>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2015 IIHF World Junior Championship - Toronto, Montreal

Status
Zamknięty.
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Wczoraj dużo pecha, więc oby ostatni dzień Mistrzostw był na plus.
Finał:
Kanada - Rosja

Mecz o 3 miejsce:
Szwecja - Słowacja
Pierwszy mecz o brąz, standardowo o 22:00. Szwedzi zagrali wczoraj koszmarne zawody z Rosją. Przez połowę meczu mecz wyrównany i nic nie zapowiadało, żeby się to miało zmienić. A wystarczyła jedna bramka, Rosjanie wyszli z kontrą i bramkę zdobył Alexander Sharov. Od tego zaczęło się całe nieszczęście Szwedów. Od razu po wznowieniu głupi faul łapię Anton Blidh, Rosjanie wykorzystują przewagę i jest 2:0. Do końca drugiej tercji mogli jeszcze podwyższyć prowadzenie na 3:0 czy nawet 4:0, ale nie wykorzystali kilku doskonałych okazji. Co się odwlecze to nie uciecze i kolejna podarowana bramka tym razem Sebastian Aho przewraca się we własnej tercji obronnej (zaatakowany przez wiatr lub nierówny lód ;) ), kończy się to stratą krążka i trzecią bramką dla Sbornej. Szwedzi zdobyli ładną bramkę na 1:3, ale chwilę później znów się pogubili na niebieskiej, Rosja wyszła z kontrą i 1:4. Tak skończył się cały mecz, a mogło jeszcze wyżej. Rosjanie zagrali solidnie i poprawnie, ale zwyciężyli przede wszystkim dzięki nieudolności Szwedów, którzy po meczu wyglądali na bardzo podłamanych i tutaj otwiera się szansa dla Słowaków, którzy przegrali zgodnie z planem z Kanadą. Na pewno spodziewali się takiego rezultatu. Więc w głowie mają cały czas myśl, że mogę po raz pierwszy od 1999 roku zdobyć medal. Szwedzi trzy ostatnie turnieje grali w finale, teraz przegrali w fatalnym stylu półfinał. Dla tak młodych zawodników może to być sporym obciążeniem. Jeżeli Słowacy się nie przestraszą nadarzającej się szansy to naprawdę mogą dzisiaj skutecznie powalczyć ze Skandynawami. Obie ekipy mają różny potencjał, możliwości i umiejętności. Tylko na tym szczeblu wiekowym o czym pisano w tym temacie nie raz podczas tych MŚ liczy się głowa. I nie widzę najmniejszego sensu grania Szwedów po kursie 1.20. Owszem mogą pokazać dojrzałość sportową, otrząsnąć się po wczorajszej porażce i ograć Słowaków, ale inwestowanie w to pieniędzy jest nieopłacalne. Zdecydowanie lepiej poszukać typu w kierunku Słowacji. Czy najpewniej jakiegoś overa bramkowego.
Typy:
- Over 5.5 @1.55 - Unibet ✅
- Over 6.5 @2.05 - Sportingbet ⛔
- Słowacja ML @5.50 - Unibet ✅
- Słowacja +2.5 @1.91 - Sportingbet ✅
- M.Reway pkt @1.65 - Unibet
✅
O 2:00 oczy całej Kanady będą skierowane na Toronto. Kanada w końcu przełamała passę dwóch turniejów z rzędu bez medalu. Ale dzisiaj nie interesuje ich nic innego jak złoto. Przez turniej Kanadyjczycy idą jak burza. Wygrali wszystkie sześć spotkań, a nieco problemów sprawili im tylko Amerykanie z którymi wygrali 5:3. W pozostałych pięciu meczach bilans bramek mówi wszystko 29:2 na korzyść ekipy &quot;Klonowego Liścia&quot;. Tyle, że Kanadyjczycy trafili na najbardziej nie leżącą im ekipę w tej kategorii wiekowej od kilku lat. W poprzednich dwóch turniejach, Rosja ogrywała Kanadę w meczu o brąz, w 2012 ograli ich w półfinale, a w 2011 w finale. Jak więc widać Rosjanie są katem Kanady w ostatnich czterech latach. Dodam tylko, że z 10 ostatnich meczów pomiędzy oboma drużynami czy to na poziomie MŚ czy meczów towarzyskich Kanada wygrała tylko dwa razy! Także mimo tego, że gospodarze przeszli turniej bez najmniejszych kłopotów to pewnie chcieliby, aby w finale była Szwecja. A tutaj nie grający wielkiego turnieju Rosjanie znów stają przed szansą by utrzeć nosa &quot;ojcom hokeja&quot;. Dla mnie zwycięzcami powinni zostać Kanadyjczycy, ale... nauczony doświadczeniem ostatnich lat, gdzie najwięcej kasy traciło się na finał zaproponuje over 5.5. Kurs fajny, jeden z niższy jakie można było z sensem zagrać w meczach Kanady. Do tego Anthony Duclair z punktem i Nic Petan z golem. Trochę wczoraj zawaliłem, bo miałem przeczucie, że Petan strzeli gola. Ale zniechęciło tylko to jedno trafienie w całym turnieju, a tutaj wstaję rano, a Nic hattrick. Więc dzisiaj już polecam tegoż zawodnika.

Typy:

- Over 5.5 @1.86 - ComeOn ✅
- N.Petan gol @2.95 - Unibet ⛔
- A.Duclair pkt @1.55 - Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Szwecja(-2.5)-[email protected] pinnacle ⛔ 2-4

Ja jednak pokuszę się o pogranie handi na Szwedów.Tak jak Pietaszek napisałeś,Szwedzi zagrali nieudolnie z Rosją,ale to jest turniej i właśnie wczoraj zdarzył im się gorszy mecz,bardzo słabe pierwsze 2 tercje.
Nie chce mi się wierzyć,że chłopaki 2 razy pod rząd zagrają słabe zawody.Dziś rywal słabszy od Sbornej i szczerze nie widzę by coś z 3 Koronami ugrali.Rywal,u którego trzeba wyróżnić przede wszystkim bramkarza Godlę,chłop broni fenomenalnie i prawda jest taka,że to głównie dzięki niemu Słowacja znalazła się w pófinale.Owszem jest jeszcze gwiazda Reway,jest Cehlarik,ale czy to nie za mało na bardzo solidną defensywę Szwedów?Wydaje mi się,że za mało i jeśli Słowacja coś dziś strzeli to będzie to honorowa bramka.
Wczoraj przegrali planowo,ale popełnili sporo głupich błędów.Wyszła po prostu różnica klas,a gdyby nie Godla to mogło skończyć się dużo wyżej.
Szwecja co warto podkreślić gra bardzo dobrze w PP,a czuję,że Słowacy dziś trochę pofaulują.
Za jakieś 3 godziny przekonamy się o tym kto miał rację;).Overy do grania,liczę na te minimum 5 bramek po stronie Szwedów,którzy będą chcieli odkupić winy za wczorajsze słabe spotkanie.

e.Pietaszek graty
;)
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Bank rozbity na Słowakach ;)
Słowacja wygrała 4:2 i zdobyła w ten sposób brązowy medal. Jedynym momentem, kiedy nieco zwątpiłem w typ to pierwsza tercja, a właściwie druga jej część. Kiedy Szwedzi wrócili ze stanu 0:2 na 2:2. Jednak później nie zrobili za wiele, żeby wygrać to spotkanie. Słowacy byli lepsi w drugiej tercji, potem doszedł brzydki faul Juliusa Bergmana. Dzięki temu Słowacy zagrali pierwsze pięć minut trzeciej tercji w przewadze i zdobyli bramkę, która przesądziła o wygranej. Szwedzi nie zaprezentowali nic ciekawego również w dalszej części meczu. Mieli jedną, może dwie dobre okazje, a tak poza tym słabo i bezradnie próbowali się przebić przez dobrze ustawioną defensywę Słowaków. Reway zrobił różnicę, zarówno przy golu na 3:2 jak i przy trafieniu do pustej szwedzkiej bramki. Troszkę przypomina mi swoją grą Jeffa Skinnera czy Martina St.Louis. Niski, szybki, z doskonałą techniką. Życzę chłopakowi, żeby zrobił karierę w NHL, mimo, że był draftowany dopiero w czwartej rundzie. Ale może wziąć przykład z takich tuzów jak Henrik Zetterberg czy Pavel Datsyuk, którzy też draftowani byli nisko, a karierę jaką zrobili każdy z nas wie ;)
A teraz chwila przerwy i o 2:00 zobaczymy co tam w finale, czy również będzie tak udany typersko jak mecz o brąz ;)
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Kanada ze złotym medalem!
Kanada zwyciężyła w wielkim finale Rosję 5:4. Od początku mecz był bardzo emocjonujący i stał na wysokim sportowym poziomie. Obydwie drużyny pokazały się z jak najlepszej strony. Nieco słabiej wypadła ostatnia bezbrakowa tercja, ale mimo wszystko mecz oglądało się bardzo przyjemnie. Chociaż nie zazdroszczę kibicom z Kanady, bo kiedy Rosja doszła ich ukochaną ekipę ze stanu 5:1 na 5:4 to pewnie przed oczami stanęła rosyjska klątwa, a przede wszystkim finał z 2011 roku, kiedy w Buffalo po dwóch tercja prowadzili 3:0, a skończyło się 3:5. Typersko jak widać tak jak miało być. Łącznie osiem typów, sześć trafionych po bardzo ładnych kursach. Nic tylko się cieszyć i mieć nadzieję, że te wszystkie &quot;rozkminy&quot;, które tutaj wrzucałem komuś się na coś przydały ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Trzeba przyznać że bramkarz Rosjan nie miał wczoraj najlepszego dnia bo można wskazać minimum jedną a nawet dwie bramki które obciążają jego konto. Dobry mecz, duzo bramek także finał spełnił oczekiwania, ja w pewnym momencie widziałem powtórkę nie pamiętam z którego roku gdy Kanada przegrała 6:5 z Rosja po dogrywce. Jak zwykle w ofensywie Klonowych liści prym wiedli Domi, Reinhart i Duclair. Szkoda ze to juz koniec tych MŚ.
Wielkie dzięki dla wszystkich którzy się tu udzielali bo juz dawno nie było takiej aktywności przy okazji MŚ u20 ;) także dobra robota panowie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom