>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

21. kolejka Premier League + zaległy (12.01 - 15.01.2023)

Status
Zamknięty.
G 0

gubernator_nh

Gość
Fulham - Chelsea typ: 2 , kurs: 2.16 w unibet Felix idź jedz orzeszki, a o piłce zapomnij xD

Ja wiem, że Chelsea ma kontuzje i forma nie zaciekawa. Jednak uważam, że Chelsea się przełamie na wyjeździe, gdzie nie wygrali od 4 spotkań. Bezpośrednie pojedynki, gdzie Chelsea grali jako goście na korzyść właśnie zespołu Chelsea - ostatnio 4 wygrane, ale tak naprawdę dwie z nich w ostatnim czasie, kolejne dwie ok. 10 lat temu, ale podsumowując ogólnie im Fulham leży. Ja patrzę na H2H i uważam to za istotny argument.

W Fulham nie zagra ich super snajper tj. Mitrovic, który ma najwięcej goli zdobytych dla Fulham. Trzeba odnotować, że gospodarze są w formie - ostatnie 3 mecze to ich wygrane, ale nie z jakimiś mocarzami tj wyjazdy z Leicester i Crystal Palace oraz u siebie z Southampton. Jesli chodzi o spotkania z czołówką ligi to Fulham przegrywał z City, United, Tottenham, Arsenal a tylko w inauguracyjnym meczu udało im się zremisować u siebie z Liverpoolem. Ja to zagrałem mocniej, ale nie namawiam, żeby nie było.

Być może nowy nabytek z Atletico, Joao Felix już zagra jutro jak dopną formalności i przejdzie badania pozytywnie i rozrusza trochę ofensywę Chelsea?
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Fulham - Chelsea

Po części zgadzam się z kolegą powyżej. Chociaż nie jestem przekonany co do Chelsea. Widać, że brakuje im jakości gry, a także pewności siebie. Pod względem kadrowym, doświadczenia i możliwosci na pewno stać ich na wyższe miejsce. Jednak w moim odczuciu są oni "rozbici".

Co do Felixa. Został oficjalnie już piłkarzem Chelsea. Lecz również nie jestem przekonany, aby mógł od razu być "maszynką do strzelania". Chociaż w perswektnie drugiej cześci sezonu może znacząco podnieść jakość ataku The Blues. Jednak nie nastąpi to w najbliższych kolejkach.

Fulham nie gra nic wybitnego, ale co najważniejsze cały czas punktują. Pomimo, że strzleają bramki mnie osobiście nie przekonują. Jak chociażby z Lisami wygrali 1-0 i oddali jeden celny strzał. Chociaż mentalnie na pewno czują się lepiej od rywali. I z pewnością skupią się na defensywie. Dla nich jeden punkt w takim spotkaniu będzie sporym osiagnięciem.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Co do koutnzji to wygląda to tak

Marco Silva przy ustalaniu składu będzie musiał pominąć Neeskensa Kebano. W dużo gorszej sytuacji kadrowej jest zespól Grahama Pottera: kontuzjowanych jest aż siedmiu piłkarzy. Z urazami zmagają się: Armando Broja, Wesley Fofana, Reece James, N’Golo Kante, Edouard Mendy, Christian Pulisic, a także Raheem Sterling.

źródło: Chelsea
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy stycznia 2023 (3. miejsce)
  • #5
13:30 Manchester Utd - Manchester City
Manchester United @ 4.00
United I obie strzela gola @ 6.80
Rashford strzeli gola i United wygra @ 7.00
Wynik: 2:1 + gol Rashford
Bukmacher: Fortuna

Analiza:

Do obiadu Derby Manchesteru, no chyba lepszego meczu w sobotę na start lig nie można sobie wymarzyć. Uważam, że jest to dobra okazja żeby zagrać zwycięstwo Czerwonych Diabłów . United po przerwie weszło bardzo dobrze w rundę, a odejście Ronaldo nagle poprawiło całą grę. Wygrali wszystkie sześć spotkań, a w ostatnich trzech strzelili aż dziewięć goli. W tygodnie awansowali do półfinału Carabao Cup. W świetnej formie jest Rashford, który strzela z meczu na mecz mimo, że wchodzi ostatnio z ławki, ale jutro ma zagrać od pierwszych minut. Do składu powraca wypoczęty Fernandes, który nie grał w meczu pucharowym za kartki. Co tu dużo mówić, piłkarze Erika ten Haga prezentują wysoką formę i kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Przed nimi ciężki terminarz bo tu zaraz mecze przeciwko Crystal Palace i Arsenalowi. Mimo wszystko liczy się jutrzejszy mecz i tylko i wyłącznie wygrana gospodarzy, jeśli Ci dalej marzą o top3 na koniec sezonu.
Przejdźmy jeszcze do gości. W tygodniu musieli oni uznać wyższość graczy Southampton, gdzie ostatecznie The Citizines nieoczekiwanie przegrali 2:0. Można przegrać mecz, ale trzeba dodać, że drużyna Guardioli nie oddała ani jednego celnego strzału i to może martwić. Co prawda nie zagrali min. De Bruyne czy Haaland, ale nie zapominajmy, że to Ci dwaj panowie stanowią część o sile zespołu City. Pep jak i piłkarze będą chcieli jak najszybciej zamazać ten blamaż, ale będzie im nie zwykle ciężko. Tak jak wspomniałem, United jest w gazie, dla nich to jest wielka okazja żeby wygrać i poprawić bilans bezpośrednich derbowych starć.
Czy tak jednak będzie, przekonamy się jutro o 13:30.


Przewidywane składy

Manchester United:
De Gea – Shaw, Martinez, Varane, Wan-Bissaka – Eriksen, Casemiro – Rashford, Fernandes, Antony – Martial

Manchester City: Ederson – Cancelo, Akanji, Stones, Lewis – Gundogan, Rodri, De Bruyne – Grealish, Haaland, Mahrez
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3792
berserk 193,8K

berserk

Użytkownik
W jakim gazie jest United ? Kogo oni poważnego pokonali ? Wolverhampton ? Nottingham ? Everton ? Czy Charlton ? Dla mnie będzie to kolejny kiczowaty mecz w premiership . City albo ich rozniesie albo wygra sobie 1-0. Odpuścili z Southampton ten puchar za wygranie którego jest całe 100k funtów (pewnie więcej City płaci za prąd co kwartał) żeby wygrać z United i gonić Arsenal .
United to może nawet gola nie strzeli a jak zagra najlepszy angielski obrońca w historii ;) to City ze 3 strzeli
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Prawda taka, że jedni i drudzy nic wielkiego nie grają. Jak widzę to Pepowe klepanie jajka po łańcuszku i tego stojącego w miejscu Rodriego to mi się nóż w kieszeni otwiera. Podobnie jak United, którzy ostatnio wielkiej piłki nie pokazują.
 
gats 8,2K

gats

Użytkownik
13:30 Manchester Utd - Manchester City
Czerwona kartka : Tak (4.60)
Bukmacher: Superbet


Dla mnie derby rządzą się swoimi prawami. Obie drużyny walczą o mistrzostwo i tu nie będzie miętkiej gry.
Lokalni rywale to zawsze ogień na boisku dlatego warto pograć tu kartki.
Sędzia Stuart Attwell nie jest mocno "kartkowy" ale nie lubi pyskowania na boisku
a że zdarza mu sie popełniać koszmarne błedy no to będzie zbierał cięgi od piłkarzy.
Czuję że poleje się dzisiaj "krew". Po takim kursie to grzech nie zagrać.

Pierwsza połowa przespana, grali chyba na kacu :mad:
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Tottenham - Arsenal / 1X @1.68 Unibet

City już straciło punkty, więc Arsenal pewnie dotrzyma kroku. Ponadto to NLD, które są specyficzne i od 7 lat nikt na wyjeździe ich nie wygrał. Ostatni był Arsenal w 2015 za sprawą dwóch goli Flaminiego. Zamierzchłe czasy. Spurs ostatnio są w kryzysie, ale wygrana aż 0:4 na Selhurst Park może zadziałać na nich tylko dodatnio. Arsenal ostatnimi czasy też mam wrażenie, że nie gra fenomenalnie, ale jednak te punkty zdobywa. Brakło szczęścia w ostatnich spotkaniach, ale istotne jest, że w drużynie widać kolektyw, bo podział goli dzieli się na wszystkich a nie są zależni od jednego zawodnika. Nie mniej jednak jak wspomniałem to derby ze Spurs i ten mecz zawsze jest inny, niezależnie jaka jest forma ekip, tu zawsze gra wygląda inaczej i jest 200% normy i zaangażowania. Ja boję się, że Arsenal dziś w dalszym ciągu nie złamie tej passy mimo, że grają z myślą, że City ich nie dogoni, a wręcz można im bardziej odskoczyć to Tottenham przecież też goni czołówkę i na pewno będzie walczyć o pełną pulę. Dla mnie mecz skończy się remisem, ale z tytułu H2H i ciężkich meczów ostatnimi czasy Arsenalu z BIG6 bukmachersko bliżej mi do 1X i tak też typuję.

Ponadto wydaje mi się, że znalazłem fajny betbuilder na Unibet:
Arsenal powyżej 3.5 roga + Kane celny + Martinelli celny @3.25

Arsenal robił over rogów w 100% meczy u siebie, a na wyjazdach nie pokrył tylko dwukrotnie (2x po 3 rogi), ze Spurs bardzo często też pokrywali tę linię. Ostatnie 5 wizyt na boisku podopiecznych Conte to 3/5 pokryty over, a teraz grają dużo skrzydłami a do tego dochodzą strzały z głębi pola Xhaki czy Ode co też skutkuje rogami. Kane celny i Gabi celny to powinna być formalność. Kane lubi grać przeciwko Armatkom, a Gabi często schodzi do środka ze strzałem, sam zdobył już 7 bramek w tej kampanii oddając 29 strzałów, w tym 18 celnych co daje 1.11/90 min. Harry Kane 15 goli z 49 strzałów z czego 33 celne - 1.85 celnego strzału na mecz (!). Imo warto - ew. rogi Arsenalu + celny Kane'a @2.02 w to można się pchać dość mocno.


No to ładną sprawili niespodziankę, pierwsza od 8 lat wygrana na KFC Stadium. 😃
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom