>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21. kolejka Ligue1 + Zaległy [20.01-24.01.2021]

Status
Zamknięty.
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Witam krótkie info co do meczu OM vs Lens. W Marsylii jak zwykle gorąco, a oczywiście to za sprawą Olympique. Po ostatnim meczu z Nimes, prezes Eyraud wleciał mocno na zawodników i zakomunikował dosyć prosto: Ci którzy nie chcą przedłużyć kontraktów, bo kończą im się za 6 miesięcy, mogą szukać sobie klubów. Jednak to nie wszystko, do tego doszła kwestia języka francuskiego, którego zawodnicy nie chętnie się uczą, mam wrażenie, że Hiroki Sakai, który jest w klubie od prawie 4 lat, nie potrafi płynnie porozumiewać się w tym języku, co dla mnie jest jakimś żartem.
Jednak do sedna mecz z Lens tak naprawdę będzie pokazywać jak drużyna zareaguje na złość, a wręcz wściekłość u władz. Tak naprawdę to był sezon gdzie znów można było poszukać top 3, a to znów się oddala od Marsylczyków. Zwycięstwo z PSG, pierwsze od wielu sezonów, win z Monaco oraz remisy z Lyonem oraz Lille, czyli czołówką tej ligi. Chyba głowa odleciała za bardzo, a wyniki ze średniakami fatalne, przez to przegrywa się sezon.
Jak po takiej reakcji zarządu nie będzie zwycięstwa to kiedy? Nie wyobrażam sobie porażki z Lens, gdyż to byłaby katastrofa na Velodrome. Oni tak mają szczęście, że nie ma kibiców na stadionie, bo najprawdopodobniej wracaliby o 7 nad ranem 🤣.
Marsylia bez Alvaro, Kamary, Amaviego oraz bez Liroli, bo mecz zaległy...
Kurs na l'OM u siebie ~2.1 to troszkę dziwna sprawa, z bardzo przeciętnym rywalem, ja liczę na reakcję ze strony zawodników.
l'OM win

edit: nawet nie wiem co napisać, gra l'OM była obrzydliwa, wstyd po prostu, mam nadzieję, że zajdą duże zmiany w klubie
WSTYD! HAŃBA! NIE WRACAJCIE DO DOMU!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +183
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
PSG strzeli w obu połowach @1.59
efortuna


Co tu dużo pisać. Po historii spotkań widać, że Paryżanie nie mają problemów z Montpellier i dziś z pewnością będzie podobnie. Przeciwnik ostatnie mecze słabiutko. Widać, że są w dołku. Sezon rozpoczęli dobrze, a obecnie to inna ekipa. Ostatnich pięciu spotkaniach tylko dwa punkty.
Paryżanie punktów potrzebują. Za ich plecami z taką samą ilością punków Lille, więc nie mogą pozwolić sobie na potknięcie.
Przyjezdni to jedna z najgorszych defensyw w lidze, a że w PSG cały atak zdrowy, to spodziewam się sporej ilości goli ze strony gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
St.Etienne O. Lyon X kurs 4.4 w Totalbet. 1X 2.35 1 5.8
Idę dzisiaj w niespodziankę .St.Etienne to zespół który w 20 kolejkach zdobył 19 pkt.
Ostatnie 5 meczy to dwie porażki i 3 remisy. Jak widzimy ten wstęp nie zachęca do grania na 16 zespół ligi francuskiej, ale jest jeden haczyk. Etienne grało już z trzema zespołami które są obecnie w pierwszej czwórce a wyniki były takie
1-1 u siebie z PSG
2-2 w Monaco
1-1 u siebie z Lille
Widać, że chłopaki spinają się na drużyny z TOP4 i nieźle im to wychodzi.
Lyon ma obecnie małą zadyszkę bo w ostatnich dwóch meczach zdobyli 1 punkt.
Remis w Rennes jeszcze wstydu nie przynosi, ale porażka u siebie z przeciętnym Metz już tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom