>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21. kolejka Bundesligi (13.02-15.02)

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
21. kolejka Bundesligi
13-15 lutego 2015




Kursy (betsson):




Aktualna tabela:



Zapraszam do pisania analiz oraz dzielenia się swoimi typami i przewidywaniami.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
B. Dortmund – Mainz 05 4:2​

Typ: under 3.5 gola
Kurs: 1.53

Ciekawy mecz na otwarcie tej kolejki w Bundeslidze. Broniąca się przed spadkiem z Bundesligi Borussia Dortmund podejmuje przed własną publicznością zajmujące miejsce w środku ligowej stawki Mainz. Gospodarze w pierwszym tegorocznym występie na Signal Iduna Park ulegli 0:1 Augsburgowi. Była to duża niespodzianka i mało kto spodziewał się wtedy wygranej gości. Dziś podopieczni Jurgena Kloppa nie mogą już pozwolić sobie na stratę punktów. Dortmund mimo niskiej pozycji w tabeli całkiem nieźle spisuje się na Signal Iduna Park. Nie licząc ostatniej porażki, nie przegrali u siebie od 7 kolejnych spotkań. Mecz będzie można zobaczyć o 20:15 tradycyjnie na antenie Europsport 2. Myślę, że warto będzie popatrzeć na to czy Borussia zmieni styl gry i czy wyciągnie wnioski po ostatnim nieudanym meczu. Ja osobiście wierzę że tak będzie. Jeśli chodzi o szansę obydwu ekip oceniam 70-30 w stronę gospodarzy, choć podobnie jak tydzień temu gradu bramek raczej nie zobaczymy. To dopiero początek nowej rundy, a więc potrzeba czasu aby forma była optymalna. Mainz za zadanie ma dziś nie przegrać i zagrać porządnie w defensywie. Przeczytałem fajny artykuł w którym było napisane że jeśli nie zmieni się postawa i pozycja w tabeli Borussi to jak donoszą źródła internetowe na wylocie przed nowym sezonem ma znajdować się pięciu graczy: Henrich Mchitarjan, Kevin Grosskreutz, Milos Jojić oraz obaj napastnicy: Ciro Immobile i Adrian Ramos. Wtedy Dortmund przeżyje prawdziwe trzęsienie ziemi.
Dzisiejsze osłabienia:
= Sebastian Kehl i Sven Bender już trenują, ale to jeszcze nie pora, by wstawić ich do gry. Kontuzja Kevina Grosskreutza jest poważniejsza i jej wyleczenie potrwa dłużej. Dodatkowo nie jest gotowy do gry Erik Durm leżący w łóżku z wysoką gorączką, podobnie jak pechowiec Koba Błaszczykowski, którego ze składu eliminuje poważne zapalenie zatok.
Trochę się uzbierało tych nazwisk u Dortmundzie. Nie lepiej to wygląda u gości..
Mainz uda się na wyjazd bez zawieszonego za czerwoną kartkę Lorisa Kariusa. Oprócz podstawowego golkipera nie zagrają też Jairo, Christoph Moritz i Todor Nedelev.
Jeśli Borussia wygra to minimalnie 1:0 lub 2:0.
 
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Borussia- Mainz
Typ: Reus zdobywcą bramki
Kurs: 2,05
Bet365


Borussia po wygraniu w ostatniej kolejce meczu dzisiaj podejmuje Mainz i nie ma innej możliwości niż wygrana która pozwoli wlać w serca kibiców BVB nadziei na lepsze czasy. Jak wiadomo w Borussi po odejściu Lewego nie ma kto strzelać bramek, pozyskani przed sezonem napastnicy nie spełniają oczekiwań. Kilka dni temu najlepszy gracz Dortmundu Marco Reus przedłużył kontrakt i teraz może się skupić na walce o utrzymanie (moim zdaniem Borussia awansuje do europejskich pucharów) w poprzedniej kolejce bramkę strzelił i w tej kolejce również to uczyni.
Proponuje również zagrać under 2,5
Jednak odpuszczam ten under 2,5, jeżeli Borussia ma wrócić na swój dobry tor musi dzisiaj kilka bramek ustrzelić, kiedy jak nie z Mainz??
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Ta kolejka zapowiada sie fascynujaco. Prawie w kazdym meczu mozemy liczyc na grad bramek. Wybralem kilka. Typujac overy nie ma sie co rozpisywac wiec krotko:

14.2. 15:30
Bayer Leverkusen - VFL Wolfsburg over 2,5 + bts @1.9 3/10 bet365

Wolfsburg idzie jak burza, choc widac kilka mankamentow. 3-0 z Hoffenheim nie oddaje w pelni meczu, bo rywale mieli kilka stuprocentowych okazji ktore mieli obowiazek wykorzystac. Z Eintrachtem bylo podobnie. Aptekarze takich prezentow nie zmarnuja, jakkolwiek slabo nie graja do tej pory. Na wiosne komplet wynikow. Do remisu i wygranej dolaczyla porazka w Bremie. Rotacja w obronie, Toprak (20/0) i Wendell (13/0), czyli wskakuje Boenisch i Papadopoulos czyli bedzie wesolo.

14.2. 18:30
Eintracht Frankfurt - Schalke 04
over 2,5 + bts @1.83 3/10 bet365

Eintracht to jak juz wspominalem maszynka do overow. Goscie caly czas z Wellenreutherem w bramce, dzisiaj czeka go najciezszy test z rozegranych do tej pory spotkan. Nie zagra Huntelaar (napastnik, 17/7) i kilku innych dlugoterminowych, po stronie Eintrachtu zabraknie Zambrano (obronca, 8/0). Schalke z 4 underami z rzedu, co jest stanowczo za dluga seria.

Zagralem jeszcze overy w Hoffenheim i Bremie, ale to juz suchary.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Borussia- Mainz

Typ: Reus zdobywcą bramki

Kurs: 2,05

Bet365



Borussia po wygraniu w ostatniej kolejce meczu dzisiaj podejmuje Mainz i nie ma innej możliwości niż wygrana która pozwoli wlać w serca kibiców BVB nadziei na lepsze czasy. Jak wiadomo w Borussi po odejściu Lewego nie ma kto strzelać bramek, pozyskani przed sezonem napastnicy nie spełniają oczekiwań. Kilka dni temu najlepszy gracz Dortmundu Marco Reus przedłużył kontrakt i teraz może się skupić na walce o utrzymanie (moim zdaniem Borussia awansuje do europejskich pucharów) w poprzedniej kolejce bramkę strzelił i w tej kolejce również to uczyni.
Proponuje również zagrać under 2,5

Podpisuje się pod tym typem, chociaż typowanie Borussii mi nie idzie, nie wiadomo kiedy oni odpalą a kiedy się zbłaźnią. Mimo wszystko prolongowanie nowego kontraktu przez Marco jest świetną wiadomością dla piłkarzy,trenera i kibiców, coś takiego jest mega motywujące dla całej drużyny, jestem pod wrażeniem tego że pomimo takiej beznadziejnej sytuacji podpisując kontrakt dał impuls dla całej drużyny. To oznacza że identyfikuje się z klubem i nie zamierza nigdzie odchodzić,ani Real ani Bayern nie zdołały go skusić, brawo. Dzisiaj powinien coś ustrzelić.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dortmund - Mainz
Signal Iduna Park godzina 20:30 rozpocznie się dzisiaj spotkanie pomiędzy Dortmundem a Mainz, były zespół trenera Kloppa fakt jest jeden w mediach ostatnio za dużo złego powiedziano o Kloppie i jego możliwości zwolnienia bo działacze mają i będą mieć jeszcze cierpliwość do tego szkoleniowca który tydzień temu mógł trochę odetchnąć po zwycięstwie z Freiburgiem, w zespole gości nie zobaczymy Kariusa, Jairo, Christoph Moritz i Todor Nedelev. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Mainz 2:0 fakt jest jeden Dortmund zaczyna mieć nóż na gardle i te punkty w każdym spotkaniu będą ważne, przy dzisiejszym zwycięstwem będzie można uciec ze strefy barażowo-spadkowej i zacząć myśleć by pnąc się w góre ligowej tabeli, oby w tym meczu piłkarze gospodarze pokazali namiastkę sprzed tygodnia :!: Good Luck.

Dortmund: Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Gündogan, Sahin - Kampl, Kagawa, Reus - Aubameyang
Mainz: Kapino - Brosinski, Bell, Bungert, Bengtsson - Geis, Baumgartlinger - Clemens, Malli, Hofmann - Okazaki

Zwycięstwo Dortmundu @@ 1.54 ✅ ✅
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
Dortmund - Mainz

Wiele zostało powiedziane już na temat tego meczu. Znamy powołania, jedenastki, absencje, sędziego (Tobias Stieler).

Dortmund jest porażką jesiennej kolejki i to nic odkrywczego. Namiastką pozytywów jest między innymi wygrana ze słabym Freiburgiem, podpisanie długoterminowego kontraktu przez Marco Reus&#39;a i niezła forma Aubameyang&#39;a .

W mojej opinii to zbyt mało na nagły powrót do formy sprzed sezonów. Od dobrych kilku tygodni Dortmund to jeden wielki odwrócony value bet. Ich dzisiejsi rywale to Mainz, zespół z 13 miejsca który nie zachwyca, ale patrząc na postawę Dortmundu w tym sezonie to jest w zasięgu prawie każdej drużyny Bundesligi. W tym meczu zdecydowałem się postawić na over rzutów rożnych gości.
W ostatnich 5 spotkaniach przekroczyli linię, często zdecydowania. W ostatnich 5 wyjazdowych tylko raz, z Leverkusen.

W lini ataku zagra ich najlepszy strzelec, Okazaki, a patrząc na bardzo niską linię i bardzo słabą formę defensywy gospodarzy, sądzę, że typ całkiem sensowny.

over 2.5 rr Mainz 1.66 bet365 ✅✅ Już w pierwszej połowie
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
▶Borussia - Mainz
Ekipa z Dortmundu ostatnio wygrała bardzo ważne wyjazdowe spotkanie z Freiburgiem 0:3, teraz czas na wygraną przed własną publicznością na którą tak bardzo czekają kibice w całym Dortmundzie, ostatnie spotkanie wygrane u siebie to wygrana 1:0 z Hoffenheim. O zawodnikach którzy dzisiaj nie wystąpią w spotkaniu zostało wszystko napisane w postach powyżej.
Co do mojego typu:
Borussia zapewne tak jak w ostatnim spotkaniu z Freiburgiem, od pierwszych minut przejdzie do groźnych ataków i zapewne uda im się zdobyć prowadzenie w pierwszych 45-ciu minutach.
Moje propozycje:
Borussia @ 1.35
Do przerwy / Koniec meczu - Borussia/Borussia @ 1.72
 
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Bayern - Hamburg
Typ: Lewandowski strzeli 2 lub więcej
Kurs: 3,1
Bet365


Dzisiaj historyczny dzień dla Lewandowskiego, w Bundeslidze 150. mecz,dotychczas ustrzelił już 81 bramek (jako pierwszy obcokrajowiec zdobył taką dużą ilość bramek) Jestem przekonany ,że dzisiaj powiększy swój dorobek dzięki pomocy kolegów jak również trenera.

Mecz pokazał jak ciężko się gra Lewemu w Bayernie. Przy takim wyniku tylko 1 bramka, bardzo słabo.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
W 19 kolejce pisałem tak:
Hoffenheim - Werder
Ekipa Hoffenheim w roli dość zdecydowanego faworyta kursowego. Może się to okazać bardzo złudne. Werder nie jest drużyną, która &quot;leży&quot; Wieśniakom.

Zaledwie jedna wygrana w 14 spotkaniach to stanowczo za mało, by rozważać wchodzenie w Hoffe po takim kursie.
Po drugie ekipa z Bremy bardzo dobrze zaprezentowała się w meczu z Herthą. Stłamsili berlińczyków, totalnie dominując, zatem forma jest.
W tym mecz widzą mi się dwa bety: pierwszy z racji dużej różnicy kursowej idę w stronę Werderu, a drugi to liczba bramek. Obie drużyny nie posiadają solidnych defensyw. Hoffenheim nastawiony u siebie bardzo ofensywnie zatem powinno być otwarte widowisko, lecz kurs na powyżej 2.5 bramki, nie rozpieszcza, dlatego pozostanę tylko przy pierwszym becie
Werder X2 2.1✅- kurs zaczerpnięty z Bwin
zaciekawiło mnie także h2h w meczu Koln - Stuttgart


Jak widać dość specyficzne.
Co ciekawe, w tym sezonie, Kolonia na 22 zdobyte punkty zaledwie 6 zdobyła na własnych śmieciach. Z kolei VFB jest jedną z najlepiej punktujących drużyn po za domem.

VFB X2 1.62
✅ - kurs zaczerpnięty z Bwin
W tej kolejce także będę polował przeciwko Hoffenheim a zarazem na VFB
Hoffenheim - VFB
Nie będę się rozwodził, bo czas mnie nagli

Jak widać znowu niewygodny rywal dla Wieśniaków
kursy już lecą

VFB zamyka ligową tabelę, potrzebuje punktów jak powietrza, zatem spróbuję zagrać w stronę gości
VFB 3.92 ⛔ - kurs zaczerpnięty z Pinnacle

ciekawe h2h także w meczu B. Moenchengladbach - Köln

Remis 3.50 ⛔ 90 minuta....
 
annonymous 3

annonymous

Użytkownik
Witam,
Dzisiaj zapowiada nam sie kilka ciekawych spotkan, nie tylko w Bundeslidze.
Jednak ja upatrzylem swoj typ jak dla mnie w arcyciekawym spotkaniu, mianowicie pisze tu o Bayerze i Wolfsburgu. Mecz ciezki do wytypowania, bo obie druzyny sa fantastyczne, mozna powiedziec ze Lev ostatnio troche przygaslo nam, ale nie zapominajmy o tym, ze w domu sa nieobliczalni. Wolfsburg uwazany za faworyta tego spotkania przez &quot;znawcow&quot; i dziennikarzy i takie jest moje zdanie. W tym sezonie Wilki zrobily znaczacy krok do przodu w tym kierunku by Bundesliga nie byla jednostronnym widowiskiem Bayernu. Zakup Shurrle to dobry krok w ofensywie wilkow. Zawodnik szybki, z dobrym uderzeniem, dobrze wychodzi na pozycje umie zagrac fajna prostopadla pilke, wiadomo klasa jak na mistrza swiata.
Teraz cos odnosnie mojego typu, moze nie jest to jakis super pewniak czy cos w tym stylu, ale ma duze prawo powodzenia, Woflsburg pewnie nastawiony bedzie na kontry, mianowicie ze strzeli 2 bramki i widze tam kurs w granicach 2.4 a dokladniej 2.37. Ta druzyna potrafila wpakowac 4 bramki Bayernowi, i dokladnie to samo zrobila Z Bayerem tylko ze w domu. Na wyjazdach w Lever moze moj typ wydawac sie &quot;malo atrakcyjny&quot;, ale sila Wilkow w ofensywie naprawde napawa optymizmem i nie wiadomo do konca czego mozna sie spodziewac.. Ja to gram, wedlug mnie lepsze rozwiazanie niz typowanie na ktoras z druzyn.

Kto nie ryzykuje szampana nie pije :grin:
Wolf 1,5 + /2,37
Wolf 2,5 + /5,6 typ dla bardziej odwaznym
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
desperopb 129

desperopb

Użytkownik
Bayern Monachium - Hamburger SV

21 kolejka niemieckiej Bundesligi, zwróciłem uwagę na spotkanie Bayernu Monachium z HSV, gospodarze słabo rozpoczęli ten rok, od wysokiej porażki z Wolfsburgiem, remisu u siebie z Schalke i wyjazdowej wygranej ze Stuttgartem, 4 punkty w 3 spotkaniach dla tak klasowego zespołu to bardzo słaby wynik. Goście natomiast w 3 spotkaniach odnieśli 2 zwycięstwa. Jestem zdania, że warto zagrać handicap w stronę gości, Bayern nie przekonuje swoją obecną formą i goście mogą postawić im dzisiaj trudne warunki.
Według mnie Bayern nie wygra więcej niż 2 bramkami a co za tym idzie typ zostanie pokryty.

Typ: handicap 0:3 @1,91 HSV

Betsafe
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
▶Leverkusen - Wolfsburg
Przed nami zdecydowanie najciekawsze spotkanie 21 kolejki Bundesligi. Do Leverkusen przyjeżdża dziś wicelider - Wolfsburg, którego celem na pewno jest umocnienie się na pozycji wicelidera. Spotkania pomiędzy tymi drużynami często obfitowały w dużą ilość bramek, więc będzie to mój podstawowy typ na to spotkanie.
Obie drużyny dysponują bardzo dobrymi zawodnikami ofensywnymi, którzy na pewno dzisiaj będę chcieli coś strzelić.
Bayer: Bellarabi, Calhanoglu H. , Son Heung-Min czy nawet Kießling S. który może zacznie zdobywać regularnie bramki jak w ubiegłym sezonie.
Po stronie przyjezdnych chyba jeszcze mocniejsza ofensywa: de Bruyne K. - który jest ostatnio w wyśmienitej formie i to chyba w nim trener pokłada największe nadzieje przed dzisiejszym spotkaniem. Brazylijczyk Naldo, oraz pozyskany w tym oknie transferowym Niemiec - Schurrle , dla którego również będzie to bardzo ważne spotkanie, aby się &quot;pokazać&quot; niemieckiej publiczności.
W ostatnich 23 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami próg 2.5 bramek nie został pokryty zaledwie 3 razy oraz tylko 3 razy nie wystąpił BTS!!
Dlaczego dziś ma być inaczej? Skoro obie drużyny są bogate w ofensywę.
Podsumowując spodziewam się w tym spotkaniu wieeeeeeelu bramek.
Moje propozycje:
Powyżej 2.5 @ 1.73
Powyżej 3.5 @ 2.65
BTS TAK @ 1.57
Wolfsburg Lub Remis @ 1.66
Spodziewałem się w tym spotkaniu wiele bramek, tak jak pisałem w analizie, ale nie aż 9 !
// bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Bayer Leverkusen - VFL Wolfsburg
typ: over 2.5 + bts @ 1.95 Bet365 ✅
Mecz został już doszczętnie opisany. Takie nazwiska jak Calhanoglu, Bellarabi, Kießling, Son i Drmić strzeliły już 25 bramek z 30 zdobytych łącznie do tej pory. Po drugiej stronie de Bruyne, Dost, Naldo, Caligiuri (21 bramek) i nowy nabytek Schurrle który już dał o sobie znać w ostatnim meczu asystując przy bramce Kevina. Tutaj emocji nie może zabraknąć. Piłkarskie szachy zostawiamy na boku i szykujemy się na ataki z obu stron skutkujące bramkami.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Widzę, że idziecie w stronę Wolfsburga, jednak BayArena jest mało przychylna dla Wilków, w ciągu ostatnich 17 lat nie wygrali żadnego spotkania. W tym sezonie Leverkusen jest u siebie niepokonane. Ciężki mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
skols13 573

skols13

Użytkownik
Widzę, że idziecie w stronę Wolfsburga, jednak BayArena jest mało przychylna dla Wilków, w ciągu ostatnich 17 lat nie wygrali żadnego spotkania. W tym sezonie Leverkusen jest u siebie niepokonane. Ciężki mecz.
zgadzam się, a na dodatek Wilki na wyjeździe to całkiem inna drużyna niż na własnym boisku. Na wyjazdach strasznie się męczą, czego dowodem jest spotkanie z Frankfurtem. Ja czuje tutaj bramki obu ekip, czyli BTS do gry. Na rożne też na live można zapolować.
Jednak granie na zwycięstwo Wolfsburga odradzam, przynajmniej przedmeczowo, bo tak jak mówie, oglądam dość często ich w akcji i na wyjazdach graja znacznie słabiej niż u siebie.
 
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
Bayern - HSV 2(+3)ah/1,57

Nie przekonuje mnie gra Bayernu.Od początku tej rundy grają słabo jak na swój potencjał ,Lewy bez formy,Robben trochę nadrabia,ale i tak kursy są trochę dziwnie wystawione.Nie spodziewałbym jakiegoś pogromu w tym meczu,co prawda HSV słabo zaczęli rundę,przegrywając u siebie z Fc Koln(0:2),ale później wszystko wróciło na właściwe tory i kolejno 2 wygrane z Paderborn(3:0) i Hannoverem(2:1),nie są jakimiś ogórkami,żeby położyć się przed Bayernem i dać sobie wbić 5 bramek.Bayern w pierwszym meczu baty od Wolfsburga(4:1)zasłużone,później remis z Schalke(1:1) co prawda grając w osłabieniu,ale Schalke i tak dosyć długo utrzymywało się przy piłce,co jest niepodobne do przeciwników Guardioli. W ostatnim meczu wygrana ze Stuttgartem(2:0),ale nie jest to dla mnie jakiś wykładnik bo gospodarze tamtego meczu nie strzelili w tym sezonie jeszcze nawet gola.i też zaczęli bardzo słabo.Podejrzewam,że Hamburger może nawet coś strzelić dzisiaj na Allianz-Arenie,bo gra w Defensywie Bawarczyków nie wygląda najlepiej,tym bardziej mój typ wydaje się prawdopodobny,ale życzę też Lewemu,żeby w końcu się odblokował i coś ustrzelił ponieważ będzie to dla niego 150 mecz w Bundeslidze i fajnie by było udokumentować to jakimś golem.Podsumowując uważam,że oczywiście Bayern to wygra,ale na pewno nie wysoko.W przypadku wygranej Lewego i spółki 3 golami zwrot.

Bet365
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
▶Hannover - Padeborn
Gospodarze jeszcze nie zaznali smaku zwycięstwa w 2015 roku, okazja już jutro. Przeciwnik wydaje się być dobry aby odnieść upragnione ligowe zwycięstwo. Dlaczego? Padeborn to dopiero 16-sta drużyna Bundesligi, do tej pory zdołali uzbierać tylko 20 pkt, mało tego jest to najsłabsza drużyna Bundesligi w spotkaniach wyjazdowych, mają zaledwie 7 pkt i tylko jedno zwycięstwo. Hannover to niezła drużyna przed własną publicznością, w tym sezonie pokonali takie drużyny jak Schalke 2:1 czy Augsburg 2:0. Tak więc nie liczyłbym na to że dorobek punktowy gości ulegnie jutro zmianie.

Moje propozycje:

Hannover @ 1.85
Hannover (-1.5) @ 3.10 (dla odważnych)
Sorry za typ z ligi hiszpańskiej w tym dziale ! :]​
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Hertha - Freiburg
W stołecznej ekipie na koniec rundy jesiennej nie działo się zbyt dobrze. Wyniki były dość słabe i podobnie zaczęło się na wiosnę. Porażka z Werderem po słabiej grze, potem tylko 0-1 z Leverkusen...Przyszła jednak 20. kolejka i wygrana nad Mainz 0-2 na wyjeździe i to może być punkt zwrotny.
Grają u siebie z drużyną, która prezentuje się jeszcze gorzej od nich, jeśli tylko będą skuteczni, a zwykle są to powinni Burkiego pokonać i to nie raz. U siebie znacznie inna gra, będzie trochę presji, ale myślę, że sobie poradzą. Z resztą u obu klubów presja, ale na ten moment wydaje się, że to Hertha jest lepszą ekipą i to ona wygra ten mecz.
Hertha @ 2,05
Bet365
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Hannover gra slabo, ale i tak lepiej od Paderborn. Skonczyla sie euforia beniaminka i od dluzszego czasu SCP zmierza z powrotem ku 2 lidze. Nie strzelil gola od 4 spotkan, na wyjazdach dramat 1-4-5 6:20, a ostatnie 7 spotkan to 1:14. Hannover ma bardzo trudny terminarz w nastepnych paru kolejkach - wyjazd do Köln, u siebie z VFB, potem Bayern, Gladbach, Dortmund i sam Korkut mowil ze 3 punkty dzisiaj za wszelka cene. Pereira zacznie mecz od poczatku, a pokazal w drugiej polowie meczu w Hamburgu, ze bedzie sporym wzmocnieniem.

15.2. 17:30
Hannover 96 - SC Paderborn
Hannover @1.8 4/10 pinnacle
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom