>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2012 IIHF Ice Hockey World Championship Division I Group B

Status
Zamknięty.
cypis78 15

cypis78

Użytkownik



SUN, APR 15
1 13:00 Krynica Australia vs. Korea
2 16:30 Krynica Romania vs. Netherlands
3 20:00 Krynica Lithuania vs. Poland

MON, APR 16
4 13:00 Krynica Netherlands vs. Australia
5 16:30 Krynica Korea vs. Lithuania
6 20:00 Krynica Poland vs. Romania

WED, APR 18
7 13:00 Krynica Korea vs. Romania
8 16:30 Krynica Australia vs. Lithuania
9 20:00 Krynica Poland vs. Netherlands

THU, APR 19
10 13:00 Krynica Lithuania vs. Romania
11 16:30 Krynica Netherlands vs. Korea
12 20:00 Krynica Poland vs. Australia

SAT, APR 21
13 13:00 Krynica Netherlands vs. Lithuania
14 16:30 Krynica Romania vs. Australia
15 20:00 Krynica Korea vs. Poland​

mecze Polaków beda transmitowane w TVP Sport
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Faworytem turnieju mimo wszystko Polacy, chociaż z typami poczekałbym do dnia numer dwa w pierwszym trzeba zobaczyć jak to wszystko w Krynicy będzie funkcjonowało. Kto jest siłą numer dwa ? Trzeba wskazać dwie mocne kandydatury - pierwsza to Korea która poczyniła ogromne postępy i kto wie czy nam poważnie nie zagrozi. Drugim zespołem co do którego mam lekkie obawy są Litwini, ale tych na szczęście mamy już na starcie więc powinni popłynąć z nami na otwarcie ...
Więcej z turnieju już wkrótce.
BTW. Jeśli ktoś mieszka w Krynicy lub wybiera się tu na MŚ prosiłby o kontakt na PW ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Holandia - Australia -&gt; Australia win +2,5 goal [1.90][Bet365] ⛔
Za faworyta i to zdecydowanego uznaje się Holendrów, co w moim odczuciu nie jest takie oczywiste. Australijczycy bardzo dobrze pokazali się na tle najsilniejszych naszych rywali czy Koreańczyków (tak tak nie przesłyszeliście, Azjaci są niesamowicie szybkim kolektywem), natomiast Holendrzy stoczyli bardzo wyrównany bój z Rumunia. Wygrali go właściwie głównie dlatego że Rumunii posypali się w pewnej chwili i stracili trzy szybkie gole. Oranje nie przyjechali tu w najmocniejszym składzie, w przeciwieństwie do Kangurów i myślę, że tutaj także mecz będzie na styku. Na trybunach wczoraj w meczu z Polską siedziały obie drużyny, Australijczycy przede wszystkim więcej czasu mieli na odpoczynek to też zrobić może różnicę - wśród nich Nathan Walker być może już w przyszłym roku obecny w NHL.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Korea - Litwa -&gt; Korea -2,5 goal win [1.71][Bet365] ✅
Koreańczycy bardzo szybko wymieniają podania, nie popełniają wielu wykluczeń i w końcu nauczyli się prawdziwej walki na lodzie. Poradzili sobie z Australią w fajnym stylu, a z Litwą powinno być podobnie. Zwłaszcza że nasi wschodni sąsiedzi są z pewnością rozbici po wczorajszej grze z nami. Porażka 0:9 boli zwłaszcza że była dosyć niespodziewana, pod względem motorycznym przewagę będą mieli Azjaci a handi jest &quot;mniejsze niż na Polskę&quot; (standardowo na naszych -4,5 gola).
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Korea - Rumunia
Korea (-2,5) 1.84 Pinnacle ✅ 6:1

Trzeci dzień turnieju i jak na razie Azjaci z kompletem punktów, bez większych problemów odprawili Australię oraz Litwę, dziś przyjdzie im zagrać z Rumunią która na pewno poziomem jaki i potencjałem jest daleko z tyłu za Koreą, więc w tym przypadku takie hendi można brać w ciemno, tym bardziej że póki co Rumuni zdążyli już przegrać z Polską 10:0 i z Holandią 4:1, a w mojej ocenie Korea jest drużyną którą swobodnie można umieścić pomiędzy naszą reprezentacją, a reprezentacją Oranje, także mam nadzieje na spokojny, szybki nokaut ze strony Koreańczyków.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
dodam jeszcze ze rok temu Korea spotkala sie z Holandia i pokonala ja 6-3 (holandia byla mocniejsza niz dzis a Koreanczycy graja praktycznie tym samym zestawieniem) ....
Osobiscie mam -2 w pinku po 1,85 i -2.5 po 2.04 .... pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
bramek sporo wpada na tym etapie IIHF, Polska nie straciła jeszcze bramki, a zdobyła 19 w dwóch meczach (z Rumunią 10:0 i z Litwą 9:0). Mam nadzieję, że dzisiaj uzbiera się ponad 7,5 bramki. Patrząc na wyniki osiągane przez Holandię, można wnioskować, że dzisiaj Polacy będą mieli najtrudniejszą z przepraw, Holandia dotychczas 6:2 z Australią i 4:1 z najgorszą w grupie Rumunią. Typ jak najbardziej realny plus fajny, atrakcyjny kurs - 2.10
Polska - Holandia @ typ: over 7,5 kurs: 2.10
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Polska - Autralia -&gt; under 10,5 goals [Pinnacle][2.01] ✅
Dziś wygramy, to jest praktycznie rzecz biorąc pewne. Co innego rozmiary tej wygranej i ewentualna zdobycz tudzież postawa Kangurów. Trzeba przyznać, że nie są oni wcale tacy słabi jak się wydaje większości laikom. Śmieszą mnie komentarze na polskich portalach totalnych laików którzy widzę Australia i hokej na lodzie i wpadają w śmiech. Tacy &quot;twardziele&quot; jak stanęli by przed reprezentantami Australii szybko by wymiękli, fizycznie zawodnicy z Antypodów dokonali znacznej poprawy i jest też co raz lepiej z techniką i obroną - cenie ich wyżej niż Rumunów, a Rumunom w ostatnich minutach meczu dokopaliśmy 10:0. Dziś nie powinno być więcej, będą już w drugiej trzeciej tercji pewne oszczędności na siłach (bronić będzie zapewne Kosa dziś). Granica 10 goli przypominam nie została w tym turnieju przekroczona przez Biało-Czerwonych i się to po dzisiaj nie zmieni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Holandia - Korea
Typ: Korea (1.98 Pinnacle) ⛔

Spotkanie które tak naprawdę da nam odpowiedź na pytanie czy powinniśmy się obawiać reprezentacji Korei, Holendrzy przegrali wczoraj z Polakami 1:5 i można powiedzieć że był to mecz bez historii. Korea jak na razie nie zwalnia tempa i wszystkie mecze rozstrzyga dość szybko, bo już w pierwszej tercji, 3:0 z Litwą czy wczorajsze 3:0 z Rumunią, oczywiście Holendrzy na pewno będą bardziej wymagającą drużyną ale suma sumarum wydaje mi się że mimo wszystko słabszą od Koreańczyków, którzy grają szybko i przyjemnie dla oka. Jeśli Korea myśli o walce z Polską to ten mecz musi wygrać.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Holandia - Litwa
over 6.0 / 2.02 Pinnacle ✅ 7:1

Litwa to dla mnie zaraz po Australii totalny outsider tej grupy, bardzo słabi w defensywie, trochę lepiej im idzie w ofensywie. Mogliby już spokojnie podchodzić do tego meczu, ale cudowna taktyka w ostatniej tercji spotkania z Rumunią dość mocno pokrzyżowała im plany i tym samym przegrali, wygrany mecz. Holandia gra w sumie o nic, ale myślę że na koniec będą chcieli się dobrze zaprezentować, a że praktycznie w każdym spotkaniu zdobywali po trzy bramki, oczywiście prócz pojedynku z Polską, myślę że dziś granica 4-5 zostanie pokonana, a opcja overowa powinna się szybko wyjaśnić ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Rumunia - Australia -&gt; Australia win (ML OT)[2.70] ⛔
Polska - Korea -&gt; Korea win +2,5 goal [1.83] ✅

AKO = 4.94 Bet365 Stawka = 5j

Dubelek z Kangurami i Koreańczykami. Australia pozostaje mimo świetnej momentami gry jedynym zespołem bez zwycięstwa, aby uniknąć relegacji muszą dziś wygrać z Rumunami, tylko to daje im pewność. Czy ich na to stać ? Kto oglądał mecz z Polską ten wie, że moje słowa o ich hokeju nie były przesadzone - ślizgają się moim zdaniem na poziomie średniej drużyny z PLH, mają swoją gwiazdę i pomysł na grę. Wczoraj byli na wycieczce autokarowej, natomiast Rumunii mieli dzień wolny. Tom Skinner trenujący Rumunie popijał wczoraj piwko, miałem okazje zamienić z nim kilka słów i oczywiście oni także liczą na utrzymanie. Sądzę jednak że swój limit szczęścia i dobrej gry wykorzystali w końcówce z Litwą, może i mają &quot;spokojniejsze&quot; głowy przed dzisiejszym meczem ale w sporcie nie zawsze jest to atut.
W wieczornym boju o wszystko Korea nie stoi na straconej pozycji. Ustępujemy im szybkościowo, mam dziwne wrażenie że ambicjonalnie też. Azjaci walczą o każdy krążek, są w stanie rozpoczynać sprinty do wydawałoby się straconych podań i dochodzić do nich - bardzo zależy im na dobrych wynikach. Czy wystarczy na nich dobra gra siłowa ? Może być różnie, trener Pysz słusznie zauważył, że fizycznie mamy lepsze warunki, ale to nie musi być wielki plus bo w takiej konfiguracji Korea często łapie przeciwników na kary (mecz z Holandią). Myślę właśnie że obraz gry będzie przypominał trochę ten z KOR-HOL tyle że jesteśmy dużo lepsi od Holendrów w ofensywie więc powinniśmy strzelić 2-3-4 gole tracąc 2-3, emocji nie zabraknie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom