>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2013/2014 IIHF ICE HOCKEY U20 WORLD CHAMPIONSHIP - Wszystkie Grupy

Status
Zamknięty.
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Zakładam temat zbiorowy bo będzie przejrzyściej według mnie ;)
Niebawem zrobię wprowadzenie do tego co przed nami w grupie mistrzowskiej, ale póki co skupiam się na pozostałych grupach, a mianowicie dywizji IA, która swoje mecze rozgrywa w Polsce. Oczywiście mamy tu swoją drużynę, która niestety ale będzie skupiała się głównie na tym by w tej grupie pozostać ponieważ o awans powalczą zdecydowanie silniejsze reprezentacje Łotwy, Białorusi oraz Danii.
Drugi mecz tego turnieju i kolejny rywal z wysokiej półki, niestety obawiam się że dzisiejszy mecz może mieć podobny przebieg jak i ten wczorajszy z Łotwą, gdzie nasi reprezentanci po prostu nie byli w stanie zagrozić Łotyszom, zaledwie 14 strzałów i na dobrą sprawę to by było na tyle, w sumie można uznać 0:2 po dwóch tercjach jako całkiem przyzwoity wynik.
Dania myślę że przede wszystkim pod względem defensywy będzie grała hokej zbliżony do wczorajszego rywala. Wczorajszy mecz z Austrią nie był może wielkim widowiskiem, ale mimo wszystko Skandynawowie kontrolowali to spotkanie i mieli więcej okazji do tego by zdobyć bramki. Chciałbym aby nasi powalczyli, ale bardziej racjonalne jest myślenie, że najważniejsze spotkania to te z Austrią i Słowenią, a tu aby zaprezentować się jak najlepiej. Mimo to uważam że hendi na gości powinno być tu spokojnie pokryte.
Dania (-2,5) / 1.68 Marathonbet ⛔ 4:2 ... brawo dla Polaków za walkę do końca, ale Duńczycy poszli po bandzie przy 4:0 minimalizm...
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
IIHF World Championship, Division II
Group B
:hokej:20:00 Polska U-20
- Słowenia U-20 reg.time @ 2.10 Bet365 ⛔ [2:3 po karnych] // Może niech idą do tej dywizji 1B.... //
Na dzisiaj planowana jest trzecia seria gier w Sanoku. Biorę pod lupę mecz dwóch drużyn które będą się biły o 5 miejsce w tabeli. Miejsce które jako ostatnie daje utrzymanie w tej dywizji. Z naszego puntu widzenia dość przykre, że polski hokej leci na łeb na szyje i widmo grania młodzieżowki w dywizji 1B po tym meczu może być nieuniknione zaledwie po jednym roku.
Dlatego jedni i drudzy będą chcieli wygrać ten mecz. Stawiam na naszych. Z Duńczykami przygrwali 4:0 podnieśli się, i na trzecią tercje wyszli i wygrali ją 2:0. Słoweńcy radzą sobie dość słabo, warto spojrzeć nawet na poczynania drużyny z Ljublany w ramach austriackiej ekstraklasy...
Trzymam kciuki za naszych.
Powodzenia.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
IIHF World Championship, Division II
Group B
:hokej:16:30
Słowenia U-20 - Austria U-20 reg.time @ 2.00 Bet365 ✅ [3:5]
Nie skomentuję tego co nasi młodzieżowcy zrobili wczoraj, zwłaszcza w 3 tercji ze Słoweńcami. Pełna olewka przy wyniku 2:1 grali od niechcenia. Bardzo dobrze, że przegrali. Niech pograją sobie z takimi Hiszpanami czy Holendrami to może się nauczą czegoś.
Ich wczorajsi pogromcy po rzutach karnych, Słoweńcy zagrają z Austriakami. Nie będzie to na pewno jakiś hit w Sanoku, ale patrząc na tabelę, to młodzieżówka austriacka potrzebuje punktów jak ryba wody. Są na 6 miejscu w tabeli z bilansem bramkowym 2:10 i z zerowym dorobkiem punktowym. Mam nadzieję, że z tarczą z tego meczu wyjdzie drużyna proponowana przeze mnie. Walka o spadek do dywizji 1B pomiędzy Polską, Austrią i Słowenią rozstrzygnie się najprawdopodobniej w sobotę bo nie wydaje mi się, żeby Polacy byli w stanie wygrać z Białorusią ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
J 7K

juanroman08

Forum VIP

GRUPY:


ROZKŁAD GIER:


Mistrzostwa oczywiście rozpoczeły się już dziś, ale z racji braku czasu nie było kiedy wrzucić tu wszystkich informacji. Niemniej jednak wiele nie straciliśmy za nami dopiero 3 spotkania i jedno jeszcze jest grane. Tradycyjnie wśród faworytów wymieniani są Kanadyjczycy, Rosjanie i obrońcy złota czyli USA. Zazwyczaj te mistrzostwa mają to do siebie że jest czołówka i &quot;chłopcy&quot; do bicia, którzy później walczą o utrzymanie w elicie w tym roku nienajlepiej zaczęli Norwegowie i wydaje mi się że tak już może pozostać do końca ponieważ z tego co orientuje to pozostałe reprezentacje są zdecydowanie lepsze o Wikingów, ale wszystko wyjdzie w praniu.
Zapraszam do dyskusji i pisania anliz ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Słowacja u20 - Niemcy u20

Zdecydowanie stawiam tu na Słowaków i nie dlatego że Niemcy dziś przegrali z Kanadą 2:7 bo to mam małe znaczenie, ale w tym przypadku bardziej chodzi mi o reprezentację Słowacji, która w dużej mierze składa się z zawodników Orange u20 Bratysława, nazywana też jest ta drużyna jako po prostu Słowacja u20 i oto ta drużyna w tym sezonie w słowackiej lidze prezentuje się naprawdę solidnie, to już nie jest ta drużyna, która zawsze była skazywana na sromotną porażkę, na tę chwilę ta juniorska reprezentacja nie raz pokazywała się z lepszej strony niż seniorskie ekipy ligi słowackiej, oczywiście nie twierdzę że liga na Słowacji to niewiadomo jak silna liga, ale progres Słowacji u20 jest zauważalny i myślę że w pojedynku z ekipą Niemiec będzie zauważalna różnica pod względem doświadczenia i ogrania, mimo wszystko ekstraklasa a 3 liga czy jakieś juniorskie drużyny to spora różnica, a tak na tą chwilę to wygląda jeśli porównamy zawodników obu reprezentacji. Słowacy na każdych mistrzostwach grają średnio, wygrywają to co muszą a i przegrywają to co &quot;muszą&quot; i w sumie tak od kilku lat, w tym roku liczę na troche lepszą gre no i walkę o top 8 bo jestem zdania, że jest w ich zasięgu. Zresztą w tej edycji WJCH u20 tylko 1 drużyna spada do gry o utrzymanie, tak więc ten pojedynek z reprezentacją Niemiec jest właściwie najważniejszym pojedynkiem grupowym dla jednych i drugich.
Dla mnie Słowacy bardziej doświadczeni i ograni, powinni spokojnie ten mecz ogarnąć w 60 minutach.

Słowacja (-1,5) / 1.81 Pinnacle ✅ takiego wyniku się nie spodziewałem, brawo Słowacy !
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Warto dodać że Słowacy w tym sezonie spotkali się już dwa razy z Niemcami o oba te spotkania wygrali. Najpierw w Summer Hockey Challenge 6:3 a później w turnieju 4 narodów 6:0 choć warto zauważyć, że Niemcy nie grali wtedy w najsilniejszym składzie. Generalnie skład naszych zachodnich sąsiadów wygląda solidnie. Nr 1 w bramce pewnie Marvin Cüpper który ciekawostka - w zeszłym roku też był bramkarzem nr 1 i w spotkaniu z Słowakami wybronił 40 z 42 strzałów! Rok wcześniej w niższej kategorii wiekowej również wystąpił przeciwko Słowakom i obronił wtedy bodaj 29 z 33 strzałów. Obrona tutaj już kilka nazwisk mi się obyło - Jonas Noske już coś pograł w DEL, Dorian Saeftel jest w szerokiej kadrze Adler, Tim Bender też już powąchał tafli DEL. Wysocy i masywni obrońcy (4 ma powyżej 190 cm wzrostu, a Thomas Botzenhardt waży ponad 100kg) ale mam wrażenie że ta obrona będzie mało zwrotna i dość statyczna. Napad tutaj jest ciekawie. Jest grono zawodników na co dzień występujących za oceanem - Markus Eisenschmid (WHL), Maximilian Kammerer (WHL), Lukas Laub (NAHL), Lennart Palausch (NAHL), Frederik Tiffels (USHL) a Parker Tuomie (NAHL). Kai Herpich strzela w MHL w barwach Salzburga, Patrick Klöpper, Jari Neugebauer i Kevin Orendorz sporo pograli w tym sezonie w DEL. No i w końcu naturalizowany czech Dominik Kahun który w tym sezonie WHL zalicza 18+33 w 33 spotkaniach. Co do Słowaków to w bramce pewnie zobaczymy Samuela Barosa bo to on częściej w tym sezonie występuje choć dla mnie nr 1 powinien być Richard Sabol. Obrona to mocna mieszanka - góralski charakter Lubomira Dindy, rosyjski szlif Martina Keckesa, Patrika Luza, jest Erik Cernak i Daniel Gachulinec więc porównując formacje defensywne wychodzi mi podobny poziom z delikatnym wskazaniem na Słowaków. Wśród napastników jeden gracz zza oceanu Martin Reway, do tego na co dzień występujący w MHL David Griger, Milan Kolena, w KHL w Slovanie gra Marko Dano a w szwedzkiej Lulei Peter Cehlárik. Do tego Mario Lunter i Eduard Simun którzy pograli coś już w Bystrzycy. Ciężko ocenić jak ma się gra za oceanem do europejskich lig w tak młodym wieku ale moim zdaniem w lepszym położeniu znajduje się ekipa naszych południowych sąsiadów, choć przyznam że kilka nazwisk brakuje mi w tym zespole. To chyba tyle, co do typu to chyba podpiszę się pod tym co napisał JuanRoman08.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
USA u20 - Słowacja u20
Amerykanie na pewno są groźną ekipą i nikt tego pisać, ani mówić nie musi, ale czy na pewno ta reprezentacja będzie takim dominatorem ? Śmiem twierdzić, że na pewno nie i dzisiejszy mecz może być tego potwierdzeniem. Nie wiem jak Yankesi podejdą do teo pojedynku, ale jeśli zlekceważą rywala to na pewno to spotkanie nie będzie dla nich przyjemne. Mocne strony USA to na pewno gra w PP no i bramkarz, w tamtym roku był Gibson teraz jest Gillies, który w na zeszłych MŚ rozegrał swoje 20 minut. Z pewnością gra defensywna będzie miała tu nie lada znaczenie ponieważ jak widać po grach przed MŚ Amerykanie mało tracili, nie strzelali też zbyt wiele, ale przede wszystkim obrona.
Słowacy w swoim pierwszym występie pokazali to czego od nich oczekiwałem, czyli całkowicie zdominowali zespół Niemiec i ich po prostu zdemolowali. Dobry mecz Dano i Kolena, w sumie pozostali również wypadli całkiem okazale :razz: Słowacy na ostatnich MŚ przegrali z USA 9:3, ale to były w większości inni gracze i inna specyfika, teraz sytuacja trochę się zmienia, tak jak pisałem już wcześniej ta drużyna Słowacji ma spory potencjał i myślę że dzisiejszy mecz jest dobrym sprawdzianem dla nich. Osobiście po cichu liczę na Słowaków jako czarnego konia turnieju, ale nie zapędzam się zbytnio z tymi deklaracjami.
Ogółem kurs na +4 był bajkowy, teraz jest już poziomie przyzwoitości, aczkolwiek nada do gry ;)
Słowacja (+4) / 1.56 Marathonbet ✅ 6:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Kanada u20 - Słowacja u20
Krótko, bo pisane z tel i w sumie bez czasu. Słowacy mimo fatalnego początku z USA mimo wszystko zdołali się odrodzić w 2 tercji co jest pozytywnym aspektem pojedynku z USA, owszem ostatecznie porażka 6:3 ale mimo wszystko nie uważam by to była hańba czy demolka. Amerykanie po prostu byli lepsi. Szkoda tak wielu kar bo pierwsze trzy bramki to tylko i wyłącznie PP goals więc tutaj bura dla Słowaków. W meczu z Kanadą na pewno PP będzie bardzo ważne , Klonowe liście również często &quot;lubią&quot; łapać kary a to może być woda na młyn dla Słowacji, podobnie jak było w przypadku meczu z Czechami którzy zaskoczyli chyba sami siebie i wygrali z Kanadą. Kanadyjczycy mają tu problemy z własnymi głowami i prawdopodobnie też z charakterm, taka drużyna bez wyrazu chyba najgorsza na przestrzeni ostatnich lat.
Hendi na Słowaków przesadzone w mojej opinii +3,5/+ 4 ✅ do gry i to na mus ;) wiem że Marathon ma więc łapać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
W całej rozciągłości zgadzam się z JuanRoman08. Słowacy skazywani przez bukmacherów na pożarcie przez Kanadę, ale czy Kanada to na prawdę mocny zespół czy tylko nazwa? Bliżej im do tego drugiego. Handi dodatnie na Słowację popieram, a od siebie dodaje inny typ. Kanada straciła z Czechami 4, a ze słabymi Niemcami 2 bramki. Słowacja wpakowała naszym zachodnim sąsiadom 9 bramek, a solidnej reprezentacji USA 3. Proponuje:
Kanada U20 - Słowacja U20 - łączna liczba goli strzelonych przez gości over 2.5 @2.80 Unibet
✅ bez żadnego problemu
Może kurs jest gdzieś wyższy, ale nie szukałem w ofertach innych bukmacherów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 7K

juanroman08

Forum VIP
USA u20 - Canada u20
Powiem tak, grajcie póki kurs na to pozwala. ML na USA w granicach 1.9 to piękna sprawa. Przede wszystkim Amerykanie na tych MŚ pokazują że jako jedna z niewielu ekip, potrafią świetnie grać w defensywie. Oczywiście 3 stracone bramki ze Słowacją zacierają obraz, ale 5:1 z Czechami i 8:0 z Niemcami wskazuje na to, że nie ma taryfy ulgowej. Mecz z Canadą, chyba nie trzeba mówić co to oznacza dla obu ekip, walka o wyższość i dumę. Powiedzmy sobie wprost, jeśli Kanadyjczycy będą nadal tak &quot;chętnie skupiali się&quot; na łapaniu kar to USA ich wypunktuje bez większych problemów. PP na poziomie 58% po stronie USA, niemożliwe :?: a jednak, to jest wręcz brutalna liczba jak na hokej nawet juniorski, ale teraz dołączmy do tego PK Kanady, który jest na poziomie, uwaga... 58.33% a więc resztę dopowiedzcie sobie sami ;) Buki wyjściowo delikatnie faworyzowały Yankesów, teraz kursy zaczynają co raz mocniej zjeżdżać, ale mnie to nie dziwi bo ja się spodziewałem czegoś w okolicach 1.5-1.6 a jak jest taka opcja to trzeba brać.

USA u20 ML / 1.90 :!: Bet365 ⛔
2:3 ... no to zaskoczyli
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
:hokej:17:30 USA U20 v Kanada U20 @ 1.80 Sportingbet
(Zwycięzca meczu wliczając dogrywkę i rzuty karne)
Również podpisuję się pod tym typem, więc nie będę powielał słów JR08 tylko krótko dodam coś od siebie.
Wczoraj Kanadyjska młodzieżówka była o krok od porażki z niżej notowaną Słowacją (1:3 -&gt; 5:3). Na pewno mecz u bardzo dużej wartości dla jednych i dla drugich, do tego dochodzi również sytuacja w tabeli. Będzie to mecz o 1 miejsce w grupie A. Z przebiegu całego turnieju, lepiej prezentują się młodzi Amerykanie. Bramkarz kanadyjski kapitulował aż 10-krotnie w 3 meczach. H2H nieco na korzyść Kanady, tafla zweryfikuje wszystko ????
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Nie wiem,czy dobrze kombinuję,ale za godzinę mecz Słowacja - Czechy,jeśli Czesi nie wygrają (w czasie regulaminowym lub dogrywce/karnych) będą grać mecz o utrzymanie z Norwegią(niby nic strasznego,ale po co ryzykować),natomiast wygrana da im wejście do play - off.Kanady Słowacja nie wyprzedzi,więc albo wygrają z Czechami i zepchną ich do baraży albo przegrają i zajmą 4te miejsce,niby ważne w kontekście późniejszej ewentualnej gry ze Szwecją,ale to też nie jest takie pewne,Rosja jeszcze może zająć pierwsze miejsce (aczkolwiek w to wątpię), więc nie wiem czy Słowacy będą tak kalkulować czy raczej będą się oszczędzać,a Czesi raczej będą zdeterminowani.
Kurs na Czechy ML - najlepszy w sportingbet @1,75 ✅ 4:1
E:mad:lucqwer - nie wiem czemu panuje przekonanie,że Słowacy zawsze muszą coś udowadniać swoim niedawnym krajanom,jedni grali o coś drudzy o pietruche i wynik jest właśnie taki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
L 0

lucqwer

Użytkownik
Być może Czechy to wygrają,ale na pewno nie dzięki oszczędzaniu się Słowaków.Wręcz przeciwnie,Słowacja będzie grać na 100%.Nic tak ich nie ucieszy jak zwycięstwo nad Czechami.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
To jest dość śmieszna sprawa bo Czesi ogrywają na spokoju Słowaków, których ogrywali praktycznie zawsze na tej imprezie czy innej, ale przegrywają z Niemcami, a dlaczego tak :?: No ja nie widzę innej odpowiedzi jak dzień konia bramkarza Niemiec, chłopak wyczyniał cuda. Niemcy - Norwegia jako baraż, myślę że szanse 50/50 Norwegowie mimo swej słabości nastraszyli Szwajcarów i nie sądzę by dali się ograć Niemcom &quot;na luzie&quot;. To jest jeden mecz i tu nie ma się co sugerować tym co było. Czesi swoje zrobili trafią na Finów, źle :?: wolałbym grać z Suomi niż z Rosją, aczkolwiek mam zagadkę odnośnie Rosjan, bo niby mocni a ta porażka z Finami całkowicie mi nie pasuje... To że dziś przegrali ze Szwecją akurat mnie nie dziwi bo Szwedzi jak na moje oko tu będą walczyć z USA o złoto. Jeśli nie trafią na siebie szybciej, ale to taka dwójka na którą można stawiać $$$
Za chwilę meczywo Juesej - Keneda także miłego oglądania a później szampańskiej zabawy życzę ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Niemcy u20 - Norwegia u20
Faworytem oczywiście reprezentacja Niemiec, która mimo wygranej z Czechami i tak zajęła ostatnie miejsce w grupie. O 11 pojedynek o pozostanie w grupie mistrzowskiej, Niemcy z pewnością zyskali pozytywny bodziec wygrywając z Czechami i to jeszcze w dość przekonującym stosunku bo w sumie aż 3:0. W tym spotkaniu świetnie spisał się bramkarz Cupper, który obronił ponad 30 strzałów i to zapewne on jutro stanie między słupkami. Drugim człowiekiem, który znacząco przyczynił się do wygranej był Tiffels który zanotował 2 bramki i asystę. Jeśli chodzi o Norwegów to te MŚ są bardzo słabe w ich wykonaniu i ten mecz to mecz ostatniej szansy, w grupie nawiązali walke tylko ze Szwajcarią przegrywając 3:2. Nie wygląda to dobrze i w sumie nie wiem czy ta druga grupa była tak mocna czy faktycznie Vikingowie są tak słabi. Ja ich mimo wszystko nie skreślam to jest jeden mecz to co było już się nie liczy i wydaje mi się że mimo wszystko Norwegowie mają teoretyczne szanse na wygraną.
Pobieram bezpieczniej hendi +1,5 i zobaczymy co się z tego urodzi :razz:
Norwegia (+1,5) / 1.80 Betsafe ✅
USA u20 - Rosja u20
Ktoś tu chyba się zagalopował zbyt mocno wystawiając takie kursy, ja rozumiem, że Rosjanie źle skończyli rozgrywki grupowe, ale team USA w jedynym poważnym sprawdzianie z nienajlepszą ekipą Kanady wcale się nie popisał. Na dobrą sprawę Amerykanie mieli tylko 1 tercję dobrą, zdominowali wtedy rywali, ale pozostała część meczu to już spore problemy. Przede wszystkim Rosjanie mają świetnie dysponowanego bramkarza, Vasilevski broni na tym turnieju naprawdę dobrze, jego procent obronionych strzałów to 94. Po za tym Grigorenko czy Barabanov to gracze, którzy w pojedynke potrafią zrobić różnicę, co więcej uważam że Rosja bardzo dobrze radzi sobie w obronie, a więc stracie z USA będzie ciekawym pojedynkiem, w którym goli raczej sporo nie zobaczymy. W PP obie ekipy radzą sobie bardzo dobrze USA na poziomie 50% natomiast Rosjanie 47% z tym że Rosjanie potrafią jeszcze bardzo dobrze pograć podczas osłabienia i tutaj ich skuteczność wynosi 81%. Nie można tutaj skreślać Rosjan to jest drużyna turniejowa i mimo gorszej fazy grupowej jestem zdania, że teraz zacznie się prawdziwe granie i Amerykanie mogą się już pożegnać z turniejem. Jak najbardziej Value na Rasije.

Rosja ML / 2.40 Bet365 ✅
Rosja (+1,5) / 1.45 Betsafe
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Niemcy u20 - Norwegia u20
Faworytem oczywiście reprezentacja Niemiec, która mimo wygranej z Czechami i tak zajęła ostatnie miejsce w grupie. O 11 pojedynek o pozostanie w grupie mistrzowskiej, Niemcy z pewnością zyskali pozytywny bodziec wygrywając z Czechami i to jeszcze w dość przekonującym stosunku bo w sumie aż 3:0. W tym spotkaniu świetnie spisał się bramkarz Cupper, który obronił ponad 30 strzałów i to zapewne on jutro stanie między słupkami. Drugim człowiekiem, który znacząco przyczynił się do wygranej był Tiffels który zanotował 2 bramki i asystę. Jeśli chodzi o Norwegów to te MŚ są bardzo słabe w ich wykonaniu i ten mecz to mecz ostatniej szansy, w grupie nawiązali walke tylko ze Szwajcarią przegrywając 3:2. Nie wygląda to dobrze i w sumie nie wiem czy ta druga grupa była tak mocna czy faktycznie Vikingowie są tak słabi. Ja ich mimo wszystko nie skreślam to jest jeden mecz to co było już się nie liczy i wydaje mi się że mimo wszystko Norwegowie mają teoretyczne szanse na wygraną.
Pobieram bezpieczniej hendi +1,5 i zobaczymy co się z tego urodzi :razz:
Norwegia (+1,5) / 1.80 Betsafe
Ja idę trochę pewniej w stronę Norwegów. Po pierwsze (mało racjonalny argument) ale tak jak Słowacy dobrze weszli w turniej i przegrali z Czechami, bo zawsze z nimi przegrywają na tej imprezie tak Norwegowie też nie mają problemów z ogrywaniem Niemców.Po drugie obie ekipy spotkały się nie tak dawno temu bo na początku listopada ubiegłego już roku i mimo że nie grały w pełnych składach to Skandynawowie pewnie wygrali 5:0. Wynik Z Czechami naszych zachodnich sąsiadów nie robi na mnie absolutnie żadnego wrażenia, bo w mojej opinii Czesi przeszli obok tego meczu. Norwegowie wysokie porażki z Rosjanami i gospodarzami. ale wydaje mi się że ta grupa była jednak trochę silniejsza. O Niemcach już pisałem powtarzać się nie ma sensu więc słowo o Norwegach. I tutaj mamy miłe zaskoczenie ale jest grono młodych zawodników, którzy już regularnie występują na taflach norweskiej ekstraklasy. Svendsen kilka spotkań w mocnym Lorenskog zaliczył, jego zmiennik Haukeland w Stjernen też. Obrońcy też zaliczali już po 20 lub więcej występów, Haugen w Storhamar, Klavestad w Frisk, Lesund w Sparcie, a w Brynas swoje szanse dostaje Norstebo. Zaciąg napastników z Valerengi Fischer, Hoff, Karterud w zeszłym sezonie też ważne ogniwo, Medby Lillehammer, jeden Nielsen w Lorenskog drugi w Sparcie podobnie jak Snevdsen, no i do tego paru grajków w młodzieżowych zespołach Eliteserien, jak Soberg. Mamy tak na prawdę zespół regularnie zbierający szlify w seniorskim hokeju kontra zawodnicy zespołów młodzieżowych którym wyszedł jeden mecz. Analogiczna sytuacja do spotkania Słowaków z Niemcami choć wiadomo że to nie ten sam poziom i tak wysokiego wyniku się nie spodziewam, nie mniej w mojej opinii kadrowo lepiej wyglądają Norwegowie.
Norwegia 4,30 ✅ 0:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +48
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Zgadzam się z Grzechem. Również idę w stronę Norwegów. Praktycznie Niemcom wyszedł jeden mecz wygrany 3:0 z Czechami. H2H dla Norwegów. 3 wygrane w regulaminowym czasie gry, dlatego nie kombinuję dzisiaj z &quot;Double Chance&quot;. Czysta &quot;2&quot; na Norwegów. Widać, że ekipa Norwegów ma jakiś patent na swoich rówieśników z Niemiec. Obie drużyny notują masę porażek więc będzie to mecz na przełamanie, mam nadzieję że górą z tego starcia wyjdzie młodzieżówka proponowana przeze mnie i Grzecho
:hokej:11:00 Germany (U20) - Norway (U20) reg.time @ 4.43 Pinnacle ✅ 0:3
EDIT: Składy
http://imageshack.com/a/img585/7385/x7ad.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Dziś powtórka z rozrywki po zacnym kursie który biorę w ciemno. Niemcy nóż na gardle, wczoraj trochę kar łapali (5x2+1x5x20) co przy jednej karze Skandynawów daje sporą przewagę, a te Norwegowie potrafią wykorzystać (2 bramki wczoraj - Martin Ronnild i Andreas Klavestad). Spotkanie raczej powinno być wyrównane podobnie jak wczoraj, co ciekawe to Niemcy oddali wczoraj więcej strzałów (29-24) ale Joachim Svendsen nie dał się pokonać. Niemcy przy nie korzystnym wyniku im bliżej końca meczu pewnie będą coraz bardziej nerwowi, zaczną łapać kary i to będzie woda na młyn (jak nienawidzę tego określenia) dla Norwegów. Jeśli ci wejdą spokojnie w mecz, nie dostaną szybko bramki to Niemcy nie mają czego tutaj szukać.
Norwegia 3,10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom