>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka Ekstraklasy [20-22.03.2009]

Status
Zamknięty.
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

Pary jakie zmierzą się ze sobą w ramach 21 kolejki Ekstraklasy:​



W ostatniej kolejce drużyny walczące o mistrzostwo solidarnie pogubiły punkty. Czy teraz będzie podobnie? Czy Górnik potwierdzi, że stac ich na grę na wysokim poziomie czy remis z Lechem był spowodowany tylko zlekceważeniem przez Kolejorza rywala? Bardzo ciekawie również zapowiadają się niedzielne Derby Krakowa w których Biała Gwiazda podejmowac będzie Pasy. A nam pozostaje jak najlepiej przeanalizowac spotkania i delektując się meczami - cieszyc się z wygranych pieniędzy
Zapraszamy do wypowiedzi ;)
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Myślę, że tym razem będzie odwrotnie i drużynom z czołówki punktów przybędzie. Inna sprawa to opłacalność wystawionych kursów. Legii za 1,4 nie ruszałbym, Lecha za 1,25 również. Jeśli już coś grać z czołówki to Wisłę za 1,6 ; chociaż biorąc pod uwagę rozpędzone Pasy i absencję Brożka to wartość kursu spada.
Ciekawie za to wygląda typ na Jagiellonię, która gra z, moim zdaniem, najsłabszą drużyną ligi.
Powinna wygrać również Lechia z przeżywającą problemy bytomską Polonią.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Kolejna trudna do typowania kolejka. Na pierwszy rzut oka pewniakiem wydają się być Jagiellonia Białystok oraz Lechia Gdańsk (choć tutaj proponuję z podpórką, po jakimś zadowalającym kursie).
Poza tym sądzę, że w Warszawie padnie remis. Obie drużyny potrzebują punkty, obie mają naprawdę dobre defensywy, więc powinien paść nawet bezbramkowy remis.
Z kolei Derby Krakowa chyba po raz pierwszy od wielu lat będą naprawdę emocjonujące pod względem sportowym/piłkarskim. Zazwyczaj zwyciężała Wisła, jednak wydaje się, że transfery jakie przeprowadził Artur Płatek pozwolą &quot;na wywiezienie&quot; choćby remisu. Derby to derby. Dodatkowo gospodarze poważnie osłabieni - nie zagra najlepszy strzelec - Paweł Brożek. Być może nie jestem obiektywny, ale właśnie tak widzę Derby Krk.
 
borubar 0

borubar

Użytkownik
Wrocław na swoim stadionie gra bardzo dobrze i nie zdziwiłbym się gdyby nawet wygrali.
Legia myślę, że swojego meczu raczej nie wygra a może nawet i przegra, Górnik zaczyna grać co raz lepiej ostatnio prawie udało im się wygrać z Lechem. Lech uratowała bramka samobójcza pod koniec meczu. Natomiast Lech swój mecz powinien bez problemu wygrać, grają przed własną publiką a wiadomo, że u siebie grają rewelacyjnie, na dodatek ich rywal nie stawia wysoko poprzeczki.
Mecz Jagi wydaje się bardzo interesujący bo na Jagę jest ciekawy kurs, Jagielonia znacznie lepiej gra na własnym boisku, ale ten mecz są w stanie wygrać. Po ostatniej wygranej z Legią mogą iść za ciosem, Franek gra bardzo dobrze i może znów coś ustrzeli. Myślę także, że mecz w Łodzi zakończy się zwycięztwem gospodarzy ponieważ ŁKS dobrze się prezentuje w rundzie wiosennej i grają u siebie a GKS gra bardzo słabo, myślę, że na pewno w tym meczu nie zdobędą bramki.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Dla mnie bardzo trudne do wytypowania wydają się spotkania Śląska z Polonią Warszawa oraz Lechii z Polonią Bytom. Jak wiemy po ostatniej kolejce w obu Poloniach z posadą pożegnali się trenerzy. Tak więc teraz będzie ciężko przewidziec jak zagrają obie ekipy. Strzególnie bytomska Polonia gdy przyjdzie im zapomniec o &quot;szarańczy&quot;. Często zmiana trenera wpływa mobilizująco na zespół. I tak też może byc i tym razem. Śląsk u siebie gra dobrze ale drużyna z Warszawy dysponująca mocnym składem + nowy trener - może zdobyc punkty na wyjeździe. Podobnie ma się sytuacja z ekipą z Bytomia. Dlatego na chwilę obecną myślę nad typem x2 w obu spotkaniach.
 
L 0

leszczu.

Użytkownik
Zastanawiam się nad X2 w meczu Legia-Górnik. Zabrzanie urywają punkty, które są im bardzo potrzebne. W rundzie wiosennej spisują się nieźle, wygrali z Ruchem, uciułali punkty z Arką i niemal wygrali z Lechem. Legia ma świetną passę u siebie, jednak na Łazienkowskiej prawie brakuje trybun, więc atut własnego boiska nie będzie tak istotny jak kiedyś (pomijam konflikt na linii kibice-klub). Zagranie na gości z podpórką ma niezły kurs, więc chyba warto zaryzykować (~3,00).
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Zastanawiam się nad X2 w meczu Legia-Górnik. Zabrzanie urywają punkty, które są im bardzo potrzebne. W rundzie wiosennej spisują się nieźle, wygrali z Ruchem, uciułali punkty z Arką i niemal wygrali z Lechem. Legia ma świetną passę u siebie, jednak na Łazienkowskiej prawie brakuje trybun, więc atut własnego boiska nie będzie tak istotny jak kiedyś (pomijam konflikt na linii kibice-klub). Zagranie na gości z podpórką ma niezły kurs, więc chyba warto zaryzykować (~3,00).
No ale jeśli wiesz o konflikcie to czemu go celowo pomijasz w analizie? Zwłaszcza przytaczając atut własnego boiska... Stadion istotnie jest w budowie ale kryta i przedkryta została. Teraz tam chodzą kibice [ostatni było 5,500 a gości nie ma wcale bo zegar jest w budowie]. Dopingu nie było i nie ma więc to nic nie zmienia a wiadomo że Legia sobie nieźle radzi na wyjazdach... więc budowa stadionu totalnie nic tu nie zmienia.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Jak zobaczylem kursy to jestem wrecz zaskoczony takimi ofertami. Wprawdzie kolejka bardzo niewygodna do wytypowania aczkolwiek wg mnie kursy są dosc mocno naciagniete.
Ciekawym spotkaniem jest mecz Legi z Górnikiem. Faworytem jest tu legia ale do niespodzianki moze dojsc predzej niz swiadczą o tym kursy. Napewno nic sie nie stanie jak ktos zaryzykuje niską stawką na Zabrzan z podporka aczkolwiek mecz nie warty inwestycji.
Co najciekawsze, bukmacherzy zaoferowali nam zaledwie 1.60 na Krakowską Wisłe w meczu... DERBOWYM. Dosc ze takie spotkania rzadza sie wlasnymi prawami to jeszcze osłabienie pod Wawelem (Brożek) i dobra dyspozycja w ost meczach Cracovii jest dosc kuszące..
ŁKS - GKS. Dla mnie trzy spotkania wygrane to wystarczająco duzo ;) GKS to druzyna ktora potrafi kopac piłke i moze zagrozic kazdemu a co najwazniejsze to wlasnie jej sprzydaloby sie zdobyc 3pkt (ŁKS wprawdzie nadal zagrozone ale wszytko wskazuje na to ze nie ich kibice nie maja powodw do wielkich zmartwien).
 
D 0

damafi

Użytkownik
W ostatniej kolejce wszystkie zespoły które walczą o mistrzostwo pogubiły punkty i uważam,że w tej kolejce nie powinno być już tak dużo niespodzianek.
W meczu Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok X2
Uważam,że gospodarze to tego meczu nie wygrają.Gdyby Jaga grała u siebie to bym typował czyste zwycięstwo ale na wyjeździe różnie to bywa dlatego proponuje podpórke.
Kolejny dość pewnym meczem według mnie jest LKS Lodz - GKS Belchatow w tym meczu stawiam na gospodarzy ale z podpórka 1X i nie sądze aby Bełchatów w tym meczu zdobył 3 pkt.
I ostatni mecz Śląsk Wrocław-Polonia Warszawa podobnie i w tym meczu stawiam na gospodarzy a dokładnie z podpórka 1X. Mimo zmiany szkoleniowca nie sądze aby goście ze stolicy mogli zdobyć 3 pkt w tym meczu. Taki kupon wydaje mi się dość pewny ale z drugiej strony ostrożny. Kurs z takiego kupony może i nie będzie wysoki ale &quot;lepszy rydz niż nic&quot; :-D


w pozostałych meczach nie obstawiam ale patrząc to tak sie bawiąc typuje:
Legia Warszaw - Gornik Zabrze 1
Ruch Chorzow - Odra Wodzislaw Slaski 1
Lech Poznan - Arka Gdynia 1
Lechia Gdansk - Polonia Bytom 1
Wisla Krakow - Cracovia Krakow X

Co sądzicie?
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
panowie uważajcie z tą Jagiellonią. Dwa tygodnie temu podobnie było z Bełchatowem. Ten Piast niby nic nie gra, a patrzcie jak sie trzyma i wszystko wskazuje, że w lidze zostanie na kolejny sezon, bo na ostatnie 10 spotkań aż 7 ma u siebie !
 
V 0

vincentvega

Użytkownik
Siamka. Z tego co zauważam do paru lat nie faworyzowałbym w tym meczu Jagi, ponieważ zawsze po serii zwycięstw ta drużyna popada w samouwielbienie, a poza tym jest to drużyna własnego stadionu, wiem bo często chodzę na ich meczyki i nie spotkałem się jeszcze na polskich stadionach z lepszym dopingiem ;p. Wiec jeśli chodzi o dom mogą wszystko. Piast zaskakuje też w tej rundzie i stawiałbym na remis w tym meczu ewentualnie z podpórka na Piasta. Zespół piasta w poprzednich kolejkach był nastawiony na ofensywę czyli nie dadzą Jadze za specjalnie na przejęcie inicjatywy, a Jaga oczywiście jak naciskana się gubi.
 
arni 0

arni

Użytkownik
Według mnie Wisła poradzi sobie nawet bez Brożka z Cracovią. Fakt jest to duża strata, ale ma kto &quot;pociągnąć&quot; grę (Boguski, Ćwielong, Małecki). Poza tym mam nadzieję że zagra Beto i strzeli swoją pierwszą bramkę w lidze. Oprócz tego spotkania na pewno zagram na kuponie mecz Lechia - Polonia. Jestem pewien że atmosfera na Traugutta odpowiednio zmobilizuje &quot;biało-zielonych&quot; do dobrej gry i zwycięstwa. Z resztą dwa ostatnie meczu w Gdańsku, z Śląskiem (1:1) i Ruchem (2:0), dobrze to pokazują. To na tyle jeśli chodzi o moje &quot;pewniaki&quot;.
Inne propozycje to:
Śląsk - Polonia 1X
Legia - Górnik X2
 
T 0

taurus

Użytkownik
Legia - Górnik 1
Legioniści u siebie to zupełnie inna drużyna. Nie rozumiem zachwytu polskiego świata piłkarskiego nad postawą Górnika w rundzie wiosennej. Widziałem wszystkie ich spotkania po przerwie i nie reprezentują ze sobą nic nadzwyczajnego. Wygrana z Ruchem po stałym fragmencie gry, bramka z Lechem po nie ma co ukrywać - farciarskim uderzeniu i rzeczywiście ładna gra przez całe spotkanie, ale większość ich ataków kończyła się pod polem karnym. Dominacja w środku pola przy słabych napastnikach nic nie da. Ze słabą Arką ledwo ugrany remis. Stawiam na wysokie zwycięstwo Legionistów 3 lub 4 do 0.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Taurus duży optymista z Ciebie , co do Legii to znowu ma problem z wejściem w sezon,uważam,że Urban zrobił błąd zmieniając jedenastkę co wygrała mecz,powinien troszkę poczekać bo wiadomo , że po kontuzjach piłkarz nie jest gotowy w 100% i wtopka z Jagą.Górnik Zabrze to już nie jest chłopiec do bicia , nie ma co na tabelę patrzeć,chłopaki się docierają a mają fachowca z najwyższej półki H.Kasperczaka , myślę nie jedną niespodziankę sprawią,może już na Łazienkowskiej?
Lechia Gdańsk + Ruch Chorzów - powinny &quot;1&quot; wejść
Śląsk Wrocław choć radzi sobie super to jednak ciężki mecz do typowania,niewiadomo kiedy Polonia odpali z formą bo nie wierzę żeby zapomnieli jak się gra,tym bardziej , ze pozyskali sponsora &quot;Tobet&quot; firma bukmacherska
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ja też w 100% nie jestem przekonany co do zwycięstwa Legii. Wczoraj mieli mecz ze Stalą Sanok , wiadomo , że nie grali podstawową jedenastką , ale mimo wszystko niektórzy ten mecz odczuli . Do tego Górnik może uwierzył w siebie po remisie z aktualnym liderem tabeli , czyli Lechem Poznań. Jeszcze wspomnę o przepięknej bramce Marciniaka ???? Można ją oglądać i oglądać. Tak trochę poza tematem , to żałuję , że we wczorajszym spotkaniu gracze Stali Sanok przegrali , bo bramki tracili przede wszystkim w samych końcówkach , a że jestem z Podkarpacia , to trochę im kibicowałem.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Przyszło parę dobrych wyników i już Kasperczak staje się znowu wielkim trenerem............ W sumie niby właśnie za wyniki się trenera ocenia ale ważna jest też gra a w tej Górnik prezentuje cały czas ten sam chaos co i przed przerwą zimową. Z tą różnicą że mają więcej szczęścia i może te akcje są trochę szybsze dzięki nowoprzybyłym. Jednak kończą się właśnie przed polem karnym i tylko rzadko coś przechodzi dalej. Natomiast Legia odkąd trenerem jest Urban regularnie boryka się z problemem dobrych startów. Ale po porażce z Jagą Legia raczej nie straci znowu punktów. Na pogrom 4:0 bym nie liczył ale 2:0 3:1 wielce prawdopodobne.

Cd Wisły... z Bełchatowem padł remis 0:0 ale gdyby było 0:4 to nikt nie mógłby mieć pretensji o wynik bo Wiślacy tyle tych akcji klarownych mieli że szok. Cracovia do ogrania mimo że ich gra może się podobać. Tylko ten Brożek... kurde bo owszem mogło być 0:4 ale po jego zejściu Wisła siadła.

ŁKS - w nieskończoność nie będzie wygrywał. Wszystko zależy od postawy Bełchatowian która jest wielką niewiadomą. Mimo ostatniej formy strzeleckiej ŁKSu myślę tu nad underem.

Piast - Jagiellonia
tutaj 1x2 może paść w każdą stronę. Jaga gra super ale u siebie. A Piast? Przepraszam iż kiedyś powiedziałem że kompletnie nie potrafią grać w piłkę
Dla mnie underek.

Reszta meczy dla mnie nie do ruszania. Ewentualnie Śląsk - Polonia 2 ale to niepewne
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja to tylko nie rozumiem dlaczego takie wysoki kurs na Górnik ?? w meczu z Lechem to oni byli lepsi i mieli pecha że nie wygrali , Legia w tej rundzie jeszcze nic wspaniałego nie pokazała w przeciwieństwie do Zabrzan którzy znacznie podnieśli swoje loty. jak dlamnie X2 a nawet 2DNB.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
konrad140 , co do kursu na Górnik , to też trochę tego nie rozumiem. Legia nie jest aż w tak niezwykłej formie , aby była pewniakiem w tym meczu , co prawda występuje w roli faworyta , ale to nie oznacza , że zwycięstwo przyjdzie jej łatwo (o ile takowe będzie). Zgadzam się , co do typu x2 na Zabrzan . Może jeszcze kurs na Górnik spadnie , bo buki pomyślą , że rzeczywiście pewne postępy poczynili i gra idzie im coraz lepiej.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
to co napisałes jest na prawdę ciekawe ???? he może jakies 2-3 zdania ?? moim zdaniem Legia nie będzie miała łatwo , roger nie zachwyca , Wawrzyniaka już nie ma, wogle cała Legia jakoś nie mrawo weszłą w runde , nie to co Górnik , wygrana z Ruchem , blisko mega sensacji ostatnio , widać że po rundzie jesiennej Kasperczak wiedział co mówi że w zimie trafia do tego klubu tacy zawodnicy co wniosą bardzo dużo do utrzymania sie w lidze no i miał racje bo m.in taki Szczot. jak dla mnie głównie dzięki niemu Górnicy uwierzyli w siebie
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Trzeba jednak zauważyć że ta potęga Górnik nie zagrała jeszcze meczu takiego typowo wyjazdowego. No niby derby to był wyjazd ale co to za wyjazd do Chorzowa z Zabrza. Pozatym derby to derby i te rządzą się swoimi prawami. Lech wyraźnie traci świeżość więc coraz częściej będzie tracić punkty dlatego ten remis jest niespodzianką ale nie rzadną megasensacją i nawet wygrana by nią nie była. Remis z bardzo przeciętną Arką i nieskuteczna gra też optymistyczne nie są.

No ale jak na zespół walczący o utrzymanie to faktycznie są bardzo dobre wyniki. Jednak potencjał Legia ma większy nawet nie wiem ile razy dlatego po stracie punktów trochę go nam ukażą i poradzą sobie z Górniczkiem.

Ostatnio piatki dostarczają sporej ilości bramek. Kto wie czy dziś nie będzie podobnie. Zaczynam się obawiać o swój niedawny typ na uder Piast - Jaga
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom