>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

21 kolejka I ligi 28.03 - 30.03.2013

Status
Zamknięty.
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
GKS Tychy- Flota Świnoujście under 2.5 @ 1.72 unibet✅ 1-0
Zacznę o tego,że tak na prawdę w tym meczu nie widać zdecydowanego faworyta spotkania. Ktoś oczywiście może powiedzieć....chłopie o czym Ty piszesz, przecież Tychy po przerwie zimowej grają bardzo dobrze a Flota wręcz odwrotnie. Być może tak jest, ale nie dajmy się zwariować Tychy do potentatów ligi jeszcze nie należą i seryjnie komplet punktów zdobywać nie będą. Śmierdzi mi w tym meczu remisem lub minimalną wygraną którejś z drużyn. Nie zapominajmy,że Flota pomimo kiepskiego początku ligi do &quot;ogórków&quot; nie należy. Swój potencjał posiada, tylko pytanie czy nie chce czy nie potrafi go w obecnej chwili wykorzystać.
Od sześciu spotkań Flota nie może wygrać meczu, ba, wszystkie te mecze przegrała. Dwa w końcówce rundy jesiennej, cztery wiosną (2 w lidze, 2 w Pucharze Polski). Negatywny licznik bije.- Wiemy o tym. Chcemy się przełamać, długo na to czekamy i solidnie nad tym pracujemy - zapewnia trener Dominik Nowak.
Jak to jest prawda to dzisiaj w mojej ocenie zobaczymy wyrównane spotkanie w którym Flota zdoła się przełamać. Czy wygra?....nie wiem, ale na pewno nie zagra już takiej &quot;padaki jak w Bytomiu.
Na mecz Nowak nie zabrał m.in. Mysiaka i Charlesa Nwaogu, którzy blado wypadli w meczu ze Śląskiem (0:2). Wracają za to do składu kartkowicze ostatnio nieobecni z powodu kartek lub urazów - Radosław Jasiński, Sebastian Olszar, Ivan Udarević.
Zapomniałbym dodać,że grają w Jaworznie...nie wiem czy ma to jakieś znaczenie dla mojego typu,ale przyznam szczerze że wydaję się że ma ???? Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Ode mnie taki dubelek, z bardzo dobrym łącznym kursem.

ŁKS Łódź - Olimpia Grudziądz ✅

Olimpia musi w końcu wygrać na wyjeździe, bowiem ich seria bez zwycięstwa poza Grudziądzem trwa już od 20 października. Okazja na przełamanie będzie idealna ponieważ zawodnicy Olimpii wybierają się do Łodzi, na spotkanie z tamtejszym ŁKSem a więc jednym z najsłabszych zespołów w I lidze. W ŁKSie wiadomo - problemy finansowe, spory z piłkarzami , rewolucja kadrowa i wiele innych problemów. W przerwie zimowej wzmocniono się głównie juniorami i to im powieżono misję utrzymania się na zapleczu Ekstraklasy. W dzisiejszym meczu o punkty będzie jednak niesamowicie ciężko. Nie ma co ukrywać , że Olimpia to obecnie jedna z najlepszych drużyn w I lidze. I nie zdziwiłbym się , gdyby zdołali oni awansować. W Grudziądzu niepokonani, jednak na wyjazdach coś już szwankuje. Uważam jednak , że dziś się przełamią i wrócą do Grudziądza z kompletem punktów.
Sandecja - Polonia ⛔
Dużo mówi się o złym stanie murawy w Nowym Sączu a ja dodam jeszcze jedno. Polonia i Sandecja obok ŁKSu mają najsłabszą ofensywę w lidze więc mecz zapowiada się typowo underowo i dlatego też tak gram. Niestety trzeba powiedzieć to otwarcie, ale oba te zespoły pod względem ofensywy to środek II ligi polskiej ... O ile w rundzie jesiennej w Sandecji był napastnik ,który zdobywał prawie 50% bramek tak teraz już go nie ma a klub nie sprowadził na jego miejsce nikogo wartościowego.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Stomil - Cracovia 1,96 6/10 ibc ⛔
GKS Katowice (-0,25) - Bogdanka 2,07 5/10 ibc ✅
Dolcan - Warta 2,1 4/10 ibc ✅
Widziałem ostatni mecz Cracovii i podobnego spotkania spodziewam się dziś.
Mianowicie dobrej gry w defensywie, sporej ilości strzałów z daleka i wygranej jedną bramką.
Stomil u siebie 1-4-5, Cracovia na wyjazdach 4-3-4, między remisem a 2 bliżej tu do wygranej gości.
GKS Katowice zagrał dobre zawody w Krakowie, u siebie prezentuje się dobrze,
Bogdanka na wyjazdach nie wygrała do tej pory, wygrali z Arką ostatnio u siebie,
ale widziałem to spotkanie i zaprezentowali się słabo,
a gole zawdzięczają prezentom Jarzębowskiego i bramkarza Arki.
Dolcan u siebie naprawdę nieźle (5-1-3), Warta ma sporo problemów,
co widać po ich wynikach i grze w tej rundzie, dla mnie znowu przegrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Dziś zmierzą się sąsiadujące w tabeli Dolcan i Warta. Ząbki mogły ostatnio spokojnie trenować, bo ostatni mecz ligowy zagrali 9 marca ze Stolilem, gdzie pewnie zwyciężyli 2:0. Okres przygotowawczy spokojnie przepracowany, za wielu roszad w składzie nie było, więc zespół jest na pewno zgrany. W sparingach dobre wyniki - remis z Legią, Zniczem. Zwycięstwo z Bełchatowem, które świetnie spisuje się w rundzie wiosennej i nieznaczna porażka z Polonią. Bilans meczów u siebie wygląda dobrze (5-1-3), jeśli dziś wygrają, w spokoju będą mogli zadomowić się w środkowej części tabeli. W Warcie jak to się wszyscy spodziewali. Skończyła się kasa od pani prezes i zaczęły się problemy. Ze składu odeszli praktycznie wszyscy podstawowi zawodnicy wraz z trenerem. Do składu zostali włączeni juniorzy, z którymi jeszcze 2 lata temu mierzyłem się w lidze wojewódzkiej. Ponadto dziś rano natrafiłem się na informację: &#39;&#39;Klub z Drogi Dębińskiej wciąż poszukuje sponsorów, ale póki co dysponuje maksymalnie okrojonym budżetem. Dlatego na każdym kroku musi szukać oszczędności. Efekt? Do Ząbek podopieczni Macieja Borowskiego udali się busem oraz autami osobowymi. Eskapada zaczęła się w sobotę rano, a więc w dniu meczu.&#39;&#39; Jak widać za ciekawie w Poznaniu nie jest, a sponsorów nie widać. Miasto też nie może pomóc, bo wydatki na rok 2013 zostały już przekroczone. Jak dla mnie warto dziś spróbować na Ząbki po dobrym kursie.
Dolcan @ 2.00 Bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Arka Gdynia - Kolejarz Stróże 1 1.95 StanJames ✅3:1
Kolejne z wielu spotkań w których to Arka będzie grała w piłkę a zespół gości nastawiony będzie przede wszystkim na przeszkadzanie w grze, na to by wybronić remis. Gospodarze są niezłym zespołem, z silną linią pomocy (prócz problemów z prawym pomocnikiem), niezłą obroną (choć zdarzają się nieporozumienia na środku obrony), natomiast ze sporymi problemami na bramce gdzie najlepszym jest Szlaga popełniający coraz więcej baboli, nie mający konkurentów na tej pozycji. Drugi największy problem to brak środkowego napastnika, zmaga się z nim Arka już od dawna i nie widać rozwiązania tej sytuacji, jest wiele spotkań w Gdyni, w których Arka dominuje ale brak jest wykończenia, przez co punktów jest dużo mniej niż faktycznie mogło by być. Przed tym spotkaniem w ekipie gospodarzy nikt nie pauzuje, nie ma kontuzji, jedyny problem z wracającymi z kadry Szwochem i Rzuchowskim, zapewne obaj nie zagrają od początku, a ten drugi dodatkowo narzeka na lekki uraz. Oczywiście Arka ma dziś nie zmieniać stylu i pomimo błędów jakie się zdarzają po raz kolejny będą utrzymywać się przy piłce, będą chcieli wygrać spotkanie atakiem pozycyjnym, choć nie wiadomo jak zostanie zestawiony skład, który z młodzieżowców zagra od pierwszej minuty, jednak styl gry nie powinien ulec zmianie, podobnie u gości - styl ten sam, oczywiście przyjeżdżają nastawieni na kontry. Kolejarz nie ma zbyt dobrych statystyk jeśli chodzi o wyjazdy, bilans: 2-3-5 bramki 10:16, ale jest niebezpiecznym zespołem, jeśli teoretycznie lepszy zespół nie potrafi udokumentować swojej przewagi potrafią skontrować (przykład choćby właśnie z Gdyni z zeszłego sezonu) i wygrać spotkanie, mają świetnego Kowalczyka w ataku, który może mieć tylko jedną sytuację i ją wykorzystać, jednak jeśli Arka wyeliminuje błędy z poprzednich spotkań jest niewątpliwie faworytem do zwycięstwa, mają silniejszy kadrowo zespół, przewagę własnego boiska, powinni dążyć do zmazania plamy z Łęcznej, rewanżu za zeszłoroczne spotkanie z Kolejarzem, myślę że pomimo swoich problemów Arka dziś zdobędzie pewne trzy punkty.
po Arce i Bytovii jeszcze jeden typ z Polski na ten tydzień...
Dolcan Ząbki - Warta Poznań 1 2.00 bwin ✅ 2:0

Kursy na gospodarzy wydają się przesadzone. Dolcan u siebie potrafi grać, wygrał 5 z 9 spotkań, na wiosnę rozegrali jedno spotkanie tylko, które wygrali właśnie u siebie 2:0 ze Stomilem. Typ jednak grany jest przede wszystkim przeciwko zespołowi gości, który nie ma już nic wspólnego z tym, który przyzwoicie radził sobie jesienią. Z powodu problemów finansowych z Poznania odeszli prawie wszyscy zawodnicy z kadry pierwszego zespołu, a na ich miejsce przyszli dużo słabsi zawodnicy bez doświadczenie na tym szczeblu rozgrywkowym, często nie radzący sobie nawet o szczebel ligowy niżej, jest to bardzo młoda ekipa, której o jakiekolwiek punkty w pierwszej lidze będzie bardzo ciężko. Jednak buki nadal pomimo dwóch porażek u siebie na wiosnę (0:1 z Arką i 0:2 Katowicami) nie potrafią według mnie poprawnie ocenić siły zespołu z Poznania, co trzeba wykorzystać. Będzie to pierwsze spotkanie wyjazdowe dla tych młodych piłkarzy i niedoświadczonego trenera, problemy są ogromne, w klubowej kasie nie było nawet na autokar dla piłkarzy do Ząbek, gospodarze powinni dziś odnieść kolejne ligowe zwycięstwo u siebie, wiadomo to tylko polska liga różne cuda się zdarzają ale po takim kursie warto, dla super odważnych Dolcan z handicapem jest po 4.20 w paddypower.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Cracovia pomimo, że gra ze słabym Stomilem to jednak łatwej przeprawy mieć nie będzie. Drużyna z Olsztyna jesienią w Krakowie sprawiała sporo problemów. Przez długi czas nie mogli gospodarze znaleźć drogi do bramki rywala. Był nawet moment w którym to Stomil mógł nawet objąć prowadzenie, ale zmarnowali dobrą okazję. Dziś też raczej będą strasznie męczyć temat. Warunki nieprzyjemne, a dla Stomilu z takim rywalem nawet punkt będzie czymś. Mnie gra Cracovii w ogóle nie czaruje patrząc na to jaki mają skład. Wygrać wygrają, ale minimalnie i liczę na wynik z jesieni.
Stomil - Cracovia
Cracovia wygra 1:0 6,00 Bet365 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom