>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21. kolejka PKO Ekstraklasy (12.03-15.03.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko Biała : Over 5.5 kartek @2.80 Betclic ( nie wiem czemu , ale Betclic rozliczył na )
edit. Już zmienili na


Bardzo ważny mecz na dole tabeli, może on zaważyć o utrzymaniu w Ekstraklasie. Gospodarze tracą tylko 2 pkt do rywala i będą chcieli się zrewanżować za jesienną porażkę w Bielsku 1:0. Nie widzę tutaj faworyta, wynik może się potoczyć w każdą stronę, nie sądzę, że zobaczymy dobre widowisko z dużą ilością bramek, tylko czajenie się na błąd rywala i uważną grę w defensywie. Zdecydowałem się na kartki, gdzie jak nie tu, stawka pojedynku dosyć wysoka, nie będzie odstawiania nóg. Sędzia, Krzysztof Jakubik, ze średnią ponad 5 ŻK na mecz, obok Pana Raczkowskiego, chyba najczęściej upominający zawodników arbiter w Ekstraklasie. Myślę, że linia może zostać pokryta, przecież to tylko polska liga, gdzie sędziowie często napominają zawodników. Na Fortunie mamy troszkę wyższy kurs, ale pamiętajmy, że tam liczą się tylko żółte kartki, a Betclic dodatkowo punktuje jeszcze czerwone kartki, które nie wykluczam w dzisiejszym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, PKO BP Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: 1
Kurs: 2,35
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Stal u siebie ma na koncie 2 zwycięstwa, 4 remisy i 4 porażki i w tym momencie są najsłabszym zespołem na własnym podwórku z całej ligi. Podbeskidzie z kolei na wyjazdach ma bilans 3 remisów i 6 porażek i jest z kolei najgorzej grającym zespołem na wyjazdach. Spotykają się w tym spotkaniu 2 najsłabsze zespoły z całej ligi a do tego najsłabiej grający gospodarz z najsłabiej grającymi gośćmi. Dla mnie jest to bardzo interesujące spotkanie. Zespół z Mielca nie może tutaj sobie pozwolić na porażkę, bo będzie już tracił 4 punkty do przed ostatniego zespołu. Swoją drogą moim zdaniem Stal nie gra tak źle jak to pokazuje tabela i w mojej ocenie nie zasłużyli na ostatnie miejsce w tabeli no ale punkty się liczą a tych gospodarze tego meczu mają najmniej. Zespołowi temu z pewnością brakuje nieco szczęścia i skuteczności, bo sytuacje sobie wypracowują, dużo strzelają z dystansu ale beniaminek po prostu nie ma szczęścia. Dzisiaj spotykają się z innym beniaminkiem Podbeskidziem, który w mojej ocenie jest właśnie najsłabszym zespołem z całej ligi ale na ten moment wyprzedza Stal o 2 punkty. Dla obu zespołów jest to mecz o przysłowiowe "6 punktów" i z pewnością będzie to bardzo zacięty pojedynek ale stawiam w nim na zwycięstwo Stali. Dla mnie jest to mocniejszy zespół z większym potencjałem mimo, że zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Jak wygrają to oba zespoły zamienią się miejscami i na to tutaj liczę. Oglądałem oba zespoły w kilku ostatnich spotkaniach i według mnie lepiej i groźniej prezentują się gospodarze z Mielca. Może dziś w końcu więcej szczęścia będzie pod bramką przeciwnika i w końcu się przełamią. Sytuacje Stal na pewno tutaj będzie mieć tylko wszystko właśnie zależy od skuteczności, której temu zespołowi brakuje ale dziś liczę na przełamanie się.

Absencje w Stali:
obrońca Kościelny (14 występów w tym sezonie)

Absencje w Podbeskidziu:
bramkarz Polacek (5 występów w tym sezonie) i obrońca Osyra (2 występy w tym sezonie), pod znakiem zapytania stoi występ obrońcy Janickiego (5 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
2-1
 
Ostatnia edycja:
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko Biała : Over 5.5 kartek @2.80 Betclic

Bardzo ważny mecz na dole tabeli, może on zaważyć o utrzymaniu w Ekstraklasie. Gospodarze tracą tylko 2 pkt do rywala i będą chcieli się zrewanżować za jesienną porażkę w Bielsku 1:0. Nie widzę tutaj faworyta, wynik może się potoczyć w każdą stronę, nie sądzę, że zobaczymy dobre widowisko z dużą ilością bramek, tylko czajenie się na błąd rywala i uważną grę w defensywie. Zdecydowałem się na kartki, gdzie jak nie tu, stawka pojedynku dosyć wysoka, nie będzie odstawiania nóg. Sędzia, Krzysztof Jakubik, ze średnią ponad 5 ŻK na mecz, obok Pana Raczkowskiego, chyba najczęściej upominający zawodników arbiter w Ekstraklasie. Myślę, że linia może zostać pokryta, przecież to tylko polska liga, gdzie sędziowie często napominają zawodników. Na Fortunie mamy troszkę wyższy kurs, ale pamiętajmy, że tam liczą się tylko żółte kartki, a Betclic dodatkowo punktuje jeszcze czerwone kartki, które nie wykluczam w dzisiejszym spotkaniu.
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko Biała
powyżej 27,5 fauli @ 1,6
powyżej 29,5 fauli @ 2,05
Etoto
powyżej 4,5 kartek @ 1,93
powyżej 5,5 kartek @ 3,0
Unibet

Nie będę powielał się na temat typów kartkowych bo w powyższym poście wszystko zostało przedstawione. Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę jak ważne jest to spotkania zwłaszcza dla Stali, porażka wpędzi ich w poważne kłopoty z których ciężko będzie się już wygrzebać.
Ja dodam jeszcze typy na faule bowiem ich również nie powinno zabraknąć. Nikt tutaj się nie otworzy i nie zaatakuje tylko będzie pilnował tyłów aby nie stracić głupiej bramki z przypadkowej kontry. Zakładam, że sporo będzie się działo w środkowej strefie boiska gdzie rozstrzygnie się kto w tym spotkaniu osiągnie przewagę i tutaj często powinny pojawić się przewinienia. Sporo fauli powinna się pojawić za takie typowe przerywanie gry jak doskok do zawodnika aby utrudnić mu przyjęcie piłki czy rozpoczęcie akcji. Ojrzyński pewnie swoich zawodników odpowiednio zmotywuje do twardej i agresywnej gry a "górale" z Bielska też nie pozostaną dłużni. Mielczanie muszą być jeszcze dodatkowo podrażnieni po tej ostatniej porażce w Gliwicach gdzie w zasadzie mieli wygrane spotkanie ale przez swoją nieskuteczność i dobrą grę Placha nie zdobyli nawet punktu.
Wystawione linie np. przez Etoto wydają mi się za niskie jak na spotkanie o takiej stawce, spodziewałem się linii ustawionych grubo ponad 30 a tu taka niespodzianka. Być może sugerowali się średnimi fauli z tego sezonu obu ekip:
Stal raptem 269 przewinień co daje średnią 13,45, Podbeskidzie 307 - średnio 15,35 ale to jest mecz dwóch drużyn walczących o utrzymanie a kolejek coraz mniej.

Edit: dzisiaj coś Jakubik zapomniał o kartkach, brakło jednej do trafienia bardzo dobrego kursu (chociażby ten stempel na Getingerze w 2 połowie, z drugiej strony ta 2 żółta i w konsekwencji czerwona dla Dadoka mocno wątpliwa ale pewnie uratowała parę kuponów).
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Stal - Podbeskidzie 2:1 (czk za 2xżk - 2żk)
powyżej 4,5 kartki, @1,93 Unibet
powyżej 5,5 kartki, @3,00 Unibet


Spotkanie zamykające 21 kolejkę Ekstraklasy i w dodatku spotkanie dwóch drużyn zamykających ligową tabelę. Mecz o przysłowiowe 6 punktów, Stal do tej pory uzbierała tylko 16 oczek, Podbeskidzie 18. Przegrywający bardzo utrudni sobie walkę o utrzymanie dlatego nie jest żadną tajemnicą, że nikt tu nogi nie odstawi i liczę, że walka będzie od pierwszej do ostatniej minuty. Stal do tej pory uzbierała 42 żk i 1 czk, średnia 2,10, natomiast Podbeskidzie 47 żk i 4 czk, średnia 2,35. Sędzią dzisiejszego spotkania jest Krzysztof Jakubik ze średnią 5,55 kartki, w tym sezonie pokazał 62 żk i 2 czk. Dzisiaj uważam, ze powodów do wyciągania kartoników mu nie zabraknie i podtrzyma "swoją" średnią kartek na spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +167
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom