>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21 kolejka Ekstraklasy 08.04 - 10.04.2011

Status
Zamknięty.
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Widze, ze coniektorzy tu troche odlatuja z ta Polonia. Argument, ze sa mocni, bo strzelili 3 gole Koronie do mnie nie przemawia. Koronie wszyscy strzelaja 3 gole. Dodajmy do tego, ze mimo nędzy jaka gra Lech, to jednak traca najmniej bramek w lidze. Ciezko oczekiwac, ze na kartoflisku przy Konwiktorskiej dadza sie objezdzac i strzelac sobie gola za golem. Wobec nieporadnosci w ofensywie Kolejorza najbardziej naturalnym typem bylby under 2,5✅, czyli dokladnie odwrotnie jak kolega Pirelli ???? .
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Polonia Warszawa - Lech Poznań
W bezpośrednich pojedynkach obu drużyn pada dużo bramek - owszem. Przy Konwiktorskiej w obecnym sezonie również. Ja jednak nie spodziewam się jakiegoś porywającego widowiska dzisiejszego wieczoru. Po prostu jakoś nie wierzę w drugie z rzędu efektowne zwycięstwo Polonii, która notabene zawodzi. Korona zagrała fatalny mecz, zresztą w defensywie kielczanie nie radzą sobie od dłuższego czasu. Zabójcze 20 minut podopiecznych Zielińskiego wcale nie musi odbić się szerokim echem, a pięć poprzednich meczów bez zdobycia gola według mnie wręcz przeciwnie. Lech także rozczarowuje, gra w kratkę i to nie napawa optymizmem. Szans na mistrzostwo nie ma, więc liczy z pewnością na tryumf w Pucharze Polski, gdzie też delikatnie mówiąc nie popisał się remisując z Podbeskidziem. Moim zdaniem worek z bramkami nie rozsypie się dzisiaj przy Konwiktorskiej.
Moja propozycja: poniżej 2,5 goli - 1,65 Unibet
 
lux991 3

lux991

Użytkownik
Spotkanie: GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
Liga: Liga Polska
Typ:
Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.95
Bukmacher:Bwin
Stawka: 100
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze W piątek dojdzie do jednego z ciekawszych spotkań 21 kolejki Ekstraklasy. Na własnym obiekcie GKS Bełchatów podejmie Górnika Zabrze. Gospdoarze zajmują obecnie 8 miejsce w ligowej tabeli mając na koncie 29 punktów zaledwie o punkt wiecej ma Górnik jednak on zajmuje 5 miejsce. Moim zdaniem dziś obie ekipy strzelą gola.
GKs w tym roku nie spisuje się nadzwyczajnie. Piłkarze trenera Bartoszka w tym roku zanotowali 3 remisy oraz zwycięstwo i porażke, drużynę tą stać na o wiele lepszą gre. W GKS-ie zawodzi skutecznosć i to widać w każdym kolejnym spotkaniu, nie mają oni zbytnich trudności z konstruowaniem akcji jednak z wykończeniem jest już o wiele gorzej. Dziś piłkarzy Bełchatowa czeka bardzo ważny mecz można by rzec o przysłowiowe &quot;6 punktów&quot;. W ostatnim spotkaniu GKS zremisował po nieciekawym meczu w Gdańsku, jednak wcześniej pokonał u siebie Legie co swiadczy że drużyne stać na walke z każdą ekipą naszej ligi. Dziś w zespole z Bełchatowa zabraknie Buzały i Popka, do składu wracają natomiast po pauzie Sawala i Baran oraz po kontuzji Kuświk i to dobra informacja dla sympatyków z Bełchatowa.
Rywalem Bełchatowian bedzie 5 obecnie drużyna ligi Górnik Zabrze. Głównym wzmocnieniem zespołu z Zabrza jest ofensywny pomocnik Robert Jeż, który bramki strzelał już w Europejskich Pucharach a w Górniku popisał się fenomenalnym golem w meczu z Zagłębiem Lubin. W znakomitej formie jest napastnik Daniel Sikorski który zapewnił w ostatnim spotkaniu Zabrzanom 3 oczka w spotkaniu z Cracovią. Górnik w tym roku zdobył 8 oczek notując 2 zwycięstwa 2 remisy oraz porażke. Wciąż jednak goście mają kłopoty w meczach wyjazdowych gdzie zdobyli zaledwie 7 punktów z 30 które mają obecnie na swoim koncie. Dziś w zespole Adama Nawałki zabraknie takich zawodników jak: Michal Gasparik, Aleksander Kwiek czy Mariusz Przybylski.
✅ 95
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Polonia Warszawa - Lech Poznań
Typ: Polonia (DNB)
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś o 20 w polskiej ekstraklasie mecz dwóch drużyn, które w tym sezonie miały bić się o mistrzostwo Polski. Polonia w tym momencie na to już nie ma żadnych szans, Lech w zasadzie też, z tym że Kolejorz jest w o tyle lepszej sytuacji, że nie stracił jeszcze szansy na europejskie puchary. Dziś na Konwiktorskiej według mnie lepsze będą jednak Czarne Koszule.
Mecz w polskich mediach jest zapowiadany jako spotkanie Jacka Zielińskiego z Jose Marii Bakero. Dwóch trenerów, których losy są dość skomplikowane i zaskakująco często się krzyżują. To Bakero zastąpił Zielińskiego na ławce poznańskiej lokomotywy, mimo dwóch efektownych wygranych z Cracovią i Wisłą. Dziś Zieliński będzie pałał rządzą rewanżu i zważywszy na to, że ma ciekawszy warsztat trenerski, a Polonia pod jego wodzą odżyła stawiam na wygraną gospodarzy (z ewentualną opcją: remis= zwrot).
Dziś Polonia wystąpi niemal w najmocniejszym składzie. Kontuzjowanego Macieja Sadloka zastąpi tylko Adam Kokoszka, ale akurat na tej pozycji Czarne Koszule są bardzo mocne (w obwodzie zostaje jeszcze Dariusz Pietrasiak). Lech ma natomiast poważne kłopoty z atakiem. Nie zagra bramkostrzelny Rudnevs, a Łotysza będzie prawdopodobnie próbował zastąpić ktoś z dwójki Ślusarski – Ubiparip.
Czemu uważam Polonię za faworyta tego meczu? Wydaje mi się, że ten zespół potrzebował takiego trenera, jakim jest Zieliński. Z twardą ręką, znającego się na swoim fachu. Po nieudanej przygodzie Bosa i Stokowca czas na Zielińskiego i już w pierwszym meczu z Koroną było widać, że w zespół wstąpił nowy duch. Dobrze zaczął grać w końcu Mierzejewski, odrodził się Smolarek. Polonia w końcu gra tak, jak powinna, patrząc na ich kadrę. A Lech? Od paru meczów gra bardzo przeciętnie. Nieporadny mecz z Podbeskidziem, który mocno ograniczył szansę na awans do finału Pucharu Polski dokładnie obrazuje obecną sytuację Kolejorza. Lech nie jest w dobrej formie i będąca na fali Polonia może wszystkie mankamenty (szczególnie w grze obronnej) wykorzystać.
Stawiam na wygraną Polonii, a w przypadku remisu otrzymam zwrot (DNB).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 381

szczurek

Użytkownik
Polonia Warszawa - Lech Poznań


W dzisiejszym meczu 21 kolejki Ekstraklasy, na stadionie przy Konwiktorskiej zagrają ze sobą Polonia Warszawa i Lech Poznań.
Mecz ten będzie meczem drużyn przegranych w tym sezonie. Były wielkie ambicje, wielkie plany, w przypadku Polonii wielkie transfery, a nastąpiło brutalne zderzenie z ligową rzeczywistością. Polonia zajmuje dopiero 13 miejsce w tabeli! Można więc od razu założyć, że obie drużyny dołożą wszelkich starań, by ten mecz zwyciężyć. Lech ma nadzieje jeszcze gonić strefę pucharów, a Polonia musi odskoczyć od strefy spadkowej. Może zadziałać też efekt nowej miotły - Polonia ma nowego trenera, Jacka Zielińskiego. Ciekawostką jest, że oba kluby poprowadzą dzisiaj trenerzy, którzy długo pracowali w drużynie przeciwnej, Jacek Zieliński i Jose Maria Bakero.
Absencje. W drużynie Polonii nie zagrają Maciej Sadlok i Radek Mynar, niepewny jest też występ Andreu, który najprawdopodobniej zacznie mecz na ławce rezerwowych. W Lechu nie zobaczymy pauzującego za czerwoną kartkę Huberta Wołąkiewicza, oraz kontuzjowanych Manuela Arboledy, Jacka Kiełba, i co najważniejsze Artjomsa Rudnevsa.
Wydaje mi się mimo wszystko, że mimo braku Rudnevsa Lechici będą w stanie powalczyć na Konwiktorskiej. Polonia to duża siła ofensywna z Arturem Sobiechem na czele. Nie podejmę się typowania zwycięzcy, ale myślę że typ &quot;obie strzelą&quot; jest na dzisiaj odpowiedni. Dwie zmotywowane drużyny, będące chciały od razu zaznaczyć swoją przewagę na boisku.
Przewidywane składy:
Polonia (4-2-3-1): Sebastian Przyrowski - Tomasz Brzyski, Tomasz Jodłowiec, Adam Kokoszka, Jakub Tosik - Łukasz Piątek, Łukasz Trałka - Ebi Smolarek, Adrian Mierzejewski, Bruno Coutinho - Artur Sobiech
Lech (4-2-3-1): Krzysztof Kotorowski - Seweryn Gancarczyk, Bartosz Bosacki, Ivan Djurdjević, Marcin Kikut - Dmitrije Injac, Rafał Murawski - Siergiej Krivets, Semir Stilić, Jakub Wilk - Vojo Ubiparip

Moja propozycja:
Obie strzelą @1,78
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Meczu Polonii z Lechem widziałem tylko pierwszą połowę ponieważ wiało nudą i boiskowym cwaniactwem (Arboleda), więc po 45 minutach wyłączyłem transmisję.
Mecz GKS-u i Górnika obejrzałem cały i myślę że się nie zawiodłem. Nie był to może najlepszy mecz jaki oglądałem, ale był dość ciekawy. Dobra gra kilku zawodników po jednej jak i po drugiej stronie, a do tego to co najważniejsze - walka. Tego często brakuje w naszej lidze, a piłkarze przechodzą obok meczu. Tutaj nóg piłkarze nie odstawiali i były akcje na które było miło popatrzeć. W meczu zdecydowanie można wyróżnić Bonia i Jeża po stronie Górnika którzy są bardzo dobrymi piłkarzami co dziś udowodnili. Wyszkolenie techniczne + przegląd pola to cechy które są przydatne pomocnikowi. Jeż zapewniał bezpieczeństwo w drugiej linii i potrafił przytrzymać piłkę i nieco ostudzić swoich kolegów, a w odpowiednim momencie obsłużyć kolegę podaniem. Szczególnie błysnął w jednej akcji zagrywając bardzo dobrą, prostopadłą piłkę do Sikorskiego. Co do Bonina to myślę że Smuda powinien dać mu szansę występu bo chłopak się stara.
Po stronie GKS-u warto wyróżnić strzelca bramki Żewłakowa który wykorzystuje swoje doświadczenie boiskowe, ale ocena do końca nie jest najwyższa ponieważ spartolił jedną doskonałą sytuację w której GKS mógł wyjść na prowadzenie. Dobrze zaprezentował się też Nowak, którego piłka &quot;szukała&quot; na boisku.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ruch Chorzów - Polonia Bytom @ 1 - 1,85 w Tobet ⛔ 0:2
Niebiescy na fali. Trzy zwycięstwa z rzędu zrobiły na mnie pozytywne wrażenie. W meczach z Legią [świetna druga połowa] czy derbach z Górnikiem było widać wolę walki, zaangażowanie - to się ceni. W meczu z Polonią powinno być podobnie.
Ustawienie z dwoma napastnikami sprawdza się. Ruch znów ma groźny duet napastników: Jankowski-Piech są parą, która dobrze się uzupełnia. Pozytywem przed meczem z Bytomiem jest powrót po pauzie za kartki obrońcy Grodzickiego.
Piłkarze Polonii według informacji prasowych otrzymali zaległe premie za 7 miejsce wywalczone w poprzednim sezonie oraz wypłaty za grudzień. Jednakże czy atmosfera w drużynie się poprawiła? Derby z pewnością wyzwolą w nich dodatkową wolę walki, ale czy aby to wystarczy na rozpędzony Ruch?
Moim zdaniem nie. Ruch Chorzów u siebie traci mało bramek. W 7 z rozegranych 10 spotkań przy ul.Cichej nie stracił bramki! Polonia Bytom w 9 na 10 gier wyjazdowych co najmniej jednego gola traciła.
Ruch w ostatnich meczach prezentuje się lepiej, atmosfera w drużynie bardzo dobra. Trzy ostatnie sezony to trzy zwycięstwa Ruchu występującego w roli gospodarza. Dodatkowo chęć rewanżu za jesienną porazkę z Bytomia 0:1. Stawiam na Ruch po okazałym kursie 1,85.
 
gaga 10

gaga

Użytkownik
Spotkanie: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Typ: Legia Warszawa
Kurs: 1,70
Buk: bwin
Analiza:
O Legii ostatnio nie mówi się prawie w ogóle pozytywnie. Zespół Macieja Skorży bardzo słabo radzi sobie w lidze i traci do krakowskiej Wisły już 9 punktów. Według mnie jednak jutro na Łazienkowskiej zdobędzie 3 punkty.
Legia przegrała trzy mecze ligowe z rzędu. Na wylocie był trener Skorża. Ostatnią deską ratunku był dla niego mecz Pucharu Polski z Lechią. Wojskowi wygrali go 1-0 i Skorża nadal jest w grze. Uważam, że to punkt zwrotny w sezonie. Piłkarze muszą w siebie uwierzyć, gdyż umiejętności i możliwości mają naprawdę duże.
Zagłębie pod wodzą Jana Urbana gra lepiej niż za czasow Marka Bajora. Jednak ostatniego spotkania z Polonią Bytom prawie nie dało się oglądać. Na Legię to zdecydowanie za mało.
Na Łazienkowskiej nie zagra Szymon Pawłowski – strzlec dwóch goli z Polonią. To motor napędowy wszystkich akacji zespołu Miedziowych. Dodatkowo nie zagra Costa Nhamoinesu. Obrońca z Zimbabwe jest zawieszony za czerwoną kartę.
Do Legii wrócił inny reprezentant tego kraju – Dickson Choto. Ten stoper w meczu w Gdańsku wprowadził spory spokój do defensywy gospodarzy.
Stawiam na wygraną Legii.
 
fat77 11

fat77

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź (2.00 @ bet365)

Wszystkie znaki na niebie i na ziemii przemawiają za zwycięstwem Śląska więc nie będę się specjalnie rozpisywał na temat składów, taktyk i suchych statystyk. Po prostu wierzę w podtrzymanie świetnej passy Śląska, Orest Lenczyk wykonuje świetną robotę a 13 meczy bez porażki przemawia samo za siebie. Na Oporowskiej Śląsk Wrocław jest niewygodnym przeciwnikiem dla każdego zespołu z czołówki tabeli, natomiast Widzew nie prezentuje nadzwyczajnej formy i o jakiekolwiek punkty w wyjazdowym spotkaniu we Wrocławiu będzie bardzo ciężko. Wrocławianie wygrywają większość meczy na własnym stadionie w dobrym stylu, dla kontrastu bilans Widzewa na wyjazdach jest zwyczajnie kiepski (bodajże 5 porażek w 6 ostatnich spotkaniach). Do tego wszystkiego dochodzi megamobilizacja wukaesiaków aby włączyć się do walki o czołową trójkę dającą prawo startu w Lidze Europejskiej, jak wiemy zarząd zatwierdził niedawno wysokie premie. Opierając się na obecnej formie obu zespołów inny wynik niż zwycięstwo Śląska będzie dla mnie niespodzianką. Bukmacherzy przesadzili z kursem, za 2.0 można zagrać za niemałą stawkę.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Ruch Chorzów - Polonia Bytom
Małe derby Śląska. Oba kluby wiosnę zaczęły niemrawo, jednak z biegiem czasu Ruch zaczął wygrywać i teraz goście przyjechali by przerwać serię 3 zwycięstw z rzędu Chorzowian. Polonia za to ciągle bez zwycięstwa, 3 punkty na 5 meczów wiosną - to zdecydowanie za mało i wizja spadku z ligi niebezpiecznie zagląda piłkarzom z Bytomia w oczy - przewaga nad 15 Arką to tylko kwestia bilansu bramkowego, a odrabiająca straty w niebywałym tempie Cracovia traci 4 punkty. Na 67 spotkań tych drużyn Ruch wygrywał 30 razy, Polonia tylko 18.
Ruch mimo dobrej serii, pokonania Legii na Łazienkowskiej dalej twardo stąpa po ziemi. W Chorzowie wszyscy wiedzą, że sytuacja może zmienić się diametralnie, przecież sami jeszcze 3 kolejki wcześniej byli mocno zagrożeni spadkiem, a teraz po cichu niektórzy liczą nawet na miejsce premiujące awansem do Europejskich Pucharów. Nie zagrają: Gabor Straka, Marek Szyndrowski i Grzegorz Bronowicki - za to wraca kapitan, Rafał Grodzicki, który pauzował ostatnio za kartki, a jest to bardzo przydatny zawodnik na boisku. Waldemar Fornalik może być zadowolony z formy Piecha, który ostatnio strzela na zawołanie. Doświadczony Marek Zieńczuk potrafi zakręcić obrońcami i dokładnie wrzucić piłkę. Bardzo dobrą rundę ma także Marcin Malinowski, do tego dorzucić nieobliczalnego Abbotta i notującego cały czas progres Jankowskiego.
Polonia Bytom dość chłodno podchodzi do tego meczu. W Bytomiu mówi się raczej o tym, by zbyt dużo po tej kolejce nie stracić. W składzie mają jednak piłkarzy, którzy potrafią zmienić obraz gry i w nieoczekiwanym momencie całkowicie odmienić losy spotkania. Podstawek i Trytko w ataku, wg mnie obaj nie są zbytnio zaawansowani technicznie, trochę chaosu widać w ich poczynaniach, aczkolwiek mają przebłyski. W pomocy także bardzo nierówno, Tymiński czasem potrafi zagrać niezłe &quot;ciacho&quot; do kolegi, ale zdarzają mu się też klopsy. Radzewicz wydaje mi się być najsolidniejszy. W obronie zdarzają się nieporozumienia, ale Polonia jednak tak dużo goli nie trafi.
Jako, że mecz grany jest w Chorzowie, to i zawodnicy gospodarzy są faworytami. Pokazali ostatnio, że w derbach potrafią grać, całkowicie zdominowali piłkarzy z Zabrza. Do typowania może mecz nie za dobry, ale spróbować można. Duże stawki w tym spotkaniu nie wchodzą w grę.
Moje propozycje:
Ruch wygra --- 1.85 @ 4/10
Goście NIE strzelą --- 2.09 @ 3/10
Ruch wygra do 0 --- 2.70 @ 1/10
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Ruch Chorzów - Polonia Bytom
0:2​

Dzisiaj jako pierwsi na ligowe boiska wybiegną zawodnicy Ruchu i Polonii. Mecz dla obu drużyn jest na pewno bardzo ważny ponieważ znajdują się w dolnej części tabeli a goście są bezpośrednio zagrożeni spadkiem. Gospodarze dzisiejszego spotkania wygrali trzy ostatnie spotkania natomiast Polonia nie cieszyła się ze zwycięstwa od 7 spotkań. W pojedynku z podopiecznymi trenera Fornalika także nie będzie łatwo o punkty ponieważ przed własną publicznością Chorzowianie nie przegrywają (przegrali na razie tylko raz z Koroną). Obaj trenerzy nie mogą skorzystać ze wszystkich swoich podopiecznych, w Ruchu nie zobaczymy Gabora Straki, Marka Szyndrowskiego, Grzegorza Bronowickiego, a w Polonii Clemenca Matawu, Marka Bażika.
Faworytem tego pojedynku na pewno jest drużyna z Chorzowa. Jednak na pewno nie wolno lekceważyć rywala, który ambitnie stara się walczyć w każdym meczu. Najlepiej było to widać w pojedynku z krakowską Wisłą (2:2). Ruch będzie walczył o podtrzymanie passy zwycięstw i rewanż na Polonii za pierwszy pojedynek zakończony zwycięstwem ekipy z Bytomia. Sam również postawię na gospodarzy jednak ze stawką radzę nie szaleć. To powinno być spotkanie w którym obie 11 będą myśleć tylko o zwycięstwie jak twierdzi Wojciech Grzyb: &quot;Zapewniam, że to będzie twardy bój o trzy punkty. Remis nic nie daje ani nam ani Polonii&quot; lecz mimo to nie można wykluczyć bramkowego remisu.

Moja propozycja:

Ruch (około 1.80)⛔
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
Piłka nożna, Ekstraklasa , 09.04.2011 godz.: 18:15
Spotkanie: Legia - Zaglębie (HT/FT)
Kurs: 3.0
Typ 1/1
Bukmacher:William Hill
Analiza:
W środe przewidywalem zwyciestwo Legii nad LEchia.Argumentami było to,ze po mimo dobrego ustawiania druzyny przez Skorze i dość ciekawej gry Legionisci przegrali 3 ligowe mecze pod rzad. Co ciekawe we wszystkich tych pojedynkach byli zdecdyowanie lepsi od swoich rywali. PRzelamanie sie bylo wiec kwestia czasu. Los chcial,ze trafilo na mecz pucharowy z Lechia. Paradoksalnie tym razem Legia wygrywajac zaprezentowala sie o wiele slabiej niz we wczesniejszych 3 przegranych spotkaniach. Mierny poziom meczu mozna wytlumaczyc tym,ze Legionisci grali na wyjezdzie i mieli jeszcze w zanadrzu mecz na wlasnym obieckie. Tak naprawde obydwie druzyny graly na remis i taki wynik byla najsprawiedliwszy. Warto zwrocic uwage na to,ze Legia nie stracila bramki co jest naprawde zaskoczeniem biorac pod uwage ich wczesniejsze pojedynki. Ogolnie SKaba zasluszyl na przyzwoita ocene za swoj wystep miedzy slupkami. Jezeli chodzi o defensywe widoczny byl powrot Dicksona Choto. Dzisiaj Legie czeka mecz przed wlasna publicznoscia z nienajsilniejszym Zaglebiem. Warszawiacy maja o wiele wiekszy potencjal. W koncu dysponuja takimi zawodnikami jak: Radovic, Rubus, Hubnik, Kucharczyk czy Vrdolja. Kazdy musi zdawac sobie sprawe,ze jak jak na nasza lige naprawde solidni zawodnicy. Rywale juz na pierwszy rzut oka wygladaja zdecdyowanie slabiej.
Dzisiaj Warszawiaków czeka kolejne spotkanie do ktorego musza podejsc na pelnym gazie. Ciagle nie zostal zamkniety temat dymisji Skorzy co takze bedzie mialo wplyw na ich nastawienie. Moim zdaniem dzisiaj jest czas na przelamanie sie w lidze i 3 punktowa zdobycz. Kursy na takie roztrzygniecie sa bardzo zachecajace, a pierwsze polowy szczegolnie dobrze wychodza Legionistom.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Cracovia - Lechia Gdańsk typ 1X
Ogólnie mam zasadę że nie gram na zespoły które grały mecze w środku tygodnia. Co do drożyny Cracovi to pokazała nam że potrafi grać bardzo dobrą piłkę. Utrzymanie się w lidze będzie bardzo ciężkie dla tego musza oni u siebie zdobywać cenne punkty. Po porażce z Górnikiem na pewno spadli na ziemię i dzisiaj zagrają o 3 punkty. Z ich składu wyleciał Bartczak z powodu choroby jednak powraca Szeliga i i Giza. Co do drużyny Lechii jest to rewelacja rozgrywek. Prostopadłe piłki Mili są zabójcze w niektórych spotkaniach. Lechia gra bardzo dobrze jednak czy wystarczy im sil na całe spotkanie? Po przegranym meczu z Legią w PP na pewno 3 dni odpoczynku to nie wiele by się zregenerować oraz popracować nad taktyką w meczu z Cracovia. Z składu wyleciał także kontuzjowany Marko Bajić.Myślę że Cracovia dobrze przepracowała cały tydzień nastawiając się na mecz z Lechią i dzięki temu uda się im wywalczyć chodźby 1 punkcik.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Przyznam szczerze, że nieco zdziwiły mnie kursy proponowane dzisiaj na Ruch Chorzów. Spodziewałem się ich w granicach 1.50 - 1.60, tymczasem Niebieskich można pograć po satysfakcjonującym 1.80. Chorzowianie mają za sobą serię trzech zwycięstw, które były odniesione w naprawdę dobrym stylu. Pozwoliły one gospodarzom zdecydowanie odsunąć się od strefy spadkowej. W dobrej formie jest duet atakujących Jankowski - Piech. Dzielnie wspomagają ich Janoszka czy też Zieńczuk. Dzisiaj do gry po pauzie za kartki powraca lider defensywy Rafał Grodzicki. Polonia Bytom na wiosnę nie wygrała jeszcze spotkania. Fakt ten sprawia, że podopieczni Góralczyka są teraz jednym z poważniejszych kandydatów do spadku. Goście otrzymali w końcu zaległe pieniądze za poprzedni sezon. Na pewno to w jakiś sposób poprawi ich morale, ale chyba nie na tyle żeby ugrać dzisiaj cokolwiek. Ruch jest lepszy pod względem piłkarskim, Niebiescy są też w lepszej formie. Komplet punktów zostaje dzisiaj w Chorzowie.

Ruch Chorzów 1.80
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Ruch - Bytom
Typ : remis
Chorzowianie z dobrą passą 3 zwycięstw z rzędu.Jak dla tego klubu to te 3 wygrane to już za dużo.Dzisiaj każdy prostak idzie w stronę tego że Ruch wygra 4 kolejny mecz.jakbym miał to porównywać to porównał bym do typowania wygranej Lechii z Legią w PP.Bytom musi gromadzić punkty.W batalii o pozostanie w Ekstraklasie pozostały Cracovia Arka i właśnie Bytomianie.Każdy punkt jest na wagę złota.Mimo iz wszystko przemawia za Ruchem jak na przekór &quot;masówki forumowej&quot; stawiam w tym meczu x ewentualnie x2.
Cracovia - Lechia
Typ : 1 ,1x
Cracovia to zupełnie inna drużyna niż na jesień.Lechia nazywana przez poniektórych swego rodzaju rewelacją jest przeciętną drużyna.Wszystko to mąci jedynie fakt zajmowanego miejsca w lidze.Coś na wzór Legii tylko w druga stronę.Według mnie Cracovia która walczy o pozostanie w lidzę tego meczu nie przegra a kurs na zwycięstwo Krakowskiego zespołu jest bardzo okazyjny.
Legia - Zagłębie
Typ : 1
Warszawski zespół stanie przed szansa udowodnienia że środowa wygrana w Gdańsku nie była dziełem przypadku.Przypomnę jeden fakt z rundy jesiennej.
Legia przegrała 3 mecze z rzędu.Pojechali na puchar Polski do Szczecina wygrali 1-0 po bramce Kucharczyka w 88 minucie.Po tym meczu przyszła wygrana z Lechem 2-1.
Teraz sytuacja wygląda podobnie 3 przegrane wyjazd na puchar do Gdańska wygrana 1-0 po bramce Kucharczyka w 88 minucie ......
Legioniści mają coś do udowodnienia swoim kibicom komplet punktów jest bardzo wskazany.Zagłębie podobno mocno osłabione
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Typ : 1
Wrocławski team nie przegrał jak się nie mylę od 13 meczy.Dzisiaj jest dogodna sytuacja aby wskoczyć na 3-4 miejsce w tabeli w przypadku wygranej.Widzew nie prezentuje czegoś nadzwyczajnego.Myślę że Wrocławianie powalczą o 3 punkty.
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
W meczu Jaga-Arka polecam wszystkich zagranie over 1,5 Jagiellonia. Drużyna z Białegostoku zarówno jak ta z Gdyni niezbyt dobrze weszły w sezon. Jaga nie grała w ostatnich meczach słabo będąc równorzędnym rywalem dla Wisły czy Lecha. U siebie grają zgoła odmiennie, a po ostatnich meczach widzę progres drużyny i przełamanie powinno przyjść już dzisiaj. Dobre wrażenie na początku robi B. Pawłowski, który być może dzisiaj coś ustrzeli.
Moje propozycje:
Jaga win
Jaga (handicap 0:1)
Jaga over 1,5
B. Pawłowski strzeli
 
U 0

univerman

Użytkownik
2011-04-10 16:45
Piłka nożna - Polska

Korona Kielce - Wisła Kraków (hc 1 - 0
)

Typ:2


Kurs:4.0
Betsson
Lider Ekstraklasy,Wisla Krakow,ma pewna przewage punktowa w tabeli.W ciagu osatnich 9 spotkan,pilkarze Bialej Gwiazdy wygrali, az 8 potyczek,takze ich passa wyglada obiecujaco i mowi sama za siebie.Ich dzisiejszy rywal natomiast jest w odwrotnej sytuacji,bowiem od 9 spotkan,tj. w tym roku,nie wygrali zadnego spotkania,co wiecej,w ekipie gospodarzy jest spore zamieszanie co do trenerea M.Sasala,to rowniez nie wplywa korzystnie na morale zespolu.Ponadto gospodarze sa mocno oslabieni.Nie zagraja w tym spotkaniu:
Korona:p.Golanski,J.Markiewicz.S.Puri,K.Pilarz,K.K uzera,Ł.Maliszewski,M.Nowak.
Wisla Krakow,nie ma zadnych kluczowych oslabien,zagraja wszyscy kluczowi pilkarze.Podsumowujac,uwazam ze przyjezdni zagraja na luzie,dzieki czemu rozwina skrzydla i pokaza niezly futbol na boisku,co za owocuje bramkami.Rywal dzis nie bedzie wymagajacy,nie w obecnej sytuacji jakiej sie znajduje.Polecam!
 
V 0

v666

Użytkownik
Ja bym był jednak bardziej ostrożny co do tego meczu. Każda passa i ta najlepsza i najgorsza w końcu musi się kiedyś skończyć. Wisła być może zagra właśnie na luzie, ale przez to może i mniej uważnie w obronie. Licze dziś na niespodzianke, jakim będzie zdobycie jakichkolwiek punktów przez Korone
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Spotkanie: Korona Kielce - Wisla Kraków
Typ: Korona Kielce
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Korona Kielce zagra dzisiaj drugi z rzędu mecz na własnym terenie, tym razem z Wisłą Kraków. Gospodarze są w nie małym kryzysie, ostatni raz wygrali 30 października z Lechią Gdańsk, od tego czasu 9 meczy bez zwycięstwa. Po przegranej w ostatniej kolejce z Polonią Warszawa trener Marcin Sasal podjął decyzje o rezygnacji, lecz zarząd wraz z trenerem doszli do porozumienia by dać sobie jeszcze jedną szanse. Dzisiaj nadarza się idealna okazja do przełamania złej passy. Rywalem jest Wisła, czyli aktualny lider ekstraklasy, więc wielka motywacja przed tym meczem. Drugim aspektem jest własny stadion, więc trzeba kibicom w końcu zrekompensować ostatnie złe wyniki. Jeśli chodzi o Wisłę, to ich mecze wyjazdowe nie są wcale takie dobre, ostatnio w Bytomiu remis z tamtejszą Polonią 2:2 a wcześniej przecież wstydliwy remis z Podbeskidziem. Myślec, że czas najwyższy by Korona się obudziła, dziś jak wyżej wspomniałem wyżej idealna okazja.
 
D 5,8K

davccio

Użytkownik
Arka to zespoł głównie swojego boiska, na wyjezdzie zaskoczyli jedynie w Zabrzu. Takze mysle iz dzisiaj nawet nie strzelą bramki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom