>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

20E free ND

Status
Zamknięty.
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
zaraz stestuje ????


przy rejestracji kod buzz104


potwierdzam 20 euro na koncie, tam nie trzeba gadac z livechatem , na emial przychodzi , żeby potwierdzic, wpsiać kod i automatycznie kasa jest dodawana
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
obrór duży - x 99

max wygrana 200 euro , depozyt wymagany ale mozna odrzucic bonus przy depozycie i od razu wyplacic
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
4. Subject to clause 5 below, the minimum wagering requirements for a sign-up bonus are 99 times the bonus amount, i.e. $10 x99 = $990. This means that you will have to wager at least this amount in order to be eligible to withdraw any of your winnings (subject at all times to the maximum amount permitted to be withdrawn in accordance with clause 7 below).


powodzenia ????
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
bardzo miło, że playtech stara się po raz kolejny, żebyśmy u nich pograli ???? po 1 krotnym obrocie na slotach mam 39euro ???? już tylko 98razy :p
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Podejrzewam sloty i arcade game.
ja bym jeszcze dorzucił video pokerka, pewnie w niego też można, i możliwe że to na nim właśnie spróbuję, ale w sumie sloty niektóre także nie są złe ... dzięki za promo mati :spokodfhgfh:
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Wiem tylko ze kazde promo z Playtech mozna obracac na slotach i arcade games .
Najlepiej pytac na live chat.
chyba troszkę będzie lipa z tymi slotami, bo miałem iść na videopokera, ale poszedłem na bonus bearsa, i na stawce 0.50e na kręcenie totalnie nic nie siadło, i wtopa prawie natychmiastowa, ten bonus chyba będzie niewykonalny, chyba jeśli komuś szczęście będzie dopisywać na wyższych stawkach bo małymi to można grać do usranej śmierci :-D
 
mateusz7 0

mateusz7

Użytkownik
a mi nie przyszedl zaden email ????
komus tez nie przyszedl czy trzeba jakos dluzej czekac ?
heh jak pisalem posta przyszedl po 10 min :p
ej za ile krecic ?
jak zakrece za 0.05 euro to bedzie git ?
a i gdzie sie sprawdza obrot ?
dobra juz all przewalilem na ruletce ;/
 
rafal08 0

rafal08

Użytkownik
Tez wtopilem.

Przesadzili z tym obrotem :kwasny4565: .Jedynie trafienie jackpota :-D lub jakiegos naprawde super bonusu daje szanse obrotu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom