>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

21. Grand Prix Arabii Saudyjskiej [03 - 05 grudnia 2021]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Arabii Saudyjskiej 2021
1637801703746.png
Piątek, 03 grudnia:
#1 Trening ▶ 14:30
#2 Trening ▶ 18:00

Sobota, 04 grudnia:
#3 Trening ▶ 15:00
#Kwalifikacje ▶ 18:00

Niedziela, 05 grudnia:
#Wyścig ▶ 18:30


1637801902416.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Jeddah Corniche Circuit
Lokalizacja: Dżudda, Arabia Saudyjska
Pierwsze Grand Prix: 2021
Długość toru: 6.174 km
Liczba okrążeń: 50
Całkowity dystans wyścigu: 308.450 km

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wg roznych poglosek Valtteri Bottas podczas GP Arabii Saudyjskiej dostanie nowy silnik spalinowy, a więc karę +5 pozycji na starcie. Za to będzie miał do dyspozycji wyraźnie więcej mocy i nie będzie musiał martwić się zużyciem. Podobno jego wycofanie się z GP Kataru było spowodowane usterka dotyczącą silnika ale roznie moze byc. Nowy silnik dla Bottasa w tej specyfikacji, ktora ma Hamilton daje wyraznie wiecej mocy i przyjecie kary za nowy byloby logiczne w kontekscie walki o tytul mistrzowski w klasyfikacji kierowcow. W Abu Zabi zawsze swietnie jezdzil Bottas i ten tor mu mega pasuje wiec taki dublecik Mercedesa bylby wskazany bo sporo punktow mozna byloby zabrac Verstappenowi co moze byc bardzo przydatne podczas ostatniej rundy w kontekscie walki o tytul.
 
Otrzymane punkty reputacji: +687
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Arabii Saudyjskiej - wyścig, niedziela 18:30
Typ: Liczba kierowców sklasyfikowanych - under 17.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Lilibet
Analiza:

Totalnie nowy tor dla wszystkich kierowcow wiec kazdy startuje tutaj z czysta karta bez zadnego doswiadczenia. Do tego jest to bardzo szybki, uliczny obiekt z blisko zainstalowanymi barierami. Spodziewam sie jakis kraks i wyjazdow samochodu bezpieczenstwa. Bedzie tez slisko bo tor byl konczony na ostatni gwizdek. Asfalt tez jest swiezo wylany wiec moze to troche wygladac tak jak w Turcji 2020. Wg mnie warto zaryzykowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1075
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Bolid Williamsa bedzie mial specjalne malowanie w ten weekend w zwiazku ze smiercia Franka Williamsa.

1638478714516.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Sporo zielonego koloru pojawiło się w tylnej części bolidów Alpine z okazji setnego wyścigu we współpracy z firmą Castrol.

262917046_3222464664649068_1440246656214534035_n.jpg


W ten weekend samochód bezpieczeństwa i medyczny Astona Martina są pomalowane na inny odcień zielonego koloru - taki sam jak we fladze Arabii Saudyjskiej.

263638886_3222464701315731_2374488662713323492_n.jpg

 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Arabii Saudyjskiej - kwalifikacje, sobota 18:00
Gasly
- Leclerc @ 1.50

Alonso - Stroll @ 1.31
Kurs: 1.96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Gasly od kilku tygodni fruwa po kazdym torze ale swietnie dysponowany bolid tez nie jest tu obojetny. Na papierze ten tor nie powinien sprzyjac bolidom Ferrari nawet jesli w treningach zaprezentowali sie poprawnie. Gram przeciwko Leclercowi bo mocno rozbil swoj samochod w FP2 i nie wiadomo czy tam wszystko dobrze mu poskladali. Do tego na tym torze gdzie bariery sa bardzo blisko zainstalowane mega wazna jest pewnosc siebie a ta na pewno musiala mocno ucierpiec po takim dzwonie.
W drugiej parze gram na Alonso bo Alpine dobrze sie tu prezentuje oraz po prostu wyzej cenie jego umiejetnosci. Stroll to ogor i jesli nie bedzie zadnej niespodzianki to Hiszpan go powinien spokojnie objechac. Do tego Aston Martin wg symulacji powinien byc kiepski na dystansie jednego szybkiego kolka.
 
Ostatnia edycja:
W 907

wiku33

Użytkownik
Wszyscy kierowcy ukończą pierwsze okrążenie - NIE @ 2.10 STS

Krótko mówiąc, biorąc pod uwagę że to nowy tor i przede wszystkim patrząc na niego myślę że są spore szanse na jakąś kraksę krótko po starcie. Na przykład w fortunie na takie samo zdarzenie oferują sporo mniejszy kurs bo @ 1.65 i myślę że z perspektywy bukmachera to lepiej dobrany kurs.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +246
psotnick 840,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
GP Arabii Saudyjskiej
Oba bolidy zdobędą punkty: McLaren - Tak @ 2.00 Ricciardo 5., Norris 10.
STS

Nowy tor w F1 i od razu są emocje. Max na ostatnim zakręcie kwali na okrążeniu na którym jechał na P1 trafił w barierę i przez to możemy mieć jedną z najzacieklejszych końcówek sezonu w historii. Ale to inna sprawa, bo ja nie o tym. Jeddha łatwa nie jest, raz że uliczny tor, ponoć z największą ilością zakrętów w kalendarzu, ale za to szybki, nie tylko jak na tory uliczne. To rodzi wątpliwości, ale też szanse, zwłaszcza dla teamów które są szybkie. Dlatego nie bardzo mi się widzi żeby obaj kierowcy McLarena, którzy potrafili dubletem wygrać w Świątyni Prędkości na Monzy, teraz mieliby skończyć poza punktami. Po kwalach Norris jest 7., Ricciardo 11. i spore widoki na awans, bo przed nim na starcie staną Tsunoda (8), Ocon (9.) i Giovinazzi (10.). Podium konstruktorów im trochę odjechało z punktami w ostatnich wyścigach, ale teraz jest szansa na odrobienie trochę punktów do Ferrari, bo Sainz niespodziewanie skończył poza Q3 (14.). Leclerca (4.) pewnie nie objadą, ale już zostawić za sobą Sainza, najlepiej poza punktami, to by był dobry scenariusz i chyba bardziej możliwy niż się bukom wydaje. Jak McLareny przetrwają zamieszanie na pierwszych okrążeniach to myślę, że dalej powinno być dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +811
J 3K

jatyper

Użytkownik
Gasly - Sainz 1 1.50

Tsunoda - Stroll 1 1.40

AKO: 2.10 (STS)

Myślę, że sama przewaga pozycji na starcie już zrobi robotę, ponieważ wybrani przeze mnie kierowcy są szybsi niż ich rywale w parach, więc liczę, że jeśli nic złego się im nie przydarzy w wyścigu, to powinni być lepsi w swoich parach.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ciezko było znależć czas na przygotowanie sie do tego wyscigu. Tor bardzo trudny o czym mówi kazdy , nieststy nie wybacza on błedów , najmniejszy uslizg powoduje ze mozna znależź sie na scianie i po wyscigu. Opony mimo ciepłego powietrza słabo sie rozgrzewaja , co bardzo mnie zastanawia. Obaj faworyci do tytułu pojadą z pewnoscia na limicie. Jak sie to skonczyło dla Maxa widzielismy wczoraj . Na starcie Lewis blisko Maxa nie wrózy to dobrze wg mnie na na i cos czuje ze ktorys z nich moze mie ukonczyc tego wyscigu a moze i oboje wiec taki typ na dzis

Nie ukonczy wyscigu

Max kurs 5,5
Lewis kurs 6
oba STS
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Ależ wyścig :D Jak tam Panowie wasze wrażenia odnośnie wyścigu ? Gratulacje dla Ranczo, który już widzę, że podliczył typ na zielono na under sklasyfikowanych kierowców :D
 
W 907

wiku33

Użytkownik
Wszyscy kierowcy ukończą pierwsze okrążenie - NIE @ 2.10 STS

Krótko mówiąc, biorąc pod uwagę że to nowy tor i przede wszystkim patrząc na niego myślę że są spore szanse na jakąś kraksę krótko po starcie. Na przykład w fortunie na takie samo zdarzenie oferują sporo mniejszy kurs bo @ 1.65 i myślę że z perspektywy bukmachera to lepiej dobrany kurs.
Jak na złość, start i pierwsze okrążenie pomimo kilku kontaktów spokojne, a pierwsze po restarcie i takie cyrki :confused: No ale wyścig mega ciekawy bo nie sposób przewidzieć co tu się jeszcze wydarzy :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom