>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

21. kolejka PKO Ekstraklasy (11.2 - 14.2.2022)

Status
Zamknięty.
paga 28K

paga

Użytkownik
Dla tych, którzy nie mieli tej przyjemności oglądać meczu Wisła-Stal. Przez jakiś czas nie ma sensu grać złamanego grosza w kierunku drużyny z Krakowa. To co pokazują swoją grą zasługuję na dolną część 1-ligowej tabeli. Od poczatku rundy nie widziałem tak slabo grajacej ekipy. To juz nawet Łęczna w swoim najgorszym okresie grała lepiej. Zbitka śmiesznych nazwisk. W C+ oczywiście laury w kierunku Mielca. Również słaba drużyna na wyjazdach. Nie pokazali nic. Dzisiaj wystarczyło wyjść i celnie podać do kolegi a wygrałby każdy.
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica
ponad 24,5 fauli @ 1,66 24
Betclic

Lech zaczął rundę wiosenną od małego falstartu i wywalczył tylko 1 punkt w konfrontacji z Cracovią mimo iż prowadził już 3-1, te stracone 2 mogą okazać się w końcowym rozrachunku bardzo kosztowne.
Zgoła odmiennie rozpoczęła tę rundę Termalica, która wygrała u siebie z Jagiellonią 2-1 czym pokazała iż łatwo skóry nie sprzeda i będzie walczyła o utrzymanie do ostatniej kolejki.
W tym spotkaniu zawodnicy Bruk-Betu walczyli twardo i ostro, nie odpuszczali ani na moment stąd przy ich statystykach po tym spotkaniu sporo bo 17 fauli i 3 żółte kartki.
Dzisiaj jeżeli będą chcieli wywieźć jakikolwiek punkt z Poznania muszą być jeszcze bardziej agresywni i skoncentrowani w defensywie. Zakładam, że Lech od samego początku mocno zaatakuje i zepchnie gości do rozpaczliwej obrony. Stąd liczę na sporo fauli z ich strony, sami też pewnie niejednokrotnie spróbują wyjść z jakąś kontrą, która po prostu zostanie skasowana faulem.
Linia jak na naszą ligę niezbyt wysoka więc warto spróbować.
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Pogoń Szczecin vs Zagłębie Lubin 1 1,59 betfan

Idziemy w Grosika i spółkę- Portowcy wiedza o co graja moim skromnym zdaniem sa w Priamie. wszystko tam sie zgadza troszkę medialnych spekulacji odnośnie trenera ale myślę ze tam jest wszystko poukładane odpowiednio na swoim miejscu. Pogoń gra jak wyrafinowany bokser wagi ciężkiej choćby ostatni mecz na Piaście... wie kiedy skontrować wie kiedy odpuścić dać sie wyszalej drużynie przeciwnej- jest tam dobra atmosfera groźny zespół z dobra ławka, dobrymi transferami. Pogoń potrafi atakować grać skrzydłami ma ciekawy zbilansowany zespół lepszych graczy- elegancko wygląda Kowalczyk bardzo ciekawe wejście do ekipy miał ten Bichakhchyan dobra pewna obrona fizycznie zespół jest dobrze przygotowany wybiegany. Co do gości to duzo młodzieży- nowy trener napewno dobra akademia Szysz dobre drugie 45 minut w meczu z (L) ale myślę ze my nie jesteśmy jakimś wielkim wykładnikiem sporo błędów w obronie łatwość i skuteczność w jakim myśmy im strzelali bramki pokazują słabość tego zespołu wiem mecz meczowi nie równy plus jutro 13 :p ale w Szczecinie moze być podobnie a nawet gorzej mozna powiedzieć ze od kilku ładnych lat zespól jest bardzo przeciętny w Lubinie a kasa jest w miarę ok czegoś temu zespołowi brakuje po prostu i rudy trener nic tam nie osiągnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +563
Królzakładów 11,9K

Królzakładów

Użytkownik
Lech - Nieciecza over 2,5 @ 1.6 różne buki

Dlaczego tak? Głównie dlatego, że ten over sam Lech jest w stanie zrobić, dzisiaj Velde i Kamiński na skrzydłach powinni kręcić obrońcami z Niecieczy. Będzie masa okazji u siebie, liczę, że Ishak się dzisiaj przełamie. Inna kwestia, że Kolejorz od kilku już spotkań nie stanowi takiego monolitu jak wcześniej w defensywie, pokazało to spotkanie z Cracovią. Bardzo overowe h2h obu zespołów, pierwszy mecz 3:1 dla Lecha, widzę wiele podstaw, aby dzisiaj było podobnie. Po za tym taki mały, nie istotny może dla kogoś czynnik, który jednak ja wezmę pod uwagę, że nie mieliśmy jeszcze na 4 spotkania w tej kolejce overa. Będzie over, tak po prostu, kropka
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +474
O 0

On.Czyli.Kto

Użytkownik
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok AH-1 stronę Górnika (0:1) @ 3.55 Fortuna

Zespoły, na dwóch, różnych biegunach. Górnik, który po przyjściu trenera Urbana, wyraźnie odpalił i dołująca, ocierająca się o miejsce spadkowe Jagiellonia. Dziwi mnie tak wysoki kurs,na zwycięstwo Zabrzan u siebie, bo ja upatruje tu, ich pewnej wygranej, minimum dwoma golami. Zakładam, że Białostocczanie, nie pójdą, na otwartą wymianę ciosów i będą grać, bardzo defensywnie, z opcją na kontrę. Finalnie jednak siła ofensywna, Śląskiego zespołu powinna uporać się z tą Podlaską zaporą i przy overowym, wyniku rzutów różnych, dopiąć swego.
 
CIAP3K 27,4K

CIAP3K

Użytkownik
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Over 27,5 fauli
Kurs 1.80
Betfan

Mecz średniaka z liderem, chodzi tutaj o ilość fauli na mecz - Górnik srednia 13,4 fauli na mecz Jagiellonia 15,8 fauli na mecz stąd przytoczyłem sredniak i lider ponieważ Jagiellonia jest w top pod względem ilości fauli jakie popełniają.
Górnik nie najgorzej - jest to sredniak ligi pod tym względem.
Ostatni mecz ligowy to 21 fauli Górnika i 19 fauli Jagielloni - obie ekipy nie odstawiają nogi więc dużo faulują.
Jagiellonia z fatalna forma... na ostatnie 5 meczu tylko 3 pkt I ostatnia porażka z Termalica która jest na ostatnim miejscu... po tym meczu przegranym 2-1 napewno będą chcieli wywieźć 3 pkt z Zabrza chociaż to nie będzie łatwe, Górnik w gazie 10 pkt na ostatnie 5 meczy, obie ekipy będą chciały zgarnąć pelna pulę co będzie powodować dużo przewinień.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik Zabrze - Jagiellonia
obie strzelą gola @ 1.70
Fortuna

Tak naprawdę jest to kolejne spotkanie, które zweryfikuje Górnika o co walczy w tym sezonie. Sam jestem ciekaw czy gospodarze będą próbować atakować pierwszą trójkę, czy jednak za jakiś czas zacznie się odpuszczanie spotkań bo władze Zabrza zadowoli środek tabeli.
Ja w tym spotkaniu spróbuję pograć gole. Jagiellonia regularnie strzela w Zabrzu bramki i dlaczego by nie miało być teraz podobnie?. W pierwszej kolejce zaliczyli mały falstart, a trener Nowak ma nad czym pracować. Jak tak dalej pójdzie to i strefa spadkowa zajrzy w oczy piłkarzom Jagiellonii. Goście mimo braku formy mają graczy, którzy potrafią strzelać gole.
Urban stworzył w Zabrzu coś fajnego, drużynę, która ma ochotę na coś więcej niż tylko środek tabeli. Niestety brak kasy w klubie wiąże się z sprzedażą najważniejszych graczy w klubie i latem może być naprawdę wielka wyprzedaż. Ale teraz nie o tym. Do składu powracają Dadok i Janża czyli dwaj wahadłowi obrońcy. Do tego brak kontuzji w składzie i dobra dyspozycja graczy pozwala myśleć o tym, że Górnik powinien odnieść zwycięstwo, a na pewno strzelić gola rywalom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +563
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom