>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

21. kolejka Ligue1 (01.02.2023)

Status
Zamknięty.
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie:
Angers- AC Ajaccio
Typ: Superbets : Angers strzeli powyżej 0.5 gola, wykona powyżej 5.5 rzutów rożnych i otrzyma powyżej 0.5 kartki
Kurs: 3.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Zeszły miesiąc kiepski w moim wykonaniu w konkursie typów dnia . Wydaje mi się, że zbyt często szukałem najwyższych kursów, czyli tych około 5. Parę fajnych zdarzeń po tych kursach udało się trafić, ale ogólnie skuteczność przy tych kursach bardzo słaba. Postanowiłem że w tym miesiącu będę grał też mniejsze, a co za tym często idzie mniej ryzykowne kursy i na pierwszy rzut idzie ten oto typ.
Gospodarze zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli z 8 pkt na koncie i jeżeli chcą jeszcze odbić się od dna tabeli to tu mamy dla nich mecz " o 6 pkt ". Mierzą się z AC Ajaccio, którzy również są na dole tabeli na pozycji 18 z 15 pkt.
Tu nie powinno być żadnych kalkulacji, gospodarze grają z drużyną która jest jeszcze w ich zasięgu i na pewno te 3 punkty poprawiłoby morale zespołu, które dobre od jakiegoś czasu nie jest . Nie wiem kto ten mecz wygra i typowania tego nawet nie zamierzam się podejmować bo takie mecze rządzą się swoimi prawami.
Wiem tyle, że Angers na pewno tu powalczy. To im bardziej powinno tu na wyniku zależeć . Myślę, że będą w tym meczu przeważać . O jedną ich bramkę jestem raczej spokojny . Na ostatnie 5 spotkań 4 razy strzelali u siebie. Natomiast goście na ostatnie 5 spotkań 4 razy bramki u siebie tracili . Uważam więc że ta jedną bramkę raczej gospodarze strzela.
Jeśli chodzi o rogi, to myślę, że ten mecz będzie większość czasu meczem na styku, że żadna z drużyn na jakieś większe niż jednobramkowe prowadzenie nie wyjdzie. Zatem Angers potrzebujące punktów przy remisie, lub prowadzeniu gości czy nawet swoim skromnym prowadzeniu raczej nie powinno zwolnić z kreowaniem akcji. Tym bardziej wiedząc jak dużym problemem jest dla nich defensywa i zachowanie czystego konta. Braki w defensywie powinni nadrabiać ofensywa, a to powinno sprzyjać rzutom rożnym. 6 rogów w ich wykonaniu w meczu "o 6 punktów" to wcale nie dużo.
Jeśli chodzi natomiast o jedną kartkę Angers to powinna być to formalność. Spotykają się dwie ekipy z dołu tabeli i w takim meczu kartki powinny być. Pierwotnie miałem grać zamiast tego co gram over 6.5 kartek po kursie bodajże 5, ale sędzia nie ma imponującej średniej . Tak czy owak jedna kartka dla gospodarzy będzie a ten typ na kartki i tak polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +845
kombajn 164,5K

kombajn

Użytkownik
Reims - Lorient; 01/02/2023; Ligue 1; 7.00 PM; Stade Auguste-Delaune

OVER 2.5 @ 2.01 | e f o r t u n a 1/10 4:2

Gospodarze dzisiejszego starcia - Reims - są niepokonani od 12 kolejek (4W - 8R) w Ligue 1. Ostatni przegrany mecz Reims, w Ligue 1, to starcie z Monaco (18 września 2022 - 0:3), w którym bramki padały po przerwie, a dwie z nich w końcowych fragmentach tego spotkania. Reims zaskoczyło w ostatniej kolejce Ligue 1 hegemona ligi PSG - wywiozło punkt z Parc des Princes (1:1; wyrównując w doliczonym czasie po zespołowej akcji, którą zwieńczył golem wypożyczony z Arsenalu, będący w zabójczej formie - Folarin Balogun (11 bramek w Ligue 1)). Reims są niepokonani na krajowym podwórku od czasu, kiedy to zastąpili Oscara Garcię na stanowisku menedżera. W Reims stery przejął po nim William Still. Ten 30-latek prowadzi zespół Reims bez 'wymaganych papierów' uefa pro, za co Klub płaci karę 25 tys. euro za każdy mecz z Belgiem jako menedżerem. Reims zajmuje obecnie 11 pozycję w lidze i czeka Ich niełatwe zadanie pokonania innej ekipy legitymującej się niezłą formą - 6. w Ligue 1 Lorient. Otóż Lorient od początku roku zawsze strzelało przynajmniej jedną bramkę w swoich meczach - to już 6 takich spotkań z rzędu i mam nadzieję na podtrzymanie tego trendu także dzisiaj (ze względu na bet). Nawet po przejściu do Nicei Terema Moffiego (głównego egzekutora Lorient do tej pory - autora 12 bramek) - z nim w składzie Lorient po prostu pewnie bym uderzał w ten bet mocniej. Z drugiej strony Reims to pod wodzą Stilla ekipa, która gra do końcowego gwizdka - sześciokrotnie strzelali gole (albo zwycięskie albo na wagę remisu) w ostatnich 15 minutach spotkań. Reasumując liczę na gole z obu stron dzisiaj i przewiduję przekroczenie linii 2.5 gola w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +899
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Dyscyplina: Francja - Piłka Nożna.
Godzina: 21:00
Spotkane: Monaco - Auxerre
Typ: Monaco strzeli więcej niż 2.5 bramki[/ICONPLUS]
Kurs: 2.12
Bukmacher: Fortuna

Zespól gospodarzy po 20 kolejkach z dorobkiem 38pkt zajmuję 4 miejsce. Jednak ich celem minimum na ten sezon to miejsce 3 tak aby powalczyć o angaż w LM. Goście natomiast czeka ciężka walka o utrzymanie gdyż dorobek 13pkt daje im przed ostatnie miejsce w tabeli. Gospodarze w dobrej formie w ostatnich 5 spotkaniach 3zw/2r, Goście natomiast porażka za porażka i nic nie wzkazuje za tym aby w tym meczu byli wstanie ugrać minimum pkt. Monaco tuż obok PSG strzeliła najwięcej bramek w lidzę ( 43 ). Ostatnio u siebie rozbyli sąsiada w dolnej tabeli Auxerre aż 7:1. Oczywiście nie sądzę aby dzisiaj taki wynik padł ale trzy bramki na tle najsłabszej defensywie w lidzę są realne ponadto Goście na wyjazdach to jednak z najgorszych drużyn w lidze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +227
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Stade de Reims - FC Lorient
Typ: 1
Kurs: 1,87
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20230201_111349.jpg
Gospodarze u siebie z dorobkiem 3 zwycięstw, 4 remisów i 2 porażek natomiast Lorient na wyjazdach zanotował do tej pory 5 zwycięstw, 3 temisy i 2 porażki. Pozycja Lorient w tym sezonie to spore zaskoczenie ale też trzeba przyznać, że im po prostu mocno też w tym sezonie sprzyja szczęście. Owszem ono sprzyja lepszym i w kilku meczach po prostu kieli go sporo tak jak na przykład w ostatniej kolejce w wygranym u siebie meczu z Rennes 2-1. Było po ich stronie w tym sezonie kilka takich spotkań gdzie rywal prowadził grę, atakował, miał większe posiadanie piłki, stwarzał groźniejsze sytuajce a gole zdobywał Lorient. Trzeba też pamiętać, że szczęście również kiedyś się kończy. Oczywiście nic nie umniejszam zespołowi gości tego spotkania, bo punkty na boisku jak najbardziej wywalczyli zasłużenie. Dziś jednak w tym spotkaniu stawiam na Stade de Reims, który ma wyraźnie zwyżkową formę. Skład mają bardzo ciekawy i po takim sobie poczatku sezonu widać, że w drużynie zaczęła się gra zazębiać i od razu widać progres. Oglądałem ostatni mecz mecz Stade de Reims z PSG na wyjeździe jak również wspomniane spotkanie Lorient z Rennes i jeżeli dzisiaj tak oba zespoly zagrają to myślę, że 3 punkty zostaną na boisku gospodarzy. Oczywiście mecz meczowi nie ejst równy i takie pisanie, że jeżeli Ci i Ci zagrają tak jak w ostatniej kolejce nie ma sensu. Ja dziś gram na Reims dlatego, że widać u nich zwyżkę formy, skład jak dla mnie mają bardzo ciekawy i według mnie na papierze są zespołem groźniejszym nawet jeżeli zajmują miejsce w ligowej tabeli niżej od swego rywala. Oba zespoły zresztą dzis bez większych problemów kadrowych moga zagrać w swoich praktycznie najmocniejszych składach. Wprawdzie w Lorient nie zagra pierwszy bramkarz Mvogo ale ma godnego zastępcę w postaci doswiadczonego Mannone więc nie jest to jakiś większy problem. Stade de Reims od 7 spotkań niepokonany, wliczając w to również mecze w pucharze Francji, rośnie ich forma, z meczu na mecz grają coraz lepiej i myślę, że dziś z nieobliczalnym Lorient sięgną jednak po 3 punkty a drużynie gości zabraknie dziś nieco tego szczęścia.
4-2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +508
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom