>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21. kolejka I ligi (12.03 - 13.03.2016)

Status
Zamknięty.
aliant 531

aliant

Użytkownik
Arka - Zagłębie

Kurs na Zagłębie jest jak dla mnie przesadzony. Zagłębie to drużyna nieobliczalna, a piłkarze dobrze wiedzą, że porażka w tym spotkaniu znacznie zredukuje ich szanse na awans. Oba zespoły wygrały swoje mecze w poprzedniej kolejce ale nie były to wielkie widowiska. Zagłębie uporało się po słabym meczu z Wigrami 2:0 (wyjazd), a Arka też 2:0 (wyjazd) ograła GKS. Być może kurs na Zagłębie determinuje właśnie ostatni dobry mecz Gdynian ale widziałem ich potyczkę z Hanysami i powiem, że ci przez cały mecz praktycznie nie zagrozili bramce Jałochy, a jak już miało to miejsce to było to po błędzie golkipera. Oba zespoły preferują ofensywny styl gry (co potwierdza nawet wynik z poprzedniej rundy - 4:2 dla Zagłębia), a średnia strzelanych przez nich bramek to prawie 2 gole na mecz stąd uważam, że na pewno nie będziemy świadkami całkowicie jednostronnego widowiska jak to można wyczytać z kursów. Jeżeli w Zagłębiu zamiast dwóch wypożyczonych Legionistów, od pierwszej minuty zagra Fidziukiewicz i Pribula to o bramki z obu stron jestem spokojny. Gościom na pewno będzie zależało aby na mecz z Lechem, który będzie miał miejsce kilka dni później, wejść z dobrym nastawieniem. Stawiam na wyrównane widowisko, gdzie na pewno Arka będzie przeważać i będzie miała większe posiadanie piłki, a Zagłębie skrupulatnie liczyło będzie na kontry. Sądzę, że gdyby GKS tak szybko nie dostał bramki w ostatnią niedzielę, to ten mecz mógłby wyglądać zupełnie inaczej. W piątek będzie podobnie, jeżeli Zagłębie przetrwa pierwsze 20 minut uważam, że ich szanse choćby na punkt, wzrosną znacznie. Z resztą Sosnowiczanie już nieraz w tym i w zeszłym sezonie pokazali, że potrafią podnosić się z kolan przegrywając nawet kilkoma bramkami.

Moje typy:
X2 1,74 totolotek ✅
over 2,5 1,8 totolotek ✅
BTS 1,7 totolotek ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
macio106 139,8K

macio106

Znawca - MMA
@ up nie krytykuje typu, bo każdy ma prawo do własnego zdania, ale:

- Na trybunach może się pojawić nawet 8,6 tys. osób. W sprzedaży zostało 400 sztuk.
- O godz. 12 dotarł certyfikat Gastona Sangoya. Arka mocniejsza przed Zagłębiem Sosnowiec!
- Do kadry wraca Antoni Łukasiewicz, który pauzował za żółte kartki.

I ja być może z sympatii, ale stawiał bym na Arkę. @1.90 Unibet ⛔ 2-2 Gdyby nie gol ze spalonego. Zagłębie nie ma stabilizacji potrafi raz rozegrać świetny mecz, a potem zagrać padakę. Wysoka formę w Katowicach potwierdził do tego Abbott. Taka ilość kibiców która w Gdynii daje zawsze świetny doping tylko pomoże. I czysto na papierze to Arka wciąga nosem Sosnowiec. Szwoch, Formella, Gaston, Nalepa. Piłkarze też są rządni krwi bo chcą pomścić 4-2 z jesieni. Do tego czysto matematycznie, jeżeli Arka jutro wygra to naprawdę solidnie może odskoczyć i mieć już powoli psychiczny spokój. Jak dla mnie Arka jutro wygrywa.
 
S 95

slodki69

Użytkownik
@ up nie krytykuje typu, bo każdy ma prawo do własnego zdania, ale:

- Na trybunach może się pojawić nawet 8,6 tys. osób. W sprzedaży zostało 400 sztuk.
- O godz. 12 dotarł certyfikat Gastona Sangoya. Arka mocniejsza przed Zagłębiem Sosnowiec!

I ja być może z sympatii, ale stawiał bym na Arkę. @1.90 Unibet Zagłębie nie ma stabilizacji potrafi raz rozegrać świetny mecz, a potem zagrać padakę. Wysoka formę w Katowicach potwierdził do tego Abbott. Taka ilość kibiców która w Gdynii daje zawsze świetny doping tylko pomoże. I czysto na papierze to Arka wciąga nosem Sosnowiec. Szwoch, Formella, Gaston, Nalepa. Piłkarze też są rządni krwi bo chcą pomścić 4-2 z jesieni. Do tego czysto matematycznie, jeżeli Arka jutro wygra to naprawdę solidnie może odskoczyć i mieć już powoli psychiczny spokój. Jak dla mnie Arka jutro wygrywa.
Większego steku bzdur nie czytałem. Jakie zjada na papierze? W Sosnowcu bardzo Arka zjadła, 4:2 dostali i ledwo piłkę umieli kopnąć. Jaki brak stabilizacji? Po czym ten wniosek? Po 1 meczu? Nie bądź śmieszny kolego :zoltakartka: Jak najbardziej Zagłębie X2 po 1.72, kolega argumenty podał wyżej, więc nie widzę sensu. Po prostu musiałem napisać coś, bo takich bzdur to dawno nie czytałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
macio106 139,8K

macio106

Znawca - MMA
Większego steku bzdur nie czytałem. Jakie zjada na papierze? W Sosnowcu bardzo Arka zjadła, 4:2 dostali i ledwo piłkę umieli kopnąć. Jaki brak stabilizacji? Po czym ten wniosek? Po 1 meczu? Nie bądź śmieszny kolego :zoltakartka: Jak najbardziej Zagłębie X2 po 1.72, kolega argumenty podał wyżej, więc nie widzę sensu. Po prostu musiałem napisać coś, bo takich bzdur to dawno nie czytałem.
Tak teraz zjada &quot;na papierze&quot; po tych transferach zimowych i innych zawodnikach jak: Szwoch, Formella, Gaston, Nalepa, Abbott. Brak stabilizacji? A no forma jesienna. Do meczu z Chojniczanką wszystko git wygrywacie a potem? P,p,w,w,p,w,przegrana 6-1 w Bydzi. Do tego zimowe sparingi. W siedmiu meczach nie potrafiliście wygrać. Bilans marny dwa remisy, pięć porażek. Ja ci też podałem argumenty, prawie 9 tyś kibiców, Abbott w formie najprawdopodobniej w duet z nim pójdzie Gastón Sangoy, a wy kogo poślecie? Barczatka, Fidziukiewicza? Do tego na moje to tam połowa piłkarzy ma już w głowie PP z Lechem. I jaranie się wygraną 2-0 z Wigrami, które przez cały sezon u siebie zdobyły 4 pkt...
Ja twardo stawiam na ⛔ Arkę. @1.90 Unibet, nie da się przegrać przed taką publicznością i dopingiem.
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
Oglądałem i mecz Arki, i Sosnowca. Dużo lepiej wyglądała Arka i szedłbym raczej w ich stronę. Raczej, bo w praktyce dla mnie no bet. Nie wierzę w trenera Nicińskiego, Arka będzie gubiła punkty, a Sosnowiec ma wszelkie dane ku temu, by ugryźć. No bet.
Za to bardzo niedoszacowana wg mnie Zawisza. Nie napiszę, że pewny win, ale trudno przejść obok kursów, gdzie bukmacherzy za faworyta uznali gospodarzy. Obstawiam wygraną Zawiszy jednym golem.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Oglądałem i mecz Arki, i Sosnowca. Dużo lepiej wyglądała Arka i szedłbym raczej w ich stronę. Raczej, bo w praktyce dla mnie no bet. Nie wierzę w trenera Nicińskiego, Arka będzie gubiła punkty, a Sosnowiec ma wszelkie dane ku temu, by ugryźć. No bet.
Za to bardzo niedoszacowana wg mnie Zawisza. Nie napiszę, że pewny win, ale trudno przejść obok kursów, gdzie bukmacherzy za faworyta uznali gospodarzy. Obstawiam wygraną Zawiszy jednym golem.
Również się podzielę opinią.
Dla mnie Arka zagrałą w Katowicach dobrze, nie rewelacyjnie ale solidnie. To GKs grał słabo, Iwan katastrofa, ojciec przy mikrofonie tylko wzdychał razem z kolejnym jego słabym zagraniem ;).
Generalnie Sosnowiec jak na beniaminka bardzo dobrze, sam jestem ciekaw jak długo się utrzymają w tym wyścigu po awans, druga młodość S. Dudka, ciekawy zespół w teorii Arka jest faworytem, ale czy aż takim na kurs poniżej 2.00 to nie wiem.
Szedłbym tutaj w Over 2.5 @ 2.15 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
aliant 531

aliant

Użytkownik
P,p,w,w,p,w,przegrana 6-1 w Bydzi. Do tego zimowe sparingi. W siedmiu meczach nie potrafiliście wygrać. Bilans marny dwa remisy, pięć porażek. Ja ci też podałem argumenty, prawie 9 tyś kibiców, Abbott w formie najprawdopodobniej w duet z nim pójdzie Gastón Sangoy, a wy kogo poślecie? Barczatka, Fidziukiewicza? Do tego na moje to tam połowa piłkarzy ma już w głowie PP z Lechem. I jaranie się wygraną 2-0 z Wigrami, które przez cały sezon u siebie zdobyły 4 pkt...
Nie ma co tutaj przytaczać meczów z poprzedniej rundy, bo to już jest historia tak odległa, że z obecną formą zespołów nie ma już nic wspólnego. Co do sparingów to one nie służą wynikowi, tylko zgrywaniu się zespołu, przynajmniej ja tak uważam. Więc to nie jest dla mnie miarodajne źródło. Co do kibiców, to gdyby patrzeć taką kategorią to 4 lata temu powinniśmy wygrać EURO, bo mieliśmy pełen stadion ????. A ile ten Gaston Sangoy strzelił bramek w 1 lidze? Bo kpisz z Fidziukiewicza, który ma do tej pory w samej lidze 8 trafień (do tego puchar), a bierzesz jakby za pewnik jakiegoś gościa który dopiero debiutuje i nie wiadomo w jakiej jest formie ani czy odnajdzie się tutaj. Co do Bartczaka i tego drugiego z Legii to pełna zgoda, występ z Wigrami poniżej krytyki i to przez nich to widowisko wyglądało jak wyglądało, bo przód po prostu nie istniał. Dla dobra Zagłębia, Derbin nie powinien puszczać ich od pierwszej minuty. Natomiast co do meczu Arka z GKS to moim zdaniem też nie ma się czym podniecać bo to GKS zagrał tak słabo, a nie Arka tak dobrze. Z tego co obserwuje w internecie i będąc wczoraj w Gdyni to widzę, że ciśnienie wśród Gdynian jest ogromne, ciekawy jestem tylko czy piłkarze znad morza uniosą tę presję, bo wierz mi... w gruncie rzeczy przy meczach takiego kalibru, znacznie łatwiej o jakiś błąd czy porażkę, właśnie przed swoją publiką.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Arka - Zagłębie

Kurs na Zagłębie jest jak dla mnie przesadzony. Zagłębie to drużyna nieobliczalna, a piłkarze dobrze wiedzą, że porażka w tym spotkaniu znacznie zredukuje ich szanse na awans. Oba zespoły wygrały swoje mecze w poprzedniej kolejce ale nie były to wielkie widowiska. Zagłębie uporało się po słabym meczu z Wigrami 2:0 (wyjazd), a Arka też 2:0 (wyjazd) ograła GKS. Być może kurs na Zagłębie determinuje właśnie ostatni dobry mecz Gdynian ale widziałem ich potyczkę z Hanysami i powiem, że ci przez cały mecz praktycznie nie zagrozili bramce Jałochy, a jak już miało to miejsce to było to po błędzie golkipera. Oba zespoły preferują ofensywny styl gry (co potwierdza nawet wynik z poprzedniej rundy - 4:2 dla Zagłębia), a średnia strzelanych przez nich bramek to prawie 2 gole na mecz stąd uważam, że na pewno nie będziemy świadkami całkowicie jednostronnego widowiska jak to można wyczytać z kursów. Jeżeli w Zagłębiu zamiast dwóch wypożyczonych Legionistów, od pierwszej minuty zagra Fidziukiewicz i Pribula to o bramki z obu stron jestem spokojny. Gościom na pewno będzie zależało aby na mecz z Lechem, który będzie miał miejsce kilka dni później, wejść z dobrym nastawieniem. Stawiam na wyrównane widowisko, gdzie na pewno Arka będzie przeważać i będzie miała większe posiadanie piłki, a Zagłębie skrupulatnie liczyło będzie na kontry. Sądzę, że gdyby GKS tak szybko nie dostał bramki w ostatnią niedzielę, to ten mecz mógłby wyglądać zupełnie inaczej. W piątek będzie podobnie, jeżeli Zagłębie przetrwa pierwsze 20 minut uważam, że ich szanse choćby na punkt, wzrosną znacznie. Z resztą Sosnowiczanie już nieraz w tym i w zeszłym sezonie pokazali, że potrafią podnosić się z kolan przegrywając nawet kilkoma bramkami.

Moje typy:
X2 1,74 totolotek
over 2,5 1,8 totolotek
BTS 1,7 totolotek
Witam, zacytuje kolege powyzej popierajac typ i dodajac takze informacje,ze Trener Arki Gdynia Grzegorz Niciński po raz piąty będzie prowadził swoją drużynę w meczu przeciwko Zagłębia. Jeszcze nigdy nie udało mu się pokonać sosnowiczan. Przegrał raz jako trener Arki, dwa razy jako szkoleniowiec Gryfa Wejherowo, a jeden mecz udało mu się zremisować (2:2 w Wejherowie).Takze ten Pan nie ma patentu na Zaglebie.
Dodatkowo zawodnicy Zaglebia nie nie szachuja i nie kakluluja sil w lidze i pucharach, nie odpuszczaja, takze o zaangazowanie w gdyni nie martwie sie.Gra opiera sie na radosci z pilki , a nie na cisnieniu ze strony zarzadu.To Arka musi ten mecz wygrac, Zaglebie jak ugra tam punkty bedzie ogromna radosc , jak przegra maja szybko okazje zaprezentowac sie dobrze w Poznaniu.
Zagłębie po raz ostatni wygrało w Gdyni niespełna 35 lat temu. Z dwunastu kolejnych wypraw do tego miasta (3 na Arkę, 9 na Bałtyk) wracali najwyzej z remisem. Po raz pierwszy sosnowiczanie będą mieli okazję zagrać na nowo wybudowanym Stadionie Miejskim.
Jest motywacja aby w bardzo dobrym sezonie po latach tulaczki po nizzszych ligach,pokazac sie w radosnym ,otwartym futbolu w Gdyni.

Dodatkowo info o transferach w przerwie zimowej :
Przychodzą:
Michał Bajdur (Legia Warszawa)
Robert Bartczak (Legia Warszawa)
Dimityr Wezałow (PFK Basnsko 1951 - Bułgaria)
Carles Martínez ( CD Atlético Baleares)
Igor Krzykowski (wychowanek)
Odchodzą:
Tomasz Szatan (Rozwój Katowice)
Przemysław Mizgała (Raków Częstochowa)
Tomasz Margol (?)
Hubert Tylec (Legionovia)
Konrad Zaradny (Skra Częstochowa)
Patryk Mularczyk (Skra Częstochowa)

Info o powolaniach do kadry U-20 :

Selekcjoner reprezentacji Polski U-20 Miłosz Stępiński wysłał powołania do kadry, na liście znalazło się dwóch piłkarzy - Jakub Arak i Wojciech Fabisiak (W zeszlym roku trener takze siegal po kontuzjowanego Konrada Budka)
Zawodnicy Zagłębia otrzymali powołanie na mecz w ramach Turnieju Czterech Narodów, rywalami Biało-Czerwonych będą Włosi. Spotkanie zostanie rozegrane 23 marca o godz. 17:00 na stadionie Pogoni Szczecin.
Z zawodnikow Arki na ten turniej powolany zostal Dariusz Formella.

Głównym sędzią meczu w Gdyni będzie arbiter Ekstraklasy - 32-letni Krzysztof Jakubik z Siedlec.

typ 2 Zaglebie kurs Bet 365: 4.00 ⛔
Pozdrawiam
 
irizar 82

irizar

Użytkownik
Nie ma co tutaj przytaczać meczów z poprzedniej rundy, bo to już jest historia tak odległa, że z obecną formą zespołów nie ma już nic wspólnego.
Ten mecz w ogóle był specyficzny, bo Zawisza utrzymywał formę na grudniowy rewanż w PP ze Śląskiem, a Zagłębie było wybite z rytmu przekładaniem meczu i wkurzone na taki termin.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Wisła Płock
Typ: 1x ✅
Kurs: 1,80
sts

Dzisiaj wielkie święto w Siedlcach, oficjalna inauguracja oświetlenia w meczu ligowym. Organizatorzy zapowiadają najazd kibiców i co najważniejsze klub dogadał się z Ultrasami siedleckiego klubu co zapowiada głośny doping. Na jesieni górą byli podopieczni Marcina Sasala wygrali w Płocku 2-0 po golach Dudy i Wrzesińskiego. Jak pokazuje historia z Wisłą Płock gospodarzom nie gra się tak źle, na ostatnie pięć spotkań tylko raz wygrali Płocczanie. W ubiegłej kolejce Pogoń uległa na wyjeździe Zawiszy Bydgoszcz 0-1. Gdyby nie doskonała interwencja Sapeli to Augustyniak mógł strzelić wyrównującego gola, sytuację tę poprzedziła doskonała akcja zawodników z Siedlec. Podopieczni Marcina Kaczmarka tydzień temu nie dali żadnych szans ekipie z Kluczborka. Gole strzelali: Damian Piotrowski z karnego, Dimityr Ilijew i Arkadiusz Reca. Bardzo udany występ zaliczył występujący na prawej obronie Cezary Stefańczyk który to zaliczył dwie asysty. Strzelec bramki Iliev oraz prawy obrońca zostali wybrani do jedenastki kolejki Piłki Nożnej i Sportowych Faktów i na tych zawodników gracze Sasala muszą zwróci szczególną uwagę. Ponadto solidnym zawodnikiem jest Mikołaj Lebedynski, strzelił on już dziesięć goli w I lidze. Myślę że gospodarzy stać jest na urwanie punktów kandydatom do awansu. Gra Siedlczan wygląda solidnie. W obronie brylują Żytko, Zembrowski, Chyła oraz Wrzesiński. Najbardziej doświadczony z nich to 33-letni Żytko który ma za sobą występy w Ekstraklasie. Na dobre powinno też wyjść sprowadzenie Gołębiewskiego co wprowadzi rywalizacje w linii ataku której dotąd nie było. Pogoń wystąpi bez Daniela Dybca który pauzuje za kartki a drobnego urazu doznał Dawid Dzięgielewski. Liczę na głośny doping sieleckich kibiców i minimum jedno oczko zdobyte z Wisłą. Sam nie będę żałował gardła i mam nadzieję opuścić stadion przy Jana Pawła w doskonałym nastroju.
Typ: Pogoń Siedlce @ 3,83 ⛔
Typ: over 2,5 @ 1,85 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
polikum 54

polikum

Użytkownik
Miedź Legnica - Zawisza Bydgoszcz
typ: Zawisza -1,5
kurs: 6,4
bukmacher: bet365
Kursy na ten mecz wg mnie pomylone. Wiecznie przeszacowana Miedź zaczęła rundę od umoczenia wszelkich szans (i tak minimalnych) na awans przegrywając w Głogowie. Zawisza pokonał u siebie groźną (po zimowych transferach) Pogoń 1:0, a mogło skończyć się o wiele wyżej. Trochę więcej zimnej krwi, jeden błąd sędziego mniej i mogło się skończyć pogromem w okolicach 4/5 do przodu (Pogoń też miała kapitalną szansę na gola w końcówce). A mówimy tu o Pogoni, która wczoraj dzielnie postawiła się Wiśle Płock i dowiozła 0:0. W Zawiszy brak jakichkolwiek osłabień, poza tym mam info od osoby zorientowanej, że będzie dziś mocne zaskoczenie gospodarzy, jeśli chodzi o skład drużyny z Bydgoszczy. Legnica ma (zbyt)wysokie ambicje, więc przegrywając może próbować heroicznie atakować. Liczę na to, że bardzo szybcy, ofensywni zawodnicy Zawiszy tym razem nieco bardziej skutecznie wykorzystają to w kontrach i jeśli goście wygrają, to wygrają więcej niż jednym golem.
 
hoks 35

hoks

Użytkownik
Polikum jesteś kibicem Zawiszy ? Ogladam pierwszą połowę i nie wierze, ze ta drużyna mogła grać na dobrym poziomie. Straszna kopanina, brak zgrania, brak pomysłu, kreatywności, zdolności i precyzji. Zero sensownych akcji i dziurawa, wolna obrona.
 
polikum 54

polikum

Użytkownik
Hoks, tak.
Na tym kartoflisku to podejrzewam, że i Barcelona mogłaby odbyć mecz walki z naszymi 1-ligowcami. Każde ujęcie z bliska pokazywało jak piłka non stop podskakuje. Zresztą 90% akcji obu drużyn przerwanych przez niecelne podanie, a nie wprost przez rywala. Patologiczny mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom