>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2014 IIHF World Div.IIB Championship - Jaca, Spain; 5th-11th.Apr

Status
Zamknięty.
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Dobra pora ruszamy z tematem,bo już jutro ruszają MŚ w hokeja dywizji IIB w Hiszpańskiej Jacy.
W tej Hali rozegrane zostaną wszystkie mecze :

Terminarz :

I Składy wszystkich ekip :
CHN - China

ESP - Spain

MEX - Mexico

NZL - New Zeland

RSA - South Africa

TUR - Turkey

Faworyt tego turnieju może byś tylko jeden i są nim oczywiście gospodarze Hiszpanie.
Zapraszam do udzielania się w dziale bo zapewne jak zawsze na tego typu imprezach będzie do połapania wiele perełek po fajnych kursach ;)
Powodzenia !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Na stronie IHHF są też składy pozostałych ekip,jednak chyba niewiele jest osób którym mogłyby te nazwiska cokolwiek powiedzieć.
Ja znalazłem tam jedną ciekawą rzecz - w składzie RPA brak (braci?) Reinecke,w tamtym roku stanowili główną siłę napędową ataku gospodarzy rozgrywek III dywizji,a Joshua był najlepszym strzelcem rozgrywek.
Ogólnie spięli się na tamtą imprezę(jak to zazwyczaj gospodarze),patrzyłem na mecz inaugurujący gdyż Chiny rok temu były bardzo przeszacowane( w zasadzie w każdym meczu mieli być faworytami),zastanawiam się,czy historia znów się nie powtórzy.
Handicap jaki proponuje bet365 na to spotkanie to 5,5.
O tyle ciekawy,że w ubiegłym roku w tej dywizji był pokryty tylko raz - Izrael - Bułgaria(pierwsza vs ostatnia drużyna tabeli),a dwa lata temu pokrywała go w swoich meczach tylko Belgia miażdżąc większość rywali.
Niebezpieczeństwem jest to iż już jutro RPA zagra mecz najprawdopodobniej decydujący o utrzymaniu z Turcją,jednak Chiny z kolei w niedzielę czeka mecz z gospodarzami i głównymi faworytami do awansu - Hiszpanią - więc siły trzeba oszczędzać.
Tak nieco w ciemno - bo wiadomo jak to jest przed pierwszymi meczami,typowałbym:
RPA +5,5 @1,85✅
NZL - 2,5 @1,85✅
Hiszpania -4,5@1,85⛔

Kursy bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom