane wiązadła), który na lewej stronie był pewnym punktem drużyny. Gdy dodać, że z podobnym urazem zmaga się Martin Baran a w odwodzie na to miejsce pozostają jedynie nieprzekonywujący Straus i junior
Kamil Pajnowskim okazuje się, że flanki defensywy Jagi stanowią jej słabe ogniwo. Ponadto po &quot;bitwie nad Wisłą&quot; hospitalizowany jest młody Frankowski.

Historia ostatnich spotkań tych ekip we Wrocławiu (kilka przyjemnych dla oka kanonad), powyższe statystyki, sytuacja kadrowa oraz aktualna dyspozycja obydwu ekip (wejście w rundę wiosenną) zwiastują Nam jutro ciekawe spotkanie.

Delikatnym faworytem ze względu na własny teren pozostaje Śląsk, ale Jagiellonia jest jedną z najlepiej punktujących w tym sezonie ekip wyjazdowych i kto inny jak nie oni mogą zdobyć Wrocław? Trener Probierz z pewnością przygotuje na ten mecz plan taktyczny nie gorszy niż ostatnio. Klucz do sukcesu w tym meczu leży w środku pola.. o ile będący w dobrej dyspozycji Gajos otrzyma solidne wsparcie ze strony defensywnych pomocników, o tyle Jaga ma wystarczające armaty z przodu aby zburzyć &quot;Twierdzę&quot;.

W spotkaniu Śląska Wrocław z Jagiellonią Białystok gwizdać będzie Paweł Raczkowski z Warszawy. W bieżącym sezonie warszawski arbiter nie był szczęśliwym rozjemcą dla Śląska Wrocław. Paweł Raczkowski prowadził do tej pory dwa spotkania WKS-u, w których Wojskowi przegrali 1:4 (czerwona kartka Wojciecha Pawłowskiego) z Pogonią Szczecin i 0:1 z Ruchem Chorzów. Obydwa te spotkania były jednak wyjazdami dla podopiecznych Tadeusza Pawłowskiego, a sobotnie starcie z Jagą będzie pierwszym, w którym sędzia Raczkowski pojawi się we Wrocławiu. Dla białostockiej ekipy Paweł Raczkowski również sędziował w bieżącym sezonie dwukrotnie. Żółto-czerwoni w tych meczach rozbili szczecińską Pogoń 5:0 i gliwickiego Piasta 2:0.

Typ: 2✅
Kurs: 3,60 betclic

Jaga over 1,5:zoltakartka:
Kurs: 3,20 betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
thejet 2K

thejet

Użytkownik
20/02/2015 20:30 CET
Wisla Krakow - Pogon Szczecin over 2.5
2.27 (Pinnacle)
5/10
Bardzo wysoki kurs na over, a grają ofensywna Wisła i mocna w ataku Pogoń, która ma problemy w defensywie. Ostatnie spotkanie ligowe ułożyło się po myśli &quot;Portowców&quot;, którzy strzelili na samym początku gola i potem dobrze się bronili, ale na koniec stracili gola po kontrze. Właśnie na to liczę dzisiaj najbardziej. Jeśli Wisła strzeli bramkę, to Pogoń się otworzy i przy kontrach słabo bronią i wychodzi wiele dogodnych akcji dla przeciwnika. W ataku sami mogą coś zdziałać, kiedy mają Marcina Robaka, który jest jednym z najlepszych (najlepszy?) napastników w tej lidze.
Liczę na duet Paweł Brożek - Semir Stilić, który jest najlepszym duo w lidze ofensywnie. W ostatnim spotkaniu Wisła - Pogoń było 5:0, a obaj zagrali świetny mecz.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Bardzo wysoki kurs na over
Ja się nie dziwię.. przy takiej skuteczności jednych i drugich nie może być inaczej.. Pogoń w 5 ostatnich spotkaniach zaledwie 2 bramki strzelone..
Widzę że każdy dzisiaj typuje mocne zwycięstwo Wisły Kraków. Ja też zastanawiałem się dzisiaj nad zwycięstwem piłkarzy Smudy i sam nie wiem co o nich myśleć. W Gdańsku nawet 1 celnego strzału nie oddali. Dzisiaj miałoby nastąpić nagle wielkie przełamanie i grad bramek? Jakoś tego nie widzę. Z Wisłą Kocian chce zagrać w mniej ofensywnym ustawieniu niż w spotkaniu z Lechem Poznań. Co za tym idzie - under. Pogoń nastawi się na zamurowanie bramki i grę z kontry na Robaka. Myślę że remis 0:0 Pogoń bierze w ciemno. Bajki, że Wisła to szczególnie niewygodny rywal dla szczecinian, nie brałbym pod uwagę typując to spotkanie. Jedyny atut dla Wisły jest taki, iż sytuacja kadrowa Pogoni już na starcie wiosny nie jest komfortowa. Ze składu wypadł Takuya Murayama, z kadry dopiero w trakcie tygodnia wrócił Kamil Wojtkowski, Sebastian Rudol będzie pauzował za kartki, jeszcze przez kilka miesięcy będzie brakowało Patryka Małeckiego, a występ Adama Frączczaka jest poważnie zagrożony. W związku z tym okazję może dostać kilku zawodników, którzy zaczęli mecz z Lechem na ławce. Jeśli rezerwowi gracze chcą pokazać się z jak najlepszej strony to właśnie mecz z Wisłą jest to tego dobrym momentem. Po nudnym widowisku liczę na 1:0 albo 0:0. W dodatku mamy piątek a więc kibiców nie będzie zbyt dużo, aby dopingować jednych i drugich.
Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 1:1
Typ: under 1.5 gola
Kurs: 3.00
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP

Williamhill daje fajny zakład na zbliżającą się kolejkę Ekstraklasy. Lech wygra z Ruchem, Legia wygra z Koroną, a w obu meczach padną trafienia po obu stronach. Williamhill daje na taki zakład kurs 17,00, gdzie za identyczne zestawienie w Bet365 otrzymamy 14,40. Za drobne lub jakiegoś freebeta warto postawić.
5 ostatnich wizyt Ruchu przy Bułgarskiej to 5 zwycięstw Lecha. Gorzej z bramkami, bo co prawda 4 razy był over, ale tylko w jednym z tych spotkań Ruch wpakował piłkę do siatki rywala.
Z kolei wyprawy Legii do Kielc to prawdziwa jazda bez trzymanki. 5:3, 2:3, 0:1, 4;1 i 1:0. Dołożyć trzeba do tego fakt, że Legia wyjdzie w mega rezrwowym składzie, bo czeka ich rewanż z Ajaxem, a to jest priorytetem. Zagrają ci, którzy szansy nie dostali w Amsterdamie. Berg w tamtym meczu nie zrobił ani jednej zmiany. Zobaczymy jak drugi garnitur poradzi sobie w tym starciu. Korona pierwszy mecz wiosny zremisowała z Górnikiem Zabrze 1:1, grali na wyjeździe.
Typowy zakład dla zabawy, ale szanse powodzenia ma ;)
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Bardzo podobała mi się gra Cracovii w ostatnim meczu.
Byli lepsi od Śląska, ale tylko zremisowali. Rok temu było podobnie, wtedy WKS wygrał 1-0.
Trzeba mieć w pamięci, że Cracovia na wyjazdach ma słabe wyniki, WKS był po meczu z Legią
oraz to, że Idzie u siebie to ekipa, która dobrze punktuje.
Rok temu było DNB, teraz jest to samo, bo typerzy poszli w stronę gości, było +0,25 2,05 na Craxę.
Dziś dodatkowo Idzie ma kilka ważnych braków, z Bełchatowem nie rozegrali dla mnie dobrego spotkania,
tylko dzięki stałym fragmentom wywalczyli 3 punkty.
Dla mnie DNB mimo wszystko a stronę gości nadal ma sens.
Czy grać na bramki zobaczymy na żywo, drugi mecz też na live zagram,
bliżej mi do grania na Wisłę, dziś zagrają ofensywnie tylko z Urygą w środku.
Pogoń po szybko strzelonym golu oddała pole gry Lechitom zwłaszcza w 2 połowie.
Środek pola u gości wygląda lepiej, ale ofensywa Wisły jest mocniejsza od tej po drugiej stronie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Podbeskidzie - Cracovia
Piłkarsko w tym meczu na pewno lepsza Cracovia, znaczną przewagę w tym elemencie gry robi Budziński, ale też i inni gracze z Krakowa grają fajnie piłką, co pokazał ten mecz ze Śląskiem u siebie. Widać też w tej drużynie charakter, przykładem także mecz z WKS-em, gdzie większość drugiej połowy dążyli do odrobienia strat i to im się udało, a przy tym grali dość uważnie w obronie. Brakuje trochę do tego wszystkiego skuteczności, ale to powinno przyjść.
Wszystko ładnie, pięknie, ale to tylko ekstraklasa i po udanym meczu można zagrać klapę, a Podbeskidzie u siebie naprawdę prezentuje się dobrze i jest to niewygodny rywal. Do tego ta wygrana nad Bełchatowem stawia ich w dobrej sytuacji i na pewno nastroje są dobre.
Biorąc pod uwagę to, co napisałem wyżej nie podejmuję się typowania kto ten mecz wygra, a idę w bramki. Dotychczasowe mecze między tymi ekipami pokazują, że bramki padają, a tylko w dwóch spotkaniach nie padły co najmniej dwie bramki.
Mój typ: over 2 @ 1,68 // Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Wisła Kraków-Pogoń Szczecin over 3,5 żółtej kartki @ 1,55 Milenium✅ 4
Idealny typ do dubla w Milenium. Sędziuje Paweł Gil, czyli gość który ma nie do końca po kolei w głowie i szasta kartkami na prawo i lewo. Przegapiłem jego poniedziałkowy występ w Zabrzu, gdzie łącznie pokazał 7 żółtek i wyrzucił zbyt pochopnie z boiska Lukasa Klemenza. Widać, że Gil jest na początku rundy w swojej kartkowej formie. Na ostatnie 10 spotkań tylko 3 razy nie pokrył linii czterech żółtych kartek, linia była również pokrywana w ostatnich 3 meczach Wisły z Pogonią. W pierwszych meczach w nowym roku Wisła i Pogoń również pokryły linię z zakładu. Moim zdaniem szykuje się wyrównane spotkanie, a jak Gil zacznie po aptekarsku gwizdać już na początku to zawodnikom mogą zacząć puszczać nerwy. W połączeniu z overem kartkowym na Podbeskidzie-Cracovia, co było już w tym temacie opisywane to chyba najlepsza kombinacja na dzisiejsze mecze Ekstraklasy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 2

marimo

Użytkownik
Śląsk-Jagiellonia btts 1,83
Zdziwiony jestem tak dużym kursem na to zdarzenie. Jagiellonia nie jedzie do Wrocławia bronić twierdzy. Taktyka będzie podobna co w Warszawie,czyli kontrować. Jednak oprócz kontry potrafią także grać w ataku pozycyjnym. Z ważniejszych osłabień to jest brak Drągowskiego, Wasiluka(zagra prawdopodobnie Straus,który w ataku jest lepszy) oraz Frankowskiego. Za tego ostatniego ma wystąpić Sawicki,który mimo młodego wieku jest reprezentantem swojego kraju oraz ma pokaźny dorobek meczowy. Do kadry został włączony Piątkowski.
Śląsk u siebie musi punktować więc rzucą się od początku do ataków.
Na pewno nie powinno być to jednostronnę spotkanie. Bardziej wyobrażam sobie wymiane ciosów,akcja za akcję. Śląsk ma receptę na Jagę,ale jak gra w Białymstoku.W meczach u siebie już różnie bywało. Wystarczy wspomnieć ten mecz 3-3. Dzisiaj oczekuję dużej liczby bramek.
Innym typem,który można rzucić jest BTTS i over 2,5 po kursie 2,4~
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk Wrocław vs Jagiellonia Białystok 0:1 (0:1)
Over 2.5 @ 2.10 ⛔
Over 3.5 @ 3.55 ⛔
bet365​


Powrót Ekstraklasy do Wrocławia. Dwie drużyny , które stwarzają sobie sporo sytuacji, Jaga w meczu z Legią 3 bramki, świetny Gajos.
Śląsk no cóż gdyby nie samolubstwo Flavio mogło być lepiej z Cracovią.
Kontuzje Frankowskiego i Wasiluka w Jagiellonii, problemy zdrowotne Martina Barana oraz Drągowskiego, który nie zagra dzisiaj. W Śląsku niepewny występ Zielińskiego, a w bramce ponownie zobaczymy młodego Wrąbela.
I występ bramkarza Śląsk będzie dla mnie zagadką, narobiło się ostatnio sporo szumu wokół tego chłopaka, zobaczymy jak sobie poradzi i dodatkowo jak z presją na własnym stadionie.

Dobry bilans trenera Śląska z Jagą 3:0, 3:1, pada w spotkaniach między tymi ekipami sporo bramek, polecam over 2.5 do grania dla odważniejszych 3.5.
Wydaje się, że mecz będzie ofensywny. Drużyny nie muszą kalkulować, 2 i 3 punkty straty do Legii, 8 i 9 punktów przewagi nad 9 ekipą.
Prawdopodobne składy:
Śląsk:
Wrąbel - Droppa, Celeban, Pawelec, Paraiba - Hołota, Hateley - Pich, Grajciar, Flavio - Marco

Jagiellonia:
K. Baran - Modelski, Madera, Tarasovs, Romanczuk - Grzyb, Pazdan - Dzalamidze, Gajos, Mackiewicz - Tuszyński

edit: Masakra, mam nadzieję, że to koniec grania Flavio w podstawowej &#39;11&#39;
 
S 57

statystyk66

Użytkownik
Górnik Łęczna - Górnik Zabrze x2
bet365
Kurs: 1.90


Dzisiaj do Łęcznej przyjeżdża imiennik z Zabrza. Oglądałem mecz Łęcznej z Zawiszy i śmiało mogę powiedzieć, że są w słabej dyspozycji. Zawisza nie wygrał tylko przez swoją niekonsekwencję. Łęcznianie przeprowadzili w tamtym spotkaniu może z 1-2 dobre akcje. Reszta to wybijanie piłki do osamotnionego Razulisa. Górnik Zabrze to jeden z zespołów które radzą sobie najlepiej na wyjazdach, chociaż ostatnio nie notują za dobrych wyników. Jednak dzisiaj spodziewam się przełamania gości z Górnego Śląska. Bo z kim innym jak nie ze słabą Łęczną? dodatkowo w zespole gospodarzy nie zagrają bardzo ważni zawodnicy: Bonin, Cernych, Nikitović, Kalkowski! Szczególnie nieobecność tych dwóch pierwszych to spora strata. Uważam że Łęczna maksimum co może tu ugrać to remis, co oznacza wejście mojego typu polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
vs.

Pewnie jak większość stawiających idę w stronę gospodarzy. Tak się składa że oglądałem ostatnie ligowe spotkania Lechii i Zawiszy. Lechia oczywiście miała dużo bardziej wymagającego przeciwnika bo była nim Wisła Kraków, gospodarze rozegrali dobre widowisko i zwyciężyli 1:0, natomiast Zawisza zdobyła 1 pkt po dosyć wyrównanym spotkaniu z Górnikiem Łęczna, który w tym sezonie bardzo słabo radzi sobie w spotkaniach wyjazdowych.
Trener Brzęczek do dyspozycji na dzisiejsze spotkanie będzie miał pełną kadrę.
Natomiast w drużynie Zawiszy zabraknie kontuzjowanych: Kaczmarek oraz Nowotczyński.
:!:Głównym argumentem jednak który kieruję za wygraną Lechii w tym spotkaniu jest bardzo słaba dyspozycja Zawiszy w spotkaniach wyjazdowych, jest to jedyna drużyna w Ekstraklasie która do tej pory nie
zdołała wygrać spotkania wyjazdowego! Ich bilans to 0 - 2 - 7 i bramki 8:24.

:!:podczas spotkania tych drużyn w rundzie jesiennej Lechia zwyciężyła 0:2 po bramkach Colaka i Makuszewskiego. Myślę że dziś może być bardzo podobnie i również wygrają do 0.
Moje propozycje:
Lechia Gdańsk @ 1.55
Lechia Gdańsk (-1.5) @ 2.35
⛔
Dzisiejszy remis z ostatnią drużyną ligi pokazał na jakim poziomie jest jeszcze Lechia Gdańsk mimo głośnych transferów.
vs.

W spotkaniu &quot;Górników&quot; kieruję się w stronę tego Zabrzańskiego.
Dlaczego?
Łęczna nie zaskoczyła mnie niczym pozytywnym w spotkaniu wyjazdowym z Zawiszą, nie stwarzali sobie żadnych dogodnych sytuacji, gra głównie środkiem pola - tylko 2 celne strzały na bramkę i 1 rzut rożny, a przecież grali z najsłabszą drużyną ligi, która przeszła trzęsienie zimą.
Górnik Zabrze natomiast zremisował przed własną publicznością z Koroną Kielce, przez większość spotkania był drużyną lepszą i mógł wygrać to spotkanie.
:!:W kadrze Górnika Łęczna na dzisiejsze spotkanie nie znajdą się: Nikitović - Serb od listopada jest podstawowym zawodnikiem Łęcznian, robi dobrą robotę w defensywie swojej drużyny. Przemysław Kaźmierczak(kontuzjowany od 22.09) oraz najlepszy strzelec gospodarzy - Cernych który w tym sezonie zdobył 9 bramek.
U gości z istotnych zawodników zabraknie jedynie obrońcy: Błażeja Augustyna. Dobra informacja to powrót Roberta Jeża, zawodnika którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.
Moje propozycje:
Do przerwy - Remis lub Górnik Zabrze @ 1.44 :!: ✅
X2 @ 1.90 ✅

// bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
Do góry Bottom