>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka Ekstraklasy [20-22.03.2009]

Status
Zamknięty.
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Mecz ktorego lepiej nie ruszac. Z jedenej strony buki oferują nam piekne kursy na gosci ktorzy walcza o otrzymanie i pomimo w miare dorbych wynikow, pozostali rywale im uciekają w tabeli. Z drugiej zas jest to pojedynk odwiecznych rywali, Legia gra u siebie bardzo dobrze a sam Górnik nie moze poradzic sobie z nimi na Łazienkowskiej od hoho ;)
Od 8 spotkan Legia u siebie nie przegrala. Kurs za niski na Legie, ale za wysoki by na nią nie obstawic ;)
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Druzyny ktore dosc dobrze zaczely drugą czesc sezonu zawalczą o niezwykle punkty. Piast gra dobra piłke i u siebie jest bardzo grozny natomiast Jaga wraz z Frankiem zalicza sie do zespolow ktore w tej rundzie moga pokonac kazdego. Jedynym, dosc wyraznym problemem jest nieporadnosc JAGI w meczach na wyjezdzie, stas stawiam lekko na gospodarzy. Nie zdziwie sie kazdego rezultatu.
Ruch Chorzów - Odra Wodzisław
Mecz bez udziału kibiców. Ruch u siebie traci mało w przeciwienstwie do Odry na wyjezdzie. R. Wierczorek wygral zaledwie jedno spotkanie na 9 w tym sezonie. Kurs zacheca do gry!
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów
Długo czekałem na ten pojedynek. ŁKS powala wszystkich na kolana swoja skutecznoscia w wygrywaniu i kazdy zadaje sobie pytanie ile taka forma potrwa? GKS to druzyna gornej czesci tabeli a nawet czolowki ale nie majacej chyba szans na zdzialanie cudu w postaci Mistrzostwa. W dodatku bedzie to pojedynek Ulatowskiego z Wesołowskim (niegdys razem pracujących). ŁKS gra bezkompromisowa piłke, wygrywa lub przegrywa. GKS? Trudno okreslic. Dla mnie jest to dosc trudna kolejka ale w tym spotkaniu stawiam na rewelacje rundy wiosennej!
Lech Poznań - Arka Gdynia
Jeśli nie wydarzy sie w tym spotkaniu cudu w postacji remisu to wszytko wskazuje na to ze mozemy smialo grac na LEcha. Jedna rzecza + dla Arki jest jedynie to ze zawsze grala rowno z Lechitami a czestym wynikiem byl wlasnie remis. Teraz sytuacja jest troche inna i obecna forma oraz cele druzyn są inne. 1.25? Dla podbicia!
Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
W tym pojedynku zawsze królowała Polonia! Śląsk nigdy nie mogl sobie poradzic z czarnymi koszulami i teraz najwyzsza pora na podratowanie statystyk. Polonia jak nie trudno zauwazyc najwiekszy sukces juz odniosla a teraz zapowiada sie tylko najgorsze. Śląsk to druzyna grająca bardzo twardo na własnym boisku. Nie sądze aby Czarne koszule zdominowały obrone gospodarzy!
Wisła Kraków - Cracovia
Jak dobrze ze mieszkam w Krakowie i na skale polskiej Ekstraklasy tylko u nas są tak kochane derby xD Stawiam na swoich i to nie dlatego że jestem od zawsze zwiazany z tą druzyna ale dlatego że Wisła nigdy nie byla latwym kąskiem dla Pasów na Reymonta! BRak Brożka moze utrudnic zadanie i nie spodziewalbym sie w tym meczu wiele bramek ale derby beda dla Wisły ;)
Wisła Kraków - Cracovia 1
Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 1 ⛔
Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa 1 ⛔
Lech Poznań - Arka Gdynia 1 ⛔
Ruch Chorzów - Odra Wodzisław 1 ⛔
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów 1 ⛔
Legia Warszawa - Górnik Zabrze 1 ⛔
Legia Warszawa - Górnik Zabrze over 2.5 ⛔
Czyzby dominacja gospodarzy??
Hehe.. jestem wielki xD
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Oglądając ofertę zainteresowały mnie 2 mecze
* Ruch Chorzów - Odra Wodzisław
* ŁKS Łódź - GKS Bełchatów
Jak dla mnie dwa najpewniejsze :p o ile po ostatniej kolejce można szukać faworyta w jakimkolwiek meczu ????
Ruch wreszcie obudził się ze snu zimowego i naprawdę zaczął grać w piłkę nożną, bardzo dobry mecz z Polonią Bytom i pewna wygrana 3:0 oraz zwycięstwo z Zagłębiem w Pucharze Polski dają dobre prognozy na kolejne mecze a Odra jak to Odra u siebie mocna a na wyjazdach puchnie i zapomina wszystko co potrafi... Ruch na fali powinien sobie bez problemowo poradzić ze słabiutką Odra :p (Odrą na wyjeździe ), jeśli się mylę to proszę mnie poprawić ????
Drugi mecz to oczywiście rycerze wiosny czyli ŁKS, który niespodziewanie wygrał z Polonia W, chodź duży udział w tym zwycięstwie ŁKSu miał główny sędzia meczu. W poprzedniej kolejce ŁKS także miał dużo szczęścia gdy wygrał 4:3 z Cracovią. Lecz myślę, że ta drużyna jest w stanie spokojnie wygrać z GKSem, któremu ewidentnie nie idzie. Nie sugerował bym się remisem GKSu z Wisłą, bo potym co zaprezentowali to mogą mówić o prawdziwym cudzie, że nie przegrali tego meczu.
To tak wstępnie ???? chętnie poczytam co Wy myślicie o tych meczach :spokodfhgfh:
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja zgodzę się z Tobą bez najmniejszych wątpliwości z meczem Ruchu Chorzów . W końcu zaczęli grać ładną piłkę , a przede wszystkim skuteczną . Pokazali , że mimo słabej końcówki teraz się przebudzili i zaczynają poważnie myśleć o meczach i przede wszystkim o tym , by innym nakopać ???? Odra na wyjazdach nie gra najlepiej , trochę inaczej spawa wygląda u nich w Wodzisławiu , tam jakby bardziej wierzyli w siebie i już tak kolorowo nie jest , ale mimo wszystko nie wydaje mi się , aby był tutaj inny wynik , niż tylko zwycięstwo gospodarzy.
Drugi mecz będzie ciekawy , prawda , ŁKS gra dobrze , sprawia pewnego rodzaju niespodzianki , ale czy sobie poradzi z GKS&#39;em ? Według mnie w tym meczu będzie remis. Ataki gospodarzy i kontry gości . Łodzianom z pewnością będzie zależało na 3 pkt , ale wydaje mi się , że Bełchatowianie na to nie pozwolą , więc jak dla mnie w tym meczu - Remis. ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

ŁKS Łódź - GKS Bełchatów
0:2​


Jutro w jednym ze spotkań Ekstraklasy ŁKS Łódź podejmowac będzie GKS Bełchatów. Goście jutrzejszego meczu zajmują 8 miejsce a ich rywale plasują się na 6. W ostatniej kolejce ŁKS wygrał na wyjeździe z Polonią Warszawa 1:3. Warto dodac, że w tym roku piłkarze z Łodzi są niepokonani (zwycięstwo z Odrą czy Cracovią). O wiele gorzej wygląda ekipa z Bełchatowa. Jak do tej pory nie wygrali żadnego z 3 spotkań. O ile w pierwszym spotkaniu rundy wiosennej z Lechem prezentowali się całkiem przyzwoicie (porażke 2:3) tak w kolejnych dwóch było już znacznie gorzej (porażka z Piastem 1:0 oraz bezbramkowy remis po nudnym meczu z Wisłą). Po tych trzech dotychczasowych spotkaniach oddaliło się widmo spadku od piłkarzy ŁKS ( więc oni swój cel jak na razie realizują). Tego samego nie można powiedziec o GKSie który miał walczyc o czołową piątkę a jak na razie wygląda, że będą musieli się zadowolic miejscem w środku tabeli (czyli jak do tej pory moje przewidywania przed rundą wiosenną się sprawdzają). Gra piłkarzy ŁKSu prezentuje się bardzo dobrze na tle słabej postawy Bełchatowian. W samej drużynie również musi byc dobra atmosfera po ostatnich wynikach (oczywiście w GKSie jest raczej na odwrót). Jednak ten obraz mąci fakt, że zawodnicy z Łodzi grają za ... darmo. W mediach pojawiły się spekulacje jakoby miało dojśc do strajku w drużynie. NIby pogłoski te zostały zdementowane ale na pewno nikt mi nie wmówi, że w obecnej sytuacji ekonomicznej piłkarze będą grac z uśmiechem na ustach nie myśląc o tym, ze nie dostali pieniędzy za grę. Oczywiście nie twierdzę, że wyjdą na murawę i będą biegiec tylko dla statystyki - jednak ten fakt może przeszkodzic w mobilizacji.
Jutro większosc stawia na ŁKS. Podobnie jak bukmacherzy. Ja jednak postaram się wyszukac w tym spotkaniu drobnej niespodzianki. Sądzę, że GKS zdobędzie jakieś punkty. Na pewno między obiema ekipami nie ma tak dużej przepaści by jedna znacząco odstawała od drugiej. Wydaje się, że może byc to wyrównane spotkanie. Warto jeszcze przypomniec, że pierwsze spotkanie obu ekip zakończyło się zwycięstwem ŁKSu 0:2 - czy GKS weźmie jutro rewanż? Zobaczymy ;)
Moja propozycja:
GKS lub remis (or dnb)✅✅
 
P 0

pavlinho

Gość
Tak na pierwszy rzut oka to Ruch się wydaje ciekawy ale no własnie...popatrzcie z kim grał Ruch a z kim Odra w tej rundzie wiosennej. Ruch z Lechią, Polonią Bytom i Górnikiem a Odra z ŁKS, Śląskiem i Legią. Ruch grał ze słabymi, Odra z mocnymi. Ruch gra coraz lepiej a Odra gra taką kaszanę że masakra, oglądać się tego nie da. Mimo wszystko cały czas przegrywać nie mogą więc może jakiś remis?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W tej kolejce zdecydowanie Lechia Gdańsk. Polonia Bytom zwolniła po porazce z Ruchem Marka Motykę. Czy to było dobre wyjscie ? Moim zdaniem nie. Motyka zrobił wiele dobrego i jestem zdania, że Polonia dałaby radę utrzymać się w lidze, ale czy tak się stanie i teraz ? Szatałow z tego co wiem to trenował jedynie Promien Remes Opalenica ledwie 3 ligowy zespoł obecnie, a teraz został rzucony na głęboką wodę aby ratować Polonię przed spadkiem... Nie ma Przybylskiego i Komorowskiego, a Podstawek nie majac u boku Zabłockiego wyraźnie zgasł w rundzie wiosennej. Polonia ma bardzo słabą parę środkowych obrońców. Jeśli zagra Dziółka to dynamiczni napastnicy Lechii nie powinni miec problemow z wymanewrowywaniem tego zawodnika. Broniewicz i Killar rownież asami nie są. Jest jeszcze Klepczyński, ale on podobno ma zagrać na boku obrony bo Surowiak raczej na poziomie ekstraklasy się nie sprawdza. Owczarek jest zawieszony przez klub i obecnie trenuje z teamem Młodej Ekstraklasy. Jedynym solidnym defensorem jest Hricko. Tak czy siak jestem zdania, że Lechia dobrze grajaca u siebie. Majaca co wazne dynamicznych graczy ofensywnych czy to Kowalczyka, Buzałe czy chocby Kaczmarka i Rogalskiego ma pod tym wzgledem olbrzymią przewage co powinno byc zauwazalne. Moim zdaniem zanosi się na pewną wygraną Lechii Gdańsk.

Mój typ kolejki: Lechia Gdańsk - 1,70 w Unibet
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Ale wiadomo jak działa nowy trener na zawodników nawet słaba drużyna potrafi na ten jeden mecz z nowym trenerem się zmobilizować i wygrać a potem tak jak wcześniej przegrywać z kim popadnie :p dla mnie trudny mecz do wytypowania
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zgadzam się z Tobą, zresztą sam często gram na drużyny, które mają nowego trenera bo ta zasada nowej miotły często działa, ale... no właśnie wszystko zależy od tego kto jest tym nowym trenerem. Jurij Szatałow na dzień dzisiejszy nie wydaje mi się być odpowiednim człowiekiem do ratowania bytu Polonii Bytom ;) Jak będzie ? Czas pokaże ;)

Jestem także zdania, że Wisła Kraków mimo iż wystąpi bez Pawła Brożka to poradzi sobie w derbach z Cracovią. Wierzę, że trener Skorża popracował nad skutecznością i już nie będzie tak zawodziła piłkarzy Wisły jak w meczach z Bytomiem czy Bełchatowem. Ogólnie liczę na ciekawy mecz, w którym powinna wygrać Wisła.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Derby Krakowa moga byc naparwde jednymi z ciekawszych w ostatnich latach. Wisla bedzie oslabiona kontuzja Brozka, ale co wazniejsze Cracovia bardzo wzmocnila sie podczas przerwy zimowej. Dobry trener(bo za takiego uwazam Platka) plus pilkarze, ktorzy maja juz wyrobione nazwiska i potwierdzaja, ze nie wyrzucono pieniedzy w bloto moze oznaczac ciekawe widowisko. Nie radze stawiac tego meczu, bo naprawde roznie w nim moze byc, ale osobiscie wydaje mi sie, ze Wisla mimo wszystko poradzi sobie z rywalem z przeciwnej stroni Blon ;-)
 
B 0

bpg1410

Użytkownik
Spotkanie:LKS Lodz - GKS Belchatow
Typ: połowa czasu/pełny czas 2/2
Kurs: 5,30
Bukmacher: expekt
Analiza: Niespodziawnay lider rundy wiosennej ŁkS podejmuje drużynę prowadzoną przez asystenta Leo B. 9 pktów gospodarzy kontra 1 punkt gości. Myślę że w dzisiejszym meczu zawodnicy z Bełchatowa obudzą się i wygrają. Jak widać z mojego typu liczę iż już do przewy bedą prowadzić. Łks to nie Lech, ani Wisła i R. Ulatowski zmobilizuje ich do wygranej. Pora na 3 pkt, a to że akurat na wyjeżdzie i z Łks powinno pomóc w osiagnięciu celu drużynie przyjezdnej.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mocno dzisiaj liczę na Lechie Gdańsk i Wisłę Kraków. Osobiście o spotkaniach już troszkę napisałem, a jak Wy zapatrujecie się na dzisiejsze spotkania ? Macie podobne zdanie do mnie, czy ktoś jednak upatruje punktów zdobywanych przez gości ?

Warto zauważyć, że w tej kolejce gospodarze jeszcze nie wygrali ani jednego spotkania.
 
D 0

dinoki

Użytkownik
Osobiśćie z niedzieli postawiłem na zwycięstwo Lechi w Gdańsku. Nie będe się na temat tego meczu rozpisywał bo nic konstruktywnego tutaj nie stworze, czego by nie napisali poprzednicy.
Co do derbów Krakowa to wybrałem opcje Cracovia strzeli gola. Pasy w okienku zimowym poczynili poważne wzmocnienia. Strzelają sporo bramek. Wisła w tym momencie nie jest jeszcze chyba w najlepszej formie. Derby rządzą się swoimi prawami i każdy z zespołow tutaj będzie gryzł trawe i nie kalkulował wyniku. Napewno nikt tutaj nie wyjdzie z założenia że remis kogoś będzie urządzał. W obu drużynach większość zawodników poczuła już te klimaty i wiedzą że to wyjątkowy mecz.

Jak dla mnie dzisiaj:

Lechia -Polonia 1 ⛔
Wisła-Cracovia Cracovia strzeli gola ✅
i za mała stawke, żeby się lepiej oglądało:
Wisła-Cracovia over ✅
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Czym bardziej rozczytuje się w informacjach o meczu Lechii z Polonia tym bardziej nie wiem co o tym meczu sądzić. Tak naprawdę to wszystko będzie zależeć od postawy zawodników Poloni na boisku, na pewno przemawia za nimi zmiana trenera i sam trener, który w zawodników tchnął ducha walki, zobaczymy teraz jak skutecznie. Polonia jest w dołku psychicznym a taki trener jak Jurij Szatałow jest im bardzo potrzebny już w wypowiedziach przed meczowych widać w nich mentalną zmianę ale czy ona przełoży się na wynik ?! Polonia jest zdeterminowana, jak sami piłkarze mówią nie ma nic do stracenia. Polonia umie bardzo dobrze utrzymywać sie przy piłce lecz nie potrafi wypracowac sobie gola. Jestem bardzo ciekawy wyniku tego meczu myślę ze jedynym rozsądnym typem jest under ponieważ Polonia nagle nie stanie na rzesach i nie nastrzela wiele bramek mimo dużej motywacji. Natomiast nie pozowli też Lechii opanować całe boisko i patrzeć jak strzelają im bramki. Jednak ten mecz zostawiam w spokoju i będę z ciekawością przyglądał się grze obu zespołów.:jezora:
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Pomijając już całą rozkminke na temat klasy obu rywali twierdze że Wisła wygra dzisiejsze spotkanie min. za sprawą dodatkowej motywacji utraty punktów przez Lecha no i Legie (przyblizy ich na odległość 3 pkt straty do lidera) no i nalezy tez podkreślić że Wisła nie zwykła gubić punktów z rzędu........
Cracovia moze upatrywać szanse na korzystny wynik za sprawą niby słąbej postawy i braku Brożka jednak kto bacznie obserwuje Wisłe widzi że z meczu na mecz prezentuje coraz lepszą forme
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Lechia Gdańsk - Polonia Bytom​

0:1

Ja bym radził odpuścic spotkanie Lechii z Polonią. Nie chcę sie rozpisywac ale juz sam fakt zmiany trenera (nie patrząc na jego osiągnięcia) może byc motywujący dla drużyny. Ale jak już cos postawic to trzeba się trochę przyjrzec obu drużynom.
W ostatnim swoim spotkaniu Lechia przegrała z Cracovią 3:1. Polonia z Ruchem 0:3 (co dzisiaj jest mniej istotne). Sytuacja obu drużyn nie jest wesoła. Zajmują odpowiednio 13 i 12 miejsce z dorobkiem 22 punktów - a to nie daje gwarancji utrzymania w lidze. Dlatego dzisiaj z pewnością obie ekipy zagrają o 6 punktów. To będzie mecz walki bez względu na to jak zaprezentuje się Polonia. Od ich postawy jednak będzie zależał końcowy wynik. Osobiście sądzę, że pod wodzą nowego trenera urwą punkty Lechii. Czy będzie zatem remis? Teoretycznie wydaje się byc to mało prawdopodobne bo 1 punkt nie pomoże żadnej z drużyn. Dlatego proponuję zagrac 2 dnb. Warto jeszcze na koniec przypomniec że drużyna z Bytomia od dwóch spotkań nie strzeliła ani jednego gola, tracąc przy tym aż 6. Dzisiaj liczę, na przełamanie strzeleckiej niemocy. Ostatni pojedynek obu drużyn wygrała Polonia 4:1. Czy dziś też zobaczymy taki festiwal bramek? Pewnie nie ale nie sądzę, by zakończyło się bezbramkowym remisem.
Moje propozycje: /kursy sportingbet/
Polonia remis nie ma zakładu (3.30) ✅ ✅
Polonia ponad 0,5 gola (1.53)
✅ ✅
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Polonia Bytom​

Ja bym radził odpuścic spotkanie Lechii z Polonią. Nie chcę sie rozpisywac ale juz sam fakt zmiany trenera (nie patrząc na jego osiągnięcia) może byc motywujący dla drużyny. Ale jak już cos postawic to trzeba się trochę przyjrzec obu drużynom.
W ostatnim swoim spotkaniu Lechia przegrała z Cracovią 3:1. Polonia z Ruchem 0:3 (co dzisiaj jest mniej istotne). Sytuacja obu drużyn nie jest wesoła. Zajmują odpowiednio 13 i 12 miejsce z dorobkiem 22 punktów - a to nie daje gwarancji utrzymania w lidze. Dlatego dzisiaj z pewnością obie ekipy zagrają o 6 punktów. To będzie mecz walki bez względu na to jak zaprezentuje się Polonia. Od ich postawy jednak będzie zależał końcowy wynik. Osobiście sądzę, że pod wodzą nowego trenera urwą punkty Lechii. Czy będzie zatem remis? Teoretycznie wydaje się byc to mało prawdopodobne bo 1 punkt nie pomoże żadnej z drużyn. Dlatego proponuję zagrac 2 dnb. Warto jeszcze na koniec przypomniec że drużyna z Bytomia od dwóch spotkań nie strzeliła ani jednego gola, tracąc przy tym aż 6. Dzisiaj liczę, na przełamanie strzeleckiej niemocy. Ostatni pojedynek obu drużyn wygrała Polonia 4:1. Czy dziś też zobaczymy taki festiwal bramek? Pewnie nie ale nie sądzę, by zakończyło się bezbramkowym remisem.
Moje propozycje: /kursy sportingbet/
Polonia remis nie ma zakładu (3.30)
Polonia ponad 0,5 gola (1.53)
Mam podobne zdanie na temat tego meczu ???? Z początku miałem stawiać na gospodarzy, ale jednak zmiana trenera jaki by on nie był może tchnąć w zespół więcej motywacji...Dlatego radzę mecz odpuścić, ale ja za baaaardzoo lekką stawkę zaryzykowałem i postawiłem na Polonie ????
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom