>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka Eredivisie - 3-5.02.2009

Status
Zamknięty.
czorny 0

czorny

Użytkownik
Spotkanie Vitesse Arnheim - SC Heerenveen
Typ 2
Kurs 2,05
Bukmacher Bet-at-home
Analiza
21 kolejka Holland Jupiler League dziś na stadionie w Arnhem zmierzą się tamtejsze Vitesse z SC Heerenven. Na początek o sytuacji w tabeli zespołów. Gospodarze zajmują 15,ostatnie bezpieczne miejsce, ale są punkt przed strefą spadkową. Natomiast goście to obecnie 4 zespół z małą strata do wyprzedzających zespołów(Twente i Ajax). W głównej mierze stawiam w dzisiejszym meczu na Dumę Fryzji ze względu na ich obecną bardzo dobra formę, po krótkiej przerwie w Eredivisie prezentują się świetnie, wygrali wszystkie 4 mecze. W ostatniej kolejce pokonali na wyjeździe bardzo silny Ajax Amsterdam. Vitesse broni się przed spadkiem, na początku tego roku kolejno przegrali, zremisowali i wygrali, więc teraz pora na porażkę. To, że mecz odbędzie się w Arnhem specjalnego znaczenia moim zdaniem nie ma, ponieważ Heerenveen dobrze radzi sobie na wyjazdach, prawie połowa ich dorobku punktowego to punkty wywalczone na wyjeździe. A Vitesse jedynie przeważnie potrafi wywalczyć remis u siebie, ale w tym meczu przewaga piłkarska po stronie Heerenveen będzie bardzo duża. I Pranjic Daniel powinien powiększyć swoją zdobycz bramkową (jak do tej pory 14 goli). Za to w zespole gospodarzy prawdopodobnie zabraknie najlepszego strzelca Kolka. Heerenveen jest na fali i spokojnie wygra ten mecz.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sam musze przyznac że to co zobaczyłem w meczu na Arenie w Amsterdamie w wykonaniu Heerenveen mnie zaskoczyło pozytywnie. Piłkarze z Fryzji rozgrywali dobre zawody, pokazali że są zespołem poukładanym taktycznie i grają z głową. Na Arenie nie gra się łatwo a oni grali wyrachowany futbol, nie dawali się stłamsic gospodarzom i o dziwo dobrze grali także w defensywie a wcześniej starcili w lidze niemal tyle samo bramek co strzelili. Jednak na wiosne grają o dziwo bardzo dobrze w defensywie i w 4 meczach wliczając w to mecz w pUhcarze Holandii stracili raptem 1 gol! To także spora zasługa bramkarza Vandenbussche.
Jeżeli chodzi o braki kadrowe u gospodarzy tego meczu to nie zagrają : Santi Kolk (MF 17meczy / 4gole) , Onur Kaya ( MF 6 meczy), Niklas Tarvajarvi (CF 11 meczy /2gole)
Goście z Fryzji przyjechali do Arnhem bez tych samych graczy których nie było w sobotni wieczór w Amsterdamie na Arenie tj : Geert-Arend Roorda (MF 0 meczy) , Viktor Elm (MF 2 mecze) , i Kenny Steppe (GK 8 meczy)
Pranjic, Beerens to gracze którzy długo nie powinni grac już w tym zespole bo spodziewam się jakiejś oferty nie do odrzucenia... Vittese jest napewno słabsze od Ajaxu i można się pokusic o taki typ jak powyżej ;) Ostatnio wygrali co prawda w Tilburgu 2:0 z Willem II. Sądze że po takim kursie mozna śmiało zaryzykowac postawienie na Heerenveen ;)
 
grabek-gliwice 1

grabek-gliwice

Użytkownik
Raczej każdy dzisiaj w pojedynku Vitesse Arnhem z SC Heerenveen stawia na gości, ew. łączy to z x dla bezpieczeństwa. Wiadomo Vitesse w styczniu nie prezentuje się już tak słabo i w 3 meczach zdobyli 4 pkt, ale patrząc na ich klase, a klase i aktualną formę Heerenveen można wywnioskować że w tym meczu zdecydowanym faworytem są goście.


Moje typy:

Vitesse Arnhem - SC Heerenveen 2 2,05
under 2,5 2,35
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

⚽ Ajax (-1.5) - Heracles 1 1.48
▶ Bet365
Krótko i na temat ???? Ajax w domu gra bardzo dobrze bilans 8W 1R i 1P. W ofensywie grają również bardzo dobrze bo 23 bramki strzelone w 10 meczach to nie wątpliwie dobry wynik. Dodam jeszcze fakt że pod względem ofensywnym na własnym obiekcie ajax jest jedną z najlepszych drużyn. Goście natomiast na wyjazdach prezentują się słabiutko. Są nadal bez wygranej i zanotowali tylko 3 remisy - reszta to porażki. Tak jak ajax pod względem ofensywnym w domu jest jedna z najlepszych druzyn tak Heracles pod wzgledem defensywnym jest jedną z najgorzych drużyn ( 24 bramki w 10 meczach). Ajax i Twente juz chyba jako ostatnie drużyny mają sznase na dogonienie w Tabeli AZ Alkmaar. Tracą do nich po 9 pkt na 14 kolejek przed końcem sezonu. Dwa ostatnie mecze na Amsteram Arena to popis gry piłkarzy ze stolicy Holandii poniewaz wygrywali oni 3:0 oraz 5:1 !! W tym sezonie te ekipy rownież sie spotkały i dzisiejsi gospodarze pewnie wygrali 3:1.
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
⚽ Vitesse Arnhem - SC Heerenveen [1-0]
Typ: połowa/koniec 2/2 ⛔
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet-at-home

Czwarte w tabeli Heerenveen podejmuje piętnaste Vitesse. Faworytem są oczywiście goście i to oni według mnie wygrają w tym meczu. Gracze z Fryzji wygrali ostatnie 4 spotkania ligowe m.in. z Feyenoordem i Ajaxem na Amsterdam Arena. Forma jak widać wyśmienita. W drużynie szczególnie błyszczy dwójka zajebistych zawodników jakimi są Danijel Pranjic i Roy Beerens. Ten pierwszy pięknym strzałem z rzutu wolnego zapewnił zwycięstwo w ostatniej kolejce z Ajaxem. Heerenveen na wyjazdach gra dobrze, ich bilans wynosi 5-2-3. Dzisiejszy rywal nie jest zbyt wymagający. Vitesse to drużyna dolnej części tabeli. U siebie nie gra zbyt rewelacyjnie (2-6-2), ale ugrać coś potrafi, o czym świadczą ledwie dwie porażki. Co ciekawe, na własnym terenie Vitesse remisowało z Feyenoordem, PSV i AZ Alkmaar. Ostatnie spotkanie pomiędzy obydwoma ekipami zakończyło się wygraną Vitesse 2-0 na Abe Lenstra Stadion. Czas więc na rewanż ze strony Dumy Fryzji. Drużyna jest w formie, a jak forma jest, to wyniki też są. Mam nadzieję na pewne zwycięstwo SC Heerenveen, podkreślone prowadzeniem już po pierwszych 45. minutach spotkania.

Danijel Pranjic, gwiazda SC Heerenveen.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Willem vs Volendam x2, 2.11 BAH 2/10 ✅ 1:2

Obydwie ekipy nie są w najlepszej formie ostatnio. Volendam od początku nie radzi sobie z rywalami w Eredivisie, natomiast Willem, dopiero ostatnio zaczął słabnąć. Niespodzianką w ostatniej kolejce była postawa Volendamu. Ostatni zespół ligi zremisował z NAC Bredą na wyjeździe i tym samym zdobyli drugi punkt w spotkaniach wyjazdowych. Willem przegrał z Vitesse 0:2 na własnym boisku i powiększył liczbę spotkań bez wygranej do trzech.
Willem II Tillburg ostatnią wygraną odnieśli z ogromnym trudem, pokonując Sparte 3:2. Ostatnie 8 spotkań to aż 6 porażek Willemu i to z takimi rywalami jak: Heracles czy De Graafschaps. Dwie rundy temu zremisowali z Feyenoordem w Rotterdamie, ale to też było związane ze słabą dyspozycją Portowców. Gospodarze w dzisiejszym pojedynku zagrają bez dwóch podstawowych obrońcow, Schenkela oraz van Ejidena. Nie wystąpi także Deul, a Jense i Swinkis to wielka niewiadoma. To bardzo nieciekawa sytuacja kadrowa w ekipie Willemu.
Volendam też nie ma rewelacyjnej formy. Ostatnim remisem przerwali passe aż trzech przegranych spotkań. Goście jednak zaczynają powoli się motywować do walki o pozostanie w lidze. Widać przebłyski dobrej formy, jak na przykład w meczu 1/8 finału gdzie ograli łatwo 3:0 Excelsior. Remis z NACiem to kolejny aspekt lepszej gry. Jeszcze jednym argumentem może być to, że w dzisiejszym spotkaniu mają pełną kadrę do dyspozycji. Dzsiaij o 20ej na pewno nie zabraknie im sporej motywacji, ponieważ oni także wiedzą jak osłabiony może być Willem i takie spotkania muszą wykorzystywać.
H2H też może być na korzyść ponieważ w ostatnim czasie spotkali się tylko raz i padł remis na stadionie Volendamu. Liczę, że dzisiaj także minimum to remis w tym spotkaniu. Może goście wywalczą nawet 3 punkty :?: Zobaczymy....

Co do meczu Heerenven to straszna masówka się robi. Jak dla mnie no bet ;)
 
czorny 0

czorny

Użytkownik
Spotkanie: Feyenoord Rotterdam - Sparta Rotterdam
Typ: 1
Kurs: 1,60
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Derbowy mecz w ramach 21 kolejki Eredivisie. Dojdzie do pojedynku dwóch zespołów z portowego miasta Rotterdam. Gospodarze utytułowany Feyenoord przeżywający jeden z największych kryzysów w ostatnich latach podejmują rywala za miedzy Sparte. Stawiam na Feyenoord, taki trochę typ z myślą o przełamaniu się tego zespołu. Oni kiedyś muszą zacząć wygrywać, grają źle,ale to wciąż jednak dobry zespół. A rywal do tego idealny derby miasta więc dodatkowy zastrzyk adrenaliny i emocji. Po drugie Sparta fatalnie gra na wyjazdach, jedynie 3 remisy,a reszta to porażki. Feyenoord znowu jak wygrywa to grając u siebie. W historii Feyenoord świetnie radził sobie ze Sparta wygrywając 10 z ostatnich 12 meczów.
GO GO GO Feyenoord
 
snajper 322

snajper

Forum VIP

FC Twente - NAC Breda
Typ: FC Twente -1 @ 2.10
wynik: 4-1 ✅
unibet
Jutro o godz 19 walczaca o wicemistrzostwo kraju druzyna gospodarzy zmierzy sie z rewelacja poczatku sezonu NAC Breda. FC Twente przystepuje do tego meczu z seria 10 meczy bez porazki. Z drugiej strony druzyna gosci w rundzie rewanzowej nie doznala jeszcze porazki. Mozemy spodziewac sie ciekawe spotkania a w roli faworytow stawiany jest zespół gospodarzy. Piłkarze FC Twente w ostatnia niedzielę zremisowali z Utrechtem przez co stracili cenne punkty. Zabrakło skuteczności, bo okazji na zdobycie zwycieskiej bramki byly duze. Ciagle licza sie w walce o wicemistrzostwo wiec motywacji napewno im nie zabraknie. W pucharze pokonali ADO Den Haag az 5-1 NAC Breda zremisowali z PSV bo dobrym meczu, ale strata punktow z druzynami Ultrechtu i Volendam napewno chwaly im nie przynosi.
Steve McClaren trener gospodarzy nie ma żadnych kłopotów kadrowych od początku sezonu. Jedynymi nieobecnymi są obecnie Bjarni Viðarsson oraz Andrej Rendla, których i tym razem zabraknie. Wsród gosci panuje prawdziwy szpital. Z różnych powodów zagrać nie mogą: Anthony Lurling, Tommie van der Leegte, Kurt Elshot, Edwin de Graaf, Rob Penders, Tim Gilissen, a przede wszystkim Amoah. Szkoleniowca NAC od dłuższego czasu nie opuszczają kłopoty, z którymi nie do końca potrafi sobie poradzić.
Pojedynek pomiędzy FC Twente, a NAC powinnien sie zakonczyc wygrana gospodarzy. Duze znaczenie na przebieg tego spotkania beda problemy kadrowe gosci. Twente po ostatnim pechowym remisie, zamierzają sięgnąć po komplet punktów. Historia bezpośrednich spotkan również przemawia na ich korzyść. Z 33 spotkań rozegranych w Enschede wygrali aż 20, przy zaledwie pięciu triumfach NAC.
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
..czy ktos ma jakies blizsze informacje co sie dzieje z Ajaxem? koniec roku mial bardzo przyjemny a teraz odstawia takie cyrki.
nie rozwodzac sie nad faktem, ze moczy mi trzeci raz grubszy kupon w ostatnich 2dwoch tygodni, to męczy mnie mysl &quot;jak dlugo jeszcze?&quot;
ktos moze ma jakas bardziej okreslone zdanie?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No cóż może się dziać z Ajaxem. W wielu sezonach dostają zadyszki. W tym sezonie mają akurat teraz ten moment. Na pewno brakuje zespołowi Huntelaara. Był filarem drużyny i szkoda, że odszedł i w dodatku do Realu, ale i tak to jest chyba jeden z lepszych transferów Realu od wielu lat. Wracając jednak do tematu to na Ajax przez jakiś czas niewarto stawiać ;) Dzisiejszym remis 2:2 to nie tylko wpadka, ale i spory cios dla Ajaxu.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Holenderska ... Liga najbardziej bliska memu sercu ????
Hm... Benek nie masz racji ... Jestem zdecydowanie przeciwnego zdania niż Ty...To, że Ajax od trzech meczy nie wygrał, nie oznacza by odpuszczać stawianie Ajaxu... Niedzielny mecz z Vitesse będzie dobra okazją do zarobienia niezłej kaski na wyjazdowej wygranej Ajaxu, który zapewne przerwie swoją gorsza passę ...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Hmmm no faktycznie może źle napisałem. Chodziło mi oto żeby nie stawiać grubej kasy na Ajax w tej chwili. Niska stawka i tyle. To prawda, że teraz z Vitesse będzie fajny meczyk i sam na to spotkanie postawie po wcześniejszej analizie.

pozdr ;)
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Spotkanie: AZ - Roda JC
Typ: 1

Już jutro lider Holenderskiej Eredivisie AZ Alkmaar podejmowac będzie przed własną publicznościa Rode JC. Gospodarze pod wodzą Louisa van Gaala w ostatnich spotkaniach nie mają sobie równych prowadząc serię 9 zwycięstw z rzędu. Kolejne spotkanie powinno przynieść kolejne 3 punkty dla ekipy gospodarzy ponieważ rywal pochodzi z dolnej części tabeli. Goście zajmują 16 pozycję z dorobkiem 18 punktów co nie jest rewelacyjnym rezultatem. Ostatnio dużo mówi się o kiepskiej sytuacji klub a także o połączeniu Rody JC z występującą obecnie w Jupiler League Fortuną Sittard. Protesty kibiców, którzy nie są zadowoleni z działania władz, narastają, a to na pewno nie poprawia gry drużyny Rody. W jutrzejszym spotkania w składzie AZ nie wystapią od dłuższego czasu niedysponowani: Héctor Moreno, Niklas Moisander, Ari, a także rezerwowy napastnik Jermain Lens. W drużynie gości nie wystąpią: Przemysław Tytoń, Jamaïque Vandamme. Vincent Lachambre, oraz Laurenta Delorge&#39;a, największym osłabieniem jest brak tego ostatniego ponieważ żaden z pozostałej trojki zawodników nie rozegrał jeszcze ani minuty w tym sezonie. Jutrzejszym pojedynkiem Alkmaar może powiększyc sobie przewage nad Ajaxem który w dzisiejszym spotkaniu niespodziewanie zremisowało z Herakles 2:2. Jesienią zespół Louisa van Gaala pokonał Rodę JC w Kerkrade 2:0 po dwóch trafieniach Mounira El Hamdaouiego. Juto liczę na podobny rezultat.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Ja postawie w niedzielę za więcej na Ajax. bo ich słabe ostatnie wyniki nie wynikają raczej ze słabej postawy na boisku, a bardziej z braku szczęścia... Choćby w dzisiejszym meczu już na samym początku mogli objąć prowadzenie i zupełnie inaczej wyglądałby obraz tego meczu ... Ajax nie może sobie pozwalać już na straty punktowe, bo Az ma już dość dużą przewagę punktową ... Myślę, że niezły kurs na Ajax z Vitesse, a na pewno taki będzie, gdyż jest to mecz wyjazdowy plus wysoka stawka może przynieść niezły zastrzyk finansowy ... A nie wierze w to, że Ajax nie zdobędzie kompletu punktów w 4 meczu z rzędu... Warto czasem zagrać na przełamanie serii ... W tym tygodniu dubel Juve (ostatnio dwie porażki z Cagliari i Udine) + Ajax może się okazać niezłą metodą na ogranie buków w ten weekend ...
 
bananarama 0

bananarama

Użytkownik
thx za odzew.
znaczenie Huntelaara to jedno, ale Ajax wciaz ma kim grac i strzelac, stad moje zdziwienie poparte wtopami:/ chwilowo mam uraz wiec Vitesse odpuszczam..
a swoja droga myslalem ze moze maja jakis konflikt w druzynie, albo dali sobie za duzo wolnego na przelomie roku i cos szwankuje, bo to nie jest normalna zadyszka nie strzelic gola przez 250minut.
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
thx za odzew.
znaczenie Huntelaara to jedno, ale Ajax wciaz ma kim grac i strzelac, stad moje zdziwienie poparte wtopami:/ chwilowo mam uraz wiec Vitesse odpuszczam..
a swoja droga myslalem ze moze maja jakis konflikt w druzynie, albo dali sobie za duzo wolnego na przelomie roku i cos szwankuje, bo to nie jest normalna zadyszka nie strzelic gola przez 250minut.
Przecież wynik z heracles to 2:2 :-D
 
1 0

14honor88

Użytkownik
Spotkanie : AZ - Roda
Typ : under 3,5 gola
Kurs : 1.53
Buk : bwin
Warto zwrócic uwage na świetną passe drużyny prowadzonej przez Louisa van Gaala. Mają oni serię 18 spotkań ligowych bez porażki oraz 9 kolejnych zwycięstw. To właśnie stawia ich dziś w roli zdecydowanego faworyta tego spotkania tym bardziej że za przeciwnika maja druzynę z dolnej cześci tabeli. Dla potwierdzenia tego że są faworytem warto zaznaczyć że wygrali z nimi wyjazdowe spotkanie 2:0. Ciekawe jest także że 7 z ostatnich 9 spotkań kończylo się wynikiem 2:0. Więc może warto by było zaryzykować DW 2:0? lub że goscie nie strzelą . Ja jednak z uwagi na to że w ich spotkaniach pada mało goli zaryzykuje na typ under 3,5 . Dodoatkowo argumentując to że żadna z ekip jadącyc na stadion W Alkmar nie myśli o ataku i zapewne nawet przy wyniku 0:1 nie będzie rzuci się do odrabiania strat.
 
tttt3 0

tttt3

Użytkownik
Na pewno brakuje zespołowi Huntelaara. Był filarem drużyny i szkoda, że odszedł i w dodatku do Realu, ale i tak to jest chyba jeden z lepszych transferów Realu od wielu lat.
Akurat na razie jest to niewypał transferowy, ale też trudno się dziwić. W Realu gra ogony, wchodzi zwykle kiedy drużyna nie myśli już o atakowaniu. Zresztą póki Raul nie pobije rekordu Di Stefano dopóty to raczej on będzie częściej wychodził w pierwszej jedenastce.

Jestem zdecydowanie przeciwnego zdania niż Ty...To, że Ajax od trzech meczy nie wygrał, nie oznacza by odpuszczać stawianie Ajaxu... Niedzielny mecz z Vitesse będzie dobra okazją do zarobienia niezłej kaski na wyjazdowej wygranej Ajaxu, który zapewne przerwie swoją gorsza passę ...
Ja bym uważał z tym meczem. Vitesse u siebie remisowało z AZ, Feyenoordem, PSV a ostatnio zatrzymało Heerenveen. Niby jest okazja na przełamanie formy Ajaxu i dobrej gry Vitesse u siebie no ale czy na pewno Ajax jest w stanie tam wygrać?? Skuteczność w poprzednim meczu była fatalna, sam Suarez mógł strzelić hattricka w pierwszej połowie. Sulejmani w tym sezonie to taka pipka której wyjdzie jedna akcja na cały mecz. Cvitanich z kolei to taki kurdupel mały zwrotny z dobrą techniką ale też z kiepskimi warunkami fizycznymi. Brakuje im takiego drewnianego kołka który by wpychał piłkę do siatki, kogoś takiego jakim był Huntelaar. W Ajaxie raczej szukali gry z wysokim, silnym napastnikiem, czyli Hunter, Van Basten, Kluivert, Ibrahimovic chociaż ten ostatni to też był w sumie typ technika a nie goleadora. Teraz mają zdecydowanie 3 techników i może im brakować typowego, środkowego napastnika jakim był KJH.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom