>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

21. Kolejka Bundesligi 10-12.02.2012

Status
Zamknięty.
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Dokładnie liniowy się nie popisał,wynik mógł być zupełnie inny,jak to mówią biednemu wiatr w oczy wieje.Poziom meczu też pozostawiał wiele do życzenia,dużo niedokładności i chaos w obronie.Na jutro proponuję typ o niewysokim kursie ale dobry do dubla.Bayern w tej rundzie gra poniżej oczekiwań i jak to się mówi długo się rozkręca.
Bayern - Kaiserslautern Typ -gole w minutach 1-15 -nie padnie żaden gol @ 1,40 @ Sportingbet ⛔
Bayern - Kaiserslautern Typ - 1 drużyna poniżej 1,5 gola do przerwy @ 1,45 @ Sportingbet ⛔
Bayern - Kaiserslautern Typ - poniżej 1,5 gola do przerwy @ 1,70 @ Sportingbet ⛔
Oprócz ww typów dobrym typem wydaje się Mainz,miałem okazję oglądać w tej rundzie ich wszystkie mecze i wydają sie być ekipą dobrze zorganizowaną.W Dortmundzie myślę,że padnie sporo bramek,w obu drużynach ma kto strzelać,a obrona Leverkusen pozostawia wiele do życzenia
Dortmund - Leverkusen Typ - Over 2,5 @ 1,727 @ Sportingbet ⛔
Dortmund - Leverkusen Typ - Over 3,5 @ 3,00 @ Sportingbet ⛔
Dortmund - Leverkusen Typ - 1 drużyna Over 1,5 @ 1,533 @ Sportingbet ⛔
Mainz 05 - Hannover 96 Typ -1 @ 1,90 @ Sportingbet ⛔
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Werder Bremen - TSG 1899 Hoffenheim | under2.5 - 2,10 (Betsafe)✅

W poprzedniej rundzie grałem over samego Werderu opierając swój typ na sile ofensywnej Bremy - typ okazał się dobry, ale moja argumentacja nie znalazła odzwierciedlenia w grze.Mecz zagrali słaby, pierwsza bramka z kontry, druga po ładnej akcji i wykończeniu Pizzaro.Właśnie, ten zawodnik zadecydował o tym, że przywieźli punkt bo wcale nie przeważali w tym meczu, wcale nie byli lepszym zespołem - w zasadzie mocno rozczarowali.Teraz kilka czynników sprawiło, że bardziej realny w mojej opinii jest under.Tak jak wspominałem, Pizarro jest głównym sprawcą problemów bramkarzy drużyny przeciwnej, ale w sobotę go zabraknie bo dostał piątą kartkę i jest zmuszony pauzować.Zabraknie głównej siły napędowej ekipy Schaafa ponadto ten okres jest trochę dziwny dla Werderu - nie ma mnóstwo graczy takich jak Borowski,Prodl,Wesley,Naldo,Hunt, a Marin, Silvestre czy Boenisch przegrywają rywalizację z młodzieżowcami.Właśnie, sporo młodzieży w drużynie Schaafa, bo w meczu z Freiburgiem w defensywie grało trzech młodych graczy, w pomocy zadomowił się też Trybull.Myślę, że te wszystkie zmiany wpływają na grę drużyny - nie wygląda ona na razie fajnie, dość sporo szarpanej gry, mało kombinacyjnie i skutecznie.Start tej rundy też przeciętny, trzy remisy, dwa underowe, raczej mało ciekawe spotkania pod względem emocji.
Na Weser Stadion przyjeżdża Hoffenheim z nowym trenerem.Zmiana wydaje się ciekawa bo już dziś pisałem o Babbelu kilka ciepłych słów bo jest bardzo skutecznym szkoleniowcem.Po bardzo słabym starcie zmieniono trenera bo drużyna Wieśniaków zaczęła się cofać - straszny regres pod względem gry jak i wyników bo drużyna coraz bardziej popadała w przeciętność i nie przekonywała swoją grą.Nie liczę, że jutro Babbel już odmieni zespół, ale bardziej będzie to taktyka &#39;&#39;na przetrwanie&#39;&#39; - najbardziej przeszkadzać drużynie przeciwnej i nawet po brzydkiej grze wywieźć jakieś punkty.Nie dziwi mnie to bo nie jadą w roli faworytów także jakieś 0:0 będzie dla nich sukcesem.Awizuje się, że zagra Lakic w ataku, za nim Firmino, Johnson, Mlapa, zaś defensywnie usposobieni będą Rudy i Williams.Zapewne Babbel będzie musiał zwrócić uwagę na grę defensywną, nie mogą popełniać takich samych błędów jak w meczu z BVB, a jeśli to zadziała to raczej przy obecnej sytuacji drużyn widzi mi się tutaj under, na singla kurs akurat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Under zaproponowany przez Qozi na mecz Werderu wygląda ciekawie. Argumentów za tym kilka przedstawił jednak trzeba mieć na uwadze to, że to jednak Werder i defensywa nie jest najmocniejszym punktem. W dodatku w dalszym ciągu skład personalny nie budzi respektu. Arnautovic z Rosenbergiem postarają się o zastąpienie Pizzarro. Osobiście nie gram nic w tym meczu więc powodzenia ;)
Za to underowe rozstrzygnięcie widzę gdzie indziej.

VS
Stuttgart - Hertha
Typ : Poniżej 2,5gola @ 2,00 Expekt⛔5:0 ajj prawie ????​
Michael Skibbe ma niesamowitą serie jako trener zespołów w rundzie wiosennej. W poprzednim sezonie prowadził Eintracht Frankfurt i od momentu wznowienia rundy jego zespół nie strzelił gola w 8 meczach! Dopiero z Schalke przyszło przełamanie po jak sobie przypominam kuriozalnej bramce z własnej połowy :razz: Obecnie Hertha już co prawda jedną bramkę zdobyła w meczu z HSV, ale wyniki diametralnie podobne bo też jeszcze nie wygrali a indolencja strzelecka podobna. 4 mecze i 1 gol,do tego żadnego pozytywnego wyniku. 3 porazki w Bundeslidze i odpadnięcie w DFB Pokal.
Stuttgart z kolei wcale nie jest lepszy pod tym względem. 2 porazki w Bundeslidze + fartowny remis w Leverkusen po golu Harnika z 89min i odpadnięcie z Bayernem w DFB Pokal. Gra Stuttgartu to obraz nędzy i rozpaczy. Niby dobrzy zawodnicy jak Cacau, Ibisevic czy Harnik, a zero pomysłu na skonstruowanie porządnej akcji ofensywnej. Widziałem mecze VfB z Gladbach i Bayernem u siebie. Nic nie pokazali. Jeżeli do tego dodamy dobrych fachowców w bramce, bo Ulreich w tych meczach które widziałem bronił świetnei i był najlepszy w swojej drużynie. Do tego Kraft po przeciwnej stronie to można zakładać kolejny słaby mecz napastników. Tak więc ja tutaj mało bramek widzę, bo po prostu słabe zespoły trafiają na siebie.
Stuttgart : Ulreich - Boulahrouz, Niedermeier, Tasci, Sakai - Kvist, Gentner - Harnik, Schieber - Cacau, Ibisevic
Hertha : Kraft - Morales, Hubnik, Mijatovic, Kobiashvili - Ottl, Niemeyer - Ebert, Raffael, Ramos - Lasogga

Dortmund jest z pewnością faworytem potyczki z Bayerem, ale ten kurs jakby nie adekwatny do tego z kim przychodzi im rywalizować więc odpuszczam.
Bayern mimo że grał słabo to bez trudu powinien ograć Lautern, ale mogą być męczarnie. Kurs jak zwykle na Bayern że nie ma nad czym się zastanawiać.
Gladbach - Schalke to hit więc niech będzie dobre widowisko ;)
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Jak zobaczyłem kurs na BVB to prawie śniadanie na monitor wyplułem... Buki chyba nie widzą z kim oni grają. Bayer Leverkusen mimo, że w dołku z formą, to nadal bardzo solidna niemiecka marka. Pierwsza myśl - jedziemy na przekór! ????

Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen Obie drużyny strzelą Tak @ 2.00 WilliamHill ⛔

Nie będę szukał na siłę niespodzianki jeżeli chodzi o wynik meczu, ale na bramkę Aptekarzy stać z całą pewnością. Na pierwszy rzut oka fatalnie wygląda sytuacja kadrowa Bayeru. Nie zobaczymy dzisiaj Sama, Barnetty którego nie ma już długo i Derdiyoka ale myślę, że jego z powodzeniem jest w stanie zastąpić Kießling. Największa szkoda tego pierwszego bo to ważny dla ekipy skrzydłowy. Liczę, że może w końcu przebudzi się Schurrle który bramki w Mainz zdobywał seriami i stać go na dobry występ. W BVB trudno szukać wirtuozów gry defensywnej, trafiają im się czasem głupie błędy. Przechodząc już do ekipy Kloppa to ich siłą jest ofensywa i to powinien być otwarty mecz. Oni całe spotkanie grają do przodu i nie zadawalają się prowadzeniem 1-0. Są w wysokiej formie dlatego swoją część BTSa powinni bez problemu pokryć. Na Signal Iduna Park ostatnio bramkę było w stanie strzelić Hoffenheim więc nie widzę argumentów za tym, żeby nie było na nią stać Bayeru. Kurs bardzo zachęca do gry, dla porównania najwyższy aktualnie dostępny kurs na over 2.5 to 1.53 w Pinnacle. To co BVB samo ma to pokryć? ;) Jeszcze w kwestii składu gospodarzy - nie zagra dzisiaj Bender i Goetze ale to też już absencja długoterminowa.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
ile padnuie goli ?
Typ: więcej niż 3,5
Kurs: 2,55
bwin

W dzisiejszym pojedynku z udziałem naszych rodaków stawiam na over 3,5 bramek Dortmundczycy w ostatnich czterech meczach strzelili czternaście bramek. Ostatni mecz w którym niestrzelili bramki miał miejsce w sierpniu 2011 roku właśnie z Leverkusen. Ekipa ta zawsze stawiała opór gospodarzom dzisiejszego pojedynku. W ostatnich czterech meczach Leverkusen padło czternaście goli więc jedni i drudzy gdy grają na brak bramek niemożna nażekać.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Piłka nożna, Niemcy Bundesliga
Dortmund - Leverkusen
typ: Dortmund powyżej 3,5 gola
kurs: 5,00
Bet365

Lider z Dortmundu podejmuje dzisiaj 6 ekipę Bayeru Leverkusen. Dla gospodarzy mecz jest bardzo ważny bo Bayern podejmuje dzisiaj u siebie słabiutkie Kaisseslautern i 3pkt dla bawarczyków to raczej formalność. Ekipa z Leverkusen już za 4 dni podejmie na swoim stadionie ekipę Barcelony i myślę, że piłkarze myślami już są w tamtym spotkaniu. Awans do LM w przyszłym sezonie jest już praktycznie przekreślony bo 9 pkt straty do 4 Borussi M&#39;gladbach nie wróży nic dobrego. Tak więc nie muszą się dzisiaj za bardzo spinać. Borussia jak już wspomniałem musi wygrywać u siebie jeśli marzy o obronieniu tytułu bo Bayern w końcu złapie formę. Jeśli idzie o osłabienia w obu zespołach to w Dortmundzie nadal nie zagra Goetze poza nim skład jest praktycznie najsilniejszy jaki może wystawić Klopp. W Bayerze nie zagra Kadlec, Derdiyok i Sam, tak więc solidne osłabienie. Statystyki meczów wyjazdowych Bayeru w tym sezonie nie sprzyjają typowi bo Bayer na wyjazdach za wiele nie traci. Nawet Bayern będący w gazie zdołał tylko wbić 3 bramki. Jednak jak wspominałem wcześniej liczę na brak motywacji w tym meczu i brak koncentracji mając na uwadze mecz w LM. Borussia pewnie od początku zagra odważnie i jeśli w ciągu pierwszych 30 minut strzelą bramkę to o typ jestem spokojny. Na końcówkę wejdzie pewnie Barrios, który też cos namiesza w przodzie i powinno być dobrze. 4 bramki to sporo, ale Borussia jak się rozkręci to może i wbić nawet z 5. Liczę na fajne widowisko i bramki z obu stron.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
No i jest pierwszy gol Sobiecha w Bundeslidze, kiedyś pamiętam strzelił już bramkę dla Hannoveru ale w Lidze Europejskiej w meczu o nic zdaje się ale szczegół. Oczywiście teraz gol o wiele ważniejszy bo w ostatnich minutach ratuje remis Hannoverowi w wyjazdowym meczu. Ciekawie się robi, bo Sobiech strzelając dziś bramkę zapukał do drzwi o nazwie Euro 2012, nie wiem jak tam Brożek ale i tak Smuda powinien mieć przynajmniej dwie alternatywy dla Lewandowskiego wiec fajnie.

Co do BVB to ten nowy sponsor zepsuł im koszulki...
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
http://www.dailymotion.com/video/xojt4v_www-todayfoot-com-ma-1-1-ha-11-02-2012_sport#from=embediframe
tutaj bramka Artura Sobiecha, widać, że była to tylko formalność, ale piłka znalazła w polu karnym naszego piłkarza i fajnie, że ustrzelił coś wreszcie tym bardziej, że bramka daje punkt ekipie Hannoveru
W Monachium mieliśmy bardzo spokojny mecz widać Bayern na luzie nie forsował tempa no i mecz zagrany na 50-60% więc i wynik niewysoki.
Hertha natomiast katastrofa ciekaw jestem jak długo jeszcze działacze będą mieli cierpliwość do szkoleniowca Skibbe, choć ten powiedział, że gdyby spadł z Herthą do drugiej ligi to już nigdy na ławce by nie zasiadł, ciekawe co lepsze ????
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
HSV (0) @ 1,79 Pinnacle ✅

Wspominałem o zespole z Koloni w zeszłej kolejce, nic się nie zmieniło a mecz z FCK jeszcze bardziej mnie utwierdził w tym przekonaniu, piłki nie umieją utrzymać, brakuje wykończenia , jedynie bramkarz broni niesamowite piłki. HSV z nowym trenerem odnalazło właściwe tory, nawet Guerrero zaczął używać mózgu na boisku, obrona z bramkarzem stanowią dobry kolektyw a w ofensywie staranny atak za atakiem w końcu przynoszą gole. HSV w przeciwieństwie do gospodarzy może wykorzystać dodatkowego powera z ławki w postaci Sona i Ilicevica. Dużych szans gospodarzy nie widzę, HSV potrzebuje punktów by awansować do górnej połowy tabeli, murawa zmrożona w dodatku nie odpowiada Koziołkom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom