>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

20zł do BetSense za free po rejestracji

Status
Zamknięty.
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Klikamy w link i otwieramy konto ????
http://www.betsense.com/index.aspx?Promoter=B00024AD17 ( nie jest to moj reflink)
Nie wiem po jakim czasie dodaje kase, ja sie wczoraj rejestrowałem, lecz miałem problemy z zalogowaniem, i dopiero teraz patrze, a na koncie 6.50 euro ????

Polecam obsługe pod Internet Explorer bo pod Mozilla są problemy.

edit: Do grania w kasynie potrzebna jest weryfikacja konta. Wysyłamy im dokumenty na adres: [email protected]
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
A ja ustawiłem sobie na złote i mam PLZ 19.35. Dzięki MAzaq, ale firma kolejna która wyglada kiepsko ale kase może wypłacają :mrgreen: Dzięki
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
przy rejestracji było na złote. Dodam jeszcze że u mnie minimalna stawka na zakład to 15 zł
i bardzo uboga oferte mają :mrgreen:
 
E 0

evo

Użytkownik
Mi sie nawet nie chce rejestrowac ???? Strona do niczego a poza tym pewnie &#39;nie dla polakow&#39; lub &#39;przepraszamy ale nie mamy kasy&#39;&#39;
 
yarpen 0

yarpen

Użytkownik
ja wzialem funty bo mam konto w angielskim banku, takze w razie czego bede mial gdzie wyplacic ???? Ł3.35 na koncie ????
 
G 0

gnomek

Użytkownik
a ja mam cos takiego

The registration cannot be done with the data indicated by you! For further information please contact us by e-mail at ...
 
F 0

frantic20

Użytkownik
jak tam sie wogule obstawia .... jakies to zamotane zdeka ..
Dynamo Mosca-Prokom Sopot
1 [11,5] 1.80
2 [-11,5] 1.80

lol ?co to ma znaczyc jakby bylo odwrotnie to spoko pomyslalbym ze handi i kursy by odpowiadaly ale 1,8 i 11,5 dla dynama nieczaje !!
 
T 133

thorngal

Użytkownik
Rules/B.Account/B.4Withdrawals/f) If a user bets exclusively with a promotion bonus and possible subsequent winnings, the winnings can be withdrawn only after the user has made a first deposit of min. 100 Euro. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ????
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Rules/B.Account/B.4Withdrawals/f) If a user bets exclusively with a promotion bonus and possible subsequent winnings, the winnings can be withdrawn only after the user has made a first deposit of min. 100 Euro. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ????
Czyli aby wypłacić trzeba złożyć depozyt minimum 100 EURO?? Dobrze wnioskuje. Jeżeli tak to nie ma sobie co zawracać tym głowy :mrgreen:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Rules/B.Account/B.4Withdrawals/f) If a user bets exclusively with a promotion bonus and possible subsequent winnings, the winnings can be withdrawn only after the user has made a first deposit of min. 100 Euro. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ????
Czyli aby wypłacić trzeba złożyć depozyt minimum 100 EURO?? Dobrze wnioskuje. Jeżeli tak to nie ma sobie co zawracać tym głowy :mrgreen:
No cóż to oni chyba na głowki poupadali,zeby ktos za 5E wplacał im 100E
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom