>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2014 IIHF World Div.III Championship - Luxembourg, Luxembourg; 6th-12th.Apr

Status
Zamknięty.
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Dobra pora ruszyć z tematem,bo już w niedziele ruszają MŚ w hokeja III dywizji w Luksemburgu.

W tej Hali rozegrane zostaną wszystkie mecze :



Terminarz :



I Składy wszystkich ekip :

BUL - Bulgaria



GEO - Georgia



HKG - Hong Kong



LUX - Luxembourg



PRK - DPR Korea



UAE - UA Emirates

 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Korea Płn.(-14.5)[email protected] b365 ✅ 22-1
Pewnie ktoś się zastanowi dlaczego aż taki wysoki handicap na Koreańczyków.Ano dlatego,że Gruzja jest zbyt słaba na grę w dywizji III,a zagra tylko i wyłącznie dlatego,że IIHF zakazała udziału w MŚ W 2014 roku reprezentacji Grecji.Wszystko przez to,że w Grecji brak jest wymiarowego lodowiska.Tym sposobem miejsce Greków zajęła Gruzja.
Gruzini grali w kwalifikacjach w 2012 roku do dywizji III.Przegrali wszystkie mecze ulegając odpowiednio wspomnianym Grekom 0-13,ZEA 1-9 oraz Mongolii 0-6.To pokazuje jak słaba jest ta reprezentacja.
Koreańczycy w zeszłym roku zajęli 2 miejsce w dywizji III ulegając tylko RPA.
Dla porównania z Grecją wygrali 7-1.
Dziś według mnie ten handicap pokryją bez żadnego problemu.
Polecam.Start za kilka minut,ale można pograć na b365 live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Hongkong(-6.5)[email protected] b365 ✅ 12-0
Kolejny prezent od buka,z którego grzechem byłoby nie skorzystać.
Gruzini wczoraj pokazali,że dywizja III to zdecydowanie za wysokie progi dla nich.
Oddali w całym meczu zaledwie 4 celne strzały przy...93 strzałach przeciwnika.Przyznacie,że różnica kolosalna.Mogą się cieszyć,że skończyło się na 22 straconych bramkach.
Dziś ich przeciwnikiem jest kolejna azjatycka ekipa,która sprawiła wczoraj niespodziankę pokonując po dogrywce ZEA 2-1.
Szykuje się kolejne spotkanie obfitujące w sporą ilość goli.Hongkong podbudowany wczorajszym zwycięstwem powinien ten niski handicap pokryć z palcem w d****.Jest to ekipa dużo słabsza od Korei,ale handicap zdecydowanie za niski i trzeba to wykorzystać.
Jeszcze pół godziny temu linia na b365 wynosiła...12.5.
Grajcie póki to z powrotem nie wzrośnie tak jak wczoraj,gdzie na początku było zaledwie 7.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Luksemburg(-15.5)[email protected] b365 ✅ 19-0

Każdy kto choć trochę wgłębił się w temat to wie jak wygląda sytuacja w meczach z udziałem Gruzji.
Jednostronne widowiska z dużą ilością bramek.
Gdyby Luksemburg nie był gospodarzem turnieju to bym ten mecz odpuścił.Grają jednak u siebie i będą chcieli pokazać się z dobrej strony przed własną publicznością.Godzina wieczorna,więc do hali powinno trochę ludzi przybyć.To powinno zmotywować zespół do walki i nie odpuszczania do samego końca,a przez 60 minut i tak mającym już dosyć ogórkom z Gruzji można sporo nastrzelać.
W meczu z Bułgarią 5 strzelili,przedwczoraj rozbili ZEA 8-1.
Ja jestem dobrej myśli i już mam przed oczami bardzo częste blokady kursów na b365 i szybko powiększającą się linię handi na gospodarzy;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom