>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

2011 IIHF WORLD CHAMPIONSHIP Div. I Group B

Status
Zamknięty.
cypis78 15

cypis78

Użytkownik



17.04.2011 Sun
12:30 GMT+2 Kyiv
Palace Of Sports 1 EST - KAZ

17.04.2011 Sun
16:00 GMT+2 Kyiv
Palace Of Sports 2 LTU - POL

17.04.2011 Sun
19:30 GMT+2 Kyiv
Palace Of Sports 3 GBR - UKR

18.04.2011 Mon
12:30 GMT+2 Kyiv
Palace Of Sports 4 POL - EST

18.04.2011 Mon
16:00 GMT+2 Kyiv
Palace Of Sports 5 KAZ - GBR

18.04.2011 Mon
19:30 GMT+2 Kyiv
Palace Of Sports 6 UKR - LTU

20.04.2011 Wed
12:30 GMT+2 Kyiv
Palace Of Sports 7 KAZ - LTU

20.04.2011 Wed
16:00 GMT+2 Kyiv
Palace Of Sports 8 EST - GBR

20.04.2011 Wed
19:30 GMT+2 Kyiv
Palace Of Sports 9 UKR - POL

21.04.2011 Thu
12:30 GMT+2 Kyiv
Palace Of Sports 10 GBR - LTU

21.04.2011 Thu
16:00 GMT+2 Kyiv
Palace Of Sports 11 POL - KAZ

21.04.2011 Thu
19:30 GMT+2 Kyiv
Palace Of Sports 12 UKR - EST

23.04.2011 Sat
11:30 GMT+2 Kyiv
Palace Of Sports 13 LTU - EST

23.04.2011 Sat
15:00 GMT+2 Kyiv
Palace Of Sports 14 POL - GBR

23.04.2011 Sat
18:30 GMT+2 Kyiv
Palace Of Sports 15 KAZ - UKR



Mecze Polaków w mistrzostwach - transmisje na żywo w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD:

17.04 z Litwą (16.00 czasu polskiego)
18.04 z Estonią (12.30)
20.04 z Ukrainą (19.30)
21.04 z Kazachstanem (16.00)
23.04 z W.Brytanią (15.00)​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 23

kajzer

Użytkownik
LitwaPolska



Typ:2
Kurs:1.30


W końcu nadszedł czas na mistrzostwa świata B, których celem i zarazem główną nagrodą dla zwycięzców jest przepustka do mistrzostw świata elity w następnym roku niestety tylko dwie drużyny awansują z dwóch grup ja postanowiłem zająć się grupą w której jest nasza reprezentacja. Niestety już od kilku lat naszym hokejem nie jest już najlepiej dlatego też nie należymy do faworytów do awansu aczkolwiek pierwszym mecz powinniśmy bez większych problemów wygrać ponieważ naszym rywalem będzie słabiutka Litwa, której głównym celem będzie utrzymanie się w tej dywizji. Polacy natomiast mimo iż nie są faworytami po cichu liczą na to, że uda im się sprawić sensacje i przynajmniej urwać punkty faworytą czyli Kazachstanowi i Ukrainie. Ale wracają do tego spotkania to myślę, że nasi reprezentanci nie będą mieli żadnych problemów z rywalem, który jest wyraźnie słabszy od nas, może kurs nie jest zabójczy ale mecz naprawdę pewny więc myślę, że warto stawiać.
http://www.kontuzjowani.pl/
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Oficjalna strona Mistrzostw.





Skład Polaków by Piotrek.

Bramkarze

Rafał Radziszewski (Comarch Cracovia) 48A
Przemysław Odrobny (Stoczniowiec Gdańsk) 22A

Obrońcy

Jarosław Kłys (Comarch Cracovia) 100A - 7G
Patryk Noworyta (Comarch Cracovia) 51A - 1G
Patryk Wajda (Comarch Cracovia) 19A - 2G
Paweł Skrzypkowski (Stoczniowiec) 19A
Paweł Dronia (Aksam Unia) 27A - 2G
Michał Kotlorz (GKS Tychy) 16A - 1G
Rafał Dutka (MMKS Podhale Nowy Targ) 28A - 3G
NAPASTNICY:
Leszek Laszkiewicz (Comarch Cracovia) 163A - 68G
Grzegorz Pasiut (Comarch Cracovia) 42A - 9G
Damian Słaboń (Comarch Cracovia) 181A - 44G
Mikołaj Łopuski (Comarch Cracovia) 53A - 24G
Krzysztof Zapała (Ciarko KH Sanok) 32A - 10G
Krystian Dziubiński (Ciarko KH Sanok) 24A - 1G
Maciej Urbanowicz (JKH GKS Jastrzębie) 49A - 10G
Mateusz Danieluk (JKH GKS Jastrzębie) 24A - 1G
Jakub Witecki (GKS Tychy) 8A - 1G
Jarosław Rzeszutko (Newcastle Vipers, GBR) 23A - 6G
Marcin Kolusz (MMKS Podhale Nowy Targ) 60A - 10G
Tomasz Kozłowski (KH Zagłębie Sosnowiec) 11A - 2G
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
-

Mistrzostwa Świata Dywizji 1
Kazachstan - Litwa

Typ: over 6,5 bramki ✅ 7-0
Kurs: 1,68
Buk: Centrebet
Litwini są w tej grupie chłopcami do bicia i nie ma co się oszukiwać aby stawili opór Kazachom, którzy o hokeju na lodzie mają przynajmniej dwukrotnie większe pojecie. Kazachowie w ostatnim spotkaniu męczyli się strasznie z Wyspiarzami, których ostatecznie pokonali 2-1. Wcześniej, na &quot;dzień dobry&quot; odprawili Estończyków 5-1. Litwa dwukrotnie w takim rozmiarze przegrała z Ukrainą i Polska. W tym meczu przeciwnika mają najtrudniejszego spośród tych jakie są w grupie. Kazachowie po ostatnim 2-1 powinni trochę nadrobić w bramkach. Litwini 5 bramek stracą raczej napewno, ale ze rywal jest z tych najsilniejszych spodziewam się wyższego wyniku. Sami pewnie stracą max 1. Obrona Litwy jest słaba co widać było w 2 dotychczasowych meczach, over 6,5 powinien być

-


Mistrzostwa Świata Dywizji 1
Estonia - Wielka Brytania

Typ: Wielka Brytania (-2,5) ✅ 7-0
Kurs: 1,72
Buk: Betclic

Tutaj faworytem są Wyspiarze, którzy jak dotąd spisują sie bardzo dobrze, ba - są nawet pozytywną niespodzianką tego turnieju. Ich forma i sposób gry wyglądają imponująco. Już w 1 swoim meczu, zrobili nie lada niespodziankę pokonując Ukrainę 5-3. Potem minimalna porażka z Kazachami 2-1, która w przypadku WB jest sukcesem w innym wymiarze. Jeśli przejrzeć wcześniejsze mecze w tym towarzyskie np z Holandią (5-2 i 7-2), widać postęp. Hokejowa liga na Wyspach znacznie sie rozwinęła co musi przełożyć się na reprezentacje.Z kolei Estonia w kolejnym meczu powinna zostać pobita i to wysoko. Ostatnie wyniki pokazują same wysokie porażki. Na tym turnieju również nie widać oznak poprawy. Handicap -2,5 to moim zdaniem prezent

-

Mistrzostwa Świata Dywizji 1
Hiszpania - Holandia

Typ: Hiszpania (+4,5) ⛔ 2-8
Kurs: 1,8
Buk: Tobet
Tutaj walka pomiędzy dwoma kopciuszkami powinna być moim zdaniem wyrównana. Buki faworyzują Holandię wystawiając śmieszny kurs na poziomi 1,05. Wiadomo, Holandia jest znaną drużyną w Europie, nie grają niczego, ale strzelają pojedyncze bramki w ilości 2, góra 3 na mecz. I co? Na tej podstawie buki twierdzą że klepną 5-0 Hiszpanów? Może chłopcy z kraju Nadala uczą się hokeja, ale na pewno nie raczkują. W pierwszym meczu Hiszpanie tylko 2-0 przegrali z Włochami (fakt- coś im nie idzie Makaronom na tym turnieju bo męczą się z outsiderami) a powinni ich wciągnąć nosem. Linia handi była na poziomie 8,5 - 9 bramek, dog wszedł leciutko. Teraz też nie wierzę że Holandia aż tak mocno podejdzie do meczu i przejedzie sie po Hiszpanach, raczej nie mają czym... A Hiszpania jeśli zagra skoncentrowana w obronie to na pewno nie przegra wysoko

-

Mistrzostwa Świata Dywizji 1
Włochy - Korea Południowa

Typ: Korea Południowa (+4,5) ⛔ 6-0
Kurs: 1,8
Buk: Tobet
Tutaj typuje kolejnego doga po dodaniu handi, które w mojej ocenie wcale duże nie jest. Włosi nie zachwycają i meczą sie strasznie ze słabymi przeciwnikami. Z Hiszpanią jakaś niemoc, albo doskonała postawa hokeistów z Półwyspu Iberyjskiego, ale z Holandią też lekko nie było. Czy to dwa przypadki czy cos jest na rzeczy? Tego nie wiem, ale Korea również pokazała że grać w hokeja potrafi. Jeszcze do 16 min 3 tercji w meczu z Węgrami (gospodarzami swojej grupy) remisowali 3-3, ale w końcówce już nie dali rady. Mimo wszystko, porażka w takich okolicznościach w bilansie ogólnym można zaliczyć na ✅. Azjaci też rozwinęli swoje umiejętności gry, a już na pewno jazdy na łyżwach. Są zwinniejsi i mają lepszą wydolność co może nie jest jakimś znaczącym atutem, ale mimo wszystko pokazali się z dobrej strony jak na razie. Dla hokeistów z &quot;Kraju Buta&quot; wypracowanie 5-cio bramkowej przewagi jest jak dotąd misją niemożliwą, nie wierzę aby przez 2 dni coś zmieniło sie w ich grze na tyle aby tego dokonali. Koreańczycy nie sa chłopcami do bicia, dlatego świetnym rozwiązaniem jest typ +4,5 na Azjatów​
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jarni 113

jarni

Użytkownik
Polska - Ukraina
Over 5,5:
kurs: 1,8 gamebookers
Na razie wszystkie 4 mecze na tych mistrzostwach z udziałem Ukrainy i Polski kończyły się overem 5,5. Polska traci dużo bramek, nawet Estonia strzeliła nam 3. Mankamentem polaków jest to, że dopóki wyjdą na 2 bramkowe prowadzenie grają nerwowo stąd Litwa i Estonia strzelali nam na 1:1. Ukraińcy grają bez fajerwerków. Wygrana z Litwą w takim samym stosunku co my i przegrana 3:5 z Wielką Brytanią. Sądzę, że możemy być pewni przynajmniej 6 goli w tym spotkaniu oby zakończonego naszym zwycięstwem
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Kazachstan - Polska hokej na lodzie MŚ - dywizja 1B typ 1 kurs 1,35 wynik 4-2 ✅

kurs 1.35| STAWKA 10 j | EW 13,50 j Gamebookers

Po wczorajszym meczu Polaków z Ukraina nie widzę ,żadnej opcji tylko Win ,,Boratów&quot;.Polacy szczególnie w I tercji zostali stłamszeni przez zawodników ukraińskich ,strzały 12-2.Łapaliśmy głupie kary ,zero pomysłu na grę,graliśmy tylko trzema formacjami,czwarta w rozsypce z powodu kontuzji odniesionych na mistrzostwach,w PP graliśmy jak niedojdy ,nawet w przewadze mielismy problemy w utrzymaniu gumy w tercji Ukrainy,jedyna bramka w SH.

Ogladając mecz Ukraińców z Wielką Brytania widziałem ich niemoc ,sądziłem ,że Polacy wreszcie wygraja z nimi grajacymi w podstawowym składzie,niby wygraliśmy z Ukrainą rok temu 6-3 ,ale tamtą reprezentację Ukrainy można by było nazwać Ukrainą II.

Kazachowie jak narazie planowo 2 Win z Estonia 5-1 i Wielką Brytanią 2-1.Wynik z Brytyjczykami ,niby niewielkie zwycięstwo jedna bramką ,lecz przewaga Kazachów w meczu była porażajaca ,strzały 32-14!!!

Do zepołu Kazachstanu dołączył znakomity goalies bramkarz tegorocznego mistrza KHL Ufy ---&gt;Vitaly Kolesnik.

Proste wyliczenie Kazachowie pokonali Wielką Brytanię,Wielka Brytania pokonała Ukrainę,która gładko pokonała Polaków.Typ na podwyższenie AKO .Polecam
 
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Ukraina-Estonia over 6.5 1.66 4/10 Bet365 19:30 ✅ 5-2
Ukraina u siebie i w dodatku mecz wieczoru wiec troche kibicow przyjdzie a wiadomo kibic pragnie wysokich zwyciestw swojej druzyny a dzis ku temu przeciwnik idealny.Estonia to obok Litwy najgorsza ekipa.Wczoraj Brytyjczycy zlapali ich w 1tercji na 7-0 i potem kontrolowali mecz.Ukraincy jutro maja wolne wiec dzis powinni sobie troche postrzelac.2 bramki na tercje ze slaba Estonia to jest absolutne minimum wg mnie.Jedyny minus to jest sobotni mecz z Kazachami i kto wie czy przy wmiare bezpiecznym proawdzeniu Ukraincy nie przystopuja troche zeby oszczedzac sily na sobote...
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Hungary - Spain hokej na lodzie MŚ - dywizja 1A hcp + 8,5 typ 2 kurs 1,92 wynik 13-1 ⛔

kurs 1.92| STAWKA 10 j | EW 19,20 j Bwin


Mimo dużego hco typ ryzykowny.Jednak kto nie ryzykuje ten w kozie nie siedzi.Gospodarze mistrzostw Wegrzy są faworytem tego spotkania,jednak hiszpański bramkarz Ander Alcaine z Barcelony fantastycznie spisał się w meczu z Włochami ,na 60 strzałów przepuścił tylko 2.Jak będzie bronił tak jak z Włochami szanse dodatniego 8,5 hcp są dużeW meczu z Holendrami został zdjęty przy stanie 6-0 dla zawodników z Kraju Tulipanów.


Faworytami grupy są Węgrzy oraz Włosi,przy zrezygnowaniu z udzialu w mistrzostwach zespołu z Japonii.Mecz pomiędzy faworytami odbędzie się jutro,w tym upatruję swą szansę na zielony kolorek przy typie.Madziarzy nie będą chcieli się zmęczyć przed meczem z Włochami ,nie będą grali na maxa.Tym bardziej,że Włosi będą mieli w sumie 3 dni odpoczynku Mój typ Hiszpania hcp + 8,5.
 
matthias 18

matthias

Użytkownik
Co powiecie o meczu Kazachstan - Ukraina dzisiaj? Niby zwycięstwo może dać Ukrainie pierwsze miejsce w tabeli. No i wbrew pozorom, jak pokazują te Mistrzostwa (moim zdaniem) te zespoły chyba mogą grać jak równy z równym.
Myślałem o postawieniu właśnie na Ukrainę, kurs dla przykładu na BetClic - 2,35.
Niech mnie ktoś jeszcze przekona (albo zniechęci):razz:
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Co powiecie o meczu Kazachstan - Ukraina dzisiaj? Niby zwycięstwo może dać Ukrainie pierwsze miejsce w tabeli. No i wbrew pozorom, jak pokazują te Mistrzostwa (moim zdaniem) te zespoły chyba mogą grać jak równy z równym.
Myślałem o postawieniu właśnie na Ukrainę, kurs dla przykładu na BetClic - 2,35.
Niech mnie ktoś jeszcze przekona (albo zniechęci):razz:
6 drużyn w grupie,1 awans 2 i 3 utrzymanie ,trzy ostatnie spadają.Nastepuje reorganizacja Dywizji I ,nie będzie dwóch A i B tylko jedna.Kazachowie prowadzą w grupie z kompletem zwycięstw.Powinni w cuglach awansować do Elity.Personalnie skład o wiele lepszy niz drużyna ,,Banderowców&quot;.Andrei Chomutow rotuje ostro w bramce,lecz dziś stanie pomiędzy słupkami Kolesnik z mistrza KHL Ufy ,info potwierdzone.Ukraina jedna porazka z Wielką Brytanią.

Tak asekuracyjnie można wziąźć DNB w Bet365 po 1,76 ,365 liczy Europę tylko w czasie regulaminowym,lub 1ML w Gamebookers po 1,82 ,Ladbrokes i BetClic po 1,80.Typy oczywiście na ,,Boratów&quot;.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Kolesnik to trzeci/drugi bramkarz Saławata. Najskuteczniejszym bramkarzem KHL jest natomiast inny Kazach - Jeremiejew.
Czytaj ze zrozumieniem.Nie pisałem ,że Kolesnik jest najlepszy w KHL tylko ,że broni w zespole mistrza KHL Ufie.Jest bardziej, jak Ty to ładnie zakwalifikowałes pierwszym /drugim bramkarzem Ufy ---&gt;link.

Najlepszym bramkarzem PO KHL ---&gt; Vehanen Petri z Kazania ---&gt; link.

Zasadniczej natomiast biorąc pod uwagę % Sv to Yeremeyev ,a biorąc pod uwagę GAA Barulin Konstantin z Atlanta ---&gt; link
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Kazachstan jeśli chodzi o potencjał sportowy jest zdecydowanie lepszą drużyną od Ukrainy,gdyby spotkanie było rozgrywane na neutralnym terenie,kursy oscylowały by w graniach 1,50/6,00 ,dziś dostajemy prezent jakim jest kurs na Kazachów,ja tam nie dopatrywałbym się odpuszczania spotkania i żadnych kombinacji,są liderami z kompletem zwycięstw i dziś podtrzymają swoją serię.

Ukraina vs Kazachstan - @ 2,25
Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom