>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

21. Kolejka Bundesligi 10-12.02.2012

Status
Zamknięty.
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
21 KOLEJKA


Po rozgrywkach w środku tygodnia (DFB) czas na rozgrywki ligowe. Ciekawie będzie na pewno w spotkaniu Dortmund -Leverkusen oraz w potyczce Gladbach z Schalke . Warto dodać,że ta ekipa oraz Bayern zagrają w przyszłym tygodniu w pucharach. Spotkanie z serii za 6 pkt będzie miało miejsce w Augsburg gdzie tamtejsi gospodarze podejmą ekipę z Bawarii czyli Nurnberg. Zapraszam do komentowania i pisania analiz.
 
K 6

kursa

Użytkownik
Witam.Na pierwszy plan biorę mecz Wolsburg-Freiburg.Wilki to drużyna nieobliczalna ale bardzo dobrze grająca na włąsnym terenie.Nie przegrali bodaj 5 ostatnich meczów u siebie z czego 3 wygrali.Freiburg w ostatniej kolejce mocno zaskoczył ale i Werder rozczarował.W tym piątkowym meczu typuje zdecydowane 1 po dobrym kursie.

Rozsądnym typem wydaje mi się również over 2.5 w meczu Mainz-Hanover96 ale tutaj jeszcze trzeba pomyśleć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
t0mson jak to nie ma hitów kolejki, przepraszam bardzo a Gladbach - Schalke? ???? odnośnie tego meczu to na pewno zapowiada się świetne widowisko i nie wiem czy ktoś będzie w stanie wytypować zwycięzcę tego meczu, faworytem ze względu na własne śmieci jest drużyna Źrebaków, Schalke w ostatnim meczu z Mainz bardzo nieporadne, ten wynik może mieć wpływ na lepszą grę Schalke i mobilizację. Dla mnie Gladbach robi wrażenie i mimo wszystko wydaję mi się, że mecz będzie przebiegał pod ich dyktando, a o wyniku może zadecydować jedna akcja...
Analizując spotkanie Wolfsburg - Freiburg trzeba będzie rozważyć kilka szczegółów, o których pisałem w zeszłej kolejce opisując obie drużyny, i tutaj również nie pozostawiam Freiburga bez szans, Wolfsburg walczy o honor i prestiż, liga europejska w zasięgu punktów w tabeli, ale czy z takim stylem można coś ugrać tego nie wiem. Przede wszystkim Wilkom brakuje skuteczności, a jeśli Freiburg znów zagra tak walecznie to punkty może jakieś wpadną opcja na Freiburg jak najbardziej do rozważenia.
Stuttgart - Hertha tu mamy mecz dwóch niespełnionych drużyn, po przyjściu Skibbe do Berlina Hertha wcale nie gra lepiej, by nie powiedzieć nawet, że gorzej... nie odważę się typowania tego meczu 1x2, ale podoba mi się opcja powyżej 2.5 gola, mecz powinien być otwarty i ładny dla oka,
Bayern - Kaiserlautern tutaj nie ma o czym pisać, Bawarczycy kolejny raz nie dadzą plamy, chyba szykuje się rozbicie przeciwnika....
Borussia - Bayer tutaj kursy na Dortmundczyków również nie powalają, Bayer to ekipa, która wygrała w tamtym sezonie na Signal Iduna Park grając konsekwentny futbol, nie twierdzę, że i tym razem wygrają, ale to wciąż ta sama wyrównana drużyna co w ubiegłym roku i po takich kursach na BVB szkoda w ogóle obstawiać...
Mainz - Hannover do ekipy z Moguncji wypożyczony z Borussi Zidan już w debiucie zabramkował i Mainz wywiozło niezwykle cenny punkt z Gelsenkirchen, tutaj zapowiada nam się również ciekawy mecz, dwóch wyrównanych drużyn, bliżej mi tutaj do ekipy z Hannoveru, ale na ten moment nie napiszę nic więcej, bliżej soboty analizy będą postępować ????
Werder - TSG no i ten Werder, który nie wygrał we Freiburgu po wyrównanym meczu, teraz już powinien nie stracić punktów z Hoffenheim, których forma ostatnimi czasy bardzo mizerna, liczę na przebłysk Bremeńczyków i jakieś efektowne zwycięstwo, bo nie widzę jakichś większych szans Wieśniaków na wywiezienie punktów z Bremy,
o pozostałych dwóch meczach w niedzielę również coś postaram się napisać kolo soboty-niedzieli
t0mson/ Faktycznie, lekko zmęczony byłem po robocie dlatego taka gafa. Przyznaję racje ;)
 
K 6

kursa

Użytkownik
Stuttgart - Hertha tu mamy mecz dwóch niespełnionych drużyn, po przyjściu Skibbe do Berlina Hertha wcale nie gra lepiej, by nie powiedzieć nawet, że gorzej... nie odważę się typowania tego meczu 1x2, ale podoba mi się opcja powyżej 2.5 gola, mecz powinien być otwarty i ładny dla oka

Wydaje mi się ,że bardziej opłacalne jest czysta 1 VFB jakieś tam punkty wywiozło z terenu aptekarzy a tak jak napisałeś Hertha to dno.Ja tu jestem w 100 % za Stutgartem.

Stuttgart - Hertha tu mamy mecz dwóch niespełnionych drużyn, po przyjściu Skibbe do Berlina Hertha wcale nie gra lepiej, by nie powiedzieć nawet, że gorzej... nie odważę się typowania tego meczu 1x2, ale podoba mi się opcja powyżej 2.5 gola, mecz powinien być otwarty i ładny dla oka,
Wydaje mi się,że bardziej się opłąca zagrać czystą 1.Hertha nic nie gra a VFB już coś tam gra (2:2 w Leverkusen) więcj ja tu jestem za VFB.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Analizując spotkanie Wolfsburg - Freiburg trzeba będzie rozważyć kilka szczegółów, o których pisałem w zeszłej kolejce opisując obie drużyny, i tutaj również nie pozostawiam Freiburga bez szans, Wolfsburg walczy o honor i prestiż, liga europejska w zasięgu punktów w tabeli, ale czy z takim stylem można coś ugrać tego nie wiem. Przede wszystkim Wilkom brakuje skuteczności, a jeśli Freiburg znów zagra tak walecznie to punkty może jakieś wpadną opcja na Freiburg jak najbardziej do rozważenia.
Wolfsburg to typowa ekipa własnego boiska. U siebie są trudnym rywalem dla każdego i ciężko tam o jakiekolwiek punkty. Potyczkę z Gladbach widziałem i zaprezentowali się dobrze szczególnie w ofensywie a to jest klucz do pokonania Freiburga, który ma obronę dziurawą jak ser szwajcarski. Ostatnim razem to Werder zagrał fatalnie, mało okazji nie wykorzystany potencjał w ofensywie dlatego tak się skończyło. Zauważ,że Freiburg gorzej gra na wyjazdach a niżeli u siebie. Teraz będzie dużo ciężej dla przyjezdnych a niżeli ostatnio w spotkaniu z Werderem. Pooglądają jak Wolfsburg gra u siebie i ile stwarza okazji, wyciągnij wnioski jak z Freiburgiem grają ekipy usposobione dobrze w ofensywie.Takie moje krótkie przemyślenie. Typu nie neguję ale myślę, że drugi raz z rzędu w dodatku z takim rywalem nie urwą punktów.Krmas i Putsila są kontuzjowani.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
t0mson może faktycznie wygląda to tak jak piszesz, też z początku miałem taki punkt widzenia na to spotkanie, ale postanowiłem znów spojrzeć zgoła inaczej, wszystko się zgadza, trochę liczę, że Freiburg wreszcie na wyjeździe pozostawi dobre wrażenie, gdyż pamiętamy, że w zeszłym sezonie lepiej im się wiodło na obcych terenach aniżeli u siebie, weźmy również pod uwagę fakt, że inaczej się gra z drużynami z czołówki a inaczej z tymi z dołu tabeli, Freiburg już raz pokonał w tym sezonie Wolfsburg 3-0, tak wiem, że ten Wolfsburg w tamtej rundzie był tragiczny itd... aczkolwiek trzymam się tego, że Freibrug musi szukać punktów wszędzie i na wszystkie sposoby, dlatego jeszcze raz opcja X2, po dobrym kursie
a co do meczu Wilków z Gladbach to Favre przyzwyczaił nas do gry defensywnej, gdzie dają szansę wykazania się rywalom i spokojnie czekają na swoje okazje, btw Wolfsburg tam strzelił bramkę wg mnie niesłuszny spalony i kto wie, Wilki mnie niczym nie przekonują, bo w końcu od takich zespołów wymaga się wyników, dobrych wyników. Freiburg musi natomiast walczyć w każdym meczu na 110%
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Moim zdaniem warto przyjrzeć się meczowi Gladbach z Schalke. Po pierwsze Gladbach grało dziś w Pucharze Niemiec, nie znam się mocno na Bundeslidze ale z mojej niewielkiej wiedzy na temat drużyn, wnioskuje, że Gladbach nie wytrzyma meczu co 3 dni. A Schalke odpoczywa i przygotowuje się do wyjazdu. Z tego co wiem to mają rachunki do wyrównania właśnie związane z Pucharem Niemiec. Gospodarze na pewno będą mieli w nogach dzisiejsze 120 minut. Wolfsburg jakoś nigdy mnie nie przekonywał ale myślę że over 2.5 spróbować można. Bardzo duży kurs na Leverkusen ale tutaj od razu drugie pytanie czy Bayer nie odpuści trochę i nie skupi się już na meczu w ramach Ligi Mistrzow który już we wtorek z Barcelona. Kurs na Bayern to jakąś kpina i nawet nie chce mi się czegoś tam szukać. Ogólnie teoretycznie kolejka wydaje się prosta do typowania.
 
N 1

necrosis

Użytkownik
Moim zdaniem Mainz jest jednym z pewniaków w tej rundzie i można nad nimi myśleć co udowodnili w spotkaniu z Schalke. Mieli bardzo słabą pierwszą rundę. Nie mogli przełamać nie moc zwycięstwa chociaż nie grali tak źle. Wszystko wskazuje że przełamali się i zaczną gromadzić punkt na swoim koncie.
Mainz - Hannover 1 1.90
 
zieliiii 28

zieliiii

Użytkownik
Co do meczu Werder - Hoffenheim, niby kurs na Werder korzystny (około 1,80) ale trzeba mieć na uwadze to że w tym meczu nie wystąpi najlepszy strzelec Werderu - Claudio Pizarro. Hoffenheim nie ma się z czego cieszyć bo oni tez nie będą mogli skorzystać ze swoich dwóch najlepszych strzelców ( Salihovic i Babel) . Tak więc w tym meczu może wystąpić sytuacja że nie zobaczymy żadnych bramek bo nie będzie miał ich kto strzelać... ???? .
Edit: Holger Stanislawski zwolniony z Hoffenheim. Teraz nie wiadomo jak to podziała na drużynę, mogą dostać skrzydeł żeby jak najlepiej pokazać się nowemu trenerowi ale może też wystąpić taka sytuacja że piłkarze mieli bardzo dobre relacje z trenerem i po jego zwolnieniu mogą wpaść w dołek.
Moim zdaniem za dużo niejasności żeby obstawić te spotkanie ???? .
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Borysiuk nie gra od razu mówię ale żadne to osłabienie bo jego pierwszy występ już pomijając czerwoną można ocenić na niedostateczny. Świerczok pewnie z ławki, a szkoda bo lubię chłopaka bo jest &quot;młody kozak&quot; :].

Co do typu to nie mowy, by Kaiserslautern coś ugra w Monachium. Bayern bez Bastiana ale trzeba zwrócić uwagę na to, że oni cały sezon grają bez swoje podstawowego defensywnego pomocnika bo jesienią też wyleciał po kontuzji. Bayern odpala wszystkie armaty, już w zremisowanym spotkaniu z HSV wszytko wyglądało dobrze, a ze Stuttgartem zagrali jak z pachołkami chociaż brakowało &quot;kropki nad i&quot; mimo to 2-0 było. Kaiserslautern masakryczne problemy ze skutecznością, strzelili w tym sezonie tylko 15 goli to jak na Bundesligę jest bardzo mało, co prawda sprowadzili nowych napastników, Wagner jest tu chyba największym wzmocnieniem ale on mnie nie przekonuje i uważam, że on też nie będzie strzelał. Bayern musi ten mecz wygrać, z uwagi na to iż grają na AA to przyciśnie FCK tak, że zawodnicy rywali nie będą mieli nic do powiedzenia. Zresztą każdy wie jakim klubem jest Bayernem i jakie oczekiwania są wobec nich w spotkaniach u siebie. Robben przesiedział cały mecz w DFB-Pokal na ławce i się strasznie zagotował, urodziło mu się kolejne dziecko wiec na pewno strzeli bramkę.

Team 1 - wygra do zera? Typ:Tak Kurs:1,8
Bwin
Robben strzeli Typ:Tak Kurs:1,75 Bwin




Oba zespoły mają ostatnio bardzo duże problemy ofensywne. Werder bez pomysłu na wygrywanie, nie wygrała nic z trzech ostatnich spotkań ligowych mają rywali o wiele niżej notowanych, na dodatek będących bez formy mówię tu o Kaiserslautern i Freiburgu, z tymi ostatnimi Brema szczerze remis wywalczyła po dwóch golach z kontry i to byłoby na tyle z gry. Hoffenheim wczoraj przegrała z Furth i mogę nieskromnie powiedzieć ale spodziewałem się tego, bo Wieśniaki są kompletnie pod farmą, Kicker dziś napisał &quot;Das Aus für Stanislawski!&quot; co tłumaczy się: Koniec Stanisławskiego!. Ważny jest też brak Pizarro, który ostatnio został zawieszony za piątą kartkę, brakuje też Hunta który gra pierwsze skrzypce na rozegraniu, generalnie w Bremie masa kontuzji i skład zwłaszcza w środku pola jest mocno przetrzebiony. Myślę, że w tym spotkaniu zbyt wiele goli nie padnie, under 3 jak Bundesligę jest odważny ale nie spodziewam się goli wcale, może max 1-1 bo w to że któraś z drużyn jest wstanie strzelić dwie bramki to nie wierzę.

edit// trener Wieśniaków zwolniony ale podtrzymuje typ

Werder Bremen - 1899 Hoffenheim Typ: Under 3 Kurs: 1,6
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
groven 2,2K

groven

Forum VIP

1.FC Koeln - Hamburger SV
0:1

Typ: 2
Kurs: 2,25

Wpada w oko dość spory kurs na Hamburg. Puki co 1.FC Koeln wyżej notowane. A kurs jest na nich niższy. Rzadko się spotyka taka sytuację. Grają przy własnych kibicach, ale Hamburg pragnę zauważyć lepiej poczyna sobie na wyjazdach niż na własnym obiekcie. Tutaj widzę bardzo wyrównane spotkanie z lekką przewagą w kierunku gości. Po wpadce 1:5 z Dortmundem już nikt nie pamięta w Hamburgu, przyszła później wygrana i remis z Bayern Munchen. To spory wyczyn. Pierwsi gola zdobyli piłkarze HSV, w 23. minucie Jacopo Sala trafił do siatki Bayernu i gospodarze niespodziewanie prowadzili w starciu z wielkim rywalem. W drugiej odsłonie przyjezdni rzucili się do odrabiania strat, ale kolejne okazje nie przynosiły gola. Wreszcie do bramki Jaroslava Drobnego po zamieszaniu po rzucie rożnym trafił Ivica Olić, niegdyś ulubieniec trybun w Hamburgu. Więcej bramek już nie padło. Gospodarze mowa o ekipie z Kolonii nie błyszczą formą. Wymęczone 0:1 z Kaiserslautern, ale wcześniej 3 porażki w których stracili w sumie 8 bramek a strzelili 1. To przemawia do mnie i powoduje że zaryzykuję w ten weekend na Hamburg. Mecz dopiero w niedzielę o godzinie 17:30.


VFL Wolfsburg - SC Freiburg 3:2

Typ: 1
Kurs:
1,73

Po odejściu Papiss Cisse do Newcastle, czyli największej gwiazdy gości, okazuje się że nagle nie ma kto strzelać bramek dla SC Freiburg. W dodatku Freiburg na Volkswagen-Arena zagra bez kontuzjowanych Pavela Krmasa, Antona Putsily, Juliana Schestera i Garry Dembele. Braki jak widać dość duże. Mecz zobaczymy na kanale Eurosport 2, o godzinie 20:30. Jest wprawdzie Makiadi Cedric, Schmid Jonathan czy Ginter Matthias, ale są to typowi pomocnicy, walczaki w środku pola bez ciągu na bramkę. Brakuje typowego rasowego napastnika. A bez takich ciężko wygrywać mecze. Dzisiaj VFL Wolfsburg niesiony dopingiem własnych kibiców jest zmuszony powalczyć o zwycięstwo. Kolejny ligowy mecz drużyna Freiburga zagra z Bayernem Monachium i wtedy będzie zdecydowanie trudniej o punkty niż dzisiaj. Gospodarze po zdobyciu 3 punktów w dzisiejszym spotkaniu mogą awansować nawet o 2 pozycje w górę wyprzedzając ekipę Köln oraz Hoffenheim. Przynajmniej do jutra ;) Goście też mają szansę wydostać się ze strefy spadkowej, ale nie dzisiaj. Jak wspomniał pawelek78 w poście poniżej drużyna Wilków u siebie gryzie niemal każdego,
Grają rewelacyjnie wręcz na swoim stadionie...
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
VFL Wolfsburg - SC Freiburg
Typ: Wolfsburg
Kurs: 1,67
bwin
Z dzisiejszych spotkań wybrałem pojedynek z Bundesligi. na stadionie Volkswagen Arena o godzinie dwudziestej trzydzieści VFL Wolfsburg podejmie Freiburg. Ja liczę na zwycięstwo gospodarzy. Zajmują oni obecnie w tabeli dziesiąte miejsce z dorobkiem dwudziestu czterech punktów. Grają rewelacyjnie wręcz na swoim stadionie zdobyli tu dwadzieścia punktów zaś na wyjazdach tylko cztery. Stracili też tylko dziewięć bramek u siebie. Mają w kadrze też Mario Mandzukica który ma na koncie osiem trafień i liczą na niego także i w tym pojedynku. Rywal z kolei zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Ostatnie dwa wyjazdowe ligowe pojedynki zakończyły się wysokimi porażkami z FC Koeln zero do czterech i FSV Mainz jeden do trzech. Ogółem na wyjazdach Freiburg ugrał pięć punktów w dziewięciu meczach i stracił w nich dwadzieścia osiem bramek co jest najgorszym rezultatem. Ale jeśli najlepszy napastnik w ekipie Stefan Reisinger ma na koncie trzy bramki w szesnastu meczach to o czym tu marzyć. Ostatni ich ligowy pojedynek w ubiegłym sezonie gdy gospodarzem był Wolfsburg zakończył się rezultatem dwa do jednego po dwóch bramkach Brazylijczyka Grafite który gra obecnie w Al Ahli a dla rywali bramkę strzelił Senegalczyk Papiss Demba Cisse którego też niema już w kadrze. Ja dzisiaj liczę na podobny rezultat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
m0nki 187

m0nki

Użytkownik
Dzisiejszego wieczoru o godzinie 20:30 na Volkswagen Arenie na przeciwko siebie staną drużyny miejscowego VFL Wolsburg oraz SC Freiburg. Tak jak już wyżej zostało napisane gospodarze są niesamowicie mocni na własnym boisku, o czym świadczy chociażby ich bilans w tym sezonie (6-2-2 Bramki: 15-9), co przy wyjazdowym bilansie Freiburga (1-2-6 Bramki: 11-28) wygląda dość imponująco i powinno się przełożyć. Podzielając zdanie użytkowników wyżej uważam, że Wolfsburg powinien wygrać, jednakże równocześnie uważam, że dobrym typem może okazać się, że goście nie strzelą bramki oraz under 2,5. Wyżej wymienione typy opieram głównie na podstawie braku już we Freiburgu Cisse oraz kontuzji, o których wspominał wyżej Groven (zwłaszcza Schuster, Putsila i w mniejszej mierze Dembele), tak więc siła rażenia zespołu gości wygląda na papierze mizernie. Jednocześnie nie chce mi się wierzyć, że Wolfsburg miał tu wygrać większą różnicą bramek niż dwiema. Wiążąc obie sytuacje wychodzi mi wspomniany wyżej under 2,5.
Moją uwagę przykuła również linia kartek wystawiona przez bet365 na ten mecz, a mianowicie 3,5 (lub azjatycka 4). Sędzią dzisiejszego meczu jest Pan Christian Dingert, którego średnia w tym sezonie w Bundeslidze wynosi 3,43 kartki na mecz, natomiast uwzględniając wszystkie rozgrywki prowadzone przez tego Pana to jego średnia wynosi 3,78 kartki na mecz. Średnia Wolfsburga w tym sezonie wynosi 2,15 kartki na mecz, natomiast Freiburga 1,8 kartki na mecz. Co ciekawe Dingert prowadził w rundzie jesiennej mecz pomiędzy tymi drużynami i pokazał wtedy co prawda tylko 2 kartki - obie dla Wolfsburga, jednakże uważam, że dzisiaj zobaczymy mecz walki. Obie drużyny mają dzisiaj o co walczyć i uważam, że podejdą z dużym zaangażowaniem, wolą walki, delikatną nutą agresji (jak już wyżej wspomniano Freiburg walczy o wydostanie się ze strefy spadkowej, natomiast zespół gospodarzy jeśli dzisiaj wygra to ma szanse awansować o 2 lokaty - na 8 pozycję), dlatego uważam, że powyżej 3,5 kartek powinniśmy ujrzeć w dzisiejszym meczu.
VFL Wolfsburg - SC Freiburg
Propozycje:
a) Gospodarze wygrają @1,70
b) Goście nie strzelą @2,50
c) Tylko gospodarze strzelą @2,87

d) Under 2,5 @2,07 lub mniej ryzykownie under 3,0 @1,65
e) Over 4 kartki (przy 4 kartkach zwrot) @1,95 lub mniej ryzykownie over 3,5 kartki @1,61
Bukmacher: Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
VFL Wolfsburg - SC Freiburg
Wolfsburg u siebie, więc na pewno będzie groźny mnóstwo okazji do strzelani bramki, Freiburg na wyjazdach słabiutko, trzeba będzie walczyć w środku pola i nastawić się na grę z kontry. Nie grać oczywistych typów, jakim wydaje się być Wolfsburg, że nic nie może im się takiego stać ze słabiutkim Freiburgiem, otóż może. Ktoś napisał, że nie ma Cisse i nie ma kto strzelać bramek, otóż w trzech ostatnich spotkaniach bez Senegalczyka Freibrug zdobył przynajmniej jednego gola, więc jeśli będzie okazja to i coś wpaść powinno. Wolfsburg to ekipa niespełniona jak już zresztą pisałem, winni zajmować miejsce w czołowej szóstce, a nie okupować dolną część tabeli. Pieniędzy ekipie z Dolnej Saksonii nie brakuje co pokazały transfery w przerwie zimowej (wg Kickera ponad 27mln euro wydane w okienku transferowym) no i ten niewykorzystany potencjał ukazują tylko w jakim dołku jest drużyna Felixa Magatha. Wszystko więc w rękach trenera, by wreszcie dobrze poukładać grę zespołu. We Freiburgu podoba mi się postawa trenera Christiana Streicha, który zdaje sobie doskonale sprawę z sytuacji klubowej i kadrowej drużyny, potrafi wpoić w swoich zawodników niesamowitą wolę walki przy tym samym nie wywierając na nich presji wyniku. Freiburg musi walczyć o utrzymanie, ale wiedzą też w klubie, że w takich meczach są skazani na porażkę, co powoduje, że nie muszą skupiać się na niczym innym jak tylko na grze. Wolfsburg wielkie pokładane nadzieje, no i w dzisiejszym meczu chyba jeszcze większa presja na zawodnikach, jak przed tygodniem z Monchengladbach, co przy panujących warunkach amtosferycznych również może mieć wpływ na jakość gry. W ekipie gości nie wystąpią dziś ze względu na urazy Putsilia oraz Krmas, martwiąca może być nieobecność tego drugiego, który podtrzymywał linię defensywną, ale trzeba będzie sobie radzić bez niego. Cóż wszyscy wiemy jak gra defensywa Freiburga, mimo to patrząc na rundę jesienną 3-0 na własnym obiekcie robi wrażenie. W ekipie Wilków braknie Madlunga, Hitzpelgera, Polaka i Vierinhy .Liczę, że Freiburg podejdzie z odpowiednim nastawieniem do meczu, natomiast na Wolfsburg z meczu na mecz nakładana jest coraz większa presja i kto wie jak to się odbije na zespole. Kolejny raz spróbuję na Freiburg, aczkolwiek typu nie polecam, gdyż wszystko okaże się na boisku ;)
Typ: Freiburg lub remis @2.38 ⛔
edit// dobra pierwsza połowa Freiburga, w drugiej dominacja gospodarzy, mecz mógł się podobać, aczkolwiek wynik mógłby być trochę inny gdyby pan asystent wiedział co robi, nie będę komentował jego decyzji i tego jak skrzywdził gości
Bayern Monachium - FC Kaiselsautern
Nie przepadam za graniem na Bayern, gdyż kursy w większości przypadków są zaniżane i nieadekwatne do sytuacji, aczkolwiek obecne warunki zmuszają mnie do zagrania zwycięstwa Bayernu z handicapem. Bawarczycy po słabym starcie rudny wiosennej tylko 4 punkty w trzech meczach stracili pozycję lidera na rzecz BVB i to również będzie bolcem do jutrzejszej spiny Monachijczyków. Nie ma co gdybać ani rozpisywać się, goście grają słabo, brak zwycięstwa od dziesięciu meczów. O ile remisy z Werderem i Augsburgiem były dobrymi wynikami, o tyle ostatnia porażka z Kolonią, spowodowała, że w klubie zrobiło się nerwowo. Perspektywy nie poprawia na pewno sobotnie spotkanie z Bayernem, w którym goście będą tylko statystami w grze gospodarzy. W drużynie Bayernu nie ujrzymy na pewno jutro Bastiana Schweinsteigera, który doznał urazu w meczu pucharowym i to by było na tyle poważnych osłabień. Po powrocie do gry Riberiego gra wygląda zdecydowanie lepiej. Nie spodziewam się nic innego jak natarcia Bayernu od początku spotkania i obrony Częstochowy przez Kaiserslautern. Duet R-R na skrzydłach zrobi swoje dokładając Gomeza, Mullera, Krosa i ofensywnie grajacego Lahma, powinniśmy ujrzeć jutro rozbicie Kaiserslautern w drobny mak. Jako, że to Bayern to i stawka nie duża. A i ważny szczegół póki nie gra liga mistrzów Bayern może skupić się na lidze i nie musi oszczędzać sił, co również miało wpływ na zagranie przeze mnie tego typu
Typ: Bayern(-2,5) @2.36 ⛔
Bayern(-3) @3.10

Stuttgart - Hertha Berlin
Pojedynek z cyklu, albo wy nas, albo wy nas. Obie ekipy &quot;przodują&quot; w tabeli punktowej na przestrzeni ostatnich dziesięciu spotkań ligowych, zdobywając kolejno 6pkt Stuttgart i 7 punktów Hertha, co jest wynikiem fatalnym i nie ma o czym mówić. Zacznijmy od sytuacji kadrowej, w drużynie gospodarzy widoczny będzie brak na pewno takich zawodników jak: Molinaro, Traore, Boka i Delpierre. Z kolei u stołecznych zabraknie Lella, Neumanna oraz Franza, ale wreszcie będzie mógł zagrać Raffael. Jesienią lepszym zespołem okazała się Hertha, a strzelcem bramki właśnie był wspomniany wcześniej Brazylijczyk. Co najważniejsze odnośnie typu spotkają się zespoły o lepszej formacji ofensywnej, aniżeli obronnej, mimo ze tych okazji w ostatnich meczach nie było tak dużo to jutro zdecydowanie powinniśmy oglądać otwarty mecz i kilka bramek powinno paść. Na dodatek przy kolejnej porażce stołecznych chyba nikt w klubie nie zawaha się przed zwolnieniem trenera Skibbe, który nic dobrego do drużyny nie wniósł, wręcz przeciwnie. Stuttgart do tej pory na wiosnę miał bardzo trudnych rywali stąd mizerne wyniki, ale czy będą w stanie strzelić jedną bramkę wiecej w jutrzejszym pojedynku tego oceniać nie chcę. Wychodzę natomiast z propozycją overa bramkowego, bo nie wierzę, że w tym meczu padnie mniej niż dwie bramki. Do tego duet napastników Cacau - Ibisevic po stronie gospodarzy i Raffael - Lassoga po stronie gości, będzie komu strzelać bramki, więc liczę na dobrą skuteczność obu drużyn.

Typ: powyżej 2.5 gola @1.86 ✅
W Moguncji będziemy mieli mecz dwóch wyrównanych drużyn i tam o wyniku mogą decydować niewielkie szczegóły. Typowanie meczu odpuszczam, gdyż ciężko znaleźć jakieś za oraz przeciw, które przeważyłoby na korzyść jakiejś drużyny, najbliżej mi w tym pojedynku chyba do remisu.
Do tego myślałem o Werderze, ale brak Claudio Pizzaro trochę krzyżuje plany mimo to uważam, że Bremeńczycy są drużyną lepszą i jak nie Paragwajczyk to ktoś tam powinien bramkę strzelić...
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
W Moguncji będziemy mieli mecz dwóch wyrównanych drużyn i tam o wyniku mogą decydować niewielkie szczegóły. Typowanie meczu odpuszczam, gdyż ciężko znaleźć jakieś za oraz przeciw, które przeważyłoby na korzyść jakiejś drużyny, najbliżej mi w tym pojedynku chyba do remisu.
Hannover na wyjazdach to katastrofa. Sito w obronie co można było zobaczyć ostatnio z Herthą. Minimalizm Slomki mnie przeraża, nie pamiętam kiedy oni strzelili dwie bramki na wyjazdach. H96 to zupełnie inna ekipa na wyjeździe a niżeli u siebie i sądzę, że Mainz zgranie 3 pkt ale o typowaniu jeszcze myślę...
Na dziś Wolfsburg -0,5 @ 1,77, pisałem wyżej...

&quot;Wolfsburg to typowa ekipa własnego boiska. U siebie są trudnym rywalem dla każdego i ciężko tam o jakiekolwiek punkty. Ostatnia potyczka z Gladbach wyglądała dobrze szczególnie w ofensywie a to jest klucz do pokonania Freiburga, który ma obronę dziurawą jak ser szwajcarski. Ostatnim razem to Werder zagrał fatalnie, mało okazji nie wykorzystany potencjał w ofensywie dlatego tamto spotkanie zakończyło się niespodzianką. Freiburg gorzej gra na wyjazdach a niżeli u siebie. Teraz będzie dużo ciężej dla przyjezdnych a niżeli ostatnio w spotkaniu z Werderem. Wilki u siebie stwarzają masę okazji ale i dużo marnują. Ekipa dobrze usposobiona w ofensywie to dla Freiburga wielki problem i ja tutaj widzę zwycięstwo nawet z handi.Takie moje krótkie przemyślenie. Krmas i Putsila są kontuzjowani we Freiburgu a to ważne ogniwa. Udało się złapać 1,82 ale już leci w dół.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Q 6

qwx675

Użytkownik
A co myślicie o typie: Bayern wygra do 0 (na bwin po 1,72)? Lautern w 20 meczach zdobyło 15 goli, w sześciu ostatnich - 5. Nie ma tam też za bardzo kto strzelać. W mojej opinii jedyna być może szansa na gola mogłaby się pojawić, gdyby Bayern wpakował im już kilka, 4-5. Wówczas często zdarza się, że &quot;gromiąca&quot; drużyna traci koncentrację i &quot;gromiony&quot; coś niemalże przypadkiem ustrzeli. Ale jednak jutro nie spodziewam się wielkiego pogromu, Bayern nie ma jeszcze tej formy...
Dodam, że w ekipie gości nie zagra napastnik Dorge Kouemaha.
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
NIEMCY: Bundesliga
Bremen - Hoffenheim
11.02.2012 15:30
Typ:1
Kurs: 1,94
Bukmacher: Pinnacle Sports

W spotkaniu 21 kolejki Bundesligi zobaczymy pojedynek pomiędzy Werderem Bremen oraz Hoffenheim. Gospodarze w obecnej rundzie 3- krotnie remisowali po przyzwoitych spotkaniach, natomiast goście w tym spotkaniu z Hoffenheim 2 razy remisowali z przeciętnymi rywalami oraz zostali pokonani przez Borussie 1:3. Ponadto dzisiejsi goście przegrali na własnym stadionie w Pucharze z 2- ligowym Furth co kosztowało byłego już menagera Hoffenheim posadę, nowym szkoleniowcem został Markus Babbe, jednak taki stan rzeczy na pewno nie pomaga zawodnikom i uważam iż nie wyjdą oni na to spotkanie jakoś szczególnie zmotywowani i w dobrych humorach. W zupełnie innym miejscu znajduje się zespół z Bremy który na własnym stadionie czuje się wyśmienicie i w całym obecnym sezonie przegrał tutaj tylko jeden raz z obecnym liderem Bundesligi- Borussią Dortmund, wygrywając aż siedem razy. Warto odnotować również iż Hoffe w obecnym sezonie wygrali w meczach wyjazdowych tylko 3 ze swoich 10 meczy. Niestety w tym meczu trener Werderu będzie miał poważny problem gdyż nie będą do jego dyspozycji wykluczeni z gry- Za żółte kartki Claudio Pizarro, oraz kontuzjowani Naldo, Sebastiana Proedl, Tim Borowski i Aaron Hunt.Hoffenheim będzie zmuszony do występu bez dwóch swoich czołowych zawodników, gdyż za kartki odsunięci od gry są Sejad Salihović i Ryan Babel. Trener Markus Babbel do swojej dyspozycji nie będzie mieć Andreasa Ibertsbergera, Matthiasa Jaissle i Isaaca Vorsaha.
Dlatego według mnie po tym meczu trzy punkty nie wyjadą z Bremy a Werder pewnie pokona ósmy w tabeli zespół TSG.

Werder: Wiese - Fritz, Affolter, Sokratis, Schmitz - Bargfrede, Junuzovic, Trybull - Ekici - Arnautovic, Rosenberg

Hoffenheim: Starke - Beck, Vestergaard, Compper, Braafheid - Rudy, Williams - Mlapa, Roberto Firmino, Johnson - Lakic
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
qwx675, sam ten typ zagrałem. Kaiserslautern nie ma czym porazić w przodzie, dodatkowo Bayern na swoim boisku w 10 spotkaniach stracił tylko 3 gole i to z czołówką: z Gladbach (0:1), Borussią Dortmund (0:1) i Werderem (4:1). Bayern ostatnio jest w przyzwoitej formie mimo tego, że wiele osób wietrzyło już tam jakiś kryzys po porażce z Gladbach. Potem przyszło zwycięstwo - jak niektórzy określają - wymęczone z Wolfsburgiem, jednak jak mówią, szczęście sprzyja lepszym. Następnie remis 1:1 z HSV, co wcale nie jest takim złym rezultatem (nawet biorąc pod uwagę fakt, że niewiele wcześniej HSV poległo z BVB u siebie 1:5). HSV to po prostu na swoim boisku niewygodny rywal dla Bayernu - nie wygrali tam bodajże od 2007 roku, co o czymś świadczy. No i wreszcie zeszłej środy wyeliminowanie Stuttgartu z DFB-Pokal 2:0.
Martwiłbym się brakiem Schweinsteigera, bo niewątpliwie jest to bardzo ważne ogniwo w zespole Bayernu - wielu ekspertów podkreśla, że z nim jest tak jak z Benderem z Borussii - gdy gra, formacja defensywna spisuje się pewniej i ogólnie wszystkie założenia są realizowane płynniej.
Defensywa Bayernu monolitem jakimś nie jest, jednak Kaiserslautern ma wyraźne braki w ofensywie, co było widać np. przy meczu z Koeln (mój typ na tamto spotkanie był under 2,5 - właśnie ze względu na mizerną ofensywę Czerwonych Diabłów i brak Poldiego w ekipie Koziołków).
Oprócz braku Schweiniego niepokoiłby mnie też fakt, że Kaiserslautern mimo tego, że jest drużyną wiele słabszą niż większość rywali w Bundeslidze, to jednak potrafi aplikować gole mocniejszym i to na wyjazdach (np. z BVB 1:1, HSV 1:1, Hoffenheim 1:1 czy Schalke 2:1). Kolejny minus za tym typem, to że Bayern jak obejmie niekiedy przewagę to potrafi się rozluźnić i dopuścić rywala do głosu, jednak takie przypadki to częściej w meczach wyjazdowych (np. w Augsburgu 2:1) - ale wyjazd to inna bajka.
Jednak wydaje mi się, że Bayern postawi twarde warunki, Borussia Dortmund odskoczyła na 2 punkty co zaczyna się nie podobać kibicom Bayernu - czuję, że w tym meczu padnie wynik 2:0 wzwyż (tj. 3:0,4:0).
Bardziej chyba skłaniałbym się przy handicapie -1,5. Choć jak mówiłem. Bayern u siebie bardzo mało traci, a Kaiserslautern jak u siebie nie potrafi strzelić Kolonii, która ma obronę dziurawą jak ser szwajcarski to co dopiero Bayernowi na wyjeździe. Jak nie padnie gol z niczego a i takie się zdarzają to typ jak najbardziej realny.
Bayern do zera mam na kuponie za dyszkę, bo takich mam kilka - jednak są to moje kupony tzw. poboczne :p Na głównym nie daję takich zakładów, bo nieraz juz mi się zdarzało, że pewniak tracił gola z .... niczego ????
Powodzenia wszystkim typującym i pozdrawiam fanów Bundesligi.
 
D 120

dankas

Użytkownik
Werder Brema - TSG Hoffenheim
Sam chciałem w tym meczu zagrać na Werder, ale im bliżej meczu tym większe wątpliwości mnie ogarniają. Bardzo dużo ludzi gra na Werder, a do tego kursy rosną - obecnie jest @1,91, rano było @1,88 a jeszcze wczoraj @1,80. Drużyna Thomasa Schaafa nie prezentuje się ostatnio wybitnie - remis w fatalnym stylu ze słabym Freiburgiem (bez Demby Cisse!), poza tym remis z Leverkusen i Kaiserslautern. Styl naprawdę nie przekonuje, a do tego w tym meczu Werder zagra osłabiony - nie będzie Claudio Pizarro, Tima Borowskiego, Naldo, Sebastiana Prodla, Aarona Hunta i Wesleya. Niby Werder musi się w końcu przełamać, i to jest argument, bo żadna passa nie trwa wiecznie, a Hoffenheim bez Babela, Vorsaha i Salihovicia to dobra okazja, ale mimo wszystko nie jestem do końca przekonany za tym Werderem. Kurs @1,91 kusi, ale radzę być ostrożnym.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie to lekki wałek wyczuwany jeśli chodzi o arbitra liniowego. Pierwsza połowa bramka dla Wilków ze spalonego, druga połowa to akcja Freiburga, która miała wielkie szanse na zakończenie bramką ale linowy machnął. No nic w tym wypadku kolega &quot;Łysy&quot; może czuć się skrzywdzony ale dziś szczęścia bądź co bądź sprzyjało lepszym. Pierwsza połowa wyrównana i wynik 2-2 jak najbardziej zasłużony. Postawa obu defensyw to jakaś katastrofa, Freiburg jeszcze był w stanie coś ciułać ale niczego dobrego im nie wróżę jak przyjdzie stanąć na przeciwko jakiejś zorganizowanej albo średniej formacji obronnej. Wtedy będą tracić ale strzelać nie będzie jak. Druga połowa dużo lepsza w wykonaniu Wilków, szkoda tylko,że nie zagrali tak od początku. Sio z napadu zrobił na mnie dobre wrażenie ma chłopak potencjał, katastrofa to zdecydowanie Rodriguez no i ta obrona. Freiburg jak zawsze...Na tą rundę mówię już pass. Powodzenia, jestem ciekaw co będziecie typować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom